PDA

View Full Version : طريقه گرفتن سوابق قيمت سهام شرکتها

kashian
July 10th, 2004, 06:23
salam
kesi adresse siti ke dar on list chand mahe gheymate sherkata be sorate 1 file excel dade mishe balade????

Reza
July 10th, 2004, 07:55
Originally posted by kashian@ ۲۰ تير ۱۳۸۳ @ ۰۶:۲۳ قبل‏ازظهر
salam
kesi adresse siti ke dar on list chand mahe gheymate sherkata be sorate 1 file excel dade mishe balade????
در سايت شركت خدمات بورس ميتونيد اطلاعات مورد نظر رو پيدا كنيد:
http://www.tsesc.com

yaser_rashidi
July 10th, 2004, 08:09
بله. در سايتي كه آقا رضا گفتند ميتوانيد در منو سمت راست خلاصه بازار را انتخاب كنيد و از زير منو بعدي گزينه معاملات نماد در يك بازه را انتخاب كنيد.

در ضمن آقاي كاشيان با اينهمه راحتي در تايپ فارسي چرا پينگليش تايپ ميكنيد؟ مثل اينكه اهل چت هستيد ;)

با زدن دكمه Scroll lock بدون نياز به عوض كردن زبان ويندوز (يعني زبان ويندوز همان انگليسي باشد) ميتوانيد در محيط فروم فارسي تايپ كنيد. براي همگوني اطلاعات بخش آموزش من عنوان تاپيك شما را (با اجازتون)عوض كردم. شما هم سعي كنيد از اين به بعد فارسي تايپ كنيد.
اينجا ياهو گروپ نيست كه نشود فارسي تايپ كرد و چپ و راست بشه و .... ;)

همه امكانات تايپ و اديت متن(بولد كردن متن رنگي كردن متن امكان نقل قول(دكمه Quote) مثل اين :
salam
kesi adresse siti ke dar on list chand mahe gheymate sherkata be sorate 1 file excel dade mishe balade
و امكان الصاق عكس به پست و .......) در اين سايت وجود دارد.
:)

موفق باشيد.

پيام
July 20th, 2004, 10:20
با عرض سلام وتشكر از سايت خوبتون يك سوال داشتم چطور ميتوانم روند قيمت شركتهاي مختلف را داشته باشم؟

Reza
July 20th, 2004, 10:44
سلام
در سايت http://www.tsesc.com مي‌تونيد اطلاعات سوابق قيمت شركتها رو بصورت فايل اكسل دانلود كنيد.

در اين آدرس:
http://www.tsesc.com/zsymboltrade.asp
نام يا نماد شركت و بازه زماني مورد نظر رو وارد كنيد.

رضا :)

پيام
July 24th, 2004, 10:18
آقا رضا ازت ممنونم كه راهنمايي كردي

yaser_rashidi
July 24th, 2004, 10:36
مرسي آقا رضا از اينكه اينقدر سريع جواب آقا پيامو دادي ! من غافلگير شدم :P
همينكه خواستم جواب بدم ديدم شما جواب دادي .

فقط يك توصيه و خواهش دوستانه براي آقا پيام دارم :
اين تاپيك رو ببينيد :

[Only registered and activated users can see links]

در اين تاپيك آقاي كاشيان عزيز دقيقا همين سوال شما را پرسيده اند. چند قدم پايين تر از تاپيك شماست.
خواهشي دارم براي هر سوال تاپيكي باز نكنيد. ابتدا مطالب رو بخونيد و بعد تاپيك جديدي باز كنيد ( اگر جواب سوالتونو نگرفتين )
من مطمپنم اگر كل مطالب آموزش ( هم بخش آموزش در صفحه اول هم بخش آموزش گفتگو ) رو بخونيد كلي مطالب و سوالات حل ميشود.
من بعد از چند روز (با اجازه شما ) اين تاپيك رو اون تاپيك (همون كه آقاي كاشيان زده) رو ادغام ميكنم كه انسجام مطالب حفظ بشه. ( اينكه الان ادغام نميكنم براي اينه كه پستتونو پيدا كنيد. )
از شما هم خواهش دارم براي هر سوال جديد ابتدا مطالب رو بخونيد بعد اگر نيافتيد جستجو كنيد بعد تاپيك جديدي باز كنيد.

از همكاري شما متشكرم.
;)

پيام
July 24th, 2004, 11:56
از تذكر به جاي شما متشكرم
با آرزوي هر چه پر بار تر شدن سايتتون :(

mojtaba
July 24th, 2004, 17:33
Originally posted by پيام@ ۳ مرداد ۱۳۸۳ @ ۱۱:۵۶ قبل‏ازظهر
از تذكر به جاي شما متشكرم
با آرزوي هر چه پر بار تر شدن سايتتون :(
حالا تشكر قبول ولي :( ديگه چيه؟
ما اينجا بچه ننه نداريما ;)

yaser_rashidi
July 24th, 2004, 17:55
سلام
نه سيد جان. من براشون پي ام هم زدم و معذرت خواهي كردم. موضوع اينه كه خود ما هم از همينجا ها شروع كرديم و اينجور مساپل رو داشتيم.
اين فقط يك توصيه كاملا دوستانه بود. از لحن كمي تندم هم معذرت خواستم تو پي ام.
راستش منسجم بودن مطالب و سهولت دسترسي بهشون براي من و همه يوزرها ارزش زيادي داره.
آقا پيام هم از حرف من دلخور نشده ;)

ايشالله از كاربرهاي فعال و هميشگي سايت ما باشن.

kashian
July 28th, 2004, 10:18
salam agha payam
ba ejaze hamegan alkhosos aghaye rashidi ke indafe fek konam 1 chizi be man bege
shoma mitonin dar site : [Only registered and activated users can see links] dar bakhshe sherkat va zir gorohe ravande gheymat nemodare morede nazaretono bebinin va besyari chizaye dige

سلام آقا پيام
با اجازه همگان علي الخصوص آقاي رشيدي كه ايندفعه فكر كنم ۱ چيزي به من بگه
شما ميتونين در سايت [Only registered and activated users can see links] در بخش شركتها و زيرگروه روند قيمت نمودار مورد نظرتونو ببينين وبسياري چيز هاي ديگه
(فارسي سازي شده از ياسر رشيدي)
(آقاي كاشيان از شما خواهشمندم توصيه دوستانه مرا جدي بگيريد و فارسي تايپ كنيد و در فروم با اين زبان پينگليش ننويسيد. )

yaser_rashidi
July 28th, 2004, 14:46
سلام آقاي كاشيان عزيز
نميدونم چرا فكر كرديد كه من ممكنه يه چيزي بگم. بنده هيچ قصد و غرضي غير از ساختن يك محيط علمي و مناسب براي يادگيري ندارم. پست هاي شما را هم همانطور كه گفتم تا وقتي فارسي ننويسيد و با اين زبان پينگليش بنويسيد اديت ميكنم و با رنگ سبز فارسي اش رو هم كنارش مينويسم.(تا اگر كسي مثل من نميتواند پينگليش بخواند ٬بتواند بخواند ! )
از شما هم تقاضا دارم فارسي نوشته و در ضمن سعي كنيد بيشتر٬ بفكر پربارتر كردن اين محيط باشيد. ;)

mojtaba
July 28th, 2004, 16:51
تعجب مي‌كنم كه tsesc رو كنار پارس مي‌گذاريد.
چون tsesc مزيت اصلي‌اش دادن خروجي است (اونم بصورت اكسل)
در حاليكه پارس نم پس نمي‌ده و فقط از اطلاعاتش روي سايت خودش ميشه استفاده كرد البته به هيچ وجه منظورم اين نيست كه بدر نمي‌خوره بلكه فكر مي‌كنم كاربري متفاوتي داره.

نرسي
September 14th, 2004, 16:05
سلام
ببخشيد ! اين سايت [Only registered and activated users can see links] كه فعلا ظاهرا !! مشكل داره و باز نميشه
سايت ديگه اي نيست كه بشود قيمت هاي شركت ها را با خروجي اكسل دريافت كرد؟
ممنون از راهنمايي هميشگي دوستان !

yaser_rashidi
September 14th, 2004, 16:34
متاسفانه نه :(
مشكل همون بخش اكسلشه. من تابحال سايتي كه با فرمت اكسل فايل بده نديدم. سايت خود بورس در بخش بانك جامع و .... يك سابقه داره( كه البته به فرمت اكسل نيست) وجود داره. من هفتگي اپديت ميكردم(حدود ۳۰ شركت رو) كه الان بصورت دستي براي بعضي هاش آپديت ميكنم. تلفن هم بر نميدارند شركت خدمات بورس :angry:

نرسي
October 4th, 2004, 16:50
سلام
ببخشيد كسي ميدونه منحني تغيرات شاخص بورس رو از كجا ميتونم ببينم ؟؟
منظورم تغيرات روزانه نيست مثلا منحني شاخص كل سال گذشته !
از راهنمايي دوستان پيشاپيش متشكرم :rolleyes:

yaser_rashidi
October 4th, 2004, 17:33
سلام دوست عزيز

در اين ([Only registered and activated users can see links]) تاپيك جواب شما داده شده. راه حل سايت [Only registered and activated users can see links] هست كه البته چند وقتيست سرورشون خراب شده. فكر كنم در سايت Tse.ir هم بتوني پيدا كني. ;)