PDA

View Full Version : اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها"

صفحه ها : [1] 2

Reza
January 13th, 2007, 12:33
با سلام

لطفا نظرا خود در مورد "معرفی مدیران جدید انجمنها (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2256)" را در ادامه این تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

ariana
January 13th, 2007, 13:14
با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip
( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

alibeirami
January 13th, 2007, 14:08
سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

Reza
January 13th, 2007, 14:43
دوست عزیز جناب Shakhes (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1828) زحمت مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=19)" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب Shakhes (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1828)، امیدوارم با تلاش و هدایت ایشان و همراهی سایر دوستان، انجمن "سیستمها و روشهای معامله" بیش از پیش توسعه کیفی و کمی پیدا کند.

مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

Reza
January 13th, 2007, 14:47
با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip
( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

armani
January 13th, 2007, 15:13
مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

با سلام

من به نوبه خود از حسن انتخاب شما تشکر میکنم

Hamid333
January 13th, 2007, 15:34
من به عنوان یک عضو "خواننده" در این سایت احساس میکنم افراد زیر واقعا از بار علمی بالایی برخوردار هستند:
-Mohsen
-Shakhes
-drmajid
-ariana

Reza
January 13th, 2007, 15:51
دوست عزیز جناب hamed2420 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=3372) زحمت مدیریت انجمن "موضوع آزاد (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=14)" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب hamed2420 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=3372) امیدوارم با تلاش ایشان و همکاری تمام دوستان، شاهد درج مطالب مفید و مفرح در انجمن مذکور باشیم.

مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.

Hamid333
January 13th, 2007, 15:57
مگه این انجمن مسدود نشده؟

ariana
January 13th, 2007, 16:01
آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

بله به نظر من افرادي را كه خودتات صلاحيتشان را تاييد مي‌كنيد ، مشخص كنيد و اگر آنها هم موافق بودند ‏، با يك راي گيري از اعضاي سايت ‎ 2 يا 3 نفر كه بيشترين آرا را كسب كرده ‌اند مدير انجمن موضوع آزاد شوند .
همچنين مي‌توان انجمن آزاد را به چند زير گروه تقسيم بندي‌ كرد و براي هر قسمت يك مدير انتخاب كرد.

با سپاس از زحمات شما - موفق باشيد

ario
January 13th, 2007, 16:03
مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.
بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:

Arak_fx
January 13th, 2007, 16:07
سلام .

تا اینجا دو انتخاب عالی داشتیم . به دو دوست عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم . از مدیریت محترم هم سپاسگزارم .
حامد جان یه مژده هم میخوام بدم : به خاطر رفاقت هم شده من یکی دیگه در قسمت بحث آزاد زیاده روی نمیکنم . از جانب من دیگه خیالت تخت :whoow: ما هم به جمع سیب زمینی ها میپیوندیم ( سو تفاهم نشه برای کسی :blush: )

به نظر من این لیست هم مناسب است :

محسن خان گل بلبل
یوسف خان امینی عزیز
خشایار خان طالبی عزیز و گل
viper خان
drmajid عزیز
chaos عزیز و داشتنی
said عزیز

شاد باشید و پیروز .

Honda
January 13th, 2007, 16:07
سلام ، از آقا رضا به خاطر تصميمي كه براي مديريت تالارهاي "سيستمها و روشهاي معامله" و "موضوع آزاد" گرفتند و نيز از دوستان عزيزم آقاي Shakhes و آقاي hamed2420 ([Only registered and activated users can see links]) كه اين مسئوليتها را پذيرفتند ،‌ تشكر مي كنم و به اين دو بزرگوار تبريك عرض مي كنم.
ارادتمند : Honda

yaser_rashidi
January 13th, 2007, 16:24
بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:
سلام

من چندان با اين حرف موافق نيستم. آزادي حد و مرزهايي دارد كه بطور مشخص و شفاف در قوانين سايت ([Only registered and activated users can see links]) تبيين شده است. هيچوقت هم بصورت 100% محقق نمي شود همانطور كه هيچ جامعه(حتي مجازي) 100%‌محدود محقق نمي شود. عميقا معتقدم با عوض كردن نام چيزي عوض نمي شود، و بلكه بايد طرز فكر و نگرشمان را به موضوع محدوديت<>‍آزادي تغيير دهيم. هيچ چيزي طبق منطق فازي 0 و 1 نيست، همه چيز طيفي است و درجات دارد. هر سايتي حدومرزهاي خودش را دارد، و اينجا بخاطر دلايلي كه همه(حتي دوستاني كه باعث توقف چند روزه بخش آزاد شدند) واقفيم، محدوديت ها شامل مسائل مذهبي و سياسي نيز مي شود. اگر باور نكنيم كه با رعايت قوانين به خود و يكديگر احترام مي گذاريم، يك سايت پر از هرج و مرج و به دور از اهداف اصلي و فني خواهيم داشت، يعني چيزي كه هيچ كدام از اعضا به آن راضي نيست.

با تغيير نام چيزي عوض نمي شود، بايد فرهنگ احترام به قانون = احترام به خود = احترام به ديگران را تمرين كنيم و ترويج كنيم.

من هم به نوبه خود به اقاي شاخص عزيز و حامد عزيز تبريك مي گويم. اميدوارم مسائل حاشيه اي گفتگوي آزاد از اين پس با حضور حامد كه بخشي از وقتش رو صرف اصلاح سهل انگاريها(سهوي يا عمدي ) ميكنه، كمتر از قبل بشه.

موفق باشيد
..............................
رشيدي

Shakhes
January 13th, 2007, 19:03
با سلام
اول می خواهم از مدیران عزیز سایت اقا رضا و اقای رشیدی به خاطر ایجاد - حفظ وتلاش برای پربار کردن روز افزون این سایت و همچنین مدیران انجمن ها و پیشکسوتان و همه دوستانی که ( چه جدید و چه قدیمی ) همواره با مطالب خوب و مفید و موثر خود روشنی بخش این محفل علمی و صمیمی بوده اند ...تشکری صمیمانه داشته باشم . مسلما طی نمودن هر راهی که هدف ان متعالی باشد همواره از کاستیها و مشکلات و نامرادیها مصون نیست و اتفاقا این سایت هم از این قاعده مستثنی نبوده است ...گرچه شیرینی با هم بودن خیلی مواقع تلخی را از کام و یاد می زداید .
از لطفی که اقا رضا و سایر عزیزان نسبت به من داشته و دارند کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همچنان به عنوان دوست و عضوی کوچک از این خانواده بزرگ به کسب تجربه و افزودن مهارتهای خود بپردازم .

شاد و تندرست باشید

Shakhes
January 13th, 2007, 19:28
با عرض پوزش شاید این مطلب جایش اینجا نباشد ولی چون در رابطه با پیشنهاد و معرفی و کاندیدا نمودن مدیران انجمن ها بود گفتم اینجا مطرح شود .
همانطور که مدیران محترم سایت و سایر عزیزان در جریان هستند ...در سایت انجمنی به نام CFD,...,... که متاسفانه تاکنون به مسایل ان چندان پرداخته نشده است . وبه جز بخش طلا که انهم به خاطر معاملات اسپات ان است ...در سایر موارد همچنان کمبودها احساس می گردد .
پیشنهاد می کنم دوستان که می توانند با دانش و تجربه و درایت خود ...انجا را مدیریت نمایند ....معرفی شده و مدیران محترم سایت شایسته ترین را برای انجا گزینش نمایند .
یکی از گزینه های بسیار مناسبی که به نظر من می رسد و همواره از مطالب خوب و قوی ایشان استفاده نموده ایم اقای shahram هستند .
همچنین دوستان بسیار خوبم ...خشایار طالبی و محسن - با دانش و میزان حضور بالا ...توانایی بسیار بالایی برای اداره بخشهای مختلف سایت را دارا هستند .
البته اسم بردن از این عزیزان به معنای کم نمودن ارزش سایر دوستان گرامی نیست و اینها فقط گزینه هایی هستند که در ذهن دارم .

شاد و تندرست باشید

Khashayar_Amini
January 13th, 2007, 21:56
من هم به اقا حامد و جناب شاخص تبریک می گویم و امیدوارم که موفق باشند و همچنین از حسن انتخاب رضا و یاسر عزیز نیز تشکر می کنم .

به نظر من دوست و استاد عزیزم اقای خشایار طالبی برای مدیریت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار ( Trading and Analytical softwares ) بسیار مناسب هستند و با توجه به فاقد مدیر بودن این تالار نسبتا جدید التاسیس شایسته است که هرچه زودتر شاهدد محقق شدن این انتخاب باشیم .

Alifar
January 13th, 2007, 22:31
با سلام
اقایان shakhes و hamed :
انتصاب بجا و شایسته تان را به عنوان مدیران تالارهای سیستمها و روشهای معامله وموضوعات ازاد را صمیمانه تبریک گفته و موفقیت روز افزونتان را از خداوند منان خواهان و خواستارم

TaXiRaN
January 13th, 2007, 22:34
با تشکر از مدیران محترم سایت بخاطر حسن انتخاب ایشان و عرض ارادت و تبریک به مدیران جدید انجمن ها Shakhes و hamed2420 عزیز امیدوارم با وجود شما عزیزان، سایت وزین سرمایه در مسیر پیشرفت خود، با گامهایی استوارتر راه ترقی و تعالی خود را بپیماید.

تندرست و پاینده باشید

Hamed2420
January 13th, 2007, 22:47
با سلام

اولاً تشکر میکنم از مدیران سایت بابت درایت بسیار بالا و همچنین همه دوستانی که بنده حقیر رو مورد لطف قرار دادند :rolleyes: :blush:

دوماً اینکه امیدوارم که بتونم کمک ناچیزی برای مدیران خوب سایت، آقا رضا و آقا یاسر باشم و مقداری از زحمات آنان را جبران کنم و همچین گوشه ای از این بار سنگین رو ما بر دوش بکشیم :)

موفق و پیروز باشید
ارادتمند تمام دوستان سرمایه ای

پ.ن: از فردا صبح هر کسی خواست وارد تالار موضوع آزاد بشه، اولاً باید ناخن هاش کوتاه باشه :D، وقتی 4 انگشت لای موهاتون میره، از انگشتها بالا نزنه :whoow: ، لیوان آبخوری باید داشته باشید :p ، توی حیاط هم ندوید :happy: ، در غیر اینصورت خط کش میخورید :o :laugh:، مخلصیم

S_K_H
January 13th, 2007, 23:09
سلام
من هم انتخاب شایسته جناب شاخص و حامد عزیز را تبریک می گویم .
در ضمن من هم با پیشنهاد جناب شاخص مبنی سامان دهی انجمن CFD و فیوچرز موافقم

* آقا حامد:happy: : تو مدرسه همیشه بچه شیطون ها مبصر می شدند حالا هم یکی از کاربران شیطون مدیر شد :D
مخلصیم ;)

Hamed2420
January 14th, 2007, 01:18
سلام
من هم انتخاب شایسته جناب شاخص و حامد عزیز را تبریک می گویم .
در ضمن من هم با پیشنهاد جناب شاخص مبنی سامان دهی انجمن CFD و فیوچرز موافقم

* آقا حامد:happy: : تو مدرسه همیشه بچه شیطون ها مبصر می شدند حالا هم یکی از کاربران شیطون مدیر شد :D
مخلصیم ;)

:o :laugh:
سلام آقا شهرام

چه جالب، این متن پیام خصوصی هست که صبح به آقا رضا زدم :

خدمت شما عرض شود كه وقتي كه مدرسه ميرفتيم هميشه يكي از بچه هاي شر رو مبصر ميكردند كه جلوي شلوغ بازي هاي او رو هم بگيرند :D

در ضمن در مورد مدیریت تالار نرم افزار ، مدیریت همزمان آقا محسن ( گن کبیر با مدرک دکترای نرم افزار های معاملاتی :happy: ) و خشایار خان ( فوق دکترای IT و اکسپرت سه واحد برگشتی ;) ) را پیشنهاد میکنم.

در ضمن آقا محسن با توجه به معلومات و تجربه بسیار عالی خودشون به خوبی میتوانند مدیریت تالار سیستم ها و روش های معاملاتی را در کنار جناب شاخص و همچنین مدیریت تالار تحلیل تکنیکال را داشته باشند.

در مورد سهام و فیوچرز هم باید یک حرکت انقلابی انجام داد. من هم با نظر جناب شاخص موافقم، آقا شهرام عزیز (shahram) اطلاعات بسیار خوبی در این زمنیه دارند.

موفق باشید
ارادتمند شما

mehdi77
January 14th, 2007, 01:21
با سلام
از حسن انتخاب مدیران محترم سایت تشکر میکنم .
جناب شاخص و حامد خان انتخاب شایسته شما را تبریک می گویم.

موفق باشید

mbinazir
January 14th, 2007, 01:30
به به، به به،:banana: :banana: :banana:

بالاخره اين آقا حامد گل نيز ارتقاء درجه پيدا كردند:p :blush:
حامد جان و شاخص عزيز با درايتي كه از شما سراغ دارم مطمئن هستم كه اين مسئوليت خطير را به نحو احسن
به دوش خواهيد كشيد و به قله هاي رفيع هدايت خواهيد كرد:rolleyes:
از درايت آقا رضاي عزيز هم تشكر مينمايم.
همچنين از دوستان عزيز هم تقاضا دارم كه همچون گذشته:blink: با صميميت و صفاي دل دوستان عزيز را ياري
فرمايند.

موفق و پيروز باشيد:whoow:

mehran_lp
January 14th, 2007, 14:00
حامد و شاخص عزیز سبز شدن شما رو تبریک می گم [Only registered and activated users can see links]
به امید روزی که همه اعضای سایت سبز بشن

oomiidd
January 14th, 2007, 18:02
سلام

من هم به نوبه خودم اتنخاب شایسته این دو دوست عزیز (جناب شاخص و حامد خان) رو به هر دوی این عزیزان تبریک می گم

همچنین از طرف خودم از مدیران سابق این انجمنها هم بخاطر زحمات فراوانی که در مدت مدیریت خودشان کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم شاهد حضور بیشتر این عزیزان با سابقه در جمع سرمایه باشیم

موفق و پیروز باشید

Reza
January 18th, 2007, 00:26
دوست عزیز جناب viper (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=2351) زحمت مدیریت انجمن تازه تاسیس مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=28) را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب viper (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=2351) امیدوارم با تلاش ایشان و سایر دوستان، انجمن مذکور به فعالترین بخش سایت تبدیل شود.

مجددا از جناب viper تشکر می کنم که این زحمت را پذیرفته اند.

Hamed2420
January 18th, 2007, 01:07
سلام

من به شخصه به وایپر اعتقاد راسخ دارم. :)

وایپر جان تبریک!

آقا رضا دست شما درد نکنه، انتخاب بسیار عالیی است. معلومات بالا، مطالعه، آشنایی با منابع زیاد خارجی و ... از مشخصه های وایپر عزیز هست.

عالی است.:cool:

موفق باشید
ارادتمند شما

dela
January 18th, 2007, 01:30
سلام
واقعا انتخاب این سه عزیز
شاخص عزیز
حامد عزیز
وایپر عزیز
انتخاب شایسته و بسیار درستی می باشد با توجه به این که سایت احتیاج زیادی به مدیران فعال داشت.
بر هر سه مبارک باشد.
موفق باشید.

mehdi77
January 18th, 2007, 04:07
با سلام
جناب وایپر عزیز انتخاب شایسته جنابعالی را تبریک می گویم .

با آرزوی شادکامی و موفقیت روزافزون برای شما
ارادتمند _ مهدی

Arak_fx
January 18th, 2007, 12:21
سلام /

وایپر جان تبریک میگم و امیدوارم که در این قسمت هم موفق باشید .

ارادتمند

Javid-fx
January 18th, 2007, 16:08
سلام آقا رضا

من این پست رو زدم که بگم برای مدیریت انجمن CFD و فیوچرز لطفاً دور من یکیو خط بکشین، چون من نه زبان انگلیسیم خوبه و نه دانش این کارو دارم، وقت آزاد اصلاً ندارم. تازه قدمم بلند نیست و نمیتونم کرکره انجمن رو بالا پایین بکشم.

خیلی مخلصم آقا رضا و از این همه زحماتی که می کشین و اغلب اونها از چشم بچه های سایت دور می مونه بی نهایت سپاسگزارم.
دست مریزاد

همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

Khashayar_Amini
January 18th, 2007, 18:43
جای خالی انجمن مدیریت سرمایه احساس می شد .

تریدر های اماتور اینگونه فکر می کنند که باید فاندامنتال و تکنیکال را اموخت و از مدیریت سرمایه نیز استفاده کرد اما حرفه ای های این بازار می دانند که باید مدیریت سرمایه (ریسک ) را اموخت و از تکنیکال و فاندامنتال هم استفاده کرد .

بسیار از براه افتادن این تالار خشنودم و علی الخصوص که جناب وایپر نیز مدیریت این تالار را قبول کردند . من بشخصه از نوشته های ایشان خیلی استفاده کردم و امیدوارم از این به بعد نیز ما را از دانش خود بهره مند سازند .

تبریک میگم :)

Shakhes
January 18th, 2007, 18:52
ضمن تشکر از مدیران محترم سایت سرمایه به خاطر ایجاد تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات ...انتخاب جناب وایپر عزیز را به مدیریت تالار مذکور تبریک گفته و ارزوی موفقیت و شادکامی برای ایشان و همه اعضا محترم سرمایه را دارم .

ارادتمند
شاخص

viper
January 18th, 2007, 22:44
از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی

Hamed2420
January 19th, 2007, 04:41
همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

سلام، حال شما؟ خوبین؟ :huh: :D

اولاً تشکر از ابراز محبتتون اما شما خوبین؟ :happy:

حالا کو تا تولد من!

راستی کروکدیل ها چند سال عمر میکنن؟ :blink: :p :laugh:

به لحجه مظفر زرگنده بخونید: ما هم شوما را میخواهیییییییییممممممم :whoow: ;)

ارادتمند شما

Alifar
January 19th, 2007, 08:54
از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی
با سلام
واقعا سخن برازنده ای فرمودین
انتخاب شایستتون رو تبریک میگویم

Reza
January 21st, 2007, 16:15
با سلام

برخی مديران قبلي انجمنها بدلیل مشغله کاری کمتر فرصت می کنند به سایت سر بزنند. لذا پس از مشورت با مدیران قبلی، تصميم گرفتيم از میان کاربران فعال سایت، افراد جدیدی را بعنوان مدیر انجمنها معرفی کنیم.

زحمات و خدمات مدیران قبلی بر هیچکس پوشیده نیست. ما و تمام کاربران قدردان زحمات آنان هستیم.

در زیر نام کاربری این دوستان عنوان "مدیر سابق" درج خواهد شد.

جناب eSpigel (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1467) مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب ghazmar (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=15) مدیر انجمنهای "تالار عمومی فارکس" و "سيگنال ها"
جناب hghodsi (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1341) مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب Sting (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=856) مدیر انجمنهای "تحلیل تکنيکال" و "بروکرهای فارکس"
جناب مجيد-م (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=604) مدیر انجمن "تحلیل فاندامنتال"
جناب محمودخان (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1383) مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب محمد صالحي (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1091) مدیر انجمن "اخبار بازار – تحليل ها"

قطعاً همه دوستانی که از مطالب ارزنده این مدیران استفاده برده اند، به نحوی شایسته از زحمات آنان قدردانی می کنند.
امیدوارم در آینده نیز از مطالب خوب این عزیزان بهره مند شویم.

مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.

viper
January 21st, 2007, 16:59
با سلام

من واقعا ناراحت میشم که این عزیزان کم پست میزنند .ما مثل یک خانواده بزرگ و قوی هستیم. دوری هر کدام از اعضا مطمئنا برای همه دردناک است و موجب کاهش قدرت و انسجام سرمایه می شود.

ماهها قبل از عضویتم در سرمایه فقط خواننده مباحثات زیبای این دوستان بودم .امیدوارم مدیران سابق که حق بزرگی به گردن همه ما دارند با وجود مشغله و گرفتاری که دارند باز هم به ما سر بزنند و مثل گذشته ما رو از مطالب خوبشون بهره مند کنند.

با آرزوی موفقیت و سلامتی

ariana
January 21st, 2007, 18:46
مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.
با سلام
ضمن تشكر از اين دوستان كه مطالب پربار و اثرات آنها همچنان در سايت موجود است، پيشنهاد مي‌كنم بجاي عنوان مدير سابق از پيشكسوت در زير نام آنها استفاده شود و همچنان دسترسي مديريت به انجمن هاي تحت مديريت خود را هم داشته باشند .

Hamed2420
January 21st, 2007, 19:27
با سلام

ضمن تشکر از تمامی دوستانی که تجربیات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدهند، بالاخص مدیران سایت و مدیران قبلی تالار ها، میخواستم عرض کنم که من هر چه در این چند ماه یاد گرفتم، همه از نوشته های دوستان باتجربه هست و مطمئنم که این عزیزان باز هم به مانند گذشته ما رو بی بهره نخواهند گذاشت.

موفق و پیروز و سربلند باشید
ارادتمند شما

Reza
February 14th, 2007, 19:00
دوست عزیز جناب shahram (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1534) زحمت مدیریت تالار عمومی CFD و سهام (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=20) را پذیرفته اند.
متاسفانه به دلایل گوناگون از جمله تعداد کم افراد با تجربه و همچنین محدود بودن منابع فارسی، اکثر دوستان اطلاعات کافی در زمینه معامله روی سایر Instrument ها (بجز زوج ارزها) ندارند. ضمن تشکر از جناب shahram، امیدوارم با تلاش ایشان و سایر دوستان، تعداد بیشتری از افراد علاقه مند به مطالعه و کسب تجربه در این زمینه بپردازند و با گذشت زمان سطح علمی و تجربی انجمن مذکور و کاربران آن ارتقاء پیدا کند.

مجددا از جناب shahram تشکر می کنم که مدیریت "تالار عمومی CFD و سهام" را پذیرفتند.

Shakhes
February 14th, 2007, 19:58
جناب shahram بنده شخصا به دانش و تجربه شما در تمام زمینه ها چه تکنیکال و چه فاندامنتال اعتقاد کامل دارم . و امیدوارم به یاری و هدایت شما این تالار به زودی پربارترین بخش سایت سرمایه خواهد شد.
از مدیران محترم سایت به خاطر این حسن انتخاب تشکر نموده و برای جناب shahram ارزوی موفقیت و تندرستی دارم .

شاد و تندرست باشید

Hamed2420
February 14th, 2007, 21:24
سلام

من هم به نوبه خودم مدیریت جناب shahram خان عزیز رو تبریک میگم و مطمئن هستم که با حضور ایشون این بخش از سایت با تغییرات زیادی روبرو خواهد شد. :)

از آقا رضا و یاسر خان هم تشکر میکنم .

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما

Arak_fx
February 14th, 2007, 21:34
سلام .

شهرام جان من هم تبریک عرض میکنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم . حقیقتا انتخاب شایسته ای ایست .

S_K_H
February 14th, 2007, 21:59
من هم انتخاب دوست عزیز جناب shahram را تبریک می گویم .
ایشان دانش تکنیکال و فاندامنتال خوبی دارند و امیدوارم بزودی بخش cfd هر چه بیشتر فعال گردد

همچنین پیشنهاد می کنم یک تاپیک live هم بابت سهام و فیوچرز ایجاد گردد چون واقعا جای چنین تاپیکی خالیه آنهم با توجه به خصوصیت خوب سهام و ریسک کم آن در اغلب موارد

شادباشید

fx-pip
March 12th, 2007, 18:28
سلام
خسته نیاشید میگم به همه مدیران سایت سرمایه بخصوص آقا رضا
اگه امکانش هست یه نفر رو بعنوان مدیر قسمت "بروکرهای فارکس" منصوب کنید

موفق باشید

fx.PARADISE
April 24th, 2007, 02:25
درود و دو صد بدرود:)

:) با عرض تشکر فراوان از دوستان عزیزی که قبول زحمت می کنند و امر مهم هدایت بخشهای اصلی سایت را برعهده می گیرند من متعجب هستم که چرا از استاد کبیر فارکس ایران جناب فرخ در امر هدایت سایت استفاده شایسته ای نمی شود. البته تصور اولیه بنده این است که جناب استاد فرخ احتمالا وقت آزاد چندانی نداشته باشند ولی وجود ایشان بسیار تاثیرگذار خواهد بود . اگر اشتباه نکرده باشم در حال حاضر مدیر افتخاری سایت هستند.امیدوارم پیشنهاد بنده را بپذیرند.
موفقیت تمام همراهان سرمایه ای آرزوی من است.

ario
April 24th, 2007, 10:05
درود و دو صد بدرود:)

در امر هدایت سایت استفاده شایسته ای نمی شود. البته تصور اولیه بنده این است که جناب استاد فرخ احتمالا وقت آزاد چندانی نداشته باشند ولی وجود ایشان بسیار تاثیرگذار خواهد بود . .
مبشه امر هدایت سایت را کمی بیشتر توضیح دهید؟ مثلا چه کارهایی...؟

fx.PARADISE
April 24th, 2007, 14:51
مبشه امر هدایت سایت را کمی بیشتر توضیح دهید؟ مثلا چه کارهایی...؟
دوست عزیز
اصولا هدف از تعیین مدیر برای قسمت های سایت و در نهایت کل سایت چیست؟ پاسخ شما به این سوال ، جواب سوال شماست.
موفق باشید.:)

Khashayar_Amini
October 21st, 2007, 12:57
سلام خدمت تمامی دوستان

چند صباحی بود که قصد داشتم این مطلب را بنویسم اما امروز و فردا می کردم تا اینکه بالاخره ظاهرا قسمت این بود که امروز این نوشته نوشته شود .

ابتدای آشناییم با سایت سرمایه متوجه نقصان قابل توجهی که در بخش فاندامنتال سایت بود شدم و هر چند بضاعت اندکی در این زمینه داشتم اما هدفم این بود که با ارائه مطالبی دید کلاسیک و علمی به فارکس را مطرح کنم و ترید از حالت قمار گونه که نزد بسیاری از معامله گران است خارج کنم .

راه اندازی تاپیک "تحلیل روزانه مارکت " با چنین نیتی صورت گرفت و هر چند ناچیز ، احساس می کنم بی تاثیر نیز نبوده است .

به هر حال هر آغازی پایانی دارد و ظاهرا دوران فعالیت من نیز در این سایت به عنوان ناظر بخش فاندامنتال به پایان خود نزدیک شده است .

خوشبختانه تعداد عزیزان فعال در تالار فاندامنتال مانند گذشته کم نیست و قطعا کسانی هستند که شایستگی مدیریت این بخش از سایت را داشته باشند .

از تمامی دوستان نیز بدلیل عدم فعالیت احتمالی در سایت به دلیل پاره ای درگیری های حرفه ای عذر خواهی می کنم .

موفق و موئد باشید

امینی

hamidrezamf
October 21st, 2007, 14:22
سلام خدمت تمامی دوستان

چند صباحی بود که قصد داشتم این مطلب را بنویسم اما امروز و فردا می کردم تا اینکه بالاخره ظاهرا قسمت این بود که امروز این نوشته نوشته شود .

ابتدای آشناییم با سایت سرمایه متوجه نقصان قابل توجهی که در بخش فاندامنتال سایت بود شدم و هر چند بضاعت اندکی در این زمینه داشتم اما هدفم این بود که با ارائه مطالبی دید کلاسیک و علمی به فارکس را مطرح کنم و ترید از حالت قمار گونه که نزد بسیاری از معامله گران است خارج کنم .

راه اندازی تاپیک "تحلیل روزانه مارکت " با چنین نیتی صورت گرفت و هر چند ناچیز ، احساس می کنم بی تاثیر نیز نبوده است .

به هر حال هر آغازی پایانی دارد و ظاهرا دوران فعالیت من نیز در این سایت به عنوان ناظر بخش فاندامنتال به پایان خود نزدیک شده است .

خوشبختانه تعداد عزیزان فعال در تالار فاندامنتال مانند گذشته کم نیست و قطعا کسانی هستند که شایستگی مدیریت این بخش از سایت را داشته باشند .

از تمامی دوستان نیز بدلیل عدم فعالیت احتمالی در سایت به دلیل پاره ای درگیری های حرفه ای عذر خواهی می کنم .

موفق و موئد باشید

امینی

جناب امینی
صمیمانه از زحماتی که در این مدت , بدون چشمداشتی در قبال این سایت و اعضا کشیدید تشکر میکنم....امیدوارم حالا که دیگه نمی تونیم از حضورتون به عنوان مدیر تالار بهره ببریم, لا اقل به عنوان یک کاربر فعال همچنان در سایت حضور داشته باشید....
موفق باشید...

Shakhes
October 21st, 2007, 17:15
جناب امینی عزیز
همواره از دانش و تلاش صادقانه شما بهره مند بوده ایم . ضمن ارزوی سعادت و سلامتی برای شما در هر جایی که هستید ...امیدوارم هرگاه فرصتی داشتید باز هم به دوستان خود سربزنید .
با تشکر
ارادتمند
شاد و موفق باشید

مسعود رهجو
October 21st, 2007, 18:37
جناب امینی عزیز امیدوارم شما هم مثل من که 100 بار خداحافظی میکنه اما نمیتونه طاقت بیاره و دوباره با تمام مشغله ها برمیگردد شما هم برگردید و به به جمع دوستانتان بپیوندید .
هر جا هستید شاد باشید .
هر آمدنی رفتنی دارد و هر رفتنی آمدنی چه خوش باشد آن روز که آمدی ( شاعر هم شدیم)

oomiidd
October 21st, 2007, 18:43
سلام

جناب امینی منم از شما بخاطر زحماتی که کشیدید تشکر می کنم امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید

خلا اساتیدی مثل شما و خیلی از دوستان گرانقدر که سرمایه های سر مایه هستند خیلی ملموس خواهد بود امیدوارم هر چند کم هم باز به سایت سر بزنید و از دانش خود ما رو بهره مند کنید

ممنون

Hamed2420
October 21st, 2007, 20:29
با سلام

جناب امینی عزیز

ضمن عرض ارادت خدمت شما و تشکر از بابت تمامی زحماتی که تابحال کشیده اید، امیدوارم که هر از چند گاهی به سایت خودتون یک سری بزنید و دوستان رو از راهنمایی های خودتون بهره مند کنید.

موفق و سربلند باشید

hosein
October 21st, 2007, 21:12
با سلام

اقاي اميني عزيز از شما بسيار اموختم . باارزوي سلامت وسعادت روز افزون براي شما و خانواده محترم.

اميدوارم همچنان در اين سايت از حضور شما استفاده كنيم .

هميشه وهمه جا موفق باشيد

yaser_rashidi
October 21st, 2007, 21:35
سلام

من هم از زحمات آقای امینی قدردانی میکنم و امیدوارم در ابعاد مختلف زندگی موفق باشند. ان شاء الله چون گذشته به سایت سربزنید و اجازه استفاده از تجربیات خود را به علاقمندان بدهید.

موفق باشید
...................................
رشیدی

Honda
October 24th, 2007, 18:14
سلام
خسته نیاشید میگم به همه مدیران سایت سرمایه بخصوص آقا رضا
اگه امکانش هست یه نفر رو بعنوان مدیر قسمت "بروکرهای فارکس" منصوب کنید

موفق باشید
سلام ، اگر جسارت نباشه آقای Mohsen57 ([Only registered and activated users can see links]) را برای مدیریت قسمت "بروکرهای فارکس" پیشنهاد می کنم چون ایشان فعالیت نسبتاً خوبی در مورد تست بروکرهای مختلف داشته اند و اطلاع رسانی مناسبی نیز به دوستان در فروم سرمایه از خودشان ارائه کرده اند.
ارادتمند : Honda

businessandmarketing
October 24th, 2007, 22:06
سلام
با تشکر از زحمات بسیار زیادی که جناب خشایار امینی در راه اندازی و پیگیری بخش فاندامنتال کشیده اند،آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.
در ضمن اگه جسارت بنده رو بپذیرید من هم آقایون BabaBehzad ([Only registered and activated users can see links]) و behzad_fx ([Only registered and activated users can see links]) رو برای مدیریت قسمت فاندامنتال پیشنهاد می کنم.چون فعالیت اخیر این دوستان جدیدا باعث رونق زیاد و پیگیری علمی تر مبحث فاندامنتال در این سایت وزین گردیده است.

ارادتمند شما

Mohsen
October 24th, 2007, 22:55
سلام

خشایار جان ضمن تشکر از شما امیدوارم هرکجا هستید موفق و پاینده باشید

استفاده از اطلاعات و تجارب شما برای من فرصت ایده آلی بوده که امیدوارم ادامه داشته باشد .

شاد و سرافراز باشید

Reza
October 24th, 2007, 23:16
با سلام

آقای امینی عزیز، از همه زحمات شما تشکر می کنم و ضمن آرزوی موفقیت برای شما، امیدوارم همچنان ما را از مطالب ارزشمندتان بهره مند کنید.

مطمین باشید همه ما قدردان زحمات شما هستیم.

با احترام
رضا

Hamed2420
January 7th, 2008, 21:32
جناب امیر خان فرهنگ سلام

انتخاب جنابعالی رو به عنوان مدیر تالار "تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی" تبریک میگم.

امیدوارم که کل مجموعه با سرعت هرچه بیشتر پیشرفت کنه و در کنار راهنمایی های همیشگی جنابعالی این مهم اتفاق بیافته.

از مدیریت محترم سایت، آقا رضا هم کمال تشکر رو دارم.

موفق و سربلند باشید

Shakhes
January 7th, 2008, 22:46
جناب فرهنگ عزیز ... مدیریت تالار"تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی" را به شما تبریک عرض نموده و برای جنابعالی ارزوی توفیق و سلامتی می نمایم . انشاءا... با همت و تلاش شما و سایر دوستان گرامی این تالار منشاء خیر و برکت و امید برای هموطنان عزیزمان گردد.
شاد و موفق باشید

Chipal
January 8th, 2008, 00:07
سلام

جناب فرهنگ گرامی

هر چند که با الیوت آشنایی زیادی ندارم ، اما متانت و افتادگی شما به موازات تبحر در کاری که انجام میدید ؛ در پستهاتون کاملا مشهوده . بهتون از این بابت تبریک میگم و غبطه میخورم .

براتون در اداره تالار الیوت آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی فرصت کنم و به جمع شما بپیوندم .

شاد و سرفراز باشید .
چیپال

aliii
January 8th, 2008, 14:37
فکر کنم اگه مدیران جدیدی بیان به فروم خیلی بهتره.چون در مقایسه با فروم های دیگه مدیران این فروم کمتر در بحث ها شر کت می کنند و نظر میدند.البته من قصد انتقاد ندارم ولی این 1 پیشنهاد بود برای بهتر شدن سایت.البته من به نوبه خودم از مدیران سایت تشکر می کنم به خاطر زحماتشون

فرهنگ
January 9th, 2008, 06:35
از کلیه دوستانی که نسبت به من لطف داشتند بسیار ممنونم. امیدوارم بتوانم از راهنماییهای شما استفاده ببرم.
سپاسگزارم
موفق باشید.

Shakhes
February 3rd, 2008, 21:46
سلام بر دوستان گرامی
یکسالی هست که به عنوان مدیر تالار سیستمها در خدمت دوستان بودم و در این مدت لطف و همکاری همه شما عزیزان شامل حال من بود . در این سمت هیچگاه خودم رو برتر و شایسته تر از شما ندیدم...و بهتر و شایسته تر از من بسیار بودند . واقعیت اینست که هر دوره ای شرایط و مقتضیات خودش را دارد و به تناسب و نیاز ان باید به فکر تغییر و دگرگونی بود .
نیاز امروز سایت ...توجه به مسایل علمی روز است .مدیریت تالار تنها حذف و ادیت و تذکر به این و آن نیست . بلکه تعامل و مشارکت با دیگران و حضور فعال همراه با گرداوری و سرچ منابع و مطالب و دادن فرصت به دیگران برای تضارب آراء بخش عمده ای از فعالیت یک مدیر است .
احساس من این بود که باید زمینه برای فرد دیگری که در بخش علمی و سرچ منابع فعالیت چشمگیری دارد در برهه کنونی اختیارات و فرصت بیشتری داده شود . با توجه به فرصت بسیار کم بنده در این شاخه ترجیح دادم تا عجالتا" از مدیران سایت کسب اجازه و رخصت طلبیده تا انشالله افراد شایسته تر در این کسوت قرار بگیرند .
مجددا" از همه عزیزانی که در این مدت نهایت همکاری را با من داشته اند سپاسگزاری می نمایم و انشالله بتوانم زحمات همه انها را پاسخی شایسته بدهم و اگر کسی خدای ناکرده به دلیلی از من رنجیده خاطر شده تقاضای عفو دارم .البته همچنان در ادامه در خدمت دوستان خواهم بود و فعلا" از خداحافظی از جمع شما خبری نیست ;).

ارادتمند جمع خوب سرمایه

WISHMASTER
February 3rd, 2008, 22:09
سلام بر دوستان گرامی
یکسالی هست که به عنوان مدیر تالار سیستمها در خدمت دوستان بودم و در این مدت لطف و همکاری همه شما عزیزان شامل حال من بود . در این سمت هیچگاه خودم رو برتر و شایسته تر از شما ندیدم...و بهتر و شایسته تر از من بسیار بودند . واقعیت اینست که هر دوره ای شرایط و مقتضیات خودش را دارد و به تناسب و نیاز ان باید به فکر تغییر و دگرگونی بود .
نیاز امروز سایت ...توجه به مسایل علمی روز است .مدیریت تالار تنها حذف و ادیت و تذکر به این و آن نیست . بلکه تعامل و مشارکت با دیگران و حضور فعال همراه با گرداوری و سرچ منابع و مطالب و دادن فرصت به دیگران برای تضارب آراء بخش عمده ای از فعالیت یک مدیر است .
احساس من این بود که باید زمینه برای فرد دیگری که در بخش علمی و سرچ منابع فعالیت چشمگیری دارد در برهه کنونی اختیارات و فرصت بیشتری داده شود . با توجه به فرصت بسیار کم بنده در این شاخه ترجیح دادم تا عجالتا" از مدیران سایت کسب اجازه و رخصت طلبیده تا انشالله افراد شایسته تر در این کسوت قرار بگیرند .
مجددا" از همه عزیزانی که در این مدت نهایت همکاری را با من داشته اند سپاسگزاری می نمایم و انشالله بتوانم زحمات همه انها را پاسخی شایسته بدهم و اگر کسی خدای ناکرده به دلیلی از من رنجیده خاطر شده تقاضای عفو دارم .البته همچنان در ادامه در خدمت دوستان خواهم بود و فعلا" از خداحافظی از جمع شما خبری نیست ;).

ارادتمند جمع خوب سرمایه

هر یکی سوی مقام خود رود --------------هر یکی بر وفق نام خود رود(مولوی)
لطفا اگر مدیر نماندید ، مراد بمانید، که ما همچنان مریدان شماییم.
با تشکر از شما:wub:

Honda
February 4th, 2008, 18:55
سلام بر دوستان گرامی

ارادتمند جمع خوب سرمایه
سلام بر استاد و دوست قدیمی و مدیر دوست داشتنی تالار سیستمها ، آقا شاخص گل.
برای اولین بار با شما اصلاً موافق نیستم و از پست اخیرتان مکدر شدم :cry: ...
خوبانی مثل شما اگر دقایقی هم ( در طول روز ) زمام امور تالار سیستمها را بر عهده داشته باشند ، غنیمت است ، غنیمت :advise: ...
هنوز فراموش نکرده ام که اوایل ، زمانی که هنوز تالار سیستمها ایجاد نشده بود ، انگار جای یک سری مطالبی اصلی تو سایت سرمایه خالی بود ...
تا اینکه به همت مدیران سایت ( آقا رضا و آقا یاسر رشیدی ) تالار فوق ایجاد شد و شما هم اولین مدیر آن انتخاب شدید ( و این انتخاب چه انتخاب خوبی بوده و همچنان می باشد ... ) و به حق با تلاشها و صرف وقت فراوان ( همانند کار و دلسوزی یک پدر دلسوز برای فرزندش ) و در کنار دیگر دوستان گرانقدر سایت معظم سرمایه ، تالار سیستمها را روزبروز پربارتر کردید ...
پس من فکر نمی کنم که در حال حاضر ، برای مدیریت تالار فوق ، کسی از شما ، صالحتر و بهتر باشد و اگر هم با کمبود وقت مواجه هستید پیشنهاد می کنم در صورت صلاحدید مدیران سایت ، دوست و یا دوستان دیگری در کار مدیریت به شما کمک کنند و نه اینکه به جای شما بنشینند و شما کنار بروید ...
بهرحال این پیشنهادی بود که به عقل شاگرد آخر سایت سرمایه ( Honda ) رسید و دوستانی که با این پیشنهاد موافقند ، مثل همیشه برای شلوغ نشدن تاپیک ، فقط کلید تشکر را بزنند تا شما شاخص عزیز بدانید که کم طرفدار ندارید و Honda فقط یکی از طرفداران پر شمار شما بوده و همچنان خواهد بود :cool: ...
از زحمات ، تلاشها و آموزشهایی که از شما آموختیم ، واقعاً متشکریم ( ولی در صورتی که برایتان امکان دارد و به کارهای دیگرتان لطمه ای وارد نمی شود ، لطفاً دم از رفتن از مدیریت تالار سیستمها نزنید که شما ، کم خوب نیستید ، کم تلاش نکرده اید ، کم search نکرده اید ، کم وقت نگذاشته اید ، کم طرفدار ندارید ، ... ) :)
ارادتمند شما : Honda :rambo:

Shakhes
February 4th, 2008, 22:10
سلام صادق جان
تالار سیستمها ابتدا توسط سه تن از دوستان بسیار خوب ما جناب اسپیگل - اقای حمید قدسی و محمود خان عزیز اداره شده است و در مقطعی هم بنده در حد توانم عهده دار این مسئولیت بودم . اما همانطور که عرض شد ...با توجه به مقتضیات و نیازهایی که امروز احساس میشه لازمه که از دوستانی کمک گرفته بشه که توانایی و فرصت بیشتری برای ساماندهی علمی تالارهای مختلف داشته باشند و تالار سیستمها هم از این قاعده مستثنی نیست .این تصمیم حاصل مذاکرات و گفتگوهای متعدد با دوست عزیزم اقا رضا بوده است و دوست شایسته و بسیار لایقی هم برای این بخش در نظر گرفته شده است و ایشان نیز قبول زحمت نموده اند .به یاری خدا و با همت و همکاری همه شما عزیزان شاهد شکوفایی بیش از پیش این تالار و ایضا"همه بخشهای سایت سرمایه خواهیم بود .
مجددا" از لطف و محبت همه دوستان خوب و صمیمی ام تشکر می کنم و از انها تقاضا دارم کما فی السابق روحیه تعامل و دوستی را حفظ نمایند و نهایت همکاری را با مدیران جدید داشته باشند .
ارادتمند
شاد و موفق باشید

amir_rad
February 4th, 2008, 22:39
با سلام و عرض ارادت.

با كمال احترام تقديم به شاخص بزرگوار:

باز باش اي باب بر جوياي باب...............................تا رسند از تو قشور اندر لباب.

پاينده باشيد.

Hamed2420
February 4th, 2008, 23:51
آقا بهزاد سلام

انتخاب شما رو بعنوان مدیر بخش تحلیل فاندامنتال تبریک میگم.

امیدوارم که شاهد پیشرفت های بیشتری در این زمینه در سایت باشیم.

موفق باشید
ارادتمند شما

Reza
February 5th, 2008, 17:14
سلام بر دوستان گرامی

ارادتمند جمع خوب سرمایه
با سلام

دوست عزیز و بزرگوار جناب شاخص، از زحمات شما و اینکه بدون هیچ چشمداشتی دانش و تجربه خود را با دیگران تقسیم می کنید تشکر می کنم. امیدوارم حضور ارزشمند شما در سایت سرمایه تداوم داشته باشد و در آینده نزدیک زحمت مدیریت تالار دیگری را بپذیرید.

با احترام / رضا

raminayat
February 5th, 2008, 18:43
با سلام

دوست عزیز و بزرگوار جناب شاخص، از زحمات شما و اینکه بدون هیچ چشمداشتی دانش و تجربه خود را با دیگران تقسیم می کنید تشکر می کنم. امیدوارم حضور ارزشمند شما در سایت سرمایه تداوم داشته باشد و در آینده نزدیک زحمت مدیریت تالار دیگری را بپذیرید.

با احترام / رضا

جابجائی مدیران تالار های مختلف هم ایده جالبی است

Mohsen
February 6th, 2008, 13:04
سلام

آقا سعيد مديريت تالار تكنيكال برازنده ي شماست . اميدوارم در سمت جديد نيز بيش از پيش از تجارب شما استفاده نماييم .

آقا مسعود مديريت تالار سيستمهاي معاملاتي را خدمت شما تبريك عرض مي كنم و اميدوارم تلاش هاي شما باعث هرچه پر بار تر شدن اين قسمت گردد .

براي هر دوي شما عزيزان آرزوي موفقيت و سربلندي دارم
پيروز باشيد

مسعود رهجو
February 6th, 2008, 13:43
سلام
آقا محسن از اینکه به من اظهار لطف میکنید بسیار سپاس گذارم این سایت همیشه به اساتیدی مثل شما در هر زمان نیازمند است امیدوارم بتوانم در کنار شما عزیزان تجربیاتم را افزایش دهم شما سرمایه های ، سرمایه هستید و باارزش
ارادتمند شما
جا داره اینجا از زحمات جناب شاخص که واقعا در این یک سال متحمل شدن تشکر مخصوص بکنم من هیچ وقت و هیچ زمان خودم را هم تراز جناب شاخص نمیدانم و نخواهم دانست همیشه ایشان را به عنوان استاد خودم قبول داشتم و دارم البته اگر ما را به عنوان شاگرد قبول داشته باشند امیدوارم بتوانم با کمک دوستان راه ایشان را ادامه بدهم
ارادتمند شما
آقا سعید مدیریت تالار تکنیکال را به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم موفق باشید
ارادتمند شما
جناب فرهنگ مدیریت تالار تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی را هم به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم در جای جای زندگیتان موفق باشید
ارداتمند شما
جناب behzad_fx انتخاب شما را هم در تالار تحلیل فاندامنتال به عنوان مدیر تبریک میگوییم
ارداتمند شما
دوست عزیز shahram خان انتخاب شایسته شما را به عنوان مدیریت تالار عمومی CFD و سهام تبریک میگویم همیشه پاینده باشید
ارداتمند همگی
forex2007

Shakhes
February 6th, 2008, 13:56
دوست عزیز و ارجمند جناب behzad_fx انتخاب شما را به عنوان مدیر تالار تحلیل فاندامنتال تبریک عرض می کنم ...انشالله در کارتان موفق و پیروز باشید .

همچنین انتخاب اقا سعید و اقا مسعود... دو دوست ارجمند و زحمتکش را به مدیریت تالارهای تکنیکال و سیستمها و روشهای معاملاتی تبریک عرض نموده و برای ایشان موفقیت و سربلندی ارزودارم .

yaser_rashidi
February 6th, 2008, 17:12
با سلام

خدمت كليه دوستاني كه بعنوان مديريت تالارهاي مختلف معرفي شدند تبريك ميگم و اميدوارم دوستان عزيزم آقايان forex2007، Candletrader و behzad_fx در كليه امور زندگي و فاركسي خود موفق و همچنين به بهبود هر چه بيشتر امور در تالارهاي مربوطه، كمك شاياني كنند. مدير جديد، همراه خودش ايده جديد، انرژي جديد و پتانسيل جديد مياره و اين موضوع انگيزه جابجايي مديران هست.
همچنين از زحمات شاخص عزيز و ديگر دوستاني كه قبلا زحمت مديريت را بعهده داشتند، تشكر وافر دارم و اميدوارم در كليه امور زندگي خود موفق و مويد باشند.

موفق باشيد
.................................
رشيدي

Mostafa.Nasiri
February 6th, 2008, 17:44
با سلام

اول از هر چیز به دوستانی که به تازگی مدیریت تالارها را قبول کردند تبریک می گم و براشون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم با درایت و مدیرت خود کفیت آموزشی تالارهای مربوطه را بالا برده و از به وجود آمدن بحث های حاشیه ای جلوگیری شود

از شناخت نزدیکی که من از آقای محمدی دارم مطمئن هستم که بهترین انتخاب در این زمینه صورت گرفته شده است و شایسته ترین فرد در این رابطه انتخاب شده است

AbarEnsan
February 6th, 2008, 22:12
سلام

اول :آرزوي موفقيت براي مديران جديد
دوم: عرض خسته نباشيد خدمت مديران قديم
سوم: تشكر ويژه از جناب شاخص

خداوند ياورتان باد

Hamed2420
February 8th, 2008, 23:04
با سلام

جناب شاخص بزرگوار

تشکر بسیار مخصوص بنده رو بابت زحماتی که در این مدت کشیده اید، پذیرا باشید. مطمئنم که مثل همیشه در کنار ما خواهید بود و راهنمایی های شما چراغ راه ماست

آقا سعید و مسعود خان، به شما هم تبریک میگم. تلاشهای شما همیشه محسوس هست و امیدوارم که همچنان با قدرت به فعالیت ادامه دهید. موفق باشید.

ارادتمند همگی دوستان

dat_iran
February 8th, 2008, 23:55
شاخص عزیز
بابت زحماتی که در این مدت کشیدید نهایت سپاس گذاری رو از شما دارم
برای آقايان forex2007، Candletrader و behzad_fx عزیز هم موفقیت و بهروزی در تمام مراحل زندگی ارزومندم

kamal2006
February 9th, 2008, 04:55
با سلام

صد شکر که این (اینها) آمد و صد حیف که آن (آنها) رفت !

از مدیران قبلی بخاطر زحماتشون صمیمانه تشکر میکنم.
به مدیران جدید صمیمانه تبریک میکنم.
خدارو شکر این مدیران جدید هم مثل دوستان قبلی از نظر معلومات، تجربه، خلاقیت و بخصوص رفتار و منش بسیار عالی و بجا انتخاب شدند.
همینجا از مدیران باصفا و زحمتکش سایت وزین سرمایه هم تشکر میکنم و براشون آرزوی توفیق بیشتر و سلامت میکنم.
امیدوارم خودم و همه دوستان دیگری که از مطالب این سایت استفاده میکنند، قدردان زحمات اونها باشیم و سعی کنیم محیطی باصفا و آرام و تخصصی رو در کنار هم داشته باشیم و از ورود حواشی و موارد بیهوده به سایت جلوگیری کنند.
انشاءاله

موفق باشید

ghoghnos
February 9th, 2008, 17:06
سلام
خدمت دوستان عزیز کاندلتریدر عزیز فارکس 2007 وبهزاد عزیز تبریک میگم انشا... موفق باشید
واز زحمت دیگر دوستان منجمله جناب شاخص تشکر میکنم
موفق باشید

hamidrezamf
February 9th, 2008, 17:43
با شناختی که از مدیران سایت داریم قطعا" این انتخاب ها با علم و بررسی انجام شده و امیدوارم پیشرفت روزافزون این سایت رو مثل سابق شاهد باشیم...
از اساتید:شاخص عزیز و خشایار خان امینی بابت زحماتی که کشیدن تشکر میکنم و خدمت دوستان خوبم forex2007 , candle trader , بهزاد خان تبریک میگم...
موفق باشید....

Alifar
February 11th, 2008, 20:41
با سلام
از جناب shakhes به خاطر مديريت قويشون تقدير و تشكر ميكنيم و اميدوارم هر جا هستند در پناه حق باشند
به اقايان candletrader ([Only registered and activated users can see links]), forex2007 ([Only registered and activated users can see links]) , behzad_fx نيز به خاطر قبول زحمت تبريك ميگويم و اميد وارم در پربار نمودن سايت وزين سرمايه نهايت تلاش خود را بنمايند
پ ن : ببخشيد من از تغيير و تحول دير مطلع شدم

candletrader
February 12th, 2008, 11:25
سلام
مديريت برايند يك عمل دسته جمعي است و فرد به تنهائي مدير توانائي نيست مگر آنكه همراهي ساير ين نيز با آن باشد.
من از اظهار لطفي كه مديريت سايت و نيز همه اعضاي فروم به اينجانب داشته و مرا مرهون محبت و لطف خودشون قرار دادند تشكر ميكنم. و تقاضاي همراهي همه عزيزان را براي انجام وظايفم طلب ميكنم.
از مديران شايسته قبلي كه همگي سعي وافر داشته اند تا بدين مرحله رسيده ايم سپاسگزاري مي نمايم . اگر درايت و هوشمندي ايشان نبود سايت سرمايه نيز ممكن نبود به اين درجه از بالندگي برسد.
شاد باشيد.

Khashayar_Amini
February 12th, 2008, 21:57
متاسفانه باز هم چند روزی دیرتر از قضایا خبر شدم .

به دوستانی که به عنوان مدیر بخشهای مختلف انتخاب شدند تبریک می گیویم و علی الخصوص برای جناب behzad_fx ارزوی موفقیت می کنم .

مدیریت تالار فاندامنتال ظرائف خاص خود را دارا می باشد که خوشبختانه فرد مطلع و فهیمی این مسئولیت را قبول کرده که موجب مسرت است .

viper
March 26th, 2008, 12:00
سلام

کم کم وقتش رسیده که فرد جدیدی مسئولیت تالار مدیریت سرمایه را قبول کند.مدیر جدید همراه با خودش انرژی و ایده های جدید می آورد و تغیر مدیران تالارها باعث رشد فروم میشود.

در حال حاظر دوستانی در این زمینه در فروم فعالیت بیشتری نسبت به من دارند و شایسته است فرصت مدیریت تالار به ایشان داده شود.

اگر مطلبی نوشتم که سبب رنجش دوستی شد تقاضای بخشش دارم.امیدوارم نوشته های من سبب ضرر و زیان کسی نشده باشد.

از آقا رضا و آقا یاسر و سایر عزیزان، به خاطر لطفی که در این مدت به من داشتند تشکر می کنم.

با آرزوی موفقیت همه اعضای فروم سرمایه

Shakhes
March 26th, 2008, 16:37
سلام
وایپر عزیز همواره نام شما در حافظه همه اعضای سرمایه جاودانه خواهد ماند . هوشمندی در تبیین مطالب علمی - صراحت و شهامت بیان واقعیات و سخاوت در به اشتراک گذاشتن دانش خود بادیگران...خصوصیاتی است که همیشه مورد علاقه و احترام من بوده و خواهد بود .امیدوارم در هرجا و موقعیتی باشید همیشه موفق و سلامت باشید .
ارادت

سهامدار جزء
March 26th, 2008, 16:41
سلام

کم کم وقتش رسیده که فرد جدیدی مسئولیت تالار مدیریت سرمایه را قبول کند.مدیر جدید همراه با خودش انرژی و ایده های جدید می آورد و تغیر مدیران تالارها باعث رشد فروم میشود.

در حال حاظر دوستانی در این زمینه در فروم فعالیت بیشتری نسبت به من دارند و شایسته است فرصت مدیریت تالار به ایشان داده شود.

اگر مطلبی نوشتم که سبب رنجش دوستی شد تقاضای بخشش دارم.امیدوارم نوشته های من سبب ضرر و زیان کسی نشده باشد.

از آقا رضا و آقا یاسر و سایر عزیزان، به خاطر لطفی که در این مدت به من داشتند تشکر می کنم.

مطالبتان دقیق، مستدل و خواندنی بود و هست. هر کجا هستید موفق و پیروز باشید.

Meysam Piri
March 26th, 2008, 19:22
سلام جناب وایپر

در طول مدتی که در این تالار مشغول فعالیت بودید مسایل بسیار موثر و متنوعی مطرح نمودید که هر کدام به تنهایی جرقه ای برای حرکتهای رو به جلو بود .

امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید و باز هم شاهد حضور شما در کنار خود باشیم.

dat_iran
March 29th, 2008, 16:56
سلام جناب وایپر
بدین وسیله هر چند خیلی ناچیز هست
تشکر و سپاسگذاری خودمو بابت مطالبی که از شما اموختم ابراز می کنم
برای شما ارزوی خوشبختی و کامیابی رو دارم

همچنین برای استاد ارجمند سهامدار جزء اروزی موفقیت رو دارم .تبریکات صمیمانه منو پذیرا باشید

szh.1367
March 29th, 2008, 17:47
سلام به مدیرانی که بی وقفه تلاش کردند و بی هیچ منت و چشم داشتی ، علمی که به سختی به دست اورده بودند به اسانی در اختیار دوستان خود قرار دادند
اگر بخواهید خدایش هم حساب کنی حق یک معلم بزرگوار و صبور را بر گردن ما دارید که نمی شود با یک تشکر این همه لطف و محبت را جبران کرد
با ارزوی موفقیت و سربلندی برای مدیران جدید

kamal2006
March 30th, 2008, 01:56
با سلام

از دوست عزیزم جناب وایپر تشکر میکنم بابت زحماتشون و به جناب سهامدار عزیز هم تبریک میگم.

ممنون و موفق باشید

سعید حاج حیدری
March 31st, 2008, 19:21
ممنم باید این جا از زحمات حاج مهدی (وایپر عزیز )برای تالار روانشناسی تقدیر و تشکر کنم و انتخاب جناب صمدی را نیز به ایشان تبریک بگویم

موفق و موید باشید

Mohsen
April 3rd, 2008, 21:23
سلام

وايپر جان خسته نباشيد بنده را هم بپذيريد . اين تالار پس از تشكيل و در دوره اي كه شما مسئوليت آنرا بر عهده داشتيد توانست تاثير عميقي بر ديدگاه دوستان بگذارد بگونه اي كه امروز بسياري از واژه هايي كه زماني براي ما نامفهوم و غريبه بودند معاني خاص خود را پيدا كرده و در اين بين كمك هاي شما قابل تقدير است . اميدوارم كماكان از دانش شما در اين بخش استفاده كرده و به اتفاق ، كسب تجربه كنيم .

جناب صمدي عزيز انتخاب شما را تبريك عرض مي كنم و قلباً اعتقاد دارم كه انتخاب شايسته اي است . تسلط شما بر مبحث مديريت سرمايه و علي الخصوص روانشناسي تريد بر كسي پوشيده نيست . با افتخار عرض مي كنم كه نوشته هاي شما تاثيرات و تغييرات بسيار عميقي در ديدگاههاي شخصي من بر بازار داشته و از اين بابت از شما سپاسگذارم . اميدوارم اين انتخاب بهانه اي گردد تا بيش از پيش از حضور شما استفاده كنيم .

پاينده و شاد كام باشيد

مسعود رهجو
April 3rd, 2008, 23:30
سلام

از viper عزیز (حاج مهدی ) تشکر مخصوص میکنم مطالب ایشان تاثیر به سزایی در ارتقاء دانش اعضا ء به همراه داشته به شخصه همیشه از مطالب شما لذت میبردم امیدوارم ما را تشنه این لذت نگذارید .

با سپاس و تبریک به جناب صمدی (سهامدار جزء) عزیز که این سمت را قبول کردن واقعا این سمت برازنده شما میباشد امیدوارم در این راه موفق باشید .

FXRAMIN
April 4th, 2008, 00:08
من هم به نوبه خودم از زحمات جناب وايبر كمال تشكر را دارم واقعا در بعضي موارد كمكهاي شاياني به نوع نگاه من كردند
انتخاب دكتر صمدي واقعا انتخاب بجا و شايسته اي بود اميدوارم هر روز شاهد مطالب جديد و تازه اي از علم ايشان در خصوص مديريت سرمايه و روانشناسي تريد باشيم

عميقا خوشحالم و جناب صمدي اين انتخاب شايسته را به شما تبريك ميگويم

موفق باشيد
يا حق

candletrader
April 4th, 2008, 00:16
salam
man niz az zahamati ke viper aziz dar in modat keshidand tashakor mikonam. nemidonam baz ham mitonam az ishon dars yad begiram ya na?
be har hal danaie vey va tasire mataleb ishoon bar man ziad bode va hast. omidvaram hamishe movagh bashand.
Jenab dr. samadi ham ke bar man semat ostadi darand va shayestegihaye vei hamchenan mostadam hast. va man nemidonam chegone vasf ishoon o bekonam. bar azaye mohtarame site menat gozashte va ghaboole zahmat kardand. omidvaram hamishe mofagh bashand .
shadi baraye hame arezoo daram

farzaddd
May 25th, 2008, 20:45
اگر امکان داره 1 مدیر مناسب هم برای بخش بروکر ها انتخاب کنید. تا در صورتی که کسی سوالی یا مشکلی داشت براحتی پاسخشو بگیره .چون تو این بخش هر کس مطلبی رو میگه و در کل ضد و نقیظ توشون زیاده و شخصی که سوالی پرسیده به 1 جواب مناسب نمیرسه . با تشکر از مدیر محترم سایت

بهزاد اقبالی
May 25th, 2008, 22:39
سلام

بنده هم برای جنابعالی ارزوی موفقست و کامیابی دارم
امیدوارم هر جا هستید از زندگی لذت ببرید
ارادتمند
بهزاد اقبالی

بهزاد اقبالی
July 9th, 2008, 21:34
جناب پیروزی بنده مجددا از شما تشکر کرده و عنوان جدید رو به جنابعالی تبریک عرض میکنم.

clyde_barrow
September 26th, 2008, 14:38
امیر بابک عزیز
انتخاب شما بعنوان مدیر تالار متاتریدر را تبریگ عرض میکنم.
امیدوارم که در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

دوستدار کوچک شما

کلاید

trendfinder
September 26th, 2008, 15:02
امیر بابک عزیز
انتخاب تو رو به عنوان مدیر تالار متا تریدر تبریک میگم و امیدوارم در این مسولیت هم بتونی مثل همیشه از خودت بهترین لیاقت رو نشون بدی.
من و بقیه دوستانت همیشه در کنارت هستیم.
ارادتمند

mohammad rostami
September 26th, 2008, 15:53
سلام سید جان

بنده هم این انتخاب به جا و درست رو به شما تبریک میگم

انشالله که همیشه شاد و پیروز و سرافراز باشید

oomiidd
September 26th, 2008, 16:17
با سلام

امیر بابک عزیز من هم انتخاب شایسته شما رو به عنوان مدیر تالار تبریک می گم

همین جا از زحمات شما و همین طور جناب دبیر سیاقی عزیز در کمک به دوستان تشکر می کنم

همیشه موفق و سلامت باشید

BLACK_NINJA
September 26th, 2008, 16:42
سلام

انتخاب شایسته ایست.

سید جان موفق باشید.

Hamed2420
September 26th, 2008, 16:45
امیر بابک خان

انتخاب شما رو تبریک میگم.

امیدوارم که همیشه موفق باشید

ارادتمندم

j4v4d
September 26th, 2008, 17:32
با سلام . از مدیریت محترم سایت یک سوال داشتم .
ابتدا این متن را مطالعه بفرمائید :

"" با سلام خدمت شما دوستان گلم در سایت سرمایه

با نظر لطف اقای " رضا آقا احمدی" ، مدیر محترم سایت ، اینجانب سید امیر بابک تیموریان ، در تاریخ جمعه 5 مهر 87 ، به عنوان مسئول تالار متا تریدر برگزیده شدم.

موضوع از این قرار است که چندی پیش ،از مدیریت سایت درخواست کردم که فکری بحال بی نظمی موجود در انجمن "نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار" بکنند که واقعاً همانند بازار شام، کاربران را سرگردان میکرد!
پیرو همین درخواست، با هم فکری و مشورت های زیبای مدیر سایت، تصمیم بر این گرفته شد تا Sub-Forum متاتریدر ایجاد شده و کلیه تاپیکهای مربوط به این نرم افزار، اعم از اکسپرت ها، اندیکاتورها، اسکریپتها،تنظیمات و سوالات متا و ... در این تالار فرعی قرار گیرند.و خود نیز مسئولیت اداره آنرا با افتخار پذیرفتم.

ضمن تشکر از کلیه دوستانی که با پیغامهای تبریک خود، باعث دلگرمی این حقیر گشتند، به استحضار میرساند که در این تاپیک ، کلیه اقدامات، تغییرات، اطلاعیه ها و مواردی از این دست، خدمت اعضای محترم سایت، ارائه خواهد شد.

اینجانب برای تبدیل این تالار به یک تالار خوش ساختار، مفید و مرجع، به کمک همه اعضای محترم سایت نیازمندم.
لذا هر گونه پیشنهاد سازنده را خواهشاً به صورت پیغام شخصی به اطلاع اینجانب برسانید.

با تشکر
""این پیام امیر بابک عزیز است پس از قبول مسوولیت .

و حالا سوال من : دقیقا و دقیقا همین قضایا بین مدیر سایت و جناب وحید درزی اتفاق افتاد برای تالار چنگال اندروز ، ولی آخرش این اتفاق نیفتاد . منظورم همون کسی که زحمت کشید و پیشنهاد داد و ... مدیر نشد ، و نهایتا اون اتفاقاتی که همه دیدید . واقعا چرا ؟؟ چرا ؟؟ و چرا ؟؟
از نزدیکترین افراد در مسنجر به آقای درزی بودم ، متاسفانه دیگه اونجا هم نمی یاد ، راستش امروز که این پست رو دیدم به یاد ایشون افتادم و اون همه انگیزه و علاقش برای ایجاد یک تالار آموزشی چنگال در سایت سرمایه و بقیه انگیزه هاش که همش به باد فنا رفت .
هرجا هست براش ارزوی موفقیت می کنم .

Mohsen
September 26th, 2008, 19:20
سلام

جناب تیموریان انتخاب شایسته ی شما را تبریک عرض می کنم .

امیدوارم به پشتوانه ی دانش بالا و مهم تر از آن ، منش خوب شما ، این تالار هم به سامان مطلوب برسد و هم با جلب همکاری دوستان ، بر فعالیت مفید آن افزوده شود .

متاسفانه این روزها زمزمه های دلسرد کننده از گوشه و کنار سایت زیاد به گوش می رسد که تاثیرات آن را هم روی دوستان فعال سایت می بینیم و هم روی مدیران . همین زمزمه ها بود که باعث شد تا عزیزانی چون آقای درزی را امروز در این جمع نبینیم .

امیدوارم با کمک شما و همکاری همه ی دوستان ، بتوانیم بر این دلسردی ها فائق آمده و این جمع صمیمی و حرفه ای را روز به روز قوی تر ببینیم .

مانند زنبور عسل باش، که هرچه خورد پاک است و هرچه برجای نهد شیرین است و بر هر شاخی که نشیند، نشکند.

پیروز و شاد باشید

hamidrezamf
September 26th, 2008, 22:20
سلام امیر جان
منم تبریک میگم این انتخاب رو..
با شناختی که از شما پیدا کردم اطمینان دارم حرکتهای خوبی در این تالار شکل میگیره..
موفق باشید..

Hpanahi
September 26th, 2008, 23:51
سلام سيد
بنده نيز اين سمت را به شما تبريك ميگم
اميدوارم هميشه شاد و سرحال و پيروز باشي

ارادتمند شما

پناهي

Morteza M
September 27th, 2008, 00:13
با سلام

شاه داماد (سید امیر) عزیز بنده هم این انتخاب شایسته و بجا را به شما تبریک می گم .

موفق باشی .

candletrader
September 27th, 2008, 00:31
سلام و شاد باش
امیر جان من نیز این انتخاب شایسته را به شما و بر همه اعضا و مدیر محترم سایت تبریک میگم. موفقیت شما آرزوی من است.
شاد باشید.

szh.1367
September 27th, 2008, 15:39
سید جان سلام :laugh:

مسئولیت شما در سایت سرمایه را تبریک عرض می کنم و برای شما و مدیران خوب سرمایه ارزوی موفقیت می کنم

جا داره که از اقا رضا مدیر محترم سایت تشکر ویژه ای داشته باشم که همیشه سعی در بالا بردن سطح علم دارند

موفق شاد و سربلند باشید

szh.1367
October 9th, 2008, 17:49
سلام اقا رضا

Moderator یعنی چی ؟ سرتیپ ، سرلشکر ، مدیر افتخاری و ...... :laugh:

محسن جان مبارک باشه :banana:

[Only registered and activated users can see links]

Hamed2420
October 9th, 2008, 18:09
به به

بالاخره من به آرزوم رسیدم :D

Moderator یعنی ارتشبد :banana:

آقا محسن یعنی ناظر کل سایت.

آقا محسن تبریک میگم و امیدوارم که موفق باشید

ارادتمند شما - حامد

I.N.D.E.X
October 9th, 2008, 18:16
به به

ارادتمند شما - حامد

سلام حامد جان،

حالا مقام آقا رضا بالاتره یا محسن جان؟ :D

یعنی رئیس کیه ؟! :D

ما که مبجبوریم بگیم مخلص همشون هستیم، چه آقا مدیر، چه آقا ناظم!

همه دوستان سرمایه سلامت و پیروز باشند.( این تریپ دموکراسی بود!)

شاد باشید.

behrouz-fx
October 9th, 2008, 18:48
سلام
جناب محسن صمیمانه تبریک میگم و این درجه شایسته شماست.شاد و سلامت باشید.:)
میگم ایندکس جون این چه وضعیه ، همه اومدن صندلی داغ ، نباید از moderator دعوت می کردی؟ ;)

وحید سلیمانی
October 9th, 2008, 22:39
بسیار خوشحال شدم که یکی از بزرگترین اساتیدم بالاخره در سایت سرمایه قبول زحمت کردند.:banana:

امیدوارم همیشه موفق باشید.

پ.ن:فکر کنم شیرینی این قضیه رو باید از حامد گرفت.:rolleyes:شماها نمیدونید بچه داشت آرزو به دل میموند:whoow:

محمد طالبی
October 9th, 2008, 22:43
سلام

اقا محسن تبریک میگم
خیلی خیلی خوشحال شدم
شاد و سلامت و موفق باشید

ارادت.

candletrader
October 10th, 2008, 07:20
سلام و شاد باش
محسن جان تبریک میگم. من از اینکه شما قبول زحمت کردید بسیار خوشحالم.حضور شما در فروم همیشه برای من غنیمت بوده و هست و حالا افتخار دیگری نیز نصیب من شد تا حضور شما را پر رنگتر ببینم.
آرزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای شما دارم.

NoName
October 10th, 2008, 09:49
سلام :) آقا محسن مبارک

مجتبی
October 10th, 2008, 12:32
محسن عزیز من با شما طعم یک استاد دوشت داشتنی رو چشیدم.
تبریک این حقیر رو هم بپذیرید و از اینکه بالاخره شما هم در این سایت قبول زحمت کردین صمیمانه سپاسگذارتونم.
آرزوی موفقیتهای بیشمار شما رو دارم

کوچکترین شاگرد شما
مجتبی

Mohsen
October 10th, 2008, 23:56
سلام
وقت بخیر

ضمن تشکر از ابراز محبت تمام شما عزیزان

سلام اقا رضا

Moderator یعنی چی ؟ سرتیپ ، سرلشکر ، مدیر افتخاری و ...... :laugh:

محسن جان مبارک باشه :banana:

والا فکر نمی کنم خبر خاصی باشه . ظاهراً لطف آقا رضا شامل حال بنده شده . این دو روز گذشته هم فرصت نشد پای سیستم باشم تا ازشون سوال کنم که جریان چیه . به هر حال از شما ممنونم

به به

ارادتمند شما - حامد
حامد جان خیلی مخلصم

ظاهراً شرمندگی بنده از الطاف شما پایانی ندارد . امیدوارم خدمت شما هم به سلامتی هرچه سریعتر بطور کامل به پایان برسد و از حضور فوق فعال شما بهرمند شویم . ممنون

سلام حامد جان،

حالا مقام آقا رضا بالاتره یا محسن جان؟ :D

یعنی رئیس کیه ؟! :D

ما که مبجبوریم بگیم مخلص همشون هستیم، چه آقا مدیر، چه آقا ناظم!

همه دوستان سرمایه سلامت و پیروز باشند.( این تریپ دموکراسی بود!)

شاد باشید.
جناب INDEX از لطف شما ممنونم . قربان این فرمایشات شما ممکن است باعث شود تا یا آقا رضا تجدید نظر اساسی در تصمیمشون کنند و یا بنده از شرمندگی روی ایشون نتونم دیگه به سایت بیام . ایشون رئیس کل بچه های باصفای سایت بوده و هستند و خواهند بود . ممنون

سلام
جناب محسن صمیمانه تبریک میگم و این درجه شایسته شماست.شاد و سلامت باشید.:)
میگم ایندکس جون این چه وضعیه ، همه اومدن صندلی داغ ، نباید از moderator دعوت می کردی؟ ;)
بهروز جان از لطف شما ممنونم . امیدوارم هر روزتان پربار تر از روز قبل باشد .

بسیار خوشحال شدم که یکی از بزرگترین اساتیدم بالاخره در سایت سرمایه قبول زحمت کردند.:banana:

امیدوارم همیشه موفق باشید.

آقا وحید شما هم بله ؟ دیگه شما هم که ما رو با چوب بزنی از کی توقع داشته باشیم ؟ خوش باشی

سلام

اقا محسن تبریک میگم
خیلی خیلی خوشحال شدم
شاد و سلامت و موفق باشید

ارادت.
جناب طالبی عزیز از لطف شما ممنونم . پیگیری تحلیل های زیبای شما تجربه ی فوق العاده ای برای بنده است . علی الخصوص که تحلیل های ترسیمی شاخه ی مورد علاقه ی بنده هم هست . پیروز باشید

سلام و شاد باش
محسن جان تبریک میگم. من از اینکه شما قبول زحمت کردید بسیار خوشحالم.حضور شما در فروم همیشه برای من غنیمت بوده و هست و حالا افتخار دیگری نیز نصیب من شد تا حضور شما را پر رنگتر ببینم.
آرزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای شما دارم.
آقا سعید از لطف شما سپاسگذارم . با افتخار عرض می کنم که کسب تجربه از محضر شما برای بنده بسیار ارزشمند بوده و هست و مطالب فراوانی بر دانسته های من اضافه کرده . امیدوارم دوران نقاهت هرچه زودتر به اتمام رسیده و سلامتی کامل خود را مجدداً بدست آورید تا بیشتر بتوانیم از حضور شما بهرمند شویم . شاد باشید

سلام :) آقا محسن مبارک
مهدی جان ممنون . ما که جز زحمت برای شما چیزی نداشتیم . انشاالله فرصتی پیش بیاید که جبران زحمات کنیم .پیروز باشید

محسن عزیز من با شما طعم یک استاد دوشت داشتنی رو چشیدم.
تبریک این حقیر رو هم بپذیرید و از اینکه بالاخره شما هم در این سایت قبول زحمت کردین صمیمانه سپاسگذارتونم.
آرزوی موفقیتهای بیشمار شما رو دارم

کوچکترین شاگرد شما
مجتبی
آقا مجتبی ممنونم . بنده کار خاصی نکرده ام و شما مسیر زیبای پیشرفت را به خواست و اراده ی خودتان طی کرده اید و نیروی محرک لازم نیز از همت و تلاش شما تامین شده . امیدوارم پیروزی های بیشتر شما را به اتفاق جشن بگیریم . سربلند باشید

مخلص تمام دوستان گل سرمایه
شاد و سربلند باشید

goldsun
October 11th, 2008, 00:22
با سلام

جناب محسن بنده هم تبریک می گم . امیدوارم سایه سرورانی چون شما هیچگاه از سر بر و بچه های این سایت کم نشه و جود

عزیزانی مثل شما در این جمع مایه دلگرمی ماست.

hamidrezamf
October 11th, 2008, 01:26
محسن جان
انتخابتون رو تبریک میگم...
من همیشه از شما به عنوان بهترین و دوست داشتنی ترین کاربر این سایت یاد کردم..
چون تمام ویژگی هایی که یه انسان کامل باید داشته باشه در شما دیده میشه بدون اغراق..دانش, متانت, اخلاق, صبور بودن و از همه مهمتر بی ادعا...باور کنید اینا رو از تو کتاب ننوشتم, اینا خصوصیاتی هست که وقتی آیدی و آواتارتون رو میبینم به ذهنم خطور میکنه..
براتون آرزوی موفقیت میکنم..
شاد باشید...

AmirBabak
October 11th, 2008, 07:28
آقا محسن گل سلام
من مسافرت بودم. دو سه بار بیشتر نت نیومدم.
انتخاب شایسته ای بود.
شما محبوبیت، مقبولیت، علم و مدیریت را یکجا در وجود خود گردآورده اید.
ان شا الله در کار خود(اجرای هرچه بیشتر نظم در سایت) موفق باشید که این یک هذف مشترک است.

دست مولا پشت و پناهتون

mbinazir
October 11th, 2008, 09:51
بنام خدا
سرور گرامی جناب محسن خان
انتخاب شایسته شما را تبریک عرض می‌نمایم. حضور و نظارت سروران بزرگی همچون شما همیشه باعث دلگرمی و آرامش ما می‌باشد. تقبل اینگونه زحمات جای تشکر بسیار دارد.
انشاالله در پناه خداوند متعال موفق و مؤید باشید
شاد و سر بلند و پیروز باشید

trendfinder
October 11th, 2008, 18:47
سلام آقا محسن
انتخاب شایسته شما رو تبریک میگم.

لطفاً کلید اطاقتون رو برام بذارید تا وقتی نیستید تمیز و مرتبش کنم.
ارادتمند

MOH$EN
October 12th, 2008, 00:13
با عرض ادب و احترام

آقا محسن عزیز شما از لایق ترین های سایت هستید و انسانی کامل و تریدری با تکنیک و هوش والا ...به نوبه خودم این انتخاب شایسته را بهتون تبریک می گم و امیدوارم همیشه روزگار به کامتون و شادی و سربلندی همراه تک تک لحظه تون تو زندگی باشه

ehsandinho
October 12th, 2008, 14:02
آقا محسن بنده هم تبریک میگم. امیدوارم بتونیم با مدیریت و وجود شما سریعتر پیشرفت کنیم

مسعود رهجو
October 13th, 2008, 11:35
با سلام
آقا محسن به اندازه عدد Google به شما تبریک میگوییم امید هست در کنار شما روزهای شاد و با خاطره داشته باشیم.

Shakhes
October 15th, 2008, 01:45
سلام

برادر محسن پیوستن شمارا به جرگه سبزنامان تبریک عرض می نمایم . مطمنا علم و پشتکار مثالزدنی شما بمانند همیشه و اینبار در کسوت مدیریت سایت وزین سرمایه باعث اعتلا و بالندگی هرچه بیشتر ما خواهد شد .
با آرزوی بهترینها برای شما و خانواده محترم

با احترام
ارادتمند
شاخص

بهزاد اقبالی
October 15th, 2008, 17:56
متاسفانه بنده باز هم دیر خبردار شدم.
محسن جان بنده هم به شما تبریک میگم.امیدوارم لحظه لحظه زندگیان سرشار از زیبایی باشد.

محمد طالبی
December 24th, 2008, 12:23
سلام

جناب درزی تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق و موید باشید
انشاا...با مدیریت شما و تلاش دوستان و همکاران ماهنامه هر ماه زیباتر و جذاب تر شود

ارادت

Gh.Saeadian
December 24th, 2008, 13:59
سلام وحیدجان
من هم به نوبه خود پذیرش این مسئولیت رو به شما تبریک گفته و براتون آرزوی موفقیت دارم.
با تشکر

Hamed2420
December 24th, 2008, 14:18
سلام

انتخاب بسيار بجايي انجام شد. اميدوارم كه ماهنامه سرمايه هر ماه بهتر و پربارتر از ماه قبل باشه كه با وجود‌ آقا وحيد مطمئناً اينچنين خواهد بود.

آقا وحيد، تبريــــــــــك.

ارادتمندم

مسعود رهجو
December 24th, 2008, 18:03
با سلام
جناب درزی عزیز بنده هم به نوبه خود انتخاب شایسته شما را به عنوان مسول ماهنامه سرمایه تبریک عرض میکنم امیدوارم در این راه موفق و موید باشد
با احترام
رهجو

AmirBabak
December 25th, 2008, 01:26
خوشحالم که به یکی از آرزوهام در مورد سایت نائل شدم.
وحید جان، ایده نشریه، ایجاد نشریه و ارائه نشریه از تو بود، لذا مدیریت نشریه نیز متعلق به توست.
از آقا رضا صمیمانه سپاسگذاری میکنم بخاطر این انتخاب بجا.

وحید درزی
December 25th, 2008, 05:15
از اعتماد جناب رضا سپاسگذارم و مفتخر هستم در زیر سایه دوستان مسوول سایت در خدمت عزیزان باشم . از الطاف دوستان هم ممنون و شرمنده هستم . به امید روزهای خوب و موثر :rolleyes:

kermanforex
December 25th, 2008, 20:15
وحید عزیز ! دوست خوبم ! این عنوان شایسته شماست و تبریک میگم بهت ! با تشکر از مدیریت سایت برای دادن این عنوان به جناب درزی عزیز.
در تمامی مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی.
با تشکر.

محمد هورزاد
December 26th, 2008, 03:53
وحید جان تبریک عرض میکنم .

فقط لطفا اینقدر آواتارت رو تند تند عوض نکن !!

(شوخی)

سهامدار جزء
December 26th, 2008, 10:26
با عرض تبریک. امیدوارم ماهنامه به هدفی که شما و سایر دوستان داریم برسد.

Hpanahi
December 26th, 2008, 13:10
انتخاب شايسته اي بود
وحيد عزيز اميدوارم هميشه موفق و پيروز باشيد
با احترام
حجت الله (كوروش) پناهي

trendfinder
December 29th, 2008, 08:46
وحید جان من هم بهت تبریک میگم.
امیدوارم در مسئولیت جدیدت بیشتر از همیشه پشتکار داشته باشی .
برات آرزوی موفقیت میکنم.
ارادتمند

hamidrezamf
December 29th, 2008, 18:30
وحید خان تبریک..
با پشتکاری که در شما سراغ داریم مطمئنا" ماهنامه هر ماه پربارتر و کاربردی تر از ماه قبل خواهد شد...
ایده رادیو اینترنتی هم ایده بسیار خوب و مفیدی هست که امیدوارم مثل ماهنامه به نتیجه برسه..
موفق باشید..

kabiri2008
January 1st, 2009, 14:36
وحید خان انتخاب شما را تبریک عرض می کنم .

szh.1367
January 10th, 2009, 22:14
وحید جان بنده هم به نوبه خودم به شما تبریک عرض می کنم :laugh:

محمد طالبی
January 17th, 2009, 11:22
دوست عزیز جناب mahdikhani مسئولیت تالار منابع را پذیرفته اند. در تالار منابع مجموعه ای از کتابها، نرم افزارها، سیستمهای معاملاتی و . . . به همراه لینک دریافت آنها معرفی خواهند شد. ضمن تشکر از جناب mahdikhani امیدوارم با تلاش ایشان و مشارکت سایر دوستان، مجموعه کاملی از منابع مرتبط با بازارهای مالی در این تالار گردآوری شود.

سلام

جناب مهدیخانی به شما تبریک میگم امیدوارم موفق باشی .

ارادت

szh.1367
January 17th, 2009, 11:29
جناب مهدیخانی به شما تبریک عرض می کنم

شاد و موفق باشید

وحید درزی
January 17th, 2009, 12:39
جناب مهدیخانی مسئولیت مهمی به شما واگذار شده ، ضمن عرض تبریک فراوان ، امیدوارم در کارتان موفق باشید .

mercury
January 17th, 2009, 13:10
آقای مهدیخانی من هم به شما تبریک می گم و اطمینان دارم از عهده این کار به راحتی و با شایستگی بر می آئید.
چون تلاش و پشتکار شما را در تاپیک هایی که پست دادید، دیده ام.
با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان خوب سرمایه

Gh.Saeadian
January 17th, 2009, 13:27
سلام
به به جناب مهدیخانی عزیز ، پذیرش این مسئولیت خطیر رو به شما تبریک می گم و امیدوارم تو این کار و سایر امور زندگی موفق و پیروز باشی.

پ ن: پس لازم شد که زودتر بیام و یه شیرینی هم بخورم.

mahdikhani
January 17th, 2009, 15:30
سلام
به به جناب مهدیخانی عزیز ، پذیرش این مسئولیت خطیر رو به شما تبریک می گم و امیدوارم تو این کار و سایر امور زندگی موفق و پیروز باشی.

پ ن: پس لازم شد که زودتر بیام و یه شیرینی هم بخورم.

سلام ، از همه ی دوستانی که بنده رو مورد لطف قرار دادن تشکر میکنم و امیدوارم بتونم از پس این مسئولیت ، خوب بربیام .

جناب سعیدیان ، ما مشتاق دیدار هستیم و از دیدنتون خوشحال خواهیم شد ، حتما تشریف بیارید ، نگران نباشید مثل دفعه پیش نمیشه ... ( هر چند تشریف نیاوردید )

ارادت

behrouz-fx
January 17th, 2009, 16:34
سلام
جناب مهدیخانی مسئولیت جدید رو به شما تبریک میگم.خدا خیرتون بده ، اینجوری هم فروم بهتر حفظ میشه ، هم فایلهای ارزشمندی که دوستان قرار میدهند.
شاد و سلامت باشید.:)

Kasra
January 17th, 2009, 16:48
انتخاب بجا و شایسته ای برای این امر مهم بود ، برای آقای مهدیخانی آرزوی موفقیت میکنم .

مجتبی
January 17th, 2009, 19:08
جناب مهدیخانی تبریک میگم.
ما همگی ممنونیم که قبول زحمت کردین.
انتخاب بجایی برای تلار بجایی بود.

مرسی

AbarEnsan
January 17th, 2009, 19:29
جناب mahdikhani

تبريك عرض ميكنم .اميدوارم فعاليتي بي دردسر و موفق داشته باشيد.
سبز باشيد.

Hpanahi
January 17th, 2009, 20:15
حسین جان من هم مسئولیت جدید را به شما تبریک عرض میکنم

موفق و پیروز باشید

AmirBabak
January 18th, 2009, 02:01
حسین آقای مهدیخانی عزیز و گل گلاب. تبریک میگم مسئولیت جدید را. ان شا الله با برنامه ها و پشتکار عالی خود ، بار علمی و تخصصی این سایت وزین را دوچندان کنی.
ضمناً برای هرگونه کمک و یاری ، میتونی رو داداشت حساب کنی.
یا علی

behrouz-fx
February 12th, 2009, 13:43
با عرض سلام و احترام
صمیمانه از زحمات دوست و برادر عزیز ، جناب اقبالی تشکر میکنم.ایشون توی این مدت تلاش بسیار زیادی برای بالا بردن دانش دوستان انجام دادند و واضح است که احیای تالار تحلیل بنیادی ، کاری بسیار پر زحمت بود که ایشان به خوبی انجام دادند.
امیدوارم هر جا که هستند ، همیشه شاد ، پیروز و سر بلند باشند و امیدوارم این مسئله یک استراحت موقتی برای ایشان باشد و هر چه سریعتر بر گردند.;)
موفق باشید.:)
پ.ن: در لحظه زدن پست خبر نداشتم که مدیر جدید تالار بنیادی جناب پیروزی هستند.صمیمانه به بابا بهزاد دوست داشتنی تبریک میگم و آرزوی سلامتی و شادکامی برای ایشان دارم.

shahramfx
February 12th, 2009, 13:51
سلام
ابتدا از زحمات دوست عزیزم بهزاد اقبالی تشکر می کنم و از اینکه بدون هیچ چشم داشتی دانش خودشون رو به اشتراک گذاشتن خرسندم
و در ثانی انتصاب بجای دوست عزیزم بهزاد پیروزی به مدیریت تالار فاندامنتال رو تبریک می گم
امیدوارم با حضور ایشون در سمت جدید به دانش دوستداران فاندامنتال بیش از پیش اضافه بشه و بتونیم از حضورشون استفاده بهینه رو بکنیم
با تشکر

oomiidd
February 12th, 2009, 14:03
باسلام

من هم از جناب اقبالی عزیز برای کار های بزرگی که در سایت سرمایه انجام دادند که میشه گفت در مدت مدیریت ایشون و در سایه زحمات ایشون و چند نفر دیگر از دوستان فاندامنتال یکی کاربردی ترین و مفید ترین قسمت های سایت شده

جناب اقبالی عزیز براتون ارزوی بهترینها رو دارم همیشه موفق و سلامت باشید

جا داره همین جا به جناب پیروزی عزیز هم بخاطر قبول این مسولیت تبریک بگم

به حق باید گفت جناب پیروزی عزیز از بهترین افراد سایت و از موثرترین افراد تالار تحلیل بنیادی هستند

جناب پیروزی عزیز همیشه پاینده باشید

vahidrock
February 12th, 2009, 14:19
درود

جناب اقبالی عزیز واقعا خسته نباشید ، زحمات بینظیر شما در سایت سرمایه بر کسی پوشیده نیست امیدوارم همچنان در مسیر موفقیت پیش بروید اشخاصی امثال شما واقعا شایسته بیش از اینها هستند.

مدیریت جناب پیروزی را نیز به ایشان تبریک میگویم یقین دارم که انتخاب بجایی بوده و البته که ایشان در کارشان موفق خواهند بود .

با سپاس از تمامی دوستان و مدیران پر تلاش سرمایه

بهزاد اقبالی
February 12th, 2009, 14:27
از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

ارزومند بهترین ها برای تمامی عزیزان

خدانگهدار

piano11
February 12th, 2009, 14:45
با سلام خدمت جناب پیروزی عزیز
انتخاب شما رو به عنوان مدیر تالار فاندامنتال از صمیم قلب تبریک گفته و امیدوارم تالار پر بار تر از گذشته با کمک شما شاهد باشیم

موفق و پیروز باشید

و همچنین

از دوست گرامی و رفیق هنرمندمون جناب اقبالی هم که تا کنون این زحمت را به دوش میکشیدند قدردانی دارم امیدوارم در زندگی موفق تر و پیروز مند تر باشند

Gh.Saeadian
February 12th, 2009, 14:53
سلام بهزاد جان
ضمن تشکر از تلاشهای بیدریغ شما در مدت پذیرش مسئولیت ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و مؤید باشی.
همچنین برای جناب پیروزی عزیز که مثل شیر دارن اون حساب رو اداره میکنن در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
موفق باشید

BLACK_NINJA
February 12th, 2009, 15:21
از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

خدانگهدار

سلام
آقای اقبالی شما با این پست(و خیلی چیزهای دیگر) نشان دادید که مدیر سایت یک فرد واقعا لایق را برای مدیریت تالار انتخاب کرده بودند.
فردی که به فکر پیشرفت تالار است .من هم از راهنماییها و تلاشهای شما تشکر میکنم.

جناب پیروزی برای شما ارزوی موفقیت دارم و میدانم مدیریت سایت دوباره فردی لایق را برای اینکار انتخاب کرده است.

من هر دوی شما را دوست دارم

موفق باشید در سایه ایمان به خداوند

وحید درزی
February 12th, 2009, 15:31
جناب اقبالی عزیز ( بهزاد خان دوست داشتنی ) :
مطمئنم که تصمیمات شما همیشه درست است ، بنابراین کوچکترین نگرانی ای از تصمیم شما وجود ندارد ، این بهانه ای شد تا از دوست عزیزی چون شما تشکر نمایم ، چرا که در راه اندازی تیم ماهنامه یاریم نمودید و در مسائل زیادی مشاور حقیر بودید ، برایتان آرزوی موفقیت دارم و حضور دوست و همکار گرامی شما و ما جناب پیروزی را در جایگاه سابق شما به فال نیک می گیرم ، یا علی .

Kasra
February 12th, 2009, 15:47
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

خدانگهدار

جناب اقبالی عزیز

آرزومندم باز هم حضور شما در سایت سرمایه ادامه داشته باشد و حتی سبک شدن مسئولیت شما باعث شود وقت آزاد بیشتری برای بهره مند ساختن کاربران این سایت از دانش خود داشته باشید .
زاویه نگاه شما به بازار بسیار مثال زدنی و خاص است ، چرا که علم و دانش را بر معاملات مقدم دانسته اید و همه جای این سایت ، اسم شما مترادف با کسب علم و دانش میباشد .
امیدوارم در مسیر زندگی خود همیشه موفق و خوش اقبال باشید .

---------------------------------------------------------------------------

من هم به نوبه خودم خدمت جناب آقای پیروزی تبریک میگویم ، امیدوارم روز به روز موفقیتهای بیشتری نسیبشان شود و به زودی نتیجه تلاشها و زحماتشان را به بهترین وجه دریافت کنند .

دعای خیر ما همیشه پشت سر شما دو عزیز خواهد بود .

albertini
February 12th, 2009, 15:47
-----

Kourosh007
February 12th, 2009, 16:05
درود جناب اقبالی

راستش بنده اول شوکه شدم چون بعضی از پستهای بچه ها بوی خداحافظی میداد و ناراحت شدم از این خبر.ولی بعد متوجه شدم باز هم میتونیم از وجودتون و از دانشتون بهره مند بشیم و قضیه فقط جابجایی یک عنوان بین شما و آقای پیروزی بوده که اونم مهم نیستش ;) چون ما قبلا هم شما دو نفر رو مدیران و اساتید تالار بنیادی میدونستیم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود.
امیدوارم که با خالی شدن قسمتی از وقتتون و برداشتن این بار از شونه شما بیشتر بتونیم از دانشتون استفاده کنیم.
به آقای پیروزی هم تبریک میگم و برای ایشون هم در این مسیر و قبول این مسوولیت جدید آرزوی موفقیت میکنم.

شاد و پیروز باشید

mahdikhani
February 12th, 2009, 16:34
براي هر دو عزيز ( جناب اقبالي و پيروزي گرامي ) آرزوي شادي و موفقيت روز افزون دارم .

آنانكه كه به ديگران خورشيد هديه مي كنند ، هرگز خودشان از نور و گرماي آن بي بهره نخواهند ماند ...

ايام بكام ...

AmirBabak
February 12th, 2009, 21:47
بهزاد جان سلام
فرمودید:
زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.

من نمیدونم دلیل این تصمیم عجولانه و شاید احساسی شما چیست.
موضوع مدیریت در سایت صرفاً در یک بعد، مهم و اثر گذار است و آن امکانات مدیریتی پستها و تاپیکهاست.
قطعاً خادمی که ابزار داشته باشد خیلی بیشتر میتواند مثمرثمر باشد تا یک خدمتگذار عادی.
اینکه به کدام مسائل بال و پر بدید یا به کدام موازین ، سمت و سو.
تالار با وجود شما نظم خاصی بخود گرفته است.(اینرا از دید مدیریتی عرض میکنم نه از لحاظ محتوی)

در هر صورت ان شا الله که خیری وراء این تصمیم باشد.

ضمناً موفقیت جناب پیروزی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.کسانی که ایشان را از نزدیک زیارت کرده اند ، وی را شخصی بسیار بزرگوار و دوست داشتنی می یابند و من به شخصه بسیار خدمت ایشان ارادت دارم.

کوچیک هر دو بزرگوار

موفق باشید.

hamidrezamf
February 14th, 2009, 12:16
سلام
منم به هر دو بهزاد سرمایه تبریک میگم..
به بهزاد خان اقبالی برای این تحول قابل تقدیری که تو تالار فاندامنتال ایجاد کردن..امیدوارم خیرش رو چندین برابر تو دنیا و آخرت ببینن..
همینطور بهزاد خان پیروزی برای انتخاب به جاشون ...ایشون هم تو این پیشرفت نقش به سزایی داشتن..خدا عوضش رو بهش بده...
موفق باشید..

مسعود رهجو
February 16th, 2009, 20:30
با سلام
جناب اقبالی عزیز از اینکه دیر متوجه شدم ببخشید
تالار بنیادی در دوران مدیریت شما تغییرات گسترده ای را به چشم دید و دریچه تازه ای را به سوی علاقه مندان به این مباحث باز کرد به نوبه خودم از زحمات شما تشکر می کنیم امیدوارم هر جا هستید بنیاد گرا باشید
از جناب پیروزی هم تشکر ویژه ای میکنم که این مسولیت را پذیرفتن که از منظر من انتخاب بسیار شایسته ای بود برای ایشان هم روزهای پر از موفقیت را خواستاریم
یا علی

وحید درزی
February 22nd, 2009, 14:49
جناب پیری امیدوارم در مسئولیتتان در راه خدمت به دوستانتان موفق باشید ، یا علی.

مجتبی
February 22nd, 2009, 19:26
سلام

نمیدونم به میثم جان بابت این مسئولیت تبریک بگم یا به آقا رضا بابت این حسن سلیقه.:)
شاید بهتر باشه به خودم تبریک بگم که تو چنین تالاری، که بهترین ها قبول مسئولیت کرده اند کسب تجربه می کنم و فعالیت دارم.

چه تبریک بازاری شد:laugh:
بهم حق بدین که خوشحال باشم.

ارادت آقا میثم:happy:

سهامدار جزء
February 22nd, 2009, 21:59
میثم پیری یکی از دوستان خوبی است که جایگاه واقعی روانشناسی ترید را درک کرده است و اطمینان دارم مسئولیت جدید برازنده اش است.
پیروز باشید

vahidrock
February 22nd, 2009, 22:03
سلام

نمیدونم به میثم جان بابت این مسئولیت تبریک بگم یا به آقا رضا بابت این حسن سلیقه.:)
شاید بهتر باشه به خودم تبریک بگم که تو چنین تالاری، که بهترین ها قبول مسئولیت کرده اند کسب تجربه می کنم و فعالیت دارم.

چه تبریک بازاری شد:laugh:
بهم حق بدین که خوشحال باشم.

ارادت آقا میثم:happy:

من میدونم به کی تبریک بگی مجتبی جان ..

به من:blink:

حالا بگو چرا.....؟

چون واسه من یه مدیر خوبی مثل آقا رضا اینجا تو این سایت هست بخاطر زحماتش بدون توقع....

چون واسه من یه دوست خوب مثل میثم دارم بخاطر تلاشش بدون توقع......

چون واسه من یه استاد همه فن حریف مثل تو دارم بخاطر لطفش ..... ولی پر توقع :whoow: .... غافلگیر شدی نه ... بعد بهت میگم چرا;)

سپاس به تمام دوستان عزیز و دوست داشتنی......:p

Ali_Nouri
February 22nd, 2009, 22:13
به من تبریک بگین که بالاخره یکی از دوستام رفت قاطی مدیرا که ما هم یه پارتی داشته باشیم. :whoow:

با آرزوی موفقیت برای میثم عزیز و پر مشغله .:blink:

موفق و شاد باشید.

Mani Moradi
February 23rd, 2009, 20:12
جناب آقای میثم پیری

انتصاب به جا و شایسته شما را به سمت مدیریت این تالار تبریک عرض نموده وموفقیت روزافزون جنابعالی رااز خداوند منان خواستارم.

انجمن سرمایه ازمعدود مکان هایی در این میهن اسلامی است که مدیرانش به جای رابطه بر مبنای ضابطه و پیشینه و آگاهی منصوب می شوند لذا اطمینان دارم با پشتکار و درایتی که دارید به جذابیت بیش از پیش این تالار خواهید افزود.

من الله توفیق.

مانی مرادی.

۲۷ صفر ۱۴۳۰

Meysam Piri
February 23rd, 2009, 21:58
سلام و عرض احترام خدمت دوستان خوب سرمایه ای

در واقع گمان می کنم که یک عنوان یا لقب که در اینجا یا هر جای دیگری به ما داده می شود به جز اینکه مسئولیت ما را در قبال رفتار و گفتارمان بیشتر می کند چیز دیگری ندارد.

تا امروز سعی داشته ام که در حد دانش و توانم دوستان عزیز را یاری دهم.همانطور که مستحضر هستید و بارها عنوان شده روانشناسی ترید آخرین مرحله تکامل تریدر در رسیدن به موفقیت است.

شاید بدون دانستن اصول و قواعد روانشناسی در این کار بتوانید به خوبی تحلیل کنید و به یک تحلیل گر تبدیل شوید اما مسلما هیچگاه یک تریدر نخواهید بود.

دانش تکنیکال و فاندامنتال در حدی که برای این کار بتوانید از آن استفاده کنید با یک یا دو سال کار فشرده به دست می آید اما در مورد روانشناسی اینگونه نیست و متناسب با شخصیت فرد دوره زمانی نامشخصی باید طی شود.

در این راستا از این پس تلاش می کنیم تا آنجا که می توانیم وضعیت این تالار را با کمک شما عزیزان بهبود بخشیم و راهکارهائی هر چند ساده برای رسیدن به موفقیت ارائه دهیم.

در پایان لازم می دانم از آقا رضای عزیز مدیریت محترم سایت و دوستان عزیزی که در این تاپیک مرا مورد لطف و محبت خود قرار دادند تشکر کنم.

با آرزوی فردای بهتر

Kasra
February 23rd, 2009, 22:09
جناب آقای میثم پیری

مدیریت کاراترین و سرنوشت سازترین تالار سرمایه را خدمت شما تبریک میگویم .
از آنجا که شخصا اعتقاد دارم راه موفقیت در فارکس لزوما از مسایل روانی تریدر می گذرد ، آرزو میکنم با مدیریت شما ، رونق به این تالار باز گردد تا کمتر شاهد ضررهای هموطنانمان باشیم و به سودهای آنان افتخار کنیم .

szh.1367
February 24th, 2009, 02:00
جناب اقای Meysam Piri ([Only registered and activated users can see links]) مسئولیت جدید شما رو تبریک عرض می کنم

امیدوارم که موفق باشید

مسعود رهجو
February 25th, 2009, 00:55
سلام
جناب Meysam Piri برای شما آرزوی موفقیت میکنم و این انتخاب شایسته را به شما دوست عزیز تبریک عرض میکنم

مجتبی
March 3rd, 2009, 00:12
آقا رضا سلام و خسته نباشید

انصراف آقا حامد بشدت مایهء تاسف است. گمان می کنم که همگی ما با مشکلات اداره کردن تالار پرحاشیه ای بنام تالار غیر تخصصی آشنا باشیم.
اکثریت قوانین موجود در سایت، که برای حفظ و ادارهء سایت ضروری است، در همین تالار در مخاطره است.
در کجای تالار های تخصصی بحث های سیاسی صورت می گیرد و در کجا امکان شکل گیری سوء تفاهم بین اعضاء، همانند تالار غیر تخصصی قوت دارد؟ متاسفانه مقدار زیادی از فعالیت های سایت در همین تالار غیر تخصصی انجام می شود و بسیاری از دوستان بدون داشتن آگاهی کامل از قوانین سایت و یا قوانین موجود در کشور به درج مطالب در این تالار اقدام می کنند و کنترل همگی آنها بعهده آقا حامد عزیز بود.
نمیدونم اگر روزی این سایت بخاطر یک پست یا یک تاپیک، به سرانجامی شبیه به دیگر سایت های ف ی ل ت ر شده دچار شود صاحب پست خود را می بخشد یا خیر، اما خوب می دانم که آقا حامد هرگز خود را نمی بخشید و بسیار هوشیارانه و بی هیچ چشمداشتی از چنین واقعه ای جلوگیری کرد.
هنوز هستند افرادی که در هنگام درج پست های بو دار در انتهای پست با جملهء "مدیریت در حذف و ویرایش پست مختار است" به حقوق دیگران احترام می گذارند، و متاسفانه هستند افرادی که هرگونه ویرایشی را در پست خود بمنزلهء توهین تلقی می کنند!!!

سخنم رو کوتاه می کنم.
تجربه و توانایی آقا حامد در ادارهء این بخش از سایت در کمتر کسی از دوستان مشاهده می شود و از طرفی نیز وظیفهء ماست که از فعالیت ایشون بنحو احسن حمایت کنیم.
امیدوارم با کمک شما و درخواست این حقیر، آقا حامد عزیز بر ما منت بذارند و درست همانند سابق و شاید حتی مصمم تر، از قوانین لازم و شایسته سایت دفاع کنند.

با تشکر

oomiidd
March 3rd, 2009, 00:30
با سلام

منم الان دیدم که حامد عزیز از مدیریت تالار کناره گیری کرده خیلی متاسف شدم از این موضوع هر چند می دونم ایشون الان داره قتد تو دلش اب میشه که بلاخره از دست این سمت پر در سر که بعضا ایشون رو حتی در مقابل دوستانشون قرار می داد راحت شده

حامد جان فکر کنم امشب داری سور می دی

به سهم خودم از زحمات و صبوری شما تشکر می کنم و از اینکه بعضا پستهائی در سایت قرار می دادم ( هر چند که هیچ غرضی در کار نبوده ) که بابت اضافه شدن زحمت شما میشد ازتون عذر می خوام

امیدوارم حالا که وقتتون ازاد تر شده شاهد حضور پررنگترتون در بقیه قسمتهای سایت باشیم تا بتونیم از دانش و تجربه شما بیشتر استفاده کنیم

همیشه و همه جا موفق و سلامت باشید

Ali_Nouri
March 3rd, 2009, 18:51
از زحمات دوست عزیز حامد گل تشکر فراوان دارم .

خدایی خیلی زحمت کشیدن .

امیدوارم که همواره موفق و شاد باشند.

سهامدار جزء
March 3rd, 2009, 19:57
حامد عزیز یکی از باوقارترین و با حوصله ترین مدیران سایت بوده و هستند. از کراماتشان همین بس که نامشان حامد است (کلاً حامد ها آدمهای باحالی هستند). امیدوارم هر کجا هستند موفق و پیروز باشند.

Hamed2420
March 3rd, 2009, 21:15
هنوز هستند افرادی که در هنگام درج پست های بو دار در انتهای پست با جملهء "مدیریت در حذف و ویرایش پست مختار است" به حقوق دیگران احترام می گذارند، و متاسفانه هستند افرادی که هرگونه ویرایشی را در پست خود بمنزلهء توهین تلقی می کنند!!!
با سلام

ممنون از اظهار لطفتون

اما اصولاً کسی که چنین نوشته ای رو در انتهای پست بودارش مینویسه با قوانین سایت آشنا هست و قوانین رو زیرپا گذاشته و به نظر من توهین بزرگی به مسئول بخش کرده!

ارادتمندم

behrouz-fx
March 4th, 2009, 13:40
سلام و درود بر حامد خان
آقا حامد زحمات شما در مدیریت تالار آزاد کاملا مشخص بود و همه دلیل قاطعیت شما رو میدونن.(یه چیزی تو مایه های پشت اون ستاره سربی قلبی از طلاست)(یا پشت ساتور اتمی ، دستانی زحمتکش پنهان است :D )
به خاطر شوخی هایی که گاه و بیگاه کردم ، پوزش می طلبم.جناب یوسف امینی 2 تا پیش بینی کرده بودند :whoow: ، دومی رو نمیدونم درسته ;) ولی اگه پیش بینی اولی هست :laugh: (80 روز دور دنیا ) ، امیدوارم پس از تفریحات ، از دانش و حضور شما در دیگر تالار ها ، بیش از پیش استفاده کنیم.
شاد و سلامت باشید.:)

Ahmad-Ali
March 4th, 2009, 17:25
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان مخصوصا آقا حامد گل:love:.
آقا حامد رو که حضورا زیارت نکردم:(.ولی مطالبشون رو که خوندم.عکسهایی که در سایت میگذارند:)،گوگل ها رو که در سایت میگذارند:banana:.یکی از یکی بهتر و خودشون از همه بهترتر:blink:.حالا خدای نکرده دیگه سایت هم بخواهند که نیایند...:cry:(مثل بقیه مدیرها که بعد از رفتن از مدیریت از نظرها غایب شدند).
انشاالله که همیشه در سایت باشند(از نوع فعالش)وهمیشه سالم و سلامت و پایدار باشند.:love:

ارادتمندتان احمد

mbinazir
March 9th, 2009, 15:23
حامد آقای گل جداً خسته نباشی
از زحمات صادقانه شما جداً قدر دانی و تشکر می نمایم. در هر کجا که هستی انشاالله که موفق موید باشی.
در این مدت از صبر ، متانت، و بردباری شما درسهای بسیاری آموختم. انشالله که تلاشهای شما برای ارتقای دانش کیفی دوستان هنوز هم ادامه داشته باشد و همچنان بتوانیم از نقطه نظرات ارزشمند شما بهره مند گردیم.
شاد و سربلند و پیروز باشی

GFX
March 9th, 2009, 18:05
بنده هم به نوبه خود از حامد عزیز قدردانی میکنم
مدیریت تالار ازاد حکایت دیگریست!
یادمان باشد مدیر هم یک انسان و البته جایز الخطاست.
مم اینه که این مهم رو پذیرفته و داره تلاشش رو میکنه

بنده مجددا از حامد بابت موردی که چندی پیش اتفاق افتاد و مربوط به بنده میشد عذر خواهی میکنم
امیدوارم حامد رو فعالتر از پیش ببینیم

S_K_H
March 10th, 2009, 00:01
سلام

آقا حامد در این سایت از مدیرانی بود که واقعا کارش را درست انجام می داد .

حامد جان هر جا که هستی برایت آروزی سعادت و موفقیت روزافزون همراه با سلامتی دارم .

شادباشید

:)

وحید درزی
March 13th, 2009, 05:26
ضمن عرض خسته نباشید خدمت حامد خان ، به آقا رضا پیشنهاد می کنم از مدیریت حامد عزیز و با تجربه در تالارهای تخصصی استفاده بنمایند ، یا علی :advise:

BLACK_NINJA
May 5th, 2009, 15:38
سلام
vahidde جان با تمام وجود به شما تبریک میگویم.
و از خداوند موفقیت شما را طلب میکنم.

Hpanahi
May 5th, 2009, 16:00
سلام به رزمی کار عزیز vahidde ([Only registered and activated users can see links])

اقا تبریک میگم امیدوارم که همیشه موفق باشی

پستای منو پاک نکنی که یه آبدولیو میام روت ( شوخی )

شاد باشی

mercury
May 5th, 2009, 16:01
آقا وحید تبریک !

فقط وحید خان اگه خواستی پست های منو ویرایش و یا حذف کنی یه کم با عطوفت رفتار کن آخه پست های من دل

نازکند طفلی ها !!

همون قیچی حامد خان خوب بود ! ییهو نری ساطور و گیوتین و باتوم برقی بیاری بزنی کل پست و صاحب پست و ناکار

کنی !

پ.ن : همه مطالب بالا شوخی بود.:whoow:

پ.ن2 : مگه میشه آدم با مدیر جدید تالار عمومی شوخی بکنه !:cry:

پ.ن3: حاج BLACK_NINJA جان اولین تبریک مال شماست ها ! ;)

پ.ن4: مخلص همه بر و بچز سرمایه :)

elyas68
May 5th, 2009, 16:09
سلام به دوست خوبمون vahidde :happy:
موفق باشي دوست عزيز

پ ن : mercury كه خوب آمار BLACK_NINJA داره :whoow::laugh: (شوخي)
پ ن: آقا همه ميگن پست رو پاك نكن واسه من پاك كن :banana: ( حالا پاكم نكردي نكردي ;) ) روحيه اي دادماا :laugh: (شوخي)
پ ن : تالار هاي تخصصي رو فراموش نكني :huh:
مخلص آقا وحيدم هستيم و همه بچه هاي سرمايه :happy:
موفق باشيد

وحید
May 5th, 2009, 16:38
به نام خدا
از تمامي دوستاني كه اظهار محبت كردند و همچنين مديريت محترم سايت كه بنده رو قابل دونستند تشكر صميمانه دارم
اميدوارم به لطف خدا و كمك دوستان بتونيم در ساختن اينده اي بهتر براي سايت خوب سرمايه و تمامي دوستان حاضر قدم برداريم
موفق و پيروز باشيد
وحيد

nirvana
May 5th, 2009, 16:44
با سلام خدمت دوستان گرامی

وحید جان تبریییییییییییییییییییییی یییک میگم . امیدوارم که توی زندگی موفق باشی همیشه .

با تشکر ، نیروانا
بدرود

Gh.Saeadian
May 5th, 2009, 16:48
حاظر

سلام وحیدجان
من هم پذیرش این مسئولیت رو بهت تبریک میگم انشاله در کارت موفق باشی.
ارادتمند شما سعیدیان

پ ن: بشمار یک

Parham A
May 5th, 2009, 17:00
وحید جان تبریک صمیمانه بنده رو هم پذیرا باشید.
آرزومند آرزوهایت

blue_dream_1983
May 5th, 2009, 17:06
با سلام.
یک سوالی دارم از مدیریت محترم که در این مدتی که آقای حامد دیگه مدریت نکردند مشکل خاصی پیش آمد؟یا اینکه آیا واقعا به مدیریت های اینچنینی نیازی هست؟

shahroodi
May 5th, 2009, 17:13
با سلام
وحید جان مسولیت جدید رو تبریک میگم...امیدوارم در راه تعالی سایت در کنار بقیه مدیران و دوستان سایت موفق باشید.

پ.ن:خوب عجالتا برای اولین گام در راه تعالی سایت اون تاپیک هیپنوتیز رو قفلشو بردار بحثو ادامه بدیم تا سایت از بیخ و بن به تعالی برسه :laugh::laugh::laugh::whoow::whoow::p:p:p (شوخی)

ارادتمند :)

alireza abbasi
May 5th, 2009, 18:54
با سلام
وحید جان مسولیت جدید رو تبریک میگم...امیدوارم در راه تعالی سایت در کنار بقیه مدیران و دوستان سایت موفق باشید.

پ.ن:خوب عجالتا برای اولین گام در راه تعالی سایت اون تاپیک هیپنوتیز رو قفلشو بردار بحثو ادامه بدیم تا سایت از بیخ و بن به تعالی برسه :laugh::laugh::laugh::whoow::whoow::p:p:p (شوخی)

ارادتمند :)

وحید جان منم مسولیت جدید رو تبریک میگم و برای شما ارزوی موفقیت دارم
ضمنا با باز کردن قفل اون تا÷یک شدیدا موافقم که بسیاری از دوستان اجنه چشم به مرحمت شما دارند تا حسابی توسط بچه ها بررسی بشن;)

nimafx
May 5th, 2009, 19:54
:whoow:سلام خدمت اقا وحيد خودمون!!!
اقا تبريك ميگم پست جديدتو.
بچه هاي همه كه ميدونين من با اقا وحيد اقوام ميشيم؟!
خلاصه كارتون گير كرد پستتون پاك شد پيام خصوصي بدين به خودم با يه مبلغ جزيي ميگيرم كارتون رو رديف ميكنم.
هزينه ها بدين شرح ميباشد:
هزينه برگرداندن پست 10$:happy:
هزينه جا به جايي پست11$:happy:
هزينه باز كردن ايدي بند شده 40$(بستگي به تعداد پست و تشكر و اعتبار ايدي قيمت متفاوت خواهد بود)
خلاصه هر كار حقوقي داشته باشين قابل حل ميباشد.:whoow:

Gh.Saeadian
May 5th, 2009, 20:08
هزينه باز كردن ايدي بند شده 40$

سلام نیما جان
آیدی طناب و ریسمون شده هم وا میکنی؟;)
موفق باشی پسر دایی

nimafx
May 5th, 2009, 20:16
سلام نیما جان
آیدی طناب و ریسمون شده هم وا میکنی؟;)
موفق باشی پسر دایی
بله اقاي سعيديان عزيز!!!
اول به اي دي بند ميكنن بعدشم ايديشو بن ميكنن ديگه!!:laugh:

Parham A
May 5th, 2009, 22:00
وحید جان ضمن تبریک مجدد؛
وظیفه سنگینی به دوشت هست. امیدوارم موفق باشی.
سری به اینجا ([Only registered and activated users can see links])بزن تا خودت ببینی
:)

محمد طالبی
May 5th, 2009, 22:03
سلام

وحید جان مسولیت جدید رو تبریک میگم امیدوارم موفق باشید

ارادت

behrouz-fx
May 5th, 2009, 22:08
سلام
آقا وحید مسئولیت جدید رو بهتون تبریک میگم.
امیدوارم در حاشیه انتخابات :whoow: ، تالار عمومی ، آرام و به دور از فرافکنی:huh: و نشر اکاذیب:blink: باشد.
بنده هم که کلا خلاف نمیکنم ، فقط بعضی وقتها شیطون میره تو جلدم ، هی پینوشت میزنم;)
شاد و سلامت باشید:)

وحید
May 6th, 2009, 00:28
به نام خدا
مجددا از تمامي دوستاني كه نسبت به بنده لطف داشتند تشكر ميكنم و سلامي شما و عزيزانتان را از خداوند بزرگ خواستارم
جنابانBLACK_NINJA ([Only registered and activated users can see links]).برادر عزيز
Hpanahi ([Only registered and activated users can see links]) استاد شائولين
mercury ([Only registered and activated users can see links]) صاحب پستهاي دلنازك
elyas68 ([Only registered and activated users can see links]) مخلصيم قربان
nirvana ([Only registered and activated users can see links]) پيشگوي قرن بيست و يكم
Gh.Saeadian ([Only registered and activated users can see links]) دوست نكته سنج نقطه گير
Parham A ([Only registered and activated users can see links]) ارزومند سلامتي شما
shahroodi ([Only registered and activated users can see links]) دوست متعالي
alireza abbasi ([Only registered and activated users can see links]) جن دوست
nimafx ([Only registered and activated users can see links]) ........
محمد طالبی ([Only registered and activated users can see links]) استاد عزيز
behrouz-fx ([Only registered and activated users can see links]) گل پسر(يكم شيطون)
دكتر هورزاد يار مشهدي
ايثار خلبان مگان
حسام اخوان داش حسام خودم
مهندس باميك استاد سازه
علي رضا هميشه 28 ساله
محمد مسيحا
و خانوم فرنوش
اقا حامد ;)
وحيد درزي صاحب نشريه
و كليه دوستاني كه در پيام خصوصي و جاهاي ديگه بنده رو مشمول لطف قرار داديد
صميمانه سپاس (كمك فراموش نشه)
حق نگهدارتون

Hamed2420
May 6th, 2009, 02:22
اقا حامد ;)

اینو با من بودید؟ :huh:

اگه با من بودید، چشمک واسه چی زدید؟ :D

امیدوارم که موفق باشید

ارادتمندم

Mohsen
May 6th, 2009, 08:37
سلام
روز بخير

وحيد جان ممنون كه اين مسئوليت را پذيرفتيد . اميدوارم در انجام آن صبور ، با انصاف و در نهايت سربلند باشيد

united
May 6th, 2009, 10:33
با سلام

چناب وحید من هم همین جا پست جدیدتون رو تبریک میگم

پ.ن آقایون و خانومها اگه میخواهید قاطعیت جناب حامد رو بسنجید فقط کافیه چند خبر انتخاباتی و سخنرانی نامزدها رو (همونهایی که در همه روزنامه ها و سایتها و شاید حتی تلوزیون هم هست) در تاپیک اخبار بزاید
چند دقیقه نمیکشه که علاوه بر اینکه پستتون پاک میشه یه اخطار هم دریافت میکنید!

پ.ن2 جناب وحید حالا به خواطر این پست نزنی ما رو بن کنی!;)

shahramfx
May 6th, 2009, 16:13
من هم پذیرفتن مدیریت تالار عمومی و اعضا رو خدمت وحید عزیز تبریک میگم :)
امیدوارم مسولیتی رو که پذیرفتی بتونی از عهدش بر بیایی و موفق باشی :banana:
زیاد هم به بچه ها گیرنده و پست پاک نکن میدونی که همه جوونن و از نصیحت بدشون میاد :rambo::p

وحید
May 6th, 2009, 16:21
من هم پذیرفتن مدیریت تالار عمومی و اعضا رو خدمت وحید عزیز تبریک میگم :)
امیدوارم مسولیتی رو که پذیرفتی بتونی از عهدش بر بیایی و موفق باشی :banana:
زیاد هم به بچه ها گیرنده و پست پاک نکن میدونی که همه جوونن و از نصیحت بدشون میاد :rambo::p
ممنونم از محبت شما
نه كسي نياز به نصيحت حقير داره و نه بنده لايق نصيحت كردن و نه راجع به افكار كسي قضاوت ميكنم
بنده وظيقه دارم سايت رو از نظر سيستم ف.ي.ل.ت.ر.ي.ن.گ و از نظر عدم ايجاد حاشيه و دلخور شدن اعضا از هم حفظ كنم چيزي كه ما اينجا نياز داريم اتحاد و كمك هست نه بحث و جدل و حاشيه
اميدوارم دوستان درك كنند كه نظرات سياسي و مذهبي به هر صورتي هم كه باشه موجب دلخوري عده اي ديگر خواهد شد در ضمن اينكه در اين گونه مباحث فقط وقت گرانبها از دست ميره و حاصلي نداره بجر ناراحتي
موفقيت همه دوستان را از خداوند بزرگ خواهانم

cold_fear
May 6th, 2009, 16:21
سلام وحید جان

منم تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید
راستی چرا برا انتخابات نامزد نمیشی؟ با حمایت همین دوستان سرمایه حتما رای میاری :blink: :whoow:

ارادت

مسعود رهجو
May 19th, 2009, 18:25
با سلام
وحید جان بهت تبریک میگم امیدوارم در کارت موفق باشی که سخترین بخش سایت را به عهده گرفتی خدا به دادت برسه شوخی کردم هول نکنی
با احترام

وحید
May 19th, 2009, 19:04
با سلام
وحید جان بهت تبریک میگم امیدوارم در کارت موفق باشی که سخترین بخش سایت را به عهده گرفتی خدا به دادت برسه شوخی کردم هول نکنی
با احترام
سلام اقا مسعود رسيدن بخير
اقا از هول كردن گذشته
بين رضايت دوستان و منافع سايت و قانون و ........
قانون رو اجرا ميكنيم دوستان ناراضي نكنيم هم كه نميشه وظيفس
خدا به داد اقا رضا برسه از كار و زندگي بايد بزني اخرشم يكي كه مي خواسته از سايت سو استفاده كنه و تبديلش كنه به يه پايگاه تبليغاتي سياسي و يا يه چيز بد تر مياد به همه چي متهمت ميكنه!!
خدايي فكر نميكردم اينقدر سخت باشه!
اما از قديم گفتن جمالت رو عشقه
موفق باشي

Mohsen
July 13th, 2009, 01:27
دوست عزیز جناب amirbabak ([Only registered and activated users can see links]) مدیریت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار ([Only registered and activated users can see links])و تالارهای زیرمجموعه را پذیرفته اند. ایشان از سپتامبر 2008 مسئولیت تالار متاتریدر ([Only registered and activated users can see links]) را بر عهده داشته اند و در این مدت برای ارتقاء کیفی و کمّی این تالار بسیار تلاش کردند.

ضمن قدردانی از زحمات جناب امیربابک، امیدوارم در مسئولیت جدید بیش از پیش موفق باشند و با تلاش ایشان و مشارکت سایر دوستان، شاهد پیشرفت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیر مجموعه باشیم.سلام

جناب تيموريان تبريك مخصوص بنده را بپذيريد . انتخاب شايسته اي بوده و اميدوارم بهانه اي شود تا همه ي ما بيشتر از حضور شما استفاده كرده و از دانشتان بهره ببريم .

پيروز و سربلند باشيد

mahdikhani
July 13th, 2009, 01:42
دوست عزیز جناب amirbabak مدیریت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه را پذیرفته اند. ایشان از سپتامبر 2008 مسئولیت تالار متاتریدر را بر عهده داشته اند و در این مدت برای ارتقاء کیفی و کمّی این تالار بسیار تلاش کردند.

ضمن قدردانی از زحمات جناب امیربابک، امیدوارم در مسئولیت جدید بیش از پیش موفق باشند و با تلاش ایشان و مشارکت سایر دوستان، شاهد پیشرفت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیر مجموعه باشیم.

با سلام و وقت بخير و آرزوي سلامتي براي همه دوستان خصوصاً جناب امير بابك عزيز
تشكر بخاطر زحماتي كه تا بحال كشيده ايد و همچنين تبريك و باز هم تشكر بخاطر مسئوليت جديدي كه پذيرفته ايد ، اميدوارم همچون گذشته در كارتان موفق و پيروز باشيد .

در اين مجال يك پيشنهاد يا بهتره بگم يك ياد آوري براي خودم ، شما و همه دوستان داشتم ، همونطور كه ميدونيد سرمايه يكي از بزرگترين انجمنها در زمينه بازارهاي مالي هستش و با رشد روز افزون و افزايش تالارها و پستهاي اون ، دسترسي به مطالب گذشته و پيدا كردن اونها يك مقدار سخت شده و اين امر تبديل شده به دغدغه ي خيلي از دوستان خصوصاً مديريت محترم ، كه همچون گذشته به فكر كابران هستند و تدابيري هم براي اون انديشيده اند ، اما كاري كه از ما بر مياد در حد توانمون سعي كنيم از ايجاد موضوعات و درج پستهاي غير ضروري خصوصاً در تالارهاي تخصصي خودداري كنيم ، كه علاوه بر دسترسي آسانتر به مطالب خودبخود از ايجاد حاشيه جلوگيري شده و نتيجه گيري بهتري هم از موضوعات ميشود .
مديران و مسئولان محترم انجمنها و تالارها , مخصوصاً انجمن پر رفت و آمدي همچون " نرم افزار هاي معامله و تحليل بازار " ميتونن با فرهنگ سازي اين مطلب رو بين كاربران جا انداخته تا بتونيم در آينده سايت و انجمن بزرگتر و پربارتري رو شاهد باشيم . انشاالله ...

( بطور مثال ميتونيم همچون گذشته براي بهترين عنوان موضوع جايزه اي در نظر بگيريم ، يا مواردي كه عنوان مناسبي نداشته يا احياناً پستهاي بي محتوا دوستانه و محترمانه معرفي شوند ، يا راه كارهاي ديگر كه به بهبود سايت منجر ميشود اتخاذ كنيم ... )

پ . ن : نهايتاً از مديريت محترم بابت اين انتخاب بجا تشكر ميكنم و توفيقات روز افزون را براي ايشان از خداوند متعال خواستارم . اجركم عند الله .

BLACK_NINJA
July 13th, 2009, 04:48
سلام
جناب امیر بابک عزیز
امیدوارم در این کار هم موفق باشید.

candletrader
July 13th, 2009, 08:56
سلام بابک جان
من نیز به شما تبریک میگویم و موفقیت شما را خواهانم.
شاد باشید.

مجتبی
July 14th, 2009, 15:43
بابک جان سلام

تبریک بنده رو هم بپذیرید. امیدوارم مثل همیشه موفق و پایدار باشید.

ارادت

mazifx
July 14th, 2009, 16:00
سلام امیر جان
تبريك مخصوص بنده را بپذير...

پيروز باشید.

Hpanahi
July 14th, 2009, 16:13
سلام سید
این انتخاب کاملا شایسته و بجا بود
تبریک میگم بهت
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی
ارادتمند شما پناهی

fx.PARADISE
July 14th, 2009, 16:16
دوست گرامي

جناب آقاي مهندس تيموريان

انتصاب شايسته جنابعالي را تبريك عرض نموده و سلامتي و موفقيت شما را - همچون گذشته - از خداوند منان خواستارم.

پژمان

e4run
July 14th, 2009, 19:09
جناب تیموریان سلام

پیوستن به سبزID های سرمایه را به شما تبریک عرض میکنم.
همیشه سبز باشید.

mercury
July 16th, 2009, 11:54
از آقای امیربابک تیموریان بابت قبول زحمتی بیش از پیش ، سپاسگزاری می کنم.

امیدوارم در تمام مراحل زندگی شادکامی و پیروزی را تجربه کنند.

Alireza Ghane
August 19th, 2009, 23:54
سلام

سعید جان saeed m میبینم که ایدیت سبز شده

خواستم اولین نفری باشم که بهت تبریک میگم

مدیریت تالار تکنیکال :)(حدس میزنم)

موفق باشی

oomiidd
August 19th, 2009, 23:57
با سلام

الان دیدم جناب محمدی عزیز ( کندل تریدر ) از مسولیت مدیریت تالار تکنیکال کناره گیری کردند :(

شخصیت و رفتار و برخورد ایشون و با اعضا واقعا برای من الگو بود

جناب محمدی عزیز از شما تشکر می کنم بابت همه خوبیها تون و زحماتتون و ارزو می کنم همیشه و همه جا سلامت و موفق باشید

پ. ن : اقا رضا نمی دونم چه کسی رو برای مدیریت تالار تکنیکال در نظر گرفته اید ولی من جناب موذنی رو پیشنهاد می کنم که به واقع شایسته ای این جایگاه هستند

پ.ن: سعید جان نزن نزن خب پس میگیرم پیشنهادم رو:laugh:

خب الان مشخص شد خود اقا رضا گرفتارت کرده سعید جان

مسولیت و گرفتاری جدید رو به شما تبریک می گم جناب موذنی و امیدوارم هر چه بیشتر از علم و دانش شما بهره مند بشیم

محمد هورزاد
August 20th, 2009, 00:43
واقعا جناب محمدی یکی از مدیران خوب سایت بودند - مخصوصا از نظر اخلاق .

امیدوارم همچنان سایه شان بر سر سایت مستدام باشد .

انشاا...

---------------------------------------------------------------------------------------------

جناب سعید موذنی را میتوان جوانترین مدیر سایت دانست - که البته ایشان در عین جوانی از تجربه و علم و اطلاعات بسیار سرشاری در تمامی زمینه های فارکس برخوردارند .

(یادش بخیر محمد طالبی همیشه میگفت سعید مثل آچار فرانسه است! همه چی یاد داره)

امیدواریم حالا که این دوست بسیار با استعداد و با معلوماتمان - مدیر نیز شده است - بتوانیم بیش از پیش از اطلاعات ایشان استفاده کنیم .

امید آنکه در دوران تصدی ایشان - تحلیل ترسیمی جایگاه واقعی خویش را در سایت پیدا کند .

سعید جان تبریک عرض میکنم . موفق باشید .

elyas68
August 20th, 2009, 00:51
سلام
سعيد جان من هم تبريك ميگم :happy::whoow:
مدريت تالار تحلیل‌های ترسیمی
انشا الله از راهنمايي هاي شما استفاده كنيم :happy:

Hpanahi
August 20th, 2009, 00:59
درود

اقا سعید انتخاب شما رو به عنوان مدیر بخش تالار تحلیل های ترسیمی را تبریک میگم

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی

یاد جوونی های خودم افتادم هی هی loool

شبتون قشنگ

پناهی

signnal
August 20th, 2009, 01:04
منم خدمت آقا سعید تبریک میگم و امیدوارم هم تو کار مدیریت و هم تو زندگیشون همیشه موفق باشن

از زحمات مدیر قبلی ، آقای محمدی هم تشکر میکنم

nirvana
August 20th, 2009, 01:11
با سلام خدمت دوستان گرامی .

جناب موذنی این انتخاب بجا و شایسته رو خدمت شما تبریک عرض میکنم . من از مطالب شما بسیار استفاده برده ام . امیدوارم که موفق و موید باشید .

با تشکر ، نیروانا
بدرود

محمد هورزاد
August 20th, 2009, 01:19
سعید جان تبریک میگم - شیرینی یادت نره !

میخوای چون شما خیلی کیک ذلیل هستی !! کیک بده !

ایشالا شیرینی بعدی -شیرینی دامادیت !

trendfinder
August 20th, 2009, 01:46
جناب موذني انتخاب هنرمندانه شما رو تبريك ميگم.اميدوارم هر چه بيشتر از دانش شما بهره ببريم.
حقا كه نگرش و ديد شما نسبت به بازار قابل ستايشه و واژه استادي بسيار برازنده شماست.
ارادتمند

mercury
August 20th, 2009, 09:53
با سلام خدمت دوستان

من هم انتخاب آقای سعید مؤذنی رو برای مدیریت تالار تحلیل های ترسیمی تبریک میگم.

راستش من آقا سعید رو از نزدیک نمی شناسم ولی از وقتی که تاپیک Start رو زدند واقعاً به هوش ، استعداد و پشتکار ایشون پی

بردم.

تاپیک فوق با اینکه نحوه کار و ماهیت مارکت رو به زبانی خیلی ساده بیان می کنه ولی هر خواننده منصفی که تاپیک رو می خونه به

عمق آگاهی و علم نویسنده اش پی می بره !

برای ایشون آرزوی موفقیت و پیروزی بیش از پیش دارم.

پ.ن: راستی آقا سعید حالا که مدیر تالار شدی یه وقت تاپیک Start رو فراموش نکنی !

kermanforex
August 20th, 2009, 11:31
با سلام .
سعید جان اقا تبریک میگم .
واقعا انتخاب شایسته ای بود .
امیدوارم همه مراحل زندگیت موفق باشی. :)

وحید درزی
August 20th, 2009, 13:38
با سلام
فکر می کنم بهترین انتخاب ممکنه بود :)
موفق باشی سعید جان :rambo:

forex men
August 20th, 2009, 13:57
با سلام

سعید جان تبریک میگم.

انشا الله موفق باشی

یا حق

Mohsen
August 20th, 2009, 17:26
سلام سعید جان

انتخاب شایسته ی شما را تبریک عرض می کنم . مطمئنم در فضای موجود و فرصتی که ایجاد شده ، همه ی ما بیش از پیش از محضر شما استفاده خواهیم کرد .

موفق و سربلند باشید