PDA

View Full Version : اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها"

صفحه ها : 1 [2]

sht31164
August 20th, 2009, 18:33
به به عجب انتخابي.
من هم بابت اين انتخاب هم به جناب سعيد موذني عزيز و هم به خانواده بزرگ سرمايه تبريك ميگم.

اميدوارم در اين كار هم مثل ساير كارهاتون موفق باشيد.

بدرود.;)

AmirBabak
August 20th, 2009, 22:19
صد شکر که این آمد :) و صد حیف که آن رفت:(

جناب محمدی(کندل تریدر) بزرگوار، از تلاشهای مفید و دروس آموزنده شما، همگی بهره ها برده ایم.
آرزوی موفقیت برای شما در تمام عرصه های زندگی را دارم.
واقعاً خسته نباشید.

----------------------
اما یک تبریک ویژه به آقا رضا ، بابت انتخاب آقا سعید گل به عنوان مدیریت تالار تحلیلهای ترسیمی باید عرض کنم.
انتخاب شایسته ای بود.

آقا سعید ضمن تبریک به جنابعالی، آمادگی خودم را برای هرگونه کمک ، در راستای گسترش تالار، به شما اعلام می دارم.

ان شا الله همیشه موفق و سربلند باشید.

ارادتمندم.

good_boy_1357
August 20th, 2009, 22:41
تبریک به سعید عزیز

hamid415
August 20th, 2009, 23:36
سلام آقا سعید عزیز
شرمنده که من اینقدر دیر متوجه شدم و تبریک گفتم، بی تعارف بگم اینقدر خوشحال شدم که باورت نمیشه:banana: بهترین انتخاب بود، امیدوارم بتونیم از دانش شما بیشتر از پیش بهره ببریم.

وحید
August 21st, 2009, 01:32
با سلام خدمت اقا سعيد
تبريك بنده را هم بپذيرييد . با ارزوي موفقيت در تمام مراحل زندگي
سربلند باشي

MOH$EN
August 21st, 2009, 02:14
[B]با سلام

-جناب محمدی بزرگوار، از تلاشهای مفید آموزنده شما، بسيار قابل تقديره
آرزوی موفقیت برای شما در تمام عرصه های زندگی را دارم.

انتخاب آقا سعید گل به عنوان مدیریت تالار تحلیلهای ترسیمی انتخاب كاملا شايسته اييه تبريك منا هم به عنوان كمترين پذبرا باش

szh.1367
August 21st, 2009, 10:02
سلام

تشکر و قدردانی از زحمات جناب محمدی [Only registered and activated users can see links]

تبریک به اقا رضا برای انتخاب شایسته ترین ها

تبریک به اقا سعید گل به عنوان مسئول تالار ترسیمی [Only registered and activated users can see links]

hamidrezamf
August 27th, 2009, 14:13
سعيد خان
تبريك ميگم...انتخاب بسيار شايسته اي بود و شايدم دير, چون زودتر از اينها ميشه از كاربرهاي با سواد سايت تو هر گوشه سايت استفاده كرد..
اميدوارم تالار تحليلهاي ترسيمي به سمت كارهاي كاربردي و عملي بيشتر حركت كنه...

جناب محمدي كه كه الحق زحمت كشيدن و خصوصا"‌از رفتار و منششون تشكر ويژه دارم...

اميدوارم هر دو عزيز سلامت و موفق باشيد...

وحید درزی
August 28th, 2009, 15:24
کسرا جان تبریک می گم :)
فکر می کنم باید زیاد مزاحمت بشم :laugh:امیدوارم اطلاعاتت رو به خوبی به اشتراک بذاری :advise:

.....
August 28th, 2009, 16:29
کسرای عزیز تبریک میگم .

به حق که انتصاب شایسته ای بود :)

elyas68
August 28th, 2009, 17:44
كسراي عزيز تبريك ميگم:happy:
ا

Hpanahi
August 28th, 2009, 19:23
درود
کسری جان تبریک میگم
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید

arteshbod
August 30th, 2009, 10:19
سلام و درود

چقدر مدیر زیاد شده :rolleyes: . کم کم باید برای هر تاپیک یک مدیر بزاریم :laugh:

جناب کسری امیدوارم در مسئولیت جدید خود موفق باشید .

از انجا که نام این تاپیک اظهار نظر در مورد تغییر مدیران است . خواستم اظهار نظر کنم :

فکر میکنم جناب Kambiz_T.A
هم شایستگی این مسئولیت رو داشتند
بهر حال هر چی که مدیران صلاح بدانند

محمد هورزاد
August 30th, 2009, 13:37
کسری عزیز سلام

انتخاب بسیار خوبی بود .

تبریک می گم - امیدوارم موفق باشی .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

moha
October 15th, 2009, 19:21
تلاشهای جناب رهجوی بزرگ را در مدتی که قبول زحمت کردند ارج می نهیم.
توفیق رفیق راهت و راهت پر رهرو باد.

AmirBabak
October 15th, 2009, 21:39
آقا مسعود گل با سلام
یادگاری های ارزشمندی که شما در سایت سرمایه - در طول مدت مدیریت موفق خود - بر جای گذاشتید ، مانند چراغ هایی است در یک مسیر پیچ در پیچ تاریک و مبهم، که روز به روز هم به عابران آن اضافه می شود. از حداوند بزرگ می خواهم هر کجا هستید موفق و سربلند و سرحال باشید.

محمد هورزاد
October 15th, 2009, 23:18
مسعود جان سلام

یه خسته نباشید 20 ماهه خدمت شما برای 20 ماه مدیریت بسیار باکیفیت برای شلوغ ترین تالار شلوغ ترین سایت فارکس در ایران

ایولا به تو مرد نیکو

زنده باد

kermanforex
October 16th, 2009, 14:32
با سلام .
مسعود جان کنار رفتن شما از این تالار واسه من یکی حداقل خبر خوبی نبود.
امیدوارم موفق باشی و بچه های اینجا رو فراموش نکنی !

این مدت چیزهای زیادی ازت یاد گرفتم .

امیدوارم موفق تر و پیروز باشی . :)

hossein shariat
March 12th, 2010, 21:18
انتصاب جناب کسری را به عنوان مدیر تالار بروکرها علاوه بر خود ایشان به پیشگاه همه اعضای دلسوز سایت سرمایه،مدیریت محترم سایت و نایب ایشان (آقا محسن گل)نیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم:laugh:
جدا از شوخی واقعا تالار بروکرها بسیار بی نظم شده و نیاز به یک مدیر برای آن بود و امیدوارم جناب کسری یک سروسامان و نظم اساسی به این تالار که مجادلات بعضا بیهوده،ارائه اطلاعات غلط به سایرین با مقاصد خاص و تازگیها تبلیغات تقریبا مستقیم و متاسفانه نامعقول و غیرمنطقی در آن افزایش پیدا کرده بدهند.
واقعا و از صمیم قلب امیدوارم موفق باشند.اگرچه قطعا کار مشکلی را برای مدیریت این تالار خواهند داشت;)

Gh.Saeadian
March 12th, 2010, 21:46
سلام
منهم به نوبه خود از پذیرش این مسئولیت خطیر توسط ایشان ممنونم. اونهم در این برهه زمانی که آشفتگی بی حد و حصری طبق فرمایش جناب شریعت بر تالار حکمفرماست به مثابه ورود به یک عرصه کارزار بزرگ بوده که انشاله با درایتی که در کسرای عزیز وجود داره حتماً به نتیجه میرسه. اما در این بین همکاری و مساعدت همه کاربران سایت رو مطلبه و امیدوارم دوستان در این راه هر پیشنهاد و انتقادی دارن بطور خصوصی به اطلاع ایشان برسونن.
با تشکر
موفق باشید

AmirBabak
March 13th, 2010, 00:50
من نیز واقعاً از این تصمیم بجا خرسند بوده و مطمئنم با مدیریت کسرای عزیز مشکلات این تالار پر از جنجال بسیار کمرنگ تر خواهد شد.

یک پیشنهاد به آقا رضا:
اگر امکان داره، قابلیت بررسی IP را در محدوده تالار بروکرها به آقا کسری اعطا نمایید. زیرا مطمئناً هستند آی بی ها و افراد ذینفعی که با چندین آی دی تاپیک گردانی میکنند!

Honda
March 13th, 2010, 02:06
سلام دوستان عزیز ، انتخاب Kasra جان توسط آقا Reza و قبول مسئولیت مدیریت تالار بروکرها توسط ایشان را به تک تک دلسوزان سرمایه ( اعم از قدیمی ها ، جدیدها ) تبریک گفته و امیدوارم ایشان بتوانند با درایت و تدبر ، امور و مسائل این تالار مهم را به سرانجام برسانند.
با احترام و تشکر : Honda
------------------------------------
پی نوشت : کسری جان موفق باشی عزیز !

hamidrezamf
March 13th, 2010, 12:20
کسری جان تبریک میگم..
امیدوارم این تالار که قبلا" یکی از بی نظم ترین تالارها بود به منظم ترین تالار تبدیل بشه که با شناختی که از شما داریم قطعا" همینطور خواهد بود..

موفق باشید و سلامت..

trendfinder
March 13th, 2010, 12:27
کسری جان منم بهت تبریک میگم
هر چند از ته دل دوست ندارم از بچه های خوب و فعال سایت کسی مدیر بشه.چون ماه به ماه هم دیگه نمیشه پست هاشون رو دید.
امیدوارم کسری عزیز از این قاعده مستثنی باشه و مثل همیشه با بچه های سایت باشه.

khozaei-p
March 13th, 2010, 15:07
با سلام
من هم ضمن تشکر از جناب اقای رهجو به خاطر زحماتشوت در این مدت سمت جدید رو به جنای کسری تبریک عرض میکنم
امیدوارم همواره شاد سرافراز و موفق باشید و دوستان را از گنجینه دانش خود بهرمند فرمایید

tps_star
March 13th, 2010, 15:35
با سلام
من هم به نوبه خودم این سمت جدید رو به جناب کسری تبریک میگم
با تشکر

e-Commerce
March 13th, 2010, 19:21
با سلام

تالار بروکرها به حق یکی از حساسترین تالارها می باشد و به انحراق کشیدن آن ممکن است زیانهای جبران ناپذیری به کاربران وارد کند با تبریک به کسری عزیز برای قبول این مسئولیت مهم با درایتی که کسری عزیز داردحتما این تالار دور از هر انحرافی
روز به روز پر بارتر خواهدشد .
موفق باشید

isar
March 13th, 2010, 19:22
سلام

به نظر من تبریک گفتن در این شرایط اصلا جالب نیست. باید همدردی کرد با آقا کسری.

Mehrdad-FX
March 14th, 2010, 09:13
من نیز واقعاً از این تصمیم بجا خرسند بوده و مطمئنم با مدیریت کسرای عزیز مشکلات این تالار پر از جنجال بسیار کمرنگ تر خواهد شد.

یک پیشنهاد به آقا رضا:
اگر امکان داره، قابلیت بررسی IP را در محدوده تالار بروکرها به آقا کسری اعطا نمایید. زیرا مطمئناً هستند آی بی ها و افراد ذینفعی که با چندین آی دی تاپیک گردانی میکنند!

با درود فراوان

تالار بروکرها یکی از تالارهای پایه ایست و همانطور که آقای امیر بابک عزیز هم فرمودند با بررسی IP ها توسط مدیر تالار باید جلوی تاپیک گردانی افراد ذینفع را گرفت تا اعضاء در یافتن حقیقت بروکرها و انتخاب درست گمراه نشوند.
من هم به نوبه خود مدیریت جناب کسری را در این تالار عمدتاٌ جنجالی تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

محمد هورزاد
June 17th, 2010, 10:08
جناب صارمی فر عزیز سلام
مراتب تبریک بنده را در خصوص انتخاب حضرتعالی به عنوان " مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله " را پذیرا باشید . از خداوند برای جنابعالی آرزوی موفقیت روز افزون دارم .
با احترام محمد هورزاد

Ali_Nouri
June 18th, 2010, 21:05
فرشاد جان تبریک میگم دوست من
امیدوارم که همواره موفق و شاد باشید.

عرضی هم با آقا رضا داشتم . با احترام فراوان به استاد بزرگ خودم جناب فرهنگ ، مدتیست که به علت مشغله های جناب فرهنگ (با توجه به حضور ایشان در خارج از کشور و مشکلات مرتبط به آن ) از آقا رضا خواهشمندم که نسبت به انتصاب همکاری و مدیری به موازات آقای فرهنگ در تالار الیوت اقدام کنند تا این تالار از خاموشی خارج شود . در ضمن بنده جناب HESAMAN را پیشنهاد میکنم که با توجه به نحوه شمارش الیوتی و موارد دیگر علم ایشان در این زمنیه بسیار به کمک الیوت دوستان خواهد آمد

با تشکر از شما

farari
June 18th, 2010, 21:39
عرضی هم با آقا رضا داشتم . با احترام فراوان به استاد بزرگ خودم جناب فرهنگ مدتیست که به علت مشغله های جناب فرهنگ (با توجه به حضور ایشان در خارج از کشور و مشکلات مرتبط به آن ) از آقا رضا خواهشمندم که نسبت به انتصاب همکاری و مدیری به موازات آقای فرهنگ در تالار الیوت اقدام کنند تا این تالار از خاموشی خارج شود . در ضمن بنده جناب HESAMAN را پیشنهاد میکنم که با توجه به نحوه شمارش الیوتی و موارد دیگر علم ایشان در این زمنیه بسیار به کمک الیوت دوستان خواهد آمد

با تشکر از شما

با تشکر از جناب نوری

جناب رضا با توجه به اینکه تاپیک های الیوت تقریبا از رمق افتاده است و شاهد هیچ ایده نو و نقد و نظری نیستیم بنده هم چون جناب نوری از شما خواهشمندم با توجه به توانایی دوستان یکی از اعضا را به مدیریت این تالار انتخاب کنید.........

سپاس بی کران و تشکر جهت پیگیری

babaei54
June 21st, 2010, 18:29
فرشاد صارمی فر عزیز
تبریک بابت مدیریت تالار سیستمها و روشهای معامله.امیدوارم مثل گذشته از سیستمها و اندیکاتورهای جالب و استثنایی که داریم بتونیم استفاده کنیم و از راهنمایی های واقعا صمیمانه ات بهرمند بشیم