PDA

View Full Version : ۵۰در صد سود براي يكهفته

رفعتي
June 11th, 2004, 17:29
سرمايه گذاري پارس توشه بابت افزايش شديد سبد سهام خود بخصوص بانك اقتصاد نوين . وتوصا و سر. سپه طي هته اينده تا ۸۰۰تومان خواهد رسيد.

رفعتي
June 18th, 2004, 15:36
دوستان اين سهم با توجه به پتانسيلهاي بسيار زياد خود حتي در شرايط منفي رشد مثبت خودرا ادامه داده است وبا توجه به در پيش بودن افزايش ۱۰۰درصدي سرمايه در مجمع تير ماه وافزايش شديد ارزش سهام سبد خود قيمت ۱۰۰۰تومان تا اخر تير پيش بيني ميشود. :o

ساحل
June 21st, 2004, 10:07
بنظر شما دليل افزايش قيمت اين سهم چيه ؟
كسي كه نميتونه رشد كردن اينگونه سهم ها رو بدليل حجم مبناي پايينش انكار كنه فقط ميمونه كه اين سهم ها به چه دليلي ( از نظر فاندامنتالي) دارد بالا ميرود ؟
آيا دليلي دارد ؟...سودش رشد بخصوصي كرده ؟ تغييري در بيزنسش بوجود آمده ؟ طلا پيدا شده تو كارخونش ؟ آيا اصلا اين طرز تفكر درست است ؟ ........
شما واقعا قيمت ۱۰۰۰ تومان ميبينيد براي اين سهم ؟ برويم و ببينيم ..... :rolleyes: (راه دوري نيست ....تا آخر تير ماه ) من كه اعتمادي ندارم.....فقط ميماند اينكه ممكن است بشود.....و دليلش هم گاو بندي چند كله گنده است !‌ وقتي تو صف فروشش بمانيم ( من هم مثل شمام آخه ! ) اونوقت فكر اينگونه شايعات را هم ميكنيم.......
اينم بدونيد كله گنده به همت پولش پيش ميره.....و هيچوقت اينجاها رو نميخونه ! فقط با شايعه پراكني و گل آلود كردن آب ميخواد ماهي بگيره.
البته اصلا روي حرفم با آقاي رفعتي نيست.......سوء تفاهم نشه. منظورم اينه اگر دليلي براي اينگونه پيشگويي ها بياوريم بهتر است و اگر هم نيست..خوب ميشه شايعه ! اينجا ناسلامتي بخش تحليل هاست.....

Reza
June 21st, 2004, 11:44
شما درست مي‌گيد ساحل جان. من اين تاپيك رو به بخش شايعه منتقل مي‌كنم.

شهريار
July 5th, 2004, 18:06
باسلام قياسي از كرمانشاه پيش بيني درست از اب درامد در تاريخ ۸۳.۴.۹ قيمت ۷۳۶۷خورده .