PDA

View Full Version : سبد پيشنهادي اينجانب

kamyar
April 6th, 2004, 00:56
با سلام
من كاميار فراهاني هستم عضو تازه گروه
اميدوارم اوفات خوبي را در كنار هم باشيم

در قسمتي از اين سايت سبدي پيشنهادي از طرف اينجانب پيشنهاد شده كه بايد بگويم با توجه به ازدهام ان شب شايد اشتباهاتي در ان رخ داده لذا نظر خود را براي تركيب ۲۰ سهمي سهام اينجا اعلام ميدارم اميدوارم دوستان با نقد ان بر دانش بنده بيافزايند

چون من كوتاه مدت خريد مي كنم براي همين سبدي با ديد 3 ماهه معرفي مي كنم اميد وارم مفيد باشه :

1. ايران خودرو
2.سايپا
3سايپا ديزل
4.گروه بهمن
5.گازلوله
6.سديد
7.معادن و فلزات
8.فولاد كاويان
9.چادر ملو
10.اقتصاد نوين
11.بيمه
12.سيمان تهران
13.صدرا
14.ماشين سازي اراك
15.رنا
16.توسعه بهشهر
17.ساختمان
18.مسكن
19.پتروشيمي خارك
20.حمل و نقل پتروشيمي

بازده انتظاري حد اقل 30% در 3 ماه
ممكن بعضي از دوستان بگويند 20 تا سهم زياد مي باشد بايد بگويم تيوري سبد براي كم كردن ريسك مي باشد و هنر تحليل گر كم كردن اين ريسك با عنا وين متعدد از صنايع متعدد مي باشد
البته بعضي از نامها به عمد اورده نشده چون اينجانب اعتقادي به انها ندارم

ممنون

yaser_rashidi
April 6th, 2004, 01:32
با سلام خدمت شما !‌
من از بابت نوت برداري و اشتباهاتي كه ممكن است در خلاصه رخ داده باشد معذرت ميخوام .
سبد پيشنهادي شما بيان كننده نظر مثبت شما درباره خودرويي هاست . شما اين سهم ها را تا كي ( كوتاه مدت ) سود ده ميدانيد ؟
در ضمن حدود سرمايه لازم براي بستن اين سبد بنظرتان چقدر است ؟
۵ سهم كم ريسك اين سبد را هم ممنون ميشوم بنويسيد .

سعيد
April 6th, 2004, 16:12
كاميار خان سلام
عضويت در اين سايت و ديدن اين موضوع كه شما هم اينجا عضويت داريد باعث مسرت ميباشد. اميد است كه حضور فعال شما در اين محيط زيبايي كه دوست عزيزمان رضا فراهم آورده است تداوم داشته باشد. با تشكر سعيد زماني

باغچه سرايي
April 10th, 2004, 11:24
با سلام

با توجه به اينكه براي يك مدت سه ماهه سبد سهام را پيشنهاد نموده ايد نظرم را براي تعدادي از سهام خدمتتان عرض ميكنم

چنانچه سهام خودرويي ها را با قيمت مناسبي خريداري نمودهايد خوب ميباشد ضمن انكه هنوز براي سهام ايران خودرو افزايش قيمت مناسبي پيش بيني ميشود

سهام بانك هاي خصوصي با توجه به شرايط اقتصادي سهام خوبي ميباشند حتي اگر در كوتاه مدت سود دهي مناسب را نداشته باشند

احتمالا سهام سيماني ها و صدرا در كوتاه مدت سود مورد نظر را نخواهند داشت

به اميد موفقيت شما - باغچه سرايي