PDA

View Full Version : Rapidshare

Mohsen
July 10th, 2006, 02:20
سلام
بالاخره از بعد از كلي جستجو و تلاش تونستم يك خط پر سرعت اينترنت براي دانلود پيدا كنم اما حالا مشكلات جديدي (كه ظاهراً تموم شدني هم نيست) پيش اومده :(
بيشتر فايلهايي كه براي دانلود پيدا كرده ام روي سايت [Only registered and activated users can see links] قرار دارند و اين سايت هم براي دانلود محدوديتهاي زيادي داره مخصوصاً براي كساني كه بصورن رايگان استفاده مي كنند . از جمله اينكه نمي توان بصورت هم زمان چند فايل رو با هم دانلود كرد و حتماً بايد يكي تموم بشه و بعد براي بعدي اقدام كنيم و از اين بد تر محدوديت حجم دانلود بصورت پشت سرهم است كه شديداً كار رو عقب مي اندازد .

[Only registered and activated users can see links]

جستجوي من براي پيدا كردن premium-account بي نتيجه بوده و مشكلات همچنان وجود دارد . اگر كسي از دوستان در اين خصوص راه حلي دارد ممنون مي شوم كه راهنمايي بفرمايد :)

mustafa-hf
July 10th, 2006, 02:41
یکی هست تو یه فروم 10000 تومان میفروشه
البته من فقط امضاشو دیدم که در مورد همین رپید شیر اکانت میده

نوشته :::

فروش اکانت PREMIUM یک ماهه سایت Rapidshare.de به قیمت 10 هزار تومان --> Tehranshahr [at] Gmail.com

Mohsen
July 10th, 2006, 02:56
ممنون مصطفي جان :)
اما ايشون داره كمي گرون فروشي هم مي كنه . ليست زير مربوط به قيمتهاي خود سايته كه اگر بخواهيم اشتراك خريداري كنيم طبق اين تعرفه بايستي پرداخت صورت گيرد :

ترجيحاً دنبال يك روش رايگان هستيم چون اينگونه هزينه ها با شرايط ما هماهنگي نداره . خط پرسرعت ما در بهترين شرايط مگه چقدر سرعت داره ؟!! اينجوري بايد اشتراك اقلاً يك ساله بگيريم ... :blink:

toloue
July 10th, 2006, 04:25
محسن جان، پاک کردن کوکی ها و قطع و وصل کردن ارتباط اینترنت ( برای عوض شدن آی پی ) را امتحان کن. و یا هر روش دیگری که برای عوض کردن آی پی داری میتونه مشکل رو حل کنه. البته همیشه در سایت های مختلف راه حل های زیادی برای دودره کردن Rapidshare مطرح میشه ولی این راه حل ها معمولا یکی دو روزه لو میره و بی مصرف میشه.
موفق باشی
طلوع

toloue
July 10th, 2006, 04:32
این نرم افزارها هم میتونه کارتو راه بندازه (احتمالا)

RapidUp 1.2.1c
RapGet v1.11
IP Switch Pro
Renew IP
Premium Grabber v1.0

اینها توی یک مجموعه نرم افزار هستند که میتونی از اینجا دانلود کنی:

موفق باشی

Mohsen
July 10th, 2006, 04:38
پاک کردن کوکی ها و قطع و وصل کردن ارتباط اینترنت ( برای عوض شدن آی پی ) را امتحان کن
طلوع جان ممنون :)
پاك كردن كوكي ها رو قبلاً امتحان كرده بودم و بي فايده است (حتي يك بار هم زمان شد با نصب ويندوز جديد كه آنهم تاثير نكرد ) چون بعداً متوجه شدم كه تقريباً تمام خطوط پرسرعت ما (مخصوصاً ADSL ها ) داراي پهناي باند Share بوده و از IP هاي استاتيك هم استفاده مي كنند كه جداً احمقانه است :blink:

Mohsen
July 10th, 2006, 04:40
این نرم افزارها هم میتونه کارتو راه بندازه (احتمالا)
RapidUp 1.2.1c
RapGet v1.11
IP Switch Pro
Renew IP
Premium Grabber v1.0

ممنون حتماً امتحانشون كرده و نتيجه رو همينجا مطرح مي كنم :)

mehran_lp
July 10th, 2006, 11:45
محسن جان یه پی ام برفست [Only registered and activated users can see links][1].gif حل می شه ایشالا...
یه PMبرای من بفرست [Only registered and activated users can see links][1].gif

amirrh
July 10th, 2006, 15:17
رفقا واقعا اگر این مشکل بصورت پایدار حل شده عالی است. من هم التماس دعا دارم.

mehran_lp
July 11th, 2006, 11:37
به نظر من بهترین رپ گت هستش ...
اینم لینکش:[Only registered and activated users can see links]
Relentless Spyder هم خوبه اما لینک به غیر از رپید و مگا ازش ندارم ...
رپید :[Only registered and activated users can see links]
مگا :[Only registered and activated users can see links]

Mohsen
July 11th, 2006, 18:24
سلام
مهران جان خیلی لطف کردی
تک تک موارد رو دقیقاً چک می کنم و نتیجه رو اینجا میذارم . فعلاً برنامه ای رو که طلوع عزیز لطف کردند و قرار دادند گرفته ام و داردم سعی می کنم ازش استفاده کنم :)

amirrh
July 11th, 2006, 19:20
مهران جان ممنون

ghods
July 14th, 2006, 12:42
برنامه ايي براي جستجوي فايلها در Rapidshare

yaser_rashidi
July 14th, 2006, 14:10
سلام

از گوگل چه چیزی بهتر برای جستجو:

اسم آلبوم(هر خواننده ای که خواستید) + rapidshare

رو در گوگل سرچ کنید ;)
تقریبا هر چی بخواهید هست.

Mohsen
July 14th, 2006, 14:35
از گوگل چه چیزی بهتر برای جستجو:
اسم آلبوم(هر خواننده ای که خواستید) + rapidshare
رو در گوگل سرچ کنید ;)
تقریبا هر چی بخواهید هست. سلام
با برنامه ی جناب قدس که نتونستم کار کنم چون به محض Run شدن باعث هنگ کردن سیستم میشد (احتمالاً به خاطر فایروال من باشه چون با چند برنامه ی دیگه هم همین مشکل رو داشتم) :blink:
قبلاً هم شنیده بودم که میشه مستقیماً در گوگل سرچ کرده و از داخل RapidShare چیزهایی رو پیدا کرد اما فکر کنم توضیحی که در بالا دادید کافی نباشه . میشه یه مثال بزنید که دقیقاً چه چیزی رو باید تایپ کنید تا گوگل سرچی مثلاً مطابق خواسته ی زیر رو انجام بده :
1 . فایلهای با فرمت pdf و rar و zip را جستجو کند
2 . سایت RapidShare و یا MegaUpload رو بگرده
3 . از لغات کلیدی technical و gann استفاده کنه

فکر کنم اگه بشه این مثال رو انجام داد ، مشکل سرچ حل میشه چون سعی کردم جوری باشه همه ی خواسته ها توش باشه :p
ممنون

ghods
July 17th, 2006, 10:32
فكر كنم سرچ انجين رپيدشير براي جستجو از موارد ذكر شده بهتر باشد :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Mohsen
July 19th, 2006, 00:11
كسي از دوستان با روشهاي ارائه شده تونست مشكل دانلود بصورت متوالي رو حل كنه ؟ مشكل من همچنان به قوت خودش باقيه :(

فكر كنم سرچ انجين رپيدشير براي جستجو از موارد ذكر شده بهتر باشد :
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) جناب قدس حتي مشكل Search هم حل نشده مونده . با اين لينك هم دقيقاً هيچ چيزي پيدا نكردم :blink:
اگر شما خودتان با اين روش موفق به پيدا كردن موارد مورد نظر شده ايد لطفاً يك راهنمايي هم به بنده بفرماييد (لطفاً توضيحات زير سيكلم باشه :blink: )
ممنون از همه ي دوستان :)

Honda
July 19th, 2006, 19:14
سلام
... قبلاً هم شنیده بودم که میشه مستقیماً در گوگل سرچ کرده و از داخل RapidShare چیزهایی رو پیدا کرد ... میشه یه مثال بزنید که دقیقاً چه چیزی رو باید تایپ کنید تا گوگل سرچی مثلاً مطابق خواسته ی زیر رو انجام بده :
1 . فایلهای با فرمت pdf و rar و zip را جستجو کند
2 . سایت RapidShare و یا MegaUpload رو بگرده
3 . از لغات کلیدی technical و gann استفاده کنه

فکر کنم اگه بشه این مثال رو انجام داد ، مشکل سرچ حل میشه چون سعی کردم جوری باشه همه ی خواسته ها توش باشه :p
ممنون
سلام محسن جان :) ، خوبي عزيز :huh: ؟
آقا يك زحمت مي كشي ؟ اين عبارت زير را در قسمت جستجوي گوگل كپي و paste بفرما :
( pdf OR rar OR zip ) & ( technical & gann ) & ( rapidshare.de OR MegaUpload )
البته فكر مي كنم اگر از شرطهاي ( and = ) & خودت ، يك مقدار كم كني ، نتايج جستجو بيشتر خواهند شد ( ببخشيد مي دانم براي شما دوست گرامي ،‌ 100% توضيح واضحات است ولي با خودم گفتم اول پاسخ سوال شما را بدهم ( تازه اگر صحيح پاسخ گفته باشم :blink: ) و سپس پيشنهادم را به حضورت تقديم كنم :rambo:
با تشكر از زحماتي كه در فروم متحمل مي شوي . :blush:
دوستت : Honda ;)

Mohsen
July 19th, 2006, 20:53
سلام محسن جان :) ، خوبي عزيز :huh: ؟
آقا يك زحمت مي كشي ؟ اين عبارت زير را در قسمت جستجوي گوگل كپي و paste بفرما :
( pdf OR rar OR zip ) & ( technical & gann ) & ( rapidshare.de OR MegaUpload )
البته فكر مي كنم اگر از شرطهاي ( and = ) & خودت ، يك مقدار كم كني ، نتايج جستجو بيشتر خواهند شد ( ببخشيد مي دانم براي شما دوست گرامي ،‌ 100% توضيح واضحات است ولي با خودم گفتم اول پاسخ سوال شما را بدهم ( تازه اگر صحيح پاسخ گفته باشم :blink: ) و سپس پيشنهادم را به حضورت تقديم كنم :rambo:
با تشكر از زحماتي كه در فروم متحمل مي شوي . :blush:
دوستت : Honda ;) سلام به جناب هونداي عزيز :)
روش فوق العاده ي شما مشكل جستجو در اين بانك اطلاعاتي بزرگ رو حل كرد .
اميدوارم همواره موفق و سربلند و شاد باشيد
ارادتمند و دوستدار شما : محسن

Honda
July 19th, 2006, 21:08
سلام آقا محسن
اختيار داريد محسن جان ، چوب كاري مي فرمائيد قربان ... برگ سبزيست تحفه درويش ...
خوشحالم كه توانستم ذره اي مفيد باشم ...
انشاا... همواره سلامت و موفق و شاد باشيد دوست عزيزم.
دوستدار و مخلص شما : Honda

ali198084
September 17th, 2006, 23:19
من فایلهای که از طریق rapidshare می گیرم رو نمی تونم با برنامه های مخصوص دانلود مثل download accelatorیا flashget بگیرم یعنی راهی داره؟
چون اینجوری وسط کار قطع بشه باید از اول بگیرم
می شه راهنماییم کنین؟
ممنون از لطفتون

rzamany
September 17th, 2006, 23:53
من فایلهای که از طریق rapidshare می گیرم رو نمی تونم با برنامه های مخصوص دانلود مثل download accelatorیا flashget بگیرم یعنی راهی داره؟
می شه راهنماییم کنین؟
ممنون از لطفتون
برای این کار باید اکانت پریمیوم داشته باشید ودر حالت رایگان این امکان وجود نداره.برای تهیه اکانت پریمیوم هم باید حساب پی پال داشته باشید.در ضمن افرادی هم هستند که اکانتهای پریمیوم را میفروشند.

ali198084
September 18th, 2006, 00:05
خیلی ممنون از جوابتون جناب زمانی

Mohsen
September 18th, 2006, 01:57
سلام
روشهايي كه در اينجا مطرح شد ، متاسفانه مشكل دانلود را حل نكرد (يا شايد من نتونستم درست استفاده كنم) و انگار چاره اي جز خريد اكانت نيست :cry:
اگر كسي از دوستان روش ديگري را در نظر دارد ممنون مي شوم كه راهنمايي بفرمايد :)

پي نوشت : مهران جان برنامه هايي را كه لطف فرموديد و قرار داديد تك تك تست كردم اما فايده اي نكرد . باز هم از كمك و لطفت ممنون

MASOOD OK
September 18th, 2006, 02:16
می شه راهنماییم کنین؟
ممنون از لطفتون
میشه با این نرم افزار ها هم دانلود کرد اما خاصیت resume نخواهند داشت !!! بریای resume همینجور که دوستمان گفتند باید اکانت پرمیوم داشت و البته یه کار دیگه هم میشه کرد !!!!! که نیاز به امکاناتی داره ولی از روش خرید اکانت پرمیوم باصرفه تر و بهتره !!!!!! شما با استفاده از یک اسکریپت leacher فایل مورد نظر خودتون را به هاست خودتون منتقل می کنید و بعد سر فرصت و با خیال راحت و نهایت سرعت بدون درسر و با resume آن را دانلود میکنید .. و بعد از دانلود فایل را از سرور خود پاک میکنید تا فضا باز شود برای فایل های بعدی شما !!!
برای این کار فقط شما نیاز به یک هاست با فضای کافی و اسکریپت ..... که البته اسکریپت مجانی هست و مشکلی نداره ...
موفق باشید

=====
حالا نمیدون میشه این روش را اینجا توضیح داد یا نه ...
چون در قسمت قوانین سایت و قوانین ثبت نام بحث مربوط به وارز و *** و اینجور مباحث ممنون بود به هر حال من هم به قوانین سایت احترام میگذارم و بحث را تا اینجا به پایان میبرم
مگر اینکه مدیرت سایت اجازه دهند
=====

MASOOD OK
September 18th, 2006, 02:36
برای جستجو در رپیدشر هم این جا جای بدی نیست !!

toloue
September 18th, 2006, 02:58
یکی از مشکلات بزرگ سایت Rapidshare این است که بعد از دانلود کردن یک فایل صد مگی باید بیش از یک ساعت صبر کنید تا بتوانید فایل بعدی را دانلود کنید. برای من که دانلود یک فایل صد مگی حدود پنج دقیقه طول میکشد این فاصله بیش از یک ساعت، یه خورده سخت بود تا اینکه یک روز یک آزمایشی کردم و این مشکل حل شد.
اگر شما هم با مودم DSL و یا ADSL کانکت میشوید، بعد از دانلود فایل فقط کافی است که مودم را خاموش و روشن کنید. این باعث تغییر آی پی میشود و دیگر نیازی به گذشت زمان ندارید.

arvinfx
September 18th, 2006, 09:09
یکی از مشکلات بزرگ سایت Rapidshare این است که بعد از دانلود کردن یک فایل صد مگی باید بیش از یک ساعت صبر کنید تا بتوانید فایل بعدی را دانلود کنید. برای من که دانلود یک فایل صد مگی حدود پنج دقیقه طول میکشد این فاصله بیش از یک ساعت، یه خورده سخت بود تا اینکه یک روز یک آزمایشی کردم و این مشکل حل شد.
اگر شما هم با مودم DSL و یا ADSL کانکت میشوید، بعد از دانلود فایل فقط کافی است که مودم را خاموش و روشن کنید. این باعث تغییر آی پی میشود و دیگر نیازی به گذشت زمان ندارید.

فکر می کنم به سرویسی که بهتون می دنم بستگی داره باید داینامیک باشه آی پی تون

mehran_lp
September 18th, 2006, 15:17
سلام آقا محسن
این رپید جدیدآ ارزون میده ...10 یورو رو کرده 8 یورو ....تازه 8000پوینت هم میده که اگه 2000تا دیگه خودت بگیری می تونی یک ماه دیگه هم رایگان استفاده کنی ...
من یکی رو می شناختم که خیلی ارزون واسم رپید می خرید اما اونم فعلآ پیداش نیــــست [Only registered and activated users can see links][1].gif
بد جور سرم شلوغه و الا یه روشی پیدا می کردم ...هروز یه راه جدید واسه دور زدنش بیرون میاد اما هیچ کدوم دایمی نیست
روش جناب طلوعی رو هم تا حالا امتحان نکردم

touhidqolizadeh
November 1st, 2006, 07:51
سلام
تو اين آدرس ([Only registered and activated users can see links]) راهنمايي استفاده از rapid share رو داره !:whoow:

تن كي يو :huh:

touhidqolizadeh
November 29th, 2006, 12:51
سلام

دوستان در رپيد شيير مي گن كه اگه طبق دستورالعمل زير استفاده كنيم دالنود نامحدود داريم كسي از اين روش سر در آورده ؟

برای دانلود نامحدود از Rapidshare فرمانهای زیر رو در CMD وارد کنید.

type -----> ipconfig /flushdns <---Enter
type -----> ipconfig /release <---Enter
type -----> ipconfig /renew <---Enter
type -----> exit <--------Enter

باتشكر

ravian
November 29th, 2006, 14:46
سلام منم زدم اینو ولی ... سیستم منم قبول نمی کنه برای شما درست کار میکنه؟؟؟

touhidqolizadeh
November 29th, 2006, 18:23
سلام منم زدم اینو ولی ... سیستم منم قبول نمی کنه برای شما درست کار میکنه؟؟؟

سلام

فكر كنم براي ADSL ها جواب مي ده نه براي ديال آپ ها :blush:

Mohsen
June 7th, 2007, 03:50
سلام

كسي از دوستان تا بحال اقدام به خريد اكانتهاي Rapidshare از داخل ايران كرده است ؟

چه سايتهايي در اين خصوص فعال هستند و شرايط آنها چگونه است ؟

ممنون

شكيب
June 7th, 2007, 06:05
محسن جان سایت رپید حواله بانکی هم قبول میکنه . مثلا از طریق بانک صادرات براشون یورو بفرستین .منتها من خودم اقدام نکردم.یه سری به قسمت wire transfer (انتقال وجه از طریق حواله بانکی )بزنید .بعد از اینکه ایمیل خودتون رو وارد کردین بهتون IBAN , BIC /SWIFT .BANK رو برای ارسال وجه میدن.

rezaebrahimpour
November 16th, 2007, 18:40
سلام.
بچه ها كسي تا حالا توانسته رايگان تو rapid share اكانت درست كنه؟
ولي من توانستم.
اگه خواستيد روش ساختن اكانت رايگان من رو بدونيد به:
[Only registered and activated users can see links] يا
ايميل بزنيد. در سريع ترين زمان جوابتون رو مي دم.:whoow:

محمد اقا
November 16th, 2007, 19:03
تو سایت قیمتها قسمت اینترنت هم چند وقت پیش کاربری بنام fx-kashan این مورد رو توصیح داده . اگه خواستین یه سری هم به اونجا بزنین .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

esmerdis
January 6th, 2008, 21:14
نرم افزار Rapid Hakers :
براي رد کردن از زمان سنج سايت Rapishare در چند وقت پيش براي من جواب داده .

لينک دانلود :
[Only registered and activated users can see links] ar.html

لينک ويدئوهاي آموزشي :

توصيه :
قبل از استفاده از اين نرم افزار حتما از ويندوز بک آپ گرفته شود و در صورت نياز به گذاشتن فايلهاي dll و OCX در شاخه وييندوز براي اجراي برنامه فايلهاي اصلي ويندوز را فقط تغيير نام دهيد نه جايگزين . و پس از دانلود فايل (اگر توانستيد) مجددا فايلهاي اصلي را به نامي قبل از جايگزيني برگردانيد.
بهر حال امکان مخرب بودن نرم افزار وجود دارد.

اميدوارم که جواب گرفته شود.

ارادتمند شما :
اسمرديس

Mehdi.gpr
January 8th, 2008, 18:57
سلام دوستان عزیز ... با این شتاب دهنده و مدیریت دانلود rapiddown تمام محدودیتهای سایت rapidshare حل میشود

henriholmz
January 9th, 2008, 17:58
دوستان متاسفانه در ایران کارت ویزا یا کارتهای اعتباری دیگه‌ای نیست به همین دلیل برای خرید آنلاین نمیشه هیچکاری کرد. rpaidshar ابونش ماهی 7 یورو است 3 ماهش 17 یورو .من 5 ماهی ان را خریدم برای ولی الان ندارم.بانکهای ایران از سایر بانکهای دنیا خیلی عقب هستند امروزه همه جای دنیا کارت اعتباری یکی از ضروریات زندگی شده است.

DJSNOWMAN
January 9th, 2008, 18:31
این روشی که من خودم استفاده می کنم با اکسپلورره که دو بار پشت سر هم می تونید دانلود کنید ولی با اپرا نا محدود می تونید پشت سر هم دانلود کنید.
ابتدا Freegate رو دانلود کنید .
بعد از اینکه اولین دانلودتون رو انجام دادید روی Freegate کلیک کنید و صبر کنید تا اسکن کنه وقتی کلیک می کنید یه سایت میاره که شرقیه زبونش .url سایت ip و port که باید وارد اکسپلورر کنید به اینصورت که
tools=>internet options..=>connections=>setting
بعد گزینه use ***** رو انتخاب می کنید و ip port رو وارد می کنید و ok می زنید البته یه نکته بعد از اینکه اولین دانلود رو انجام دادید باید تمام پنجره ها رو ببندید بعد می تونید رپیدشیر رو باز کنید و می تونید دومین دانلودتون رو هم انجام بدید .
یکی از دوستام با اپرا همین کارارو میکنه منتها بعد از اولین دانلود هر دفعه که می خواد دانلود کنه دی سی میشه و دوباره کانکت میشه و دانلود میکنه البته اگه خواستید میتونم ازش دقیق بپرسم ولی این روش اکسپلورر رو خودم استفاده می کنم.

HELIX
January 10th, 2008, 00:06
وب سایت [Only registered and activated users can see links] رو هم برای دریافت های رایگان چک کنید ;)