PDA

View Full Version : شركتهاي مشاوره

عليرضا
May 25th, 2004, 15:36
با سلام
من هنوز هيچ سهامي نخريده ام چون اطلاعاتم كامل نيست
ميخواستم بدانم ايا جاهايي براي مشاوره در خصوص خريد سهام وجود دارد يا خير؟
اگر شركتهاي مشاوره اي وجود دارد شرايط كار با انها چگونه است وايا قابل اطمينان
هستند يا نه؟
از دوستاني كه اين سوالات را خواندند خواهش مي كنم به من براي ورود به بورس
كمك كنند

mojtaba
May 31st, 2004, 14:44
دوست عزيز در حال حاضر شركتهايي هستند كه تحليل مي‌فروشند
با قيمتي حدود چهارصد هزار تومان در سال. كه البته هيچ تعهدي هم نسبت به نتيجه نمي‌دهند.
منتها از اونجايي كه خود شما مي‌گي اطلاعاتت كمه بهتره حتي اگر دنبال خريد تحليل مي‌ري يك حداقلي از دانش لازم رو كسب كني در اين مورد اينجا هرچند كمي كند ولي داره به جهت‌هاي خوبي ميره و ميتونه بهت كمك كنه.
يك راه ديگه هم كه شايد برات جذاب باشه سپردن پول به افراد حرفه‌اي و شريك كردن آنها در سود و زيان اونه. كه البته اين عيب رو داره كه توان خودت تقويت نمي‌شه.

مهرداد
June 2nd, 2004, 10:20
سلام
من ديروز تو سايت پارس نيوز و پارس پورتفوليو ديدم كه شركت آتي نگر كه تحليل هاي مربوط به بورس رو تهيه مي كنه ، قيمتهاشو زده بود كه از پنجاه هزار تومن بود تا دويست هزار تومن درسال. مي خواستم از دوستان عزيزي كه قبلاٌ تحليل هاي آتي نگر رو ديدن خواهش كنم كه در اين مورد اظهار نظر كنن كه آيا به درد بخور هست يا نه.
متشكرم

mojtaba
June 2nd, 2004, 15:25
Originally posted by مهرداد@ ۱۳ خرداد ۱۳۸۳ @ ۱۰:۲۰ قبل‏ازظهر
سلام
من ديروز تو سايت پارس نيوز و پارس پورتفوليو ديدم كه شركت آتي نگر كه تحليل هاي مربوط به بورس رو تهيه مي كنه ، قيمتهاشو زده بود كه از پنجاه هزار تومن بود تا دويست هزار تومن درسال. مي خواستم از دوستان عزيزي كه قبلاٌ تحليل هاي آتي نگر رو ديدن خواهش كنم كه در اين مورد اظهار نظر كنن كه آيا به درد بخور هست يا نه.
متشكرم
در مورد كيفيت تحليل اتي نگر شنيده بودم كه متوسطه
اما در مورد قيمتش آقا مهرداد شما اطمينان داري كه اينهاست؟
چون من از حدود ۱۵هزار تومان براي يك هفته تا بيش از چهارصدهزار تومان براي يك سال آمار دارم.

مهرداد
June 3rd, 2004, 11:26
سلام مجتبي جان
آتي نگر قيمتهاشو تعديل كرده و اينها قيمتهاي جديد هستن:
تحليلهاي تيپ A سالانه 20۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ B سالانه ۱۵۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ C سالانه ۱۰۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ D سالانه ۵۰،۰۰۰ تومن
تلفن شركتشون: ۸۷۴۹۸۲۴
ايميل شون: [Only registered and activated users can see links]

موفق باشي

mojtaba
June 3rd, 2004, 17:53
Originally posted by مهرداد@ ۱۴ خرداد ۱۳۸۳ @ ۱۱:۲۶ قبل‏ازظهر
سلام مجتبي جان
آتي نگر قيمتهاشو تعديل كرده و اينها قيمتهاي جديد هستن:
تحليلهاي تيپ A سالانه 20۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ B سالانه ۱۵۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ C سالانه ۱۰۰،۰۰۰ تومن
تحليلهاي تيپ D سالانه ۵۰،۰۰۰ تومن
تلفن شركتشون: ۸۷۴۹۸۲۴
ايميل شون: [Only registered and activated users can see links]

موفق باشي
پس احتمالا جديدا اين تغييرات رو دادند كه ازشون بي خبرم.
از شما هم آقا مهرداد از بابت پيگيريت متشكرم

investor
June 4th, 2004, 20:24
حالا با اين قيمتها اينها چندتا مشتري دارند؟

mojtaba
June 8th, 2004, 16:52
من از يك منبع غير رسمي در مورد اين شركتها شنيدم كه چندان مشتري زيادي ندارند. (عددي كه براي يكي‌شون شنيدم ۸۰ نفر بود)

yaser_rashidi
June 15th, 2004, 10:26
من نظر شخصي خودم اينه كه به هيچ تحليلي غير از اونكه خود آدم بهش برسه اعتمادي نيست....بهتره دنبال ماهيگيري باشيم..نه فقط ماهي. حد اقل سعي كنيد اصول رو بفهميد تا روش تحليل رو هم بتدريج ياد بگيريد وگرنه اين فرقي با معرفي سهم براي خريد ندارد !
آموزش شايد كار سختي باشه ولي مزاياي زيادي داره اوليش جلوگيري از وابستگيه و دوميش موندگاري در بازار.
يه چيزي هم كه بعضي وقتا نظرمو جلب ميكنه اينه كه اگر شركتي گروهي ...ميتونه جوري بازار رو تحليل كنه كه تحليلهاش درست باشه چرا خودش به خريد و فروش سهم نميپردازه بعوض تحريك كردن ديگران بر اينكه ما داريم بازار رو پيش بيني ميكنيم؟؟ اين يعني اين كه شايد(!) اينكار فروش تحليل (مخصوصا تو بازاري كه اطلاعات توش كمه و منابع آموزشي هم اينقدر محدودن) سودمند تر از خريد و فروش سهم و البته كم ريسك تره !!
:P