PDA

View Full Version : کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

hossein shariat
June 9th, 2006, 21:36
دوست من خودمم متوجه شدم که اشکال از اين ديال آپيه که استفاده مي کنم . چون مثل اينکه من تنها کسي هستم که اين مشکل رو داشتم .
من تو لرستان هستم و دسترسي به اينترنت بهتر از اين هم ندارم .
چه ميشه کرد ديگه بايد ساخت .
اين نوسان خيلي ناگهاني بود چون من از همون اول با اين اکسپرت کار کردم و اين اولين باري بود که مشکل پيدا مردم .
باز خوب شد که نوسان بعد از خبر زياد بود و تلافي اون ضرر رو درآورد و يه سودي هم کرديم . وگرنه من خيلي دپرس ميشدم .
تشکر از لطفتون .
با ديال آپ امروز حكايت جالبي براي من پيش آمد.ساعت 12 روي خبر پوند اكسپرت را گذاشتم.خدا را شكر تا ثانيه آخر قبل از اعلام خبر اينترنت وصل بود و اكسپرت مديفاي كرد.سر ساعت 12 اينترنت من قطع شد:cry: تا ساعت 5/3 اينترنت نداشتم.تو اين مدت كل فحشهايي كه بلد بودم رو به مخابرات دادم:evil2: وقتي اينترنتم وصل شد ديدم پوزشن باي مدتها بعد از خبر فعال شده و استاپش خورده:cry: باز هم خدارا شكر كه هردو فعال نشده و استاپ هر دو نخورده بود;) اين يعني هماني كه ميگن در ايران ،فاركس علاوه بر ريسكهاي معمول ريسك اينترنت را هم دارد.
اين تجربه هم جالب بود .آقا اگر اينترنت شما هم هندلي است هيچ وقت گذاشتن استاپ را موكول به بعد از گرفتن پوزيشن نكنيد.هيچ معلوم نيست تا لحظه اي ديگر اينترنت شما وصل باشد.خصوصا در زمان گذاشتن پوزيشنهاي آميزينگ(اگر دستي مي گيريد)البته مدتي قبل يك بار هم برق اين بلا را سر من آورد .آن موقع درحساب ريل فكر كنم 2 لات پوزيشن گرفتم تا آمدم استاپ ده تايي را براش بگذارم برق رفت:blink: بعد از دو ساعت كه برق آمد آمدم ديدم 30پيپ رفته تو منفي (آقا شانس بدم خدمتتون:p )
-----------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش :

برای طبقه بندی بهتر مطالب ، این تاپیک بسته شده و ادامه مباحث را می توانید از تاپیکهای زیر پیگیری نمایید :

سوال و جواب و مشكلهاي سخت افزاری : [Only registered and activated users can see links]
معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری : [Only registered and activated users can see links]

کسری

SANY
June 10th, 2006, 02:09
با ديال آپ امروز حكايت جالبي براي من پيش آمد.ساعت 12 روي خبر پوند اكسپرت را گذاشتم.خدا را شكر تا ثانيه آخر قبل از اعلام خبر اينترنت وصل بود و اكسپرت مديفاي كرد.سر ساعت 12 اينترنت من قطع شد:cry: تا ساعت 5/3 اينترنت نداشتم.تو اين مدت كل فحشهايي كه بلد بودم رو به مخابرات دادم:evil2: وقتي اينترنتم وصل شد ديدم پوزشن باي مدتها بعد از خبر فعال شده و استاپش خورده:cry: باز هم خدارا شكر كه هردو فعال نشده و استاپ هر دو نخورده بود;) اين يعني هماني كه ميگن در ايران ،فاركس علاوه بر ريسكهاي معمول ريسك اينترنت را هم دارد.
اين تجربه هم جالب بود .آقا اگر اينترنت شما هم هندلي است هيچ وقت گذاشتن استاپ را موكول به بعد از گرفتن پوزيشن نكنيد.هيچ معلوم نيست تا لحظه اي ديگر اينترنت شما وصل باشد.خصوصا در زمان گذاشتن پوزيشنهاي آميزينگ(اگر دستي مي گيريد)البته مدتي قبل يك بار هم برق اين بلا را سر من آورد .آن موقع درحساب ريل فكر كنم 2 لات پوزيشن گرفتم تا آمدم استاپ ده تايي را براش بگذارم برق رفت:blink: بعد از دو ساعت كه برق آمد آمدم ديدم 30پيپ رفته تو منفي (آقا شانس بدم خدمتتون:p )
اقا گفتی داغمو تازه کردی
دقیقآ اینکه موقع پوزیشن گرفتن تکلیف استاپ ok بشه حیاتیه:happy: آقا برق برق امان از این قطعی برق یه هو:blink: دیال آپ هندلی هم که دیگه هیچی اصلآ حرفشو نزن
البته با وجود اکسپرت آقا رضا مشکلی نیست اینا رو گفتم برا غیر آمازینگ :laugh:
یه پیشنهاد هم برا اکسپرت به آقا رضا دادم که با وجود پوزیشن باز هم اکسپرت اردرگذاری کنه!

Honda
June 10th, 2006, 14:34
سلام
در مورد مشكل آقا مصطفي فلاحي عزيز و حسين آقاي شريعت گل ( 2 تا كاكو با معرفت از شيراز ) :
دوستان چرا از اينترنت ADSL استفاده نمي كنيد ؟ :o
اگر تبليغ به حساب نمي آيد بعرض مي رساند : با شركت پارس آنلاين تماس گرفتم و راجع به مشكل شما :( و برقراري اينترنت ADSL در شهر شيراز ازشون پرسيدم و آنها گفتند كه در بعضي مراكز مخابرات شيراز اين امكان فراهم شده و پيش شماره دوستان شيرازي شما چيست ؟
صحبت كه به اينجا رسيد ، من كم آوردم ... و گفتم پيش شماره شان را نمي دانم ... ولي به دوستانم مي گم خودشون بيان تو سايت پارس آنلاين و پيش شمارشون را چك كنند ...
ضمناً بغير از پارس آنلاين ، ممكنه شركتهاي اينترنتي ديگر هم در شيراز ( مثل شهرهاي ديگر ) سرويس ADSL خودشان را راه اندازي كرده باشند ( اينم گفتم كه تبليغ براي پارس آنلاين به حساب نيايد ) :blush:
راستي هزينه ماهيانه سرويس ADSL در شهرهاي كشور عزيزمان از هزينه اين سرويس در تهران بيشتره :nervous: ... و ديگر اينكه سرويس ADSL هم ظاهراً بعضي وقتها قطعي دارد :( ولي در كل فكر كنم براي كار ما ، از ديال آپ بهتره ( حالا هر طور خودتون صلاح مي دانيد ) ولي من اگر جاي شما بودم از ديگر عزيزان شيرازي كه از سرويس ADSL در شيراز استفاده مي كنند يك پرس و جو مي كردم تا ببينم سرويس دهي كدام شركت ارائه كننده سرويس ADSL در شيراز بهتره :advise: و چكار كنم بهتره ...
زياده جسارت است اساتيد گرامي
با احترام : Honda :)
--------------------------------------
پي نوشت :
خوشا شيراز و وصف بي مثالش
خداوندا نگهدار از زوالش

yaser_rashidi
June 10th, 2006, 15:08
سلام

حالا كه بحث تبليغ پارس آنلاينه ;) من هم اين را اضافه مي كنم كه پارس بطرز بي سابقه اي نرخ اينترنت نامحدود ماهيانه خود را از حدود 25 هزار تومان در ماه به 10 هزار تومان كم كرده است. بنظر من مي صرفد و اگر مصرف ماهيانه مثلا 100 ساعت داشته باشيد ساعتي 100 تومان ميشود كه قابل مقايسه با ديگر ISP ها نيست. سرعت سرويس دهي و .... هم اگر مشكلات مخابرات و سوئيچ و ... نباشد، خوب است.
من متاسفانه در منطقه اي كه سرويس ADSL برقرار باشد نيستم، و بهمين خاطر مشكل ديال آپ ها را كاملا درك مي كنم. سعي كنيد هميشه يك كارت(ISP خوب) بعنوان Back up داشته باشيد. چند وقت به چند وقت هم تستش كنيد! در مورد برق رفتن هم كه دوستان تجربه كرده بودند، خريد يك UPS صدهزار توماني براي كار حرفه اي و حتي نيمه حرفه اي توصيه ميشه. حداقل در حد نيم ساعت برق بك آپ داره كه براي راه افتادن كلي كار و از بين رفتن نگراني و ... كافيه. تازه براي اين روش كه حتي اگر برق رفت 5 دقيقه قبلش كامپيوترو روشن ميكنيد و اكسپرتو اجرا و يا استاپ يا TP و دو دقيقه بعد هم خاموش تا خبر بعدي!

پي نوشت: هوندا جان يه وقت دلخور نشي. شوخي بود.

Honda
June 10th, 2006, 15:30
سلام ياسر جان
نه بابا ناراحتي كدومه ؟ مگه ميشه با داشتن مديران با اخلاق و با سواد و دلسوزي مثل شما ، اصلاً به ناراحتي فكر كرد ؟
مگه ميشه دوستاني مثل chaos_of_death و شاخص و مهران ( mb ) و عليجان و مصطفي فلاحي و رامين آيت و استاد فرخ و ... و خلاصه كل بروبچز سرمايه ( مديران و بقيه ... ) داشت و بازم ناراحتي بتواند به سراغمون بياد ...
نه ياسر جان ... افتخار من و مايه خوشحاليم ، شروع فاركس در سرمايه و شاگردي استاداني ( مثل شما و آقا رضا و ... ( بازم اين ... هايم شروع شد !!! ) ) است و واقعاً از زحمات و وقتي كه براي ما مي گذاريد ممنون و متشكرم.
راستي آن سرويس كه شما فرموديد ( 9900 توماني ) بازهم ديال آپ هستش و هزينه تلفن هم به آن اضافه مي شود + اشغال بودن تلفن ، ولي ADSL ظاهراً اين مشكلها را ندارد ( خودمم هنوز ADSL ندارم ) ، ياسرجان جسارت نشه ، اينها را براي ديگر دوستان گفتم ها وگرنه شما كه خودت راهنماي مايي و ما در حال درس پس دادن ...
با تواضع و احترام : Honda ( دوستدار آقا ياسر گل )

Shakhes
June 10th, 2006, 18:58
سلام
حالا که بحث به سخت افزار کشید منهم دونکته رو بگم :
اول اینکه دوستان حتما سعی کنند از نوت بوک استفاده کنند ( اونهم فقط توشیبا به خاطر ظرفیت باطری بالایی که داره )
دوم اگر از دایل اپ استفاده می کنن علاوه بر استفاده از اشتراک ماهیانه از شرکتها همیشه دو نوع کارت معتبر دیگر را هم بر روی دسک تاپ خود تعریف شده داشته باشند تا در صورت قطع شدن یکی ...دومی یا سومی به داد شما برسه . و همانطور که اقای رشیدی گفتند این کارتهای رزرو را هر از چند گاهی یه تست بزنید .

یاعلی

yaser_rashidi
June 10th, 2006, 20:47
فعلن که بازار بسته است و بچه ها هم اینجا جمعن. من هم چشم آقا رضا رو دور دیدم و دارم به منحرف شدن تاپیک کمک میکنم :p ولی بد نیست مثلا در فروم عمومی یک تاپیک در مورد سخت افزار و همچنین نرم افزارهای مورد نیاز مثل فایروال و آنتی ویروس و ... بزنیم و بحث کنیم. من یک نرم افزار ردیف برای مدیریت راحت چند دیال آپ و ... هم دارم(خیلی دنبالش گشتم). اینها لازمه کار هست و ابزارهای کار باید ردیف و درست باشند. هوندا جان ما هم اگر دستمون به ADSL میرسید که دنبال دیال آپ نبودیم. گفتیم حالا که قدرتی خدا ای دی اس ال تا 6 کیلومتری ما هم نمیاد، بجاش خدا زده پس کله پارس که قیمتاشو بشکنه.

chaos_of_death
June 10th, 2006, 23:36
به پیشنهاد جناب رشیدی

این تاپیک رو اینجا درست کردم که به فرموده ایوشن تمام بحث ها اینجا مطرح بشه

جناب رشیدی
گستاخی بنده رو ببخشایید.

chaos_of_death
June 10th, 2006, 23:37
جناب رشیدی
تاپیک مربوطه ایجاد شد
من تجاربم رو در مورد این ADSL کوفتی اونجا مطرح کردم

Moji_profit
June 10th, 2006, 23:49
با سلام

ميتونم بپرسم عزيزاني كه ADSL ندارن كدوم شهر ها هستند . چون اكثر شهر ها مجهز به اين شبكه مي باشند .

شكر خدا هم اينجايي كه ما زندگي ميكنيم سرويس دهي اون عاليه .

موفق باشيد.

chaos_of_death
June 10th, 2006, 23:50
آقا سلام

الهی بگم خدا این مخابرات ما رو چی کار نکنه.
همچین تو سایتاشون و اینور و اونور میان تبلیغ میکنن که آی ما High tech شدیم و فیبر نوری داریم و تلفن سلولی راه انداختیم و ..... که آدم فکر میکنه به زودی صفر سوم رو هم باز میکنن برای خطوط تلفن بین سیاره ای که مثلا بیای شماره تلفن 18-54-32-487-214-0005 رو بگیری که با شوهر خواهرت توی سیاره مشتری اونم توی منطقه طوفان قرمز توی پاسداران سیاره مشتری کوچه ژوراستان 118 ام پلاک D784M3211FHQ صحبت کنی.

نه بابا این خبرا هم نیست
ما تو شرکتمون Leased Line داشتیم با ترافیک 1 به 12 ( یعنی 12 User ازش به طور همزمان استفاده میکردن ) که سرعت Send و Recieve ش هم 256/128 بود. تو بدترین ساعت Direct بهت 7 کیلو بیت سرعت میداد که میتونستی با خیال راحت از Connection ات مطمئن باشی.
ماهی 230 هزار تومن هم میگرفتند و همین.

اومدن خبر مرگشون صرفه جویی کنن رفتن یه ADSL گرفتن 512/256 با ترافیک 1 به 8 که سرعتش دوبل اونه ولی خاک بر سر یه بند قطع میشه و اصلا دریافت و ارسالش کار نمیکنه.
یعنی این بدبخت متا تریدر که قد گوجه سبز هم ترافیک نداره هم نمیتونه وصل بشه. اونم با پورت به اون خلوتی 444 که هر ننه قمری ازش میتونه سیگنال رد و بدل کنه.
اینا بماند.

زنگ زدم به شرکت کوفت ( اسمشو نمیارم که شر نشه ) میگم آقا من میخوام ADSL بگیرم میگن بفرمایید خواهش میکنیم قیمت فرستادند. زینگ زدم به پشتیبانی میگم آقا من با هزینه مشکل ندارم ولی کار من فارکسه سرعت Direct میخوام حداقل هم 3 کیلو بود هم خوبه میگه ( کارشناس شرکت بعد از کلی نگه داشتن من پشت خط ) قربان مسئولین ما میگن در ماه حداقل 20 ساعت قطعی داریم.

زرررررررررررررررررت

حالا باز بگین خوبه
من که میترسم بگیرم

Arak_fx
June 11th, 2006, 00:06
خب من كلنگو ميزنم كه اونايي كه كامپوترشون گازوييليه بيان بالا و خجالت نكشن ;)
كامپيوتر پنتيوم 3 با سي پي يو 733 مگا هرتز اينتل دارم :whoow: ( ديگه فكر نكنم گازوييلي تر از كامپيوتر من اينجا باشه ) داراي خط ADSL با پهناي باند 64kb از پارس آنلاين .
آشوب جان دستت درد نكنه كه اين تاپيك رو زدي چون ميخوام يه لپ تاپ بگيرم و اين كامپيوترم رو به موزه اهدا كنم . پيشنهادات خودتون رو در مورد لپ تاپ بگيد چه مدلي از بين برندهاي VAIO يا همون SONY - شركت DELL و شركت IBM رو بخرم بهتره ؟

ميخوام 2 ميليون بيشتر نشه . در ضمن روزانه 15 ساعت باهاش كار دارم :blink: پس فكر داغ نشدن و اين چيزهاش هم باشيد . اهل بازي هم نيستم كه كارت گرافيك قوي بخوام فقط سرم تو چارته :) خوش دست هم باشد . در مورد سي پي يو هم كه به نظرم اينتل سروره . نظر شما چيه ؟

چه امكاناتي رو ميشه بعدا در نوت بوك ارتقا داد كه الان خرج زياد نكنم ؟

سپاسگزارم :banana:

chaos_of_death
June 11th, 2006, 00:18
ببین Ram و هارد و باطری و درایو DVD قابل ارتقا هست و کم دردسر
بقیه رو هم میشه ازتقا داد ولی دردسر داره

همون موقع که میخری بگو Ram رو زیاد کنن. هرچی که میخواد باشه

IBM رو نمیدونم
ولی وایو نگیر چون به خاطر کارت گرافیک و مانیتور با کیفیتش الکی گرونه.

Dell خوبه هم بیزینسی تره هم صنعتی و خر کاره من هنوز یه 386 دارم که 4.5 مگا رم داره و 60 مگا هارد ( نخند ....... جای پدر بزرگ کامپیوتر های الانه )
اما Dell به شدت مشکل باطری داره

توشیبا هم جزو برند های خوبه ولی یه کم سنگینه
ولی توشیبا یه مزیت مهم داره ... عین پراید صندوقدار سفید همیشه پوله تا خواستی بفروشی کلی آدم هست که میخره

yusefamini
June 11th, 2006, 00:34
ميخوام 2 ميليون بيشتر نشه . در ضمن روزانه 15 ساعت باهاش كار دارم :blink: .....
:banana:

دو میلیون ؟!!!!!!!!!:blink: :blink:

آقا اگه یه همچین پولی می خواهید بدید یه راهکار هایی براتون دارم

زنده باشید

Arak_fx
June 11th, 2006, 00:37
ممنون آشوب جان .

حقيقتش DELL D610 چشمو گرفته . چطوره اين ؟

Arak_fx
June 11th, 2006, 00:39
دو میلیون ؟!!!!!!!!!:blink: :blink:

آقا اگه یه همچین پولی می خواهید بدید یه راهکار هایی براتون دارم

زنده باشید

سلام .

منتظر ارائه راهكار شما هستم . در ضمن نگفتم 200 ميليون كه آنقدر تعجب كرديد . اگر با اين كامپيوتر گازوييلي سرو كله ميزديد شما هم سعي ميكرديد هزينه كنيد ;)

yusefamini
June 11th, 2006, 01:40
سلام .

منتظر ارائه راهكار شما هستم . در ضمن نگفتم 200 ميليون كه آنقدر تعجب كرديد . اگر با اين كامپيوتر گازوييلي سرو كله ميزديد شما هم سعي ميكرديد هزينه كنيد ;)
نه دوست عزیزم
تعجب من به خاطر 200 میلیون نبود

این لپ تاپیه که من دو هفته پیش خریدم

acer
Aspire 3004 WLMi

Mobile AMD Sempron Processor 3100+
15.4" WXGA Acer CristalBright TFT LCD
60GB HDD
DVD-Dual ( Support DVD+R Double Layer/DVD + RW)
512 MB DDR
802.11 b/g wireless LAN
.....

فقط 2750 درهم... یعنی 680 هزار تومن...نمی دونم اونجا چنده ...شما بهترین لپ تاپ رو می تونید اینجا با 4000 درهم بخرید ..یعنی حدود 1200000 تومن... منتهی لپ تاپی که می خرید با این قیمت دیگه اخر لپ تاپه

به هر حال فقط پیشنهاد بود

ضمنا برای اون دسته از عزیزانی که مشکل خطوط اینترنت رو دارند و امکان گذاشتن دیش دارند ، یه پیشنهاد دارم .

البته اگه کسی این امکان رو داشت بگه تا خدمتش عرض کنم.

موفق باشید

Shakhes
June 11th, 2006, 14:00
یوسف جان لپ تاپ نو یا استوک ؟چون یه نوت بوک بخوای بگیری که اینجا متوسطش 150000تومنه .
خلیج سنتر هم که تو دبی رفتم همش بنداز بندازه .و بنجل زیاد داره .

Khashayar-Ta
June 11th, 2006, 14:23
:blink: نه دوست عزیزم

فقط 2750 درهم... یعنی 680 هزار تومن...نمی دونم اونجا چنده ...شما بهترین لپ تاپ رو می تونید اینجا با 4000 درهم بخرید ..یعنی حدود 1200000 تومن... منتهی لپ تاپی که می خرید با این قیمت دیگه اخر لپ تاپه

ضمنا برای اون دسته از عزیزانی که مشکل خطوط اینترنت رو دارند و امکان گذاشتن دیش دارند ، یه پیشنهاد دارم .
موفق باشید

در تکمیل فرمایشات جناب امینی (آقا چیکار کنم دیگه هر جا شما باشی منم باید بیام:p )

عزیزانی که در تهران سکونت دارند جهت اینترنت میتونن از داتک اینترنت بیسیم بگیرند...من خودم از داتک دارم.. حالا مزایا :
1- عدم نیاز به خرید تجهیزات...فقط 100هزار تومان ودیعه مودم که در زمان پایان قرداد برگردانده میشه
2- هزینه ماهیانه 40 هزار تومان....که برای پهنای باند 128/32 هستش...و البته من خودم با این پهنا سه تا سیستم رو به صورت Share به اینترنت وصل کردم و سرعت ها هم راضی کننده هستن.
3- بیست و چهار ساعته رو نتی دیگه.....در اکثر مناطق تهران هم آنتن میده...فقط یه وقتا البته به ندرت قطعی داره (که از شانس بد ما این قطعی درست تو لحظه ای هستش که تو سودی میخواهی ببندی :blink: )

راستی یه مطلب دیگه...جناب امینی عزیز ...آقا شما تو دبی اینترنت دیشی داری.......اینجا من خیلی دنبالش رفتم
ساختمان دیتا به شدت روی این مسئله گیر میده و جریمه سنگین هم داره و بر خلاف آنتن های ماهواره عادی..دیش های ارسال دریافت اینترنت قابل رد گیری هستن و میشه فهمید کی داره استفاده میکنه...البته اینو یکی از تکنسین های اونجا گفت (حالا نمیدونم چه جوری سیگنالشو پیدا میکنن...الله اعلم:cry: )

ravian
June 11th, 2006, 15:22
نه دوست عزیزم

acer
Aspire 3004 WLMi

Mobile AMD Sempron Processor 3100+
15.4" WXGA Acer CristalBright TFT LCD
60GB HDD
DVD-Dual ( Support DVD+R Double Layer/DVD + RW)
512 MB DDR
802.11 b/g wireless LAN
.....

موفق باشید
اقاي اميني خسته نباشيد
مي خواستم ببينم تو دبي لب تاب سوني ويو قيمتش چنده اطلاعي دارين :blush: :blink: :rambo:

yusefamini
June 11th, 2006, 15:49
یوسف جان لپ تاپ نو یا استوک ؟چون یه نوت بوک بخوای بگیری که اینجا متوسطش 150000تومنه .
نه شاخص جان ، لپ تاپ نو
من چند وقت پیش برای یکی از بستگان یه Asarآکبند خریدم که الان مشخصاتش رو ندارم. 1150 درهم . البته سیستم عامل نداشت . پاک پاک بود. باید سیستم عامل رو خودمون می ریختیم . این رو از خلیج سنتر گرفتم .
ولی برای همسرم همون سیستمی رو که بالا گفتم گرفتم ، به نظر من که خیلی عالیه. طرف می گفت مودم وایر لسش قابلیت همخوان کردن خودش با سیگنالهای آزاد رو داره . یعنی اگه مثلا تو جایی مثل فرودگاه دبی باشی که سرویس وایر لس رایگان میده ، میتونه خودشو ادپته کنه و شما مادامی که تو فرودگاه هستید به اینتر نت وصل باشید ..راستش نمی دونم ، شاید همه مودمهای وایر لس این خاصیت رو داشته باشند ، ولی طرف می گفت این سیستم جدیده ...راست و دروغش پای خودش

خلاصه به نظر من اگه بخواهید اونجا سیستم گرون بخرید ، خیلی بهتره که یه دوسه روزه بیایید اینجا و هم گشت و گذارتون رو کردید و هم سیستم خوبی خریدید . تمام اینها جمعا ارزونتر از خرید تو ایرانه.

این فقط نظر منه

Shakhes
June 11th, 2006, 15:58

اقا مثل اینکه یه صفر جاگذاشتم ;) 1میلیون و پانصد هزار تومان .

yusefamini
June 11th, 2006, 16:04
:blink:

راستی یه مطلب دیگه...جناب امینی عزیز ...آقا شما تو دبی اینترنت دیشی داری.......اینجا من خیلی دنبالش رفتم
:cry: )
خشایار جان
من اینجا ADSLدارم . البته ناگفته نماند که یه مشکل فنی هم با لپ تاپم دارم که اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
راستش وقتی من با کابل LANوصل میشم مشکلی ندارم. ولی وقتی می خوام با وایرلس وصل بشم ، هر چند وقت یکبار سیستم قطع میشه و یه صفحه آبی رنگ کل مونیتور رو میگیره و کلی نوشته هم توشه . از نوشته هاش اینطور بر میاد که باید اخرین نرم افزار نصب شده رو بردارم. خوب با توجه به اینکه این موضوع فقط زمان استفاده از وایرلس اتفاق میافته ، پس اون نرم افزار مورد دار همین برنامه اتصال وایر لس هست . حالا من نمیدونم که چطور میشه اون رو آن اینستال کرد؟ و تازه اگه هم برش دارم از کجا برنامه شو بیارم و دوباره اینستالش کنم .
میشه به مخابرات ( به قول عربها اتصالات ) زنگ بزنم . ولی مشکل زمانی دارم و وقتی من خونه هستم که وقت اداری تموم شده و ضمنا حدود 100 درهم هم برای این کار گوش میبرند:p

حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
خوب... خشایار جان ..سبب خیری شدی تا من این مشکلم رو هم بگم;)

yusefamini
June 11th, 2006, 16:10
اقاي اميني خسته نباشيد
مي خواستم ببينم تو دبي لب تاب سوني ويو قيمتش چنده اطلاعي دارين :blush: :blink: :rambo:
نه راویان عزیز نمیدونم ...ولی یه پیشنهاد

دوستانی که میخوان قیمت لپ تاپ خاصی رو بدونن ، لطفا مشخصات کاملش رو تو این تاپیک بذارن . من تو این هفته ، یه روز همه رو بر می دارم و میرم خلیج سنتر و چند جای دیگه و ته و توی قضیه رو براتون در میارم .
بعد میتونید با خیال راحت تصمیم بگیرید .

امیدوارم اینجوری یه کم از مخارجتون کم بشه .

من تا این جمعه مجرد هستم :rolleyes: پس می تونم برای رفتن به دبی یه روز رو اختصاص بدم ..فکر کنم چهار شنبه بد نباشه .
پس تا اون موقع هر کی می خواد سیستمی رو بررسی کنه به من مشخصاتش رو بده.

زنده باشید

ghods
June 11th, 2006, 16:38
خشایار جان
من اینجا ADSLدارم . البته ناگفته نماند که یه مشکل فنی هم با لپ تاپم دارم که اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
راستش وقتی من با کابل LANوصل میشم مشکلی ندارم. ولی وقتی می خوام با وایرلس وصل بشم ، هر چند وقت یکبار سیستم قطع میشه و یه صفحه آبی رنگ کل مونیتور رو میگیره و کلی نوشته هم توشه . از نوشته هاش اینطور بر میاد که باید اخرین نرم افزار نصب شده رو بردارم. خوب با توجه به اینکه این موضوع فقط زمان استفاده از وایرلس اتفاق میافته ، پس اون نرم افزار مورد دار همین برنامه اتصال وایر لس هست . حالا من نمیدونم که چطور میشه اون رو آن اینستال کرد؟ و تازه اگه هم برش دارم از کجا برنامه شو بیارم و دوباره اینستالش کنم .
میشه به مخابرات ( به قول عربها اتصالات ) زنگ بزنم . ولی مشکل زمانی دارم و وقتی من خونه هستم که وقت اداری تموم شده و ضمنا حدود 100 درهم هم برای این کار گوش میبرند:p

حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
خوب... خشایار جان ..سبب خیری شدی تا من این مشکلم رو هم بگم;)
سلام آقاي اميني

منهم مشكل ديسكانكت شدن وايرلس را دارم . آخرين درايور اينتل را هم نصب كردم ولي مشكلم برطرف نشد . حتي چند بار كامپيوتر را فرمت كردم و تست كردم . ولي مشكلم حل نشد . شايد مربوط به مودم باشد . مارك مودم من Siemens SpeedStrim است .

اگر راه حلي پيدا كرديد به من بگوييد ;)

راستي مجردي خوش بگذره - جاي ما رو هم خالي كنيد . ;)

ravian
June 16th, 2006, 13:22
سلام يوسف جان اميدوارم خوب باشي ...ميخواستم ببينم شما تو دبي راحتي يعني مشكلي از نظر هزينه و اينترنت و كل قضايا نداري ...

yusefamini
June 18th, 2006, 11:35
سلام يوسف جان اميدوارم خوب باشي ...ميخواستم ببينم شما تو دبي راحتي يعني مشكلي از نظر هزينه و اينترنت و كل قضايا نداري ...
راویان عزیز

سوالت خیلی کلی بود....نمی دونم چی جواب بدم . اگه منظورت هزینه ADSLهست که باید بگم ماهی حدود 150 درهم میشه که به نظر من زیاد نیست . بخصوص اگه از اینترنت بخواهی پول در آری. سرعتش عالیه و هیچ مشکل خاصی بابت خط نداریم( گوش شیطون کر:laugh: )

حالا اگه مورد خاصی مد نظر شماست بگید ، در خدمتم

ravian
June 18th, 2006, 11:44
yosef jan salam ,bebakhshid ke nemitoonam farsi type konam ,vala raftam to ye siti gheimat laptop darovordam ke yeki az laptop ha sakht afzaresh hamine ke gozashtam
va modelesh
TOSHIBA SATELLITE M65-S9092
in hast inja 1450000 tomane onja gheimat dari shoma?sitesham ine
[Only registered and activated users can see links]

CPU: CENTRINO 2.0 GHZ
L2 Cache: 2048 KB
RAM: 1024 MB DDR2
HARD: 100 GB SATA
Drive: DVD/RW DUAL
LCD: 17 WXGA TRUBRITE
Graphic Card: 256 MB X600 Radeon
Modem: 56 KB/S
Lan Card: 10/100
Wireless: 802.11 b/g
Operating System: WIN XP Media Center
Port: USB2 - S VIDEO
Card Reader: 6 in 1
i Link: IEEE1394
Weight: 3.7 KG
Battery Life: MIN. 3 HR
Producer Country: CHINA
Guarantee: ONE YEAR INTERNATIONAL

Arak_fx
June 18th, 2006, 13:01
من از خريد لپ تاپ منصرف شدم چون گارانتي هاي ايران به درد نميخوره . لپ تاپت خداي نكرده اگر خراب بشه بايد بفرستي دبي كه اون هم ميگن اعتباري بهش نيست .
تصميم گرفتم يه دسكتاپ جمع كنم .

از دوستان اگر كسي بتونه راهنمايي خوبي بكنه شايد لپ تاپ بخرم . تنها مشكلم فقط گارانتيه :cry:

mehran_lp
June 18th, 2006, 18:06
بابا اراک جان ...گارانتی رو کی داده کی گرفته [Only registered and activated users can see links]کنتور هم که نداره
از دبی یه توپشو بگیر ...فقط قبلش خوب تحقیق کن ...
البته جسارت نباشه ها ...اما سعی کن سونی نگیری ..فقط پول بیشتر می گیره که اونم به خاطر اسمش...توشیبا بگیر:whoow:
من مخلصم

Alijaan
June 18th, 2006, 18:18
بابا اراک جان ...گارانتی رو کی داده کی گرفته [Only registered and activated users can see links]کنتور هم که نداره
از دبی یه توپشو بگیر ...فقط قبلش خوب تحقیق کن ...
البته جسارت نباشه ها ...اما سعی کن سونی نگیری ..فقط پول بیشتر می گیره که اونم به خاطر اسمش...توشیبا بگیر:whoow:
من مخلصم
سلام اراک جان ...;)

به نظر من هم توشیبا بگیر ...
من که ازش خیلی راضیم ...
در ضمن گارانتی اش هم حتما تاکید کن مال خود شرکتهای ایرانی باشه ...
چون زرنگ بازی در میارن و تو فاکتور مینویسن گارانتی بین المللی ...
اول که داری میخری میگی ایول ...:banana:
گارانتی بین المللیه ...
ولی بعدا متوجه میشی که وقتی نوت بوکت خراب شد باید بفرستیش اون ور آب .:(
من تو فاکتورم ذکر کردم که کارانتی تحت پوشش همون شرکتی هستش که ازش خریدم ...
وقتی هم که نوت بوکم خراب شد بردم دادم به خودشون .
خیلی سریع همین جا برام درست کردن و بهم دادن ...:cool:

ارادتمند شما

candletrader
June 18th, 2006, 18:34
اقا اگه از دبي بخريم اوردنش مشكل هم داره يا دم ورودي گمرك گير ميدن من يه بار يه دوربين عكاسي خريدم كلي هزينه ام شد و گرونتر از ايران برام تموم شد

ravian
June 18th, 2006, 18:39
انوقت شما اوردی بسته بندی شده اوردی یعنی تو کارتونش بود دیگه؟؟

SANY
June 19th, 2006, 08:43
آقایون یه کم درباره این Anti virus Anti spy........ امثال اینا بحث کنید اصلآ تا حالا سابقه داشته کسی تو عالم فارکس از این ناحیه متحمل ضرر بشه.

چه رابطه ای بین sent و Received و هک وجود داره؟ ایا این صحت داره اگه sent بیشتر باشه احتمال اینکه کسی داره فضولی میکنه بیشتره؟؟

درباره نرم افزارهای مفید و بی دردسر هم بگید.

در حال حاضر من از nod32 و spyware doctor استفاده میکنم ..میگن بدک نیست.

candletrader
June 19th, 2006, 09:51
انوقت شما اوردی بسته بندی شده اوردی یعنی تو کارتونش بود دیگه؟؟
نه عزيز به من گفتند اين دوربين گرونقيمته (اون موقع اخرين مدل عكاسي ديجتال بودش) و قبل از رفتن هم اعلام نكردي پس شامل حقوق گمركي ميشه؟!!!

arvinfx
June 19th, 2006, 10:24
تنها چیزی که اینجا بحث نمیشه ADSL هست

candletrader
June 19th, 2006, 11:02
بالاي اينجا نوشته و كلا كامپوتر و ايناااااا

SANY
June 20th, 2006, 16:38
بالاي اينجا نوشته و كلا كامپوتر و ايناااااا:laugh:

mehran_lp
June 20th, 2006, 16:51
آقایون یه کم درباره این Anti virus Anti spy........ امثال اینا بحث کنید اصلآ تا حالا سابقه داشته کسی تو عالم فارکس از این ناحیه متحمل ضرر بشه.

چه رابطه ای بین sent و Received و هک وجود داره؟ ایا این صحت داره اگه sent بیشتر باشه احتمال اینکه کسی داره فضولی میکنه بیشتره؟؟

درباره نرم افزارهای مفید و بی دردسر هم بگید.

در حال حاضر من از nod32 و spyware doctor استفاده میکنم ..میگن بدک نیست.
دوست عزیز در مورد آنتی ویروس ..فقط و تنها فقط ..Bitdefender
در مرد نرم افزارهای ضد جاسوس هم spybotعالیه ...اینم لینکش

[Only registered and activated users can see links] خودش
[Only registered and activated users can see links] اپديت
و اینم بگم که من به شخصه نه آنتی ویروس رو سیستم دارم نه آنتی اسپای :blink:

yaser_rashidi
June 20th, 2006, 17:03
kaspersky هم بد نيست.

SANY
June 20th, 2006, 17:55
kaspersky هم بد نيست.
اقا رضا هم نظرشون همین بود

SANY
June 20th, 2006, 17:57
و اینم بگم که من به شخصه نه آنتی ویروس رو سیستم دارم نه آنتی اسپای :blink:

چرا اونوقت؟

لینکی از انتی ویروسی که گفتی نداشتی؟

Mohsen
June 20th, 2006, 19:22
kaspersky هم بد نيست. فقط بد نیست ؟ :o
من که فکر می کنم فوق العاده است :)

Mohsen
June 20th, 2006, 19:29
چرا اونوقت؟
لینکی از انتی ویروسی که گفتی نداشتی؟ از این یکی خیلی راضی نبودم.بدقلق بود
اگر کمی بگردید شاید ویرایش جدیدتری هم پیدا کنید

SANY
June 21st, 2006, 00:43
از این یکی خیلی راضی نبودم.بدقلق بود
اگر کمی بگردید شاید ویرایش جدیدتری هم پیدا کنید
ایول
نکته مهمیه.مگه ما چقدر وقت داریم بیایم صرف بد قلقیه :blink: اینا کنیم:laugh:

HajReza
June 23rd, 2006, 16:45
با سلام
دوستان عزیزیکه توی تهران ADSL دارن اگه می شه لطف کنن بگن از چه شرکتی گرفتن
و ایا ازش راضی هستن یا نه؟
و در کل می خوام بدونم کدوم شرکت بهترین سرویس رو ارائه می ده
گوش شیطون کر مثل اینکه منطقه ماهم اورده (مخابرات اشرفی اصفهانی)
با تشکر

arvinfx
June 23rd, 2006, 17:46
یه نگا به این ترفه ها بندازین خنده داره

14/900 در ماه برای 64kb/64kb Send/Reseave یعنی 8 کیلوبایت در ثانیه

5 درصد مالیات + 1 در صد نمودنم برای کجا نوشته بود

تازه 15 هزینه نصب و 15-45 تومان هم هزینه مودم ( که احتمالا چک می گیرن پول نیگیرن برا مودم)

این یکی خدنده داره 3 هزار تومان هم برای مخابرات اونم ماهییییی !!!!!!

پارس آنلاین اینه تعرفش

Moji_profit
June 23rd, 2006, 18:06
با سلام

در استان يزد هم شركت پيشگامان سرويس دهي ميكنه كه هزينه اوليه 87900 تومان هست و هزينه شارژ ماهيانه براي استفاده 1 گيگابايت 19000 تومان .

ولي به نظر من تنها مزيتش اشغال نشدن خط تلفن هستش . چون سرعتش خيلي مضخرفه .

موفق باشيد

Gunman
June 25th, 2006, 12:07
ظاهرا ParsOnline محدودیت حجمی خودش رو برداشته.

Arak_fx
June 25th, 2006, 12:23
خب من از خريد نوت بوك منصرف شدم . كامپيوتر دسكتاپ ميگيرم .

تا حالا با مادر بورد giga و cpu intel كار كردم . مادربوردهاي asus و cpu amd چطوره ؟ به نظر شما چي بگيرم اين دو تا رو ؟ دليل خود را هم بيان كنيد .
دي وي دي رايتر چي بگيرم ؟
در مورد هارد نظرتون چيه ؟
مانيتور هم كه مدل lcd bh-1750 samsung كه كولاكه در عرصه مانيتور رو انتخاب كردم
رم هم 512 يا 1 گيگا بايت kingstone .

با تشكر

Khashayar-Ta
June 25th, 2006, 12:33
یه نگا به این ترفه ها بندازین خنده داره

14/900 در ماه برای 64kb/64kb Send/Reseave یعنی 8 کیلوبایت در ثانیه

5 درصد مالیات + 1 در صد نمودنم برای کجا نوشته بود

تازه 15 هزینه نصب و 15-45 تومان هم هزینه مودم ( که احتمالا چک می گیرن پول نیگیرن برا مودم)

این یکی خدنده داره 3 هزار تومان هم برای مخابرات اونم ماهییییی !!!!!!

پارس آنلاین اینه تعرفش

با سلام به دوستان عزیز

والا این قیمتهایی که من دیدم یه چیزی حدود 30 هزار تومن در ماه میشه .
خوب حالا شما که قصد یه همچین کاری رو دارید من یه پیشنهاد دارم .
داتک در حال حاضر اینترنت بیسیم داره که خودم دارم استفاده میکنم و فکر میکنم عمده مناطق تهران پوشش داده شده .
هزینه اولیه : فقط صد هزار تومن بابت ودیعه مودم میگیرند که هروقت دیگه شما نخواستید استفاده کنید ...پول رو برمیگردونن .
هزینه ماهیانه هم 40 هزار تومنه که برای 64/128 این قیمته و بالاترین سرعتش هم 60 هزارتومته .
من خودم دوتا سیستم رو شبکه کردم و هردوتا اینترنت دارن و سرعت هر دو هم خوبه .

این پیشنهاد هم مد نظر داشته باشید بد نیست :rambo:

sehezarfx
July 5th, 2006, 14:36
سلام

از دوستانی که با پلتفرم یا نرم افزار معاملاتی تحت جاوا کار می کنند ...یک سوال دارم .

با چه اینترنتی و با چه سرعتی خوب است که کار کنیم و در زمان حرکتهای سریع بازار هم دچار مشکل نشویم ؟

متشکرم .

mehran_lp
July 6th, 2006, 11:53
با سلام به دوستان عزیز

والا این قیمتهایی که من دیدم یه چیزی حدود 30 هزار تومن در ماه میشه .
خوب حالا شما که قصد یه همچین کاری رو دارید من یه پیشنهاد دارم .
داتک در حال حاضر اینترنت بیسیم داره که خودم دارم استفاده میکنم و فکر میکنم عمده مناطق تهران پوشش داده شده .
هزینه اولیه : فقط صد هزار تومن بابت ودیعه مودم میگیرند که هروقت دیگه شما نخواستید استفاده کنید ...پول رو برمیگردونن .
هزینه ماهیانه هم 40 هزار تومنه که برای 64/128 این قیمته و بالاترین سرعتش هم 60 هزارتومته .
من خودم دوتا سیستم رو شبکه کردم و هردوتا اینترنت دارن و سرعت هر دو هم خوبه .

این پیشنهاد هم مد نظر داشته باشید بد نیست :rambo:
اقا من نمی فهمم بیسیم یعنی چی ؟
کاملتر توضیح میدی ؟
نمی دونی تو شهرههای دیگه هم هست یا نه ؟
ممنون

amirrh
July 6th, 2006, 15:41
رفقا نرم افزاری برای ارزیابی دقیق و صحیح سرعت اتصال به اینترنت ی که داریم وجود دارد؟ ( حالا اتصالمان از هر نوع که باشد )

Mazdak Parsian
July 6th, 2006, 15:45
رفقا نرم افزاری برای ارزیابی دقیق و صحیح سرعت اتصال به اینترنت ی که داریم وجود دارد؟ ( حالا اتصالمان از هر نوع که باشد )

ghods
July 6th, 2006, 16:14

برنامه DUMeter 3.07 اينكار را ميكنه . Download ([Only registered and activated users can see links])

mustafa-hf
July 6th, 2006, 16:21
من یک اعتراض در سایت پتیشن به ایجاد اینترنت ملی در ایران انجام دادم
که بنظر من هدر دادن بیت المال بوده و بنوعی مخالفت با اینترنت کنونی محسوب میشود
در صورتی که میتوانند با فیلترینگ هر قانونی را بدرستی اعمال کرد اما گویا عده ای فزون طلب این جریان را با یک میلیارد دلار هزینه بجلو پیش میبرند
در صورتی که در ایران قیمت اینترنت 40 برابر جهانی ان است اما اینها 1 میلیلارد دلار برای اینترنت ملی خرج میکنند

لطفا رای دهید ممنون

لینک اعتراض:

mummy
July 7th, 2006, 02:51
سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم ازتون
یه سی دی گرفتم که یه تعداد آنتی ویروس و فایر وال و ... توش هست. اسم بعضیاشونو اینجا میارم ، بعد بفرمایید کدوم از همه بهتره.
البته قبل از اینکه اسها رو بنویسم اینو بگم که McAfee در هر نوعش سیستمم رو وحشتناک کند میکنه آخه سیستم منم گازوییلیه!!!

یه سوال هم داشتم: Desktop Firewall با Firewall معمولی چه فرقی داره؟ همچنین Anti Hacker با Firewall و Internet Security فرقشون چیه؟ اصلا باهم فرقی دارند؟ با اجرای یکی به اینستال دیگری نیازی هست؟
خوب دیگه پررو نشم زیاد سوال کردم!!
اینم لیستی که عرض کردم. به نظرتون کدوم ترکیب رو اجرا کنم (هم آنتی ویروس هم فایروال و هر چیزی که به نظرتون لازمه)

AVG Anti-Virus Professional 7.1.371

Bitdefender Internet Security v9.0.9

DrWed v4.33

F-Port AntiVirus v3.16f

Kaspersky AntiVirus 2006 v6.0
Kaspersky AntiVirus Personal Pro 2005 5.0.388
Kaspersky AntiHacker 1.180

خانوادهء دکتر مک آفی رو هم که قرار شد بیخیال منتها برای کامل شدن لیست میارمشون
McAfee Internet Security Suite 2006 v8.0
McAfee VirusScan 2006 v10.0
McAfee Personal Firewall Plus 2006 v7.0
McAfee AntiSpyware 2006 v2.0
McAfee AntiVirus Enterprise 8i 2006
McAfee AntiSpyware Enterprise v8.0
McAfee Desktop Firewall 8.5

Norton Internet Security 2006
Norton AntiVirus 2006

NOD32 AntiVirus System v2.5

Outpost Firewall Pro 2.7

Panda Platinum Internet Security 2006 10.0
Panda Titanium AntiVirus + AntiSpyware 2006 5.0

Sophos AntiViruse 3.98

Spy Remover 2.4

PC-Cillin Internet Security 2006

Trojan Remover 6.4 Full

ZoneAlarm Security Suit 2006 6.1.737
ZoneAlarm Pro 2006 6.1.737
ZoneAlarm Anti - Spyware 2006 6.1.737

mustafa-hf
July 7th, 2006, 08:39
یه سوال دارم

mummy یعنی مامان!!!!!

ghods
July 7th, 2006, 08:40
رده بندي برنامه هاي آنتي ويروس : Anti-Virus Software Review 2006 ([Only registered and activated users can see links])

mustafa-hf
July 7th, 2006, 08:42
سی دی شما که منم دارم متعلق به شرکت

ارتباط گستر پرشیا است ( EGP )

حامد 80
July 7th, 2006, 10:52
اطلاعات كامل ( تقريبا) در مورد اينرننت پر سرعت و مقايسه و
اين چيزها رو اينجا ([Only registered and activated users can see links])ببينيد (فقط يك خورده زياده):blush:

mummy
July 7th, 2006, 11:13
یه سوال دارم

mummy یعنی مامان!!!!!

نه بابا ، من همون مومیایی هستم که بعد از تغییرات سایت به این روز افتادم :p

ولی خوب مامان هم معنی میده ، منتها چون مومیایی خوبی هستم بهم میگن مامانی :laugh:

mummy
July 7th, 2006, 11:27
رده بندي برنامه هاي آنتي ويروس : Anti-Virus Software Review 2006 ([Only registered and activated users can see links])
قدس عزیز ، محشری به خدا :banana: :banana: :banana:
خیلی عالی بود.
مثل اینکه نورتون و مک آفی نسبت به کاسپراسکای و بیت دیفندر قاق قاقند :p
اصلا فکرشو نمیکردم که رده بندی این شکلی باشه :blink:
خلاصه سنگ تموم گذاشتی

راستی به نظرتون این ترکیب ، ترکیب خوبیه؟ بعنوان فایروال:
Bitdefender Internet Security v9.0.9
از خانوادهء سه تایی کاسپاروف هم این چطوره؟ بعنوان آنتی ویروس:
Kaspersky AntiVirus 2006 v6.0

راستی نفرمودید فرق فایروال با اینترنت سیکیوریتی و آنتی هکر چیه؟ لازمه علاوه بر دوتای بالا اینم انتخاب کنی؟
ZoneAlarm Anti - Spyware 2006 6.1.737
McAfee Desktop Firewall 8.5 اینم چون فقط همین یه دونه فایروال بود.

نظرتون چیه؟ :rolleyes:

mummy
July 7th, 2006, 11:29
سی دی شما که منم دارم متعلق به شرکت

ارتباط گستر پرشیا است ( EGP )

دقیقا درسته. فکر میکنم بهترین مجموعه باشه که تا حالا دیدم (ندید بدید :p )

alibeirami
July 23rd, 2006, 19:32
دوستان سلام.
آقا ما اینترنت پر سرعت از پارس آنلاین گرفتیم یه دو سه روزیه که همه نرم افزارهای P2P از کار افتادنemule shareaza , edonkey , همه جز Morpheus .میخوام ببینم بقیه عزیزان هم این مشکل رو دارن؟
مخلصیم.

null
July 23rd, 2006, 19:40
دوستان سلام.
آقا ما اینترنت پر سرعت از پارس آنلاین گرفتیم یه دو سه روزیه که همه نرم افزارهای P2P از کار افتادنemule shareaza , edonkey , همه جز Morpheus .میخوام ببینم بقیه عزیزان هم این مشکل رو دارن؟
مخلصیم.
سلام دوست عزيز علت اين بستن پورت هاي اين P2P روي service provider مذكور هستش و اين كار بيشتر به خاطر كمتر كردن بار شبكه است.

alibeirami
July 23rd, 2006, 21:03
سلام
خیلی ممنون از جوابتون.حدس میزنم همین باشه.کسی اینجا از پارس آنلاین استفاده نمی کنه قطعی به ما یه جوابی بده؟
مخلصیم.

Mehdi_T/P
July 25th, 2006, 19:36
سلام خدمت تمامي دوستان سرمايه دار ;) :p

من دنبال يه برنامه هستم كه هنوز نتونستم پيداش كنم

شرح برنامه مورد نظر:
من يه برناممه اي ميخوام كه تاريخ ميلادي رو به تاريخ شمسي برگردونه و برعكسش:cry: :huh:

البته تو سايت [Only registered and activated users can see links] فكر كنم يه همچين چيزي گذاشته بود ولي من موفق نشدم تو اين سايت ثبت نام كنم.(انشالله كه شما بتونين:rambo: :p :laugh: )

تو سايتاي خارجكي هم گذاشته بودن ولي به جاي تاريخ شمسي تاريخ قمري رو داشت.:huh: :evil2:

خلاصه هركس آدرس همچين برنامه اي رو داره بده. من خودم دسشتو مي بوسم.:advise: :rolleyes: ;)

Arak_fx
July 25th, 2006, 20:19
سلام .

بالاخره من سيستم گازوييليمو دادم رفت و سيستمي گرفتم با اين مشخصات :

M.B : ASUS P5LD2 SE
CPU : 3 GHZ FULL INTEL
HDD : SAMSUNG 160 GB SATA
RAM : 512 KINGSTONE DDR2
VGA : ASUS PCIEXP 512 MB - 6200 GEFORCE
CASE : GREEN
CD ROM : ASUS 40X
DVD-RW : 820A SONY
MONITOR : LCD 17" SAMSUNG - MODEL : BF1750 : اين مانيتور داراي تكنولوژي جديد بوده و سريعترين زمان پاسخ گويي به تصوير را در جهان داراست . زمان پاسخگويي به تصوير 2MS
KEYBOARD : FARASOO 8100
MOUSE : FARASOO 1020

PRICE : 8 500 000 RIALS

يه چيز جالب : اين سيستم رو خريدم ولي بعد از يك روز كار كردن ديگه فرداش روشن نشد و معلوم شد كه مادربرد دارفاني را وداع گفته . سيستم رو بردم و مادربردش رو برام عوض كردند .

راحت شدم بالاخره :)

Mehdi_T/P
July 25th, 2006, 20:39
سلام .

يه چيز جالب : اين سيستم رو خريدم ولي بعد از يك روز كار كردن ديگه فرداش روشن نشد و معلوم شد كه مادربرد دارفاني را وداع گفته . سيستم رو بردم و مادربردش رو برام عوض كردند .

راحت شدم بالاخره :)

سلام آقا

اول از همه بهت تبريك ميگم

بعدش.....
درست مثل ما .:rolleyes: :mad:

يه سيستم گرفتيم مادربوردش همون روز جيز شد.:whoow: :laugh:

فكر كنم اين مشكل براي همه باشه :advise:
هر كس سيستم ميبنده اول بايد مادر بوردش بسوزه وگرنه نميشه.:p :whoow: :p

alibeirami
July 25th, 2006, 21:16

شرح برنامه مورد نظر:
من يه برناممه اي ميخوام كه تاريخ ميلادي رو به تاريخ شمسي برگردونه و برعكسش:cry: :huh:

البته تو سايت [Only registered and activated users can see links] فكر كنم يه همچين چيزي گذاشته بود ولي من موفق نشدم تو اين سايت ثبت نام كنم.(انشالله كه شما بتونين:rambo: :p :laugh: )

تو سايتاي خارجكي هم گذاشته بودن ولي به جاي تاريخ شمسي تاريخ قمري رو داشت.:huh: :evil2:

خلاصه هركس آدرس همچين برنامه اي رو داره بده. من خودم دسشتو مي بوسم.:advise: :rolleyes: ;)
سلام آقا مهدی .
این یه کلاس #C که خودم نوشتم البته الگوریتمش ماله یکی دیگست ببین بدردت میخوره خواستی با C هم فکر کنم داشته باشمش.
public struct ShamsiDate
{
public int iYear;
public int iMonth;
public int iDay;
}
public struct GregorianDate
{
public int iYear;
public int iMonth;
public int iDay;
}
public class Shamsi
{
private Shamsi(){}

private static int[] ShamsiMonthsLong = {0,31,31,31,31,31,31,31,30,30,30,30,30,29};

public static ShamsiDate Today
{
get
{
return Shamsi.GregorianToShamsi(DateTime.Now.Year,
DateTime.Now.Month,DateTime.Now.Day);
}
}

public static string TodayString
{
get
{
DateTime dt = DateTime.Now;
ShamsiDate sh = Shamsi.GregorianToShamsi(dt.Year,dt.Month,dt.Day);
return (sh.iYear.ToString() + "/" + sh.iMonth.ToString("00") + "/" +
sh.iDay.ToString("00"));
}
}
public static string CurrentTime
{
get
{
return DateTime.Now.Hour.ToString("00")
+ ":" + DateTime.Now.Minute.ToString("00")+":"
+DateTime.Now.Second.ToString("00");
}
}

public static string[] ShamsiMonths = {" ","فروردين","ارديبهشت","خرداد","تير",
"مرداد","شهريور","مهر","آبان","آذر","دي","بهمن","اسفند"};
public static ShamsiDate GregorianToShamsi(int iGregorianYear,int iGregorianMonth
,int iGregorianDay)
{
int shamsiDay, shamsiMonth, shamsiYear;
int dayCount,farvardinDayDiff,deyDayDiff ;
int[] sumDayGregorianMonth = {0,31,59,90,120,151,181,212,243,273,304,334};
int[] sumDayGregorianMonthLeap= {0,31,60,91,121,152,182,213,244,274,305,335};
ShamsiDate shamsidate;

farvardinDayDiff=79;

if (GregorianIsLeap(iGregorianYear))
{
dayCount = sumDayGregorianMonthLeap[iGregorianMonth-1] + iGregorianDay;
}
else
{
dayCount = sumDayGregorianMonth[iGregorianMonth-1] + iGregorianDay;
}
if((GregorianIsLeap(iGregorianYear - 1)))
{
deyDayDiff = 11;
}
else
{
deyDayDiff = 10;
}
if (dayCount > farvardinDayDiff)
{
dayCount = dayCount - farvardinDayDiff;
if (dayCount <= 186)
{
switch (dayCount%31)
{
case 0:
shamsiMonth = dayCount / 31;
shamsiDay = 31;
break;
default:
shamsiMonth = (dayCount / 31) + 1;
shamsiDay = (dayCount%31);
break;
}
shamsiYear = iGregorianYear - 621;
}
else
{
dayCount = dayCount - 186;
switch (dayCount%30)
{
case 0:
shamsiMonth = (dayCount / 30) + 6;
shamsiDay = 30;
break;
default:
shamsiMonth = (dayCount / 30) + 7;
shamsiDay = (dayCount%30);
break;
}
shamsiYear = iGregorianYear - 621;
}
}
else
{
dayCount = dayCount + deyDayDiff;

switch (dayCount%30)
{
case 0 :
shamsiMonth = (dayCount / 30) + 9;
shamsiDay = 30;
break;
default:
shamsiMonth = (dayCount / 30) + 10;
shamsiDay = (dayCount%30);
break;
}
shamsiYear = iGregorianYear - 622;

}
shamsidate.iYear = shamsiYear;
shamsidate.iMonth = shamsiMonth;
shamsidate.iDay = shamsiDay;

return shamsidate ;
}

public static ShamsiDate GregorianToShamsi(DateTime dt)
{
return GregorianToShamsi(dt.Year,dt.Month,dt.Day);
}

public static bool GregorianIsLeap(int GregorianYear)
{
if(((GregorianYear % 100)!= 0 && (GregorianYear % 4) == 0)
|| ((GregorianYear % 100)== 0 && (GregorianYear % 400) == 0))
return true;
else
return false;
}
public GregorianDate ShamsiToGregorian(string strCalendar)
{
string[] str = strCalendar.Split(new char[]{'/'});
return ShamsiToGregorian(Convert.ToInt32(str[0]),Convert.ToInt32(str[1]),
Convert.ToInt32(str[2]));
}
public static GregorianDate ShamsiToGregorian(int ShamsiYear,
int ShamsiDay,int ShamsiMonth)
{

GregorianDate gregorianDate, farvardin1st;
int marchDayDiff, remainDay=0;
int dayCount, iGregorianYear, i;

int[] iGregorianMonth = {30,31,30,31,31,30,31,30,31,31,28,31};
iGregorianYear = ShamsiYear + 621;
if(GregorianIsLeap(iGregorianYear))
{

farvardin1st.iMonth = 3;
farvardin1st.iDay = 20;
marchDayDiff = 12;
}
else
{

farvardin1st.iMonth = 3;
farvardin1st.iDay =21;
marchDayDiff = 11;
}
if(GregorianIsLeap(iGregorianYear+1))
{
iGregorianMonth[10] = iGregorianMonth[10] + 1;
}
if((ShamsiMonth>=1)&&( ShamsiMonth<=6))
dayCount = ((ShamsiMonth-1) * 31) + ShamsiDay;
else
dayCount =(6 * 31) + ((ShamsiMonth - 7) * 30) + ShamsiDay;

if (dayCount <= marchDayDiff)
{
gregorianDate.iDay = dayCount + (31 - marchDayDiff);
gregorianDate.iMonth = 3;
gregorianDate.iYear=iGregorianYear;
}
else
remainDay = dayCount - marchDayDiff;

i = 0;

while ((remainDay > iGregorianMonth[i]))
{
remainDay = remainDay - iGregorianMonth[i];
i++;
}
gregorianDate.iDay = remainDay;

if (i > 8)
{
gregorianDate.iMonth = i - 8;
gregorianDate.iYear = iGregorianYear + 1;
}
else
{
gregorianDate.iMonth = i + 4;
gregorianDate.iYear = iGregorianYear;
}
return gregorianDate;
}
}

Babak_asdf
July 25th, 2006, 21:59

شرح برنامه مورد نظر:

:advise: :rolleyes: ;)
l

مهدي خان اين فايل اميدوارم كارتو راه بندازه:rolleyes:

ghazmar
July 25th, 2006, 22:03
تقويم شمسي شرکت اوکسين سافت تمام قابليت هايي رو که مي خواي داره. يه جستجو بکن پيداش مي کني. حجمش حدود 1 مگابايته. مجاني هم هست. موفق باشي.

Mehdi_T/P
July 26th, 2006, 01:41
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز

آقاي علي بيرمي و Babak_asdf و بالاخره قزمر جان دست يكي يكيتون درد نكنه
اون كد پي اچ پي خيلي به دردم خورد و همچنين اون فايل آقا بابك گل و راهنمايي قزمر جان .

انشالله زير سايه شما منم پيشرفت كنم . (راستي يادم باشه بايد بوستون كنم.);) ;)

با آرزوي موفقيت براي همه.

Mehdi_T/P
July 26th, 2006, 01:46
l

مهدي خان اين فايل اميدوارم كارتو راه بندازه:rolleyes:

سلام

ليول بابك جون .. همونيكه دنبالش بودم .

بازم تشكر.

Mehdi_T/P
July 26th, 2006, 01:55
سلام آقا مهدی .
این یه کلاس #C که خودم نوشتم البته الگوریتمش ماله یکی دیگست ببین بدردت میخوره خواستی با C هم فکر کنم داشته باشمش. }
}[/PHP]

سلام آقا علي

آقا ما هنوز اينقدر حرفه اي نشديم با زبان ‍#C و C كار كنيم .

اگه لطف كني و كدهاي VB شو بهم بدي ممنون ميشم.

با اين كارتون بهم تو برنامه نويسي كمك مي كنيد.

خيلي گلي.......

تشكر

yusefamini
August 6th, 2006, 11:59
Hi
Sorry, my new PC doesn't support Farsi.
When I try to install MT , the following error appears:
CAN NOT INSTALL FILE "ALERT.WAV" .
Is there anybody to help me?

Regards

yusefamini
August 6th, 2006, 13:19
Hi
Sorry, my new PC doesn't support Farsi.
When I try to install MT , the following error appears:
CAN NOT INSTALL FILE "ALERT.WAV" .
Is there anybody to help me?

Regards
There is no problem so far.
thanks

Sting
August 7th, 2006, 17:17
سلام :

کسی Registration Code برای برنامه Spyware Doctor رو داره ؟

ghods
August 7th, 2006, 17:42
سلام :

کسی Registration Code برای برنامه Spyware Doctor رو داره ؟

چه ورژني ؟

من مال Spyware Doctor 3.2.2.417 را دارم :

Name: Jimmy Cokebottle
RegCode: 7FBE-5A89-9DE1-D8A5-6DB5-79C8-049A-35A0-81B5-FE2E

Sting
August 8th, 2006, 08:37
چه ورژني ؟

من مال Spyware Doctor 3.2.2.417 را دارم :

Name: Jimmy Cokebottle
RegCode: 7FBE-5A89-9DE1-D8A5-6DB5-79C8-049A-35A0-81B5-FE2E

سلام :

مرسی . درست شد . در مورد Version هم باید بگم آخرین ورژنی بود که از روی Download.Com برداشته بودم

اما به هر حال قبول کرد و دیگه کامل Register شد . در Download .Com هم بیشترین دریافت رو داشته

برای همین هم Spyware Doctor رو انتخاب کردم . چون قبلا Spinach و Webroot رو هم داشتم .

در هر صورت مرسی

Arak_fx
August 8th, 2006, 11:16
يكي به داد من برسه . يه كرمو نميذاره من در ياهو مسنجر online بشم . همش بوتر ميفرسته . هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستم .

mehran_lp
August 8th, 2006, 13:52
يكي به داد من برسه . يه كرمو نميذاره من در ياهو مسنجر online بشم . همش بوتر ميفرسته . هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستم .
خواب تو هم بوتر بفرست بهروز خان :p
جدا از شوخی .....من یادمه قبلآ یه برنامه بود با اون میومدی بالا بوترا عمل نمی کرد ....اسمش یادم نمیاد ....

mehran_lp
August 8th, 2006, 14:27
آها یادم اومد ....
Yahoo Tunnelبود ....اینم لینک سایتش ([Only registered and activated users can see links])

toloue
August 11th, 2006, 20:51
نرم افزار ForexTester ([Only registered and activated users can see links])

Babak_asdf
August 12th, 2006, 00:58
نرم افزار ForexTester ([Only registered and activated users can see links])

جناب طلوع ممنون نرم افزار جالبيه اما Registration Key ميخواد :(

toloue
August 12th, 2006, 02:47
نرم افزار جالبيه اما Registration Key ميخواد
شرمنده.

viper
August 26th, 2006, 19:54
سلام

آیا امکان دارد ویدیو های فلاش در webpage را save کرد.تنها امکان pause و play وجود دارد.

saied
August 26th, 2006, 21:47
سلام

آیا امکان دارد ویدیو های فلاش در webpage را save کرد.تنها امکان pause و play وجود دارد.
یک لینک بده روشش رو بگم چون انواع مختلف داره

viper
August 26th, 2006, 21:59
بفرمایید:

فعلا که خودم دارم با firefox سرو کله می زنم و یه extension به اسم unplug که این کارو می کنه ولی درست کار نمیکنه.

ممنون

ghods
August 27th, 2006, 19:15
سلام

با سلام

يه سرچ ديگه تو همون سايت بكنيد ، چند برنامه ديگر براي منظور خود پيدا ميكنيد .

Arak_fx
September 24th, 2006, 09:35
سلام

من دیروز ویندوز نصب کردم . مشکلی برام پیش اومده :
صفحه رو وقتی میام پایین همین صفحه رو صفحه موجود میاد بعد میبینی یه ذره اومده پایین ( به صورت صحنه آهسته بالا و پایین میره ) موقع بالا رفتن هم همینطوره .

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

ممنون

Hamed2420
September 24th, 2006, 09:42
سلام

من دیروز ویندوز نصب کردم . مشکلی برام پیش اومده :
صفحه رو وقتی میام پایین همین صفحه رو صفحه موجود میاد بعد میبینی یه ذره اومده پایین ( به صورت صحنه آهسته بالا و پایین میره ) موقع بالا رفتن هم همینطوره .

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

ممنون

سلام بهروز جان؛

آقا چه ورژنی رو نصب کردی؟

من هم یک بار یک ویندوزی نصب کردم که همین جور میشد، وقتی به با Scroll صفحه رو پایین میاوردم، آخر صفحه رو بصورت آهسته پایین میاورد!!
مشکل شما هم همینه؟

ارادت

Arak_fx
September 24th, 2006, 10:18
سلام بهروز جان؛

آقا چه ورژنی رو نصب کردی؟

من هم یک بار یک ویندوزی نصب کردم که همین جور میشد، وقتی به با Scroll صفحه رو پایین میاوردم، آخر صفحه رو بصورت آهسته پایین میاورد!!
مشکل شما هم همینه؟

ارادت
سلام حامد خان

نسخه 2002 سرویس پک 2

برای من کل صفحات رو همینطور آروم بالا و پایین میکنه .

mammad81
September 24th, 2006, 14:02
درایور کارت گرافیک رو نصب کردین؟

Arak_fx
September 24th, 2006, 14:07
ممنون محمد جان .

با نصب درایور کارت گرافیک مشکل حل شد . من تا ویندوزم رو نصب کردم پریدم مودمو نصب کردم و اومدم تو سایت و وقت نشده بود کارت گرافیک رو نصب کنم :blink:

K1
September 25th, 2006, 23:24
من دنبال یه برنامه میگردم که پسورد رو از روی فیل های PDFبرداره...
کسی سراغ داره؟؟؟;)

K1
September 26th, 2006, 00:12
کسی برنامه ای سراغ داره که بشه پسورد رو از روی winrar برداشت؟

amirrh
October 1st, 2006, 20:40
سلام رفقا.

1- google earth pro with ***** (نسخه اي كه واقعا كركش بتونه عكس هاي يك دست و با كيفيت خوب را ارايه بده . نسخه هاي *** فعلي همه نقاط رو خوب نشان نمي دهند )

Adobe acrobat Reader 7.0 professional -2
------------------
k1_kayvan جان ببين اين ([Only registered and activated users can see links] ) برا winrar بدردت مي خوره؟
اين ([Only registered and activated users can see links])هم براي pdf

fotovat
October 2nd, 2006, 10:58
کسی سراغ داره؟؟؟;)

سلام

در حقیقت یه روش راحتی وجود نداره تنها یک روش هست اونم امتحان نمودن اتوماتکی تمام کلمات یک دیکشنری یا تمامی ترکیبات حروف بزرگ و کوچک بهمراه اعداد هست که به سیستم های =رقدرت و زمان زیاد احتیاج داره مگر اینکه پسورد کلمه بسیار راحتی باشه که بعید میدونم کسی تو این دوره زمونه پسورد راحت بذاره!

این قضیه هم برای wirar هست هم PDF

fotovat
October 2nd, 2006, 11:01
[QUOTE=amirrh;62953]سلام رفقا.

Adobe acrobat Reader 7.0 professional -2
------------------

Adobe acrobat Reader نگارش pro نداره و بصورت رایگان عرضه میشه ( جهت خواندن pdf ها ) اما یک نسخه هم برای ایجاد pdf هست که نسخه pro أاره و بعلت حجم زیاد یا باید cd شو بخرید یا از torrent ها دانلود کنید ابلای 120MB

mammad81
October 2nd, 2006, 17:20
کسی سراغ داره؟؟؟;)
برنامه pdf password recovery به راحتی اینکار رو براتون انجام میده متاسفانه الان لینکش رو ندارم سرچ کنید پیدا میشه اگر پیدا نکردید بگید براتون آپلود کنم

fxalireza
October 3rd, 2006, 02:46
سلام.
از دوستان کسی هست که بدونه پسوند pps را با چه نرم افزاری میشه باز کرد.

ario
October 3rd, 2006, 03:26
سلام.
از دوستان کسی هست که بدونه پسوند pps را با چه نرم افزاری میشه باز کرد.
برنامه power point كه در office موجود مي باشد.

MACD&RSI
October 3rd, 2006, 11:37
سلام:
من یه فایل با پسوند mdi دارم(microsoft document office) چه جوری باید extension اونو به یکی از صورتهای زیر دربیارم: gif,jpeg,jpg .راستش میخام تو سایت بزارم که اونم mdi قبول نمیکنه .
با right click و انتخابproperties هم با تغییر extensionتوسط open with تنها کاری که انجام میده فقط میاد وعکس shortcut اون فایل رو میذاره نه چند صفحه متن داخل فایل رو .

Honda
October 4th, 2006, 01:36
سلام
شاید اینطوری بشه : بدون تغییر دادن extension فایل ، ابتدا فایل را باز کن ، سپس از منوی File ، روی save as کلیک کن و در پایین صفحه ای که برای save as ظاهر می شود ، فرمت دلخواه را انتخاب کن ( مثلاً jpg یا ... ).
یا علی ( ع )

Chipal
October 11th, 2006, 11:12
سلام دوستان .
بنده تصمیم به ارتقاء سسیتم کامپیوترم دارم .
لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند ، نظرشون رو در مورد قطعات انتخابی من بدند که در صورت نیاز جایگزین کنم .
پیشاپیش سپاسگذارم .
CPU: AMD Athlon 64 Bit 3500
Ram : 1 Giga Byte Gail
HDD : 160 GB SATA II
MB : Giga Byte (در مورد انتخاب مدلش هنوز به نتیجه نرسیدم )
ضمنا اگه از دوستان کسی هست که از سی پی یو های جدید زئون ، دو هسته ای یا 64 بیتی اینتل استفاده میکنه ، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در این زمینه ارائه کنند .

بازم ممنون
ارادتمند - چیپال

Persian
October 14th, 2006, 10:03
بر اساس بخشنامه جديد" سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي" وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شد.

مدير روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با تاييد اين خبر، روز پنجشنبه به ايرنا گفت: مطابق با اين بخشنامه ، از اين پس ارايه اينترنت پر سرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي ( شخصي و عمومي ) ممنوع خواهد بود.

" حسام‌الدين عرب زاده " افزود: اين بخشنامه به دستور وزارت ارتباطات صادر شده و موقتي است.

به گفته‌وي اين بخشنامه‌تا زمانيكه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پر سرعت توسط شركت‌هاي ‪ PAP‬مشخص شود، قابل اجرا است.

وي تاكيد كرد: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

عرب زاده درباره دلايل ابلاغ بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات مبني بر محدود كردن ارايه اينترنت پر سرعت توضيحي به خبرگزاري ايرنا ارايه نكرد.

اين در حالي است كه هنوز بسياري از مديران و كارشناسان شركت‌هاي ‪ PAP‬از جزييات اين بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات اطلاع چنداني ندارند و برخي از آنها تصور دارند كه اين بخشنامه فقط در مورد كاربران خانگي صادق است.

مدير يكي‌از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پرسرعت در اصفهان بااظهار شگفتي از ابلاغ چنين بخشنامه‌اي تاكيد كرد: شركت‌هاي ‪ PAP‬با دريافت اين دستور براي ارايه اينترنت پرسرعت به مردم دچار محدوديت شدند.

وي كه خواستار فاش نشدن نام خود بود ، تصريح كرد: بر اساس اين بخشنامه واگذاري اينترنت پرسرعت با پهناي باند بالا ممنوع اعلام شده است.

مدير يكي ديگر از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پر سرعت نيز در اين مورد به ايرنا گفت: بسياري از مشتريان ما از پهناي باند بيشتر از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه استفاده مي‌كنند و ميزان تقاضا در اين سطح در حال افزايش است.

وي اضافه كرد: با اين بخشنامه جديد اصلا مشخص نيست شركت‌هاي" ندا" چگونه به فعاليت خود ادامه دهند و پاسخگوي نياز مردم باشند.

به گفته‌كارشناسان، طبق تغييرات جديدي كه در نحوه ارايه اينترنت در كشور اعمال شده و مطابق با قوانين جديد از اين پس دولت فقط تامين‌كننده و شركت‌هاي خصوصي فقط توزيع‌كننده اينترنت هستند، اعمال چنين محدوديت‌هايي براي توزيع اينترنت توسط بخش خصوصي جاي تامل دارد.

كارشناسان تاكيد دارند: اين نخستين باري است كه براي سرعت و پهناي باند اينترنت ارايه شده به كاربران، محدوديت اعمال مي‌شود.

Persian
October 14th, 2006, 10:19
سلام دوستان .
بنده تصمیم به ارتقاء سسیتم کامپیوترم دارم .
لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند ، نظرشون رو در مورد قطعات انتخابی من بدند که در صورت نیاز جایگزین کنم .
پیشاپیش سپاسگذارم .
CPU: AMD Athlon 64 Bit 3500
Ram : 1 Giga Byte Gail
HDD : 160 GB SATA II
MB : Giga Byte (در مورد انتخاب مدلش هنوز به نتیجه نرسیدم )
ضمنا اگه از دوستان کسی هست که از سی پی یو های جدید زئون ، دو هسته ای یا 64 بیتی اینتل استفاده میکنه ، ممنون میشم اطلاعاتشون رو در این زمینه ارائه کنند .

بازم ممنون
ارادتمند - چیپال

سلام دوست عزیز

در مورد سی پی یو ها
زئون ها برای سرور ها استفاده میشن و کلا زیاد مورد استفاده کابر خانگی قرار نمیگیرند ضمن اینکه قیمت آنها گران هست

دو هسته ای هم اینتل میتونید بخرید و هم ای امدی
ضمن اینکه سی پی یو 3500 ای که شما اشاره کردین سوکت 939 است و فقط تا باس 400 برای رم ساورت میکند ولی ای ام دی سوکت Am2 خود را نیز وارد بازار کرده که رمهای DDR2 را نیز ساپورت میکنند
قیمت سی پی یو 3500 حدود 90.000 تومان هست
همان سی پی یو با سوکت ای ام 2 حدود 100.000 تومان هست
و حتی میتوانید با مبلغ 140.000 هزار تومان یک سی پی یو دو هسته 3600 Am2 تهیه کنید که البته قیمت این سی پی یو در این یکی دو ماه به دلیل تقاضای زیاد کمی گرون شده است

اینتل هم یک 3400 دو هسته ای ال جی ای رو با حدود 175000 تومان میتونید تهیه کنید

کلا اینتل و ای ام دی از نظر کارایی خیلی بهم نزدیک شده اند ولی خوب در بنچ مارک های مختلف کمی با هم تفاوت دارند

بر فرض مثال 3000 ای امدی در گیم خوب جواب میدهد ولی 3000 اینتل در کارهای 3D بستگی به نوع سی پی یو و نیاز شما میتوان انتخاب های مختلفی داشت

رم Geil هم رم خوبی هست ولی رم های بهتری هم وجود دارند مثل OCZ و کروشیال که اینهم باز بر میگرده به استفاده شما

مین هم نوشتید گیگا , گیگا انواع مختلفی مین دارد لطف کنید مدل آن رو بنویسید تا بتونم اطلاعات کامل تری بشما بدهم

موفق باشید

touhidqolizadeh
October 15th, 2006, 02:44
سلام

من يك سري فيلم كوتاه ونيمه بلند توسط نرم افزار emule دانلود كردم كه با پسوند WMV است كه با هيچ نرم افزاري باز نمي شود:huh: با ميديا پليير هم كه پخش نمي كنه و مي گه DRM مي خاد كسي تا حالا به اين مشل بر خورد كرده وچطوري حلش كرده . ميديا پليير من نسخه 10 اش است;)

باتشكر

ario
October 15th, 2006, 02:59
سلام
من يك سري فيلم كوتاه ونيمه بلند توسط نرم افزار emule دانلود كردم كه با پسوند WMV است كه با هيچ نرم افزاري باز نمي شود:huh: با ميديا پليير هم كه پخش نمي كنه و مي گه DRM مي خاد كسي تا حالا به اين مشل بر خورد كرده وچطوري حلش كرده . ميديا پليير من نسخه 10 اش است;)
باتشكر
از QuickTime Player استفاده كرده ايد؟!
غير از كوئيك تايم كه البته فكر مي كنم كه مي تونه مشكلتون را حل كنه مي تونيد سري به لينك هاي زير بزنيد:
--------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
البته اگر بر روي فايل كليك راست كنيد و بعدش Open With... و بعد يافتن از روي وب (يه همچين چيزيه) را بزنيد به جواب سوالتون ميرسين.
پ.ن:‌كاشكي جاي اين چيزا تريد كردن بلد بودم :blink: :blush: (البته اگر كه جواب به درد خوري داده باشم...)

touhidqolizadeh
October 15th, 2006, 03:15
از QuickTime Player استفاده كرده ايد؟!
غير از كوئيك تايم كه البته فكر مي كنم كه مي تونه مشكلتون را حل كنه مي تونيد سري به لينك هاي زير بزنيد:
-------------------------------------------------------------
البته اگر بر روي فايل كليك راست كنيد و بعدش Open With... و بعد يافتن از روي وب (يه همچين چيزيه) را بزنيد به جواب سوالتون ميرسين.
پ.ن:‌كاشكي جاي اين چيزا تريد كردن بلد بودم :blink: :blush: (البته اگر كه جواب به درد خوري داده باشم...)
سلام

از پاسخ شما متشكرم از همه موارد گفته شده استفاده كردم حتي خواستم نوع فرمتش رو با برنامه هاي مرتبط تغيير بدم مي گه DRM نمي دونم اين چه مريضيي كه داره حسابي كلافه كرده منو !!:blink:
فكر كنم يك نمونه اش رو بزارم اينجا هركي تونست ببينه نام نرمافزارش رو بگه !!!:cool: البته فيلماش كانال يك باشن يا 2 رو تضمين نمي كنما !!!!:o :laugh: :happy:

با تشكر

yaser_rashidi
October 15th, 2006, 03:26
سلام

wmv مخفف windows media video هست که نسخه تصویری استاندارد مایکروسافت و معادل wma برای صوتی هاست.
احتمالا شما codec مربوطه را ندارید. ابتدا با windows media player آن فایل را باز کنید(وقتی به اینترنت وصل هستید) خودش میگرده و اگر بتونه کودک(منظورم بچه نیست :laugh: codec ) مربوطه را پیدا کرده و دانلود میکند.

اگر گفت پیدا نشد، کار سخت تره و بهتره بروید یک codec pack مثلا kazaa lite codec pack بگیرید معمولا مشکل حل میشود.

موفق باشید
...............................
رشیدی

touhidqolizadeh
October 15th, 2006, 04:36
سلام:)
از توضيحات بسيار خوبتان ممنونم;) . اگه ميديا پليير نگارش 11 رو نصب كنيم مشكل حل مي شه ؟ ! :whoow:
( مگه ميديا پليير 11 به بازار اومده ! :o ) :blink:

يك فايل نمونه هم براتون گذاشتم ببيند با نرم افزار غير ميديا پليير نمايش مي ده ( از درون اين برنامه خبردار نيستما:laugh: ) در ضمن براي اينكه اين نيمچه فيلم يا شوئ رو بتونم آپلود كنم اون رو زيپ كردم اول بازپ كنيد بعدا با خيال راحت تماشا كنيد:blush:

باتشكر

ario
October 15th, 2006, 12:09
مطمئني اين فايل درست فشرده شده؟
من با winrar كه بازش مي كنم همش ميشه فايل خراب است و بازش نميكنه!
اگه ميتوني zip كن و دوباره بگذار كه بگيريمش...:)

fxalireza
October 16th, 2006, 04:47
سلام.
از دوستان کسی میدونه که پسوند jnlp. با چه نرم افزاری باز میشه؟
ممنون

touhidqolizadeh
October 16th, 2006, 04:53
سلام

خود فايل رو مستقيم دانلود كردم !!! :whoow:

ghods
October 16th, 2006, 09:35
سلام.
از دوستان کسی میدونه که پسوند jnlp. با چه نرم افزاری باز میشه؟
ممنون

با سلام

به نظر من بهترين مرجع براي كسب اطلاعات در مورد پسوند فايلها سايت filext.com است .

در مورد سوال شما ، شايد دو لينك زير كمكي بكند :

ario
October 16th, 2006, 10:51
سلام
خود فايل رو مستقيم دانلود كردم !!! :whoow:
خدا بگم چي كارت نكنه تا با مديا پلير 11 اجراش كردم 100 تا صفحه ي تبليغاتي باز كرد!‌:whoow:
يكيو ميبستم دوباره يكي ديگه باز ميشد!:happy: :rolleyes:
اين فايل هاي ويدئو يي كم حجم تقريبا مثل ويروس كار ميكنند... البته تبليغ سايت ميكنند!
به نظر من اگه مي خواي فايل ويدئويي بگيري و ADSL داري از LimeWire استفاده كن و فيلم هايي كه حجمشون كمه رو نگير....
در هر صورت با مديا پلير11 كه بازش كردم فقط صفحه ي تبليغاتي!‌ باز كرد و بعد از اون هم DELETE كردمش! شرمنده :blush:

#Alireza
October 17th, 2006, 06:28
کسی خبر داره که ماجرای محدودیت پهنای باند برای ADSL واقعیت داره یا نه؟

این طور که من شنیدم حداکثر پهنای باند برای کاربران عادی 128Kbit خواهد بود. حالا کاربران خاص که اجازه دسترسی به سرعتهای بالاتر را داشته باشند چه کسانی هستند من هم نمیدونم

ولی یک احتمال این هست که قصد دارند جلوی دسترسی به شبکه های تلویزیونی را از طریق اینترنت بگیرند.

به حال من که زیاد فرقی نکرده. توی مرکز مخابرات منطقه ما هنوز DSL نیومده خوبیش اینه که دیگه نیازی نیست منتظر بمونم که بیاد.

touhidqolizadeh
October 17th, 2006, 07:11
سلامبا اين كاراشون مي خوان مثلا انرژي هسته اي درست كنند بجايي اينكه همگام با تكنولوژي غرب پيشرفت كنند همش داره پس رفت مي كنند تا كي بايد تكرار تاريخ باشيم يك بار روي ويدئو دوباره روي ماهواره حالا هم اينترنت !

Arak_fx
October 17th, 2006, 09:09
سلام .

من این مورد را از isp پرسیدم و اونها هم از پارس آنلاین پرسیدند . بله ماجرا واقعیت دارد .

پی نوشت 1 : . . . جز این باشه باید تعجب کنید :mad:

پی نوشت 2 : مدیران در پاک کردن پی نوشت مختار میباشند .

ario
October 17th, 2006, 10:44
کسی خبر داره که ماجرای محدودیت پهنای باند برای ADSL واقعیت داره یا نه؟

این طور که من شنیدم حداکثر پهنای باند برای کاربران عادی 128Kbit خواهد بود. حالا کاربران خاص که اجازه دسترسی به سرعتهای بالاتر را داشته باشند چه کسانی هستند من هم نمیدونم
به حال من که زیاد فرقی نکرده. توی مرکز مخابرات منطقه ما هنوز DSL نیومده خوبیش اینه که دیگه نیازی نیست منتظر بمونم که بیاد.
من در كرج زنگ زدم پارس آنلاين.... خودشون هم از اين موضوع خبري نداشتند. وقتي كه آدرس سايتي را كه دادم بهشون گفتند كه تا امروز كه به ما چيزي ابلاغ نشده ....
موضوع براي شنبه است.

Chipal
October 22nd, 2006, 03:24
سلام .
از دوستان کسی موفق به نصب اینترنت اکسپلورر نسخه 7 شده !؟
نسخه اصلیش یکی دو روزه اومده . من گرفتمش و فکر کردم مشکل چک کردن ویندوزم که اصله یا نه ، منتفی شده . ولی بر خلاف سابق که قبل از شروع کار چک میکرد این موضوع رو ، الان موقع نصب اذیت میکنه .
از اون فایل هم که باید تو پوشه system32 کپی کنیم استفاده کردم . ولی با این سیستمه تسته جدید جواب نداد .
کسی راهی سراغ داره برای این موضوع ؟

ممنونم - چیپال

Chipal
October 22nd, 2006, 03:28
سلام دوست عزیز

در مورد سی پی یو ها
زئون ها برای سرور ها استفاده میشن و کلا زیاد مورد استفاده کابر خانگی قرار نمیگیرند ضمن اینکه قیمت آنها گران هست

دو هسته ای هم اینتل میتونید بخرید و هم ای امدی
ضمن اینکه سی پی یو 3500 ای که شما اشاره کردین سوکت 939 است و فقط تا باس 400 برای رم ساورت میکند ولی ای ام دی سوکت Am2 خود را نیز وارد بازار کرده که رمهای DDR2 را نیز ساپورت میکنند
قیمت سی پی یو 3500 حدود 90.000 تومان هست
همان سی پی یو با سوکت ای ام 2 حدود 100.000 تومان هست
و حتی میتوانید با مبلغ 140.000 هزار تومان یک سی پی یو دو هسته 3600 Am2 تهیه کنید که البته قیمت این سی پی یو در این یکی دو ماه به دلیل تقاضای زیاد کمی گرون شده است

اینتل هم یک 3400 دو هسته ای ال جی ای رو با حدود 175000 تومان میتونید تهیه کنید

کلا اینتل و ای ام دی از نظر کارایی خیلی بهم نزدیک شده اند ولی خوب در بنچ مارک های مختلف کمی با هم تفاوت دارند

بر فرض مثال 3000 ای امدی در گیم خوب جواب میدهد ولی 3000 اینتل در کارهای 3D بستگی به نوع سی پی یو و نیاز شما میتوان انتخاب های مختلفی داشت

رم Geil هم رم خوبی هست ولی رم های بهتری هم وجود دارند مثل OCZ و کروشیال که اینهم باز بر میگرده به استفاده شما

مین هم نوشتید گیگا , گیگا انواع مختلفی مین دارد لطف کنید مدل آن رو بنویسید تا بتونم اطلاعات کامل تری بشما بدهم

موفق باشید

سلام .

از راهنمایی های شما بی نهایت سپاسگذارم .
با اجازه ، هنگام اقدام به خرید ، از طریق پی ام سایت با شما تماس میگیرم .

باز هم ممنون
ارادتمند - چیپال

Mazdak Parsian
October 22nd, 2006, 12:17
یک سری ( بیش از دو میلیون ) اسکریپت کاربردی :

از جمله :

RapidShare download ready alert ([Only registered and activated users can see links]) - RapidShare download ready alert

Download Video from Google Video ([Only registered and activated users can see links]) - Adds a link to Download a video

uploading.com download time delay bypass ([Only registered and activated users can see links]) - No longer do you have to wait for the time delay countdown to start your downloads

RapidshareEasy ([Only registered and activated users can see links]) - Rapidshare restyled and repositioned Free download button.

ario
October 22nd, 2006, 21:00
سلام .
نسخه اصلیش یکی دو روزه اومده . من گرفتمش و فکر کردم مشکل چک کردن ویندوزم که اصله یا نه ، منتفی شده . ولی بر خلاف سابق که قبل از شروع کار چک میکرد این موضوع رو ، الان موقع نصب اذیت میکنه .
ممنونم - چیپال
من خيلي راحت نصبش كردم و فقط اولش يه فايل validation مي خواست كه گرفتم و فكر كنم گفت كه ويندوزم اصله! (اصل ايرانه) :rolleyes: و الان هم كه نصبه خوبه خوب كار ميكنه :)

seifi
October 23rd, 2006, 00:36
سلام .
از اون فایل هم که باید تو پوشه system32 کپی کنیم استفاده کردم . ولی با این سیستمه تسته جدید جواب نداد .
کسی راهی سراغ داره برای این موضوع ؟

ممنونم - چیپال

با سلام :) ، اول باید مطمئن شوید که ویندوز شما اورجینال شده است !! ( با اجرای دستور
C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a باید پنجره ای را ببینید که عبارت windows is already activated, click ok to exit در بالای آن نوشته شده است. اگر این پیام را مشاهده نکنید ویندوز شما اروجینال نشده !!) .کار اورجینال کردن ویندوز هم راحت است و با روش های زیر قابل انجام است :
1- [Only registered and activated users can see links]
2- [Only registered and activated users can see links]

بعد از این کار، هیچ مشکلی برای نصب وجود ندارد [Only registered and activated users can see links] البته نسخه *** شده IE7 هم را در سایت [Only registered and activated users can see links] می توانید پیدا کنید.

amirrh
October 24th, 2006, 10:26
رفقا نرم افزار كم حجمي براي تبديل فايلهاي ورد به پي دي اف سراغ داريد ؟ ‌( يا *** مطمن )

seifi
October 24th, 2006, 10:37
[QUOTE=amirrh;66029]رفقا نرم افزار كم حجمي براي تبديل فايلهاي ورد به پي دي اف سراغ داريد ؟ ‌( يا *** مطمن )[/QUOTE

با سلام، pdf995 نرم افزار خوب و راحتی است. مجانی هم هست (فقط موقع تبدیل یک لینک اسپانسر 30 ثانیه ای رو صفحه می آید). از لینک زیر می توانید دانلود کنید:

توجه بفرمایید که برنامه شامل Pdf995 Printer Driver و Free Converter • Version 1.1
( با حجم 2.1 + .5 = 2.6 MB) است که هر تا باید دانلود و نصب شود.

drmajid
October 24th, 2006, 12:15
[QUOTE=amirrh;66029]رفقا نرم افزار كم حجمي براي تبديل فايلهاي ورد به پي دي اف سراغ داريد ؟ ‌( يا *** مطمن )[/QUOTE

با سلام، pdf995 نرم افزار خوب و راحتی است. مجانی هم هست (فقط موقع تبدیل یک لینک اسپانسر 30 ثانیه ای رو صفحه می آید). از لینک زیر می توانید دانلود کنید:

توجه بفرمایید که برنامه شامل Pdf995 Printer Driver و Free Converter • Version 1.1
( با حجم 2.1 + .5 = 2.6 MB) است که هر تا باید دانلود و نصب شود.

با سلام
دستتون درد نکنه تنها اشکالش اینه که متن فارسی رو نمی شناسه

amirrh
October 24th, 2006, 12:18
ممنون از دوستان . ولي من دقيقا براي تبديل فايلهاي ورد فارسي به پي دي اف مي خواهم.

Chipal
October 24th, 2006, 12:49
با سلام :) ، اول باید مطمئن شوید که ویندوز شما اورجینال شده است !! ( با اجرای دستور
C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a باید پنجره ای را ببینید که عبارت windows is already activated, click ok to exit در بالای آن نوشته شده است. اگر این پیام را مشاهده نکنید ویندوز شما اروجینال نشده !!) .کار اورجینال کردن ویندوز هم راحت است و با روش های زیر قابل انجام است :
1- [Only registered and activated users can see links]
2- [Only registered and activated users can see links]

بعد از این کار، هیچ مشکلی برای نصب وجود ندارد [Only registered and activated users can see links] البته نسخه *** شده IE7 هم را در سایت [Only registered and activated users can see links] می توانید پیدا کنید.

سلام .

از راهنماییه شما سپاسگذارم .

ارادتمند - چیپال

MASOOD OK
October 24th, 2006, 16:29
ممنون از دوستان . ولي من دقيقا براي تبديل فايلهاي ورد فارسي به پي دي اف مي خواهم.

دوست عزیز یه برنامه هست به اسم FinePrint PdfFactory Pro این برنامه برای شما یه پرینتر مجازی نصب میکنه و شما هر فایلی که بتوانید پرینت کنید ( مثلاً یک فایل Word ) خروجی بصورت یک فایل پی دی اف شده هست و هر جا دوست داشتید میتوانید ذخیره کنید .. امکانات زیاد هم داره
حتماً یه تست بزنید اگر موفق به پیدا نکردن این برنامه نشدید بفرمایید تا براتون آپلود کنم ..
موفق باشید

Arak_fx
October 24th, 2006, 19:30

سلام

من از نرم افزار pdf machine استفاده میکنم . نرم افزار ساده و بسیار کارایی است . میتوانید از لینک زیر دانلود کنید :

yaser_rashidi
October 26th, 2006, 16:06
سلام

دوستان یک نرم افزار RSS Reader سبک و خوب معرفی میکنید.

با تشکر
..........................
رشیدی

viper
October 26th, 2006, 16:13
سلام

با تشکر
رشیدی

سلام

من از omea reader استفاده می کنم و راضی هستم.

اگر از firefox استفاده می کیند extension به نام sage هم عملکرد خوبی دارد.البته خیلی ساده ولی سیک وسریع است.

omea امکانات آرشیو، سرچ ،آپدیت های اتوماتیک به زمان های مختلف و... دارد و از نظر من کامل و حرفه ای است.

موفق باشید

Mazdak Parsian
October 26th, 2006, 16:30
سلام

با تشکر
رشیدی
1- استفاده از Sage ([Only registered and activated users can see links]) در فایر فاکس و حل مشکل راست به چپ ([Only registered and activated users can see links]) خوانی وبلاگهای فارسی .

2- Google Reader ([Only registered and activated users can see links])

yaser_rashidi
October 29th, 2006, 20:05
سلام

با تشکر. sage ابزار خوبیه. ضمنا به دوستان توصیه میکنم حتما firefox 2.0 ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود کنید، بشدت سریعتر از دیگر بروزرها و نسخه قبلی همین نرم افزار است.

ضمنا به دوستان dial up توصیه میکنم از این ترفند استفاده کنید موثر است:

در ویندوز XP قابلیتی وجود دارد به نام Packet Scheduler که این موضوع 20% از پهنای باند اینترنت شما را میگیرد. در صورتی که به این قابلیت نیازی ندارید با طی کردن غیرفعال کردن آن میتوانید با آزاد کردن پهنای باند گرفته شده سرعت اینترنت خود را تا حد چشمگیری بالا ببرید. در صورتی که از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید از این ترفند بهره بگیرید.

بدین منظور:

1. Run را از منوي Start اجرا كنيد.
2. در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
3. منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود.
4. در بخش Local Computer Policy و زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. ( با كليك بر روي علامت + كار آن انجام دهيد )
5. در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد.
6. حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد.
7. به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد.
8 .بر روي Limit reservable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد.
9. پس از اينكه پنجره Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد.
10. مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد.
11. به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
12. حال به Connection كه به وسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه Properties كليك كنيد.
13. به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود).
14. اين پنجره را OK كنيد.
15. كامپيوتر خود را Restart كنيد.

برای بازگشت به حالت پيش فرض هم می توانيد مسير فوق را دنبال کرده و بجای 0 عدد 20 را قرار دهيد.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشید
............................
رشیدی

Hamed2420
October 29th, 2006, 22:23
با سلام :)

من به شخصه از نرم افزار Opera براي جستجوگر استفاده ميكنم و خيلي ازش راضي هستم.
استفاده از ماوس در اين نرم افزار بسيار گسترده هست و تقريباً بجز تايپ همه كار ميشه با ماوس انجام داد و كاربري بسيار آساني دارد;)

من فايرفاكس رو هم استفاده كردم ولي Opera قوي تر و سريعتر هست.

دانلود كنيد و لذت ببريد.:happy:

موفق باشيد
ارادتمند شما

mehran_lp
October 29th, 2006, 23:09
دوستان شما که همه رو امتحان کردید
Maxthon ([Only registered and activated users can see links]) رو هم امتحان کنید ...ضرر نداره

touhidqolizadeh
October 30th, 2006, 23:11
سلام

اكسل اين قابليت رو داره كه نمودار رو بصورت كندل استيك رسم كنه براي ما ؟
چطوري ؟ !!!

باتشكر

yusefamini
October 30th, 2006, 23:36
سلام

اكسل اين قابليت رو داره كه نمودار رو بصورت كندل استيك رسم كنه براي ما ؟
چطوري ؟ !!!

باتشكر

Insert =>chart...
in Standard Type select : Stock
select : Candlestick

viper
October 31st, 2006, 14:40
سلام

من میخام یک مانیتور lcd 19 بخرم .

سامسونگ بهتره یا ال جی؟ و کدوم مدلش؟

قیمتش هم حدود 300 -450 باشه .

متشکرم

روز خوبی داشته باشید

Hamed2420
October 31st, 2006, 18:55
سلام

من میخام یک مانیتور lcd 19 بخرم .

سامسونگ بهتره یا ال جی؟ و کدوم مدلش؟

قیمتش هم حدود 300 -450 باشه .

متشکرم

روز خوبی داشته باشید

سلام :)

جناب وایپر، میگم دیگه چارت هاتون از ابعاد مانیتور 15 و 17 اینچ زده بالاتر یا اینکه میخواید مانیتور و ال سی دی اضافه کنید که ..... :banana: :happy:

من به شخصه از LCD های سامسونگ بیشتر خوشم میاد، به نظرم تصویر شفاف تری میدن اما خوب ال جی خدمات بعد از فروشش هست که مطرح نگهش داشته.

قیمت هم که دیگه برای مدل های دیجیتال سامسونگ باید بالای 420 بدید.

حالا برای اینکه راحت بتونین قیاس کنین این دوتا لینک رو ببینین، هر چند که احتمالا خودتون بیشتر تحقیقات کردید:

این سایت خوده سامسونگ: [Only registered and activated users can see links]

اینم لینک سایت تحلیل و نشر که قیمت های هر روز بازار رو میزنه: [Only registered and activated users can see links]

پیشاپیش خرید یک دستگاه ال سی دی خوشگل و بزرگ :whoow: رو بهتون تبریک میگم، مبارک باشه.

شیرینی بچه ها یادتون نره :blush: :p :happy:

مخلص شما

viper
October 31st, 2006, 19:13
سلام حامد جان

مرسی از لینک ها.:happy:

راستش دارم یه دستی به سر و کله سیستم عتیقه ام میکشم.گفنم اول از مانیتور شروع کنم.:cool:

راستی دیجیتال و آنالوگ جریانش چیه؟

دیجیتال گرون تره .میارزه به قیمت بیشترش؟

مخلصیم

Hamed2420
October 31st, 2006, 19:54
راستی دیجیتال و آنالوگ جریانش چیه؟

کیفیت و وضوح تصویرشون خیلی بالاتره.
اطلاع کامل و دقیقی ندارم اما فکر کنم دیجیتال ها نسبت کنتراست رنگ بالاتری داشته باشن و MHz بالاتر که سرعت اسکن تصویر رو قاعدتاً بالا میبره:nervous:

وایپر جان باید ببینین خودتون:blush:
بهترین مکان برای دیدن خیل عظیم مدل هاش هم پاگرد :whoow: ورودی ساختموون پایتخت:cool:
(یکی نیست بگه خوب راستشو بگو؛ آقا نمیدونم :laugh: :blush: )

به قول آقای کاووسی: دیجییییتااالم کجا بوده :D

ارادتمند شما

Arak_fx
October 31st, 2006, 21:22
سلام .

وایپر جان مناین مانیتور ([Only registered and activated users can see links])را دارم منتها 17 اینچه . ببین شاید نظرت را جلب کرد چون سریع ترین زمان پاسخ گویی به تصویر را دارد

viper
November 1st, 2006, 00:11
حامد و اراک عزیز ممنون از راهنماییتون.

شیرینیم به روی چشم.ایشالا در قرار عمومی بعدی:cool:

Mazdak Parsian
November 1st, 2006, 17:00
Sobhe emrooz pas az nasbe narm afzare Kelk moshkeli dar Windows be vojoud amad:
( Tozih inke Kelk narm afzari ast jahate ketabate Nastaligh ,Naskh ,...)

1. Shekle zaheri windows be hich vajg ghabele taghir nist .
2. Emkane Farsi nevisi be hich onvan vojood nadarad , Hatta narm afzar En2Fa ham Run nemishavad!
3. Pas az Uninstal narm afzare Kelk ba System Restor ham moshkel hal nashode ast .
4. Emkane namayeshe My Computer va digar Icon ha dar Desktop vojood nadarad!
5. Menoye Meta Trader Farsi shode va ghabel bazgasht be English nist !

Dar soorate enkan jahate halle moshkel rahnamaei konid
Ba tashakor

Hamed2420
November 3rd, 2006, 10:39
با سلام

یک کمک از دوستان در مورد ADSL میخوام.

من از شرکت داتک سیستم 256Kbps دارم که سرعت دانلودم این چند روزه به تقریباً 13 کیلو بایت کاهش یافته یعنی چیزی مثل سیستم 128Kbps.

حالا میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم، کی از سیستم دی اس الی که داره راضی هست؟

پارس؟ شاتل؟ صبا؟ ....

اگر میشه بگید که چه سیستمی دارید و حداقل و حداکثر دانلودتون رو هم بنویسید.

بسیار ممنون میشم.
ارادتمند شما

Watoo Watoo
November 3rd, 2006, 10:56
با سلام

یک کمک از دوستان در مورد ADSL میخوام.

من از شرکت داتک سیستم 256Kbps دارم که سرعت دانلودم این چند روزه به تقریباً 13 کیلو بایت کاهش یافته یعنی چیزی مثل سیستم 128Kbps.

حالا میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم، کی از سیستم دی اس الی که داره راضی هست؟

پارس؟ شاتل؟ صبا؟ ....

اگر میشه بگید که چه سیستمی دارید و حداقل و حداکثر دانلودتون رو هم بنویسید.

بسیار ممنون میشم.
ارادتمند شما

سلام جناب حامد
طبق قوانین جدید همه ISP ها سرعت بیشتر از 128 ارائه نمیدهند .

aliii878
November 3rd, 2006, 11:08
سلام حامد جان
در مورد کاهش سرعت adsl ها که تو این چند روزه اتفاق افتاده فکر می کنم برای همه شرکت ها رخ داده ...
چون من هم که پارس دارم همین شکلیه سرعت دانلود خیلی اومده پایین...
فکر میکنم این یه مشکل کلی باشه و به شرکتی که ارائه میده ربطی نداره.....

علی یارتان

Hamed2420
November 3rd, 2006, 11:16
متشکرم

آخه ساپورت اونها میگه که اگه بیاید 128 رو تست کنید، سرعت دانلودتون بالاتر از 7 یا 8 کیلوبایت نمیشه. :huh:

کسی اینجا از شاتل خدمات گرفته؟ ادعای ارائه ADSL2+ رو دارن.

من شنیدم با سرعت 128 کیلوبایتش حداقل 13 و حداکثر تا 18 کیلوبایت دانلود دارن!
اگه اینجوری باشه خیلی بهتر از داتک هست!!!!!!!!!!!!!

ارادتمند شما

ravian
November 3rd, 2006, 12:29
نه دوست عزیز اینا همش حرفه .... همشون مثل هم هستن و اینکه به شما گفتن با 128 میشه 13 دانلود کرد همش حرفه...!

Hamed2420
November 3rd, 2006, 12:42
نه دوست عزیز اینا همش حرفه .... همشون مثل هم هستن و اینکه به شما گفتن با 128 میشه 13 دانلود کرد همش حرفه...!
شما از خدمات این شرکت استفاده میکنید؟

Arak_fx
November 3rd, 2006, 12:43
سلام .

من اینترنت 128 از پارس آنلاین دارم سرعت دانلودم معمولا 13KB به بالاست .

ravian
November 3rd, 2006, 13:01
شما از خدمات این شرکت استفاده میکنید؟

بله ... من تو کرج از خدمات adsl این شرکت استفاده کردم و ناراضی بودم خیلی!!!!!!!!:mad:

ario
November 3rd, 2006, 13:14
متشکرم
آخه ساپورت اونها میگه که اگه بیاید 128 رو تست کنید، سرعت دانلودتون بالاتر از 7 یا 8 کیلوبایت نمیشه. :huh:
کسی اینجا از شاتل خدمات گرفته؟ ادعای ارائه ADSL2+ رو دارن.
من شنیدم با سرعت 128 کیلوبایتش حداقل 13 و حداکثر تا 18 کیلوبایت دانلود دارن!
اگه اینجوری باشه خیلی بهتر از داتک هست!!!!!!!!!!!!!
ارادتمند شما
adsl 2 براي سرعت ها پايين مثل 128 فرقي نميكنه! در هر دو نوع adsl با 128k ميشه 13 كيلو بايت دانلود كرد. حداكثر 18 رو هم روش زياد حساب نكن چون به ندرت اتفاق ميوفته...
پارسال شاتل در ولايت ما يعني كرج با اين كه به عنوان يك Icp ديش داشت , ولي خيلي مشكل داشت و به 2 تا isp كه سرويس ميداد از ساعت 10 شب به بعد خيلي سرعتشون ميومد پايين... و از اين لحاظ خوب نبود ولي از نظر adsl نميدونم چه جوري سرويس ميده...
راستي در داتك دانلود كردن فايل با 128 چه قدره؟!‌ 7-8 كيلو بايته؟!‌!!
پارس آنلاي كه در كرج با 128 ميتونه 13kb و با 256 ميتونه حدود 25kb دانلود كنه . البته حدود 3 هفته است كه من باهاشون مشكل دارم كه البته امروز به اين نتيجه رسيدم كه كامپيوترم trojan يا يه ويروس ديگه اي داره... send ام خيلي زياده....
در كل پارس آنلاين خوبه :)

ario
November 3rd, 2006, 13:21
بله ... من تو کرج از خدمات adsl این شرکت استفاده کردم و ناراضی بودم خیلی!!!!!!!!:mad:
مشكلتون با شاتل چه بود؟ و الان از كجا سرويس ميگيرين؟

Hamed2420
November 3rd, 2006, 14:32
adsl 2 براي سرعت ها پايين مثل 128 فرقي نميكنه! در هر دو نوع adsl با 128k ميشه 13 كيلو بايت دانلود كرد. حداكثر 18 رو هم روش زياد حساب نكن چون به ندرت اتفاق ميوفته...
پارسال شاتل در ولايت ما يعني كرج با اين كه به عنوان يك Icp ديش داشت , ولي خيلي مشكل داشت و به 2 تا isp كه سرويس ميداد از ساعت 10 شب به بعد خيلي سرعتشون ميومد پايين... و از اين لحاظ خوب نبود ولي از نظر adsl نميدونم چه جوري سرويس ميده...
راستي در داتك دانلود كردن فايل با 128 چه قدره؟!‌ 7-8 كيلو بايته؟!‌!!
پارس آنلاي كه در كرج با 128 ميتونه 13kb و با 256 ميتونه حدود 25kb دانلود كنه . البته حدود 3 هفته است كه من باهاشون مشكل دارم كه البته امروز به اين نتيجه رسيدم كه كامپيوترم trojan يا يه ويروس ديگه اي داره... send ام خيلي زياده....
در كل پارس آنلاين خوبه :)

متشکرم

پس من به یک نتیجه ای رسیدم.
داتک سرویس 256 رو میداد ماهی 29000 تومان که به نسبت شرکت های دیگه خیلی ارزونتر بود. سرعت دانلود هم روی 23 و 24 بود.
الان یه چند وقتیه که سرعت دانلود من اومده روی 12 و 13 کیلو بایت، یعنی دقیقا نصف شده و اصلا بالاتر از این مقدار نمیره. :huh:
باهاشون که تماس میگیریم، انگاری که داری با سیستم هوشمند منشی تلفنی صحبت میکنی، فقط یه چیز بلدن بگن : "آقا سیستم دی اس ال dedicate نیست، sharing هست." :mad:

پس نتیجه میشه که داتک هم با جمع کردن مشتریهای بسیار زیاد سیستم قیمتی خودش رو مثل باقی شرکت ها کرده.

فکر کنم الان 128 پارس یا شاتل همین 30 تومان درمیاد.
عجب سیاستهایی دارن، 6 ماه مشتری جمع میکنه بعدش .:cool: ....
پس رفتم که داتک رو به خاک بسپارم :D

متشکرم
ارادتمند شما

Watoo Watoo
November 3rd, 2006, 23:17
پروژه های میلیاردی و محدودیت اینترنت پرسرعت ([Only registered and activated users can see links])

Hamed2420
November 3rd, 2006, 23:36
پروژه های میلیاردی و محدودیت اینترنت پرسرعت ([Only registered and activated users can see links])

:( :(

بخدا شرم آوره، تو این چند وقته کلی خبر های بامزه داشتیم :D
یکیش 2 تا بچه کافی نیست :whoow: :laugh:
یکیش هم همین محدودیت اینترنت :mad:
و .....

هر دم از این باغ بری میرسد :blink: :cry:

Arak_fx
November 3rd, 2006, 23:46
:( :(

بخدا شرم آوره، تو این چند وقته کلی خبر های بامزه داشتیم :D
یکیش 2 تا بچه کافی نیست :whoow: :laugh:
یکیش هم همین محدودیت اینترنت :mad:
و .....

هر دم از این باغ بری میرسد :blink: :cry:

حامد جان خون خودتو کثیف نکن چون نهضت ادمه دارد ! ;)

aliii878
November 5th, 2006, 20:06
سلام به دوستان عزیز

یه سایت برای دانلود تم کامپیوتر به من معرفی میکنید:cool:
من از این صفحه کامپیوترم دپرس شدم به خدا:cry:

علی یارتان

Hamed2420
November 5th, 2006, 21:23
با سلام خدمت علی آقای گل،

این یه Theme با حجم 27 :blink: مگابایت برای شما :happy:

Vista Inspirat Pack 1.1 ([Only registered and activated users can see links])

من روی ویندوز مدیا سنتر نصب کردم و به خوبی کار کرد اما این دم ها شاید با بعضی از ورژن های ویندوز مشکل پیدا کنن برای همین اول یه Restore Point برای سیستمتون انتخاب کنین که اگه احیاناً مشکلی پیش اومد ویندوز رو رستور کنید.

من خودم برای عوض کردن حال و هوای ویندوز بک گراند و آیکون هارو عوض میکنم :cool:

ویرایش : یه Screenshot ازش ببینید اگر خوشتون اومد دانلود کنین: [Only registered and activated users can see links]

موفق باشید
ارادتمند شما

aliii878
November 5th, 2006, 21:39
حامد جان مرسی;)

عالیه.... شرمنده 27 مگ اپ کردین:blush:

علی یارتان

Hamed2420
November 5th, 2006, 21:42
حامد جان مرسی;)

عالیه.... شرمنده 27 مگ اپ کردین:blush:

علی یارتان

:happy:
خواهش میکنم علی آقا

این هم یه سایت مخصوص این کارا ;)

touhidqolizadeh
November 8th, 2006, 11:56
سلام

قضيه اين خطوط پر سرعت اينترنت و ماهواره اي رو كسي مي دونه ، آيا منظورشون همون ADSL است يا داستانش فرق مي كنه ؟ الان همين ADSL رو مستقيم از مخابرات اجاره مي كنيد يا نه از ISP ها مي گيريد و يا از امور مشتركين موبايل و غيره ؟ :o ببخشيدا تو شهرمون هنوز ADSL نيومده بخاطر اين مي پرسم ! :blush:

با تشكر

Hamed2420
November 8th, 2006, 12:08
سلام جناب قلیزاده،

ADSL خیره سرشون همون پرسرعت هست :D

من که به شخصه از یک ICP اینترنت میگیرم و فکر نکنم که ISP ها پهنای باند کافی برای این کار داشته باشن.
اما همونطور که میدونین تمام این آی سی پی ها دیش داشتند که از خرداد ماه گذشته به دستور مخابرات محترم تمام دیشها جمع آوری و برای کنترل بیشتر تمام اینترنت الان زیره دست مخابرات هست. دقیقا از همون موقعی که اینترنت خراب شد :laugh:

ارادتمند شما

touhidqolizadeh
November 8th, 2006, 12:18
سلام جناب قلیزاده،

ADSL خیره سرشون همون پرسرعت هست :D

من که به شخصه از یک ICP اینترنت میگیرم و فکر نکنم که ISP ها پهنای باند کافی برای این کار داشته باشن.
اما همونطور که میدونین تمام این آی سی پی ها دیش داشتند که از خرداد ماه گذشته به دستور مخابرات محترم تمام دیشها جمع آوری و برای کنترل بیشتر تمام اینترنت الان زیره دست مخابرات هست. دقیقا از همون موقعی که اینترنت خراب شد :laugh:

ارادتمند شما

سلام
از پاسخ شما سپاسگزار هستم اگه مي شه در مورد ICP كمي توضيح بديد خيلي ممنون مي شم براي برپايي ICP آيا مثل ISP اجتياج به تجهيزات و امكانات گران قيمت مي خواد ؟ بنظر شما چقدر ؟

ario
November 8th, 2006, 12:20
سلام
قضيه اين خطوط پر سرعت اينترنت و ماهواره اي رو كسي مي دونه ، آيا منظورشون همون ADSL است يا داستانش فرق مي كنه ؟ الان همين ADSL رو مستقيم از مخابرات اجاره مي كنيد يا نه از ISP ها مي گيريد و يا از امور مشتركين موبايل و غيره ؟ :o ببخشيدا تو شهرمون هنوز ADSL نيومده بخاطر اين مي پرسم ! :blush:
با تشكر
adsl را از icp ها كه تا خرداد مثل مخابرات مادر isp ها حساب ميشدند ميگيريم...
در شهر هايي كه Icp براش صرف نمي كنه كه جايي را بگيره و.... با يك isp قرار داد مي بنده و اون isp ميتونه سرويس adsl را در اونجا ارائه كنه.

ario
November 8th, 2006, 12:31
سلام
از پاسخ شما سپاسگزار هستم اگه مي شه در مورد ICP كمي توضيح بديد خيلي ممنون مي شم براي برپايي ICP آيا مثل ISP اجتياج به تجهيزات و امكانات گران قيمت مي خواد ؟ بنظر شما چقدر ؟
icp در كل ايران فكر كنم كه 11 تا باشه و نميدونم كه چند ميليارد تومان هزينه داره! فقط يادمه كه اگه اشتباه نكنم 200- 300 ميليون وثيقه بايد بذارين! :happy:
icp كجا و isp كجا!
icp مثلا" بايد ديتا رو با حجم زياد بخره (از طريق ديش) و خورد كنه بده به آي اس پي ها .
ولي در حال حاضر كه بايد از مخابرات بسيار گران تر از ديش هايي كه داشتند بخره !(خصوصي سازي)
و غير از آن ميتونه سرويس adsl و wireless هم بده....
به مجوزشون هم ميگويند پروانه ي ندا يا pap

Hamed2420
November 8th, 2006, 12:31
والا در مورد تجهیزات که من هیچ اطلاعاتی ندارم اما:

ICP مخفف Internet Center Provider هست که به قول جناب آریو الان تنها مخابرات ICP هست و تمام این شرکت های بزرگ میشن ISP که مخفف Internet Service Provider هست.

حالا نمیدونم اون ISP های قدیم الان اسمشون چی شده :D
`(ISP) فکر کنم گزینه خوبی باشه :laugh:

به هر حال مفهوم دقیق خصوصی سازی رو میشه تو زورگویی مخابرات دید ;) :nervous:

ارادتمند شما

ویرایش: جناب آریو، ببخشید، پست ها همزمان شد. اما در مورد خصوصی سازی ...... :cry:

touhidqolizadeh
November 8th, 2006, 12:33
adsl را از icp ها كه تا خرداد مثل مخابرات مادر isp ها حساب ميشدند ميگيريم...
در شهر هايي كه Icp براش صرف نمي كنه كه جايي را بگيره و.... با يك isp قرار داد مي بنده و اون isp ميتونه سرويس adsl را در اونجا ارائه كنه.

سلام

آيا امكان داره مثلا مراكزي مثل خدمات به مشتركين موبايل و يا كتابخانه هايي كه در بهترين نقطه شهر هستن بتونن سرويس adsl رو ارائه كنند و آيا مخابرات اين خدمات رو بهشون مي ده . وكلا چطوريه . به امكانات جانبي احتياج نيست ؟
باتشكر

Mazdak Parsian
November 10th, 2006, 17:23
تبديل فايرفاكس به اكسپلورر ([Only registered and activated users can see links])

mehran_lp
November 10th, 2006, 18:15
سلام
این اینترنت ما هم بساطیه واسه خودش ها !!
من ADSLدارم اما محدودیت حجمی داره !اول از همه اینکه میشه دورش زد این محدودیت رو ؟
اگه نمیشه چطور می تونم مصرفم رو به حداقل برسونم
مثلآ می خوام تو انجمن ها فقط تکست ببینم که مصلمآ حجم کمتری داره !راهی داره ؟
ممنون

rzamany
November 10th, 2006, 20:10
سلام
این اینترنت ما هم بساطیه واسه خودش ها !!
من ADSLدارم اما محدودیت حجمی داره !اول از همه اینکه میشه دورش زد این محدودیت رو ؟
اگه نمیشه چطور می تونم مصرفم رو به حداقل برسونم
مثلآ می خوام تو انجمن ها فقط تکست ببینم که مصلمآ حجم کمتری داره !راهی داره ؟
ممنون
از چه شرکتی میگیرید؟
اگر خواستید من میتونم بدون محدودیت حجمی و قیمت مناسب به شما معرفی کنم.

mehran_lp
November 10th, 2006, 22:56
دوست عزیز من شهرستانم
از ندا گستر صبا می گیرم

a.m.f
November 14th, 2006, 13:36
سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

seifi
November 14th, 2006, 13:48
سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

با سلام، من از کسپرسکی kaspersky internet security 6 استفاده می کنم و راضی هستم ( [Only registered and activated users can see links] ). ضمناً، در سایت [Only registered and activated users can see links] توانمندی های آنتی ویروس های مختلف با هم مقایسه شده است. تا آنجا که اطلاع دارم، نسخه های اورجینال نورتن، نود 32 و بیت دفندر ( که برنامه های توانایی هم هستند) در ایران به فروش می رسند. مشکل اصلی در مورد برنامه های اورجینال، مبهم بودن وضعیت پشتیبانی آن ها پس از انقضاء دوره یک ساله است. از این جهت بیت دفندر ( رومانیایی) و کسپرسکی وضعیت بهتری دارند.

اگر خرید نسخه های اورجینال مشکل است، آنتی ویروس AVG را توصیه می کنم: [Only registered and activated users can see links]

mehran_lp
November 14th, 2006, 14:06
منم کسپر رو پیشنهاد می کنم ...کم آزاره

a.m.f
November 14th, 2006, 15:29
seifi جان
بسیار از راهنمایی مفیدت سپاسگذارم .

a.m.f
November 14th, 2006, 15:32
همینطور از شما دوست عزیز mehra_lp

taklimi
November 15th, 2006, 03:37
با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر

Arak_fx
November 15th, 2006, 04:01
با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر
سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

taklimi
November 15th, 2006, 08:37
سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

Hamed2420
November 15th, 2006, 09:58
دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.

من این سیستم رو توی یک شرکت دیدم و اطلاع خاص دیگه ای ندارم.

موفق باشید
ارادتمند شما

ario
November 15th, 2006, 10:22
سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.
موفق باشید
ارادتمند شما
نه بابا چه قدر سخت ميگيري.... :)
يه كامپيوتر ميشه سرور و اون يكي هم كلاينت. هر كدوم از pc ها هم يك كارت شبكه ميخوان و يك كابل شبكه هم به طول دلخواه ميري ميگي كه بسازن.... يعني كابل رو ميبرند و سوكت ميزنند....
بعدش بايد IP بدي به دو تا pc (ربطي به آيپي اينترنتتت نداره!)
همين...

taklimi
November 15th, 2006, 11:08
دوستان hamed2420 و ario
از راهنمایی شما ممنونم .
شاد باشید .

mehran_lp
November 15th, 2006, 11:32
مودمت رو Share کنی بسه [Only registered and activated users can see links][1].gif

yaser_rashidi
November 15th, 2006, 16:40
سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

fantazio
November 15th, 2006, 20:29
سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

من دادم به FlashGet ([Only registered and activated users can see links]) داره دانلود میکنه ;)

taklimi
November 15th, 2006, 20:57
مودمت رو Share کنی بسه [Only registered and activated users can see links][1].gif

با سلام
ببخشید میشه بفرمایید چطوری میشه اینکار را کرد.
با تشکر

mehran_lp
November 15th, 2006, 23:39
سلام دوست عزیز
شما كافيه از كراس كابل استفاده كنيد. مقداري رو كه مي خواهيد متر كنيد بريد كابل رو بخريد دو تا سوكت هم بخريد به كسي كه آچار مخصوص اين كار رو داره بگيد مي خوام کراس وصل کنم خودش میدونه چه جوری براتون پرس کنه
البته با این کار فقط می تونید دو تا کامپیوتر رو به هم وصل کنید امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم
بیش از دو کامپیوتر فقط هاب

taklimi
November 16th, 2006, 00:50
سلام دوست عزیز
شما كافيه از كراس كابل استفاده كنيد. مقداري رو كه مي خواهيد متر كنيد بريد كابل رو بخريد دو تا سوكت هم بخريد به كسي كه آچار مخصوص اين كار رو داره بگيد مي خوام کراس وصل کنم خودش میدونه چه جوری براتون پرس کنه
البته با این کار فقط می تونید دو تا کامپیوتر رو به هم وصل کنید امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم
بیش از دو کامپیوتر فقط هاب

اقا مهران ممنون از راهنمایت
متوجه شدم میرم که راهش بندازم.

amir777
November 16th, 2006, 10:54
ببخشید یک سوال داشتم.....
من 2 روز پیش کامپیوترم رو ری استارت کردم از اون به بعد یه صفحه سیاه میاد میگه دیسک بوت بزار من هم که cd ویندوز رو می زارم هیچ افاقه ها نمی کنه:(
میشه بگید چیکار کنم:cry:
خیلی متشکرم

mehran_lp
November 16th, 2006, 11:31
مطمئنی از رو سی دی رام بوت می شه ؟

amir777
November 16th, 2006, 12:00
اقا مهران سلام
والا نمی دونم این ویندوزه که خریدم میگن دیگه احتیاجی به دیسک بوت نیست(خودش داره)من هم همون روال همیشگی نصب ویندوز...رو می خوام اجرا کنم که میگه بازم بوت می خواد . ببخشید اگه متوجه منظورتون نمی شم
همچین وارد نیستم
متشکرم

mehran_lp
November 16th, 2006, 12:06
منم درست متوجه نشدم اما :
موقعی که سیستم رو ریست می کنی del رو بزن تا وارد تنظیمات بایوس بشی ....بعدش تو یکی از قسمتها (تو مادربوردهای مختلف فرق می کنه) یه جا نوشته First hardware boot که رو Hdd0پیش فرضه ...شما بکنش Cd rom
همین [Only registered and activated users can see links] البته من که هیچی حالیم نیست الانم ذهنی دارم می گم

ario
November 16th, 2006, 12:07
مطمئنی از رو سی دی رام بوت می شه ؟
بايد در تنظيمات مادربورد يعني setup motherboard كه اول ري استارت كردن Delete را بايد نگه داشت تا به داخلش رفت بوت را از روي هارد ديست بر روي سيدي رام قرار دهند.:)

amir777
November 16th, 2006, 12:26
ممنون از اقا مهران و جناب اریو
با تشکر

touhidqolizadeh
November 16th, 2006, 17:14
سلاممن با وجودي كه نرم افزار آنتي ويروس نورتون و آنتي اسپايي sweeper رو دارم يك برنامه ضد ويروس وضد تراجان و غيره گرفتم كه مي گه 30 يا 40 تا تراجان دارم دوستان كسي اكتيو كد اين رو داره كامپيوترم آلوده شده مي ترسم پسوردهاي طلائي ام لو بره آدرسش اين است[Only registered and activated users can see links] اگه ضد هك زون آلارم رو نصب كنم مي شه كاري كرد ؟باتشكر

saied
November 16th, 2006, 20:12

next
November 27th, 2006, 18:10
با سلام

امروز دستگاه wireless داتک رو پس دادم اکانت 512KB اما سرعت افتضاح بعضی مواقع از سرعت مودم پایین تر !!!!!! اه چرا من علامت تعجب زدم خوب اینجا جمهو*ری اسلا*میه دیگه:( :( :( .

حالا می خوام یه سرویس adsl بگیرم اینجوری که مشخصه بر روی پیش شماره 8875 مرکز مخابرات آزدگان فقط شرکتهای پارس آنلاین و شاتل سرویس میدن و داتک - سپنتا - ندا بر روی این پیش شماره سرویسی ندارند.

بنظر دوستان از پارس آنلاین سرویس بگیرم یا از شاتل آیا شرکتی دیگری هست که روی این پیش شماره سرویس بده

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

ario
November 27th, 2006, 18:43
با سلام
امروز دستگاه wireless داتک رو پس دادم اکانت 512KB اما سرعت افتضاح بعضی مواقع از سرعت مودم پایین تر !!!!!! اه چرا من علامت تعجب زدم خوب اینجا جمهو*ری اسلا*میه دیگه:( :( :( .
بنظر دوستان از پارس آنلاین سرویس بگیرم یا از شاتل آیا شرکتی دیگری هست که روی این پیش شماره سرویس بده

سلام
1)در كرج من از پارس آنلاين سرويس ميگيرم كه نسبتا" خوب است....
پارسال شاتل در كرج خيلي بد بود...
تهران را نميدانم :rolleyes:
2) wirelrss را به كاربران خانگي با سرعت بالاي 128 ميدهند يا بايد شركتي چيزي داشت...؟ هزينه ي دستگاه و هزينه ي ديتا ي آن چه قدر بود؟

next
November 28th, 2006, 00:25
2) wirelrss را به كاربران خانگي با سرعت بالاي 128 ميدهند يا بايد شركتي چيزي داشت...؟ هزينه ي دستگاه و هزينه ي ديتا ي آن چه قدر بود؟

با سلام

نه داشتن شرکت الزامی ندارد.
اینترنت وایرلس داتک اکانت 512/128 به قیمت 84.000 تومان است که 100.000 تومان هم بابت مودم باید بپردازید مودم بصورت امانی میباشد که در موقعی که نخواهید اشتراکتان را تمدید کنید می توانید آن را به شرکت برگردانده و مبلغ ودیعه 100.000 تومان را پس از 10 روز به شما بر می گردانند.

البته فقط مناطق خاصی در تهران تحت پوشش است که می توانید نقشه آن را و اطلاعات بیشتر را در سایتشان ببینید.

سرویسی با کیفییت بسیار پایین و مبلغی گزاف.

fx-pip
November 28th, 2006, 12:50
سلام
جایی دیگه پیدا نکردم .گفتم اینجا بنویسم
یه برنامه ساعت میخام که ساعت و دقیقه و ثانیه رو نشون بده .دیجیتالی
مثل ساعت ویندوز.فقط ثانیه شمار حتما داشته باشه;)
خیلی ممنون

mehran_lp
November 28th, 2006, 12:55
سلام
جایی دیگه پیدا نکردم .گفتم اینجا بنویسم
یه برنامه ساعت میخام که ساعت و دقیقه و ثانیه رو نشون بده .دیجیتالی
مثل ساعت ویندوز.فقط ثانیه شمار حتما داشته باشه;)
خیلی ممنون

سلام دوست عزیز
لینک تورنت به کارت میاد ؟
این واسه دریافت برنامه :
اینم سایت اصلیه برنامه
موفق باشید

fx-pip
November 28th, 2006, 13:14
سلام دوست عزیز
لینک تورنت به کارت میاد ؟
این واسه دریافت برنامه :

اینم سایت اصلیه برنامه

موفق باشید

خیلی ممنون

yaser_rashidi
November 28th, 2006, 14:52
سلام

google desktop رو نصب كنيد هم آنالوگ هم ديجيتال چند مدل دارد و زيبا هم هست. كلي كار ديگه هم ميكنه ;)

موفق باشيد
...........................
رشيدي

Hamed2420
November 28th, 2006, 16:07
سلام

google desktop رو نصب كنيد هم آنالوگ هم ديجيتال چند مدل دارد و زيبا هم هست. كلي كار ديگه هم ميكنه ;)

موفق باشيد
رشيدي

:blink: :blink: :cry: :cry:

سلام

کسی این مشکل رو داره؟

این دیگه خیلی نامردیه :evil2: :rambo:

mehran_lp
November 28th, 2006, 16:51
منم یه همچین مشکلی داشتم
از پی تو پی بگیر

Mohsen
November 29th, 2006, 02:15
این دیگه خیلی نامردیه
حامد جان براي دريافت اين سرويس IP شما چك مي گردد و اجازه ي دريافت به ايرانيان ما داده نمي شود . اما مهم نيست بذار خوش باشند ;)
با فايل فوق مي توانيد كل مجموعه را دريافت نماييد . اگر بازهم مشكلي بود بفرماييد
موفق باشيد

Hamed2420
November 29th, 2006, 02:28
منم یه همچین مشکلی داشتم
از پی تو پی بگیر

حامد جان براي دريافت اين سرويس IP شما چك مي گردد و اجازه ي دريافت به ايرانيان ما داده نمي شود . اما مهم نيست بذار خوش باشند ;)
با فايل فوق مي توانيد كل مجموعه را دريافت نماييد . اگر بازهم مشكلي بود بفرماييد
موفق باشيد

سلام

متشکرم محسن خان،
این فایل هم یک اخطار مربوط به وجود مشکل در ارتباط با سرور میده، البته میگه صبر کنم :huh:
Google Updater encountered a problem communicating with the server. Please wait a few minutes, then click the "Retry" link

مهران جان از شما هم تشکر میکنم :)

موفق باشید
ارادتمند شما

Hamed2420
November 29th, 2006, 02:38
اها

یافتم :D
لینک مستقیم دانلود Google Desktop ([Only registered and activated users can see links] l7442VHJPfXWYKy3MMTiwk4E7lF9OIaCNUWGulOgKoua/software/10535749/10328117/3/GoogleDesktopSetup.exe?ptype=3001&ontid=2379&siteId=4&edId=3&pid=10535749&psid=10328117) :

Mohsen
November 29th, 2006, 02:48
این فایل هم یک اخطار مربوط به وجود مشکل در ارتباط با سرور میده، البته میگه صبر کنم

لینک مستقیم دانلود Google Desktop ([Only registered and activated users can see links] l7442VHJPfXWYKy3MMTiwk4E7lF9OIaCNUWGulOgKoua/software/10535749/10328117/3/GoogleDesktopSetup.exe?ptype=3001&ontid=2379&siteId=4&edId=3&pid=10535749&psid=10328117) :
سلام
حامد جان اون فايل رو باز هم چك كردم . با سيستم خودم مي تونم باهاش كار كنم . شايد به خاطر ISP باشه . به هر حال خوشحالم كه حل شد (البته شخصاً از امكانات اين برنامه ي مسخره اصلاً خوشم نمياد اما نميذارم كسي آقا حامد ما رو ناراحت كنه اونهم بخاطر همچين مورد مضحكي ;))
موفق و شاد باشيد

ario
November 29th, 2006, 02:58
سلام
حامد جان اون فايل رو باز هم چك كردم . با سيستم خودم مي تونم باهاش كار كنم . شايد به خاطر ISP باشه . به هر حال خوشحالم كه حل شد (البته شخصاً از امكانات اين برنامه ي مسخره اصلاً خوشم نمياد اما نميذارم كسي آقا حامد ما رو ناراحت كنه اونهم بخاطر همچين مورد مضحكي ;))
موفق و شاد باشيد
اگه به آقا مدير نگفتم....!!!! :rolleyes: آقاي رشيدي كجايي كه برنامه ي پيشنهاديتون رو به باد توهين و انتقاد گرفتند... !؟! :blink: :cool:

Mohsen
November 29th, 2006, 03:09
اگه به آقا مدير نگفتم....!!!! :rolleyes: آقاي رشيدي كجايي كه برنامه ي پيشنهاديتون رو به باد توهين و انتقاد گرفتند... !؟! :blink: :cool:
زيرآب زني اونهم در شب تار و ملاء عام؟؟!! :cry::cry:
ضمن اينكه مخلص شما و آقا ياسر گل هم هستم اما هر برنامه اي كه بخواد آقا حامد رو اذيت كنه شايسته ي همين لقبه ;)
شب خوش و موفق باشيد

Hamed2420
November 29th, 2006, 03:09
سلام
موفق و شاد باشيد

سلام

متشکرم
مثل اینکه داتک به یه سری از کشور ها زیادی بدهکار بوده، اول آی پی های این شرکت رو بلوکه کردن :D

والا بچه ها از این برنامه زیاد تعریف کردن، ما هم بر آن شدیم که تستی کنیم برنامه را :whoow: :blink: :laugh:
نصفه شبی زده به سرم :p

خلاصه اینکه مخلصیم رئیس :blush: :)

Hamed2420
November 29th, 2006, 03:17

زيرآب زني اونهم در شب تار و ملاء عام؟؟!! :cry::cry:
ضمن اينكه مخلص شما و آقا ياسر گل هم هستم اما هر برنامه اي كه بخواد آقا حامد رو اذيت كنه شايسته ي همين لقبه ;)
شب خوش و موفق باشيد

:whoow: :laugh:

خدایا عجب رفقایی :banana:
آقا محسن، یه وقت تعیین کنید که یه کوبیده با دوغ در خدمتتون باشیم :D

آریو جان شما با آقا یاسر روی اون یکی میز بشینین :rambo: :p :blush:

:happy:

ارادتمند همگی :)

saied
November 29th, 2006, 13:20
آره بچه ها Google Desktop حرف نداره من اینجور تنظیم کردمش خیلی به کار میاد [Only registered and activated users can see links]

saied
November 29th, 2006, 13:31
این هم Google Desktop برای کسانی که گوگل اجازه دانلود براشون نمیده
Download: Google Desktop Search Plus ([Only registered and activated users can see links])

yaser_rashidi
November 29th, 2006, 14:45
سلام

خب سرچ كامپيوترتون(بعد از يكبار ايندكس كردن كه حداكثر 3-4 ساعت طول مي كشه و ميتوانيد بگذاريد كه مواقع بيكار كامپيوتر را فقط استفاده كند) با اين نرم افزار خيلي سريعتر از سرچ خود ويندوز ميشه، ابزارها و سرعت سرچ افزايش پيدا ميكنه، ساعتها و تقويم و ريمايندر قشنگ و كارآمدي داره و اخبار و موارد ديگر هم داره كه براي كسي كه نيازش رو داشته باشه بدرد ميخوره. بالكل مثل اكثر كارهاي گوگل شاهكاره. ولي ممكنه بعضي(يا همه) كارآيي هاش براي فردي غيركاربردي باشه. ;)

موفق باشيد
رشيدي

fx-pip
November 29th, 2006, 16:06
سلام
چطوری میشه نرم افزار ZoneTick را رجیستر کرد؟
من شماره سریالش رو پیدا کردم ولی جایی نداره برای وارد کردن شماره سریال.

ممنون

mehran_lp
November 29th, 2006, 16:38
دوست عزیز اون نسخه رجیستر شده

fx-pip
November 29th, 2006, 17:08
دوست عزیز اون نسخه رجیستر شده

شرمنده
خیلی ممنون

touhidqolizadeh
December 2nd, 2006, 19:55
سلام

دوستان به مبدل تصوير به متن تا حالا برخورد كردن اسم نرم افزارش چي است;)
باتشكر

ario
December 2nd, 2006, 22:25
سلام

دوستان به مبدل تصوير به متن تا حالا برخورد كردن اسم نرم افزارش چي است;)
باتشكر
تصوير به متن؟!
يعني عكس يه بزغاله در حال جست و خيز را بهش بديم و اون بنويسه : بزغاله كوچولو يا بز زنگوله به پا؟!!!! :whoow: :blush:

touhidqolizadeh
December 2nd, 2006, 23:07
تصوير به متن؟!
يعني عكس يه بزغاله در حال جست و خيز را بهش بديم و اون بنويسه : بزغاله كوچولو يا بز زنگوله به پا؟!!!! :whoow: :blush:

سلام

اونجوري كه نه مثلا ما يك ايبوك گرفتيم كه طرف اول از روي كتاب اصلي عكس گرفته يا بقول معروف اسكن كرده و تصاويرش رو كنار هم قرار داده وتبديل به ايبوك يا pdf كرده حالا من مي خوام كه همون تصاوير رو تبديل به متن كنم ( يك جور مهندسي معكوس)

تن كيوو:rambo:

mehran_lp
December 2nd, 2006, 23:41
زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه ها ! به کارت میاد آقا توحید ؟

touhidqolizadeh
December 3rd, 2006, 00:04
زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه ها ! به کارت میاد آقا توحید ؟

سلام

اگه واقعا بتونه يك تصويريي كه متن انگليسي داره رو بصورت متن و يا text در بياره از هفت كله :blink: من هم بيشتره:whoow:

بگشايي لب كه قند فراوانم آرزوست رفيق:rolleyes:

باتشكر

fantazio
December 3rd, 2006, 02:50
توحید خان از لینک زیر نسخه 30 روزه برنامه رو دانلود کنید.

fx-pip
December 3rd, 2006, 11:28
توحید خان از لینک زیر نسخه 30 روزه برنامه رو دانلود کنید.

ظرفیت4.63 MB لینک دانلود مستقیم : ftp://ftp02.irislink.com/support/oa/opt/demo/RI11demosetup.exe
یا این یکی : [Only registered and activated users can see links]
موفق باشید

touhidqolizadeh
December 3rd, 2006, 14:01
سلام

دست شما درد نكنه در حال دانلود هستم يك جستجويي تو نرم افزار ايمال كردم و يك نرم افزار 1.16 مگي پيدا كردم با عنوان Pic2Txt كه تو آدرس

ed2k://|file|Pic2Txt%201.2.zip|1683142|38808CCC09F89C1364 7626F5EDD55DBC|/
بود حالا بايد منتظر باشم ببينم كي دانلود مي شه مي دونيد كه چرا ؟! با اين اينترنت قطره ايي كه ما داريم فكر كنم هزاره چهارم بايد به دستم برسه:advise:
باتشكر

fx-pip
December 4th, 2006, 12:05
سلام
يه سوال داشتم.
چطوري ميشه نرم افزار Yahoo messanger رو از بوت ويندوز برداشت؟وقتي ويندوز ميآد بالا اجرا نشه.

ممنون

Hamed2420
December 4th, 2006, 12:23
سلام
يه سوال داشتم.
چطوري ميشه نرم افزار Yahoo messanger رو از بوت ويندوز برداشت؟وقتي ويندوز ميآد بالا اجرا نشه.

ممنون

سلام

تو خود نرم افزار Ctrl+Shift+P رو بزنین، در قسمت General گزینه Automatically Start Yahoo! Messenger رو غیر فعال کنید.

امیدورام که کار کنه چون خودم امتحان نکردم اما قاعدتاً همینه ;)

موفق باشید
ارادتمند شما

fx-pip
December 4th, 2006, 12:33
سلام

تو خود نرم افزار Ctrl+Shift+P رو بزنین، در قسمت General گزینه Automatically Start Yahoo! Messenger رو غیر فعال کنید.

امیدورام که کار کنه چون خودم امتحان نکردم اما قاعدتاً همینه ;)

موفق باشید
ارادتمند شما

سلام
خيلي ممنون . حل شد:rambo:
موفق باشيد

fx-pip
December 4th, 2006, 17:54
سلام
يه مشكل خيلي وقته هست كه گريبانگير من شده ،هر كاريش كردم نتونستم درستش كنم.
از دوستان خوبم ميخام در حل اين مشكل به من كمك كنند.
من از ديكشنري آريانپور 6 جلدي (نسخه صادراتي) استفاده ميكنم.
براي ترجمه انگليسي به فارسي مشكل داره،فونت فارسي رو قاطي ميزنه.چيكارش بايد بكنم؟
ويندوز عوض كردم،روي ويندوز عربي و انگليسي و فارسي و 98 و Me و 2000 و xp‌انواع مختلفش امتحان كردم درست نشد كه نشد.
عكس رو ببينيد.
ممنون

ario
December 4th, 2006, 19:13
سلام
عكس رو ببينيد.
ممنون
با شركت سازنده اش تماس بگيريد :rolleyes:

Hamed2420
December 4th, 2006, 20:02
با سلام

نرم افزاری بسیار سودمند و کم حجم برای کسانی که در تایپ فارسی مشکل دارند. ;)

فینگلیش بنویسید و فارسی بخوانید، سپس به راحتی متن فارسی را کپی کرده و در سایت ها قرار دهید.

موفق باشید
ارادتمند شما

touhidqolizadeh
December 5th, 2006, 11:52
سلام
براي ترجمه انگليسي به فارسي مشكل داره،فونت فارسي رو قاطي ميزنه.چيكارش بايد بكنم؟
ويندوز عوض كردم،روي ويندوز عربي و انگليسي و فارسي و 98 و Me و 2000 و xp‌انواع مختلفش امتحان كردم درست نشد كه نشد.
عكس رو ببينيد.
ممنون

سلام

والا من ه آريانپور رو دارم دستور العملهايي كه تو خود برنامه براي نصب فونت و تنظيمات داره رو هم اجرا كردم ولي باز مي ديدم كه مشكل شما رو دارم اولا فكر كنم تو ويندوز پارسا 98 راحت نصب مي شد و راحت مي شد تنظيم كرد . دوما فكر كنم به سايت خود آريانپور بريد و بپرسيد راحتر مي تونيد به نتيجه برسيد سوما كه هيچي :huh: هميجوري از دهنم پرسيد :blink:

باتشكر

fx-pip
December 5th, 2006, 12:28
سلام

والا من ه آريانپور رو دارم دستور العملهايي كه تو خود برنامه براي نصب فونت و تنظيمات داره رو هم اجرا كردم ولي باز مي ديدم كه مشكل شما رو دارم اولا فكر كنم تو ويندوز پارسا 98 راحت نصب مي شد و راحت مي شد تنظيم كرد . دوما فكر كنم به سايت خود آريانپور بريد و بپرسيد راحتر مي تونيد به نتيجه برسيد سوما كه هيچي :huh: هميجوري از دهنم پرسيد :blink:

باتشكر

سلام
آقا مشكلم بعد از چند ماه امروز حل شد :banana:
ويندوز xp pro 2001sp1 رو نصب كردم وقتي ديكشنري رو اجرا كردم ديدم كه درست شده :banana:

موفق باشيد

saied
December 7th, 2006, 22:32
سلام این رو تازه دانلود کردم دیدم به درد بچه ها می خوره گفتم بزارم. دریافت نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
__________________________________________________ ______________________________________
Active Virtual Desktop

[Only registered and activated users can see links] wished you had several screens on your computer? Active Virtual Desktop is a virtual desktop manager which will create up to 9 virtual desktops allowing you to have different programs running on each of them. This virtual desktop manager resides in system tray area (near the clock) adds virtual desktops buttons here. That allows you to switch from one virtual desktop to another with a single mouse click. You can easily minimize, maximize, close, move from one virtual desktop to another and even drop windows to the system tray using the windows manager window.
[Only registered and activated users can see links] Customizable hotkeys helps you conviently operate with your virtual desktops and move applications from one virtual desktop to another. Active Virtual Desktop allows you to have own wallpaper for each virtual desktop.

Download ([Only registered and activated users can see links])

mehdi77
December 8th, 2006, 20:39
با سلام
دوستان عزيز ايا برنامه اي كه بشود با ان با خواندن متني ، صداي خودمان را ضبط كرده براي گوش كردن دوباره (در مترو و...) سراغ داريد؟
با تشكر

saied
December 8th, 2006, 22:00
با سلام
دوستان عزيز ايا برنامه اي كه بشود با ان با خواندن متني ، صداي خودمان را ضبط كرده براي گوش كردن دوباره (در مترو و...) سراغ داريد؟
با تشكر

من از Cool Edit Pro ([Only registered and activated users can see links]) استفاده می کنم خیلی کامل هست ولی برنامه های کوچیک هم هست

mehdi77
December 11th, 2006, 22:55
من از Cool Edit Pro ([Only registered and activated users can see links]) استفاده می کنم خیلی کامل هست ولی برنامه های کوچیک هم هست
با سلام :)
جناب سعيد خان از لطف شما بسيار ممنونم:blush:
اما نتوانستم دانلود كنم:( اگر امكان دارد برنامه هايي كه حجم كمي دارد را معرفي نماييد يك برنامه معمولي باشد نه حرفه اي يا اگر برايتان امكان دارد فايلش را در اينجا قرار دهيد
باز هم ممنون
شاد وتندرست باشيد

Piran
December 11th, 2006, 23:16
مي خواستم ببينم كسي از دوستان ورژني از آنتي ويروس كسپرسكي ( Kaspersky Anti Virus) داره

كه قابل آپديت شدن به صورت آنلاين باشه ؟!

من از ورژن 6 استفاده ميكنم كه تا همين 1 هفته پيش آپديت ميشد ولي گويا الان ديگه نميشه (‌احتمالا فهميدن و

جلوشو گرفتن )‌

ارادتمند

م. پيران

fotovat
December 11th, 2006, 23:57
مي خواستم ببينم كسي از دوستان ورژني از آنتي ويروس كسپرسكي ( Kaspersky Anti Virus) داره

كه قابل آپديت شدن به صورت آنلاين باشه ؟!

من از ورژن 6 استفاده ميكنم كه تا همين 1 هفته پيش آپديت ميشد ولي گويا الان ديگه نميشه (‌احتمالا فهميدن و

جلوشو گرفتن )‌

ارادتمند

م. پيران

سلام این مطمئن ترین ورژن آخر هست ولی من امتحانش نکردم :)

Kaspersky Lab Products Build 6.0.2.523 Vista Compatible

دانلود (ftp://kav2006:[Only registered and activated users can see links]/6.0.2.523_Vista/English/2006_11_23_15_20/kav6.en.msi)

Activation Betacode : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

در ضمن تنها میتونید از نشانی زیر update ها رو دریافت کنید در غیر اینصورت مشکل خواهید داشت

ftp://d5y.kaspersky-labs.com