PDA

View Full Version : کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

hamidrezamf
June 8th, 2008, 03:28
درود
لطفاً اگر اطلاعاتی در زمینه این نرم افزار دارید بفرمایید چون تا حالا اسمش رو نشنیدم و در صورت امکان لینک دانلود ک ر ک شده این نرم افزار رو اگر قرار بدید ممنون میشم.
ضمناً شما روی هارد ساتا اون رو نصب کردید ؟
ارادتمند

سلام
میبخشید که دیر جواب دادم...چند روزی نبودم...
این نرم افزار مخفف Power Quest Drive Image هستش...کارش هم Image گرفتن از درایو هست...
یعنی بعد از اینکه نرم افزارهای دلخواهتون رو نصب کردید با این نرم افزار از درایو ویندوزتون Image میگیرید و روی یه درایو دیگه به صورت فشرده ذخیره میکنید...هر زمان هم خواستید restore میکنید..
کار باهاش خیلی ساده هست..
در ضمن من هاردم ساتا نیست...و نمیدونم فرقی میکنه برای ساتا یا نه..
لینکی ازش ندارم چون از اول یه نسخه رو هاردم داشتم( اینی که دارم ورژن 3.0 هست که خوب باید جدیدش هم اومده باشه)..سرچ کنید پیدا میکنید حتما"...
نرم افزار norton ghost هم که جناب غفاری معرفی کردن حرفه ای هست..اگرچه من چون با همین راحتم و ازش استفاده نکردم...
موفق باشید...

lastnight19
June 8th, 2008, 15:17
فایروال ، پورتهایی که برنامه های مورد نظر شما از آنها استفاده می کنند را بسته است. باید با مدیر شبکه تماس بگیرید و از ایشان بخواهید پورتهای مزبور را برایتان باز کند.

دوست عزیز اگر می شد که من برم و با مدیر شبکه صحبت کنم که همه چیز حل بود دیگه اینکه اسمش مشکل نبود، بدلیل بعضی مشکلاتی که وجود داره این پورتها بسته شده حالا شما فکر کنید اگر بدون اینکه بخواهیم با مدیر شبکه صحبت کنیم و بخواهیم که این مشکل رو خودمون حل کنیم و از این سایتها و این امکانات استفاده کنیم چیکار باید بکنیم.

Kambiz_T.A
June 8th, 2008, 18:09
با سلام

کامپیوتر شما اطلاعاتی بیش از آنکه فکرش را می کنید ذخیره می کند. تمام قسمت های Hard disk شامل اطلاعاتی درباره سایت هایی که بازدید کرده اید، File هایی که اجرا کرده اید، به کسانی که Email زده اید و ... می باشد.
بیشتر کاربران با پاک کردن History مرورگر خود و خالی کرده سطل زباله (Recycle Bin) فکر می کنند که تمام اطلاعاتی که ممکن است باعث افشای اسناد شخصی و تجاوز به حریم شخصی آنان در شبکه می شود را از بین برده اند. اما امروزه نرم افزار هایی ساخته شده اند که می توانند حتی File هایی را که از Recycle Bin ویندوز پاک شده اند را نیز برگردانند.
ویندوز نیز دارای یک File مخفی به نام index.dat می باشد که تمام اطلاعات وبگردی کاربران در آن ثبت می شود که حتی با پاک کردن History مرورگر، این اطلاعات از بین نخواهند رفت. علاوه بر این برنامه های دیگری نیز وجود دارند که اطلاعات و File های کاربران را در history خود ذخیره می کنند مانند : Windows Media Player, Kazaa, AOL, MSN Messenger, Yahoo! Messenger, Microsoft Office و ... .
چاره چیست؟
آیا با افزایش سرقت های اینترنتی راه حلی برای جلوگیری از افشای اسناد محرمانه کاربران وجود دارد؟
Privacy Shield کاملترین نرم افزار پاک کننده ویندوز!
Privacy Shield نرم افزاری است که تنها با یک کلیک تمامی اطلاعات ذخیره شده در کامپیوتر از جمله اطلاعات و File های موجود در History مرورگر، تمام cookie های سیستم ، File های زائد و ... را پاک می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Privacy Shield 3.0.76 :
- پاک کننده کامل اطلاعات داخل History مرورگر
- پاک کننده کامل محتویات داخل Cashe مرورگر
- پاک کردن تمامی cookie های موجود در سیستم
- پاک کردن تمامی URL های داخل address bar مرورگر
- پاک کننده تمامی کلماتی که به وسیله موتورهای جستجوکننده جستجو شده اند
- پاک کردن اطلاعات ذخیره شده در File مخفی Index.dat ویندوز
- پاک کردن اطلاعات باقی مانده مربوط به Autocomplete مرورگر
- افزایش فضای درایو ها با پاک کردن temporary files
- پاک کردن Email های ذخیره شده در برنامه Outlook و Netscape
- پاک کردن کامل اطلاعات و File های داخل حافظه کامپیوتر و Recycle Bin ویندوز به گونه ای که حتی با برنامه های بازگرداندن File های پاک شده نیز قابل برگشت نباشند
- پاک کردن File ها و اطلاعات ذخیره شده در History برنامه های : Adobe Acrobat Reader, AOL Instant Messenger, CuteFTP ، Divx Player، PowerDVD، Microsoft Office، WinRar و ...
- توانایی اجرای خودکار در هنگام روشن و خاموش شدن کامپیوتر
- قابلیت زمان بندی برای اجرای برنامه
- و ...
[Only registered and activated users can see links]

پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

pakan.p
June 8th, 2008, 20:01
سلام از دوستان كسي هست كه بدونه چطور ميشه ا ز شر اين spam هاي داخل ميل خلاص شد طوري كه ديگه ميلي ازشون دريافت نكرد؟

Mohsen
June 8th, 2008, 23:37
من توی شرکتی کار می کنم که کل کامپیوترها شبکه می باشند و تمامی شبکه مجهز به سیستم فایروال می باشد به همین جهت تمامی برنامه هایی که به نحوی آن لاین کار می کنند و نیاز به دانلود و آپ تو دیت شدن دارند از کار می افتند، شما برای رفع این مشکل چه پیشنهادی دارید؟
سلام

کاری که باید انجام دهید اینست که IP سرور را بدست بیارید . بعد از اینکار به قسمت Tools و منوی Options رفته و گزینه ی Enable ***** Server را تیک می زنید . حالا باید وارد قسمت پ ر و ک س ی شده و مانند شکل زیر تنظیمات را وارد کنید :

شماره ی سرور را در کادر اول و در قسمت Login هم مانند شکل زیر User و Password خود را وارد کنید تا بتوانید به نت سرور متصل شوید . مطالعه ی Help متاتریدر که در خصوص تنظیمات این منو توضیح داده نیز مفید است .

موفق باشید

Kambiz_T.A
June 9th, 2008, 13:50
با سلام

نرم افزارهاي زيادي بر روي كامپيوتر شما نصب هستند از قبيل MS-Office, WinZip, Windows Media Player, RealOne Player, AcdSee, Outlook Express و بسياري ديگر, اكثر آنها به گونه اي مي باشند كه هر كس ميتواند از آنها استفاده كند و به اطلاعات موجود در آنها دسترسي و يا از آن براي انجام كارهاي شخصي استفاده كند. شايد شما دوست نداريد با نرم افزاري كه متعلق به شماست و خود شما خريداري و نصب كرديد كس ديگري استفاده كند! Password Door محصول شركت TopLang نرم افزاري براي گذاشتن پسورد روي نرم افزارهاي مختلف است به گونه اي با اجرا شدن نرم افزار صفحه ي درخواست پسورد ظاهر شود و شما تنها با وارد كردن كلمه عبور صحيح بتوانيد وارد محيط نرم افزارها شويد‌! اين نرم افزار به آساني هر نرم افزاري رو ميتونه قفل گذاري كنه بدون ايجاد كوچكترين اختلالي در خود برنامه‌! خود نرم افزار هم Password protected ميباشد

قابليتهاي كليدي نرم افزار Password Door 8.4.2 :
- قابلیت قرار دادن رمز عبور برای هر یک از برنامه های ویندوز
- سازگاری با نسخه های ویندوز 2000, 2003, XP, Vista
- لیست نمودن برنامه هایی که دارای رمز عبور می باشند در محیط نرم افزار
- دارای ویژگی کشیدن و رها کردن ، به این صورت که کافیست آیکن برنامه را با موس گرفته و به داخل محیط برنامه بکشید و آن را رها کنید، سپس تنظیمات خود را اعمال کنید.
- دارای الگوریتم پیشرفته در رمز گذاری و به صورت 100% تضمینی که از رمز عبور این نرم افزار بدون وارد نمودن رمز صحیح نمی توان عبور کرد.
- قرار دادن رمز عبورهای دلخواه بر روی نرم افزار هایی که انتخاب می کنید.
- ارائه گزارش به صورت LogFile از نرم افزارهایی که دارای رمز عبور می باشند مشخص شده و زمان استفاده از آنها نیز ثبت می شود. به کمک این ویژگی شما می توانید در صورت استفاده رمزعبور برنامه توسط دیگران و ساعت هایی که شما از برنامه استفاده نکرده اید متوجه این موضوع شوید که آیا رمزعبور شما کشف شده است یا خیر.
- استفاده آسان به وسیله رابط گرافیکی مناسب
- قابلیت به روز رسانی نرم افزار
و ...

موفق و پيروز باشيد

sarmaiedar
June 9th, 2008, 23:42
سلام

کاری که باید انجام دهید اینست که IP سرور را بدست بیارید . بعد از اینکار به قسمت Tools و منوی Options رفته و گزینه ی Enable ***** Server را تیک می زنید . حالا باید وارد قسمت پ ر و ک س ی شده و مانند شکل زیر تنظیمات را وارد کنید :

شماره ی سرور را در کادر اول و در قسمت Login هم مانند شکل زیر User و Password خود را وارد کنید تا بتوانید به نت سرور متصل شوید . مطالعه ی Help متاتریدر که در خصوص تنظیمات این منو توضیح داده نیز مفید است .

موفق باشید

سلام
IP سرور را چطور بدست بياريم؟
با تشكر

robb
June 10th, 2008, 02:30
با سلام

یک مشکل نرم افزاری دارم ممنون می شم اگر از دوستان این مشکلمو برطرف کنه پیشاپش از راهنمایتون سپاسگزارم

نمی دونم چرا کامپوتر من گزینه Hibernation نداره دوستان می دونند چرا؟

این کارو چند بار انجام دادم به این صورت که...

در صفحه Desktop راست کلیک می کنم Properties و بعد گزینه Screensaver را انتخاب می کنم و در پایین سمت راست گزینه Power را کلیک می کنم و در آخر می رم تو قسمت Hibernation و آن را تیک می زنم .ولی وقتی که می خواهم سیستم خاموش کنم اصلا این گزینه در کنار Shut Down Standby Restart وجود نداره و اصلا فعال نمی شه؟ ممنون می شم اگر دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر

Hamed2420
June 10th, 2008, 05:54
سلام

در زمانی که گزینه های Turn off-Standby-Restart رو مشاهده میکنید، میتوانید کلید H را بزنید که کامپیوتر Hibernate شود و برای مشاهده گزینه میتونید Shift را نگه داشته که گزینه Standby تبدیل به Hibernate میشود

موفق باشید

نمی دونم چرا کامپوتر من گزینه Hibernation نداره دوستان می دونند چرا؟

این کارو چند بار انجام دادم به این صورت که...

در صفحه Desktop راست کلیک می کنم Properties و بعد گزینه Screensaver را انتخاب می کنم و در پایین سمت راست گزینه Power را کلیک می کنم و در آخر می رم تو قسمت Hibernation و آن را تیک می زنم .ولی وقتی که می خواهم سیستم خاموش کنم اصلا این گزینه در کنار Shut Down Standby Restart وجود نداره و اصلا فعال نمی شه؟ ممنون می شم اگر دوستان راهنمایی کنند.

trendfinder
June 10th, 2008, 06:10
درود
زمانی که درایور کارت گرافیکی نصب نشده باشد و یا ناقص نصب شده باشد گزینه هایبرنیت غیر فعال است .

aska
June 10th, 2008, 10:55
سريع ترين رايانه جهان ساخته شد
دانشمندان فناوري اطلاعات سريع ترين رايانه جهان را با توانايي انجام هزار تريليون محاسبه در يك ثانيه وارد دنياي فناوري اطلاعات كردند.

به گزارش فارس به نقل از آسوشيتدپرس، دانشمندان لابراتوار ملي آلاموس و غول فناوري اطلاعات " آي بي ام " جديدترين ابر رايانه جهان را با مصرف نظامي و براي استفاده در شبيه سازي انفجارهاي اتمي ساخته اند.

اين ابر رايانه دو برابر سريع تر از ابر رايانه آي بي ام با نام Blue Gene است.
مسوولان رسمي مي گويند اين ابر رايانه همچنين مي تواند استفاده هاي بسياري در علوم مهندسي، داروسازي و صنايع پايه داشته باشد.

اين ابر رايانه مي‌تواند در يك ثانيه كاري را كه 100 هزار لپ تاپ فوق سريع انجام مي دهند را انجام دهد.

اگر جمعيت شش ميلياردي جهان 24 ساعت در هفته با ماشين حساب مشغول حساب كردن باشند 46 سال طول مي كشد تا كاري كه "Roadrunner" در يك روز انجام مي دهد را به سرانجام برسانند.

اين ابر رايانه كه وزني معادل 500 هزار پاند دارد و 6000 فيت مربع را اشغال كرده است 6 هزار و 984 چيپ دو آلكور، 12 هزار و 960 پردازنده سلولي و 80 ترابايت حافظه دارد كه در 288 رك به اندازه يك يخچال قرار گرفته اند.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

Kambiz_T.A
June 10th, 2008, 13:47
با سلام
BurnAware Professional نام نرم افزاری پیشرفته ، دقیق و کارا در زمینه رایت و کپی برداری از روی اطلاعات شخصی و مورد نیاز شما می باشد.با توجه به امکانات موجود در بسته نرم افزاری به جرات می توان گفت این نرم افزار قدرتمند در مدت کم عرضه توانسته جایگاه ویژه ای در میان کاربران این زمینه پیدا کند . سیر و روند صعودی نرم افزار به گونه ای پیش بینی شده است که می توان گفت به زودی جایگزین خوبی برای نرم افزار قدرتمندی مانند Nero خواهد بود، حتی کارشناسان متبحر امر نرم افزاری نیز بر این امر تاکید دارند.سرعت ، دقت ، سهولت استفاده،سازماندهی قوی ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه کپی بردای، بهینه سازی رو افزون ، امکانات فراوان، و … از ویژگی های مهم این نرم افزار قدرتمند و کارا می باشد که آن را از مابقی نرم افزارهای هم دسته خود متمایز کرده است. با کمک این نرم افزار قدرتمند و توانا قادر به رایت کردن فایلهای VCD و DVD با سهولت و سرعت هر چه تمام تر خواهید بود.نکته قابل توجه این نرم‌افزار این است که علاوه بر رایت CD و DVD می‌توانید با این نرم‌افزار HD_DVD و BLue-Ray نیز رایت کنید. با این نرم‌افزار قابلیت image گرفتن و رایت image ها نیز برای شما فراهم می باشد. با امکانات فراوان و کاملی که این نرم افزار در اختیار شما قرار داده اطلاعات خود را رایت و کپی برداری کنید و از انتخاب خود لذت ببرید .

قابلیت های کلیدی نرم افزار:
- دارای موتور قدرتمند کپی اطلاعات بر روی Disk
- قابلیت ایجاد DVDs-Video
- کپی و بکاپ گیری از CDs/DVDs ها
- قابلیت کپی برداری و رایت Data, Bootable,Mutlisession CD/DVD/Blu-ray Discs
- قابلیت پشتیبانی از فرمت CD-Text
- قابلیت تغییر فرمت فایل مد نظر قبل از رایت
- قابلیت رایت عکسها، فیلمهای خانوادگی ، فایلهای کوچک و بزرگ و … در سریعترین زمان ممکن
- قابلیت پشتیبانی از UDF/ISO9660/Joliet Bridged file systems (any combination)
- قابلیت پشتیبانی از ویندوزهای NT/2000/XP/Vista (32 and 64 Bit),
- قابلیت به روز رسانی مرتب نرم افزار
- پشتیبانی ازچندین زبان زنده دنیا
- سهولت هر چه تمام تر در استفاده از فضای در اختیار نرم افزار تنها با یک کلیک

لينك دانلود : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

Kambiz_T.A
June 11th, 2008, 00:22
با سلام

نرم افزار فوق برای نفوذ ، خواندن و تغییر دادن تنظیمات گوشی های دیگر به کار میرود که در زیر به قابلیت های این برنامه اشاره میکنیم.جديدترين خاصيت اين برنامه ارسال SMS بدون فهميدن قرباني ميباشد. در برنامه هاي هك موبايل تمامي مراحل انجام كار بر روي گوشي قرباني نشان داده ميشود ولي با اين برنامه بدون متوجه شدن طرف مقابل ميتوانيد كارهاي خود را به راحتي انجام دهید.

قابلیت های نرم افزار MagicBlueHack v. 1.0:
- ارسال SMS از گوشي قرباني
- مشاهده پیامک های گوشی هک شده
- مشاهده شماره تلفن ها در دفترچه تماس
- ایجاد تغییرات در پروفایل
- گوش دادن به آهنگ در حالی که از گوشی هک شده صدائی نمی آید
- ری استارت (Restart) کردن گوشی
- خاموش کردن گوشی
- ریست کردن اطلاعات گوشی
- کم یا زیاد کردن صدای زنگ
- تماس با هر شماره دلخواه از طریق گوشی فرد
- و...

توجه : این نرم افزار برای آشنایی در سایت قرار گرفته است تا همه از کار کردن این قبیل نرم افزار ها آگهی پیدا کنند تا مورد سو استفاده این جور نرم افزار ها قرار نگیرند.

نکته : پس از اتصال به دستگاه از کد 0000 (چهار تا صفر) یا کد دلخواه استفاده کنید.

موفق و پيروز باشيد

شكيب
June 11th, 2008, 07:59
متشکر از شما . نرم افزار جالبی است .

من کامل متوجه کار این نرم افزار نشدم . یعنی این برنامه اول یک پیامک به گوشی قربانی میفرستد وقتی پیامک توسط گوشی بازشد انوقت برنامه فعال میشود ؟

ghoghnos
June 11th, 2008, 08:35
سلام بچه های مخ کامپیوتر
من دوتا مشکل دارم اول اینکه لینکهای که دوستان میزارن که بصورت pdf رو بعد نصب باز نمیکنه
دوم اینکه وقتی سی دی صوتی رو میزارم پیغام میده که ویندوز نمیتونه ای ادرس رو پیدا کنه
به زبان ساده بهم بگین چیکار کنم

aska
June 11th, 2008, 14:11
ایسنا: پيش‌بيني مي‌شود كه تا سه دهه آينده امكان دانلود مستقيم اطلاعات به مغز انسان فراهم شود.

برخي محققان معتقدند كه انسان تا سه دهه آينده قادر به دانلود مستقيم اطلاعات به مغز خود خواهد بود.

آنان پيش‌بيني مي‌كنند با يادگيري اين فن‌آوري كه بي‌شباهت به فن‌آوري نشان داده شده در فيلم علمي - تخيلي «ماتريكس» نيست، سيستم‌هاي متداول يادگيري منسوخ خواهند شد.

به گفته پژوهشگران تا رسيدن به فن‌آوري بي‌سيم ارتباطات الكتريكي در مغز و گرفتن اطلاعات از اين طريق، فاصله كوتاهي است و دوره صرف عمر 30 ساله براي استاد شدن در يك رشته علمي قديمي شده است.
---------------------------------------------------
پ.ن: من از مدتها پیش بینی میکنم که روزی انسان کل اطلاعات مغز(شخصیت - حافظه - همه چیز) رو بتونه تو کامپیوتر ذخیره کنه
یعنی روزی میاد که ما هر روز یه بک آپ از خودمون با کامپیوترمون می گیریم:blink:
و نیز هر کدوم از ما( یعنی از اونایی که اون موقع زنده باشند) یه شبیه خودش تو بانک شبیه ها خواهد داشت :blink: یک جسم بدون شخصیت و حافظه و هر زمان که هر شخصی off شد یعنی مرد اون بک آپ گرفته شده رو تو مغز شبیهش دانلود خواهند کرد و دوباره با یک بدن جدید به زندگی ادامه خواهد داد:blink:
می گید نه وایستید یه 100 سال دیگه می بینید:whoow:
شبیه سازیش که انجام شده اینم که می گند انجام خواهد شد همین دیروز یه خبر دیگه ای ([Only registered and activated users can see links]) بود که با ام ار ای میتونند حتی فکر آدم رو بخونند
یعنی روزی انسان نخواهد مرد که هیچی مرده ها رو هم زنده خواهد کرد:blink:
بابا چی میگم فکر کنم کافر شدم:laugh:
چه خیالاتی:rambo:

ghoghnos
June 11th, 2008, 14:14
baba tiyp favsi man ham raft
alan meta ro ham nemitonam biyarm

pakan.p
June 12th, 2008, 12:47
با سلام
يك هفتهاي ميشه كه اين adsl دهن ما رو سرويس كرده حدود ساعت 10 صبح قطع ميشه تا ساعت 1
با شركت تماس گرفتم ميگن مشكل قطعي برق از طرف مخابراته به مخابرات زنگ ميزنم جواب درست و حسابي به آدم نميدن
حالا سوالم اينه كه اصلا اين قضيه قطعي برق از طرف مخابرات ارتباطي تا اين حد با adsl داره؟
اگر مشكل از طرف شركت ارائه دهنده باشه حالا به هر دليلي چطور ميشه به دروغ يا راست حرفشون پي برد ؟كه در صورت مشكل شركت خدمات دهنده با شركت ديگري قرار داد بست
در صورتي كه تصور شما بر مشكل شركت خدماتي هست ترجيحا كدوم شركت رو براي استفاده مناسب تر ميدونيد ؟( من سرويسم رو از شركت شهراد ميگيرم )
.............................
البته تا بحال هيچ مشكلي با اين شركت نداشتم انصافا هم تو اين مدت اين طوري نبوده

aska
June 12th, 2008, 18:03
با تشدید تحریم ها علیه ایران، نرم افزار آمریکایی سی پنل که قوی ترین و پر استفاده ترین نرم افزار برای کنترل سرور سایتها به شمار می رود اجازه استفاده از این نرم افزار را بر روی سایتهای ایرانی قطع کرد.

به گزارش تریبون، مجید علوی زاده مدیر شرکت پرشین سرویس، یکی از شرکتهای فعال در ارائه هاستینگ به سایتهای ایرانی، گفت: به دلیل تحریم های آمریکا ما تا کنون بصورت مخفیانه و از طریق اشخاص آمریکایی بعنوان رابط از این نرم افزار مدیریت سرور استفاده می کردیم ولی از اوایل خردادماه بدون اطلاع قبلی دسترسی ما به سرور سایت را قطع کردند و گفتند برای ادامه همکاری باید سایتهای ایرانی و دامنه های ir از روی سرور حذف شود.

وی افزود: مسوولان شرکت آمریکایی سی پنل با نارضایتی بخاطر از دست دادن بازار ایران این کار را انجام می دهند و به ما اعلام کردند بر اساس قوانین ایرانی ها حق استفاده از برنامه ای که ما نوشتیم ندارند.

مدیر شرکت پرشین سرویس اظهار داشت: مسوولین شرکتهای آمریکایی با وجود جرم بودن تاکنون بصورت مخفیانه با ما همکاری می کردند ولی با افزایش فشارهای دولت آمریکا اعلام کردند برای حفظ شرکت خود تمام تلاششان را برای شناسایی سایتهای ایرانی و قطع سرویس دهی به آنها خواهند کرد.

علوی زاده که همچنین مسوول سایت پربیننده مجید آنلاین می باشد، عدم فروش نرم افزارها، بستن برخی خدمات سایتهایی مانند گوگل و یاهو و حتی جلوگیری از دانلود برنامه های رایگانی مانند دیتابیس پر استفاده mysql و نرم افزار جاوا را از دیگر جنبه های تحریم ایرانیان در اینترنت عنوان کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد با این تحریم جدید اکثر سایتهای دولتی ، شخصی و خبرگزاریها مجبور به تغییر نرم افزار مدیریت سرور خود به نرم افزارهای ضعیف تر می باشند و ممکن است این تغییر با اختلالاتی در سرویس دهی سایتهای ایرانی همراه باشد.

fx-pip
June 14th, 2008, 14:41
سلام
وقتی ویندوزم میاد بالا در قسمت Task Manager سر برگ Processes چند تا فایل اجرا میشه که نمی خوام موقعی بالا اومدن ویندوز اجرا بشه، چیکار باید بکنم؟
در قسمت Startup هم فایلی نیست.
در قسمت msconfig هم چیزی نیست

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

ario
June 15th, 2008, 10:40
با سلام
يك هفتهاي ميشه كه اين adsl دهن ما رو سرويس كرده حدود ساعت 10 صبح قطع ميشه تا ساعت 1
با شركت تماس گرفتم ميگن مشكل قطعي برق از طرف مخابراته به مخابرات زنگ ميزنم جواب درست و حسابي به آدم نميدن
حالا سوالم اينه كه اصلا اين قضيه قطعي برق از طرف مخابرات ارتباطي تا اين حد با adsl داره؟
اگر مشكل از طرف شركت ارائه دهنده باشه حالا به هر دليلي چطور ميشه به دروغ يا راست حرفشون پي برد ؟كه در صورت مشكل شركت خدمات دهنده با شركت ديگري قرار داد بست
در صورتي كه تصور شما بر مشكل شركت خدماتي هست ترجيحا كدوم شركت رو براي استفاده مناسب تر ميدونيد ؟( من سرويسم رو از شركت شهراد ميگيرم )
.............................
البته تا بحال هيچ مشكلي با اين شركت نداشتم انصافا هم تو اين مدت اين طوري نبوده
مطمئنا" مشکل به خاطر برق و مخابرات میباشد! زیرا isp ها نمیان با این عمل اعتبار خود را کم کنند.
شما میتوانید از شرکت هایی همچون شاتل و ÷ارس آنلاین ب÷رسید که در منطقه ی شما چنین مشکلی دارند یا خیر و سپس سرویس اینترنت خود را از ایشان بگیرید

L0RD
June 15th, 2008, 10:59
معمولا ISP های خوب از یوپی اس های قوی استفاده میکنند که در صورت قطعی برق 10 -15 ساعت را تحمل میکنند.ولی اگر قطعی برق در چند مرحله باشه و زیاد دیگه کاری ازشون بر نمیاد!

بطور مثال شبکه سپنتا هفته پیش 1 ساعت قطعی برق داشت که بخاطر این موضوع 3 روز به حساب من اضافه کردند.!

موفق باشید.

Kambiz_T.A
June 15th, 2008, 15:35
با سلام

نرم افزار فوق العاده رو معرفی می کنیم که احتمالا همه از کارایی این نرم افزار فوق العاده لذت میبرید.خیلی از چیزهایی که همیشه آرزوی داشتنشو داشتیم توی این نرم افزار جمع شده.اسم این برنامه جالب ERD Commander 2008 هست.

مهمترین کارایی های این نرم افزار به قرار زیره :
-عوض کردن پسورد ویندوزو ,Vista, XP , 2000 , Server 2003 در عرض چند ثانیه و بدون دردسر
-تعمیر ویندوزهایی که خراب شدن و حتی بالا نمیان
-بازیابی فایل های پاک شده
-پاک کردن اطلاعات هارد به طور دائمی
-بازگرداندن ویندوز به Restore Point های قبلی

نکته جالب اینه که تمام این امکانات بر روی یک CD که به صورت Bootable هست جمع آوری شدن و با بوت کردن کامپیوتر از روی CD شما در محیط گرافیکی که بسیار شبیه ویندوز هست قرار میگیرید و حالا شما به دنیای اعجاب انگیز Winternals ERD Commander وارد شدید .GUI این برنامه بسیار قوی و زیبا هست.این برنامه حتی قادر به شناسایی اتصالات شبکه و LAN هست و در صورتی که کامپیوتر شما از طریق شبکه به اینترنت وصل باشه شما با استفاده از مرورگری که در این برنامه قرار گرفته میتونید از اینترنت هم استفاده کنید.
یاددتون نره شما اصلا وارد ویندوز خودتون نشدید و این یه ویندوز کاملا مجازی روی یک CD هست که این همه قابلیت داره.
مانند ویندوز دارای دکمه Start هست که از طریق اون میتونید از امکانات این برنامه استفاده کنید.

نکته : پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، فایل ERD Commander 2008.iso با نرم افزار Nero یا Alcohol بر روی سی دی رایت کنید.

موفق و پيروز باشيد

rasoulg
June 17th, 2008, 17:11
سلام از دوستان كسي هست كه بدونه چطور ميشه ا ز شر اين spam هاي داخل ميل خلاص شد طوري كه ديگه ميلي ازشون دريافت نكرد؟

اين سوال من هم هست.
ممنون ميشم جواب بديد

ghafari3
June 17th, 2008, 17:37
من از Microsoft Outlook برای چک کردن میل ها استفاده میکنم که خودش ایمیلهای اسپم را به فولدر Junk-Email منتقل میکنه. چند وقت یکبار هم لیست فرستنده های اسپم را با Automatic Update ویندوز ، آپدیت میکنه.

trendfinder
June 17th, 2008, 23:05
درود
در داخل ایمیلیتون spamguard رو فعال کنید.

pakan.p
June 18th, 2008, 00:07
با سلام دوستان امروز سيستم به يه ويروس وحشتناك آلوده شد با norton هم پاك نشد ممنون ميشم يه ويروس كش خوب معرفي كنيد

pakan.p
June 18th, 2008, 00:21
تمامي درايو ها رو اينطوري كرده:cry:

trendfinder
June 18th, 2008, 02:47
من خیلی وقت با نورتون کار کردم. به نظر من توانایی کسپرسکای و نود32 از اون خیلی بیشتره و سیستم رو هم سنگین نمیکنه.
من از nod32 خیلی راضی هستم . قابلیت آپدیت شدن رو هم داره.

pakan.p
June 18th, 2008, 02:47
اين سه تا رو تست كردم ولي هيچ كدوم موفقيت آميز نبوده kasper,norton,symentec win2007

Kambiz_T.A
June 18th, 2008, 03:08
با سلام دوستان امروز سيستم به يه ويروس وحشتناك آلوده شد با norton هم پاك نشد ممنون ميشم يه ويروس كش خوب معرفي كنيد

با سلام

امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند.
از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست ؟ آیا آنتی ویرویس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند.
NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی

بخش های اصلی تشکلیل دهنده ESET NOD32 Antivirus 3.0.621 :
- Antivirus MONitor :
این بخش که به اصطاح (AMON) نامیده می شود برای جستجوی خودکار و همیشگی File ها برای پیدا کردن ویروس قبل از دسترسی کاربران به آنها می باشد.
- NOD32 :
این بخش برای جستجوی دستی File ها یا Drive های مختلف می باشد.
- Internet MONitor :
این بخش که به اصطلاح (IMON) نامیده می شود برای جستجو و از بین بردن File های آلوده قبل از رسیدن به سیستم کاربر در شبکه اینترنت می باشد.
- Email MONitor :
این بخش که به اصطلاح (EMON) نامیده می شود برای جستجوی Email های دریافتی و فرستاده شده به وسیله برنامه های Microsoft Outlook و Microsoft Exchange می باشد.
- Document MONitor :
این بخش که به اصطلاح (DMON) نامیده می شود برای جستجوی اسناد متنی و File های Microsoft Office می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ESET NOD32 Antivirus 3.0.621 :
- ThreatSense® technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
- جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند.
- محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media .
- جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس.
- توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه.
- پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا).
- اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز.
- آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین ).
- پشتیبانی از ویندوزهای 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP/ Vista .
و ...

نکته : بعد از باز کردن فایل از حالت فشرده فایل EAV_3.0.650_32-bit را اجرا و نصب کنید سپس برای رجیستر کردن نرم افزار به پوشه Patch بروید و سپس فایل EsetFix_2029_3.1 را اجرا کنید در این مرحله صفحه ای ظاهر می شود که شما باید کلید Enter را بزنید بعد از این مرحله صفحه دیگری باز می شود که بر روی دکمه Siguiente کلیک کنید بعد از کلیک کردن بر روی این دکمه فایل رجیستر شروع به نصب کردن خود می نماید بعد از نصب فایل رجیستر صفحه دیگری ظاهر می شود که بر روی دکمه Finalizar کلیک کنید بعد از کلیک کردن بر روی این دکمه رایانه ریست می شود. بعد از بالا آمدن سیستم آنتی ویروس را اجرا و از بخش Update بر روی Update Virus Signature database کلیک کنید آنتی ویروس شروع به آپدیت شدن می کند که زمان آن به سرعت اینترنت شما بستگی دارد. لازم به ذکر است اگر فایل آپدیت جدیدی برای آنتی ویروس ایجاد شود هر وقت شما به اینترنت متصل باشید آنتی ویروس به صورت اتوماتیک فایل آپدیت را می گیرد. بعد از آپدیت شدن آنتی ویروس دیگر می توانید از کارکرد این آنتی ویروس لذت ببرید.

اميدوارم اين آنتي ويروس مشكلتان را حل كند

موفق و پيروز باشيد

trendfinder
June 18th, 2008, 03:19
دوست عزیز من در مورد این مورد شما تحقیق کردم . این فایلها ویروس نیستند و مشکل از ویندوز شماست. هر وقت به هر دلیلی برنامه های شما درست بسته نشوند و سیستم شما خاموش شود بعد از بالا آمدن ویندوز اقدام یه اسکن دیسک میکند و سعی میکند مشکل را برطرف نماید. به هر حال این مشکل ، مشکل ویندوزه و ویروس نیست.
احتمالاً ظرفیت این فایلها زیاده.
البته یک مورد دیگه هم مربوط به حذف فایلهای تصویری میباشد. که درست و حسابی دلیت نمیشوند.

pakan.p
June 18th, 2008, 03:59
من امروز يه غلطي كردم كه ديگه فكر نكنم تكرار بشه از كامپيوتر يكي از دوستان چند تا آهنگ روي فلش ريختم آوردم روي كامپيوتر ريختم خير سرم قبل از سيو از norton استفاده كردم براي اسكن. نميدونم اين چه ويروس ها و تروجانهاي مصيبتي بودند چه حجم وحشتناكي داشت كه
يه پا گذاشت اينطرف يه پا هم اونطرف كل سيستم رو آلوده كرد تا حالا بيشتر از 30 تا ويروس و تروجان وكوفت پيدا كردم
نميدونم تو سيستم دوستم چي بود كه مارو بيچاره كرد
بحر حال دست دوستان در د نكنه بابت راهنمايي فعلا با كسپر 30 تايي رو گرفتم .nod رو هم امتحان ميكنم ببينم چقدر ديگه امشب كاسب ميشيم

pakan.p
June 18th, 2008, 04:21
اين فايلها دقيقا بعد ا ز اين واقعه شوم اضافه شدن حالا ميخواستم ببينم اصلا اينها چي هستند ؟ ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

xeroF
June 18th, 2008, 11:06
اینها فایلهای hidden هستند که قابلیت نمایش داده شدن پیدا کرده اند . بیشترشون هم فایلهای سیستمی ویندوز هستند مبادا اقدام به حذف آنها کنید گو اینکه بعضی هاشون اصولا قابل حذف نیستند. برای رفع مشکل (در حالیکه مشکلی هم نیست) به مسیر زیر بروید:
Control Panel>Folder Option>View
در برگه View مطابق شکل زیر گزینه Do not show hidden files and folders را تیک بزنید.

تمام.
===============
نکته: مطالب بالا به جای خود. داشتن یک آنتی ویروس قوی و به روز هم به جای خود. حساب حسابه ، کاکا برادر. ناد 32 یک گزینه بسیار خوب وقابل قبوله.
پ.ن: خيلي خوبه که براي سوالاتتون عکس هم ميذارين. من نميدونم چرا بعضي از دوستان وقتي سوالي مطرح ميکنن از گذاشتن عکس (در مواردي که امکانپذيره) دريغ ميکنن. در محيط مجازي گاهي اوقات واقعا سخته که آدم بتونه فقط با نوشتن منظورش رو منتقل کنه يا منظور ديگران رو متوجه بشه و چه بسا باعث بدفهمي هم بشه

pakan.p
June 18th, 2008, 11:39
ممنون از راهنماييتون من بعد از پيدا كردن تروجانها و.. آدرسها رو كه چك ميكردم بيشترشون از داخل اين فايلها بودند داخل هر درايوي فايلي به نام System Volume Information ايجاد شد كه دقيقا فايلهاي مخرب هم از داخل اونها پيدا شدند من با توجه به شكلي كه قرار داديد اون مراحل رو رفتم ودرست شد
حالا سوالم اينه كه بعد از اسكن تا چه حد ميشه اطمينان به پاك بودن سيستم كرد در ضمن چون قسمتي از اين فايلها هم تخريب شدند چه طوري ميشه رفعش كرد آيا ميشه با خود cd ويندوز گزينه repair شرايط رو به حال اولش درآورد قابل ذكره كه هنوز ويندوز كار ميكنه وظاهرش هيچ مشكلي رو نشون نميده؟

xeroF
June 18th, 2008, 12:59
داخل هر درايوي فايلي به نام System Volume Information ايجاد شد

پوشه System Volume Information ایجاد نشده. از قبل وجود داشته. این یکی از پوشه های سیستمی ویندوز هست که اطلاعات مربوط به هر درایو داخلش قرار داره. منتها به طور پیشفرض مخفی هست. فایل(های) مخربی که وارد سیستم شما شد یکی از کارهایی که کردند تغییر دادن تنظیمات کنترل پنل و آشکار کردن فایلها و پوشه های مخفی بوده.(امیدواریم فقط همین کار رو کرده باشند;))
بعد از اسكن تا چه حد ميشه اطمينان به پاك بودن سيستم كرد
با رعایت اصول و موازین امنیتی میشه درصد اطمینان رو خیلی بالا برد. نمیدونم تا چه حد ولی میدونم که هیچ وقت این اطمینان 100% نبوده و نیست و نخواهد بود متاسفانه:(. اگر اطمینان 100% داشتیم که دیگه ترس از ویروس معنی نداشت. مشکل اینه که ویروس نویسها همیشه یک قدم جلوتر از آنتی ویروس نویسها حرکت می کنند. ممکنه ما بدشانس باشیم و در فاصله همین دو قدم گرفتار بشیم. یعنی جایی که ویروس هست ولی هنوز شناخته نشده و آنتی ویروسش ارائه نشده. به هر حال زندگی همینه. کاری که میتونیم بکنیم انجام اقدامات احتیاطی ، استفاده از آنتی ویروسهای قوی با آخرین آپدیت، پرهیز از موقعیتهای مشکوک و .. هست. همین توصیه هایی که مدام میخوانیم و می شنویم و البته گاهی اوقات خیلی هم به اونها عمل می کنیم:laugh:
اگر اطمینان نسبی پیدا کردید که ویروسها حذف شدند و سیستم هم داره کارش رو میکنه تعویض ویندوز ضرورتی نداره. ضمن اینکه ویندوز از بعضی از فایلهای خودش بک آپ میگیره و در صورت لزوم اونها رو بازسازی میکنه. به این نکته هم توجه کنید که حوزه عمل فایلهای مخرب منحصرا درایو نصب ویندوز نیست که گمان کنیم با فرمت کردن درایو و تعویض ویندوز همه مشکلات حل میشن. با این حال اگر واقعا دل چرکین هستید ویندوز رو هم عوض کنید ولی راه حل نهایی یک آنتی ویروس قوی و به روز هست و هوشیار بودن و رعایت ترتیبات امنیتی.

HardyLaity
June 18th, 2008, 14:12
پوشه System Volume Information ایجاد نشده. از قبل وجود داشته. این یکی از پوشه های سیستمی ویندوز هست که اطلاعات مربوط به هر درایو داخلش قرار داره. منتها به طور پیشفرض مخفی هست. فایل(های) مخربی که وارد سیستم شما شد یکی از کارهایی که کردند تغییر دادن تنظیمات کنترل پنل و آشکار کردن فایلها و پوشه های مخفی بوده.(امیدواریم فقط همین کار رو کرده باشند;))

با رعایت اصول و موازین امنیتی میشه درصد اطمینان رو خیلی بالا برد. نمیدونم تا چه حد ولی میدونم که هیچ وقت این اطمینان 100% نبوده و نیست و نخواهد بود متاسفانه:(. اگر اطمینان 100% داشتیم که دیگه ترس از ویروس معنی نداشت. مشکل اینه که ویروس نویسها همیشه یک قدم جلوتر از آنتی ویروس نویسها حرکت می کنند. ممکنه ما بدشانس باشیم و در فاصله همین دو قدم گرفتار بشیم. یعنی جایی که ویروس هست ولی هنوز شناخته نشده و آنتی ویروسش ارائه نشده. به هر حال زندگی همینه. کاری که میتونیم بکنیم انجام اقدامات احتیاطی ، استفاده از آنتی ویروسهای قوی با آخرین آپدیت، پرهیز از موقعیتهای مشکوک و .. هست. همین توصیه هایی که مدام میخوانیم و می شنویم و البته گاهی اوقات خیلی هم به اونها عمل می کنیم:laugh:
اگر اطمینان نسبی پیدا کردید که ویروسها حذف شدند و سیستم هم داره کارش رو میکنه تعویض ویندوز ضرورتی نداره. ضمن اینکه ویندوز از بعضی از فایلهای خودش بک آپ میگیره و در صورت لزوم اونها رو بازسازی میکنه. به این نکته هم توجه کنید که حوزه عمل فایلهای مخرب منحصرا درایو نصب ویندوز نیست که گمان کنیم با فرمت کردن درایو و تعویض ویندوز همه مشکلات حل میشن. با این حال اگر واقعا دل چرکین هستید ویندوز رو هم عوض کنید ولی راه حل نهایی یک آنتی ویروس قوی و به روز هست و هوشیار بودن و رعایت ترتیبات امنیتی.

هی میخوام گیر ندم به این عمو بیل نمیشه :laugh:

شما اولین چیزی که برای ترید نیاز دارید به نظرم آرامش هستش چیزی که در ویندوز متصل به اینترنت به هیچ عنوان میسر نخواهد بود شما دوست گرامی کاملا صحیح نوشتید با رعایت کامل موازین ایمنی و ویروس یاب آپ دیت و قوی هم نمیشه اطمینان پیدا کرد که مشکلی پیش نیاد مثالا همین ویبولتین که این فروم بر ستونهای اون استواره کلی حفره داره که باهاش خیلی کارا میشه کرد

معمولا ویندوز کارا لینوکس کارا رو یه عده آدم کله خشک متعصب میدونن که دارن از یه سیستم عامل طرفداری میکنیم به خاطر اینکه میخواند متفاوت باشند

ولی حقیقت این نیست تفکر متن باز یه تفکر فرای یک سیستم عامل که مبحثش خیلی مفصله اگه دوستان مایل باشند در جای خود در موردش صحبت میکنیم

لب کلام در لینوکس نه به خاطر خوشگلیش یا پشتیبانی قوی بلکه به خاطر خاصیت زاتی هسته مرکزیش تقریبا ویروس گرفتنش بسیار بعیده برای همین من هر جا دلم بخواد میرم رو هر لینکی هم که بخوام کلیک میکنم هر میلی رو هم باز میکنم و موزیک از دوستم میگیرم و ....... ویروس یاب هم ندارم سیستم هم کند نمیشه یه همت کنید و از عادات خودتون بکنید بیایید بیرون تا آزادیو بتونید لمس کنید

ghafari3
June 18th, 2008, 14:24
اگر آموزش اجرای متاتریدر در لینوکس را بگذارید خیلی خوب میشه

HardyLaity
June 18th, 2008, 15:04
اگر آموزش اجرای متاتریدر در لینوکس را بگذارید خیلی خوب میشه

کجا بزارم ؟ اینجا فکر نکنم فضای خوبی باشه من هم نمیتونم مبحث جدید ایجاد کنم (‌ امروز روز اول اومدم گردو خاک را انداختم :laugh: )

۴ تا راه داریم
۱ - بفرماپید تا اینجا بنویسم
۲ - بفرمایید که کجا بنویسم
۳ - یه مبحث براش ایجاد کنید
۴ - اتاق تمساح

Reza
June 18th, 2008, 21:43
کجا بزارم ؟ اینجا فکر نکنم فضای خوبی باشه من هم نمیتونم مبحث جدید ایجاد کنم (‌ امروز روز اول اومدم گردو خاک را انداختم :laugh: )

۴ تا راه داریم
۴ - اتاق تمساح
با سلام

دسترسی شما را برای ایجاد موضوع جدید تنظیم کردم.

با تشکر

Hamed2420
June 18th, 2008, 23:05

۴ تا راه داریم
۴ - اتاق تمساح

با سلام

دسترسی شما را برای ایجاد موضوع جدید تنظیم کردم.

با تشکر

با سلام

آقا رضا فکر کنم نیازی به موضوع جدید نباشه. با ویرایش کردن عنوان تاپیک زیر میتوان همه چیز را در مورد لینوکس بدانیم.

آموزش لینوکس Ubuntu 8.04 LTS Desktop Edition ([Only registered and activated users can see links])

در ضمن جناب هاردی، از شما ممنون میشم که اطلاعات بیشتری را در مورد لینوکس به ما بدهید. اگر هم عنوان مناسبی برای تاپیک بالا به ذهنتون میرسه، پیشنهاد بدید که اگر لازم هست، تغییر داده بشه.

خود من که تا یکی دو روز دیگه، اوبونتو رو نصب میکنم ... :nervous:

ممنونم

Kambiz_T.A
June 19th, 2008, 00:46
با سلام

بالاخره انتظارها به سر رسید و روز رکوردشکنی فرا رسید!...
همه با هم با دانلود بهترین مرورگر وب ، رکورد دانلود آن در یک روز شکسته و آن را در کتاب رکورد های گینس ثبت کنیم!
برای اولین بار نسخه نهایی مرورگر محبوب و دوست داشتنی Mozilla Firefox 3.0 Final را از کمیاب آنلاین دریافت کنید.
Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.

بعضی از امكانات این مرورگر قدرتمند عبارتند از:
توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یك پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است. مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید! محیط زیبا همراه با امكانات فراوان از قبیل تغییر در شكل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونت های مختلف و درشت و ریز كردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است. Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Mozilla Firefox 3.0 Final :
- سرعت بالا در بارگذاری صفحات
- دارای قابلیت Tabbed Browsing (باز شدن صفحات متعدد در یك پنجره)
- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
- جلوگیری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و سارقان اینترنتی
- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد (Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
- زیبایی در طراحی
- دارای پوسته های مختلف
- قابلیت نصب پلاگین های مختلف برای عملكرد بهتر
- پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...

موفق و پييروز باشيد

ghafari3
June 19th, 2008, 01:31
ساعت 9:30 دقیقه دیشب شروع زمان دانلود بود. قرار بود تعداد دانلود توی 24 ساعت شکسته بشه که نمیدونم شد یا نه. از سایت اصلی موزیلا دانلود کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------
نسخه نهایی موزیلا فایرفاکس 3 ارائه شد ([Only registered and activated users can see links])

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و با فرا رسیدن تاریخ 17 ژوئن کمپانی موزیلا نسخه ی نهایی از مرورگر بسیار محبوب و قدرتمند خود یعنی Firefox 3.0 را همان طور که قول داده بود با قابلیت هایی جدید عرضه کرد.

این نسخه از مرورگر FireFox نیز همانند نسخه های پیشین کاملا رایگان بوده و در ادامه پروژه ی پژوهشی شرکت Mozilla ساخته و ارائه شده است.

پروژه ساخت و توسعه مرورگر اینترنتی صفحات وب فایرفاکس (پیش از این با نام فایربرد خوانده می شد و قبل از آن نیز با نام فونیکس) با هدف ارتقاء در بخشهایی همانند محیط بصری نرم افزار، چندکاربردی بودن مرورگر در سیستم عاملهای گوناگون و افزوده شدن امکانات به آن مرتباً از طرف بنیاد غیر انتفاعی موزیلا دنبال می شود.

فایرفاکس، مرورگی کم حجم، با سرعت بالا جهت نمایش صفحات وب و قابلیتهای فراوان است که از جمله آنها می توان به امکان مشاهده صفحات وب به صورت Tab اشاره داشت.

تغییر شکل ظاهری، برطرف شدن مشکلات امنیتی، تسریع در بازکردن صفحات وب، پشتیبانی بهتر از استاندارد های وب بخصوص CSS، افزایش پایداری و ثبات نرم افزار از جمله مهمترین تغییرات در موزیلا فایرفاکس 3 می باشد.

[Only registered and activated users can see links] تکمیل: آمار موزیلا نشان می دهد ([Only registered and activated users can see links]) کاربران ایرانی پس از کشورهای آمریکا، ژاپن و آلمان چهارمین کشور دنیا هستند که بیشترین تعداد دانلود نسخه نهایی فایرفاکس 3 را تاکنون انجام داده اند.

[Only registered and activated users can see links] دانلود: نسخه نهایی موزیلا فایرفاکس 3 - ویندوز ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] دانلود: نسخه نهایی موزیلا فایرفاکس 3 - سایر زبانها و سیستم عامل ها ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] مشاهده: سایت رسمی Mozilla ([Only registered and activated users can see links])

-------------------------------------------------------------------------------------

بررسی جامع نسخه نهایی مرورگر فایرفاکس 3

سه سال تحقیق و توسعه، برطرف نمودن بیش از 15000 اشکال و بهبود بخش های مختلف، استفاده از موتور جدید جهت بارگزاری صفحات وب، امکان اجرا در سیستم عامل های مختلف، نتیجه تلاش صدها مهندس برنامه نویس است که بر روی فایرفاکس کار کرده اند. و سرانجام نتیجه کار آنها در قالب Fireox 3.0 به نمایش گذاشته شد.

سرعت اجرای بسیار بالا، استفاده بسیار اندک از حافظه سیستم، نوار آدرسی که تنها با نوشتن چند کلمه می تواند حدس بزند شما وارد چه سایتی خواهید شد همگی باعث می شوند تا در جنگ بین مرورگرها این موزیلا فایرفاکس 3 باشد که پرچم پیروزی را در اختیار می گیرد.

هنگامی که برای نخستین بار فایرفاکس 3 را دانلود و نصب می کنید، هیچ نگرانی در رابطه با از دست دادن اطلاعات فایرفاکس 2 خود نداشته باشید. از لیست صفحات بازدید شده گرفته تا Bookmark ها، تنظیمات صفحه نخست، تنظیمات جستجو و حتی لیست برنامه های دانلود شده همگی به همان صورت به فایرفاکس جدید منتقل می شوند.

فایل اجرایی فایرفاکس 3 در 46 زبان مختلف از زبان آفریقایی تا اکراینی آماده دانلود است. حجم فایلی که به زبان آمریکایی-انگلیسی می باشد برای سیستم عامل ویندوز 7.1 مگابایت، برای سیستم عامل Mac OS X برابر 17 مگابایت و برای لینوکس نیز 8.6 مگابایت است. نصب فایرفاکس 2 بر روی یک سیستم معمولی مجهز به ویندوز XP زمانی کمتر از 20 ثانیه نیاز دارد.

فایرفاکس 3 نسبت به نسخه های قدیمی تر خود بسیار متفاوت است، هرچند که کماکان ظاهر پایه خود را حفظ کرده است. دکمه های Forward و Back با یکدیگر ترکیب شده اند و برنامه نویسی محیط ظاهری بگونه ای است که بر اساس سیستم عاملی که انتخاب می کنید با آن همسان می شود.

[Only registered and activated users can see links] منبع خبر: WinBeta.Net ([Only registered and activated users can see links]) (نقل از PCMagazine)

----------------------------------------------------------------------------------
نتیجه تست سرعت و حافظه مصرفی

در گذشته، حافظه مصرفی توسط فایرفاکس با بازشدن هر یک صفحه Tab جدید تدریجاً افزایش پیدا می کرد و به همین دلیل توسعه دهندگان کاهش مصرف حافظه را به عنوان یکی از اهداف اصلی نسخه جدید در نظر گرفتند.

موتور جدید بکار رفته در فایرفاکس 3 جهت بارگزاری صفحات وب Gecko 1.9 می باشد که از هرز رفتن حافظه جلوگیری به عمل می آورد. جزئیات تخصصی در اینباره را می توانید در وبلاگ pavlov.net از برنامه نویسان تیم موزیلا مطالعه نمایید.

در تست های انجام شده در ویندوز ویستا، که اطلاعات دقیقی نسبت به حافظه مصرفی توسط هر برنامه ارائه می کند پس از باز کردن 10 صفحه وب با حجم بالا شامل فایل های صوتی و ویدیویی فایرفاکس 3 تنها 78 مگابایت حافظه را اشغال کرد. نمودار مقایسه بین دیگر مرورگرها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. فایرفاکس 3 نه تنها بهتر از دیگر مرورگرها بود بلکه از نسخه پیشین خود نیز بهتر عمل نموده است.

حتی باز کردن یک سایت پر از کدهای جاوا نیز تغییری در عملکرد آن بوجود نیاورد. در تست انجام شده توسط نرم افزار مرجع SunSpider JavaScript بر روی یک سیستم مجهز به پردازنده 2.4 گیگاهرتز Athlon 64 و یک Mac Book نتایج بدست آمده بدین ترتیب بود.

همچنین دو تست در رابطه با سرعت راه اندازی فایرفاکس 3 انجام گرد. تست گرم و تست سرد. که تست سرد مربوط به اجرای فایرفاکس است بلافاصله پس از بالا آمدن سیستم و دقیق تر از تست گرم می باشد.

nima_azadi
June 19th, 2008, 14:28
کسی داره ؟؟؟ یک هفته ای هست این لایسنس کسپر ما وارد بلک لیست شده و کامپیوتر ما شده بهشت ویروس ها ، اگر کسی لطف کنه ممنون میشم .

ahwaz85
June 19th, 2008, 14:38
سلام نیما جان

خدمت شما 03D4-000491-00207C89

امید وارم کار کنه

موفق باشی

یا علی

nima_azadi
June 19th, 2008, 14:59
سلام نیما جان

خدمت شما 03D4-000491-00207C89

امید وارم کار کنه

موفق باشی

یا علی

مرسی
من نمی دونم با این عدد چیکار باید بکنم ، قبلاً دوستان یک فایل دو کیلو بایتی می دادند و توی نرم افزار باروز می کردیم و اونم می گفت بطور موفقیت آمیزی انجام شد ، هیچ وقت اینطوری کد نمی دادیم !! اون فایل رو کسی نداره ؟؟:(

fx-pip
June 20th, 2008, 00:26
کسی داره ؟؟؟ یک هفته ای هست این لایسنس کسپر ما وارد بلک لیست شده و کامپیوتر ما شده بهشت ویروس ها ، اگر کسی لطف کنه ممنون میشم .

سلام
این keyها مربوط به نسخه Kaspersky Anti-Virus 6.0.1.411 هستند.
امیدوارم بدردتون بخوره
دانلود ([Only registered and activated users can see links])
اخرین کی تا 22-09-2008 هست
موفق باشید

22fx
June 20th, 2008, 01:13
. . . .

ghafari3
June 20th, 2008, 11:01
سرانجام انتظارها به سر آمد و رکورد دانلود فایرفاکس با بیش از 8 میلیون دانلود در 24 ساعت اول شکسته شد. وبلاگ موزیلا در پستی ([Only registered and activated users can see links]) به همین مسئله اشاره کرده است. فایرفاکس در این مدت 8290545 دانلود شد.

حالا همه منتظر هستند تا کارشناسان کتاب رکوردهای گینس، صحت و درستی این رکورد را تأیید کنند.

اعضای موزیلا لحظاتی بعد از به سر آمدن بازه زمانی 24 ساعته دانلود، عکسی به یادگار گرفته‌اند و موفقیت خودشان را جشن گرفته‌اند:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این هم عکس دیگری که لحظاتی قبل از اتمام بازه زمانی 24 ساعته گرفته شده است:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
برای دیدن نمای بزرگ‌تر روی عکس‌ها کلیک کنید.

تا این لحظه نسخه جدید فایرفاکس، 12,114,689 دانلود شده است. طبق آمار سایت spreadfirefox ([Only registered and activated users can see links])، کاربران ایرانی تا این لحظه 269728 بار فایرفاکس را دانلود کرده‌اند.

m.shekaarian
June 20th, 2008, 11:30

چرا از بیف دی فندر استفاده نمیکنید

Leprechaun
June 20th, 2008, 12:41
ساعت 9:30 دقیقه دیشب شروع زمان دانلود بود. قرار بود تعداد دانلود توی 24 ساعت شکسته بشه که نمیدونم شد یا نه. از سایت اصلی موزیلا دانلود کنید.

[/CENTER]

دانلود موفقیت آمیز فایرفاکس

موزیلا ادعا می کند که با عرضه فایرفاکس 3 رکورد تازه ای در تعداد دانلود به ثبت رسانده است.
موسسه "موزیلا"، سازنده مرور گر فایرفاکس Firefox اعلام کرده که در فاصله 24 ساعت پس از عرضه نسل سوم فایرفاکس، این مرورگر وب بیش از هشت میلیون بار از روی اینترنت دانلود شده است.
این آمار در حال بررسی است تا آماری رسمی تهیه و در اختیار موسسه "رکوردهای جهانی گینس" Guinness World Record قرار گیرد.
در عین حال عرضه فایرفاکس تحت تاثیر گزارشی دایر بر وجود یک ایراد هم قرار گرفته که از طرف شرکتی که در مورد امنیت کامپیوترها فعالیت می کند منتشر شده است.
قرار شده بود که رکوردگیری برای تعداد دانلود از ساعت هشت شب به وقت گرینیچ در روز 17 ژوئن آغاز شود. اما تلاش برای ثبت رکورد به دلیل بروز اشکال در سرورهای موزیلا با شکست روبرو شد.
تعداد بسیار زیاد متقاضیان دانلود فایرفاکس 3 باعث شد تا بار سرورها زیاد شود و آنها از کار بیفتند. ثبت رکورد پس از راه اندازی مجدد سرورها دوباره آغاز شد.
سرورها در شلوغترین زمان بیش از نه هزار تقاضا برای دانلود در هر دقیقه را پاسخ می دادند.
در طول پنج ساعت تعداد دانلودهای فایرفاکس 3، از 1.6 میلیون نسخه گذشت. این رکورد تعداد دانلودهای نسخه پیشین فایرفاکس بود که در ماه اکتبر سال 2006 به ثبت رسیده بود.
با اینکه موزیلا یک روز قبل از رکورد گیری پیش بینی کرده بود که نسخه جدید موزیلا پنج میلیون بار دانلود شود، در مجموع در طول بیست و چهار ساعت فایرفاکس 3، هشت میلیون و سیصد هزار بار دانلود شد.
اکنون اسناد مربوط به تعداد دانلودها برای بررسی به "اوپن سورس لب" Open Source Labs ، وابسته به "دانشگاه ایالتی اورِگِن" Oregon State University فرستاده شده است.

در شمارش تعداد دانلودها، دانلودهای تکراری و همینطور دانلودهایی که به طور کامل انجام نشده اند در نظر گرفته نخواهند شد و شمارش تعداد کل دانلودها ممکن است تا یک هفته طول بکشد.
پس از پایان زمان رکوردگیری هنوز هم علاقه به دانلود فایرفاکس وجود دارد به طوریکه موزیلا گزارش داده که تعداد دانلود این مرورگر وب از ده میلیون نسخه هم گذشته است.

با این حال درخشش موزیلا با خبر پیدا شدن یک ایراد در آن کمرنگ شد. این ایراد توسط یک شرکت که در امر امنیت در وب فعالیت می کند گزارش شده است. این شرکت که "دی وی لبز/تیپینگ پوینت" DV Labs/Tipping Point نام دارد تنها پنج ساعت پس از عرضه فایرفاکس 3 این ایراد را گزارش داد.
اینطور که گزارش شده، مهاجمین می توانند کاربران را در مرورگر فایرفاکس 3 در تله های اینترنتی به دام بیاندازند و در صورتی که کاربر بر روی تله اینترنتی آنها کلیک کند، مهاجمین قادر خواهند بود کنترل کامپیوتر را در اختیار گیرند.

منبع BBC
پ.ن : فكر كنم اين ركورد رو مديون من باشند :whoow: بالاخره اسمم تو گينس ثبت شد.:p

Hitman
June 20th, 2008, 13:56
با سلام خدمت دوستان و استاتيد سايت سرمايه در لپ تاپ من خطاي 633 مربوط به مودم dial up پيش آمده كه با نصب مجدد ويندوز همچنان اين خطا رفع نشده است چه بايد كرد. با تشكر

HardyLaity
June 20th, 2008, 15:09
با سلام خدمت دوستان و استاتيد سايت سرمايه در لپ تاپ من خطاي 633 مربوط به مودم dial up پيش آمده كه با نصب مجدد ويندوز همچنان اين خطا رفع نشده است چه بايد كرد. با تشكر

به احتمال زیاد شما مودم را نصب نکردید بعد از نصب ویندوز شما بایستی درایورهای مربوط به سخت افزارتون را به ویندوز معرفی کنید

برای اینکار به سی دی درایورهائی که همراه لپ تاپتون بوده مراجعه کنید و اگر اون سی دی رو ندارید یا تو نت سرچ کنید یا اگر به فروشنده دسترسی دارید یه کپی ازش بگیرید

اگر هم سی دی ریکاوری همراه لپ تاپتون بوده که اونو نصب کردید احتمالا مودمتون دی اکتیو هستش تو کنترل پنل یه قسمت داره برای مودم به اونجا برید و چک کنید

Kambiz_T.A
June 20th, 2008, 15:38

با سلام

لطفا اول امتحان كنيد و ببينيد كه اتصال به درستي بين لب تاب و خط تلفن برقرار باشد

موفق و پيروز باشيد

MehrdadForex
June 21st, 2008, 10:20
سلام

یه سوال از دوستان کامپیوتری و شبکه ای

همچنین پورت نامبر MS SQL SERVER 2005 رو هم کسی میدونه چنده.

لطفا هر کسی میدونه کمک کنه.

HardyLaity
June 22nd, 2008, 00:24
سلام

یه سوال از دوستان کامپیوتری و شبکه ای

همچنین پورت نامبر MS SQL SERVER 2005 رو هم کسی میدونه چنده.

لطفا هر کسی میدونه کمک کنه.

سوالتون خیلی کلی بو د ببینید این کد به دردتون میخوره 1433

البته اگر فیروال دارید اونجا هم باید آزادسازی کنید

اینم یه لینک که شاید به دردتون بخوره

AbarEnsan
June 22nd, 2008, 21:26
سلام
فكر ميكنم سوالي كه ميپرسم بيشتر به پزشكي ربط داره تا به كامپيوتر.

سوال... بنده مدتي است كه وقتي مدت نسبتا زيادي پاي مانيتور مينشينم دچار سوزش و سرخي چشم ميشوم. مانيتور فعلي من Tco است. آيا استفاده از LCD ميتواند اين مشكل را حل كند يا بايد به فكر راه ديگري باشم؟

پيشاپيش از پاسخهاي دوستان متشكرم
هميشه سبز باشيد.

Hamed2420
June 22nd, 2008, 21:43
سلام

سوال... بنده مدتي است كه وقتي مدت نسبتا زيادي پاي مانيتور مينشينم دچار سوزش و سرخي چشم ميشوم. مانيتور فعلي من Tco است. آيا استفاده از LCD ميتواند اين مشكل را حل كند يا بايد به فكر راه ديگري باشم؟

هميشه سبز باشيد.

با سلام

قبل از هر گونه اقدامی به چشم پزشک مراجعه کنید. در ضمن نکات زیر رو هم بخوانید:

- مانیتور مناسب بکار برید. بهتر است مانیتور در مرکز میز و درست در مقابل چشم شما قرار گیرد. هر چه صفحه مانیتور بزرگتر باشد تصویر راحت تر دیده می شود و تطابق و تقارب چشم ها کمتر شده و بنابراین دیرتر خسته می شود. فاصله مناسب مانیتور تا چشمان شما ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر یا معادل یک دست کشیده شماست. بخش بالایی مانیتور باید هم سطح چشمان شما باشد. برای این کار می توانید صندلی خود را بلندتر کنید و یا مانیتورتان را پایین تر بیاورید. فراموش نکنید اگر از عینک استفاده می کنید، مانیتور را کمی به سمت بالا بچرخانید، طوری که بخش پایینی آن به چشم شما نزدیک تر باشد.

- خستگی چشم از دیگر عوراض کار با رایانه است. از خیره شدن به تصویر مانیتوری که نقص دارد بپرهیزید. تماشای تصاویری که برفک یا لرزش دارد، چشم را خسته می کند. استفاده از عینک برای افرادی که دارای عینک هستند، هنگام کار با کامپیوتر ضرورت دارد. اما استفاده بی مورد از عینک هایی که دارای شیشه های رنگی هستند سبب خستگی چشم خواهد شد.
هرگز به مدت طولانی به مانیتور نگاه نکنید. حداکثر پس از هر ۲ ساعت، ۵ دقیقه چشمان خود را ببندید. یک روش دیگر برای رفع خستگی چشم این است که هر ۲۰ دقیقه، ۲۰ ثانیه به چشمانتان استراحت دهید و اشیاء دور را در فاصله ۶ متری نگاه کنید.
اندازه حروف باید ۲ تا ۳ مرتبه بزرگتر از ریزترین متنی باشد که شما می توانید بخوانید. به علاوه خواندن مطالب با رنگ مشکی بر روی صفحه سفید بسیار آسان و واضح است. اگر مطلبی را در صفحه مانیتور مطالعه می کنید، به علت تغییرات دائمی جسم دیدنی و تغییرات دائمی نور خواندن بسیار خسته کننده می شود و این عمل فشار زیادی به عضلات چشم وارد می کند. نکته مهم دیگر برای کاستن از خستگی چشم این است که نور مانیتور را تنظیم کنید .شما باید نور مانیتورتان را به گونه ای تنظیم کنید که تقریباً مشابه سطح روشنایی محیطی باشد که دقیقاً در پشت آن قرار دارد. اگر بین روشنایی مانیتور و محیط پیرامون آن تفاوت روشنایی شدید وجود داشته باشد، شما دچار سردرد و مشکلات بینایی خواهید شد. بنابراین در ساعات مختلف روز، نور مانیتورتان را با نور اتاق تنظیم کنید.

موفق باشید

Chichest
June 22nd, 2008, 23:17

خطاي 633 : The modem is already in use or is not configured for dialing out

پورت مودم هم اكنون مورد استفاده مي باشد. مي توانيد با Restart كردن كامپيوتر يا درنهايت نصب كردن مجدد درايور مودم اين مشكل را رفع كنيد. قبل از انجام اين كار مطمئن شويد بر روي پورت مربوطه بيشتر از يك سخت افزار نصب نشده باشد.

hamidrezamf
June 23rd, 2008, 16:05
سلام

هميشه سبز باشيد.

سلام جناب ابر انسان
شما نور مونیتورتون رو کم کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه...
من مونیتور LG مدل لبخندی دارم ...LCD هم نیست...اکثر اوقانم رو هم پای کامپیوتر هستم ...از روز اولی که پای کامپیوتر نشستم نور مونیتورم رو کم کردم تا اذیت نشم....
اولا" همیشه مونیتورم در حالت Night هستش ...یعنی تو setup خود مونیتور video level رو از 0.7v که حالت دیفالت مونیتور بود گذاشتم روی 0.1v که نور مونیتور کم میشه...علاوه بر اون تنظیم دستی نور مونیتور رو هم از 100 , رو 50 میذازم...
توجه کنید که تصویر مات نمیشه که چشم اذیت بشه چون تنظیمات شفافیت تصویر رو دست نمیزنم فقط نور رو کم میکنم...
خیلی سال هم هست که از این مونیتور استفاده میکنم...
جالبه که اگر تنظیمات رو به حالت دیفالت برگردونم در عرض کمتر از نیم ساعت مشابه شما دچار سوزش چشم میشم...
امتحان کنید شاید مفید بود...البته شاید یکی دو روز اول عادت نداشته باشید....
موفق باشید...

aska
June 23rd, 2008, 16:18
دوستان
با چه نرم افزاری میشه صدای ودیو با فرمت *.mpg رو به صورت mp3 جدا کرد
ممنون

majid_k
June 23rd, 2008, 16:28
سلام
یه نرم افزار یا سایتی رو یه بار شنیدم که عین گوگل ارث سطح زمین رو نشون میداده اما بصورت زنده:whoow:
کسی از دوستان شنیده ؟ یا اطلاعاتی داره ؟

Watoo Watoo
June 23rd, 2008, 16:53
دوستان
با چه نرم افزاری میشه صدای ودیو با فرمت *.mpg رو به صورت mp3 جدا کرد
ممنون

سلام

Jet Audio ورژن 7 به بعد این کار رو میکنه .
در ضمن میتونید فرمتهای مختلف ویدیویی رو به همدیگه تبدیل کنید .

موفق باشید.

szh.1367
June 23rd, 2008, 17:48
سلام
یه نرم افزار یا سایتی رو یه بار شنیدم که عین گوگل ارث سطح زمین رو نشون میداده اما بصورت زنده:whoow:

این که میشه جاسوسی :blink::blink::blink:

majid_k
June 23rd, 2008, 18:41
این که میشه جاسوسی :blink::blink::blink:

سلام
بله جاسوسیه اما هست
نسخه پولیه گوگل ارث رو کسی داره ؟

pakan.p
June 23rd, 2008, 22:18
آيا راهي وجود داره كه اين تبليغات فلش رو ي صفحات سايت رو غير فعال كرد ؟

Mazdak Parsian
June 24th, 2008, 00:19
آيا راهي وجود داره كه اين تبليغات فلش رو ي صفحات سايت رو غير فعال كرد ؟
اگر از Firefox استفاده می‌کنید از افزونه Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) و پس از آن از Ad Blocking FiltersetP ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

pakan.p
June 24th, 2008, 00:43
اگر از Firefox استفاده می‌کنید از افزونه Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) و پس از آن از Ad Blocking FiltersetP ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

با تشكر ممنون ميشم روش استفادش رو هم ذكر كنيد من دانلودش كردم ولي نميدونم چكارش كنم

Mazdak Parsian
June 24th, 2008, 01:17
با تشكر ممنون ميشم روش استفادش رو هم ذكر كنيد من دانلودش كردم ولي نميدونم چكارش كنم
بعد از اینستال کردن Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) ، فایرفاکس را یکبار ببندید و مجدداً باز کند . حال به Ad Blocking FiltersetP ([Only registered and activated users can see links]) بروید که با انتخاب Load into Stylish به Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) اضافه می‌شود .

در قسمت راست و پایین صفحه فایرفاکس باید عکس زیر را ببینید :

pakan.p
June 24th, 2008, 09:12
بعد از اینستال کردن Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) ، فایرفاکس را یکبار ببندید و مجدداً باز کند . حال به Ad Blocking FiltersetP ([Only registered and activated users can see links]) بروید که با انتخاب Load into Stylish به Stylilish ([Only registered and activated users can see links]) اضافه می‌شود .

در قسمت راست و پایین صفحه فایرفاکس باید عکس زیر را ببینید :

جناب مزدك دست شما درد نكنه واقعا ما رو از شر اين فلشها خلاص كرديد:)

szh.1367
June 24th, 2008, 09:35
دوستان من یک مشکلی دارم

فایروال سیستم من غیر فعال شده و هر کاری می کنم فعال نمی شود اگر ممکنه کمک کنید

نوع ویندوز سرویس اسپک 2 و انتی ویروس نود 32 و هیچ گونه برنامه جانبی هم روی سیستم نصب نکرده ام

برای اولین بار است که به چنین مشکلی برخورد می کنم

Pip_Noob
June 24th, 2008, 11:42

با سلام
فایل زیر شامل تعدادی working key برای KAV 6&7 می باشد.
100 KB
با آرزوی موفقیت.

Pip_Noob
June 24th, 2008, 12:28
نسخه پولیه گوگل ارث رو کسی داره ؟
با سلام

esmerdis
June 24th, 2008, 12:44
سلام

yusefamini
June 27th, 2008, 12:36
بعضی از برنامه ها بعد از uninstall شدن در قسمت Add/Remove باقی می مونند و بعضی ها هم در این قسمت امکان Uninstall شدن ندارند و جلو اسم برنامه خالیه .
چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

Mazdak Parsian
June 27th, 2008, 14:25
بعضی از برنامه ها بعد از uninstall شدن در قسمت Add/Remove باقی می مونند و بعضی ها هم در این قسمت امکان Uninstall شدن ندارند و جلو اسم برنامه خالیه .

از برنامه Cleanse Uninstaller ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

ghafari3
June 27th, 2008, 14:39

وقتی برنامه ای را نصب می کنید File های مختلفی در کامپیوتر شما کپی می شوند و کلید های بسیاری هم در ریجستری ویندوز درست می شوند. در اکثر مواقع قسمت Add/Remove Program خود ویندوز بعد از پاک کردن برنامه ها تعدادی File و یا کلیدهای ریجستری مربوط به آن نرم افزار را پاک نمی کند، این File ها و کلید ها باقی مانده و حجم درایو و ریجستری ویندوز افزایش پیدا کرده و ویندوز برای پیدا کردن File ها و کلید های مورد نظر خود باید مدت زمان بیشتری را صرف جستجو کند، در نتیجه به مرور سرعت ویندوز کم و کمتر می شود.

با پاک کردن نرم افزار ها مشکل دارید ؟ سرعت کامپیوترتان کم شده است ؟ به وسیله نرم افزار Your Uninstaller! PRO کامپیوتر خود را سریع و پاک نگه دارید.

Your Uninstaller! PRO نرم افزار برای پاک کردن کامل برنامه ها و پاک کردن برنامه هایی که ویندوز توانایی پاک کردن آنها را ندارد. از ویژگی های این نرم افزار می توان به ظاهری ساده و کاربرپسند، استفاده از قابلیت Drag & Drop برای پاک کردن سریع نرم افزارها، پاک کردن برنامه های جاسوسی و ... اشاره کرد.

قابلیت های نرم افزار :

- پاک کردن کامل نرم افزارهای نصب شده.
- اسکن کامل ریجستری و Hard disk برای پاک کردن کلید های غیر لازم ریجستری و File ها.
- پاک کردن برنامه هایی که قسمت Add/Remove Program ویندوز قادر به پاک کردن آنها نمی باشد.
- قابلیت پاک کردن Screen saver ها.
- نمایش برنامه های نصب شده در ویندوز با نمایش Icon آنها برای پیدا کردن راحت و نمایش محل دقیق نصب آنها.
- دارای ابزاری برای پاک کردن File های غیر لازم در درایوها .
- کنترل کامل بر Start up ویندوز. برای سازماندهی برنامه هایی که در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند.
- کنترل کامل بر قسمت Start Menu ویندوز برای سازماندهی محتویات داخل این قسمت.
- توانایی نمایش جزئیات دقیق نرم افزار های نصب شده، مفید برای پیدا کردن برنامه های جاسوسی و پاک کردن آنها.
- پاک کردن نرم افزار ها فقط با یک Drag & Drop ساده، کافیست Icon نرم افزاری را که می خواهید Unistall کنید را بر روی Icon این برنامه Drop کنید. Your Uninstaller! PRO به طور خودکار نرم افزار مورد نظر را پاک می کند.
- 5 تا 10 برابر سریع تر از Add/Remove program ویندوز.
- دارای تنظیمات متنوع برای کاربران حرفه ای.
- سازگار با ویندوز Vista .
و ...

---------------------------------------------------------------
[Only registered and activated users can see links]دانلود Your Uninstaller2008 6.1.1252 با حجم 3.86MB به همراه k-e-y-g-e-n
[Only registered and activated users can see links]پسورد برای دانلود از MediaFire:
iran-egold[Only registered and activated users can see links]پسورد برای Extract فایل ها:
forum.iran-egold.com

Hirbod+
June 27th, 2008, 19:34
روشی مطمئن برای اصلی کردن ویندوز (بدون نیاز به هیچ برنامه ای)

از زمانی که مایکروسافت قصد کرد که تمام ویندوزهای غیر اصل (اینجا منظور ویندوز XP است که 95% ما از آن استفاده می کنیم) را به نحوی بدون کاربرد کند و بتواند همه را مجبور به خریدن ویندوز های چند دلاری اصل کند، بحث اصل کردن ویندوز خیلی مهم شد به صورتی که هر روز شاهد ورود روش های مختلف برای اصل کردن ویندوز بودیم. اما اکثر این روش ها یک مشکل داشتند که بعد از مدتی از کار می افتادند که علتش می شد این باشه که یک برنامه به صورت غیر درست، یک تغییر در ویندوز می داد و بعد از مدتی مایکروسافت از آن آگاه می شد و حتی گاهی اوقات خود این برنامه ها ویروسی بودند. من قصد دارم روشی را بگویم که خودم 1 الی 2 سالی است که از این روش استفاده می کنم و به راحتی آخرین به روز رسانی ها مایکروسافت را دریافت می کنم و برنامه های اینترنت اکسپلورر، مدیا پلیر و … را به راحتی نصب می کنم.(حتی چند روز پیش یک بروز رسانی که کردم، مایکروسافت یک برنامه ای روی کامپیوترم ریخت که به روشی جدید چک می کنه ویندوز اصل است یا نه که گفت:از این که ویندوز اصلی تهیه کردید و از آن استفاده می کنید متشکریم!) توجه کنید در تمام مراحل زیر باید ارتباط شما با اینترنت قطع باشد.

برای اصل کردن ویندوز ابتدا شما باید به Start رفته و روی گزینه Run کلیک کنید و دستور Regedit را تایپ کنید و دکمه Ok را بزنید. حال که پنجره Registery Editor برای شما باز شد، بدون انجام کار اضافی ای به منوی Edit رفته و گزینه …Find را بزنید. در کادر پنجره باز شده تایپ کنید oobetimer سپس روی گزینه Find Next کلیک کنید و منتظر بمانید تا کلید مورد نظر را پیدا کند. سپس روی کلید oobetimer راست کلیک کرده و گزینه Modify را انتخاب کنید. در پنجره ظاهر شده تمام حرف ها، علامت ها و اعداد را پاک کنید به صورتی که فقط 4 صفر بماند که شما نمی توانید آنها را پاک کنید، Ok را یزنید و از تمام برنامه ها بیرون بیایید.

دوباره به Start رفته و گزینه Run را انتخاب کنید و این بار دستور زیر را وارد کنید.(اگر خواستید خودتان دوباره تایپ کنید، به اشتباهی که اکثرا شاید با آن مواجه بشید توجه کنید که در زیر به آن اشاره شده است.(امیدوارم تفاوت را فهمیده باشید! به فاصله بین exe و a/ توجه کنید.))

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a% : درست

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe/a% : اشتباه

به نظر من همین دستور را به راحتی در Run کپی کرده و خیال خود را راحت کنید. سپس Ok را بزنید. حال در پنجره باز شده گزینه ی

Yes, I want to telephone a customer service representative to activate windows

را انتخاب کرده و روی دکمه Next کلیک کنید. سپس روی دکمه Change Product Key کلیک کرده و حال باید یک سریال اصل شرکت مایکروسافت را وارد کنید.من این سریال را در زیر برای شما نوشته ام:
سریال اصل شركت مایكروسافت = TQBTQ-XQV3X-32RCG-VJ3C8-KWKWJ
سپس آن سریال را وارد کرده و بر روی دکمه Update کلیک کنید و سپس تمام پنجره ها را ببندید (در صورت برگشتن به صفحه قبلی روی دکمه Remind me later کلیک کنید) و ویندوز را راه اندازی مجدد (Restart) کنید.

اگر تمام مراحل بالا را درست رفته باشید، بعد از راه اندازی مجدد ویندوز می توانید به راحتی نرم افزار های مایکروسافت را از سایت مایکروسافت دریافت کنید و حتی به راحتی ویندوز خود را بروز رسانی کنید.

.: Lithium :.
June 28th, 2008, 17:14
سلام
یه مشکل داشتم اگه کسی میتونه کمک کنه:(
ساعت کامپیوترم مشکل پیدا کرده . بعضی موقع ها عقب میفته بعضی موقع ها جلو.
مشکل از چیه؟

Hamed2420
June 28th, 2008, 17:20
سلام
یه مشکل داشتم اگه کسی میتونه کمک کنه:(
ساعت کامپیوترم مشکل پیدا کرده . بعضی موقع ها عقب میفته بعضی موقع ها جلو.
مشکل از چیه؟

با سلام

به روز رسانی اتوماتیک ساعتتون رو غیر فعال کنید:

June 28th, 2008, 18:47
با سلام

به روز رسانی اتوماتیک ساعتتون رو غیر فعال کنید:

با تشکر
ولی فکر نمیکنم مشکل این باشه. عکس ها رو ملاحظه بفرمایید.
که اگه change settings رو بزنید پنجره زیر میاد. (در ضمن ویندوز هم ویستاست)

Hamed2420
June 28th, 2008, 18:58
که اگه change settings رو بزنید پنجره زیر میاد. (در ضمن ویندوز هم ویستاست)

سلام مجدد

این تیک آخر رو بردارید، مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید

BLACK_NINJA
June 28th, 2008, 20:21
با سلام خدمت دوستان

میخواهم دو عدد کامپیوتر را از طریق اینترنت با هم شبکه کنم میخواستم ببنیم چه جوری باید این کار را بکنم

یک راهش را بلدم که باید با 2003 و کارت شبکه دو کامپیوتر را از طریق بستر اینترنت به هم وصل کرد که خیلی مشکل و هزینه بر هست ایا روش دیگر یا نرم افزاری وجود دارد که این کار را راحت تر انجام دهد

با تشکر

homayon
June 28th, 2008, 20:33
سلام دوستان
من بعداز اینکه ویندوز نصب کردم دو تا بازی هم رو سیستم گذاشتم ولی زمانیکه بازی را باز میکنم کامپیوتر ریاستارت میکنه ایراد از کجاست؟
ضمنا بازیها مشکلی ندارند ایراد از سیستم است. یعنی فکر میکنم که در نصب ویندوز نکته ای در نظر گرفته نشده است .
یاحق

BLACK_NINJA
June 29th, 2008, 10:18
با سلام خدمت دوستان

میخواهم دو عدد کامپیوتر را از طریق اینترنت با هم شبکه کنم میخواستم ببنیم چه جوری باید این کار را بکنم

یک راهش را بلدم که باید با 2003 و کارت شبکه دو کامپیوتر را از طریق بستر اینترنت به هم وصل کرد که خیلی مشکل و هزینه بر هست ایا روش دیگر یا نرم افزاری وجود دارد که این کار را راحت تر انجام دهد

با تشکر

با سلام

دوستان اگه یک فروم تخصصی کامپیوتر و شبکه را هم معرفی نمایند ممنون میشوم

June 29th, 2008, 10:24
با سلام

دوستان اگه یک فروم تخصصی کامپیوتر و شبکه را هم معرفی نمایند ممنون میشوم

سلام
جواب سوال رو نمی دونم ولی شاید تو این فروم بتونی جواب رو پیدا کنی.;)

فروم تخصصی کامپیوتر ([Only registered and activated users can see links])

pakan.p
June 29th, 2008, 11:09
با سلام
دوستان كسي هست كه بتونه روش شار‍‍ژ كارتريج پرينتر هاي ليزري تك رنگ رو توضيح بده يا اگر فرومي سراغ داريد كه اين روش رو بصورت كامل توضيح داده باشه ممنون ميشم معرفي كنيد(canon laser shot 1120(

BLACK_NINJA
June 29th, 2008, 11:39
با سلام خدمت دوستان

با تشکر

سلام دوستان

جواب سوالم را به کمک فرومی که دوست عزیزم B.I.O.H.A.Z.A.R.D (که خدا خیرش بده ) گذاشته بود پیدا کردم

توسط نرم افزاری به نام hamachi که میتونیم یک شبکه مجازی را خیلی راحت بوجود بیاوریم

پ.ن: البته شبیه به گیم نت هست منم همین را میخواستم :p ولی تمام خصوصیات شبکه را ندارد

pakan.p
June 30th, 2008, 11:14
با سلام
دوستان كسي هست كه بتونه روش شار‍‍ژ كارتريج پرينتر هاي ليزري تك رنگ رو توضيح بده يا اگر فرومي سراغ داريد كه اين روش رو بصورت كامل توضيح داده باشه ممنون ميشم معرفي كنيد(canon laser shot 1120(

..........................
از دوستان كسي هست كه كمك كنه ؟

رامين مقدس
July 1st, 2008, 20:08
سلام دوستان
قصد دارم مادر بورد و سي پي يو رو عوض كنم ...
يكي از دوستان مادربورد سويو با گرافيك 256 به 512 و سي پي يو amd 3800 رو پيشنهاد كرد ...
ميخواستم ببينم كه اين دو جنس خوب هستند يا خير ...
موفق باشيد ...

Jahed
July 1st, 2008, 20:26
سلام بر اساتید عزیز

فایلهای بازی با پسوند swf با چه برنامهای فعال میشوند؟سپاسگزارم.

July 1st, 2008, 20:43
سلام بر اساتید عزیز

فایلهای بازی با پسوند swf با چه برنامهای فعال میشوند؟سپاسگزارم.

سلام
با استفاده از نرم افزار flash player می تونید این فایل ها رو اجرا کنید.
لینک دانلود flash player 9 ([Only registered and activated users can see links])

Hamed2420
July 2nd, 2008, 00:30
سلام دوستان
قصد دارم مادر بورد و سي پي يو رو عوض كنم ...
يكي از دوستان مادربورد سويو با گرافيك 256 به 512 و سي پي يو amd 3800 رو پيشنهاد كرد ...
ميخواستم ببينم كه اين دو جنس خوب هستند يا خير ...
موفق باشيد ...

سلام آقا رامین گل

قربان اولاً بفرمایید مصرف این کامپیوتر چیست؟ ثانیاً چه مقدار میخواید هزینه کنید؟

سوماً بفرمایید که مشخصات اصلی مادربورد چی هست؟

چهارماً بفرمایید که دستگاه خودتون چی هست و چه مقدار اون رو ازتون میخواد بخره؟

در مورد مادربورد نمیشه اظهار نظر کرد اما سی پی یو پیشنهادی، قطعه قدیمی هست و الان با قیمت خیلی کم، یک جنس مناسب تر خریداری کنید. این سی پی یو در بازار، پایینتر از 50 هزار تومان می باشد.

موفق باشید

رامين مقدس
July 2nd, 2008, 00:52
سلام آقا رامین گل

قربان اولاً بفرمایید مصرف این کامپیوتر چیست؟ ثانیاً چه مقدار میخواید هزینه کنید؟

سوماً بفرمایید که مشخصات اصلی مادربورد چی هست؟

چهارماً بفرمایید که دستگاه خودتون چی هست و چه مقدار اون رو ازتون میخواد بخره؟

در مورد مادربورد نمیشه اظهار نظر کرد اما سی پی یو پیشنهادی، قطعه قدیمی هست و الان با قیمت خیلی کم، یک جنس مناسب تر خریداری کنید. این سی پی یو در بازار، پایینتر از 50 هزار تومان می باشد.

موفق باشید

سلام حامد جان
مصرف اين كامپيوتر خانگي ميباشد...
براي مادربورد و سي پي يو حدود 90 هزار تومن ...
والا مشخصات اصلي رو نميدونم ... فقط گفتند كه سويو با گرافيك 256 به 512 و سي پي يو 3800 amd
مادربورد خودم مركوري هست و سي پي يو هم 2.4 اينتل ....ايشون فرمودند كه اين قطعات رو نميخرن ، به دليل اينكه
خيلي قديمي هستن
در ضمن قيمت هم به اين شرح دادن :
مادربورد 55000
سي پي يو 38000
از توجهت هم ممنونم

sorush_khademi
July 2nd, 2008, 01:18
آقا حالا شما تعریف کنید دل ما بسوزه . تو شهر خراب شده ما البته پیش کد تلفن های ما فقط adsl وصل نمی شه . ای خداااااااااا

sorush_khademi
July 2nd, 2008, 01:19
آقا حالا شما تعریف کنید دل ما بسوزه . تو شهر خراب شده ما البته پیش کد تلفن های ما فقط adsl وصل نمی شه . ای خداااااااااا
البته دوستان حرف شما هم صحیح همیشه باید استاپ و قبل از اردر بگذارید .

رامين مقدس
July 2nd, 2008, 16:08
سلام حامد جان
والا مشخصات اصلي رو نميدونم ... فقط گفتند كه سويو با گرافيك 256 به 512 و سي پي يو 3800 amd
مادربورد خودم مركوري هست و سي پي يو هم 2.4 اينتل ....ايشون فرمودند كه اين قطعات رو نميخرن ، به دليل اينكه
خيلي قديمي هستن
مادربورد 55000
سي پي يو 38000
از توجهت هم ممنونم

سلام
آقا حامد گل چي شد قربان ؟؟؟
من همچنان منتظر هستم :cry:

Hamed2420
July 2nd, 2008, 17:15
سلام

ببخشید رامین خان.

اگر سیستم شما قدیمی هست، بعد از آپگرید کردن باید Ram رو هم عوض کنید. نمیدونم رم های شما الان چی هست؟ DDR هست یا DDR2 ؟

چون مادربوردی که به شما فروخته میشه DDR2 رو ساپورت میکنه. پس خرج Ram رو هم اضافه کنید. اگر هم رم DDR دارید و ایشون فرمودن که نمیخواد Ram عوض بشه (البته حدس میزنم) که سیستم قدیمی ای رو دارن بهتون میفروشن و به نظر من فاییده نداره.

پیشنهاد میکنم مادربوردی بخرید که چیپست قوی ای داشته باشه و Ram مناسب خریداری کنید. سی پی یو هم با توجه به اینکه مادربوردتون تا ولتاژهای بالای سی پی یو رو ساپورت میکنه، با توجه به بودجه ای که براتون باقی میمونه انتخاب کنید.

در ضمن اگر هزینه برای کارت گرافیکی نمیخواید بدید و کاری با گرافیک ندارید، مادربورد Giga مدل 945GCM رو پیشنهاد میکنم. حدود 65 تا 70 تومان هم قیمتش هست.

موفق باشید

szh.1367
July 2nd, 2008, 17:51
سلام حامد جان
خيلي قديمي هستن
مادربورد 55000
سي پي يو 38000
از توجهت هم ممنونم

اقا شما 250 هزار تومان داشته باشید دیگه مشکلی نخواهید داشت

بنده پیشنهاد می کنم که شما از سی پیو های core 2 duol استفاده کنید که قیمت یک سی پیو 4300 حدود 100 هزار تومان است

برای مادربورد هم می توانید از مادر بوردی که اقا حامد پیشنهاد دادند استفاده کنید

یک رم یک گیگ هم می شود 20 تومان

اگر بخواهید یک کارت گرافیک هم داشته باشید حدودا 40 تومان هم باید اینجا خرج کنید

توصیه می کنم که قطعات مدل پایین نخرید چون در فردایی نزدیک به مشکل برخواهید خورد

ghafari3
July 2nd, 2008, 18:23

[Only registered and activated users can see links]دانلود Adobe Reader 9 با حجم 33.49 مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

رامين مقدس
July 2nd, 2008, 19:44
سلام

ببخشید رامین خان.

اگر سیستم شما قدیمی هست، بعد از آپگرید کردن باید Ram رو هم عوض کنید. نمیدونم رم های شما الان چی هست؟ DDR هست یا DDR2 ؟

چون مادربوردی که به شما فروخته میشه DDR2 رو ساپورت میکنه. پس خرج Ram رو هم اضافه کنید. اگر هم رم DDR دارید و ایشون فرمودن که نمیخواد Ram عوض بشه (البته حدس میزنم) که سیستم قدیمی ای رو دارن بهتون میفروشن و به نظر من فاییده نداره.

پیشنهاد میکنم مادربوردی بخرید که چیپست قوی ای داشته باشه و Ram مناسب خریداری کنید. سی پی یو هم با توجه به اینکه مادربوردتون تا ولتاژهای بالای سی پی یو رو ساپورت میکنه، با توجه به بودجه ای که براتون باقی میمونه انتخاب کنید.

در ضمن اگر هزینه برای کارت گرافیکی نمیخواید بدید و کاری با گرافیک ندارید، مادربورد Giga مدل 945GCM رو پیشنهاد میکنم. حدود 65 تا 70 تومان هم قیمتش هست.

موفق باشید

حامد جان خدمتتون عرض كنم كه RAM رو هم گفتند كه يك GIG استفاده ميشه ...
رم خودم هم256 DDR هست ...

اقا شما 250 هزار تومان داشته باشید دیگه مشکلی نخواهید داشت

بنده پیشنهاد می کنم که شما از سی پیو های core 2 duol استفاده کنید که قیمت یک سی پیو 4300 حدود 100 هزار تومان است

برای مادربورد هم می توانید از مادر بوردی که اقا حامد پیشنهاد دادند استفاده کنید

یک رم یک گیگ هم می شود 20 تومان

اگر بخواهید یک کارت گرافیک هم داشته باشید حدودا 40 تومان هم باید اینجا خرج کنید

توصیه می کنم که قطعات مدل پایین نخرید چون در فردایی نزدیک به مشکل برخواهید خورد

حسيني جان ( اسمتون رو درست گفتم ؟ ) ممنونم از راهنماييتون :)
ولي كمي مشكلاتمون زياد هست و دستمون تنگ :cry:

موفق باشيد ...

szh.1367
July 2nd, 2008, 20:03
بله فامیلی بنده حسینی هست

اقا رامین ایا دلیل اینکه بنده می گویم قطعات مدل پایین بر ندارید چی ؟ خدمت شما عرض می کنم

از این به بعد نرم افزار هایی خواهد امد که روی سیستم های با سرعت ها و با مدل ها بالا کار خواهند کرد حتی بازی ها هم به همین شکل هستند

اگر شما الان مثلا 150 تومان خرج کنید در اینده این سیستم جواب گوی کار شما نخواهد بود و شما مجبور خواهید شد که قطعات کامپیوتر خود را تعویض کنید

مثل الان شما که می خواهید مادربورد و سی پی یو را تعویض کنید و کسی حاضر نیست این قطعات را از شما خریداری کند

من خیلی ها را می بینم که مشکل شما را دارند پیشنهاد بنده به این افراد اینکه پول خودتون را پس انداز کنید تا به مبلغ مورد نظر برسد و بتوانید یک کامپیوتر خوب خریداری کنید در غیر این صورت ضرر خواهید کرد

رامين مقدس
July 4th, 2008, 02:24
سلام حسيني جان
بايد خدمتتون عرض كنم ، فعاليت من با رايانه ، فعاليت خيلي عادي و بسيار ساده ميباشد ....
الان هم كه قصد تعويض اين قطعات را دارم ، به اين دليل ميباشد كه "
اين رايانهء عزيز ما ، چند وقتي هست كه با ما سر ناسازگاري گذاشته است ....
و به قولي : پدرم را در آورده است ...

راستي اين رو يادم نره ...
مدل مادر بورد را هم كامل از دوستم گرفتم
NFORCE6MAS.940

Pip_Noob
July 4th, 2008, 12:39
با سلام
Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch)
دوستانی که KasperSky استفاده می کنند هر از چند گاهی مشکل Blacklist شدن Key دارند.
مورد زیر راه حلی است دایمی تر .
پ.ن: Untested by me

Pip_Noob
July 4th, 2008, 17:49
با سلام
vBulletin 3.7.2 incl. KeyGen

sarmaiedar
July 5th, 2008, 01:06
سلام

موفق باشید

سلام
با تشكر

شرف
July 9th, 2008, 22:08
دوستان کمک کنید هنکامیکه میخواهم مثلن به یک driveیا mycomputerیا contorl panl دسترسی پیدا کنم کامپیوتر هنگ میکند ویروس یابی کردم با nod32- kasperاما مشکل پا بر جا است
با درود و سپاس بسیار

Ahmad-Ali
July 11th, 2008, 22:54
با سلام:).
لطفا اگر دوستان لینکی برای داونلود کتابهای زیر دارند بگذارند:
1-Java How to program(Deitel and Deitel)چاپ 7 یا 6
2-
++How to program C
Deitel and Deitel چاپ ششم
با سپاس فراوان.
پ.ن.میدانم تاپیک کتاب وجود دارد ولی چون اینها مربوط به کامپیوتر هستند و نه فارکس،لذا اینجا درخواست دادم.
ارادتمند شما احمد

Chichest
July 11th, 2008, 23:51
با سلام:).
لطفا اگر دوستان لینکی برای داونلود کتابهای زیر دارند بگذارند:
1-Java How to program(Deitel and Deitel)چاپ 7 یا 6
2-
++How to program C
Deitel and Deitel چاپ ششم
با سپاس فراوان.
پ.ن.میدانم تاپیک کتاب وجود دارد ولی چون اینها مربوط به کامپیوتر هستند و نه فارکس،لذا اینجا درخواست دادم.
ارادتمند شما احمد

DEITEL Java How to Program, 6e + CD
by Harvey M. Deitel & Paul J. Deitel
15.8MB + 299.15MB

1568 pages
Publisher: Prentice Hall; Sixth edition (2004)
ISBN: 0131483986

Mount the .iso with your favorite program such as DAEMON TOOLS, Alchohal 120%, or MagicDisk, OR burn it to a CD.

Companion Website:

Download Book:

Download CD:

=====================================

C++ How to Program (5th Edition) (How to Program)

[Only registered and activated users can see links] on.jan.2005.internal.rar

INSTRUCTOR'S Manual:

6th edition تو اينترنت نيست!

emilvr
July 13th, 2008, 21:00
سلام به همه دوستان!

من جدیدان به یک مشکل بزرگ گرفتار شدم که داره کم کم کچلم میکنه! نمی دونم چی شد! از 3 روز پیش تا به الان سیستمم قاطی کرده!
حالا مشکل چیه؟ من وقتی می خوام وارد یکی از سایتهایی که قبلا ثبت نام کردم بشم ( مثل بلاگفا، جیمیل، یاهو، همین سرمایه! و ... ) وقتی یوسر پسوردمو می نویسم وارد نمیشه! الانم که می بینین این تاپیکو نوشتم از لپ تاب استفاده می کنم. واللا با PC نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم!
یوسر پسو درست وارد می کنم. نکته جالبش اینه که مثلا در جیمیل استاتوس بار به جای اینکه بنویسه :
Transfering Data From Gmail

می نویسه :
Transferinf Data From log2.soft.cn.yahoo.com
یا آدرسهای عجیب تری مثل :

Transferin Data From dt.tongji.cn.yahoo.com

واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم! جالبه بدونین سیستم من مثلا تا دندون مصلحه! Nod32 Smart هر روز آپدیت میشه خیر سرش! Agnitum Outpost Firewall , Spyware Doctor , ... همه اینا نصب شده بودن اما باز اینطوری شد!

به توصیه یکی از دوستان ویندوز عوض کردم! ( تا این لحظه تقریبا تمام نسخه های ویندوز از 98 خدا بیامرز بگیرین بیاین تا ویستا رو نصب کردم! ) اما آش همون و کاسه هم همون! سیستم رو فرمت کردم، افدیسک کردم پارتیشن بندی! اما بازم مشکل دارم! با تمام نرمافزارهای Anti Spam , Adware , ... که می شناختم هم اسکن کردم اما افاقه نکرد!

کسی می تونه کمکم کنه؟ من واقعا کلافه شدم

xmanx
July 13th, 2008, 21:04
شاید مشکل از سروری که ازش اینترنت گرفتید باشه!

emilvr
July 13th, 2008, 22:26
نه آقا، من دو سالی میشه از این شرکت اینترنت وایرلس می گیرم. تا الان هیچ مشکلی نداشته. فقط از 3 روز پیش تا به الان اینطوری شده.
راستی یه چیز دیگه! وقتی این این آدرس رو تو مرورگر می نویسم:dt.tongji.cn.yahoo.com

و واردش می شم فقط یک کلمه میاد اونم کلمه :

OK

منظورش چیه؟

Chichest
July 13th, 2008, 22:35
با dialup هم همين مشكل پيش مياد؟

Foad_J
July 13th, 2008, 22:39
نه آقا، من دو سالی میشه از این شرکت اینترنت وایرلس می گیرم. تا الان هیچ مشکلی نداشته. فقط از 3 روز پیش تا به الان اینطوری شده.
راستی یه چیز دیگه! وقتی این این آدرس رو تو مرورگر می نویسم:dt.tongji.cn.yahoo.com

و واردش می شم فقط یک کلمه میاد اونم کلمه :

OK

منظورش چیه؟

ba barname haye freegate va cproxi ham check kon

majid_k
July 13th, 2008, 22:56
سلام
خیلی عجیبه
شاید ویروس رفته بایوس رو دستکاری کرده یا قسمتی از هارد رو دستکاری کرده که نمیشه پاکش کرد
هارد رو عوض کن ببین حل میشه مشکلت .... واقعا عجیبه

emilvr
July 13th, 2008, 23:02
با دیال آپم همینه مشکل!

آقا با Freegate هم امتحان کردم. حتی اکانت VPN خریدم بازم هیچی به هیچی. ای خدااااااااااا:cry:

Foad_J
July 13th, 2008, 23:04
با دیال آپم همینه مشکل!

آقا با Freegate هم امتحان کردم. حتی اکانت VPN خریدم بازم هیچی به هیچی. ای خدااااااااااا:cry:

شما که این هم زحمت کشیدی یه سر هم به کافی نت محلتون بزنین

hadiearn
July 13th, 2008, 23:17
سلام به همه دوستان!

من جدیدان به یک مشکل بزرگ گرفتار شدم که داره کم کم کچلم میکنه! نمی دونم چی شد! از 3 روز پیش تا به الان سیستمم قاطی کرده!
حالا مشکل چیه؟ من وقتی می خوام وارد یکی از سایتهایی که قبلا ثبت نام کردم بشم ( مثل بلاگفا، جیمیل، یاهو، همین سرمایه! و ... ) وقتی یوسر پسوردمو می نویسم وارد نمیشه! الانم که می بینین این تاپیکو نوشتم از لپ تاب استفاده می کنم. واللا با PC نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم!
یوسر پسو درست وارد می کنم. نکته جالبش اینه که مثلا در جیمیل استاتوس بار به جای اینکه بنویسه :
Transfering Data From Gmail

می نویسه :
Transferinf Data From log2.soft.cn.yahoo.com
یا آدرسهای عجیب تری مثل :

Transferin Data From dt.tongji.cn.yahoo.com

واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم! جالبه بدونین سیستم من مثلا تا دندون مصلحه! Nod32 Smart هر روز آپدیت میشه خیر سرش! Agnitum Outpost Firewall , Spyware Doctor , ... همه اینا نصب شده بودن اما باز اینطوری شد!

به توصیه یکی از دوستان ویندوز عوض کردم! ( تا این لحظه تقریبا تمام نسخه های ویندوز از 98 خدا بیامرز بگیرین بیاین تا ویستا رو نصب کردم! ) اما آش همون و کاسه هم همون! سیستم رو فرمت کردم، افدیسک کردم پارتیشن بندی! اما بازم مشکل دارم! با تمام نرمافزارهای Anti Spam , Adware , ... که می شناختم هم اسکن کردم اما افاقه نکرد!

کسی می تونه کمکم کنه؟ من واقعا کلافه شدم

خب خوشبختانه شما چون لپ تاپ دارين ميتونين به اينترنت متصل بشين
دو عبارت زير رو يعني
g2.soft.cn.yahoo.com
dt.tongji.cn.yahoo.com
توي گوگل سرچ كنين
مطالبيو ميبنين كه نشون ميده شما نفر اول نيستين كه با اين مشكل روبرو شدين پس راه حلي حتما خواهد بود .
فكر ميكنم اگه يكم حوصله به خرج بدينو تو گوگل اين عباراتو سرچ كنين نحوه حل اين مشكلو پيدا كنين :happy:
موفق باشين

Ahmad-Ali
July 14th, 2008, 00:57
DEITEL Java How to Program, 6e + CD
by Harvey M. Deitel & Paul J. Deitel
15.8MB + 299.15MB

1568 pages
Publisher: Prentice Hall; Sixth edition (2004)
ISBN: 0131483986

Mount the .iso with your favorite program such as DAEMON TOOLS, Alchohal 120%, or MagicDisk, OR burn it to a CD.

Companion Website:

Download Book:

Download CD:

=====================================

C++ How to Program (5th Edition) (How to Program)

[Only registered and activated users can see links] on.jan.2005.internal.rar

INSTRUCTOR'S Manual:

6th edition تو اينترنت نيست!
با سلام و درود فراوان.بسیار متشکرم.ارادتمندتان احمد:love:

Ahmad-Ali
July 16th, 2008, 02:02
با سلام و صبح بخیر.Chichest عزیز و سایر دوستان.لطفا یک کتاب دیگر رو که مینویسم در صورت امکان لینکش رو بفرماییدiscrete math. and its applications از آقای روزن.ارادتمندتان احمد

Chichest
July 16th, 2008, 10:33

Discrete Mathematics and its Applications
Author: Kenneth H. Rosen
Publisher:
ISBN: 0072899050
([Only registered and activated users can see links])

Password: free4vn.org

Ahmad-Ali
July 16th, 2008, 11:21

Discrete Mathematics and its Applications
Author: Kenneth H. Rosen
Publisher:
ISBN: 0072899050
([Only registered and activated users can see links])

Password: free4vn.org
سلام Chichest عزیز:).واقعا معرکه ای.خیلی ممنونم.ارادتمندتان

MASK
July 16th, 2008, 12:53
سلام
من یه مشکلی دارم که کلافم کرده اگه ممکنه کمکم کنید
قضیه از این قرار است:
نرم افزار متاتریدر الپاری رو که نصب میکنم یواش یواش حجمش زیاد میشه بطوریکه کل درایو را پر میکنه مثلا الان شده 13 گیگ!!!!
و اصلا پیغام اپدیت هم نمیدهد
با نرم افزار بروکرهای دیگر مشکلی ندارم

albertini
July 16th, 2008, 13:13
سلام
قضیه از این قرار است:
نرم افزار متاتریدر الپاری رو که نصب میکنم یواش یواش حجمش زیاد میشه بطوریکه کل درایو را پر میکنه مثلا الان شده 13 گیگ!!!!

اگه از متا تریدر الپاری برای بک تست اکسپرتها استفاده کردی ممکنه مربوط به اون باشه.

szh.1367
July 16th, 2008, 13:30
سلام
قضیه از این قرار است:

یکبار نرم افزار را پاک کنید بعد دوباره نصب کنید اما این بار حجم هر پوشه را یاداشت کنید بعدا از دو ، سه روز دوباره حجم پوشه ها را نگاه کنید هر کدام از پوشه ها که افزایش حجم داشت واضح خواهد بود که مشکل از کدام قسمت متاترید است

ولی خیلی تعجب کردم که حجم متاترید شده 13 گیگ :blink::blink: باورنکردنی هست

pakan.p
July 17th, 2008, 13:22
با سلام
دوستانيه نرم افزار داشتم نصب ميكردم كه اين ارور ها رو داده ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چطور ميشه حلش كرد

Pip_Noob
July 17th, 2008, 13:51
با سلام
Wiley.Modeling.Maximum.Trading.Profits.with.C.plus .plus.Feb.2007.eBook-BBL

پ.ن: در صورت صلاحدید به تالار اعضا منتقل کنید لطفا .

blue_dream_1983
July 17th, 2008, 19:39
سلام .دوستان آیا میشه کامپیوتر یا لپ تاپ رو به تلویزیون وصل کرد؟

trendfinder
July 17th, 2008, 19:56
اگر خروجی داشته باشید میتونید اینکارو بکنید.
اگر مدل لپ تاپ و کارت گرافیکی سیستم رو بفرمایید میشه فهمید که خروجی دارید یا نه (البته اگر خودتون با این مسئله آشنایی ندارید)

blue_dream_1983
July 17th, 2008, 20:09
لپتاپ dell هست اما مدل دقیقشو باید بپرسم همین طور کارت گرافیکیو.
مرسی .

saba1515
July 17th, 2008, 20:26
سلام .دوستان آیا میشه کامپیوتر یا لپ تاپ رو به تلویزیون وصل کرد؟

سلام خانم معلم
در مورد کامپیوتر باید عرض کنم که کارت گرافیک کامپیوتر شما باید خروجی تلویزیون داشته باشد که البته اکثر مدلهای غیر onboard امروزی این قابلیت رو دارند.
در مورد لپ تاپ هم باید عرض کنم که برخی از مدلهای امروزی این قابلیت رو دارند که معمولا به صورت s-video هستش.
موفق باشید

blue_dream_1983
July 17th, 2008, 20:36
سلام مهندس .مرسی از پاسخ.در مورد کارت گرافیک که هنوز اطلاعی ندارم ولی مدل لپ تاپ این هست ِ
Dell latitude D620 از شرکت آلمانی.
حالا نمیدونم این قابلیتی که گفتید رو داره یا نه .
مرسی

Pip_Noob
July 17th, 2008, 21:48
با سلام
Dell_Latitude_D620
خروجی Video معمولی (RCA) ندارد. ولی S_VIDEO دارد.

The Latitude D620 has all of the standard ports and slots required for everyday business applications. Headphone and microphone jacks, an IrDA port, and one Type II PC Card slot line the left edge. The slot includes an embedded smart-card reader that lets employees store and read their passwords and other info on optional smart cards (the cards are available in a number of sizes and prices from various third-party manufacturers). Two speakers with middling sound occupy the front-edge corners. 3 USB 2.0, S-Video-out, 56Kbps modem, 10/100/1000 Ethernet, VGA, and serial ports stretch out across the rear edge.
با آرزوی موفقیت.

blue_dream_1983
July 17th, 2008, 21:58
یعنی اگر رابطش باشه میشه؟
مرسی

Pip_Noob
July 18th, 2008, 00:07
یعنی اگر رابطش باشه میشه؟
مرسی
با سلام
با کابل رابط s-video می شود. قاعدتا تلویزیون هم باید ورودی s-video داشته باشد.
البته فکر کنم فیش تبدیل S-Video به RCA هم وجود داشته باشد که در این صورت می توانید به ورودی AV تلویزیون وصل کنید.
موفق باشید.

trendfinder
July 18th, 2008, 00:19
m_pakan نمیدونم مشکل شما حل شده یا نه
اگر نشده این فایل mscoree.dll رو از داخل پوشه system32 دلیت کنید ببینید مشکلتون حل میشه.
لطفاً نتیجه رو اعلام کنید.

mosen
July 18th, 2008, 14:53
rooze hamegi bekhair

ye link baray anti virus mikhastam.

mer30

Gh.Saeadian
July 18th, 2008, 15:00
لینک مستقیم کاسپراسکای: [Only registered and activated users can see links]

لینک دانلود NOD32

pakan.p
July 20th, 2008, 00:24
دوستان سلام من يه سري اطلاعات مهم توي يه فايل zip دارم كه پسورد روشه متاسفانه پسوردش رو هم يادم نيست با چه نرم افزاري ميشه پسوردش رو پيدا كرد و حدودا چقدر وقت گير هست براي پيدا شدن پسورد ؟

hamidrezamf
July 20th, 2008, 03:08
دوستان سلام من يه سري اطلاعات مهم توي يه فايل zip دارم كه پسورد روشه متاسفانه پسوردش رو هم يادم نيست با چه نرم افزاري ميشه پسوردش رو پيدا كرد و حدودا چقدر وقت گير هست براي پيدا شدن پسورد ؟

با سلام
تا اونجایی که اطلاع دارم فایلهای زیپ قابل ک-ر-ک شدن نیستن چون طبق الگوریتم منحصر به فردی پسورد کد میشه..
شما باید از نرم افزارهای password finder استفاده کنید که در واقع میان تمامی حالات ممکنه رو به صورت سعی و خطا چک میکنند...
سرعت پیدا کردن پسورد رابطه مستقیم با تعداد حروف پسورد داره...
اگر تعداد حروف زیاد باشه عملا" به روزها و ماهها روشن موندن کامپیوتر نمی ارزه..
شانسی که دارید اینه که درصورتی که فایل برای خودتون باشه احتمالا" میدونید حدودا" چند حرفی هست و اینکه آیا عدد یا علامات خاص توش به کار رفته یا نه..
موفق باشید..

Pip_Noob
July 20th, 2008, 09:56
با سلام
Turbo ZIP Cracker 1,4
Turbo ZIP Cracker is easy and efficient instrument, conceived to recoup lost or forgotten passwords for criptografada archives ZIP created using the WinZip, PKZip, WinRAR-ZIP or any another compatible software
پ.ن : untested by me

pakan.p
July 20th, 2008, 12:01
با سلام
Turbo ZIP Cracker 1,4
Turbo ZIP Cracker is easy and efficient instrument, conceived to recoup lost or forgotten passwords for criptografada archives ZIP created using the WinZip, PKZip, WinRAR-ZIP or any another compatible software
پ.ن : untested by me

سلام
بسيار ممنون واقعا لطف كرديد

Kambiz_T.A
July 23rd, 2008, 23:28
با سلام به كاربران عزيز فروم سرمايه
اينجانب اخيراٌ دستگاه نوت بوك اپل را خربداري كرده ام و به دنبال راهنماي اين سيستم به زبان فارسي مي باشم. كتاب فروشي هاي پشت دانشگاه را گشته ام ولي چيز به درد بخوري پيدا نكرده ام..مي دانم كه از طريق آنلاين هم فقط راهنماي اين سيستم به زبان اتگليسي يافت مي شود. آيا از ميان شما كاربران عزيز كسي هست كه بتواند به اينجانب كمكي بكند؟؟ لطفاٌ با ايميل اينجانب به آدرس: [Only registered and activated users can see links]
تماس بگيريد.
با تشكر

forexsrd
July 24th, 2008, 07:34
سلام

يك نرم افزار نياز دارم كه بتونه از يك فيلم عكسهاي با كيفيت در بياره.

متشكرم.

Pip_Noob
July 24th, 2008, 10:24
سلام

يك نرم افزار نياز دارم كه بتونه از يك فيلم عكسهاي با كيفيت در بياره.

متشكرم.

با سلام
Video Snapshots Genius 2.13

Video Snapshots Genius, the video snapshot software for capturing movie scenes to a single image files or a thumbnail gallery. The program supports almost all popular formats, such as MPEG, AVI, WMV, DivX, Flash video (*.flv), RealMedia, QuickTime, DVD and can open a video without any other player for preview playback.

forexsrd
July 24th, 2008, 14:58
با سلام

Video Snapshots Genius, the video snapshot software for capturing movie scenes to a single image files or a thumbnail gallery. The program supports almost all popular formats, such as MPEG, AVI, WMV, DivX, Flash video (*.flv), RealMedia, QuickTime, DVD and can open a video without any other player for preview playback.

سلام
من با rapidshare مشكل دارم ميشه يه ادرس ديگه بفرماييد. متشكرم

Pip_Noob
July 25th, 2008, 17:42
با سلام
مطلبی درباره مدیریت هزینه ها .حجمش در حدود 500 KB
پ.ن : جناب forxsrd اگر بفرمایید کدام hosting free مناسب است بنده فایل را برایتان upload خواهم کرد.

Pip_Noob
July 25th, 2008, 18:12
با سلام به كاربران عزيز فروم سرمايه
اينجانب اخيراٌ دستگاه نوت بوك اپل را خربداري كرده ام و به دنبال راهنماي اين سيستم به زبان فارسي مي باشم. كتاب فروشي هاي پشت دانشگاه را گشته ام ولي چيز به درد بخوري پيدا نكرده ام..مي دانم كه از طريق آنلاين هم فقط راهنماي اين سيستم به زبان اتگليسي يافت مي شود. آيا از ميان شما كاربران عزيز كسي هست كه بتواند به اينجانب كمكي بكند؟؟ لطفاٌ با ايميل اينجانب به آدرس: [Only registered and activated users can see links]
تماس بگيريد.
با تشكر
با سلام
سایت زیر فروم کاربران فارسی مک می باشد .
امیدوارم مفید باشد.

pakan.p
July 26th, 2008, 00:56
با سلام دوستان كسي نرم افزار تبديل 'گفتار به نوشتار رو داره speech recognition software

البته آخرين ورژنش رو و زبان انگليسي به تايپ انگليسي رو مي خواستم

pakan.p
July 26th, 2008, 16:01
با سلام دوستان كسي نرم افزار تبديل 'گفتار به نوشتار رو داره speech recognition software

..............................
كسي از دوستان اين نرم افزار رو نداره؟

Kambiz_T.A
July 26th, 2008, 18:34
با سلام
سایت زیر فروم کاربران فارسی مک می باشد .
امیدوارم مفید باشد.

با سلام

دوست عزيز از زحمتي كه كشيديد ممنونم

موفق و پيروز باشيد

forexsrd
July 26th, 2008, 18:51
كد:
][Only registered and activated users can see links][/url]

پ.ن : جناب forxsrd اگر بفرمایید کدام hosting free مناسب است بنده فایل را برایتان upload خواهم کرد.

اگه ممكنه در 4share آپلود كنيد. ممنونم

Pip_Noob
July 26th, 2008, 19:23
اگه ممكنه در 4share آپلود كنيد. ممنونم
با سلام
[Only registered and activated users can see links] fc1

ravian
July 28th, 2008, 14:12
با سلام
من یک سوالی داشتم نمی دونم جاش اینجا هست یا نه...
از دوستان کسی هست بدونه چجوری امکانش هست بشه اینترنت موبایل رو به لپ تاپ وصل کرد؟از بلوتوث میشه؟ با سخت افزار داره...
با تشکر

sarmaiedar
July 28th, 2008, 14:24
سلام

موفق باشید

سلام
با تشكر

pakan.p
July 28th, 2008, 15:42

..............
دوستان اين نرم افزار قادر هست كه speechرو به text تبديل كنه و خيلي ميتونه در فرومها به درد بخوره
و با استفاده از اين نرم افزار ديگه نيازي به تايپ نيست فقط كافيه از طريق ميكروفن صدا وارد اين نرم افزار بشه و سپس متن گفتار رو براتون نشون ميده
يه شركت ايراني اومده اين نرم افزار رو براي زبان فارسي طراحي كرده به اسم نرم افزار نويسا ( البته نسخه اصليش انگليسي هست )( قصد تبليغش رو ندارم) فقط اگر نسخه انگليسيش رو داريد ممنون ميشم آپلودش كنيد
اين نرم افزار واقعا به درد فروم ها و دوستاني كه حوصله نوشتن ندارند ميخوره

zero
July 28th, 2008, 15:59
دوستان narmafzary كه بشه با اون track رو كه از راديو داريم گوش ميديم رو ذخيره كنيم سراغ دارند؟
thnks

Pip_Noob
July 28th, 2008, 16:07
..............
دوستان اين نرم افزار قادر هست كه speechرو به text تبديل كنه و خيلي ميتونه در فرومها به درد بخوره
و با استفاده از اين نرم افزار ديگه نيازي به تايپ نيست فقط كافيه از طريق ميكروفن صدا وارد اين نرم افزار بشه و سپس متن گفتار رو براتون نشون ميده
يه شركت ايراني اومده اين نرم افزار رو براي زبان فارسي طراحي كرده به اسم نرم افزار نويسا ( البته نسخه اصليش انگليسي هست )( قصد تبليغش رو ندارم) فقط اگر نسخه انگليسيش رو داريد ممنون ميشم آپلودش كنيد
اين نرم افزار واقعا به درد فروم ها و دوستاني كه حوصله نوشتن ندارند ميخوره
با سلام
امکان دارد نام نسخه انگلیسی یا لینکی از وب سایت آن را بفرمایید ؟
با تشکر

Mohsen
July 28th, 2008, 16:14
سلام
با تشكر
سلام

متاسفانه اين قسمت را اطلاعي ندارم چون يكي از دوستان اين IP را براي بنده بدست آورد .

حتماً دوستاني كه در امور شبكه متبحر هستند راهنمايي خواهند كرد .

موفق باشيد

a.m.f
July 28th, 2008, 19:01
سلام
با تشكر

برای بدست آوردن IP مراحل زیر رو انجام بدید :

1. به پوشه متاتریدرتون برید .
2. وارد پوشه Config بشید .
3. فایل srv. مربوط به بروکر رو با برنامه WordPad باز کنید .
4. IP بروکر در آنجا نوشته شده است .

موفق باشید

Pip_Noob
July 28th, 2008, 19:54
دوستان narmafzary كه بشه با اون track رو كه از راديو داريم گوش ميديم رو ذخيره كنيم سراغ دارند؟
thnks
با سلام
این خود یک نرم افزار جالب برای Internet Radio می باشد که قابلیت Record نیز دارد.
Raimaradio Pro 2.13

RaimaRadio allows you to listen to and record radio stations from around the world. While listening to your favorite radio station you can record it anytime you want. Browse through the radio stations or just select a random station and enjoy Internet radio! You have total control over your radio stations allowing you to add or delete a station anytime you want. Need to play a station from another application then just enable global hotkeys and control it anytime.
Pass: Noob

zero
July 28th, 2008, 20:43
hi
zaheran irad dare

lavan
July 28th, 2008, 20:53
با سلام

دوستان عزیز در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

بنده یک کارت usb برای کامپیوتر شرکت گرفتم. اما درست کار نمی کند. درایور های انرا کامب نصب کردم. اما وقتی وسیله ای مانند

فلاش یا موبایل به آن وصل میشه دوباره در خواست درایور مخصوص آن دستگاه را می کنه. برای اکثر فلاش مموریها در خواست درایور

storage mass میکند. ( xp را نصب کردم هیچ مشکلی نداشت. منتها xp برای کامپیوتر ما بسیار سنگین است)

کامپیوتر از نوع قدیمی پنتیوم 2 است. ویندوز آن هم 98se است. در نت سرچ کردم گفتند 98 usbساپورت نمی کند در حالیکه روی

کارت اعلام شده تمام ویندوزها ساپورت می شوند حتی 98se . در یکی دو جا از این فرومها نوشته بودند دیسکتی از درایور هست که

مشکل را حل می کند.اما پیداش نکردم.

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید چکار کنم.

با تشکر فراوان

ravian
July 28th, 2008, 21:52
با سلام
من یک سوالی داشتم نمی دونم جاش اینجا هست یا نه...
از دوستان کسی هست بدونه چجوری امکانش هست بشه اینترنت موبایل رو به لپ تاپ وصل کرد؟از بلوتوث میشه؟ با سخت افزار داره...
با تشکر

از دوستان کسی اطلاعی داره؟

K1
July 28th, 2008, 23:12
از دوستان کسی اطلاعی داره؟

سلام .
شما از طریق USB گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و درایور های گوشی رو نصب کنید .(باید مودم گوشی نصب بشه )
بعد یک کانکشن مانند دایال آپ بسازید . جلوی user و Password رو خالی بذارید . و شماره تلفن رو #99* بگیرید .( ایرانسل )

albertini
July 29th, 2008, 00:00
thnks

Audacity

ravian
July 29th, 2008, 00:12
سلام .
شما از طریق USB گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و درایور های گوشی رو نصب کنید .(باید مودم گوشی نصب بشه )
بعد یک کانکشن مانند دایال آپ بسازید . جلوی user و Password رو خالی بذارید . و شماره تلفن رو #99* بگیرید .( ایرانسل )

با سلام
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
موفق باشید

sarmaiedar
July 29th, 2008, 00:23
برای بدست آوردن IP مراحل زیر رو انجام بدید :

1. به پوشه متاتریدرتون برید .
2. وارد پوشه Config بشید .
3. فایل srv. مربوط به بروکر رو با برنامه WordPad باز کنید .
4. IP بروکر در آنجا نوشته شده است .

موفق باشید

سلام
با تشکر از شما
اصل مشکل IP بروکر نیست:

من توی شرکتی کار می کنم که کل کامپیوترها شبکه می باشند و تمامی شبکه مجهز به سیستم فایروال می باشد به همین جهت تمامی برنامه هایی که به نحوی آن لاین کار می کنند و نیاز به دانلود و آپ تو دیت شدن دارند از کار می افتند، شما برای رفع این مشکل چه پیشنهادی دارید؟

فایروال ، پورتهایی که برنامه های مورد نظر شما از آنها استفاده می کنند را بسته است. باید با مدیر شبکه تماس بگیرید و از ایشان بخواهید پورتهای مزبور را برایتان باز کند.

دوست عزیز اگر می شد که من برم و با مدیر شبکه صحبت کنم که همه چیز حل بود دیگه اینکه اسمش مشکل نبود، بدلیل بعضی مشکلاتی که وجود داره این پورتها بسته شده حالا شما فکر کنید اگر بدون اینکه بخواهیم با مدیر شبکه صحبت کنیم و بخواهیم که این مشکل رو خودمون حل کنیم و از این سایتها و این امکانات استفاده کنیم چیکار باید بکنیم.

سلام

موفق باشید

pakan.p
July 29th, 2008, 18:24
از دوستان كسي با اين سايتyahoo ميل مشكلي پيدا نكرده دو سه روزه اصلا نميتونم وارد ميلم بشم .سرعت اينترنتم هم 512 هست (كم نيست كه بگم مشكل از سرعته )

Pip_Noob
July 29th, 2008, 18:54
hi
zaheran irad dare
با سلام
دوست من دقیقا چه چیزی ایراد دارد ؟

lavan
July 29th, 2008, 22:05
با سلام

دوستان عزیز در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

بنده یک کارت usb برای کامپیوتر شرکت گرفتم. اما درست کار نمی کند. درایور های انرا کامب نصب کردم. اما وقتی وسیله ای مانند

فلاش یا موبایل به آن وصل میشه دوباره در خواست درایور مخصوص آن دستگاه را می کنه. برای اکثر فلاش مموریها در خواست درایور

storage mass میکند. ( xp را نصب کردم هیچ مشکلی نداشت. منتها xp برای کامپیوتر ما بسیار سنگین است)

کامپیوتر از نوع قدیمی پنتیوم 2 است. ویندوز آن هم 98se است. در نت سرچ کردم گفتند 98 usbساپورت نمی کند در حالیکه روی

کارت اعلام شده تمام ویندوزها ساپورت می شوند حتی 98se . در یکی دو جا از این فرومها نوشته بودند دیسکتی از درایور هست که

مشکل را حل می کند.اما پیداش نکردم.

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید چکار کنم.

با تشکر فراوان

دوست عزیزی نبود راهنمایی بفرماید؟

mosen
July 30th, 2008, 07:01
man ham chand rooze ke ba emaile yahoo moshkel daram, messenger ham moshkel daram.
movafagh bashid

Pip_Noob
July 30th, 2008, 09:15
دوست عزیزی نبود راهنمایی بفرماید؟
با سلام
دوست من ببین لینک زیر کمکی میکنه ؟
موفق باشید.

lavan
July 30th, 2008, 16:28
با سلام
دوست من ببین لینک زیر کمکی میکنه ؟
موفق باشید.

ممنونم دوست عزیز

aska
August 2nd, 2008, 14:13
با سلام
دوستان بنده هیچ اطلاعاتی در مورد اجرا کردن متاتریدر روی یک سرور ندارم (برای اکسپرت)
لطفا یکی از دوستان راهنمایی بفرمایند که به چه چیزهایی و از کجا نیاز داریم:blink:
آیا روی فضای یک سایت شیر هاستینگ ممکنه یا به یک سرور اختصاصی نیاز داره آیا سرور مجازی کفایت می کنه و چگونه؟

فقط همین;)
ممنون

xeroF
August 4th, 2008, 07:45
سلام
سرور اختصاصی؟! مگه به سلامتی می خواهید بروکر تاسیس کنید؟ :laugh:
شما فقط به یک سرور مجازی یا VPS احتیاج دارید. دو نمونه اش رو قرار میدم:
از گوگل هم می توانید کمک بگیرید. کلمات کلیدی: iran vps
در تالار تبلیغات پرشین تولز و مجید آنلاین هم موارد بیشتری پیدا می شود. با مقایسه قیمت و کیفیت، مورد مناسب رو پیدا خواهید کرد.
مبارک باشه :rambo:

ghafari3
August 4th, 2008, 23:32
برای برخی از دوستان VPS با قیمت مناسب تهیه کردم. خدا را شکر از کیفیت سرورها راضی هستند.

مشخصات سرورها:

Plan Name : VPS-Start
HDD : 5GB
Ram : 128 Real
B/W : 50 GB
CPU : Dual Quad Core Xeon (Shared)
Price : 15000/M
----------------------------------
Plan Name : VPS-Normal
HDD : 10GB
Ram : 256 Real
B/W : 100 GB
Price : 25000/M
Plan Name : VPS-Super1
HDD : 20GB
Ram : 512 Real
B/W : 200 GB
Price : 30000/M
Plan Name : VPS-Super2
HDD : 40GB
Ram : 1GB Real
B/W : 500 GB
Price : 55000/M

اگر نیاز داشتید آی دیه ghafari3 را در یاهو add کنید تا راهنمایی کنم.

esfandiyar
August 6th, 2008, 23:18
اخيرا وقتي مدتي به اينترنت كانكت مي شوم پيغام ( كم بودن حافظه مجازي ) در مونيتور ظاهر شده و بعد از دقايقي كامپيوتر هنگ مي كند .
براي رفع مشكل كم بودن حافظه مجازي چه بايد كرد ؟؟

Kambiz_T.A
August 10th, 2008, 21:51
با سلام
امروزه صنایع کامپیوتر تحت تاثیر انقلاب عظیمی قرار گرفته است.دیگر پردازنده های 333 مگاهرتزی نیازهای ما را برآورده نمیکند.امروزه سیستم های 2هسته ای, 4 هسته ای و بالاتر بازار کامپیوتر را در برگرفته اند.سیستم هایی که از چند CPU به طور همزمان استفاده میکنند.از این رو برنامه نویسان باید با متد و معماری اینگونه سیستم ها آشنا باشند و بتوانند با آموخته های خود برای این سیستم ها برنامه نویسی کنند.کتاب حاضر با عنوان The Art of Multiprocessor Programming "هنر برنامه نویسی برای سیستم های چندپردازنده ای" نوشته Maurice Herlihy و Nir Shavit است و توسط انتشارات Morgan Kaufmann به چاپ رسیده است.این کتاب الکترونیکی رایگان دارای 529 صفحه است و در 18 فصل همراه با 2 ضمیمه ارائه شده است.از جمله مزیت های این کتاب این است که به صورت کاملا ساده و در عین حال کامل به توضیح مباحث پرداخته است و در مورد تمامی بخش ها مثال هایی کامل ارائه شده است که البته کد این مثالها برای استفاده برنامه نویسان در دسترس است.امیدواریم از دانلود رایگان این کتاب رایگان لذت ببرید.

لينك دانلود : [Only registered and activated users can see links] rgan%20Kaufmann%20Pu-Co.exe

پسورد :[Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

albertini
August 10th, 2008, 22:48
ADD-ONS های محبوب فایر فاکس

Kambiz_T.A
August 10th, 2008, 23:43
McGraw Hillیکی از معروفترین شرکتهای انتشاراتی در ضمینه کتابهای فناوری اطلاعات است.البته این شرکت تقریبا در هر ضمینه ای کتابهای روز دنیا را منتشر میکند.همانطور که میدانید زبان برنامه نویسی (++C) یکی از قویترین زبانهای برنامه نویسی شی گرا است.کتابی که هم اکنون در دسترس شماست نوشته Herb Schildts یکی از معروفترین برنامه نویسان دنیاست.این کتاب مناسب برنامه نویسانی است که زبان برنامه نویسی ++C را تا حدی آموخته اند و حالا میخواهند مهارت خود را افزایش دهند.این کتاب الکترونیکی رایگان در 7 فصل و در 529 صفحه ارائه شده است.در این کتاب نمونه کدهای ذکر شده موجود است و شما میتوانید آنها را کپی و در پروژه های خود از آن استفاده نمایید.

لينك دانلود : [Only registered and activated users can see links] 0Programming%20Cookbook.exe

پسورد : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

m.shekaarian
August 10th, 2008, 23:46
برای برخی از دوستان VPS با قیمت مناسب تهیه کردم. خدا را شکر از کیفیت سرورها راضی هستند.

مشخصات سرورها:

Plan Name : VPS-Start
HDD : 5GB
Ram : 128 Real
B/W : 50 GB
Price : 15000/M
Plan Name : VPS-Normal
HDD : 10GB
Ram : 256 Real
B/W : 100 GB
Price : 25000/M
Plan Name : VPS-Super1
HDD : 20GB
Ram : 512 Real
B/W : 200 GB
Price : 30000/M
Plan Name : VPS-Super2
HDD : 40GB
Ram : 1GB Real
B/W : 500 GB
Price : 55000/M

اگر نیاز داشتید آی دیه ghafari3 را در یاهو add کنید تا راهنمایی کنم.

ایضا فرمایشات جناب غفاری تائیئ می گردد . واقعا عالی کار میکنه . در حد سرورهای چند صود هزار تومانی . روس ساده ترین اونها 3 تا متا تریدر با 6 تا اکسپرت رو ران کردم :rambo:

BLACK_NINJA
August 10th, 2008, 23:47
سلام دوستان

یک نرم افزار میخواستم که صدای خروجی از کامپیوتر و صدای ورودی میکروفن را ضبط نمایید.

ممنون میشم راهنماییم کنید

پ.ن: قابل دانلود باشه بهتره

pakan.p
August 15th, 2008, 15:46
سلام بر دوستان
جديدا يه مشكلي برام پيش امده
زماني كه مدتي با موس كار نميكنم خود به خود غير فعال ميشه و بايد usb موس رو يكبار خارج و مجددا نصب كنم
در صورتي كه اي مشكل قبلا به هيچ وجه وجود نداشت .
اين مشكل زماني كه يك usb ديگر به كامپوتر وصل ميكنم هم پيش مياد و ايجاد ارتياط با usb ديگر سبب غير فعال شدن موس ميشه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

dani1384
August 17th, 2008, 20:42
باسلام
به من بگوئيد چه كنم؟
از صبح تاالان هرگاه كامپيوترم به اينترنت وصل ميشه پيغامي مبني براشكال در رجيستري كامپيوتر به من داده ميشه كه پيشنهاد ميكنه با رفتن به سايت [Only registered and activated users can see links] و دانلود آپديت رجيستري اين ايراد را برطرف كنم.پس از آن يه پيغام ديگه مياد كه بازهم به اشكال رجيستري تاكيد ميكنه .آياكامپيوترم ويروسي شده؟.درصورت امكان منو راهنمائي كنين.

باتشكر .موفق باشيد.

albertini
August 17th, 2008, 20:56
راه حلی که من در اینترنت پیدا کردم.

قسمت RUN ویندوز رو اجرا کن .بعد کلمه services.msc رو تایپ و اجرا کن .بعد از پنجره ایی که باز میشه کلمه Messenger رو پیدا و روش

کلیک راست کن و برو به قسمت Properties .بعد قسمت manual رو به automatic یا DISABLE تغییر بده.

dani1384
August 17th, 2008, 21:58
راه حلی که من در اینترنت پیدا کردم.

قسمت RUN ویندوز رو اجرا کن .بعد کلمه services.msc رو تایپ و اجرا کن .بعد از پنجره ایی که باز میشه کلمه Messenger رو پیدا و روش

کلیک راست کن و برو به قسمت Properties .بعد قسمت manual رو به automatic یا DISABLE تغییر بده.

با تشكر بسيار
دستورات اجرا شد.اين بخش اتوماتيك بود كه من به disable تغييرش دادم.ميخاستم بدونم ممكنه بگين مشكل چيه؟ويروسيه يا نه؟

ممنون

fx-pip
August 21st, 2008, 10:48
سلام
بچه ها كسي .NET Framework ورژن بالاتر از 2.0.50727 را لينكشو داره؟
البته از همين ورژن دو باشه يكي دو لول بالاتر.
يا يك پچ براي همين ورژن
ورژن 3.5 رو دارم

ممنون

fx-pip
August 21st, 2008, 11:58
سلام
يا يك پچ براي همين ورژن
ورژن 3.5 رو دارم

ممنون
سلام
يك نرم افزار دارم كه براي اجرا بايد حتما .net‌نصب باشه.البته از Microsoft sql هم استفاده ميكنه
بعد وقتي اجراش ميكنم اين ارور رو ميده:
index was out of range .Must be non-negative and less than the size of collaction

توي سايت خود مايكروسافت نوشته بود كه مشكل از .net هست
دوستان راهنمايي كنند چه جوري بايد حلش كنم

ممنون

aska
August 24th, 2008, 22:00
دوستان کسی ابر کامپیوتر سراغ نداره:blink:
جدا تو این اینترنت جایی ابر کامپیوتر اجاره نمی دن
وقتی بهینه کردن یک اکسپرت 45 ساعت وقت می خواد باید چه کار کنیم
البته راه حلهای کم کردن حالتها و استفاده از کنترل پوینت و اینجور کارا رو بلدیم;)

Hamed2420
August 25th, 2008, 10:58
دوستان کسی ابر کامپیوتر سراغ نداره:blink:
جدا تو این اینترنت جایی ابر کامپیوتر اجاره نمی دن
وقتی بهینه کردن یک اکسپرت 45 ساعت وقت می خواد باید چه کار کنیم
البته راه حلهای کم کردن حالتها و استفاده از کنترل پوینت و اینجور کارا رو بلدیم;)

سلام
برای این کار میتونید به دانشگاهها سر بزنید. چون تنها جایی که بر روی ابر کامپیوتر تحقیق میکنن، دانشگاهها هستن.

اما بحث اجاره دادن رو بعید میدونم چنین کاری بکنن...

ارادتمندم

Hamed2420
August 25th, 2008, 11:25
سلام
يا يك پچ براي همين ورژن
ورژن 3.5 رو دارم

ممنون

سلام

ورژن 2.0.50727.42 رو دارم.

به دردتون میخوره؟ آپلود کنم؟ حجمش هم 22.4 مگابایت هست.

ارادت

trendfinder
August 25th, 2008, 12:00
سلام
من به نرم افزاری احتیاج دارم که فایلهایی رو که Quicktime هنگام پخش در کش سیستم بطور موقت ایجاد میشه برام پیدا کنه تا بتونم اونها رو ذخیره کنم.
لطفاً اگر کسی چنین نرام افزاری داره یا اطلاعاتی در این زمینه داره در اختیارم بذاره.
در محیط Mac بلدم این کار رو بکنم ولی در محیط ویندوز هر کاری میکنم پیدا نمیشه.
با تشکر

Hamed2420
August 26th, 2008, 17:05
سلام

دوستان کسی از کارت DVB و اینترنت آفلاین استفاده میکنه؟

متشکر

AmirBabak
August 27th, 2008, 08:02
سلام
من به نرم افزاری احتیاج دارم که فایلهایی رو که Quicktime هنگام پخش در کش سیستم بطور موقت ایجاد میشه برام پیدا کنه تا بتونم اونها رو ذخیره کنم.
لطفاً اگر کسی چنین نرام افزاری داره یا اطلاعاتی در این زمینه داره در اختیارم بذاره.
در محیط Mac بلدم این کار رو بکنم ولی در محیط ویندوز هر کاری میکنم پیدا نمیشه.
با تشکر

ترند جان سلام
داداش اگه منظورت کپچر ویدئوهای streaming است(مانند ضبط فیلمهایی که در سایتهای اینترنتی پخش میشوند و روی کامپیوتر قرار نمیگیرند) ، پیشنهاد میکنم برنامه Real Player 11.0.9.372 Gold Premium را نصب کنی.

پس از نصب ، بطور اتوماتیک روی هر فیلمی که ماوس رو میبری، برنامه برای دانلود آماده میشه!

fx-pip
August 27th, 2008, 11:28
سلام

ورژن 2.0.50727.42 رو دارم.

به دردتون میخوره؟ آپلود کنم؟ حجمش هم 22.4 مگابایت هست.

ارادت

سلام آقا حامد
اگر امكانش هست واسم آپلود كنيد.
ممنون

=======

دوستان كسي ك.ر.ك يا شماره سريال نرم افزار PE Explorer 1.99 r4 را داره؟
ممنون ميشم

Kambiz_T.A
August 27th, 2008, 14:24
سلام

دوستان کسی از کارت DVB و اینترنت آفلاین استفاده میکنه؟

متشکر

با سلام

كارتهاي DVB بعنوان يك receiver عمل ميكنند

شما علاوه بر اين كارت نياز به يك ديش و LNB ديجيتال هم داريد

براي send هم نياز به استفاده از ADSL يا Dial up داريد

موفق و پيروز باشيد

Hamed2420
August 27th, 2008, 14:44
با سلام

كارتهاي DVB بعنوان يك receiver عمل ميكنند

شما علاوه بر اين كارت نياز به يك ديش و LNB ديجيتال هم داريد

براي send هم نياز به استفاده از ADSL يا Dial up داريد

موفق و پيروز باشيد

سلام و ممنون

داشتن قابلیت send برای اینترنت آنلاین ماهواره ای هست و هزینه این سرویس هم برای بنده به صرفه نیست.

منظور بنده این بود که اگر کسی از قابلیت اینرنت آفلاین ماهواره ای استفاده کرده، بنده رو راهنمایی کنه و الا 4 سالی هست که بنده این کارت رو دارم و به تمام دوستان هم توصیه میکنم ;) بخصوص بهزادخان های بلومبرگ باز :D

ارادت

trendfinder
August 27th, 2008, 15:18
امیر جان ممنون از جوابت
راستش منظورم اون فایلها نبود. یه کورس آموزشی دارم که نرم افزاریه و فایلهای تصویریش توسط کویک تایم پخش میشه. کویک تایم پرو هم نصب کردم که بتونم ذخیره ش کنم ولی باز هم نشد. شرکت اپل یه سری plugins داره که اونو به شرکتهای نرم افزاری میده تا فایلهاشون قابلیت ذخیره کردن توسط استفاده کننده نداشته باشه. حالا یه نرم افزاری میخوام که بتونه اون فایلها رو برام ذخیره کنه.
ارادتمند

Hamed2420
August 27th, 2008, 17:06
[QUOTE=fx-pip;218438]سلام آقا حامد
ممنون/QUOTE]

خدمت شما

fx-pip
August 28th, 2008, 11:47
[QUOTE=fx-pip;218438]سلام آقا حامد
ممنون/QUOTE]

خدمت شما

خیلی ممنون

Kambiz_T.A
August 28th, 2008, 14:46
حتماً برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت، Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد.
امّا Codec چیست ؟ كلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز كننده فشردگی ) است : یعنی یك روتین نرم افزاری كه ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی كامپیوتر از فشردگی خارج می نماید.
K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Codec Pack 4.0.0 Full:
- توانایی پخش 99% از انواع فرمت های صوتی و تصویری
- به روز بودن Codec ها
- حجم کم و سبک بودن Player
- نمایش زیرنویس
- و ...

لينك دانلود :[Only registered and activated users can see links]

پسورد : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

fx-pip
August 28th, 2008, 20:22
سلام
ارور CRC 32 failed مربوط به چی هست.
مشکل از کجاست؟
چطوری باید رفعش کرد
ممنون

Kambiz_T.A
September 3rd, 2008, 19:23
یکی از برترین نرم افزار های تبدیل کننده و ویرایش فایل های صوتی و تصویری جهت استفاده برای مویایل بی شک نرم افزار 3GP to Converter می باشد. نرم افزار فوق با قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمت ها بستر مناسبی را برای شما فراهم می سازد از ویژگی های برجسته این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- کیفیت مطلوب فایل های خروجی
- پشتیبانی فایل های تصویری از ریزولیشن های متفاوت
- منو کاربری ساده
- سرعت بالای تبدیل و ویرایش
- قابلیت تغییر سایز برای استفاده بهتر در موبایل
- پشتیبانی از Drog and Drop
- و ...

لينك دانلود: [Only registered and activated users can see links]

پسورد: [Only registered and activated users can see links]

موفق و پيروز باشيد

rasoulg
September 3rd, 2008, 22:24
نمی دونم چرا کامپیوترم به خصوص در اجرای فرامین برنامه متا تریدر کند عمل می کنه!
مثلا f9 که میزنم چند ثانیه طول می کشه تا صفحه اجرای معامله رو نشون بده!
ذوستان کمک کنند.

clyde_barrow
September 8th, 2008, 19:51
دوستان ببخشید یه سوال داشتم در مورد قیمت سیستم
اگر بخواییم یک سیستم با مشخصات زیر جمع کنیم چقدر درمیاد....البته پیشاپیش اگر در جای نامناسب پست زدم عذر می خوام...
مشخصات:
سی پی یو:8500(اگه اشتباه نکنم)
هارد:500 گیگ
رم:4 گیگ
گرافیک :1 گیگ
موس:اپتیکال
مونیتور:ال سی دی 19 یا 20 اینچ واید
پاور:گرین
مادربرد:اینتل
با دی وی دی رام و دی وی دی رایتر و کیبرد

چیز دیگه به ذهنم نمی رسه....

ممنون

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 21:39
کلاید جان بابا سرت کلاه نرفته.
اصلا من خودم فردا میرم پاساژ رضا نرخ کف بازار رو برات در میارم.
خیلی دوست دارم
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

clyde_barrow
September 8th, 2008, 22:53
کلاید جان بابا سرت کلاه نرفته.
اصلا من خودم فردا میرم پاساژ رضا نرخ کف بازار رو برات در میارم.
خیلی دوست دارم
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh::laugh:....فردا کی میری بهزاد جان؟؟؟؟؟:p:p:laugh:
فقط اگه میشد امروز می رفتی آمار رو زودتر میدادی بهتر بود:whoow::laugh:
قربونت دادش....خیلی میخوامت...

aska
September 9th, 2008, 17:20
دوستان
این ای پی 72.9.253.42 از صبح 7 بار فایر وال نفوذ اونو بلوک کرده ظاهرا مال arin.net هستش
کسی در مورد اون اطلاعی نداره؟
ممنون

yusefamini
September 10th, 2008, 16:55
دوستان ببخشید یه سوال داشتم در مورد قیمت سیستم
اگر بخواییم یک سیستم با مشخصات زیر جمع کنیم چقدر درمیاد....البته پیشاپیش اگر در جای نامناسب پست زدم عذر می خوام...
مشخصات:
سی پی یو:8500(اگه اشتباه نکنم)
هارد:500 گیگ
رم:4 گیگ
گرافیک :1 گیگ
موس:اپتیکال
مونیتور:ال سی دی 19 یا 20 اینچ واید
پاور:گرین
مادربرد:اینتل
با دی وی دی رام و دی وی دی رایتر و کیبرد

چیز دیگه به ذهنم نمی رسه....

ممنون

کلاید جان

قیمتشو تو ایران میخوای یا تو دالاس برادر؟;)

clyde_barrow
September 10th, 2008, 21:42
کلاید جان

قیمتشو تو ایران میخوای یا تو دالاس برادر؟;)

سلام یوسف جان
شما قیمته دالسشو بده ....بهزاد هم رفته که قیمت تهرانشو بیاره ...:laugh:

قربانت

کلاید

sarmaiedar
September 12th, 2008, 13:23
سلام
من به يك مشكل بزرگ برخوردم
ويندوزم بعد از اپديت شدن و Restart شدن در خواست رجيستر شدن مي كنه و وارد ويندوز نميشه.
حالا يكي به من بگه كه بايد چكار كنم؟
الان هم با ويندوز 98 كه براي روز مبادا روي سيتمم داشتم كانكت شدم و جالب اينه كه سرعتش از XP بيشتره

trendfinder
September 12th, 2008, 13:56
دوست عزیز شما میبایست قبل از آپدیت شدن اون رو رجیستر (ک ر ک) میکردید.

emilvr
September 12th, 2008, 14:14
به نظر من ویستا الان بهترین سیستم عامل هستش و کم کم باس مهاجرت کنید به ویستا. از نظر امنیتی که حرف نداره از نظر سرعت هم بی نظیر هستش البته باس یه رام 2 گیگ داشته باشی تا سرعت و قدرت واقعی این سیستم عامل رو تجربه کنی. من چند ماهی هستش که به ویستا نقل مکان کردم و راضیم از هر نظر. یعنی دیگه محال هستش ایکس پی نصب کنم رو سیستم.

rasoulg
September 12th, 2008, 18:16
نمی دونم از وقتی نسخه 2 موزیلا رو تبدیل به نسخه 3 کرده ام، سیستم به طور واضحی کند شده، حتی رو رو بعد از اون ارتقا دادم ولی فایده ای نداشت، یک مشکل جدید هم پیدا کرده که سایت یاهو رو باز نمی کنه و این پیغام رو می ده:
Secure Connection Failed
login.yahoo.com uses an invalid security certificate.

The certificate will not be valid until 2006/01/04 08:39 ب.ظ.

(Error code: sec_error_expired_certificate)
مشکل کجاست؟

emilvr
September 12th, 2008, 18:55
نمی دونم از وقتی نسخه 2 موزیلا رو تبدیل به نسخه 3 کرده ام، سیستم به طور واضحی کند شده، حتی رو رو بعد از اون ارتقا دادم ولی فایده ای نداشت، یک مشکل جدید هم پیدا کرده که سایت یاهو رو باز نمی کنه و این پیغام رو می ده:
Secure Connection Failed
login.yahoo.com uses an invalid security certificate.

The certificate will not be valid until 2006/01/04 08:39 ب.ظ.

(Error code: sec_error_expired_certificate)
مشکل کجاست؟

سلام

چک کنید ببینید ساعت و تاریخ سیستمتون تنظیم شده یا عقب هستش.

rasoulg
September 12th, 2008, 21:06
ممنون با درست کردن ساعت سیستم مشکل ورود به سایت یاهو حل شد، اما نمی دونم چرا هر دفعه سیستم خاموش و روشن میشه ساعت دوباره به حالت قبلی بر می گرده!
در ضمن مشکل کندی سیستم رو چی کار کنم؟ سیستم ویروس نداره، تازه چک کردم.

emilvr
September 12th, 2008, 21:34
ممنون با درست کردن ساعت سیستم مشکل ورود به سایت یاهو حل شد، اما نمی دونم چرا هر دفعه سیستم خاموش و روشن میشه ساعت دوباره به حالت قبلی بر می گرده!
در ضمن مشکل کندی سیستم رو چی کار کنم؟ سیستم ویروس نداره، تازه چک کردم.

اگه بعد از ری استارت شدن ساعت و تاریخ به عقب بر می گرده فکر می کنم تاریخ و ساعت سیستم رو باید از بایوس سیستم و در قسمت تنظیمات قبل از بوت تنظیم کنید.

در مورد کندی سرعت اگه خیلی وقت هست ویندوز رو نصب کردین و ویندوزتون ایکس پی هستش طبیعیه! اما اگه قصد ندارین ویندوز رو دوباره نصب کنید می تونید از نرمافزار System Mechanic استفاده کنید. این هم لینک دانلود البته پچ کاملش هست با حجم 18 مگابایت

sarmaiedar
September 12th, 2008, 21:50
سلام
من به يك مشكل بزرگ برخوردم
ويندوزم بعد از اپديت شدن و Restart شدن در خواست رجيستر شدن مي كنه و وارد ويندوز نميشه.
حالا يكي به من بگه كه بايد چكار كنم؟
الان هم با ويندوز 98 كه براي روز مبادا روي سيتمم داشتم كانكت شدم و جالب اينه كه سرعتش از XP بيشتره

دوست عزیز شما میبایست قبل از آپدیت شدن اون رو رجیستر (ک ر ک) میکردید.

سلام
من اين روش شما را قبلا نديده بودم ولي با اين روش ([Only registered and activated users can see links] ) به خيال خودم ويندوزم رجيستر شده بود.:(:cry:
حالا چكار بايد بكنم ؟

trendfinder
September 13th, 2008, 04:05
سلام
من اين روش شما را قبلا نديده بودم ولي با اين روش ([Only registered and activated users can see links] ) به خيال خودم ويندوزم رجيستر شده بود.:(:cry:
حالا چكار بايد بكنم ؟

من هم قبلاً این مشکل رو داشتم.
هنوز هم میتونید اون کار رو بکنید.بعد ار رجیستر کردن دیگه مشکلی نخواهید داشت. لازم هم نیست ویندوزتون رو عوض کنید.

September 13th, 2008, 12:42
سلام
کسی درباره زبان ++C ، مرجع آموزشی بصورت PDF سراغ داره؟ خودم یکی پیدا کردم ولی بعد از 8 مگابایت دانلود دیدم که به زبان انگلیسیه:( البته اگه در مورد زبان اسمبلی هم مطلبی دارید، اون رو هم بگذارید.
با تشکر

sarmaiedar
September 13th, 2008, 14:23
من هم قبلاً این مشکل رو داشتم.
هنوز هم میتونید اون کار رو بکنید.بعد ار رجیستر کردن دیگه مشکلی نخواهید داشت. لازم هم نیست ویندوزتون رو عوض کنید.

سلام
ممنونم از جوابتان
ولي مشكلي كه هست اينه كه اصلا اجازه ورود به ويندوز را نميده كه بخواهم كاري كنم

Mani_Parsi
September 15th, 2008, 21:25
سلام
یک آهنگ همراه این فایل powepointمی باشد.
چگونه می توانیم آهنگ را بصورت فایل جداگانه داشته باشیم؟

rasoulg
September 15th, 2008, 23:18
ببخشید، در یاهومیل بخش drafts مربوط به چه نوع ایمیل هایی است؟
در ضمن اگر گیرنده ایمیل متن ایمیل رو خالی دریافت کنه، مشکل از کجاست؟

Paradox
September 16th, 2008, 05:12
بخش draft همون جور که از اسمش پیداست مربوط میشه به پیش نویسها! همونطوری که در گوشی همراهتون بخشی به نام پیش نویسها وجود داره.
اما اینکه گیرنده ایمیل، ایمیل رو خالی دریافت کنه ممکنه علل مختلفی داشته باشه! اگه جزییات بیشتری رو مطرح کنید میشه زودتر به جواب رسید.
مثلا در بخش Sent(فرستاده شده ها) فرستنده ایمیل رو صحیح نشون میده یا اونجا هم خالیه؟!

Extacy
September 16th, 2008, 11:31
سلام.

ممنون ميشم يكي از دوستان فايل Patch ياهو مسنجر رو برام لينك دانلودش رو قرار بده !;) (Yahoo Messenger V8.1).

با تشكر.
ارادتمند.:)

Chichest
September 16th, 2008, 13:09
سلام
کسی درباره زبان ++C ، مرجع آموزشی بصورت PDF سراغ داره؟ خودم یکی پیدا کردم ولی بعد از 8 مگابایت دانلود دیدم که به زبان انگلیسیه:( البته اگه در مورد زبان اسمبلی هم مطلبی دارید، اون رو هم بگذارید.
با تشکر

دانلود فایل آموزش برنامه نویسی ++ C

مجموعه کتابهای فارسی برنامه نویسی - - Pdf

Pip_Noob
September 16th, 2008, 15:35
سلام
ممنونم از جوابتان
ولي مشكلي كه هست اينه كه اصلا اجازه ورود به ويندوز را نميده كه بخواهم كاري كنم
با سلام
اگر با 98 بالا آمد فایلهای زیر را در در درایو ویندوز XP مطابق readme اعمال کنید . اگر مشکلی بود عنوان کنید.
موفق باشید.
PASS: Noob

Extacy
September 17th, 2008, 14:20
سلام.

ممنون ميشم يكي از دوستان فايل Patch ياهو مسنجر رو برام لينك دانلودش رو قرار بده !;) (Yahoo Messenger V8.1).

با تشكر.

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Pip_Noob
September 17th, 2008, 14:58
سلام.

با تشكر.
با سلام
دوست من منظور از Patch برای یاهو مسنجر چیست؟
موفق باشید.

akilis2006
September 17th, 2008, 16:34
سلام.

با تشكر.

Patch ياهو مسنجر 8

Kambiz_T.A
September 17th, 2008, 21:27
یک نرم افزار استاندارد کننده و بهینه ساز رایانه با عملکرد افزایش سرعت کامپیوتر و از بین برنده هر چیز کوچکی که باعث کاهش سرعت کارایی کامپیوتر شده است می باشد که بسیار مفید برای بازی های سنگین است. کارایی این نرم افزار بازی با تمام نرم افزار های بهینه سازی کاملا متفاوت است و تنها با یک دکمه و راه اندازی دوباره رایانه همه چیز همانطور می شود که شما می خواهید. نرم افزار بهینه ساز رایانه برای بازی قادر است تمام ویندوز های مایکروسافت را پشتیبانی کند و خود را با خصوصیات دستگاه شما تنظیم کند. نرم افزار را دانلود و نصب کنید رایانه خود را به آن بسپارید تا قدرت تازه ای به آن ببخشد و بازی ها سریعتر از گذشته اجرا شوند.

خصیصه های نرم افزار GameGain:

* تغییر مستقیم رجیستری و فایل های سیستمی برای بالا بردن کارایی حافظه، ترسیم صفحه، انیمیشن ها، سرعت رفرش و سرعت سی پی یو
* سازگار کردن اتوماتیک تنظیمات و تغییر تنظیمات نرم افزار های موجود بر پایه خصوصیات کامپیوتر و به حداقل رساندن خطاهای احتمالی سیستم
* تکنولوژی آزمایش شده که قادر است فریم ها را در 2 برابر موجود در ثانیه در بازی هایی مانند DOOM 3 و similar shooters به نمایش در آورد
* تحلیل عمیق سیستم و خصیصه های تشخیصی برای یافتن و تعمیر هر مشکل باالقوه که در کارایی سیستم تاثر گذاشته است
* نرم افزاری پیشرفته در زمینه over clocking برای بالا بردن کارایی حافظه و سی پی یو
* واسط کاربری ساده و قابل درک که به راحتی قابل تنظیم می باشد

نیاز های سیستم برای اجرا:

* مایکروسافت ویندوز 2000, 2003, 95, 98, Me, NT, Vista, XP
* سی پی یو اینتل پنتیوم یا فول 90 MHz و بالاتر
* 16 MB حافظه رم و بالاتر
* موس رایانه شخصی یا هر نوع وسیله اشاره گر
* مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 4 و بالاتر

موفق و پيروز باشيد

emilvr
September 17th, 2008, 21:48
سلام:(

من یک فیلم 1 گیگا بایتی رو از طریق لینکهای تورنت دانلود کردم، وقتی اومدم بازش کنم دیدم فایل RAR پسورد می خوادش، آیا برنامه ای هست که بشه پسورد رو پیدا کنه یا یه جوری بپیچونه این پسوردو؟

Kambiz_T.A
September 18th, 2008, 14:09
امروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است . فیلم هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت های مختلف به کاربران عرضه می شوند . اکثر کاربران و افراد برای تماشای فیلم های خود به رایانه های شخصی روی می آورند .
این کاربران اغلب برای تماشای هریک از فرمت های مختلف فیلم ها می بایست نرم افزاری جداگانه نصب کنند که بیشتر این ابزار ها حجم زیادی از حافظه را اشغال کرده و در یک کلام نرم افزار های سنگینی به شمار می روند .
VLC Media Player نام نرم افزاری با حجم بسیار کمتر از نرم افزاری های مشابه می تواند 99 درصد فیلم هایی را که کاربران اغلب تماشا می کنند را اجرا نماید .
حجم پائین و محیط بسیار ساده نرم افزاری از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود . در نظر بگیرید برای اجرای DVD های خود باید نرم افزارهای سنگینی همچون Cyberlink PowerDVD و یا Corel WinDVD را برروی سیستم خود نصب کنید . این نرم افزار ها ضمن این که فضای نسبتا زیادی از هارد دیسک شما را اشغال می کنند ، برای اجرای فیلم ها نیز فضای زیادی هم از حافظه سیستم یعنی رم اشغال می کنند . اما VLC بسیار کم حجم و سبک است در حالی که می تواند به راحتی DVD ها را حرکت در آورد .
این ابزار می تواند به جای همه نرم افزار هایی که به عنوان پلیر بر روی سیستم نصب می شود قرار گیرد زیرا قادر است تا 99 درصد فرمت ها را پشتیبانی کند .
همچنین قادر است فرمت های مختلف را به یکدیگر تبدیل کند . یعنی به یک تیر می توان چند نشان را هدف گرفت .
جالب است بدانید این نرم افزار با این همه قابلیت ضمن این که کاملا رایگان است هنوز حتی نسخه 1 آن هم منتشر نشده است و آخرین نسخه ای که برای دانلود در سایت قرار دارد نسخه 0.9.2 می باشد .
نسخه جدید که حاصل 2 سال پژوهش شرکت سازنده است به تازگی منتشر شده که در همین مدت کوتاه هم حدود 90 هزار بار این نرم افزار دانلود شده است که این تعداد برای این زمان کوتاه عددی فوق العاده محسوب می شود .

قابليت هاي كليدي نرم افزار VLC Media Player 0.9.2:
- پخش انواع فرمت ها از جمله MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg, ...
- پخش انواع DVD ، VCD
- حجم بسیار اندک نسبت به قابلیت های فراوان آن و همچنین نسبت به نرم افزار های مشابه
- محیط بسیار ساده و كاربر پسند
- ارائه نرم افزار بصورت كاملا رايگان
- پشتیبانی در زبان های مختلف
- قابلیت اجرا در اکثر سیستم عامل ها یعنی ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و ...
- پوسته های متعدد برای سلیقه های مختلف
-پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- پشتيباني كامل از زبان شيرين فارسي
- و...

موفق و پيروز باشيد

shahramfx
September 18th, 2008, 14:28
سيستم من هر جند دقيقه يك بار پيغام خطاي زير را در گوشه سمت راست task bar صادر مي كنه آيا ويروسي شده؟
عنوان پيغام:windows system eror
شرح پيغام: there is an ip addres conflict whith another system on the network
لطفا كمكم كنيد

Hamed2420
September 18th, 2008, 14:55
سيستم من هر جند دقيقه يك بار پيغام خطاي زير را در گوشه سمت راست task bar صادر مي كنه آيا ويروسي شده؟
عنوان پيغام:windows system eror
شرح پيغام: there is an ip addres conflict whith another system on the network
لطفا كمكم كنيد

آیا شما دارای شبکه محلی (LAN) هستید؟

اگر پاسختون مثبت هست، IP دو دستگاه در این شبکه یکی هست و این باعث مشکل میشه.

shahramfx
September 18th, 2008, 15:25
با تشكر از پاسختون خير من شبكه محلي ندارم و فقط با يك كامپيوتر كار مي كنم

!?GBPJPY
September 18th, 2008, 16:05
دوستان من یه مشکل تو پی سی ام دارم که تا حالا کسی نتونسته درستش کنه و یا دلیلش رو بگه ، با ویندوز عوض کردن هم نتیجه ای نگرفتم ، خیلی اذیتم می کنه ، لطفا اگر کسی می تونه راهنمائیم کنه ، مشکل اینه :
هربار که به اینترنت وصل می شم ، چه سر صبح که سیستم رو روشن می کنم و چه بعد از دی سی شدن ، پیغام ویندوز که بعد از وریفای کردن یوزر و پسوورد داده می شه و به سمت راست پائین دسک تاپ منتقل می شه باعث هنگ کردن چند دقیقه ای سیستم می شه ، یعنی پنجره پیغام ویندوز که می گه شما با فلان سرعت به فلان کانکشن وصل شده اید همون جا گیر می کنه و باعث هنگ سیستم می شه ، باید چند دقیقه صبر کنم تا هنگش بر طرف شه ، خیلی رو اعصابم راه می ره ، هر دفعه همین جوری می شه ، گفتم اینجا بپرسم شاید کسی بتونه کمکم کنه ، نمی دونم قضیه چیه ؟ به هرکی گفتم نتونست کمکم کنه و دارم با این مشکل می سازم .
پیشاپیش ممنون از شما .

Kambiz_T.A
September 18th, 2008, 16:28
دوستان من یه مشکل تو پی سی ام دارم که تا حالا کسی نتونسته درستش کنه و یا دلیلش رو بگه ، با ویندوز عوض کردن هم نتیجه ای نگرفتم ، خیلی اذیتم می کنه ، لطفا اگر کسی می تونه راهنمائیم کنه ، مشکل اینه :
هربار که به اینترنت وصل می شم ، چه سر صبح که سیستم رو روشن می کنم و چه بعد از دی سی شدن ، پیغام ویندوز که بعد از وریفای کردن یوزر و پسوورد داده می شه و به سمت راست پائین دسک تاپ منتقل می شه باعث هنگ کردن چند دقیقه ای سیستم می شه ، یعنی پنجره پیغام ویندوز که می گه شما با فلان سرعت به فلان کانکشن وصل شده اید همون جا گیر می کنه و باعث هنگ سیستم می شه ، باید چند دقیقه صبر کنم تا هنگش بر طرف شه ، خیلی رو اعصابم راه می ره ، هر دفعه همین جوری می شه ، گفتم اینجا بپرسم شاید کسی بتونه کمکم کنه ، نمی دونم قضیه چیه ؟ به هرکی گفتم نتونست کمکم کنه و دارم با این مشکل می سازم .
پیشاپیش ممنون از شما .

با سلام

مشكل شما به احتمال زياد سخت افزاري است

ابتدا چك كنيد و ببينيد كه فن CPU درست كار ميكند يا نه

سپس رم را چك كنيد

و در انتها CPU را چك كنيد ممكن است كه نيم سوز شده باشد

موفق و پيروز باشيد

clyde_barrow
September 18th, 2008, 16:32
با تشكر از پاسختون خير من شبكه محلي ندارم و فقط با يك كامپيوتر كار مي كنم
با سلام
اگر از ای دی اس ال استفاده میکنید امکان داره ای اس پی بطور اشتباه ای پی شما و یک یوزر دیگه رو یکسان ست کرده باشه...برای یکی از دوستانم قبلا چنین اتفاقی افتاده بود ولی برای اون کانکشن اینترنت بکل قطع شده بود...حالا شما هم یه سوالی از ای اس پی بکنید بد نیست.

با احترام

کلاید

rasoulg
September 18th, 2008, 23:28
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و باید چند تا برنامه رو دوباره نصب کنم.
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود نرم افزار Acrobat Reader برام بگذاره. ترجیحا ورژن جدیدش نباشه، چون حجمش زیاده و من با دانلودش مشکل دارم.

Hamed2420
September 19th, 2008, 00:45
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و باید چند تا برنامه رو دوباره نصب کنم.
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود نرم افزار Acrobat Reader برام بگذاره. ترجیحا ورژن جدیدش نباشه، چون حجمش زیاده و من با دانلودش مشکل دارم.

اینجا رو یک نگاه بیاندازید:

موفق باشید

Chichest
September 19th, 2008, 10:09
پیشاپیش ممنون از شما .

مودمتو عوض كن

ali198084
September 19th, 2008, 13:20
روی لپ تاپم (مدل دل 1510) ویندوز ویستا ارجینال نصب هست. ولی می خوام xp نصب کنم. وقتی سی دی xp می زارم

همون اول کار که می گه enter بزن تا نصب کنم . پیغام می ده که هیچ هاردی رو نمی شناسم. چکار کنم؟

fx-pip
September 21st, 2008, 21:08
سلام
چند وقت پیش اطلاعات هاردم در یک جابجایی اطلاعات بین دو هارد کلا پاک شد
بعد یکمی از اطلاعات رو برگردوندم.
یه چند تا فایل بود که پیداش نکردم و خیلی برام مهمه.
البته حجم خیلی کمی داره در حد 10-20 کیلو
کسی میدونه چجوری میتونم برش گردونم این فایلها رو
از نرم افزار Recover My Files 3.94 برای برگردوندن اطلاعاتم استفاده کردم.
ممنون میشم

azarakhsh118
September 24th, 2008, 17:00
با سلام خدمت دوستان
ایا روشی برای ذخیره کردن یا بک اپ گرفتن از منوی سذخیره سایتهای مورد علاقه در مرور گرهای اینترنتی مانند موزیلا یا اینترنت اکسپلورر سراغ دارید که بتوان بعد از تعویض ویندوز انها را بازیابی کرد
ممنون

iraj23
September 24th, 2008, 17:21
با سلام خدمت دوستان
ایا روشی برای ذخیره کردن یا بک اپ گرفتن از منوی سذخیره سایتهای مورد علاقه در مرور گرهای اینترنتی مانند موزیلا یا اینترنت اکسپلورر سراغ دارید که بتوان بعد از تعویض ویندوز انها را بازیابی کرد
ممنون

روشه خاصی نمیخواد دوست عزیز
روی منوی استارت برید بعد روی favorites کلیک راست کنید و open رو بزنید حالا محتویات پوشه favorites در اختیارتونه میتونید همینجوری کپی کنید تو یه جای دیگه کامپیوترتون
برای بازیابی هم کافیه همون فایلهایی که کپی کردید دوباره توی شاخه favorites بریزید
البته بعضی از سایتها هم هستند که میتونید favorites خودتونو ذخیره کنید و از هر کجا که به اینترنت وصل بشید favorites در اختیارتونه

azarakhsh118
September 24th, 2008, 18:40
روشه خاصی نمیخواد دوست عزیز
روی منوی استارت برید بعد روی favorites کلیک راست کنید و open رو بزنید حالا محتویات پوشه favorites در اختیارتونه میتونید همینجوری کپی کنید تو یه جای دیگه کامپیوترتون
برای بازیابی هم کافیه همون فایلهایی که کپی کردید دوباره توی شاخه favorites بریزید
البته بعضی از سایتها هم هستند که میتونید favorites خودتونو ذخیره کنید و از هر کجا که به اینترنت وصل بشید favorites در اختیارتونه

ممنون از راهنماییتان الان امتحان کردم برای اکسپلورر جواب میده ومن با موزیلا کارمی کنم در کل چه جوری میشود فیوریت موزیلا را به اکسپلورل میشود انتقال داد ؟ودر مورد این سایتها وادرسشون هم اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر

clyde_barrow
September 26th, 2008, 19:19
با سلام به دوستان
من از دیشب هر کار میکنم مسنجرم کانکت نمیشه...یعنی نمیتونم با مسنجر انلاین بشم...

ممنون میشم راهنمایی کنید.