PDA

View Full Version : کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Piran
December 12th, 2006, 00:46
جناب فتوت

بسيار ممنون و متشكر از محبتتان

انشاالله كه كار خواهد كرد

پاينده و برقرار باشيد

م. پيران

kohzadi
December 12th, 2006, 00:52
سلام این مطمئن ترین ورژن آخر هست ولی من امتحانش نکردم :)

Kaspersky Lab Products Build 6.0.2.523 Vista Compatible

دانلود (ftp://kav2006:[Only registered and activated users can see links]/6.0.2.523_Vista/English/2006_11_23_15_20/kav6.en.msi)

Activation Betacode : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

در ضمن تنها میتونید از نشانی زیر update ها رو دریافت کنید در غیر اینصورت مشکل خواهید داشت

ftp://d5y.kaspersky-labs.com

سلام
ممنون از مطلبتان
اگر ممکن است در مورد به روز کردن بیشتر توضیح دهید. یعنی کدام فایل ها را دانلود کنیم؟ ( آیا همه آن ها لازم است؟)
و اینکه نحوه به روز کردن چگونه است؟
و چگونه می توان جلوی شناسایی آن را توسط سایت اصلی گرفت چون در صورت شناسایی نرم افزار به صورت آزمایشی در می آید.

ghods
December 12th, 2006, 09:27
با سلام :)
جناب سعيد خان از لطف شما بسيار ممنونم:blush:
اما نتوانستم دانلود كنم:( اگر امكان دارد برنامه هايي كه حجم كمي دارد را معرفي نماييد يك برنامه معمولي باشد نه حرفه اي يا اگر برايتان امكان دارد فايلش را در اينجا قرار دهيد
باز هم ممنون
شاد وتندرست باشيد

من از برنامه CaptureWizPro ([Only registered and activated users can see links]) استفاده ميكنم . حجم كمي داره و ازش راضي هستم .

mehdi77
December 12th, 2006, 13:21
من از برنامه CaptureWizPro ([Only registered and activated users can see links]) استفاده ميكنم . حجم كمي داره و ازش راضي هستم .
جناب قدس عزيز از كمكتان واقعا ممنونم:)
شاد و تندرست باشيد

saied
December 12th, 2006, 20:26
جناب سعيد خان از لطف شما بسيار ممنونم:blush:
اما نتوانستم دانلود كنم:( اگر امكان دارد برنامه هايي كه حجم كمي دارد را معرفي نماييد يك برنامه معمولي باشد نه حرفه اي يا اگر برايتان امكان دارد فايلش را در اينجا قرار دهيد
باز هم ممنون
شاد وتندرست باشيد
جناب mehdi77 شرمنده من پست بعدی شما رو ندیدم خوشبختانه جناب ghods راهنمای فرمودن

mehdi77
December 13th, 2006, 10:10
جناب mehdi77 شرمنده من پست بعدی شما رو ندیدم خوشبختانه جناب ghods راهنمای فرمودن

سعيد خان از توجه جنابعالي سپاسگزارم
ارادتمند شما

fotovat
December 13th, 2006, 10:51
سلام
ممنون از مطلبتان
اگر ممکن است در مورد به روز کردن بیشتر توضیح دهید. یعنی کدام فایل ها را دانلود کنیم؟ ( آیا همه آن ها لازم است؟)
و اینکه نحوه به روز کردن چگونه است؟
و چگونه می توان جلوی شناسایی آن را توسط سایت اصلی گرفت چون در صورت شناسایی نرم افزار به صورت آزمایشی در می آید.

سلام

راستش من با این نرم افزار کار نکردم و اطلاعی راجع به نحوه دقیق بروزرسانی آن ندارم :)

fx-pip
December 16th, 2006, 02:17
سلام
کسی *** DAP 8.1.2.1 رو داره؟
من که نتونستم جایی کرکش رو گیر بیارم.
اگه کسی داره یا میدونه چطوری باید کرکش کرد راهنمائی کنه

ممنون

fotovat
December 16th, 2006, 10:31
سلام
کسی *** DAP 8.1.2.1 رو داره؟
من که نتونستم جایی کرکش رو گیر بیارم.
اگه کسی داره یا میدونه چطوری باید کرکش کرد راهنمائی کنه

ممنون

سلام ،

برای شما

touhidqolizadeh
December 16th, 2006, 11:39
سلام

چطور مي شه آوت اوك رو براي خود ميل ياهو تعريف كرد:blush: من قبلا با ياهو هايانگليسي و استراليايي كار كرده بودم مي شد منتها با خود ياهو تا اونجا كه يادم مي ياد نمي شد الان دوستان با خود ياهو دات كام مي تونن برن تو ميل باكس شون ! چطوري بايد تنظيم كنيم

تن كيو وري ماج :o :laugh:

fotovat
December 16th, 2006, 13:06
سلام

چطور مي شه آوت اوك رو براي خود ميل ياهو تعريف كرد:blush: من قبلا با ياهو هايانگليسي و استراليايي كار كرده بودم مي شد منتها با خود ياهو تا اونجا كه يادم مي ياد نمي شد الان دوستان با خود ياهو دات كام مي تونن برن تو ميل باكس شون ! چطوري بايد تنظيم كنيم

تن كيو وري ماج :o :laugh:

سرویس pop3 یاهو جهت نرم افزار outlook رایگان نیست ، باید سالیانه مبلغی را پرداخت نمود ;)

fx-pip
December 16th, 2006, 16:46
سلام ،

برای شما

سلام
خیلی ممنون
این *** به DAP من نمیگیره،اگه امکان داره لینک دانلود DAP این *** رو بزارین
شرمنده

drmajid
December 16th, 2006, 17:48
سرویس pop3 یاهو جهت نرم افزار outlook رایگان نیست ، باید سالیانه مبلغی را پرداخت نمود ;)
با سلام
تشریف ببرید در yahoo.co.uk حساب باز کنید pop3 داره

S_K_H
December 16th, 2006, 20:42
سلام فراوان خدمت همه دوستان
جهت دسترسی به ایگولد به دنبال یک v p n درست و حسابی هستم . ممنون می شوم اگر دوستان با چنین موردی آشنایی دارید آدرس را برایم بصورت پی ام بفرستید چون قرار دادن لینک آن در پست ها ظاهرا برخلاف مقررات سایت می باشد .
سپاسگذارم

touhidqolizadeh
December 17th, 2006, 00:24
با سلام
تشریف ببرید در yahoo.co.uk حساب باز کنید pop3 داره
سلام
از راهنمايي شما ممنون من همون بالا گفتم كه yahoo.co.uk و yahoo.co.au هر دو داره منتها در yahoo.com مي خواستم ببينم داره و چطوريه ؟ كه ظاهرا نداره و بايد فعلا غاز بچرنونم:o :laugh: چون نمي تونم ايميلم رو عوض كنم ! ;) حاضرم خودم عوض بشم اما آدرس ايميلم عوض نشه :blink:

باتشكر

fotovat
December 17th, 2006, 00:35
سلام
خیلی ممنون
این *** به DAP من نمیگیره،اگه امکان داره لینک دانلود DAP این *** رو بزارین
شرمنده

Download Accelerator Plus (DAP) v8.1.2.1 + Patch ([Only registered and activated users can see links])

Hamed2420
December 17th, 2006, 00:41
سلام
از راهنمايي شما ممنون من همون بالا گفتم كه yahoo.co.uk و yahoo.co.au هر دو داره منتها در yahoo.com مي خواستم ببينم داره و چطوريه ؟ كه ظاهرا نداره و بايد فعلا غاز بچرنونم:o :laugh: چون نمي تونم ايميلم رو عوض كنم ! ;) حاضرم خودم عوض بشم اما آدرس ايميلم عوض نشه :blink:

باتشكر

توحید خان سلام

یکی از دوستان من با استفاده از Outlook ایمیل های yahoo.com رو چک میکرد:whoow: . ازش پرسیدم و گفت که نرم افزاری به نام Yahoo Pop رو نصب میکرده و یک Local Server برای آتلوک میسازه و راحت کار میکرده.

البته گفت که تنظیماتش یه کم درد سر داره که دیگه وقت تنگ بود و نشد کامل ازش بپرسم. شرمنده :blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

yusefamini
December 17th, 2006, 00:45
طریقه خواندن فایلهای پی دی اف

برای این کار دقت کنید که Adobe Reader تنها متون انگلیسی را برای شما میخواند.
دیگر اینکه فایلهای PDF را پشتیبانی میکند که از صفحات زیاد ساخته نشده باشند. در غیر صورت لام تا کام حرف نمیزند!

بدین منظور:
فایل PDF مورد نظر را توسط نرم افزار Adobe Reader اجرا کنید.
سپس با استفاده از کلیدهای ترکیبی کیبورد اعمال زیر را انجام دهید:
کلیدهای Ctrl + Shift + B = خواندن کل متن شما
کلیدهای Ctrl+ Shift + V = خواندن صفحه ای که در آن هستید
کلیدهای Ctrl + Shift + E = متوقف کردن عمل خواندن نرم افزار
کلیدهای Ctrl + Shift + C = ادامه دادن عمل خواندن نرم افزار

fx-pip
December 17th, 2006, 00:58
Download Accelerator Plus (DAP) v8.1.2.1 + Patch ([Only registered and activated users can see links])

دستتون درد نکنه
خیلی ممنون

ario
December 17th, 2006, 01:03
طریقه خواندن فایلهای پی دی اف
بدین منظور:
فایل PDF مورد نظر را توسط نرم افزار Adobe Reader اجرا کنید.
سپس با استفاده از کلیدهای ترکیبی کیبورد اعمال زیر را انجام دهید:
کلیدهای Ctrl + Shift + B = خواندن کل متن شما
کلیدهای Ctrl+ Shift + V = خواندن صفحه ای که در آن هستید
کلیدهای Ctrl + Shift + E = متوقف کردن عمل خواندن نرم افزار
کلیدهای Ctrl + Shift + C = ادامه دادن عمل خواندن نرم افزار
منظورتان از خواندن چه است؟!!! يعني بايد اسپيكر را روشن كنيم كه برايمان بخواند؟! :blink: :blush:
.....؟

yusefamini
December 17th, 2006, 01:46
منظورتان از خواندن چه است؟!!! يعني بايد اسپيكر را روشن كنيم كه برايمان بخواند؟! :blink: :blush:
.....؟

بله ... متن رو براتون می خونه .

fx-pip
December 21st, 2006, 16:00
سلام
من یه سی دی ویندوز xp دارم (از اون ویندوز های 10 دقیقه ای).
فایل اصلی که تمام اطلاعات داخلش هست پسوندش IMG هست ،کسی میدونه چطوری میشه محتویات داخل این فایل رو دید و یا تغییر داد.
اصلا میشه یا نه؟

ممنون

peyman_rock
December 21st, 2006, 16:31
سلام
من یه سی دی ویندوز xp دارم (از اون ویندوز های 10 دقیقه ای).
فایل اصلی که تمام اطلاعات داخلش هست پسوندش IMG هست ،کسی میدونه چطوری میشه محتویات داخل این فایل رو دید و یا تغییر داد.
اصلا میشه یا نه؟

ممنون

با سلام
به کمک برنامه isobuster میتواننید محتوای آن را مشاهده نمایید و تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

fx-pip
December 21st, 2006, 17:38
با سلام
به کمک برنامه isobuster میتواننید محتوای آن را مشاهده نمایید و تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

دستتون درد نکنه
موفق باشید

yaser_rashidi
December 23rd, 2006, 18:03
سلام

در هر صفحه اي كه هستيد(browser هم فرقي نداره) مثلا صفحه اول سايت سرمايه، يا هر صفحه ديگري كه عكس داشته باشه، كد زير را بجاي متني كه در address bar هست كپي كنيد و انتر بزنيد. جل الخالق ! :whoow:

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',50); void(0);

fx-pip
December 23rd, 2006, 19:17
سلام

در هر صفحه اي كه هستيد(browser هم فرقي نداره) مثلا صفحه اول سايت سرمايه، يا هر صفحه ديگري كه عكس داشته باشه، كد زير را بجاي متني كه در address bar هست كپي كنيد و انتر بزنيد. جل الخالق ! :whoow:
[code]

واقعا جل الخالق !!
اینا دیگه چیه .خیلی باحاله
ممنون

mehran_lp
December 23rd, 2006, 19:39
یه کد جاوای ساده !!!
شق القمر که نکرده

fx-pip
December 23rd, 2006, 19:41
یه کد جاوای ساده !!!
شق القمر که نکرده

بابا شما حرفه ای هستید.همه که مثل شما حرفه ای نیستند،از همه چی سر دربیارن
به هر حال برای من که جالب بود...چه ساده چه پیچیده ;)

fx-pip
December 24th, 2006, 19:01
سلام
ftp://85.9.68.196/
user name: test
pass: test
این اف.تی.پی شرکت پیشگامان کویر یزد هست.
برنامه های جدید رو گذاشتن.با ***

موفق باشید

Arak_fx
December 26th, 2006, 11:43
سلام .

کامپیوترم را میخوام بدم برادرم و قصد خرید یک لپتاپ را دارم لطفا راهنمایی کنید چه مارکی و با چه گارانتی ؟

نکات :
اولا چون این نوت بوک قراره روزی 10 تا 12 ساعت روشن باشه و باهاش ترید میخوام بکنم داغ نکنه و خلاصه سخت کار باشه.
CPU اگر Core 2 Duo بهتره یا Core Duo ؟

مانیتور 15.4 wxga باشه
رم حتما 1024 باشه
کارت گرافیکی share نباشه
دارای usb -blue tooth -wi-fi - IrDA / LAN / Modem
دارایdual layer DVD RW
وزن تا 3.5 کیلوگرم
1.5 میلیون هم براش کنار گذاشتم .

الان که سال نو میلادیه آیا برای خرید مناسبه ؟
با سپاس

mehran_lp
December 26th, 2006, 11:52
بهروز خان فقط یه چیزی ... دور سونی رو خط بکش ... مارکی که بهت پیشنهاد می کنم :
1.Dell
2.Toshiba
برو تو یه سایت مشخصات و عکس مدلهای مختلفش رو ببین بعد ببین کدومش اونیه که می خوای ...
[Only registered and activated users can see links]

seifi
December 26th, 2006, 11:56
بهروز خان فقط یه چیزی ... دور سونی رو خط بکش ... مارکی که بهت پیشنهاد می کنم :
1.Dell
2.Toshiba
برو تو یه سایت مشخصات و عکس مدلهای مختلفش رو ببین بعد ببین کدومش اونیه که می خوای ...

من هم موافقم :)

saied
December 26th, 2006, 11:59
بهروز جان من هم بهت پیشنهاد می کنم 3ماه صبر کن تقریبا قیمت سیسم تا نصف ارزون میشه چون تو دبی کلی لوازم رایانه ارزون شده به داخل ایران هم تاثیر خواهد گزاشت

Arak_fx
December 26th, 2006, 11:59
سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

اتفاقا بیشتر روی دل نظر دارم از توشیبا اصلا شناخت ندارم . بین مدل های دل 6400 insprison و Latitude D820 , Latitude D620 کدوم بهتره ؟

در مورد toshiba هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم .

mehran_lp
December 26th, 2006, 12:06
سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

اتفاقا بیشتر روی دل نظر دارم از توشیبا اصلا شناخت ندارم . بین مدل های دل 6400 insprison و Latitude D820 , Latitude D620 کدوم بهتره ؟

مخلص داش بهروز
آقا ... اون سه تا کلآ کلاسشون با هم فرق داره Latitude D820
من می گم این ... البته شما به عقل نا سالم من اکتفا نکن .... خوب تحقیق کن ... در ضمن شما که معافیت هم گرفتی برو دبی بگیر ... فکر گارانتی رو هم از همین الان از کلت بیرون کن

mehdi-fx
December 26th, 2006, 12:12
سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

با سلام
من یک سالیه لپ تاپ دل مدل6000 insprison دارم و البته تابحال راضیم... فقط 4-5 برنامه رو بصورت همزمان خیلی سخت اجرا می کنه..! البته اجرا می کنه ولی..عملا دیگه تا اتمام اون بزنامه ها ازت دستور نمیگیره..!!:o

البته راح حلش اینه که از انواع جدید تر دل : Duall Core ( دو هسته ای ) خرید کنی.:rolleyes:

mehdi-fx
December 26th, 2006, 12:22
مخلص داش بهروز
آقا ... اون سه تا کلآ کلاسشون با هم فرق داره Latitude D820
من می گم این ... البته شما به عقل نا سالم من اکتفا نکن .... خوب تحقیق کن ... در ضمن شما که معافیت هم گرفتی برو دبی بگیر ... فکر گارانتی رو هم از همین الان از کلت بیرون کن

با اجازه آقا مهران عزیز :king:

من دبی رفته ام و البته در این مورد هم سوال زیاد کردم......:cool: متاسفانه قیمتها اصلا با اینجا تفاوتی نداشته!!!!! بعضی مواقع گرانتر هم بوده اند..بعضا سر بعضی ایرانیها رو هم ....آره;)

جدای از اینکه مراجعه مجدد بعد خرید به بعضی نمایندگیها در ایران و البته همراه ضمانتنامه .....گاهی.. خیلی لازم میشه..:nervous:

:cap:

seifi
December 26th, 2006, 12:40
سلام .
کامپیوترم را میخوام بدم برادرم و قصد خرید یک لپتاپ را دارم لطفا راهنمایی کنید چه مارکی و با چه گارانتی ؟

نکات :
اولا چون این نوت بوک قراره روزی 10 تا 12 ساعت روشن باشه و باهاش ترید میخوام بکنم داغ نکنه و خلاصه سخت کار باشه.
CPU اگر Core 2 Duo بهتره یا Core Duo ؟

مانیتور 15.4 wxga باشه
رم حتما 1024 باشه
کارت گرافیکی share نباشه
دارای usb -blue tooth -wi-fi - IrDA / LAN / Modem
دارایdual layer DVD RW
وزن تا 3.5 کیلوگرم
1.5 میلیون هم براش کنار گذاشتم .
الان که سال نو میلادیه آیا برای خرید مناسبه ؟
با سپاس

من هم موافقم :)

جناب Arak_fx، با سلام، از قدیم توشیبا ( البته توشیبای غیرچینی) جزو بهترین مارک ها بوده . من و برادرم توشیبایی هستیم و از 4-3 سال قبل 5 مدل توشیبا ( ساخت آمریکا، کانادا و ژاپن) را امتحان کرده ایم. همه خوب از کار درآمده اند ( در حد عالی) . در مورد مدل های جدید چون اکثراً چینی هستند ( و از طرفی هیچ مدلی دقیقاً مثل مشخصاتی که نوشته اید، نیست) طبعاً توصیه بخصوصی نمیتوانم داشته باشم. ولی مدل SATELLITE A105 S4344 از لحاظ امکانات و قیمت به مدل دلخواه شما تقریباً نزدیک است. بهر حال امیدوارم خرید خوبی داشته باشید.

ario
December 26th, 2006, 12:54
در بازار شركت هاي بي نام و نشان نوت بوك هايي را كه داراي ايرادات كزچك فني هستند را كه داراي قيمتي پايين تر از اصلي ميباشند با قيمتي پايين تر از قيمت نوت بوك هاي درجه يك به جاي نوت بوك درجه يك عرضه ميكنند.... بدين منظور پيشنهاد ميشود كه از شركت هاي درست و حسابي خريد كنيد.... مثل سازگار ارقام .
البته پشت نوت بوك به انگليسي يه كلمه داره مشخص ميكنه درجهه يك هست يا خير كه متاسفانه الان حضور ذهن ندارم.

قيمت ها را هم از روزنامه ي عصر ارتباط كه شنبه ها چاپ ميشود ميوتنيد داشته باشي... (گاهي هم با يكي دو روز تاخير چاپ ميشود)
در ضمن اكثر لپ تاپ هاي سوني به داغ شدن بيش از حد معروفند...!
و يك سوال... آيا لپ تاپ جون و حال روزي 12 ساعت فعاليت را دارد؟!

mehdi-fx
December 26th, 2006, 13:18

بله ...من بطور متوسط روزانه حدود 6.5 ساغت بدون برق;) ..( باباطری)..و همین مقدار هم با اتصال به برق کار میکنم:whoow: البته منظورم لپ تاپه دیگه:p

البته در یکی از روزنامه ها خوندم :: نوت بوک های نوع hp و ..؟؟؟ علاوه بر استفاده از موادیکه از نظر بهداشت مشکل دارن ...هم برای مصرف کننده هم محیط زیست:cool: در مصرف های طولانی مدت... آتش میگیرن:blush:

taklimi
December 26th, 2006, 13:29

با سلام
من یه لپ تاپ توشیبا دارم که ساخت ژاپن است الان سه ساله که خریدمش
یک سال هم هست که با فارکس اشنا شدم به جرات می گم روزی بالای 15 ساعت
روشنه ولی تا الان اخ نگفته . من که خیلی ازش راضی هستم .
البته نا گفته نمونه هفته پیش یه دسک تاپ خریدم نا نوت بوکم یه کم استراحت کنه :)
موفق باشید

ario
December 26th, 2006, 13:43
بله ...من بطور متوسط روزانه حدود 6.5 ساغت بدون برق;) ..( باباطری)..و همین مقدار هم با اتصال به برق کار میکنم:whoow: البته منظورم لپ تاپه دیگه:p

البته در یکی از روزنامه ها خوندم :: نوت بوک های نوع hp و ..؟؟؟ علاوه بر استفاده از موادیکه از نظر بهداشت مشکل دارن ...هم برای مصرف کننده هم محیط زیست:cool: در مصرف های طولانی مدت... آتش میگیرن:blush:
آتش گرفتن , درباره ي باطري لپ تاپ هاي سوني هم صدق ميكنه...

Arak_fx
December 26th, 2006, 14:23
سلام

ممنون دوستان از راهنماییتون .

میخواستم ببینم فرق سری tecra با سری satellite در نوتبوک های Toshiba چیه ؟ و چطور میشه فهمید که نوت بوک کجاییه ؟

با تشکر

a.m.f
December 26th, 2006, 14:31
در مورد گرم یا داغ شدن نوک بوک

من یه نوک بوک DELL دارم مدل قدیمی الان فکر کنم یک سال میشه که خاموشش نکردم و تا حالا ندیدم داغ کنه یا مشکلی برام درست کنه .

seifi
December 26th, 2006, 16:07
سلام

ممنون دوستان از راهنماییتون .

میخواستم ببینم فرق سری tecra با سری satellite در نوتبوک های Toshiba چیه ؟ و چطور میشه فهمید که نوت بوک کجاییه ؟

با تشکر

با سلام مجدد، از لحاظ مشخصات فنی فرق چندانی با هم ندارند. satellite صرفاً یک برند ( brand) است و ربطی به ماهوا*ره و اینها ندارد. :happy: در هر دو برند، مدل های جدید و قدیم و ... وجود دارند. البته قدیم ها در سایت توشیبا، نوشته بود که satellite برای home users و tecra برای office users طراحی شده. ولی از لحاظ امکانات و کارکرد، هم در satellite و هم در tecra انواع مدل های خوب را می توان پیدا کرد.
در مدل های قدیمی ( یعنی چند سال پیش)، پشت دستگاه می نوشت: Assemble in usa اگر سیستم نو می خرید که مشکلی از این بابت وجود ندارد. بعضی مدل ها را هم به اسم خودتان می توانید در سایت فروشنده رجیستر کنید.
با آرزوی موفقیت - ارادتمند سیفی

fotovat
December 26th, 2006, 23:33
تازگی ها عصر ارتباط یه ویژه نامه دادن بیرون بنام راهنمای خرید لپ تاپ ، کامل و جالبه

Arak_fx
December 28th, 2006, 09:18
سلام .

جناب A.M.F و سیفی و فتوت عزیز سپاسگزارم

حقیقتش من به لپتاپ های دل بیشتر اطمینان دارم چون از جنس چینی باید ترسید . بین دو تا مدل دل فقط موندم :
Latitude D620
6400 insprison

با سپاس

mehran_lp
December 28th, 2006, 11:42
Latitude D620

من می گم این آقا بهروز ... فقط عجه نکن ... کامل تحقیق کن ... تو سایت های مختلف مطالب در مورد لب تاب زیاده
اگه خواستی بگو تا تا تو پی ام بهت لینک بدم ...
قربانت

wertyuiop
December 28th, 2006, 12:39
ye soal age sedaye computere be hich vajh dar nayad moshkel chie (karte seda moshkel nadare)

fx-pip
December 28th, 2006, 12:50
ye soal age sedaye computere be hich vajh dar nayad moshkel chie (karte seda moshkel nadare)

سلام
اگر 100% مطمئن هستید که کارت صوتی مشکل نداره ،
احتمالا مشکل از درایور کارت صوتی است،یا کامل نصب نکردید،یا درایور خودش نیست.
یا اینکه مشکل از ویندوز شماست .

موفق باشید

Hamid333
December 28th, 2006, 12:59
شایدم اسپیکر خاموشه!!!!!!

fx-pip
December 30th, 2006, 19:14
سلام
کسی میدونه بازی backgammon ویندوز رو از کجا میشه دانلود کرد.
مال ویندوز فقط آنلاین میشه بازی کرد.

ممنون

fotovat
December 30th, 2006, 20:16
سلام
کسی میدونه بازی backgammon ویندوز رو از کجا میشه دانلود کرد.
مال ویندوز فقط آنلاین میشه بازی کرد.

ممنون

David's Backgammon 5.2.2

دانلود برنامه ([Only registered and activated users can see links])

ario
December 30th, 2006, 21:53
David's Backgammon 5.2.2

دانلود برنامه ([Only registered and activated users can see links])

برنامه براي دانلود user va password ميخواد!

fotovat
December 30th, 2006, 22:19
برنامه براي دانلود user va password ميخواد!

mehdi77
January 1st, 2007, 17:49
با سلام
مدیا پلیر ویندوز پیام زیر را می دهد:
The specified module could not be found
و هیچ کدام از فایلها تصویری را باز نمی کند علت چیست و چه کار باید کرد ؟

با تشکر

fx-pip
January 1st, 2007, 18:58
با سلام
مدیا پلیر ویندوز پیام زیر را می دهد:
The specified module could not be found
و هیچ کدام از فایلها تصویری را باز نمی کند علت چیست و چه کار باید کرد ؟

با تشکر

سلام
دوباره نصب کنید، مشکل حل میشه.
اگه نشد کامل پاکش کنید و دوباره نصب کنید.یا یه ورژن دیگه اون رو نصب کنید
اگه بازم درست نشد ویندوز رو عوض کنید
موفق باشید

amirrh
January 2nd, 2007, 20:02
«ن هر كار كردم روي فايرفاكس 2.0.1 نتونستم google toolbar نصب كنم . كسي مي دونه چرا ؟
همينطور google desktop

fotovat
January 2nd, 2007, 23:12
«ن هر كار كردم روي فايرفاكس 2.0.1 نتونستم google toolbar نصب كنم . كسي مي دونه چرا ؟
همينطور google desktop

چه پیغامی میده ؟

amirrh
January 3rd, 2007, 22:28
كسي از دوستان كركي براي برنامه Easy WebTV & Radio 1.6.5 داره كه واقعا كار كنه ؟ من يكي دارم ولي كار نمي كنه!
واقعا ممنون مي شوم كمك كنيد.

-----
فتوت جان مسله اين هست كه گوگل دسك تاپ را اجازه دانلود نميده. در مورد تول بار هم هر كاري مي كنم روي فاير فاكس من نصب نميشه.

fx-pip
January 4th, 2007, 01:08
كسي از دوستان كركي براي برنامه Easy WebTV & Radio 1.6.5 داره كه واقعا كار كنه ؟ من يكي دارم ولي كار نمي كنه!
واقعا ممنون مي شوم كمك كنيد.

این لینک رو ببینید شاید بدردتون بخوره:
h**p://[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

amirrh
January 4th, 2007, 08:34
این لینک رو ببینید شاید بدردتون بخوره:

موفق باشید

اين فيلتر هست . مي شود شما *** را اينجا ضميمه نماييد؟ و من از اينجا بر دارم؟ ممنون.

a.m.f
January 4th, 2007, 15:44
دوستان عزیز

من از سایت [Only registered and activated users can see links] مجموعه office 2007 رو دانلود کردم ولی بعد از دانلود شدن اجازه RUN نمیده و خطا میگیره .
میدونید چطور باید این اشکال رو رفع کنم و برنامه رو نصب و راه اندازی کنم ؟

GAGA
January 4th, 2007, 16:30
با سلام دوستان

خبر غیر موثقی شنیدم که یاهو و گوگل قرار است دسترسی به ایمیل های ایرانی ها رو محدود کنن !!
کسی اطلاع دقیقی داره ؟

با عرض پوزش اگه نابجا بید !

Hamid333
January 4th, 2007, 16:52
یعنی چی محدود کنن؟

yusefamini
January 4th, 2007, 17:20
دوستان عزیز

من از سایت [Only registered and activated users can see links] مجموعه office 2007 رو دانلود کردم ولی بعد از دانلود شدن اجازه RUN نمیده و خطا میگیره .
میدونید چطور باید این اشکال رو رفع کنم و برنامه رو نصب و راه اندازی کنم ؟

دقیقا چه پیغامی میده؟

a.m.f
January 4th, 2007, 19:12
دقیقا چه پیغامی میده؟

پیغام زیر :
MOA7024Express.exe is not a valid Win32 application

ario
January 4th, 2007, 23:09
پیغام زیر :
MOA7024Express.exe is not a valid Win32 application
1. روي كامپيوتر ديگري هم چك كنيد . اگر نصب شد كه ايراد از ويندوز شماست و اگر نصب نشد شماره ي 2 را بخوانيد!‌:cool: ;)

2. ممكن است كه نرم افزار در هنگام دانلود خراب كپي شده باشد. پس بدين جهت نرم افزار را دوباره دانلود نماييد. اگر دانلود دوباره , حس و حال ميخواهد و شما نداريد , برويد به شماره ي 3 !:cool:

3. برويد به خارج از منزل و در كنار خيابان سيدي مربوطه را حلقه اي 500 تومان , و يا برويد به فروشگاه لوازم كامپيوتر و سيدي را در حدود ميانگين قيمت 2000 تومان خريداري كنيد و با لبخند قبل از خريد با فروشنده طي كنيد كه اگر سيدي نصب نشد , سيدي را توي سرش زده و مغازه را بر رويش خراب ميكنيد , بسته به وزن و هيكل و قيافه ي فروشنده ميتوانيد از روش تهديدي چون اسيد پاشي نيز استفاده كنيد!

لطفا" نتيجه را جهت آگاهي ما از error اي كه اعلام نموديد , در تاپيك اطلاع دهيد.

با تشكر
نمكدان

a.m.f
January 5th, 2007, 00:36
1. روي كامپيوتر ديگري هم چك كنيد . اگر نصب شد كه ايراد از ويندوز شماست و اگر نصب نشد شماره ي 2 را بخوانيد!‌:cool: ;)

2. ممكن است كه نرم افزار در هنگام دانلود خراب كپي شده باشد. پس بدين جهت نرم افزار را دوباره دانلود نماييد. اگر دانلود دوباره , حس و حال ميخواهد و شما نداريد , برويد به شماره ي 3 !:cool:

3. برويد به خارج از منزل و در كنار خيابان سيدي مربوطه را حلقه اي 500 تومان , و يا برويد به فروشگاه لوازم كامپيوتر و سيدي را در حدود ميانگين قيمت 2000 تومان خريداري كنيد و با لبخند قبل از خريد با فروشنده طي كنيد كه اگر سيدي نصب نشد , سيدي را توي سرش زده و مغازه را بر رويش خراب ميكنيد , بسته به وزن و هيكل و قيافه ي فروشنده ميتوانيد از روش تهديدي چون اسيد پاشي نيز استفاده كنيد!

لطفا" نتيجه را جهت آگاهي ما از error اي كه اعلام نموديد , در تاپيك اطلاع دهيد.

با تشكر
نمكدان

آقا ممنون
خیلی باحال بود .
حتما" مراحل را یک به یک انجام میدهیم و نتیجه نهایی را عرض خواهیم داشت .

mehdi-fx
January 5th, 2007, 12:41
با سلام

سوالی دارم؟؟؟
حداقل سرعت لازم اینترنت پر سرعت برای استفاده فقط در فارکس و گاهی هم در سایت سرمایه چقدره؟

آیا 64 ک . ب جواب میده ؟

fx-pip
January 5th, 2007, 12:53
با سلام

سوالی دارم؟؟؟
حداقل سرعت لازم اینترنت پر سرعت برای استفاده فقط در فارکس و گاهی هم در سایت سرمایه چقدره؟

آیا 64 ک . ب جواب میده ؟

سلام
آره 64 جواب میده
موفق باشید

fotovat
January 5th, 2007, 13:00
همينطور google desktop

Google Desktop 5.0.612.17663

Google Desktop gives you easy access to information on your computer and from the web. It's a desktop search application that provides full text search over your email, files, music, photos, chats, Gmail, web pages that you've viewed, and more. By making your computer searchable, Google Desktop puts your information easily within your reach and frees you from having to manually organize your files, emails and bookmarks. It makes searching your computer as easy as searching the web with Google.
Google Desktop doesn't just help you search your computer; it also helps you gather new information from the web Sidebar and Google Gadgets, which can be placed anywhere on your desktop to show you new email, weather, stock information, photos, personalized news, RSS/Atom feeds, and more. Sidebar is personalized automatically, without any manual configuration required (though you can certainly make your own customizations if you want to or turn off automatic personalization).

دانلود ([Only registered and activated users can see links])

ario
January 5th, 2007, 13:15
با سلام

سوالی دارم؟؟؟
آیا 64 ک . ب جواب میده ؟
با متاتريدر راحت ميتونيد كار كنيد
ولي اگر بخواهيد همزمان 10 تا صفحه باز كنيد و فايل هم دانلود كنيد ;) به مشكل برميخوريد.

K1
January 5th, 2007, 14:49
اگه کسی لینک microsoft front page 2003 یا microsoft Epression web رو داره ممنون میشم اینجا بذاره..!!!!

alireza84
January 5th, 2007, 15:09
جناب fotovat با این پیام چه کنیم؟

Google Desktop is not currently available in your country

Arak_fx
January 5th, 2007, 16:42

سلام .

در موقع دیدن این پیغام بهترین راه این است که کمی هیات دولت را مورد ناسزای خود قرار دهید باشد که مورد لطف ایزد قرار گیرد و هرچه سریعتر از دست آن .... راحت شویم !

آمین

ario
January 5th, 2007, 16:43

بسياري از برنامه هاي اينترنتي با آيپي هاي كشور ايران !!!‌ كار نميكنن! :(
آن فايل بروكر هاي متاتريدري را هم تا حدودي چك كردم (يكي در ميان!) اگر خواستيد آپلود نماييد

mehdi-fx
January 5th, 2007, 18:38
salam
سلام
ببخشیدInternet Option در قسمتTools پنجره اصلی Internet explorerکامپیوتر من باز نمی شه!!:(
فکر کنم اشتباهی فضولی کردم:whoow:

لطفا راهنمائی:rolleyes::cap:

ghods
January 5th, 2007, 18:45
salam
سلام
ببخشیدInternet Option در قسمتTools پنجره اصلی Internet explorerکامپیوتر من باز نمی شه!!:(
فکر کنم اشتباهی فضولی کردم:whoow:

لطفا راهنمائی:rolleyes::cap:

آيكون Internet Options در Control Panel را هم چك كرديد ؟

mehdi-fx
January 5th, 2007, 18:54
آيكون Internet Options در Control Panel را هم چك كرديد ؟

متشکرم ! قبلا چک کردم..
نمیشه که نمی شه!!
اصلا پنجره اون (Internet Options) باز نمی شه:cry:

fx-pip
January 6th, 2007, 01:49
متشکرم ! قبلا چک کردم..
نمیشه که نمی شه!!
اصلا پنجره اون (Internet Options) باز نمی شه:cry:
فقط یه راه حل داره نصب ویندوز
ویندوز تون رو دوباره نصب کنید

موفق باشید

fx-pip
January 6th, 2007, 02:10
اگه کسی لینک microsoft front page 2003 یا microsoft Epression web رو داره ممنون میشم اینجا بذاره..!!!!

سلام
Microsoft Expression Web Designer Beta 1
License:Freeware
حجم: 272 MB
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links] f6%2f6%2f1%2f661b6200-2dae-4b19-86cd-8aeb8681f7bc%2fWebDesigner.exe)

موفق باشید

amirrh
January 6th, 2007, 09:23
دوستان سايتهايي كه مجلات روز دنيا را Pdf شان را بگذارند مي شناسيدۀ براي دانلود؟ ممنون.

S_K_H
January 7th, 2007, 16:45
دوستان سايتهايي كه مجلات روز دنيا را Pdf شان را بگذارند مي شناسيدۀ براي دانلود؟ ممنون.
سلام :)
من یکی دو بار با سرچ توی راپیدشر تونستم چند تا مجله خوب کامپیوتر دانلود کنم آدرس سایتی که خوب تو سرچ اون جواب می داد الان دقیق یادم نیست متاسفانه فکر کنم rapidshare.com یا .org بود

S_K_H
January 7th, 2007, 16:50
.........

S_K_H
January 7th, 2007, 16:52
سلام
منطقه ما اینترنت ADSL ظاهرا راه افتاده اما فعلا فقط پارس آنلاین و داتک موجود هست
به نظر دوستان کدوم یکی کمتر اذیت می کنه و سرویس بهتری داره
( با توجه به اینکه می گن پارس محدودیت حجمی هم داره که برای 128 فکر کنم خودشون نوشته اند 8 گیگ ؟! )
با تشکر فراوان
شادباشید
عید غدیر هم مبارک :)

Hamid333
January 7th, 2007, 17:13
من پارس آنلاین(128) دارم. منتها چون من اصفهان هستم نمیتونم نسبت به سرعت بدش اعتراضی داشته باشم ولی با اینکه خیلی دانلود میکنم تا حالا با مشکل محدودیت حجم مواجه نشدم.
پشتیبانیش هم شبانه روزیه ولی تلفنشون خیلی اشغاله.

Hamed2420
January 7th, 2007, 17:33
سلام
منطقه ما اینترنت ADSL ظاهرا راه افتاده اما فعلا فقط پارس آنلاین و داتک موجود هست
به نظر دوستان کدوم یکی کمتر اذیت می کنه و سرویس بهتری داره
( با توجه به اینکه می گن پارس محدودیت حجمی هم داره که برای 128 فکر کنم خودشون نوشته اند 8 گیگ ؟! )
با تشکر فراوان
شادباشید
عید غدیر هم مبارک :)

سلام آقا شهرام

عید شما و همه دوستان مبارک :)

من از بهمن ماه پارسال از داتک اشتراک گرفتم و تاحالا هم بد نبوده، فقط یک ماه اذیتم کرد که 50 درصد تخفیف گرفتم :D

سرعتش شاید یه کم از پارس پایینتر باشه اما نامحدود بودنش شاید این نقص رو جبران کنه. ;)

پشتیبانیشون هم شبانه روزی هست اما هر وقت زنگ بزنی بهشون ، میگن ایراد از مخابراته یا ایراد از سیم کشی منزل خودتون هست، دقیقاً مثل یک روبوت نیمه هوشمند :D

البته تا حد زیادی ارزونتر هست، من سیستم 256 رو ماهی 28600 تومان میدم ، پارس فکر کنم از این بالاتر هست الان میخوام برم تو سایتش اما نمیشه ، فکر کنم هاستینگشون توی چین بوده که ترکیده :p ، اما قیمت پارس و شاتل با هم یکی بود که سیستم 256 دریافت و 128 ارسال رو میدن نزدیک به 40000 تومان.

البته شاید هر چی پول بدیم آش بخوریم اما به هر حال من از داتک راضی هستم :blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57
January 7th, 2007, 18:29
با سلام
بابا دمتون گم، همه های بچه های تهران ADSL دارن الا من، اخه این محله یا مخابرات ما، جنوب شهر هست، و اصلا گمان نکنم که این ورا ADSL بیاد، این پیش شماره ماست 5585 اگر راه حلی می دونید بگید منم خیلی دوست دارم adsl بگیرم از این dial up واقعا خسته شدم، هر چی در می یاریم می دیم به این تلفن و کارت اینترنت. البته نزدیک ما در شمشیری سرویس adsl امده اما سمت ما اصلا خبری نیست.................... helpppppp

Hamed2420
January 7th, 2007, 18:44
با سلام
بابا دمتون گم، همه های بچه های تهران ADSL دارن الا من، اخه این محله یا مخابرات ما، جنوب شهر هست، و اصلا گمان نکنم که این ورا ADSL بیاد، این پیش شماره ماست 5585 اگر راه حلی می دونید بگید منم خیلی دوست دارم adsl بگیرم از این dial up واقعا خسته شدم، هر چی در می یاریم می دیم به این تلفن و کارت اینترنت. البته نزدیک ما در شمشیری سرویس adsl امده اما سمت ما اصلا خبری نیست.................... helpppppp
سلام

متاسفانه انحصار طلبی بعضی سازمانها این چیزا رو هم داره!

اما یک چیزی، شما عضو این شرکت ها هستین مثل پارس و داتک و این حرفا یا اینکه کارت از مغازه میخرید؟

ارادت

Shakhes
January 7th, 2007, 18:58
داتک هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت مجموعا بهتر عمل کرده است .

Mohsen57
January 7th, 2007, 19:56
سلام اقا حامد عزیز.

من تو سایت این سپنتا عضو شدم، و هر ماه کارت اینترنت اونارو زنگ می زنم می یارن جلوی در و ناقابل پرداخت می کنم، منظورتون از عضو شدن رو دقیقا نفهمیدم، پس اینطور که می گین، adsl این ورا که ما هستیم بعیده بیاد.....

Hamed2420
January 7th, 2007, 20:10
سلام اقا حامد عزیز.

من تو سایت این سپنتا عضو شدم، و هر ماه کارت اینترنت اونارو زنگ می زنم می یارن جلوی در و ناقابل پرداخت می کنم، منظورتون از عضو شدن رو دقیقا نفهمیدم، پس اینطور که می گین، adsl این ورا که ما هستیم بعیده بیاد.....

سلام

آخه این سیستم های نامحدود که جدیداً میدن که ماهی کمتر از 10000 تومان هست برای این کار خیلی معقول تر هست تا خرید کارت های مثلاً 10 ساعته! که شما با استفاده از سرویس های مخابرات ;) سفارش میدید و میارن دم درب منزل

خدارو شکر که این مخابرات بالاخره یه جایی به دردتون خورده :D

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57
January 7th, 2007, 20:23
سلام

آخه این سیستم های نامحدود که جدیداً میدن که ماهی کمتر از 10000 تومان هست برای این کار خیلی معقول تر هست تا خرید کارت های مثلاً 10 ساعته! که شما با استفاده از سرویس های مخابرات ;) سفارش میدید و میارن دم درب منزل

خدارو شکر که این مخابرات بالاخره یه جایی به دردتون خورده :D

موفق باشید
ارادتمند شما
حامد جان، کدوم سیستم مخابرات هست که کمتر از 10.000 تومان هست؟ من اصلا اینو نمی دونم، من کارت ماهانه سپنتا استفاده می کنم، چون سرعتش خوبه و من راضی بودم، اما این چیزی که شما می گید اصلا نمی دونم، اگه منظورتون از مخابرات همون 9092303636 اینا هست، هزینه اینا کمر شکن هست. بهر حال ممنونم از اینکه راهنمایی کردید.
دوستدار شما
محسن.

Hamed2420
January 7th, 2007, 20:34
حامد جان، کدوم سیستم مخابرات هست که کمتر از 10.000 تومان هست؟ من اصلا اینو نمی دونم، من کارت ماهانه سپنتا استفاده می کنم، چون سرعتش خوبه و من راضی بودم، اما این چیزی که شما می گید اصلا نمی دونم، اگه منظورتون از مخابرات همون 9092303636 اینا هست، هزینه اینا کمر شکن هست. بهر حال ممنونم از اینکه راهنمایی کردید.
دوستدار شما
محسن.

سلام

محسن جان فکر کنم پارس یک ماهه نامحدود رو در حدود 10000 تومان میده. شاتل نامحدود رو 8900 میده.

سرویس هاشون هم بد نیست.

اما من هم قبلاً از دیال آپ سپنتا استفاده میکردم و الحق خوب بود.

اینو ببینین:
من الان سایت سپنتا رو دیدم، ماهانه رو میده 25.000 تومان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی زیادههههههههه :blink:

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57
January 7th, 2007, 21:00
نه حامد جان 25.000 تومن نیست، شاید جدیدا گرون کرده، اخه من زیاد خرید کردم ازشون، عضو سیلور شدم!! همون حدودده 10 هزار تومن میشه ماهیانه، اما الحق با سرعت سپنتا حال می کنم، خیلی از سایتها را الکی فیلتر نمی کنه، و دی سی به ندرت پیش می یاد، قبلا پارس داشتم، سر خبر دی سی می کرد!! حامد جان خیلی لطف کردی، خیلی ممنونم از اطلاعات خوبت :love: :love:

ario
January 7th, 2007, 21:14
دوستدار شما
محسن.
وايرلس داتك فكر كنم قيمت هاش مناسب بود.... و همچنين با ديتا ي share ميداد كه قيمتش مناسب است... البته هزينه ي اوليه اش فكر كنم زياد است متاسفانه ! ولي اگر كه پوزيشن هاتون بالاتر از ميني باشه فكر كنم كه مي توانيد بگيريد... ;) به سايت داتك يه سر بزنيد...
در ضمن ممكنه كه isp هايي نزديكتون باشند كه با قيمت مناسبي wireless بدن...
داتك: مبلغ وديعه مودم بي سيم، 1,000,000 ريال مي باشد كه پس از بازگردان مودم به شركت، وديعه فوق بازگردانده مي شود....

Mohsen57
January 7th, 2007, 21:35
سلام اریو جان
مرسی از این سایت، این جدول رو ببین
ردیف نوع حداکثر سرعت محدودیت زمانی و ترافیک شارژ ماهانه (تومان)
1 چند کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 179,000
2 تک کاربر 32/128 ندارد / نامحدود 39,000
3 تک کاربر 64/256 ندارد / نامحدود 54,900
4 تک کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 79,000

در قسمت 2 زده 39000 تومن؟!! وایرلس هست، اما من از سرعتش سر در نیاوردم، ایا 32 هست یا 128؟
اگر 128 باشه، می تونه انتخاب خوبی برای من باشه. البته با هزینه مالیاتو این حرفا همون 50 هزار تومن می رسه.
S_K_H
January 7th, 2007, 21:49
سلام اریو جان
مرسی از این سایت، این جدول رو ببین
ردیف نوع حداکثر سرعت محدودیت زمانی و ترافیک شارژ ماهانه (تومان)
1 چند کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 179,000
2 تک کاربر 32/128 ندارد / نامحدود 39,000
3 تک کاربر 64/256 ندارد / نامحدود 54,900
4 تک کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 79,000

در قسمت 2 زده 39000 تومن؟!! وایرلس هست، اما من از سرعتش سر در نیاوردم، ایا 32 هست یا 128؟
اگر 128 باشه، می تونه انتخاب خوبی برای من باشه. البته با هزینه مالیاتو این حرفا همون 50 هزار تومن می رسه.
سلام
فکر می کنم اون سرعت که بیشتره مال دریافت و اون که کمتر هست مال ارسال اطلاعات هستش
شما می توانید درخواست کنید بیایند تست کنند ببینند آیا پوشش شبکه دارد یا نه منطقه ما که نداره اگه نداشته باشه سرویس wiMax داتک هستش که فقط برای مودم و آنتن اون 2 میلیون ودیعه می گیرند !! در ضمن وایرلس توی هوای خراب کیفیتش هم افت پیدا می کنه
اما همین دایل سپنتا گاهی سرعتش خیلی خوبه ( حالا ازش تعریف کردم پر رو نشه فردا ببینیم اصلا کانکنت نمی شه :laugh: )
یه چیز خیلی عجیب اینه که تا حالا با همین دایل چند بار پیش اومده که سر اخبار مهم دیسکانکت شده !!!! :blink:
با این اوصاف ظاهرا برای بروکر شدن شرایط اصلی را دارند !!!!:laugh:

Mohsen57
January 7th, 2007, 21:56
مرسی seincard عزیز، ازت ممنونم، باید بپرسم ببینم که منطقه ما پوشش داره، ممنونم از اطلاعات خیلی کاربردی که لطف کردی.

راستی اون سرعت ارسال 32 ایا کار منو به راحتی در فارکس راه می ندازه، مشکلی که پیش نمی یاد؟

S_K_H
January 7th, 2007, 22:05
مرسی seincard عزیز، ازت ممنونم، باید بپرسم ببینم که منطقه ما پوشش داره، ممنونم از اطلاعات خیلی کاربردی که لطف کردی.

راستی اون سرعت ارسال 32 ایا کار منو به راحتی در فارکس راه می ندازه، مشکلی که پیش نمی یاد؟

خواهش می کنم :)
در مورد 32 اگه درست فهمیده باشم و واقعا همون send باشه باید تست کنید . البته 32 کمه اما فکر نکنم مشکلی باشه .
موفق باشید

touhidqolizadeh
January 10th, 2007, 03:29
سلام

دوستان با اين سايت و ابزارش كسي كار كرده

Shakhes
January 10th, 2007, 09:44
از طریق سایت زیر IP های کانکت خودتون رو چک کنید .
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

forex_advance
January 10th, 2007, 10:59
از طریق سایت زیر IP های کانکت خودتون رو چک کنید . too

fx-pip
January 13th, 2007, 16:18
سلام
یه مشکلی واسم پیش اومده بود گفتم اینجا مطرح کنم شاید دوستان بتونن کمک کنن.
من از مادربورد MSI 661FM3-V استفاده میکنم، که کارت گرافیکش onboard هست.(در قسمت تنظیمات مادربورد گزینه ای برای غیر فعال کردن کارت گرافیک onboard نداره)
بعد من یه کارت گرافیک Ati Radeon 9200 Pro خریدم و روش نصب کردم.
اما حالا نمیتونم درایور کارت گرافیکم رو نصب کنم.
این عکس رو ببینید.
در قسمت Device Manager دو تا کارت گرافیک شناخته، چیکارش باید بکنم؟
ممنون

Devil Jin
January 13th, 2007, 17:09
خیلی بعید هست که در تنظیمات مادربرد در هنگام بالا امدن با زدن کلید دیلیت، همچنین گزینه ای نباشد، ممکن است در زیر مجموعه ها وجود داشته باشد، و یا به اسم دیگری باشد، شما ابتدا همه درایورها زا پاک کنید، سپس سعی کنید که قسمت VGA مادربرد را غیرفعال کنید، و بعد با خود کارت گرافیک بالا بیایید، یعنی مانیتور را به ان وصل کنید، اگر بالا امدید و از کارت گرافیک بالا امدید، شما می توانید کارت گرافیک انبورد را از داخل سیستم ستینگ غیرفعال کنید بعد ریستارت کرده و درایور کارت گرافیک اصلی را نصب کنید، باید با این مراحل مشکل شما حل شده باشد، من هم قدیما این مشکل را داشتم امیدوارم موفق باشید.

fantazio
January 13th, 2007, 17:58
سلام
یه مشکلی واسم پیش اومده بود گفتم اینجا مطرح کنم شاید دوستان بتونن کمک کنن.
من از مادربورد MSI 661FM3-V استفاده میکنم، که کارت گرافیکش onboard هست.(در قسمت تنظیمات مادربورد گزینه ای برای غیر فعال کردن کارت گرافیک onboard نداره)
بعد من یه کارت گرافیک Ati Radeon 9200 Pro خریدم و روش نصب کردم.
اما حالا نمیتونم درایور کارت گرافیکم رو نصب کنم.
این عکس رو ببینید.
در قسمت Device Manager دو تا کارت گرافیک شناخته، چیکارش باید بکنم؟
ممنون

نیازی به غیر فعال کردن کارت گرافیکی آنبورد نیست و هیچ گزینه ای برای این کار در بایوس های جدید وجود نداره
فقط برای اینکه حافظه تحت اختیارش رو از رم کم کنیم بهتره که مقدار گزینه Shared memory بایوس رو به حداقل
مثلا : 8MB قرار بدید.
فیش مانیتور رو به هر کارت گرافیکی که وصل کنید ویندوز اونو بعنوان کارت مستر میشناسه و از اون استفاده میکنه
مشکل شما در قدیمی بودن ورژن درایور موجود در جعبه با ورژن ویندوز شما هست که اتفاق نادری نیست و با
دانلود آخرین نسخه درایور از سایت ati و نصب اون مشکلتون حل خواهد شد.
راستی اون دو موردی که ویندوز در Device manager شناخته . طبیعی هست و کارتهای گرافیکی Ati بصورت
dual output هستند و همزمان میتونید به دو مانیتور وصل کنید ولی چون با درایور استاندارد ویندوز موتور گرافیکی
openGL و استفاده از امکانات پیشرفته کارت غیر ممکن میشه و در اکثر بازیها دچار مشکل خواهید شد حتما باید
درایور شرکت سازنده رو نصب کنید.

از لینک زیر آخرین نسخه درایور رو دانلود کنید.
حجم فایل:46.6MB

fx-pip
January 13th, 2007, 22:48
نیازی به غیر فعال کردن کارت گرافیکی آنبورد نیست و هیچ گزینه ای برای این کار در بایوس های جدید وجود نداره
فقط برای اینکه حافظه تحت اختیارش رو از رم کم کنیم بهتره که مقدار گزینه Shared memory بایوس رو به حداقل
مثلا : 8MB قرار بدید.
فیش مانیتور رو به هر کارت گرافیکی که وصل کنید ویندوز اونو بعنوان کارت مستر میشناسه و از اون استفاده میکنه
مشکل شما در قدیمی بودن ورژن درایور موجود در جعبه با ورژن ویندوز شما هست که اتفاق نادری نیست و با
دانلود آخرین نسخه درایور از سایت ati و نصب اون مشکلتون حل خواهد شد.
راستی اون دو موردی که ویندوز در Device manager شناخته . طبیعی هست و کارتهای گرافیکی Ati بصورت
dual output هستند و همزمان میتونید به دو مانیتور وصل کنید ولی چون با درایور استاندارد ویندوز موتور گرافیکی
openGL و استفاده از امکانات پیشرفته کارت غیر ممکن میشه و در اکثر بازیها دچار مشکل خواهید شد حتما باید
درایور شرکت سازنده رو نصب کنید.

از لینک زیر آخرین نسخه درایور رو دانلود کنید.
حجم فایل:46.6MB

سلام
خیلی ممنون
دانلود کردم ،درست شد :happy:

Arak_fx
January 14th, 2007, 15:12
سلام /

این ارور 797 مودم که میگه مودم پیدا نشد ولی در صورتی که مودم نصبه برای چیه ؟ بعضی اوقات وصل میشه به اینترنت بعضی اوقات هم اینجوری گیر میده . اعصابم را خورد کرده . البته مودم دایال آپ رو میگم

Shakhes
January 14th, 2007, 15:41
سلام /

این ارور 797 مودم که میگه مودم پیدا نشد ولی در صورتی که مودم نصبه برای چیه ؟ بعضی اوقات وصل میشه به اینترنت بعضی اوقات هم اینجوری گیر میده . اعصابم را خورد کرده . البته مودم دایال آپ رو میگم

با یه ISP دیگه امتحان کن ( منظور با اشتراک یه شرکت دیگه ).

Arak_fx
January 14th, 2007, 15:51
ممنون .

جناب شاخص یعنی اشکال از isp است ؟! چون این آی اس پی بهترین isp در اراک است !

Shakhes
January 14th, 2007, 15:56
ممنون .

جناب شاخص یعنی اشکال از isp است ؟! چون این آی اس پی بهترین isp در اراک است !

راستش مطمن نیستم . باید امتحان کرد . یه بار هم کنکشن رو دلیت کنید و دوباره کانکشن بسازید . سیستم شما چیه ؟

Arak_fx
January 14th, 2007, 16:15
راستش مطمن نیستم . باید امتحان کرد . یه بار هم کنکشن رو دلیت کنید و دوباره کانکشن بسازید . سیستم شما چیه ؟
ممنون شاخص جان .

سیستم برای یکی از اشنا هاست هی زنگ میزنه به من میگه اینحوری و من هم کلافه شدم من میرم اونجا درست میشه میام خونه خودمون باز همون آشه و همون کاسه . فکر کنم دستم شفا بخشه :laugh:

مادر بردش که asus p5gd2 است .
سی پی یو : اینتل 3 گیگاهرتز فول
مودم zoltrox 3 chip
رم هم 512 مارکش رو نمیدونم
گرافیک هم اگر اشتباه نکنم 256 gforce

امگان داره از مودمش باشه ؟چون zoltrix ها تقلبی هم دارند که 3 تا 4 تومان قیمتش از اصل پایین تره . من خودم اصلش را دارم چنین مشکلاتی ندارم ولی این آقا خودش بی تجربه رفته خریده من فکر میکنم کلاه رفته سرش .

S_K_H
January 14th, 2007, 17:07
سلام دوستان
یه سوال دو مورد نوت بوک سونی داشتم مدل vgn-bx563b
خیلی داغ می شه و حتی پایین سمت راست ( جایی که آرم اینتل قرار داره ) واقعا داغ می شه ؟ کسی به این مورد برخورد کرده ؟ علتش چی می تونه باشه ؟؟
با تشکر

yusefamini
January 14th, 2007, 17:11
سلام دوستان
خیلی داغ می شه و حتی پایین سمت راست ( جایی که آرم اینتل قرار داره ) واقعا داغ می شه ؟ کسی به این مورد برخورد کرده ؟ علتش چی می تونه باشه ؟؟
با تشکر

اكثر نوت بوكها فنشون در زير دستگاه قرار داره . چك كنيد محلي كه نوت بوك رو قرار ميديد كاملا مسطح باشه تا مانع جريان هوا نشه

S_K_H
January 14th, 2007, 17:30
اكثر نوت بوكها فنشون در زير دستگاه قرار داره . چك كنيد محلي كه نوت بوك رو قرار ميديد كاملا مسطح باشه تا مانع جريان هوا نشه

ممنون از جوابتون
راستش نوت بوک روی سطح کاملا مسطح هست و جریان هوای کافی اطرافش هست اما انگار مسیر تهویه هوای اون مشکل طراحی داره !!! الان زمستونه فردا تو چله تابستان چی ؟ :o

S_K_H
January 14th, 2007, 18:16
ظاهرا این مدل زیر نوت بوک فن نداره و نگاه کردم هارد و رم اون هستند که داغ می شوند . متاسفانه اصلا تهویه خروجی برای هارد درست و حسابی نداره اما برای سی پی یو یه تهویه گذاشته به چه بزرگی !
در کل بخاری خوبیه برای هوای سرد زمستون :laugh:

traderman123
January 14th, 2007, 19:35
با عرض سلام خدمت دوستان
امروز خبری مبنی بر اینتر نت پر سرعت WIMAX که به صورت ماهواره ای کار می کنه شنیدم که تو تهران داره راه اندازی میشه.
متن خبر به شرح زیره:
مهندس خدایار میخ‌‌‏چی ، مدیر عامل شركت رهام پارس به عنوان یكی از ارایه دهندگان خدمات اینترنت پر سرعت، درگفت و گو با خبرنگار ایلنا، سرویس و خدمات با كیفیت را یك تعهد كاری عنوان كرد و اظهار داشت‌‏: "فروش یك سرویس پایان كار نیست، بلكه توانایی در خدمات پس از فروش از جمله عواملی است كه به افزایش كاربران اینترنت پر سرعت در كشور كمك می‌‏كند." وی، در خصوص تفاوت دو تكنولوژی WIMAX و ADSL، گفت‌‏ ADSL در بستر سیم تلفن واقع شده است، اما WIMAX سیستمی كاملا وایرلس بوده و هیچ نیازیی به سیم، دستگاه و شاژ تلفن ندارد.

مهندس میخ‌‏چی، با بیان این كه در تكنولوژی WIMAX با یك مودم وایرلس می‌‏توان به اینترنت وصل شد، خاطرنشان كرد‌‏: "تكنولوژی‌‏های WIMAX و WIFI،ص PRE WIMAX انواع تكنولوژی‌‏های وایرلس محسوب می‌‏شوند كه در حال حاضر نیز تنها در كشورهای معدودی از WIMAX استفاده می‌‏شود."

مدیر عامل رهام پارس، تعداد كاربران PRE WIMAX را در كشور 4 هزار كاربر بر شمرد و یادآور شد شركت رهام پارس اولین شركتی است كه سیستم WIMAX را به كشور آورده و تا اردیبهشت ماه نیز در تهران راه‌‏اندازی خواهد كرد. وی، با بیان این كه تعرفه‌‏های WIMAX هنوز اعلام نشده است‌ اظهار داشت‌‏ این تعرفه‌‏ها بسته به نیاز مشتری تعریف می شود چرا كه فروش اینترنت باسرعت بالا بستگی به نیاز درخواست كننده دارد.

میخ‌‏چی، با اشاره به اینترنت پر سرعت WIMAX گفت‌‏: "در WIMAX محدودیت سرعت ومكان وجود ندارد، اما در ADSL منوط به مراكز مخابراتی و خط تلفن شاهد محدودیت‌‏هایی هستیم."

وی در پایان تصریح كرد اینترنت پر سرعت از طریق ADSL یكی از مطمئن‌‏ترین سرویس‌‏های اینترنتی است كه در حال حاضر در كل دنیا وجود دارد.
می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی در این باره داره که چطوری میتونیم از این نوع اینتر نت استفاده کنیم ؟هزینه اش چقدره ؟
کلا ممنون میشم کسی اگه اطلاعات جامعی داره یه توضیح مختصر بده

shayan1
January 14th, 2007, 20:05
دوست عزیز جناب traderman123
این تکنولوژی روز دنیاست و نسل دوم وایرلس بعد ازسیستم وایرلس شرکت datakو به زبان ساده برتری ان بر تکنولوژی قبلی ضریب نفوذ بالا وتوان گذر سیگنال میباشد در سیستم های گذشته وایرلس ارایه شده در ایران شما حتما میبایستی
گیرنده شما(CPE)فرستنده سیگنال را میدید (LOS)ولی سیستم جدید احتیاجی ندارد و اصطلاحا NLOSاست که برتری بزگی میباشد............ولی توجه شما را به دو مطلب جلب میکنم
1-سمت کلاینت ساید(گیرنده یا CPE)حداقل 350000تومان است که بسته به مدل وکارایی به 900000تومان هم میرسد (البته در حال حاضر و انشااله با پیشرفت این تکنولوژی ارزانتر خواهد شد)
2-هزینه ماهیانه ان برای64/128حدود 55000تومان و32/64حدود35000تومان
3-در شهر تهران به دلیل زیر ساخت ضعیف مخابراتی متا سفانه تنها راه حل وشاید اخرین راه حل برای افرادی که سرعت بالاتر میخواهند همین باشد
4-شرکت لایزر در حال حاضر در صدد راه اندازی این سیستم میباشد و شنیده ام که داتک هم در حال تبدیل سرویس خود بهwimaxمیباشد
موفق باشید
شایان

ario
January 15th, 2007, 01:46
سلام دوستان
با تشکر
نوت بوك هاي سوني به داغ كردن معروف هستند كه در روزنامه ها هم به عنوان نقطه ضعف سوني بيان شده است.
اين تجربه ي شما را من هم داشته ام و فكر مي كنم براي سوني عادي است.

ario
January 15th, 2007, 15:22
Is your laptop ready for Windows Vista? ([Only registered and activated users can see links])

Can your computer run Windows Vista? ([Only registered and activated users can see links])

S_K_H
January 15th, 2007, 18:23
سلام
دوستان آنتی ویروس و آنتی اسپای ور درست و حسابی چی پیشنهاد می کنید که آپدیت اون هم انجام بشه ؟ راستش من الان روی سیستم دیسکتاپم ویروس ظاهرا افتاده و فایل SVCHOST ویندوز XP درگیر شده و CPU دائم داره با حد اکثر توان کار می کنه !!! آنتی ویروس زون آلارم دارم اما چیزی پیدا نمی کنه . ممنون می شوم از راهنمایی شما
با تشکر

traderman123
January 15th, 2007, 18:37
سلام
دوستان آنتی ویروس و آنتی اسپای ور درست و حسابی چی پیشنهاد می کنید که آپدیت اون هم انجام بشه ؟ راستش من الان روی سیستم دیسکتاپم ویروس ظاهرا افتاده و فایل SVCHOST ویندوز XP درگیر شده و CPU دائم داره با حد اکثر توان کار می کنه !!! آنتی ویروس زون آلارم دارم اما چیزی پیدا نمی کنه . ممنون می شوم از راهنمایی شما
با تشکر
از لینک زیر میتونی دانلود کنی
منم مشکل زیاد داشتم ولی الان چند ماهی هستش که اینو نصب کردم بدون سر صدا آپدیت میشه و با هیشکی کاری نداره
شرمنده که خودم نشد آپلود کنم

Arak_fx
January 15th, 2007, 18:46
سلام
با تشکر

سلام

من از nod32 استفاده میکنم و خیلی راضی هستم . بی سرو صدا هم آپدیت میکنه .
میتوانید از لینک زیر بگیریدش :
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])
کرکش هم از لینک زیر بگیرید :
لینک *** ([Only registered and activated users can see links])

traderman123
January 15th, 2007, 18:50
سلام

من از nod32 استفاده میکنم و خیلی راضی هستم . بی سرو صدا هم آپدیت میکنه .
میتوانید از لینک زیر بگیریدش :
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])
کرکش هم از لینک زیر بگیرید :
لینک *** ([Only registered and activated users can see links])

بهروز جان سلام
منم دقیقا لینک همین برنامه رو گذاشتم ولی با دوتا تفاوت
1-به صورت آزمایشی 30روزه نیست
2-نرم افزار جانبی FIX32 رو هم در کنارش داره;)

Arak_fx
January 15th, 2007, 18:58
بهروز جان سلام
منم دقیقا لینک همین برنامه رو گذاشتم ولی با دوتا تفاوت
1-به صورت آزمایشی 30روزه نیست
2-نرم افزار جانبی FIX32 رو هم در کنارش داره;)
سلام حسین جان .

شرمنده من لینک شما را نگاه نکردم . این ویروس کش را یک سالی فکر کنم میشه که دارم . کرکش هم omid650 عزیز یادمه در سایت پارس گذاشته بودند که از آنجا گرفتم . امید جان دستت درست من که همیشه از این ویروس کشها بیزار بودم این یکی خیلی بهم چسبید .
تعریف ویروس کش کسپر هم خیلی شنیدم ولی امتحانش نکردم . ولی نود32 الحق که عالیه ! بالاترین درجه امنیتی هم گذاشتمش و با خیال راحت اینترنت را همچین خوش و خرم درمینوردندنده ! :)

ario
January 15th, 2007, 19:07
2007 antivirus performance test scores

S_K_H
January 15th, 2007, 19:30
از لینک زیر میتونی دانلود کنی
منم مشکل زیاد داشتم ولی الان چند ماهی هستش که اینو نصب کردم بدون سر صدا آپدیت میشه و با هیشکی کاری نداره
شرمنده که خودم نشد آپلود کنم

خیلی خیلی ممنون :)
البته متاسفانه لینک دانلود کار نمی کرد ولی لینک *** کار کرد

دوست عزیز arak_fx از شما هم ممنونم . لینک دانلود برنامه کار کرد امیدوارم ترکیب این فایل با *** مشکل نداشته باشد فعلا دارم دانلود می کنم .

بازم ممنون :)
شادباشید

amirrh
January 15th, 2007, 20:14
سلام رفقا. خوبيد؟ خسته نباشيد.
كسي لينكي براي بازي بولينگ داره؟ با گرافيك خوب و *** ؟ آقا اين " بولينگ مريم " ما رو بيچاره كرد چاره اي نيست بايد ترك كنيم و بجسبيم به باري كامپيوتري كه هزينه اي نداره!

S_K_H
January 15th, 2007, 20:23
سلام رفقا. خوبيد؟ خسته نباشيد.
كسي لينكي براي بازي بولينگ داره؟ با گرافيك خوب و *** ؟ آقا اين " بولينگ مريم " ما رو بيچاره كرد چاره اي نيست بايد ترك كنيم و بجسبيم به باري كامپيوتري كه هزينه اي نداره!

سلام
آقا بولینگ کامپیوتریش آخه کیفی نداره که .... بازی واقعی یه چیز دیگس :rolleyes: ;)

amirrh
January 15th, 2007, 20:29
سلام
آقا بولینگ کامپیوتریش آخه کیفی نداره که .... بازی واقعی یه چیز دیگس :rolleyes: ;)

آخ گفتي ! ولي اينطوري پيش بريم من نصف حقوقم رو بايد بدم واسه بوليگ واقعي:cry:

MACD&RSI
January 16th, 2007, 02:33
افرانت اینترنت نامحدود ماهیانه را برطبق فروش فوق العاده ماهی 5000 (پنج هزار تومان)اعلام کرده است .ومدت استفاده هم تا اخر این هفته است .شماره 81181
شما میتوانید با استفاده از این تخفیف هر چند ماه که خواستید اکانت خودرا با این قیمت شارژ کنید.
از نظر سرویس دهی هم خوبه .من دیال اپ رو با 52k وصل میشم وتقریبا در این چهار ماه که استفاده کرده ام چیزی از بقیه شرکتهای معتبر کم نداشته.
میدونم که همگی استاد اینترنت و کامپیوتر هستین و از همه چیز خبر دارین .ولی گفتم بگم لال از دنیا نرم:cry:

S_K_H
January 16th, 2007, 15:10
سلام
من این انتی ویروس رو هم نصب کردم اما هیچی پیدا نکرد حتی روی پیشر فته ترین حالت هم گذاشتم و تا نصف شب کامپیوتر بیچاره خودش رو زیرورو و کرد اما حتی دریغ از یه کرم کوچولو !!
( از بس رفتم تو فارکس کامپیوترم که تازه احساس هم نداره قاطی کرد چه برسه به ما ! )
کسی راه حل دیگه ای به ذهنش می رسه ؟ یا مجبورم فرمت کنم ؟!

با تشکر

mehran_lp
January 16th, 2007, 15:17
با چی ؟ کسپر چیزی پیدا نکرد ؟

S_K_H
January 16th, 2007, 23:24
با nod32 و norton و zonealarm
کسپر رو امتحان نکردم هنوز

Arak_fx
January 16th, 2007, 23:34
با nod32 و norton و zonealarm
کسپر رو امتحان نکردم هنوز
حتما ویروس جدیدی گرفتید که اینها نتونستند پیدا کنند
nod32 آپدیت شده اگر باشه باید نسخه 1982 را داشته باشید که دقیقا امروز آپدیت شده .

ario
January 16th, 2007, 23:39
سلام
من این انتی ویروس رو هم نصب کردم اما هیچی پیدا نکرد حتی روی پیشر فته ترین حالت هم گذاشتم و تا نصف شب کامپیوتر بیچاره خودش رو زیرورو و کرد اما حتی دریغ از یه کرم کوچولو !!
( از بس رفتم تو فارکس کامپیوترم که تازه احساس هم نداره قاطی کرد چه برسه به ما ! )

با تشکر
مطمئني كه فن سي پي يو (cpu fan) كار ميكنه؟
شايد cpu داغ ميكنه....
يا شايد بايد روي cpu را خمير سليكون بماليد ( خمير سفيد رنگ را از خدمات كامپيوتري ها ميتونيد بگيريد)
در كيس را باز بگذاريد ببينيد فرقي نميكند؟! :rolleyes:

amirrh
January 17th, 2007, 09:01
سلام رفقا.
كسي از دوستان از چند و چون اينترنت send و recieve از طريق ماهواره خبر داره؟ يادم هست اي دي next گفته بود از اين طريق به اينترنت وصله ولي هر چي ازش پرسش شده بود ديگر اطلاعاتي نداده بود. من مي خواهم بدانم اگر واقعا چنين حالتي براي كاربران خانگي وجود داره بفرماييد.

shayan1
January 17th, 2007, 10:08
جنابamirrh
صبح بخیر
در مورد سیستم های ماهوارهای sendو recieve که مدتی در تهران وسایت های مختلف تبلیغ میشد به نکات زیر
توجه فرمایید
1-در جواب سوال شماجواب بلی است ومیتوانید ولی فقط به شما recieveمیدهند وبرا یsendباید به طریقی به یک
ISP وصل شویدکه در حال حاصر هزینه این کاریعنی خرید یک دیش خانکی+LNBحدود 20000تومان و کارت DVB که روی کامپوتر شما نسب میشودحدود50000تومان هزینه اینترنت فقطrecieveبه مقدار 256برای یک سال حدود 300000
نصب و راه اندازی25000تومان و باز هم نیاز به یک خط DIALUPماهیانه برای send (البته اگر ISP مورد نظر اجازه استفاده برای این کار یعنی BGPکردن را بدهد)خلا صه سرتان را درد نیاورم این کار شدنی است واگر یک گشت کوچک در نت بزنید در تهران کلی شرکت پیدا میکنید و لی حتما متوجه شده اید که این کار نه اقتصادی هست ون کیفیت اینترنت شما را بالا میبرد
1-برای استفاد از اینترنت شما ابتدا باید یک requestکه همانURLکه در بالای صفه اینترنت اکسپلورر است تایپ کنید
مثلا[Only registered and activated users can see links]این درخواست شما در یکDNSتبدیل به یک IPادرس میشودو شما از این ادرس صفحه مورد
نظر را دریافت میکنیدکه معمولا این کار از طریق خط DIALUPتوسط یک ISP انجام میشود
2-برای دسترسی به هر سایتی میتواند از طریق VPNبا یک هزینه کمی اقدام کنید
3-هزینه و تجهیزات send مستقیم به ماهواره بسیار گران قیمت و پیچیده است
4-معمولا نسبت مورد نیاز sendو recieve برای مصرف کننده خانگی 1واحد ارسال و4واحد دریافت است که بصورت
استاندارد ISPباید برای هر 25 یوزر 32/128به اشتراک بگذارد
موفق باشید
ارادتمند شایان

ghods
January 17th, 2007, 10:15
سلام

با تشکر

شايد مشكل كامپيوتر شما ويروس نباشد .
با برنامه هاي Anti Spy مثل Spyware Doctor يا Ad-Aware سيستم را چك كنيد.

alireza84
January 17th, 2007, 10:26
جناب siencard از on line scan استفاده کنید ببینید شاید جواب داد
این لینک بد نیست

dela
January 17th, 2007, 10:41
سلام
من از این برنامه برای کارایی ویندوز استفاده می کنم و Spyware Scan هم داره.
موفق باشید.

ario
January 17th, 2007, 13:01
جنابamirrh
صبح بخیر
در مورد سیستم های ماهوارهای sendو recieve که مدتی در تهران وسایت های مختلف تبلیغ میشد به نکات زیر
توجه فرمایید
1-در جواب سوال شماجواب بلی است ومیتوانید ولی فقط به شما recieveمیدهند وبرا یsendباید به طریقی به یک
ISP وصل شویدکه در حال حاصر هزینه این کاریعنی خرید یک دیش خانکی+LNBحدود 20000تومان و کارت DVB که روی کامپوتر شما نسب میشودحدود50000تومان هزینه اینترنت فقطrecieveبه مقدار 256برای یک سال حدود 300000
2-برای دسترسی به هر سایتی میتواند از طریق VPNبا یک هزینه کمی اقدام کنید
3-هزینه و تجهیزات send مستقیم به ماهواره بسیار گران قیمت و پیچیده است
4-معمولا نسبت مورد نیاز sendو recieve برای مصرف کننده خانگی 1واحد ارسال و4واحد دریافت است که بصورت
استاندارد ISPباید برای هر 25 یوزر 32/128به اشتراک بگذارد
موفق باشید
ارادتمند شایان
اين در مورد recieve درست است... ولي منظور ايشان send و recieve بود....
البته من از يكي از isp ها شنيدم كه تونل زدن و دريافت از طريق ديش براي آنها ديگر امكان پذير نميباشد (حتي غير قانوني ) و مخابرات جلوي اين كار را گرفته است....
شركت هايي هستند كه send و recieve را ميتوانند مهيا كنند كه بدست آوردن اطلاعات از آنها بدون آشنايي قبلي كمي سخت است! (جواب درست نميدن پشت تلفن)

[Only registered and activated users can see links] (site e sat sat saabegh)
در كشور ها اروپايي هزينه سرويس مذكور حدودا" از حداقل 400 $ شروع ميشود به بالا و هرينهي اوليه هم در همين حدود است.
و يك شركت سرويس دهنده ي كويتي هم ديدم كه ماهيانه نزديك به 1000 $ قيمت داده بود.
ايران هم كه مسلما" قيمت خاصي ندارد!!!
اگر در اين باره اطلاعات جديدي بدست آورديد لطفا" ما را نيز مطلع سازيد

alireza84
January 17th, 2007, 17:54
سلام
ساعت کامپیوتر من با بروکرم اختلاف پیدا کرده ....سعی کردم از قسمت date and time properties و کلید update now درستش کنم اما این پیغام رو میده ..........عکس ضمیمه.......ببخشید نمیشه تصویر ضمیمه کرد an error occurred getting the status of the last synchronization.the RPC server is unavailable.
باید چی کار کنم؟

ariana
January 17th, 2007, 18:25
با سلام

از دوستان كسي با SQL Server كار كرده ؟ يگ سوال درباره چگونگي Restore كردن فايلهاي backup شده با پسوند MDF و LDF به SQL در سايتهاي با هاست windows داشتم .

amirrh
January 17th, 2007, 18:35
ممنون دوستان. ولي خاطرم هست سيستمي كه اي دي next معرفي كرده بود دقيقا سند و ريسيو ماهواره اي بود و حتي يك آدرس از سايت پروايدر هم آورده بود كهمن الان خاطرم نيست. در اين سايت تجهيزات راه اندازي حدود 400$ و آبونمان 60$ در ماه عنوان شده بود و جناب NEXT هم ظاهرا مشتري اين شركت بود.

fx-pip
January 17th, 2007, 18:53
سلام
ببخشید با چه نرم افزاری میشه فایل pdf ساخت ؟
لطفا لینک دانلودش رو هم اگه امکان داره بدین

ممنون

ario
January 17th, 2007, 18:55
سلام

ممنون
text to pdf را اگه سرچ كنيد شايد بد نباشد ....

ario
January 17th, 2007, 18:57
ممنون دوستان. ولي خاطرم هست سيستمي كه اي دي next معرفي كرده بود دقيقا سند و ريسيو ماهواره اي بود و حتي يك آدرس از سايت پروايدر هم آورده بود كهمن الان خاطرم نيست. در اين سايت تجهيزات راه اندازي حدود 400$ و آبونمان 60$ در ماه عنوان شده بود و جناب NEXT هم ظاهرا مشتري اين شركت بود.

drmajid
January 17th, 2007, 19:18
سلام

ممنون
با سلام
نرم افزار زیر را دانلود کنید و نصب نمایید پس از نصب پرینتر مجازی برایتان می سازد که در کلیه برنامه ها از جمله ورد می توانید آنرا از قسمت پرینتر انتخاب کرده و با زدن پرینت pdf ساخته می شود

amirrh
January 17th, 2007, 19:39
من حدودا 6 ماهه که وایرلس از داتک:( دارم و بین 5 تا 8 ساعت آنلایم .

قبلا از سرویس ماهواره ائیه DirecPC [Only registered and activated users can see links] استفاده میکردم( محصول شرکت امریکائی هیوزHughes ) که متاسفانه دیگه به ایران سرویس نمیدن.
سرویس 24 ساعته ساپورت واقعی. 2BG ایمیل و صفحه اختصاصی. بدون هزینه اکتیوتیشن.
من سرویس 700KB داشتم که ساعات کم ترافیک تا 1.5MB دانلود داشتم:whoow: . حالا تصور کن که سرویس 1.5MB چقدر سرعت میده:o .
به هیچ وجه هیچ نمتونستی حتی یک سایت فیلتر شده پیدا کنی:) .
حتی توی قرداد یکماهه هم در صورت تمدید نکردن قرار داد سرویس رو تا ماه بعد قطع نکردند!!!:blink: :o .

حالا یه مقایسه کوچیک با سرویس داتک با سرویس امپریالیست آمریکا بفرمائید ( البته اگر آن را قابل مقایسه یافتید).

دقيقا همين سرويس شركت مذكور را مي خواهم ولي متاسفانه به اي ميل من جوابي ندادند.direcpc

Arak_fx
January 17th, 2007, 19:50
سلام /

من تصمیم قطعی گرفتم برای هفته بعد نوت بوک را تهیه کنم . به عنوان آخرین تلاش ها میخوام ببینم نظر دوستان در مورد نوت بوک های asus چیه ؟ گارانتی دیجیتال برای نوت بوک هاس asus و dell چطوره ؟ شنیدم که گارانتی دیجیتال برای asus عالیه چون 2 سال گارنتی داره و تازه یک کیف نوت بوک و ماوس و در بعضی موارد وب کم رایگان هم میدهند . برای دل هم میگن گارانتی دیجیتال توپه . زیگورات هم که گارانتیش به نظر من آشغاله ( تو پرشین تولز خوندم که چه بلاهایی سر یک سری آوردند ! )

زوم کردم روی نوت بوک toshiba مدل A105-S4384 با گارانتی آفتاب شرق . میگن گارانتی امرتات هم خوبه . کدوم بهتره ؟

آیا نوت بوک های asus خوبند ؟

با سپاس

Arak_fx
January 17th, 2007, 19:54
نرم افزار ساختن pdf :

MACD&RSI
January 17th, 2007, 20:10
من نوت بوک SONY -VAIO دارم وخیلی از ان راضی هستم.
بد نیست این نوع نوت بوک ها را هم یه تحقیقی بکنین.
در مورد توشیبا هم کمی بیشتر تحقیق کنین .گویا کمی تا قسمتی در ایران دستکاری میشود.

ario
January 17th, 2007, 20:36
سلام /
من تصمیم قطعی گرفتم برای هفته بعد نوت بوک را تهیه کنم . به عنوان آخرین تلاش ها میخوام ببینم نظر دوستان در مورد نوت بوک های asus چیه ؟ گارانتی دیجیتال برای نوت بوک هاس asus و dell چطوره ؟ شنیدم که گارانتی دیجیتال
با سپاس
با 2 تومان ميتونيد dell يا toshiba بخريد . با lcd 17 اينچ براي ديدن راحت تر چارت هاو سازگار با ويندوز vista !
دل 17 اينچ ([Only registered and activated users can see links])
توشيبا 17 اينچ ([Only registered and activated users can see links])

ظاهرا" دل بهتره... و خوشگل تر هم هست!
به ram هاشون هم يه نگاهي بندازين!!! :blink:
هر دو هم حدود 2.100.000 هستند . (+ - 100.000 تومان )
سايت دل ([Only registered and activated users can see links])
سايت توشيبا ([Only registered and activated users can see links])
سعي كنيد كه از گارانتي هاي معروف تر بخريد .

خودم متاسفانه فقط ميتونم صبح ها به اين لينك ها سر بزنم و افسوس بخورم :blink:

fotovat
January 17th, 2007, 21:57
در صورتیکه زیاد جابجایی دارید در میزان وزن هم دقت کنیدکه مجبور نشید بذارید خونتون یییییییهو بشه desktop replacement

Arak_fx
January 17th, 2007, 23:16
ممنون دوستان .

قابل توجه سرکار خانم macd&rsi :
در مورد سونی اصلا روش نظر ندارم چون خیلی ها ازش برای کار طولانی بد میگن .
در مورد توشیبا هم موندم چه کار کنم . یک سری میگن توشیبا بگیر و یک سری هم میگن دل نگیری حماقت کردی !

قابل توجه جناب آریو :
مانیتور 17 اینچ باتری زیادی مصرف میکنه و در ضمن وزن نوت بوک هم افزایش پیدا میکنه .

تو سری توشیبا این A105-S4384 چشمم رو گرفته :

در سری دل هم :

خلاصه بین این 4 تا موندم . کسی از اعتبار گارانتی های آفتاب شرق و امرتات که برای توشیبا هستند و گارانتی دیجیتال که برای دل است خبر داره ؟

خلاصه یکی به داد من برسه وگرنه ... میشم میرم فعلا یه نوت بوک آشغال میگیرم ! :cry:

ario
January 17th, 2007, 23:33
ممنون دوستان .

مانیتور 17 اینچ باتری زیادی مصرف میکنه و در ضمن وزن نوت بوک هم افزایش پیدا میکنه .
تو سری توشیبا این A105-S4384 چشمم رو گرفته :
در سری دل هم :
خلاصه بین این 4 تا موندم . کسی از اعتبار گارانتی های آفتاب شرق و امرتات که برای توشیبا هستند و گارانتی دیجیتال که برای دل است خبر داره ؟
:cry:
در مورد باطري اينو ميتونم بگم كه ميتوني يه UPS بخري كه اگر برق هم رفت باهاش فكر TV و... هم بتوني روشن كني و نوت بوك را هم ميتوني باهاش شارژ كني...
وزن اينايي كه گفتم 7 پوند يا به عبارتي 3.300 گرم است كه خوب اين بستگي به جثه و زور بازوت داره! :cool: :rambo:
گارانتي امرتات رو هم كه نميدونم از كجا گير آوردي؟! :rolleyes: ولي آفتاب شرق و ديجيتال فكر كنم سابقه ي بيشتري داشته باشند...

[Only registered and activated users can see links] :cool: :huh:

fotovat
January 17th, 2007, 23:53
پیشنهاد اول سونی ( شیک ، سبک ، با کلاس ، یا نمایشگر منحصر بفرد )

دوم توشیبا ( خر کار )

: وزن رو با باتری و کیف و شارژر و اینا حساب کنید نه خالیشو lol

خودم توشیبا دارم اما اگه اون موقع پولم می رسید سونی میگرفتم در ضمن سایت cnet ([Only registered and activated users can see links])جهت review و ranking مفیده
یییییییهههههههههههههههههو ووووووووووووووو

ario
January 18th, 2007, 00:08
دوم توشیبا ( خر کار )
خودم توشیبا دارم اما اگه اون موقع پولم می رسید سونی میگرفتم در ضمن سایت cnet ([Only registered and activated users can see links])جهت review و ranking مفیده

سوني مثل بخاري نفتي داغ نميكنه؟! يكي قبلا" دستم بود كه بيش از ده دقيقه نميتونستم روي پاهام بگذارم...
توشيبا هم اين جوري داغ ميكنه...؟؟

Hamed2420
January 18th, 2007, 01:20
بهروز جان لب تاپ میخوای چیکار؟

ول کن بابا :D

حالا نمیشه وقتی میخوای بری بیرون به فکر فارکس نباشی و به خودت استراحت بدی ؟ ;) :laugh:

والا :happy:

مخلصیم

پ.ن: بهروز یه بار اوایل تابستون کامپیوترش رو ارتقا داد و قرار بود شیرینی بده، این بار اگر لب تاپ خرید و شیرینی نداد، خودش رو تبدیل به شیرینی میکنیم :p :banana:
پیشاپیش مبارکهههه :blush:

S_K_H
January 18th, 2007, 01:53
در مورد سونی بگم که مدل هایی که قبلا تو بازار بود و ساخت آمریکا بود اصلا داغ نمی کردند و این مدل های چینی بخاری هستند البته شاید اگه رم و هارد اونها رو عوض کنیم بشه یه کاری کرد چون مال من که هاردش هیتاچی سنگاپور و رم هم مال کره که شاید یکی از دلایل همین باشه . کامپک قدیمی هم داشتم که پنتیوم 3 بود اما هنوز دستگاهی ندیدم به پاش برسه فقط حیف سرعتش برای الان دیگه خیلی کمه
در ضمن برخی مدل های سونی صفحه کلید افتضاحی دارند اما برخی مدل ها عالی هستند اما در کل صفحه نمایش 15 WB سونی واقعا خوبه البته مشروط به اینکه شفاف باشه ( B )

MACD&RSI
January 18th, 2007, 08:20
راستش مدلی که همین الان دارم باهاش کار میکنم واینارو تایپ میکنم سونی سری VAIO است .
از صبح علی اطلوع کار میکنه تا شب در طول این مدت هم هر وقت کاری نداشته باشم در حالت standby است خلاصه خاموش نمیشه.
خیلی پرسرعت و شیک وسبک است با یه F10 هم ویندوزش renew میشه بیشتر از دوساعت هم طول نمیکشه .
حالا شاید بقول دوستمان شاید این مدلهای جدید چینی اینطوری هستند .مال من که اصل ژاپن است .
در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
راستی برای سونی به گارانتی :ایران رهجو : سرزدین؟ 88802777 021
iranrahjoo.com

amirrh
January 18th, 2007, 08:56
دوستان عزيز . خيلي اورژانسي احتياج به نرم افزار كانورتور فايل هاي rm به mp3 دارم . برنامه هايي را دانلود نموده ام ولي *** انها كار نمي كند. ممنون خواهم شد كمك بفرماييد.

fotovat
January 18th, 2007, 10:51
سوني مثل بخاري نفتي داغ نميكنه؟! يكي قبلا" دستم بود كه بيش از ده دقيقه نميتونستم روي پاهام بگذارم...
توشيبا هم اين جوري داغ ميكنه...؟؟

بنظر من چون داغ کردن و گرم کردن امری نظری هست و نمی شه گفت تا فلان درجه گرمه از اون به بعد داغ ، راستش با سونی کار نکردم ولی توشیبا بعد از یه مدتی بصورتی گرم می شه که نمی تونید به مدت طولانی رو پاتون بذارید هرچند پزشکان می گویند که استفاده از لپ تاپ بر روی پا باعث ناباروری مردان میشه :blink:

Arak_fx
January 18th, 2007, 12:51
در مورد باطري اينو ميتونم بگم كه ميتوني يه UPS بخري كه اگر برق هم رفت باهاش فكر TV و... هم بتوني روشن كني و نوت بوك را هم ميتوني باهاش شارژ كني...
وزن اينايي كه گفتم 7 پوند يا به عبارتي 3.300 گرم است كه خوب اين بستگي به جثه و زور بازوت داره! :cool: :rambo:
گارانتي امرتات رو هم كه نميدونم از كجا گير آوردي؟! :rolleyes: ولي آفتاب شرق و ديجيتال فكر كنم سابقه ي بيشتري داشته باشند...

[Only registered and activated users can see links] :cool: :huh:
ممنون

در مورد ups احتمالا میگیرم چون از دولتی که قراره نفت رو بیاره سر سفره مردم :laugh: قطعی های گسترده برق در آینده دور از ذهن نیست !

جثه تقریبا خوبی دارم ( قد 180 وزن هم 70 ) ولی زور بازوم رو زیاد روش حساب نمیکنم :laugh:
گارانتی امرتات هم چند جا میگفتند خوبه حالا دیگه نمیدونم که خوبی را اونها در چی میبینند .

نوت بوک toshiba A105-S4384 را آفتاب شرق میده 1.260.000 تومان + 25000 تومان کیف = 1.285.000 تومان

دوم توشیبا ( خر کار )

یییییییهههههههههههههههههو ووووووووووووووو

روی سونی که اصلا فکر نمیکنم .
گفتید خر کار یک سوال مهم در ذهنم اومد : dell خر کار تره یا toshiba ? چون اولین چیزی که این نوت بوک میخوام داشته باشه همین خرکار بودنشه .

بهروز جان لب تاپ میخوای چیکار؟

ول کن بابا :D

حالا نمیشه وقتی میخوای بری بیرون به فکر فارکس نباشی و به خودت استراحت بدی ؟ ;) :laugh:

والا :happy:

مخلصیم

پ.ن: بهروز یه بار اوایل تابستون کامپیوترش رو ارتقا داد و قرار بود شیرینی بده، این بار اگر لب تاپ خرید و شیرینی نداد، خودش رو تبدیل به شیرینی میکنیم :p :banana:
پیشاپیش مبارکهههه :blush:
حامد جان اون کامپیوتر که تابستون خریدم را دارم میدم به داداشم . میخواد کامپیوتر بخره من هم دیدم که 2 تا کامپیوتر دسکتاپ تو یک خونه حال نمیده پس یک نفر لپتاپ بخره بهتره ;)

حامد جان آخه من شیرینی رو چطور بدم از این فاصله ؟ همین که دیگه سیب زمینی شدم و این دولت مهر ورز رو نمیکوبم شیرینیه دیگه وگرنه الان باید همش به قول مهران مدیری فرت و فرت پست های منو دیلیت میکردی ! :laugh::laugh:

ارادتمند هم که میدونی هستیم . راستی حامد جان سید شدی ؟ آیدیت رو سبز میبینم ;)

بنظر من چون داغ کردن و گرم کردن امری نظری هست و نمی شه گفت تا فلان درجه گرمه از اون به بعد داغ ، راستش با سونی کار نکردم ولی توشیبا بعد از یه مدتی بصورتی گرم می شه که نمی تونید به مدت طولانی رو پاتون بذارید هرچند پزشکان می گویند که استفاده از لپ تاپ بر روی پا باعث ناباروری مردان میشه :blink:
ناباروری مهم نیست چون قصد ازدواج ندارم :laugh: فقط بگید ببینم این توشیباها بیشتر داغ میکنه یا دل ها ؟

این دو قسمت که قرمز نوشتم در این پست برام خیلی مهمه با گارانتی .

از لطف همگی دوستان سپاسگزارم .

amirrh
January 18th, 2007, 13:23
اراك جان قبلا هم گفتم . لپ تاپ مي خواي بگيري فقط SONY بگيييييييير.

Hamid333
January 18th, 2007, 14:04
آقا اینجوری که پیش میره شما تا 1 سال دیگه هم لپتاپ نمیخری.
sony vaio بگیر بره دیگه. ;)
در ضمن "صا ایران" هم عالیه.

Arak_fx
January 18th, 2007, 14:10
به هیچ عنوان قصد خرید سونی را ندارم ! بین دل و توشیبا فقط میخوام انتخاب کنم . توشیبا هم چون گارانتیش از دل بهتره میخوام بدم برام بیارن از تهران . خلاصه نظراتتون را بگید که دیگه هفته دیگه من برای شنبه و یک شنبه سفارشش رو میخوام بدم.

اون دو قسمت که در پست بالا با قرمز نوشتم خیلی حیاتیه .

Mazdak Parsian
January 18th, 2007, 14:16
دوستان عزيز . خيلي اورژانسي احتياج به نرم افزار كانورتور فايل هاي rm به mp3 دارم . برنامه هايي را دانلود نموده ام ولي *** انها كار نمي كند. ممنون خواهم شد كمك بفرماييد.

drmajid
January 18th, 2007, 14:42
با سلام
از لینک زیر دانلود کنید

hosein
January 18th, 2007, 16:28
دوستان مشكلي دارم در رابطه با متا تريدر .
نميدونم احتمالا عيب از كامپيوترمه ولي چند وقته متا تريدر رو كه اجرا ميكنم تا دو سه دقيقه قفل ميكنه و هر بار كه از روي تاسك بار ميخوام باز كنم همينطور دو سه دقيقه طول ميكشه اگه كسي بتونه كمكم كنه ممنون ميشم

Arak_fx
January 18th, 2007, 23:06
سلام .

امروز رفتم سوال کردم از چند جا در مورد نوت بوک . بهم گفتند فقط و فقط دل . احتمال زیاد سفارشش رو شنبه یا یکشنبه میدم . پس ما هم جیگردار ( dell ) خواهیم شد .:banana:

viper
January 18th, 2007, 23:16
سلام .

امروز رفتم سوال کردم از چند جا در مورد نوت بوک . بهم گفتند فقط و فقط دل . احتمال زیاد سفارشش رو شنبه یا یکشنبه میدم . پس ما هم جیگردار ( dell ) خواهیم شد .:banana:

مبارک باشه اراک جان

دیگه میتونی با آرامش لم بدی توی تخت و ترید کنی;)

من که تقریبا دچار کمردرد و سردرد و چشم درد شده ام.

قربانت

Arak_fx
January 18th, 2007, 23:34
مرسی واپر جان .

یک نظر سنجی هم از دوستان میخوام بکنم :
dell سری latitude d620 را میتونم بگیرم 1.350 تا 1.400 منتها رمش 512 است و ویندوز هم نداره . در مقابل از سری insprion هم میتونم 6400d رو بگیرم که رمش 1024 است و ویندوز هم نداره . قیمتش هم 1.250 تومان است . شما جای من باشید کدوم را میگیرید ؟ سری latitude معروفند به خرکاری و بدنه محکمی دارند منتها سری insprion بدنه ظریفی دارند و حتی زود خش برمیدارند . ولی خب به جاش از نظر سخت افزاری در این رنج قیمت که من میخوام بگیرم سری insprion از نظر قیمت و رم برتری داره . در ضمن این insprion ایرلندی اصله . در ضمن insprion 6400d کارت گرافیک 256 مگابایتی دارد که فکر کنم جدا گانه است و latitude d620 هم 224 مگابایت منتها share شده است .

نظر شما چیه ؟

touhidqolizadeh
January 19th, 2007, 03:06
سلام

تو سايت زير مي تونيد يك فروم رايگان براي خودتون ايجاد كنيد همه زبانها از جمله فارسي رو هم ساپورت مي كنه

MACD&RSI
January 19th, 2007, 08:18
نت بوکی که ویندوز اصل نداره کارت گرافیکی share میشه وهاردش تعویض میشه این دیگه نت بوک نیست .خودتون یه سری سخت افزار بگیرین و اسمبل کنین .
کیفیت نت بوک در این هستش که همه وسایل سخت افزاری حتی ویندوزش اصل باشه مال خود مایکروسافت .یه ویندوز رجیستر شده با شماره رجیستری که خود کارخانه سازنده کامپیوتر پشتش حک کرده است.
البته من نظرم رو گفتم قصدم مداخله نبود حالا هم که دیگه تصمیم خودتون رو گرفتین ایشالله که مبارکتون باشه و به سلامتی تریدهای پرسودی داشته باشین:banana:

Arak_fx
January 19th, 2007, 12:04
سلام .

macd&rsi عزیز بسیار متشکرم . پس خرید بدون ویندوز منتفی شد .

من هنوز سفارش دستگاه را ندادم . قرار شده شنبه و یکشنبه سفارش بدم . فقط یک سوال دیگه دارم : شما جای من باشید نوتبوک سری insprion که خیلی بدنه ظریفی داره ولی 4 مگابایت cach داره و 1024 مگابایت رم داره و cpu هم core 2 duo 2 ghz است را انتخاب میکنید یا نوتبوک مدل latitude d620 که بدنش محکمه و cpu core 2 duo 1.66 با 2 مگابایت cach داره و رمش هم 512 است ؟

من واقعا موندم که کدام را فدای دیگری کنم :(

با سپاس و ارادت

Hamed2420
January 19th, 2007, 12:18
سلام

بهروز جان یک نکته ای رو بگم که بیشتر گیج بشی :p

من دوستی رو داشتم که یک لب تاپ خرس داشت که آخر پرفرمنس بود ولی جایی میخواست ببرتش مجبور بود که دو تا کیف با خودش حمل کنه! یکی کیف خودش یکی هم کیف لب تاپ که این مشکل باعث شد که بره یه دونه لب تاپ نقلی بخره :D که کیف هاش رو دو تا یکی کنه ;)

اما بخاطر اینکه ال سی دی کوچکی خواهد داشت برای کار ما خوب نیست !

به نظر من لب تاپ ظریف با ال سی دی بزرگ بهتر هست.

مخلصات

ario
January 19th, 2007, 12:22
سلام ..
من هنوز سفارش دستگاه را ندادم . قرار شده شنبه و یکشنبه سفارش بدم . فقط یک سوال دیگه دارم : شما جای من باشید نوتبوک سری insprion که خیلی بدنه ظریفی داره ولی 4 مگابایت cach داره و 1024 مگابایت رم داره و cpu هم core 2 duo 2 ghz است را انتخاب میکنید یا نوتبوک مدل latitude d620 که بدنش محکمه و cpu core 2 duo 1.66 با 2 مگابایت cach داره و رمش هم 512 است ؟
با سپاس و ارادت
اگر تفاوت فقط همين ها باشد , بدون توجه به مسائل ديگر مانند اندازه LCD مسلما" اولي !
مگر آن كه شما قصد كشتي گرفتن با نوت بوك در وزن 70 كيلوگرم را داشته باشيد كه اين ديگه بستگي به روحيه ي جوانمردانه ي خودتان دارد! :laugh:
پ.ن: مادر غم خوار هميشگي.... ( تختي) :cool:
پ.ن: فردين كجايي كه اين روز را ببيني...:cool:

mehran_lp
January 19th, 2007, 12:35
بهروز خان شما که اخلاقت اخلاق آقای تختیه .. همون اولی رو بگیر
پ.ن : بهروز می گم می خوای اصلآ نگیر:nervous: بابا چرا اینقدر دل دل می کنی ؟! بگیر تمومش کن بره :blush: نترس خوشت نیومد یکی دیگه می گیری :whoow: پولداری که !:)

Arak_fx
January 19th, 2007, 12:46
سلام .

مهران جان لطف داری عزیز . از اخلاق حرف نزن که همه میدونن من اخلاق تندی دارم ! :blush:
دیشب رفتم تحقیق کردم گفتند فعلا موجوی نداریم شنبه و یکشنبه بیا . اتفاقا همین نوتبوک اولی که گفتم را یکی داشت میبرد دیدم بدنش خیلی تو آفسایده . واقعلا ظریف بود .
از اون مبلغ که برای نوتبوک کنارگذاشته بودم 200 تومانش هاپولی شد شاید از بابام قرض بگیرم و از سری LATITUDE نوت بوک بهتری بگیرم . دیروز که رفته بودم تحقیق و اینا فروشنده مغازه که باهام آشنا بود گفت این سری INSPRION در اراک خیلی فروش داشتیم و حتی یک مورد هم مراجعه برای خرابی نداشتیم . ظاهرش خیلی خشکل بود .

MACD&RSI
January 19th, 2007, 13:43
اراک جان:
چون در کار ما سرعت و توانایی انتقال اطلاعات ارزش داره و همچنین حمل و نقل اون بسیار مهمه اگر من بودم اخرین مدل حافظه وپرسرعت ترین RAM شفاف ترین مانیتور ولی سبک ترین مدل رو انتخاب میکردم.
مگر اینکه بقول دوستمون ario
کشتی که نمیخاین بگیرین
پ.ن: مادر غم خوار هميشگي.... ( تختي) :cool:
پ.ن: فردين كجايي كه اين روز را ببيني...:cool:

S_K_H
January 19th, 2007, 14:48
راستی اگه صفحه واید Wide باشه برای چارت های فارکس خیلی بهتره و محیط بیشتری از چارت را پیش رو دارید

traderman123
January 20th, 2007, 15:51
آقا یه مشکل جدید واسم پیش اومده
من وقتی صفحه سرمایه رو باز می کنم یه سری افکتها و اصوات از بهایم پخش میشه . راستش نمی دونم سیستم من مشکل پیدا کرده یا اینکه مدیران سایت این حرکت رو انجام دادن. بعید میدونم سیستم من مشکل پیدا کرده باشه . رو سیستم من nod32 نصبه!!!!!!!!

omid650
January 20th, 2007, 16:19
آقا یه مشکل جدید واسم پیش اومده
من وقتی صفحه سرمایه رو باز می کنم یه سری افکتها و اصوات از بهایم پخش میشه . راستش نمی دونم سیستم من مشکل پیدا کرده یا اینکه مدیران سایت این حرکت رو انجام دادن. بعید میدونم سیستم من مشکل پیدا کرده باشه . رو سیستم من nod32 نصبه!!!!!!!!
:laugh::laugh::laugh:
دوست عزیز این مشکل برای من هم بوجود اومده و مربوط به سایت سرمایه نیست بلکه به سایت قیمتها مربوط میشه و اگر نگاه کنید پائین صفحه یه فلش گذاشته شده که این صداها از اونجا درمیاد:laugh:

traderman123
January 20th, 2007, 17:22
:laugh::laugh::laugh:
دوست عزیز این مشکل برای من هم بوجود اومده و مربوط به سایت سرمایه نیست بلکه به سایت قیمتها مربوط میشه و اگر نگاه کنید پائین صفحه یه فلش گذاشته شده که این صداها از اونجا درمیاد:laugh:

آره راست می گی
:laugh:

amirrh
January 20th, 2007, 19:19
دوستان نرم افزاري مي شناسيد فايلهاي pdf با فونت فارسي را بدون مشكل تبديل به متن txt كند؟

mehran_lp
January 20th, 2007, 19:24
امیر خان همیچین چیزی نیومده تا حالا ...به عبارتی ocr فارسی نداریم

Arak_fx
January 21st, 2007, 15:43
سلام .

خب من بالاخره لپتاپ خریدم با این مشخصات :
dell inpiron 6400 c

cpu 1.83 core 2 duo
ram 1024 mb
hdd 120 gb
dvd rw dual layer
lcd 15.4 wxga

شانس آوردم که به مناسبت آغاز سال 2007 فروش ویژه بود و فقط همین یک دونه مونده بود که من هم خریدمش . قیمت اصلش 1139 بود ولی با قیمت ویژه شده 1050 که خوشبختانه یک عدد موجود بود هنوز و به من رسید :banana:
با کیف و کیبورد شد 1082000 و ماوس هم اشانتیون بهم دادند ! :)

kohzadi
January 21st, 2007, 17:24
دوستان نرم افزاري مي شناسيد فايلهاي pdf با فونت فارسي را بدون مشكل تبديل به متن txt كند؟
سلام امیر خان
یک شرکت ایرانی نرم افزار OCR فارسی تولید کرده که البته قیمت زیادی دارد ( فکر کنم حدود 140000 تومان).
یک نرم افزار OCR عربی هم مربوط به شرکت readiris وجود دارد که در مورد چهار حرف گچ پژ مشکل دارد.

amirrh
January 21st, 2007, 18:36
اراك از كجا خريدي؟ دبي؟

Arak_fx
January 21st, 2007, 22:39
اراك از كجا خريدي؟ دبي؟
salam .
sharmande baraye notebookam hanooz fonte farsi nasb nakardam .
az hamin arake khodemoon kharidam :laugh:

S_K_H
January 21st, 2007, 23:01
سلام .

خب من بالاخره لپتاپ خریدم با این مشخصات :
dell inpiron 6400 c

cpu 1.83 core 2 duo
ram 1024 mb
hdd 120 gb
dvd rw dual layer
lcd 15.4 wxga

شانس آوردم که به مناسبت آغاز سال 2007 فروش ویژه بود و فقط همین یک دونه مونده بود که من هم خریدمش . قیمت اصلش 1139 بود ولی با قیمت ویژه شده 1050 که خوشبختانه یک عدد موجود بود هنوز و به من رسید :banana:
با کیف و کیبورد شد 1082000 و ماوس هم اشانتیون بهم دادند ! :)

مبارکه ;) هم قیمت خیلی خوبی داره و هم مشخصات خوبی

شادباشید

S_K_H
January 21st, 2007, 23:04
سلام دوستان
من دنبال یه راهنمای مرجع برای نوت بوک های سونی هستم که یک سری از کلیدهایی که عملکرد خاصی دارند یا دستوراتی که برای سیستم هست رو ارائه بدهد .
با تشکر

MACD&RSI
January 22nd, 2007, 12:04
این لینک home page نت بوکهای سونیه.
امیدوارم بدردتون بخوره

traderman123
January 22nd, 2007, 13:03
سلام آقا کسی نرم افزاری نمی شناسه که بشه هم زمان دو سه تا مسنجر با هم باز باشه:o

Hamed2420
January 22nd, 2007, 13:18
سلام آقا کسی نرم افزاری نمی شناسه که بشه هم زمان دو سه تا مسنجر با هم باز باشه:o

سلام حسين جان

نرم افزار Trillian اين كار رو بخوبي انجام ميده.

چيزي حدود 31 ميليون دانلود داشته :wow:

ارادت

traderman123
January 22nd, 2007, 16:04
سلام حسين جان

نرم افزار Trillian اين كار رو بخوبي انجام ميده.

چيزي حدود 31 ميليون دانلود داشته :wow:

ارادت
آقا دستت درد نکنه الان در حال دانلودم . حالا باید توش ریجیستر کنیم یا اینکه طور دیگه ایه؟
:blink: شرمنده باز پررو بازی در آوردم:whoow:

Hamed2420
January 22nd, 2007, 18:32
آقا دستت درد نکنه الان در حال دانلودم . حالا باید توش ریجیستر کنیم یا اینکه طور دیگه ایه؟
:blink: شرمنده باز پررو بازی در آوردم:whoow:
سلام

حسین جان درست شد؟

تونستین باهاش کار کنین؟

در حقیقت یک نرم افزار مسنجر منیجر هست :blink:

ارادت

fotovat
January 22nd, 2007, 20:48
کسی تا حالا تجربه موفقیت آمیز در ارتباط با استفاده از PALTALK داشته ؟ همونطور که میدونید paltalk ایران رو ban کرده ، کسی راه امتحان شده ای داره ؟ چون از ****** های معمول نمی شه استفاده کرد

ario
January 23rd, 2007, 01:37
سلام
آيا كسي كد فعال سازي اين برنامه را دارد؟
البته اگر كه قبلا" خودتان از آن *** استفاده كرده ايد و مطمئنيد كه كار ميكند ممنون ميشوم كه قرار دهيد
Kaspersky INTERNET SECURITY v6.0.1.411

ario
January 23rd, 2007, 01:56
سلام
آيا كسي كد فعال سازي اين برنامه را دارد؟
البته اگر كه قبلا" خودتان از آن *** استفاده كرده ايد و مطمئنيد كه كار ميكند ممنون ميشوم كه قرار دهيد
Kaspersky INTERNET SECURITY v6.0.1.411
ممنونم از خودم! خودم يافتم...
ولي به دليل قوانين سايت فايل را آپلود نميكنم و ديگه از اين سوال ها نميپرسم! :huh: :blush:

11. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با ***** بمعنای عام آن (نرم افزارهای *** شده) در انجمنها ممنوع است.

amirrh
January 24th, 2007, 20:08
رفقا power DVD 7 با *** اور‍ژانسي از يك جايي كه بشه با سرعت خوب دانلودش كرد ( سريع ) سراغ داريد؟

mehran_lp
January 24th, 2007, 20:28
رفقا power DVD 7 با *** اور‍ژانسي از يك جايي كه بشه با سرعت خوب دانلودش كرد ( سريع ) سراغ داريد؟

:p :p :p :p :p
خدمت امیر آقا

پسورد

amirrh
January 25th, 2007, 21:43
رفقا جا هايي سراغ داريد كه pdf مجلات روز را هم بشود دانلود كرد؟ در زمينه هاي گوناگون؟

S_K_H
January 28th, 2007, 00:16
سلام
دوستان قبلا لطف کردید و فایل nod32 را قرار دادید اما چطوری می توانم اونو بصورت فول آپدیت کنم چون وقتی روی آپدیت فول می زنم یوزر و پسورد می خواد ؟ راه حلی داره ؟
با تشکر

mehran_lp
January 28th, 2007, 10:45
شهرام خان قبلآ دوست عزیز من دکتر علیرضا تو وبلاگش یه روش واسه قانونی کردن ناد 32 گفته بود
نمی دونم هنوزم کاراست یا نه .... خودتون امتحان کنید

touhidqolizadeh
January 29th, 2007, 03:32
سلام
يك سوال فني داشتم اونم اين است كه هر موبايل وتلفن همراهي كه از خارج وارد مي شه ( قانوني ) يك شماره سريال خاصي داره كه بايد به شماره سريالي كه مخابرات بهش مي ده عوض بشه( چنچ بشه) اگه اين كار نشه اون تلفن همراه دوزار نمي ارزه.
حالا يك عده اومدن و تلفن همراهي كه غير قانوني وارد مي شه رو شماره سريالش چنچ مي كنند و بقولي قانوني مي كنند اين نرم افزار رو چطوري ميشه پيدا كرد كسي اطلاعاتي داره;)

باتشكر

NoName
January 29th, 2007, 09:32
رفقا جا هايي سراغ داريد كه pdf مجلات روز را هم بشود دانلود كرد؟ در زمينه هاي گوناگون؟
یکی از سایت های نسبتا خوب برای مجلات سایت روسی
هست و سایت
هم بیشتر کتاب های کامپیوتری رو لیست می کنه

fotovat
January 29th, 2007, 10:26
سلام
يك سوال فني داشتم اونم اين است كه هر موبايل وتلفن همراهي كه از خارج وارد مي شه ( قانوني ) يك شماره سريال خاصي داره كه بايد به شماره سريالي كه مخابرات بهش مي ده عوض بشه( چنچ بشه) اگه اين كار نشه اون تلفن همراه دوزار نمي ارزه.
حالا يك عده اومدن و تلفن همراهي كه غير قانوني وارد مي شه رو شماره سريالش چنچ مي كنند و بقولي قانوني مي كنند اين نرم افزار رو چطوري ميشه پيدا كرد كسي اطلاعاتي داره;)

باتشكر

باید توی موتورهای جوستجو کلمه unlock رو همراه با مدل گوشی جستجو کنید.

a_skeletor
January 29th, 2007, 14:36
سلام سلام
من به دلیل حال نکردن با فیلترینگ سایت ها :blush: مدتیه از VPN استفاده می کنم حالا 2 تا سوال

اگه paypal رو با mastercard فعال نکنم نمی تونم توش پول بریزم ؟ ip من ماله us است
2- من متا رو هم وقتی رو vpn هستم باز می کنم احتمال حک شدن اکانت وجود داره یا نه ؟
مرسی

S_K_H
January 29th, 2007, 15:56
سلام سلام
من به دلیل حال نکردن با فیلترینگ سایت ها :blush: مدتیه از VPN استفاده می کنم حالا 2 تا سوال

اگه paypal رو با mastercard فعال نکنم نمی تونم توش پول بریزم ؟ ip من ماله us است
2- من متا رو هم وقتی رو vpn هستم باز می کنم احتمال حک شدن اکانت وجود داره یا نه ؟
مرسی

سلام
تا جایی که من می دونم برای واریز مبالغ کم نیازی به وریفای نداره . برخی بروکرها هم مثل بروکر اوآندا تا 100 دلار را از اکانت وریفای نشده قبول می کنه اما من نمیدونم برای برداشت چطور ؟ ممکنه موقع برداشت وریفای بخواهد !؟

S_K_H
January 31st, 2007, 17:13
سلام
من چطوری می تونم مودم adsl رو برای دو تا دستگاه به اشتراک بگذارم
چون همون آی پی سرور که برای یک دستگاه رو در قسمت اتصال شبکه وارد کردم فقط برای یک دستگاه معتبره .
با تشکر
( مودم من چهار 4 پورت شبکه داره)

ario
January 31st, 2007, 17:22
سلام
چون همون آی پی سرور که برای یک دستگاه رو در قسمت اتصال شبکه وارد کردم فقط برای یک دستگاه معتبره .
با تشکر
من سيستمي را كه مودم داره را سرور كردم و سيستم دوم را به سيستم اولي (و نه پورت دوم مودم) وصل كردم...
اگر ميخواهيد بفرماييد كه آيپي هاي كانكشن مربوطه را براتون بگذارم.
( اين روش , ربطي به آيپي اينترنت و مودم نداره! و كامپيوتر اول بايد دائم روشن باشه)

پ.ن: فعلا كه خبر داريم...

drmajid
January 31st, 2007, 17:23
سلام
با تشکر
با سلام
آقا شهرام شما در کامپیوتر اولی در قسمت properties اتصال شبکه تان و در سربرگ advanced مربع internet connection sharing رو تیک بزنید بعد در کامپیوتر دومی یک آیپی با این رنج
*.*.168.192 وارد کنید و در قسمت default gateway ایپی دستگاه اول را وارد نمایید به اینترنت وصل میشود
ضمنا 2 کامپیوتر باید با کابل شبکه بهم مرتبط باشند
شاد باشید

alibjn
January 31st, 2007, 23:34
تازگي ADSL گرفتم

اما ازش اصلا راضي نيستم چون فكر ميكنم با DIALUPهيچ فرقي نداره

ايا از دوستان كسي ميدونه چطور ميشه سر در اورد كه سرعت چقدره

ممنون ميشم راهنمايي كنيد:) :rolleyes:

S_K_H
January 31st, 2007, 23:46
با سلام
آقا شهرام شما در کامپیوتر اولی در قسمت properties اتصال شبکه تان و در سربرگ advanced مربع internet connection sharing رو تیک بزنید بعد در کامپیوتر دومی یک آیپی با این رنج
*.*.168.192 وارد کنید و در قسمت default gateway ایپی دستگاه اول را وارد نمایید به اینترنت وصل میشود
ضمنا 2 کامپیوتر باید با کابل شبکه بهم مرتبط باشند
شاد باشید

من سيستمي را كه مودم داره را سرور كردم و سيستم دوم را به سيستم اولي (و نه پورت دوم مودم) وصل كردم...
اگر ميخواهيد بفرماييد كه آيپي هاي كانكشن مربوطه را براتون بگذارم.
( اين روش , ربطي به آيپي اينترنت و مودم نداره! و كامپيوتر اول بايد دائم روشن باشه)

پ.ن: فعلا كه خبر داريم...
دکتر مجید عزیز و ario عزیز ممنونم از راهنمایی :)
اما من می خواستم از طریق خود مودم هر دستگاه را مستقل وصل کنم
آیا بازم راهش همینه ؟
باتشکر فراوان

S_K_H
January 31st, 2007, 23:49
تازگي ADSL گرفتم

دوست عزیز
همین تاپیک را از آخر چند صفحه عقب تر بروید حتما لینک مربوط به تست سرعت را پیدا می کنید ;)
اما درسته سرعتش کمه من از داتک گرفتم و انتخاب دیگری هم ندارم 128 اون گاهی از دایل هم عقب می مونه اما گاهی هم خیلی خوبه . معمولا بین 5تا 12 k سرعت دانلود دارم

shayan1
January 31st, 2007, 23:56
جنابalibjn
با سلام اگر روی گزینه ارتباط در گوشه سمت راست که علامت دو کامپوتر است کلیک راست کنید وstatus را انتخاب کنید سرعت ارتباط شما با اینترنت دیده میشود ولی دقت کنید که مقدار واقعی دانلود را از یک میزان حجم معین مثلا
یک موزیک یا ویدیو میتوانید بفهمید که همانطور که همانطور که حدث زدید در حد 4یا 5KBکه معادل32الی 40kbمیباشد
موفق باشید-----شایان

ario
February 1st, 2007, 00:04
آیا بازم راهش همینه ؟
باتشکر فراوان
براي اين كار بايد حتما در فاركس با لات استاندارد كار كنيد! :huh: ;)
تا جايي كه من ميدانم :
اگر از سرويس هاي 128 و 256 استفاده ميكنيد , پس به احتمال قوي تك ip هستيد... يعني توسط فقط يك آيپي به اينترنت ميتوانيد مصل شويد... و اين يعني يك كامپيوتر! و براي داشتن آن سرويس بايد هزينه ي بيشتري بپردازيد...
پارس آنلاين در كرج يه همچين چيزي بهم گفت!

Hamid333
February 1st, 2007, 00:10
تازگي ADSL گرفتم

اگه سرعت واقعی رو میخواین حساب کنین به همون قسمتی که جناب Shayan گفتند برید ، توی General tab قسمت Activity بسته های دریافتی (عدد سمت راست) (Recieve Packets) رو ببینید که در هر ثانیه چقدر بهش اضافه میشه. این مقدار اضافه شونده در هر ثانیه را در عدد 6600ضرب و بر 1000 تقسیم کنید. عدد حاصل سرعت دریافتی واقعی شما بر حسب Kbps خواهد بود.
مثلا مال من در هر ثانیه 4 واحد اضافه میشه. 4* 6/6 =Kbps 26.4

ario
February 1st, 2007, 00:20
از سايت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) يك فايل بزرگ را دانلود نماييد و سرعت دريافت آن را ببينيد...
متاتريدر و برنامه هاي آنلاين را حتما ببنديد! اصلا" 64k گرفته ايد يا 128k ؟ از چه شركتي گرفته ايد؟

Hamid333
February 1st, 2007, 00:29
از سايت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) يك فايل بزرگ را دانلود نماييد و سرعت دريافت آن را ببينيد...
متاتريدر و برنامه هاي آنلاين را حتما ببنديد! اصلا" 64k گرفته ايد يا 128k ؟ از چه شركتي گرفته ايد؟
جناب آریو سرعتی که من گفتم سرعت دریافت یک بسته ی اطلاعاتی با تمام بایتهای Header از قبیل Checksum , source&dest IP , source&dest Port و ... میباشد.
سرعتی که در دانلود دیده میشود فقط مربوط به بخش Data در یک Packet میباشد.

a_skeletor
February 1st, 2007, 01:08
آیا بازم راهش همینه ؟
باتشکر فراوان

سلام سلام
همانطور که دوستمون گفتند برای سرویس های خانگی با سرعت پایین فقط یک ip در اختیار شما قرار می گیرد که باید یکی از pc ها سرور ( عموما روشن ) و دیگر کلاینت باتنظیمات default باشد و از internet sharing استفاده کنید
اگر چند ip می خواهید اولا الان باید روزنامه شرکت ثبت شده و مدارک شرکت رو داشته باشید در ضمن هزینش حدو د 1.5 برابر سرویس عادی است.

a_skeletor
February 1st, 2007, 01:13
تازگي ADSL گرفتم

برای تست سرعت سایت های گوناگونی وجود دارد که bandwith rate روبه شما می دهند
باز همان جور که دوستمونگفتباید تمام برنامه ایی که از اینترنت استفاده می کنند خاموش باشد

این سایت بهترین کار ایی ا دارد که هم زمان سرعت send و receive ره به ما می گوید

راستی یادم رفت این سایت الزاما JAVA Virtual Machine لازم دارد

یک راه راحت تر هم هستید یک فایل دانلود کنید وقتی سرعت روی یک عدد مثلا 14 کیلوبایت در ثانیه ثابت شد در 8 ضرب کنید سرعت شما بر حسب کیلوبیت در ثانیه میشود مثلا 112kbps
موفق باشید

alibjn
February 1st, 2007, 01:15
از همه دوستان كه جواب دادند ممنون و متشكر

خدمت اقا شايان عزيز دو تا كامپيوتري كه فرموديد نيست در ضمن تو STATUS هم

مقدار واقعي رو نشون نميده در ثاني سرعت خيلي متغيره فايل هم كه دانلود كرده بودم

بعد از چرتكه انداختن ديدم عدد 50 و خرده اي در اومد نا گفته نمونه اسما 128دادن.

بعد به اين نتيجه رسيدم كه ADSL ما نفتيه

a_skeletor
February 1st, 2007, 01:16
امیدوارم روزی سرعت اتصال T4 داشته باشیم با 247 Mbps

alibjn
February 1st, 2007, 01:25
A-:whoow: SKELETORعزيز ان شا... كه پير شي

اميدت هم نوميدنشه همين نفتيه هم اگر قطعي وغيره رو نداشته باشه خوبه ...:whoow: :laugh: ;) ;)

a_skeletor
February 1st, 2007, 01:31
یه چیز بی و با ربط به این تاپیک بنویسم :blush:

من یکسالی هست adsl 256 دارم ولی قبل از تصویب این قانون محدویت در مورد سرویس های خانگی توسط دکتر محمود احمدی نژاد دیگه آخرش 15 kbps دانلود داشتم اما از بعدش ای می چسبه رو 24 تکون نمی خوره

دکتر دوست داریم :banana:

fx-pip
February 1st, 2007, 14:47
سلام
کامپیوترم ویروسی شده چطوری باید این ویروس رو پاکش کنم.
Virus.Win32.Hidrag.a
به فایلهای اجرایی می چسبه

ممنون

a_skeletor
February 1st, 2007, 14:53
سلام
کامپیوترم ویروسی شده چطوری باید این ویروس رو پاکش کنم.
Virus.Win32.Hidrag.a
به فایلهای اجرایی می چسبه

ممنون

والا بهتون توصیه میکنم ا گه اینترنت سرعت بالا دارین به [Only registered and activated users can see links] وصل شوید و از گزینه active scan بصورت رایگان و online کامپیوتر رو چک کنید خودش پاک می کند

بهرحال محل قرار گیری این ویروس در رجیستری در
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run Services
PowerManager = %WindowsDir%\SVCHOST.EXE

است

ولی اگ svchost اصلی روپاک کنی ویندوزت مشکل دار یشه

alireza84
February 1st, 2007, 14:55
online scanner

alireza84
February 1st, 2007, 15:24
سلام
ساعت کامپیوتر من با بروکرم اختلاف پیدا کرده ....سعی کردم از قسمت date and time properties و کلید update now درستش کنم اما این پیغام رو میده ..........عکس ضمیمه.......ببخشید نمیشه تصویر ضمیمه کرد an error occurred getting the status of the last synchronization.the RPC server is unavailable.
باید چی کار کنم؟
نتیجه:
کامپیوتر ویروسی شده

fx-pip
February 1st, 2007, 15:27
والا بهتون توصیه میکنم ا گه اینترنت سرعت بالا دارین به [Only registered and activated users can see links] وصل شوید و از گزینه active scan بصورت رایگان و online کامپیوتر رو چک کنید خودش پاک می کند

بهرحال محل قرار گیری این ویروس در رجیستری در
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run Services
PowerManager = %WindowsDir%\SVCHOST.EXE

است

ولی اگ svchost اصلی روپاک کنی ویندوزت مشکل دار یشه

سلام
اگه ویندوز رو عوض کنم مشکل حل میشه؟
ممنون

a_skeletor
February 1st, 2007, 16:28
سلام
ممنون

اگه حال داری ممکنه
ولی از اونجاکه این ویروس اولی بار بعد از restart میاد رو رجیستری ویندوز و شروع می کنه از درایو C تک تک فایل های اجرایی رو الوده می کنه ممکنه source اش پاک نشه بهترین کار اینست که یه انتی ویروس به روز حالا panda یا kasper یا nod 32 یا MCAfee یا norton بریزی ولی باید حتما به روز باشه... گویی که این ویروس درjuly 2003 نوشته شده و بزاری سیستمت کاملا چک شه و پامش کنه اینجوری خیلی بهتر
الته mcafee نمی زاره از ایران به روز کنید .. خواستی من updatehso برات می گیرم می فرستم ... ولی فورمت رو بزار آخرین مرحله

S_K_H
February 1st, 2007, 16:48
سلام
ممنون

سلام
آیا روی نمودار سرعت cpu هم تاثیر گذاشته ؟
مال من مثل چارت شده می ره بالا می آد پایین ! رنجه و این ویروس روی این رنج ترید می کنه :whoow: :mad:
جدا از شوخی ممکنه حتی با نصب مجدد هم بارم ویروس بیاد بهتره یه جوری پیداش کنید من که هنوز نتونستم :(

fx-pip
February 1st, 2007, 16:56
اگه حال داری ممکنه
ولی از اونجاکه این ویروس اولی بار بعد از restart میاد رو رجیستری ویندوز و شروع می کنه از درایو C تک تک فایل های اجرایی رو الوده می کنه ممکنه source اش پاک نشه بهترین کار اینست که یه انتی ویروس به روز حالا panda یا kasper یا nod 32 یا MCAfee یا norton بریزی ولی باید حتما به روز باشه... گویی که این ویروس درjuly 2003 نوشته شده و بزاری سیستمت کاملا چک شه و پامش کنه اینجوری خیلی بهتر
الته mcafee نمی زاره از ایران به روز کنید .. خواستی من updatehso برات می گیرم می فرستم ... ولی فورمت رو بزار آخرین مرحله

سلام
من Kaspersky 6.0 رو دارم.الان دارم آپدیت میکنم.
ویروس رو کامل پاکش میکنه؟
یه انتی ویروس دیگه داشتم ویروس فایل svchost.exe رو پاک نمیکرد
ممنون

fx-pip
February 1st, 2007, 17:01
سلام
آیا روی نمودار سرعت cpu هم تاثیر گذاشته ؟
مال من مثل چارت شده می ره بالا می آد پایین ! رنجه و این ویروس روی این رنج ترید می کنه :whoow: :mad:
جدا از شوخی ممکنه حتی با نصب مجدد هم بارم ویروس بیاد بهتره یه جوری پیداش کنید من که هنوز نتونستم :(

سلام
آره روی نمودار خیل نوسان داره
از وقتی که ویروسی شده سرعت سیستم خیل افت کرده.
انشالله از شرش خلاص بشیم هر چه زودتر
باید با یه عملیات انبر گازی :blink: مخفیگاهش رو پیدا کنیم;)

ali198084
February 2nd, 2007, 02:20
سلام
آقا من یک فیلم دانلود کردم فرمتش Bin file این با چه برنامه ای باز می شه؟
دست گلتون درد نکنه

a_skeletor
February 2nd, 2007, 03:02
سلام
دست گلتون درد نکنه

اگه چیزی بازش کنه یا VLC player که از لینک زیر مجانی دانلودکنید

یا BS player که اون پولیه

fotovat
February 2nd, 2007, 10:29
سلام
دست گلتون درد نکنه

علی جان تا اون جائی که یادم هست اینه که فایل bin از انواع cd image هستند که بایستی رایت شوند ، برای همین با nero یا یکی از برنامه های رایت cd که فایل های Bin رو ساپورت میکنه اونو رایت کن یا یه virtual drive بساز

اینو شک دارم که برنامه ای باشه که برات extract کنه

a_skeletor
February 2nd, 2007, 11:14
علی جان تا اون جائی که یادم هست اینه که فایل bin از انواع cd image هستند که بایستی رایت شوند ، برای همین با nero یا یکی از برنامه های رایت cd که فایل های Bin رو ساپورت میکنه اونو رایت کن یا یه virtual drive بساز

اینو شک دارم که برنامه ای باشه که برات extract کنه

سلام سلام
تا جایی که من یادمه پسوند ISO هست که استاندارد ه و هر برنامه ایی هم یک پسوند شخصی برای image داره مثل img. یا nci. ....

این لینک رو ببینید مشکلتون حل میشه

اینجا نوشته گ MagicISO is also a BIN extractor. MagicISO allows the users to open/edit/extract bin files."
ول پولیه باید برنامشو بگیری بعد *** کنی .. ولی به نظر راه دوستمون ساده تر است

برای درایو مجازی از نرم افزار alcohl می تونی استفاده کنی ... nero هم من رو دستگام ندارم ببینم bin ساپورت می کنه یا نه

ali198084
February 2nd, 2007, 11:47
از دوستای خوبم a_skeletor وfotovat ممنونم.
مشکلم حل شد. با برنامه iso buster بازش کردم.

ario
February 2nd, 2007, 19:32
سلام
من دنبال يه لينكي براي دانلود ويستا ميگردم . ولي هرچه گشتم نتوانستم لينكي براي دانلود آن پيدا كنم!
نسخه ي بتا هم بود مهم نيست.... فقط ميخوام يه مدت ويستا داشته باشم كه عقده اي نشم! :blush:
حجم اش هم كه 2-3 گيگ بيشتر نيست!!!‌;)
اين را هم پيدا كردم ولي هنوز اصل كاريش مانده...
Windows Vista Activator ([Only registered and activated users can see links])
البته بيرون مثل اين كه با قيمت دو يا 3 هزار تومان dvd اش را ميفروشند.... :rolleyes:
مرسي

Sting
February 2nd, 2007, 20:31
ويژگي Windows Vista چيا هستش ؟ جز صفحه Desktop و اينها از نظر كاربردي چه فرق اساسي با

Xp يا ديگر گزينه ها داره ؟

ario
February 2nd, 2007, 20:45
ويژگي Windows Vista چيا هستش ؟ جز صفحه Desktop و اينها از نظر كاربردي چه فرق اساسي با

Xp يا ديگر گزينه ها داره ؟
در كانال V O A در برنامه ي شباهنگ اشان كه مجري دختر و پسر جوان دارد... داشت كارايي هايش را نشان ميداد كه من فقط اين را ديدم كه كار هايي كه با حركت mouse و كليك كردن بر روي آيكون ها انجام ميدهيم , را ميشد كه با ميكروفون به كامپيوتر بگيم تا انجام دهد.
عباراتي مثل double click و up ...
مثلا" ميگيم: دبل كليك مدياپلير :‌براي اجراي مدياپلير .
يا دبل كليك ويندوز (اسم فولدر) : فولدر ويندوز باز ميشود....

و همچنين ميگفت كه لحجه ي انگليسي و هم آمريكايي و... و احتمالا" تركي و كردي و رشتي ;) را قبول ميكند

بيشتر از اين نميدونم

a_skeletor
February 2nd, 2007, 20:46
سلام
من دنبال يه لينكي براي دانلود ويستا ميگردم . ولي هرچه گشتم نتوانستم لينكي براي دانلود آن پيدا كنم!
نسخه ي بتا هم بود مهم نيست.... فقط ميخوام يه مدت ويستا داشته باشم كه عقده اي نشم! :blush:
حجم اش هم كه 2-3 گيگ بيشتر نيست!!!‌;)
اين را هم پيدا كردم ولي هنوز اصل كاريش مانده...
Windows Vista Activator ([Only registered and activated users can see links])
البته بيرون مثل اين كه با قيمت دو يا 3 هزار تومان dvd اش را ميفروشند.... :rolleyes:
مرسي
سلا سلام

2 3 تومنیش مشکل داره ولی دو تا پک داره یکی 5500 یکی 6500 که ok شده ولی من theme ویستا رو گرفتم ریختم تو xp همه چی دقیقا همون شده اما یک خورده اون منو های 3D ایش کمتره -

a_skeletor
February 2nd, 2007, 20:54
در كانال V O A در برنامه ي شباهنگ اشان كه مجري دختر و پسر جوان دارد... داشت كارايي هايش را نشان ميداد كه من فقط اين را ديدم كه كار هايي كه با حركت mouse و كليك كردن بر روي آيكون ها انجام ميدهيم , را ميشد كه با ميكروفون به كامپيوتر بگيم تا انجام دهد.

عزیزم اینو که یک برنامه بود دصل می شد رو xp اسمش یادم نیست همین کارو می کرد ولی ویستا اولا سریع تره
ثانیا اکثر ایکون ها حالت 3 بعدی دارد + منو mycomputer هم یه جورایی 3 بعدی است

اطلاعات تخصصی تر خواستید بگید .... البته زیادم وارد نیستم :happy:
اگر دستگاهتون زیر 1 گیگا بایت رم دارد اصلا توصیه نمی کنم
اگه خیلی دوست داری شبیه بشید همین theme خوبه من عکس desktop ام رو میزارم حال کردید upload کنم البته 30 مگی هستا

alibeirami
February 2nd, 2007, 21:01
ویستا اولا سریع تره

مخالفم