PDA

View Full Version : کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

nasim1984
May 10th, 2009, 12:44
دوستان متخصص کامبیوتر با سلام.
من نرمافزاری نیاز دارم که هر چند دقیقه روی مانیتور ظاهر شود و هشدار دهد مثلا بگوید اینقدر روبروی کامبیوتر نشین برو قدم بزن یا ....این میتواند بصورت نوشته-صوت -تصویر ویا صوتوتصویر با هم باشد البته اگر به صورت چهره انسان باشد خیلی موثرتر خواهد بود لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.

من از نرم افزار wokrave استفاده میکنم شما می توانید تنظیم کنید که بعد از چه قدر وقت بهتون بگه که استراحت کن یا چای بخور یا الآن ورزش کن (به صورت تصویری ورزش هم میده) یا سیستم را خاموش کن ...
(دیگه لازم نیست نیست چندین میلیون هزینه کنی و ازدواج کنی)

daivid
May 11th, 2009, 02:56
با عرض سلام

تشکر از زحماتی که میکشید .من یه سوال داشتم.

بعضی وقتها که کانکت هستم قطع میشوم و این پیغام صادر میشود.generic host process for win 32 service
بعد برای دوباره کانکت شدن باید کامپیوتر رو ریست کنم.میخواستم بدونم ایا دوستان میدونن این ارور برای چیست و راه حل درست شدنش چیست؟

با تشکر

nasim1984
May 11th, 2009, 08:52
سلام سیستم شما ویروسی هست

Kambiz_T.A
May 11th, 2009, 09:47
با عرض سلام

تشکر از زحماتی که میکشید .من یه سوال داشتم.

بعضی وقتها که کانکت هستم قطع میشوم و این پیغام صادر میشود.generic host process for win 32 service
بعد برای دوباره کانکت شدن باید کامپیوتر رو ریست کنم.میخواستم بدونم ایا دوستان میدونن این ارور برای چیست و راه حل درست شدنش چیست؟

با تشکر

با سلام

این پیغام بخاطر اصل نبودن ویندوز ظاهر میشود

دوست عزیز لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

[Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید

nasim1984
May 11th, 2009, 10:50
با سلام

این پیغام بخاطر اصل نبودن ویندوز ظاهر میشود

دوست عزیز لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

این مربوط به پیغام genuine Microsoft Windows
این پیغامی که دوستمون گفتن ومربوط به ویروس malware هست.

اول نورتن رو از سایتش دونلود کن بعد آپدیت کن بعد هم اسکن! بعد این ها رو از سایت مایکروسافت بگیر و نصب کن.
From: [Only registered and activated users can see links] 507KB

From: [Only registered and activated users can see links] 686KB

بعد هم این رو بگیر و پورت های باز رو ببند.
From: [Only registered and activated users can see links]
51KB!!!
بعد که تمام پورت ها OK شدن و بغلش تیک سبز خورد سیستم رو ریستارت کن
پیشنهاد میکنم حتما آنتی ویروس نورتن و زون آلارم رو روی سیستمتون نصب کنید و همیشه آپدیت باشه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])/showthread.php?t=180853 ([Only registered and activated users can see links]) در این لینک به خوبی راهنمایی میشید

a.m.f
May 11th, 2009, 11:17
من از نرم افزار wokrave استفاده میکنم شما می توانید تنظیم کنید که بعد از چه قدر وقت بهتون بگه که استراحت کن یا چای بخور یا الآن ورزش کن (به صورت تصویری ورزش هم میده) یا سیستم را خاموش کن ...
(دیگه لازم نیست نیست چندین میلیون هزینه کنی و ازدواج کنی)

سلام دوست عزیز

من در چند سایت جستجو کردم ولی این نرم افزار رو پیدا نکردم .
براتون امکان داره لینک و یا خود نرم افزار رو اینجا قرار بدید ؟

ممنون و موفق باشید .

nasim1984
May 11th, 2009, 13:07
workrave-win32-1.8.5-installer.exe
ببینید این لینک کار میکنه

xx13x13
May 11th, 2009, 17:47
سلام
یک فایل توی درایو c به اسم pagefile.sys درست شده که حجمش 5 گیگابایت هست تمام فضای خالی درایو c رو گرفته و هیچ فرمی پاک نمیشه ( نه با safe mode , خاموش کردن restor point)
کسی میتون کمک کنه چطور از شر این خلاص بشم
ممنون

aram2006
May 11th, 2009, 18:09
سلام
یک فایل توی درایو c به اسم pagefile.sys درست شده که حجمش 5 گیگابایت هست تمام فضای خالی درایو c رو گرفته و هیچ فرمی پاک نمیشه ( نه با safe mode , خاموش کردن restor point)
ممنون

نمي توني پاكش كني چون يكي از فايلهاي اصلي ويندوزه.

moh3n jamali
May 11th, 2009, 18:14
سلام
ممنون
این فایل پاک نمیشه چون جزء ملزومات ویندوز هستش اما میشه حجم آن را کم کرد

مراحل زیر را به ترتیب انجام بدید

control panel -----> چپ کلیک روی my computer ------> گزینه properties
حالا یه صفحه باز میشه .اون بالا گزینه advanced را انتخاب کنید و بعد بر روی اولین setting کلیک کنید .صفحه ای جدید باز میشه .گزینه advanced را انتخاب کنید , وبعد گزینه change .
صفحه ای جدید باز می شود که درایو های شما در آن قرار دارد بر روی یکی از آنها که عدد روبرویش نوشته شده کلیک کرده و سپس از گزینه های پایین صفحه، no paging file را انتخاب و گزینه Set را انتخاب نمائید فقط باید حتما باید یک درایو باقی بماند که این گزینه را نزده باشید مثلا درایو c
مقداری که در پایین جدول نوشته را به 1000 تغییر دهید و سپس set را زده و تمام صفحات را اوکی کنید تا حجم فایل کم شود

daivid
May 11th, 2009, 19:40
این مربوط به پیغام genuine Microsoft Windows
این پیغامی که دوستمون گفتن ومربوط به ویروس malware هست.

اول نورتن رو از سایتش دونلود کن بعد آپدیت کن بعد هم اسکن! بعد این ها رو از سایت مایکروسافت بگیر و نصب کن.
From: [Only registered and activated users can see links] 507KB

From: [Only registered and activated users can see links] 686KB

بعد هم این رو بگیر و پورت های باز رو ببند.
From: [Only registered and activated users can see links]
51KB!!!
بعد که تمام پورت ها OK شدن و بغلش تیک سبز خورد سیستم رو ریستارت کن
پیشنهاد میکنم حتما آنتی ویروس نورتن و زون آلارم رو روی سیستمتون نصب کنید و همیشه آپدیت باشه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])/showthread.php?t=180853 ([Only registered and activated users can see links]) در این لینک به خوبی راهنمایی میشید

با سلام

تشکر بابت پاسخ شما.

یه سوال داشتم .اون 2 لینک اول چه کار میکنه.راستی لینکی که مربوط به بستن پورتهاست کار نمیکنه.

من este nod32 رو کامپیوترم نصبه.باهاش اسکن کردم چیزی نشون نداد فقط یه چیزی رو بلاک کرد که من نفهمیدم چیه.راستش من با این سیستم هیچ سایتی نمیرم .ایمیلامم با سیستم دیگه ای باز میکنم.مسنجرم کار نمیکنم .خلاصه پاک پاکه.این ویروس چطوری وارد شده.با این اوصاف که انتی ویروسم چیزی نشون نداد.

ممنون میشم اگه یه توضیح مختصری بدید.راستی اون لینک بستن پورت که باز نمیشه ایا راه دیگه ای برای این کار هست.

با تشکر

daivid
May 11th, 2009, 20:40
سلام مجدد

میبخشید من بند میکنم به یه چیز تا پوستشو نکنم ولش نمیکنم:rambo:.امیدوارم دوستان در برابر سوالات بعضا بی جای بنده صبور باشند.:tired:

یه جا توی فایر وال ویندوز هست که برای بستن پورتهاست که با اد کردن از شما شماره پورت و نام اونو میخواد.اینا رو از کجا میشه پیدا کرد و از کجا میشه فهمید کدومو باید بست.راستش این ویندوز اینقدر سوراخ داره که ادم میترسه:cry:

با تشکر

nasim1984
May 12th, 2009, 00:13
لینک اول update برای ویندوزxp sp2 هست
لینک دوم update امنیت ویندوز xp برای جلوگیری از کنترل و جاسوسی و ...

Man1
May 15th, 2009, 11:57
بله ميشود
با نرم افزار پارتشين ماجيك ميتونين حجم درايو c رو افرزايش بدين ، بدين صورت كه از درياو بعديتون فضا ميگيره و به درايو c ميده ولي درايو بدي رو بايد خالي كرده باشين تا بتونين فضاشو كم كنهو به درايو c اضافه كنه و نيازيم به پاك كردن اطلاعات درايو c نداره ;)

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم. متاسفانه نتوانستم انرا بیدا کنم لطفا اگر امکان دارد ادرس سایت یا لینک انرا قرار دهید شاید دوستان دیگری هم بخواهند استفاده کنند.
ضمنا آیا درایو بعدی باید کاملا خالی شود یا اینکه اگر حجم خالی اضافه به اندازه کافی داشته باشد میتواند بدون خالی کردن ان انجام شود؟
با تشکر مجدد.

3der
May 15th, 2009, 12:28
کار با پارتیشن مجیک می تونه خطرناک باشه!

توصیه می کنم اگر به نحوه کارکردن با آن تسلط کامل ندارید به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید چون امکان داره نتیجه کار فاجعه بار باشه!

در این جور مواقع مراجعه به یک خدمات کامپیوتری وارد بهترین گزینه است

:)

farari
May 15th, 2009, 15:11
اگر امکانش هست یک نفرلطف کند و یک سایت به من معرفی کند برای آپلود فایل تا 10 مگ آنهم یکسال اکسپایر نشود و از بین نرود........

محمد هورزاد
May 18th, 2009, 04:22
سلام به همه

امشب بلاخره ما هم ویندوز 7 نصب کردیم (چه خوشگله ! عجب سرعتی داره !! )

فقط یه مشکل پیش اومده . یاهو مسنجر وارد نمیشه .

این ارور رو میده :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links].jpg)

چه کنم ؟

ممنون .

behzad_20
May 18th, 2009, 07:21
سلام به همه

این ارور رو میده :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links].jpg)

چه کنم ؟

ممنون .

شما یه بار بطور کامل یاهو مسنجر رو ببند(یعنی آیکونش از کنار ساعت پاک شه) بعد دوباره بازش کن .یه ویزارد برای اتصال به اینترنت باز میشه و شما باید روی دکمه Conect کلیک کنی تا کانکت شه همین.:rolleyes:

محمد هورزاد
May 18th, 2009, 17:14
شما یه بار بطور کامل یاهو مسنجر رو ببند(یعنی آیکونش از کنار ساعت پاک شه) بعد دوباره بازش کن .یه ویزارد برای اتصال به اینترنت باز میشه و شما باید روی دکمه Conect کلیک کنی تا کانکت شه همین.:rolleyes:

سلام عزیزم

داداش مشکل حاد تر از این حرفهاست . اگه من کانکت نبودم پس چه جوری پست دادم ؟

من فکر کنم مشکل از تنظیمات فایروال ویندوز 7 باشه . البته فایروالش رو خاموش کردم ولی بازم نشد .

ضمنا آنتی ویروسهای قبلیم هم هیچکدوم روی ویندوز 7 کار نمیکنه . چه کار کنم دوستان ؟

کسی اینجا ویندوز 7 داره ؟

hoseintaheri
May 18th, 2009, 17:28

سلام
از کجا اوردید ؟ اینترنتی خریدید یا وارد ایران شده؟ حالا چند خریدید؟

Hamed2420
May 18th, 2009, 17:29
سلام عزیزم

داداش مشکل حاد تر از این حرفهاست . اگه من کانکت نبودم پس چه جوری پست دادم ؟

من فکر کنم مشکل از تنظیمات فایروال ویندوز 7 باشه . البته فایروالش رو خاموش کردم ولی بازم نشد .

ضمنا آنتی ویروسهای قبلیم هم هیچکدوم روی ویندوز 7 کار نمیکنه . چه کار کنم دوستان ؟

سلام

من وقتی ویندوز 7 رو روی دستگاهم ریختم، بعد از یک روز یک کار خوب کردم و اون هم آپلود کردن ویندوز XP قبلیم بود. ;)

ویندوز 7 بگیر نگیر داره. یه بار خوب نصب میشه، یک بار هم بسیار بد. فعلاً به صرفه نیست بریم سمتش.

ارادت

محمد هورزاد
May 18th, 2009, 17:54
سلام
از کجا اوردید ؟ اینترنتی خریدید یا وارد ایران شده؟ حالا چند خریدید؟

سلام حسین جان

از یکی از دوستان گرفتم . گمونم دانلود کرده .

shahramfx
May 18th, 2009, 17:57
من وينوزم xp ولي خيلي وقتها مشكل جناب هورزاد رو دارم
گاهي اوقات چند بار try again ميزنم وارد ميشه بعضي وقتها هم تيكيه invisible رو كه فعال ميكنم وارد ميشه

Ahmad-Ali
May 18th, 2009, 21:19
سلام دوستان.:)

من دو تا نرم افزار نیاز دارم که فکر کنم هر دو در این تاپیک گفته شده ولی نمیدونم کجاست.
1- یک نرم افزار نگهبان :blink:که تمامی قسمتهایی رو که رفته شده یا یا برنامه هایی رو که اجراشده رو نشون بده.
2-یک نرم افزار که صدای اجرا شده در کامپیوتر رو ضبط کنه.

پیشاپیش سپاسگزارم.
ارادتمندتان احمد

محمد هورزاد
May 19th, 2009, 11:57
سلام به همه

این ارور رو میده :

چه کنم ؟

ممنون .

--------------------------------------

دوباره زدم شاید یکی کمک کنه .
-------------------------------------------

masood49
May 19th, 2009, 13:55

من ویندوز 7 دارم و هیچ کدام از مشکلاتی که شما میفرمایید ندارم

aram2006
May 19th, 2009, 14:51

فكر نمي كنم مشكل از ويندوز باشه.اگه از ADSL استفاده مي كني يه كانكشن Dial Up دست و پا كن ببين درست ميشه مشكل يا نه؟اگه درست شد بقيه شو بعدا ميگم......:p

اگرم كه از Dial Up استفاده مي كني كه از حالا تير خلاص ما رو زدي

cold_fear
May 19th, 2009, 15:50

سلام آقا هورزاد

من تا حالا با این ویندوز کار نکردم اما چند تا مطلب پیدا کردم ببینید به دردتون میخوره
اینم نسخه مخصوص آنتی ویروس کاسپر اسکای برای ویندوز 7
اینجا هم دلیل مشکلات آنتی ویروسها با این ویندوز
این تالار هم مخصوص ویندوز 7 هست
ارادت

Man1
May 20th, 2009, 21:52
سلام دوستان.
بطور اتوماتیک ویندوز مدیا بلیرم update دانلود کرده بود که بعد از نصب گفت برای اینکه بتوانید از media player استفاده کنید باید اصل بودن ویندوزتان چک شود منم یادم رفته بود که اکثر ویندوزهای موجود اصل نیست اجازه دادم چک شود که در نتیجه با تایید نشدن ان صفحه مانیتور رنگش سیاه شده و بکگراند سبز ویندوز اکسبی را نشان نمیدهد.البته ظاهرا بزنامه ها کار میکنندو فقط مدیا بلیر از کار افتاده است روی مانیتور هم یک بیام دارد با این صورت که: This copy of windows did not pass genuine windows validitation .... حلا باید چکار کرد.
با تشکر.

محمد هورزاد
May 20th, 2009, 22:21
سلام دوستان.
بطور اتوماتیک ویندوز مدیا بلیرم update دانلود کرده بود که بعد از نصب گفت برای اینکه بتوانید از media player استفاده کنید باید اصل بودن ویندوزتان چک شود منم یادم رفته بود که اکثر ویندوزهای موجود اصل نیست اجازه دادم چک شود که در نتیجه با تایید نشدن ان صفحه مانیتور رنگش سیاه شده و بکگراند سبز ویندوز اکسبی را نشان نمیدهد.البته ظاهرا بزنامه ها کار میکنندو فقط مدیا بلیر از کار افتاده است روی مانیتور هم یک بیام دارد با این صورت که: This copy of windows did not pass genuine windows validitation .... حلا باید چکار کرد.
با تشکر.

سلام

همین چند صفه پیش یکی از بچه ها توضیح داده

حالا نمیخواد دنبالش بگردی من از نوشته هاش عکس گرفتم .

همین مراحل رو برو درست میشه .

موفق باشی

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links].png)

محمد هورزاد
May 20th, 2009, 23:31
فكر نمي كنم مشكل از ويندوز باشه.اگه از ADSL استفاده مي كني يه كانكشن Dial Up دست و پا كن ببين درست ميشه مشكل يا نه؟اگه درست شد بقيه شو بعدا ميگم......:p

اگرم كه از Dial Up استفاده مي كني كه از حالا تير خلاص ما رو زدي

سلام آرام جان

کانکشن دایل آپ هم ساختم ولی فرقی نکرد . دقیقا مثل گذشته .

همون پیغام با همون شماره ارور - حالا چه کنم ؟

ممنون .

shahroodi
May 20th, 2009, 23:39
سلام آرام جان

ممنون .

سلام محمد جان
اقا از برنامه های پ ر و ک س ی مثل اولتر س و ر ف یا فری گ ی ت استفاده کن یعنی اول اونا رو اجرا کن بعد مسنجر رو اجرا کن...من خودم هر چند وقت یکبار که دچار این مشکل میشم با اینکار مشکل حل میشه.

موفق باشید. :)

aram2006
May 21st, 2009, 08:34
سلام آرام جان

ممنون .

چقدر سخت شد;)

ظاهرا كه آنتي ويروس و فايروال نصب نكردي يعني قبلا اينجوري گفته بودي.اگه از نرم افزار هاي پرو......ك*سي استفاده كردي يه بار ديگه اجراش كن و خارج شو تا بتونه خودشو جمع و جور كنه. اينجور كه بر مياد يكي از پورتها احتمالا بسته مونده.

از يه ورژن ديگه ياهو مسنجر استفاده كن.

با ISP تماس بگير.

دوباره ويندوز 7 رو نصب كن و اينبار قبل از انجام هر كاري ياهو رو نصب كن و كانكت شو ببين حل شد يا نه؟

بيخيال ويندوز 7:huh:

ديگه همين ديگه..... چيزه ديگه اي به ذهنم نمي رسه فعلا.شرمنده

Man1
May 21st, 2009, 11:20
سلام

همین چند صفه پیش یکی از بچه ها توضیح داده

حالا نمیخواد دنبالش بگردی من از نوشته هاش عکس گرفتم .

همین مراحل رو برو درست میشه .

موفق باشی

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links].png)

تا مرحله 5 انجام میشود ولی بعد از نوشتن آدرس ویندوز XP بیام میدهد که ویندوز نمیتواند انرا بیدا کند از طریق سرچ هم همین بیام را میدهد.ضمنا من روی سیستمم فقط یک ویندوز اکس بی دارم.

goldsun
May 21st, 2009, 12:08
سلام

دوست عزیز بین exe و a/ یه فاصله بزن (spac) درست میشه

exe /a

sobh1384
May 23rd, 2009, 01:29
سلام دوستان
کسی از دوستان نرم افزار ماشین حسابی سراغ داره که تا 100 رقم عدد را بشه به اون داد. ماشین حساب خود ویندوز فکر کنم بیشتر از 32 رقم را قبول نمیکند. با تشکر

aram2006
May 23rd, 2009, 08:54
سلام آرام جان

ممنون .

كسالت مسنجر برطرف شد؟؟:p

محمد هورزاد
May 23rd, 2009, 12:28
كسالت مسنجر برطرف شد؟؟:p

سلام
نه دیگه - هر کار کردم نشد - گفتم بهتر - به قول دائی جان ناپلئون : الخیرو فی ماوقعه !

به قول خودم هم : هر چه پیش آید خوش آید !!

راستش با سایت میرم توی مسنجر - چند تا خاصیت هم داره - امنیت سیتم فوق العاده میره بالا - چون معمولا اکثر هکرها از مسنجر شروع میکنن - وقتم با چتهای بیهوده تلف نمیشه - چون مثل قبلا از صبح تا شب مسنجر باز نیست - روزی دو تا 10 دقیقه با سایت میرم آف هام رو چک میکنم و میبندم - اینجوری خیلی بهتره -

و کلی خواص دیگه - خلاصه واسه ما که خیلی بهتر شد - به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنن -

---------------------------------------------

ضمنا به لطف جناب cold_fear عزیز (اسم قشنگش رو نمیدونم) مشکل آنتی ویروس حل شد که باز هم ازشون تشکر میکنم - همون کسپر ویژه ویندوز 7 رو نصب کردم - فعلا هم که 180 روز مجانیه - آنتی ویروس - آنتی اسپای و فایروال داره - و واقعا خوبه -

-----------------------------------------------

از شما هم بابت توجه و محبتتون ممنون و سپاسگذارم .

------------------------------------------------------
مسنجر خیلی بد است:mad:
ویندوز 7 خیلی خوب است:)

isar
May 23rd, 2009, 15:26
فییییییییییییس بووووووووووک فییییییییییییس بوکه من فی ل تر شد :(:cry::mad::evil2:

دوستان چک کنید ببینید مال همه اینجوریه یا فقط ISP من اینجوری کرده ؟!

پ.ن : لعنت بر پدر و مادر کسی که گفت در ایران آزادی بیان داریم.

aram2006
May 23rd, 2009, 16:22
فییییییییییییس بووووووووووک فییییییییییییس بوکه من فی ل تر شد :(:cry::mad::evil2:

جهت شادي روح عزيز تازه از دست رفته جميعا صلوات.............

پ.ن: چرا لعنت بر او.جملشو كامل نگفتي.كاملش اينه:تو ايران آزادي بيان داريم ولي آزادي پس از بيان نداريم.

Kambiz_T.A
May 23rd, 2009, 17:29
سلام دوستان
کسی از دوستان نرم افزار ماشین حسابی سراغ داره که تا 100 رقم عدد را بشه به اون داد. ماشین حساب خود ویندوز فکر کنم بیشتر از 32 رقم را قبول نمیکند. با تشکر

با سلام

اینجا ([Only registered and activated users can see links]) یک سر بزن ببین چیزی که میخواهی دارد یا نه

موفق و پیروز باشید

Aliomidi
May 24th, 2009, 00:00
Windows Live Messenger "خدا حافظی ایرانیان با ام اس ان -

مایکروسافت تایید کرد که سرویس لایو مسنجر خود را برای کاربران کشورهای ایران، کوبا، سوریه، سودان و کره شمالی که تحت تحریم آمریکا هستند، قطع کرده است.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

isar
May 24th, 2009, 00:23

ظهر فیلترش L7 بود اما الآن L1 شده. :evil2::evil2:

behrouz-fx
May 24th, 2009, 01:14
ظهر فیلترش L7 بود اما الآن L1 شده. :evil2::evil2:
سلام
ایثار جان آمار این L ها چیه؟هر چی کوچیکتر باشه ، یعنی از نظر برادران ف ل ت ر ی ن گ ، سایت مخرب تری است؟:whoow::blink: یا سخت تر میشه دورش زد ؟ یا اگه استفاده کنیم بلای بزرگ تری سرمون میاد ؟:nervous:
این L مخفف level ؟ مخفف لوگانه :p؟مخفف چیه؟ :huh:

isar
May 24th, 2009, 01:35
سلام
ایثار جان آمار این L ها چیه؟هر چی کوچیکتر باشه ، یعنی از نظر برادران ف ل ت ر ی ن گ ، سایت مخرب تری است؟:whoow::blink: یا سخت تر میشه دورش زد ؟ یا اگه استفاده کنیم بلای بزرگ تری سرمون میاد ؟:nervous:

لوگان که کلا با این چیزا مخالفه. اصلا فی ل تر دوست نداره. حتی اصرار داشت فی ل تر هواش رو هم برداریم. میگفت با فی ل تر که نمیشه نفس کشید، آزادی تنفس رو میگیره. بهش گفتم عجله نکن، به اون هم میرسیم. ;)

از متن جدی بالا که بگذریم میرسیم به مبحث L
البته من تخصصی ندارم ولی تا جایی که اطلاعاتم قد میده، هرچی عدد L کمتر باشه یعنی برای نظام مقدس خطر بیشتری داره و فی ل تر خردکن باید زور بیشتری بزنه تا ردش کنه.

پ.ن : کلمه خردکن برای دور زدن برادران روبوتیک بود :rambo:;)

aram2006
May 24th, 2009, 08:47
لوگان که کلا با این چیزا مخالفه. اصلا فی ل تر دوست نداره. حتی اصرار داشت فی ل تر هواش رو هم برداریم. میگفت با فی ل تر که نمیشه نفس کشید، آزادی تنفس رو میگیره. بهش گفتم عجله نکن، به اون هم میرسیم. ;)

از متن جدی بالا که بگذریم میرسیم به مبحث L
البته من تخصصی ندارم ولی تا جایی که اطلاعاتم قد میده، هرچی عدد L کمتر باشه یعنی برای نظام مقدس خطر بیشتری داره و فی ل تر خردکن باید زور بیشتری بزنه تا ردش کنه.

پ.ن : کلمه خردکن برای دور زدن برادران روبوتیک بود :rambo:;)

خرد كنش كه خوب بود اگه بشه واسه قسمت اولش هم يه چيز خوب جايگزين كرد ديگه از شر اين مدل تايپ كردن راحت ميشيم.

وحید
May 24th, 2009, 14:23
سلام
سلام بهروز جان
اين ال ها موضوع فيلتر هست
مثلا ال 1 فلان واژه و ......
به جاي في ل ت..ر هم بايد بگيم غربال
:laugh:
موفق باشيد

محمد هورزاد
May 24th, 2009, 14:37
خرد كنش كه خوب بود اگه بشه واسه قسمت اولش هم يه چيز خوب جايگزين كرد ديگه از شر اين مدل تايپ كردن راحت ميشيم.

کلمات پیشنهادی بنده :

ف ی لِ خشک ! (متضاد ف ی ل تَر ! )

صافی !

دیوار !

تِر تِر !

سد !

حائل !

پرده !

فلکه یا میدون ! (چون باید حتما دورش دور بزنی )

آنورش پیدا ! (همشهری ها به شیشه میگن آنورش پیدا - به آینه میگن من درش پیدا ) :laugh:

حریم !

خط !

و ...

البته بهروز و ایثار مطمئنا کلمات بهتری دارن :whoow:

mercury
May 24th, 2009, 15:45
سلام به همه دوستان خوب و با معرفت سرمایه علی الخصوص اهالی این تاپیک

غرض از مزاحمت یک فایل تصویری با فرمت FLV File دارم که می خوام صداشو به صورت MP3 خارج کنم.

در واقع میشه گفت یک نرم افزار Converter می خوام که این دو فرمت رو پشتیبانی کنه !

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ و راهنمائی !

همواره سبز و پیروز باشید:)

aram2006
May 24th, 2009, 16:58

غرض از مزاحمت یک فایل تصویری با فرمت FLV File دارم که می خوام صداشو به صورت MP3 خارج کنم.

در واقع میشه گفت یک نرم افزار Converter می خوام که این دو فرمت رو پشتیبانی کنه !

aram2006
May 24th, 2009, 17:02
کلمات پیشنهادی بنده :

صافی !

دیوار !

تِر تِر !

سد !

حائل !

پرده !

آنورش پیدا ! (همشهری ها به شیشه میگن آنورش پیدا - به آینه میگن من درش پیدا ) :laugh:

حریم !

خط !

و ...

:whoow::whoow::whoow:

منم ميگم: مانع اينترنتي
ولي فكر كنم يه خورده طولانيه.فعلا منتظر پيشنهادات بعدي بمونيم

isar
May 24th, 2009, 18:12
کلمات پیشنهادی بنده :

صافی !

دیوار !

تِر تِر !

سد !

حائل !

پرده !

حریم !

خط !

و ...

:whoow::whoow::whoow:

منم ميگم: مانع اينترنتي
ولي فكر كنم يه خورده طولانيه.فعلا منتظر پيشنهادات بعدي بمونيم

با سلام خدمت اساتید. این هم واژگان پیشنهادی بنده بجای واژه فی ل تر ش><><><{}{} ک{}{}><><><ن

خیال کردی

زهی خیال باطل

فکر کردی خیال کردی

لودر

بیاه یا بیلا....... :whoow:

مه شکن

بیشینبینیمبابا

برو کنار باد بیاد

جوجه‏ای هنوز

غم زدا

فریاد رس

ویرانگر

ناهنجاری اسلامی

دیوار خردکن

mehrdad_rp
May 24th, 2009, 21:11
سلام بهروز جان
اين ال ها موضوع فيلتر هست
مثلا ال 1 فلان واژه و ......
به جاي في ل ت..ر هم بايد بگيم غربال
:laugh:
موفق باشيد

پس فکر کنم اینا همه جوره با فیس بوک مشکل دارن چون هر بار که من وصل میشم یه عدد میزنه

و جالبتر اینکه امروز چند دقیقه ای فیل*تر نبود برای من!!!!!!!

وحید
May 24th, 2009, 21:45
پس فکر کنم اینا همه جوره با فیس بوک مشکل دارن چون هر بار که من وصل میشم یه عدد میزنه

سلام
من امروز براي اولين بار به اين سايت مراجعه كردم غربال نشده بود!
موفق باشيد

hamid415
May 24th, 2009, 22:16
سلام دوستان

برای استفاده از فیس بود یک راه وجود دارد، بعد از تایپ آدرس فیس بوک کلمه http را به [Only registered and activated users can see links] تغییر داده و به راحتی وارد می شود.

پ.ن : 2 نکته وجود دارد بار اول که این کار رو کردین باز نمیشه البته یک دنباله به آدرس اضافه میشه که دوباره شما http رو به [Only registered and activated users can see links] تغییر بدید بار دوم سایت باز خواهد شد و نکته دیگر اینکه امکان داره برای هر صفحه مجبور باشید http را به [Only registered and activated users can see links] تغییر دهید.

isar
May 24th, 2009, 23:26

آره صبح که امتحان کردم L8 بود. ظهر شد L7 غروب شد L6 والآن دوباره L7 شده. فکر کنم آخر از خیرش میگذرند بازش میکنند;)

سلام دوستان

برای استفاده از فیس بود یک راه وجود دارد، بعد از تایپ آدرس فیس بوک کلمه http را به [Only registered and activated users can see links] تغییر داده و به راحتی وارد می شود.

پ.ن : 2 نکته وجود دارد بار اول که این کار رو کردین باز نمیشه البته یک دنباله به آدرس اضافه میشه که دوباره شما http رو به [Only registered and activated users can see links] تغییر بدید بار دوم سایت باز خواهد شد و نکته دیگر اینکه امکان داره برای هر صفحه مجبور باشید http را به [Only registered and activated users can see links] تغییر دهید.

بله درسته اما با این کار عکسها دیده نمیشه.

mehrdad_rp
May 25th, 2009, 00:15
بله درسته اما با این کار عکسها دیده نمیشه.

من عکسها رو هم میتونم ببینم !!

hoseintaheri
May 25th, 2009, 00:36
با سلام
یک مشکل خیلی عجیب پیدا کردم
مرورگرمن فقط سایت سرمایه رو باز میکنه:banana:
فقط متا تریدر میتونه دیتا بگیره و سایت سرمایه :blink:
هیچ سایت دیگه ای باز نمیشه نه یاهو نه گوگل نه خبر گزاری فارس و نه حتی سایت احمدی نژاد:laugh::blink::blink:
از ظهر ساعت 1 تا لان که 30 دقیقه بامداد هست اینجوری شده
سایت رو هم از هیستوری نمیاره بلکه ریفرش شده میاره
مودم رو چند بار خاموش و روشن کردم و سیستم رو ری استارت کردم اما نشد ........ که نشد ....
برم بخوابم شاید تا صبح خودش درست بشه

احتمالا از کرامات سایت سرمایه و اعضای اون هست:o
شاید هم از تاثیرات تاپیک هیپنوتیزم باشه........... اخرشم پای جنها رو کشوندید تو سایت .............. اون سایه چیه بالای سایت شبیه سم اسب میمونه:cry::cry:

isar
May 25th, 2009, 00:50
این پیغام رو دقایقی پیش باز کردم. و حیفم اومد که تنها خوری کنم ;)

اینم لینکش [Only registered and activated users can see links] :rambo:

حالا هرقدر گه دوست دارن L رو بالا پایین کنن :laugh:

:banana::banana::banana::banana::banana:

Kambiz_T.A
May 25th, 2009, 03:28
نرم افزار SpeedConnect Internet Accelerator که بر طبق PC Magazine به عنوان بهترین افزایش دهنده سرعت اینترنت شناخته شده است، ابزاری بسیار مناسب و حرفه ایست. این نرم افزار با بهینه سازی تنظیمات ویندوز، سرعت اینترنت شما را ( DialUp، DSL، Cable، WireLess، LAN، …) افزایش می دهد.
این برنامه، از نرم افزارهای پر قدرت تحت ویندوز می باشد که کاملا برای افزایش سرعت فعالیت های اینترنتی شما مانند مرور صفحات وب، چک کردن ایمیل، دانلود، بازی آنلاین و … طراحی شده است.
سرعت اینترنت شما تنها به قدرت سخت افزارهای شما بستگی ندارد. ویندوز، سیستم عاملی است که بخاطره طبیعتش نمی تواند تنظیمات بهینه را برای هر سخت افزار بکار گیرد، بنابراین طبیعی است که در اکثر مواقع، از حداکثر توان سخت افزار ها استفاده نشود. با تغییر رجیستری ویندوز و بهینه سازی پارامترهای TCP/IP سرعت اینترنت پایدارتر و سریعتر خواهد شد. توسط این نرم افزار از حداکثر سرعت سیستم خود لذت ببرید.

دانلود با حجم ۳.۶ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
May 25th, 2009, 03:31
حتماً برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت، Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد. امّا Codec چیست ؟ كلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز كننده فشردگی ) است : یعنی یك روتین نرم افزاری كه ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی كامپیوتر از فشردگی خارج می نماید. K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Codec Pack 4.8.5 Final:
- توانایی پخش 99% از انواع فرمت های صوتی و تصویری
- به روز بودن Codec ها
- حجم کم و سبک بودن Player
- نمایش زیرنویس
- و ...

دانلود با حجم ۱۹.۱ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
May 25th, 2009, 03:34
جدیدترین نسخه از معروفترین مسنجر دنیا محصول کمپانی Yahoo یعنی Yahoo! Messenger برای دانلود در سرور های یاهو قرار گرفت تا کاربران بازهم به تماشای قدرت این پل ارتباطی و پیام رسان بنشینند و بالاخره انتظار ها پس مدتی نسبتا طولانی به سر رسید و نسخه کامل و جدید این ابزار ارائه گردید. کمتر کسی پیدا می شود که در دنیای بسیار گسترده و مجازی اینترنت گشت و گذار داشته باشند اما یاهو مسنجر را نشناسند. هرکس برای اولین بار عضوی از یاهو شود و از این پیام رسان استفاده نماید مطمئنا یکی از طرفداران پروپا قرص آن خواهد شد.از امکانات این مسنجر باید اشاره داشت به این که محیط جذاب برای کاربران یکی از دلایلی است که این پیام رسان این قدر محبوب است. اتاق های چت این مسنجر که دیگر جای صحبتی را باقی نمی گذارد چون کشورهای مختلف برای خود اتاقی جدا دارند.شکلک های بسیار زیبا می توانند جواب مناسبی برای طرف مقابل باشند. کاربران می توانند در این پیام رسان اقدام به ارتباطی دو طرفه از چند طریق داشته باشند. ارتباط از طریق تلفن، تایپ متن که رایج ترین نوع ارتباط است. ارسال فایل، به اشتراک گذاری تصاویر، اشتراک گذاری ویدئو ها ، آواتار های زیبا ، به اشتراک گذاری وب کم و همچنین تماشای وب کم دیگران، دسترسی سریع تر به پست الکترونیکی و ... از مهم ترین قابلیت های این مسنجر بسیار محبوب و معروف به شمار می رود. در نسخه های جدید که از سوی یاهو ارائه شده است امکاناتی از قبیل سازگاری با دو مسنجر محبوب دیگر یعنی MSN Messenger و Google Talk اضافه گردیده است. چند پوسته جدید و زیبا باعث تغییراتی در این مسنجر شده است. تقویت صدا برای چت به صورت صوتی، بازی با دوستان در یاهو مسنجر، رادیو زیبا، دسترسی آسان تر به وبلاگ 360 درجه یاهو و چندین و چند قابلیت که باید خودتان تجربه کنید.

امکانات مهم اضافه شده تو این نسخه از یاهو مسنجر یکی امکان به اشتراک گذاری عکسهای موجود در اکانت Flickr شما و دیگری امکان به اشتراک گذاری ویدیو در داخل پنجره چت از سایتهای محبوب به اشتراک گذاری ویدیو . نکته جالبش اینجاست که این ویدیوها رو با استفاده از پلیر خود یاهو مسنجر در داخل همون پنجره پخش می کنه و احتیاج به باز کردن صفحه جداگانه نیست! بگذریم از تغییراتی ظاهری ( البته شاید شما رو که از استفاده از ظاهر تکراری نسخه قبلی خسته شده اید به دانلود این نسخه ترغیب کنه) که شامل 7-8 تا پوسته برای برنامه و 7-8 تا شکلک جدید میشه!

قابليتهاي كليدي نرم افزار Yahoo! Messenger 9.0.0.2160 Final:
- اشتراک گداری ویدیو در داخل پنجره چت از سایتهای محبوب به اشتراک گذاری ویدیو
- نحوه جدید قرار گرفتن Statue ها و امکان استفاده از شکلک ها در قسمت Status
- اسكن خودكار فايلهاي انتقالي با آنتي ويروس قدرتمند نورتون
- نمایش عکس‌های فلیکر را به صورت یک اسلاید شو
- فوروارد تماس به ارئه‌دهندگان خدمات VoIP
- رایج بودن این پیام رسان در دنیای مجازی اینترنت
- پلاگین ها جدید نطیر نمایش دمای هوای منطقه انتخابی ، رادیو و ...
- شکلک های زیبا
- به اشتراک گذاری تصاویر
- به اشتراک گذاری ویدئو ها
- ارسال فایل از طریق مسنجر
- ارتباط از طریق چت صوتی
- ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه
- دسترسی آسان تر به پست الکترونیکی
- ایجاد کنفرانس و چت هم زمان میان چندین نفر
- سازگاری با MSN Messenger و Google Talk
- پوست های جدید
- ارسال SMS ‌به تلفن‌های موبایل دوستان
- ارسال و انتقال فايل تا 2 گيگا بايت
- دسترسی آسان تر به وبلاگ 360 درجه
- دیدن وب کم و به اشتراک گذاری وب خود
- قابلیت ذخیره اطلاعات و چت های انجام شده
- نمایش زیباتر Statue ها
- زیباتر شدن گرافیک نرم افزار و Add List ها
- تماس از طریق مسنجر و تلفن
- قابلیت جداسازی Add List ها به صورت دلخواه
- امنیت بالا در ارتباط و ارسال و دریافت فایل ها
- محیط کاربری بسیار جذاب
- سرعت بالا در کانکت شدن
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...

دانلود با حجم ۱۳.۹ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

aram2006
May 25th, 2009, 07:55
با سلام
یک مشکل خیلی عجیب پیدا کردم
مرورگرمن فقط سایت سرمایه رو باز میکنه:banana:
فقط متا تریدر میتونه دیتا بگیره و سایت سرمایه :blink:
هیچ سایت دیگه ای باز نمیشه نه یاهو نه گوگل نه خبر گزاری فارس و نه حتی سایت احمدی نژاد:laugh::blink::blink:
از ظهر ساعت 1 تا لان که 30 دقیقه بامداد هست اینجوری شده
سایت رو هم از هیستوری نمیاره بلکه ریفرش شده میاره
مودم رو چند بار خاموش و روشن کردم و سیستم رو ری استارت کردم اما نشد ........ که نشد ....
برم بخوابم شاید تا صبح خودش درست بشه

احتمالا از کرامات سایت سرمایه و اعضای اون هست:o
شاید هم از تاثیرات تاپیک هیپنوتیزم باشه........... اخرشم پای جنها رو کشوندید تو سایت .............. اون سایه چیه بالای سایت شبیه سم اسب میمونه:cry::cry:

اگه از نرم افزار فيل شكن استفاده كردي يه بار ديگه اجراش كن و دوباره ببندش.شايد معجزه اي شد

yusefamini
May 25th, 2009, 18:48
سلام
من چند روزیه که به یه مشکلی خورده ام .
لپ تاپم به شدت کند عمل میکنه . هر فرمانی که میدم حدود 3-4 ثانیه و بعضا بیشتر طول میکشه تا اجرا شه . مثلا تو تایپ همین متن هم سه چهار کلمه عقبه . وقتی با موس رو چیزی کلیک می کنم حدود 10-15 ثانیه طول میکشه که اجرا شه .
علت چی میتونه باشه ؟

aram2006
May 25th, 2009, 18:58
سلام
لپ تاپم به شدت کند عمل میکنه . هر فرمانی که میدم حدود 3-4 ثانیه و بعضا بیشتر طول میکشه تا اجرا شه . مثلا تو تایپ همین متن هم سه چهار کلمه عقبه . وقتی با موس رو چیزی کلیک می کنم حدود 10-15 ثانیه طول میکشه که اجرا شه .
علت چی میتونه باشه ؟

سلام

كليدهاي Ctrl+Alt+Delete رو همزمان فشار بدين و توي پنجره باز شده تب Processes رو انتخاب كنين ببينين كدوم برنامه ها در حال اجرا هستن و هر كدوم چقدر از CPU رو مشغول مي كنن.احتمالا يه نرم افزار بصورت خودكار در حال اجرا باشه شايد ويروسي يا چيزي شبيه به آن.

Kambiz_T.A
May 25th, 2009, 19:03
سلام
علت چی میتونه باشه ؟

با سلام

احتمالا با نصب مجدد ویندوز درست میشود

موفق و پیروز باشید

yusefamini
May 25th, 2009, 20:29
با سلام

احتمالا با نصب مجدد ویندوز درست میشود

موفق و پیروز باشید

ممنون از راهنماییتون
ویندوز من ویستا و اورجیناله . نصب دوباره اون خیلی گرون تموم میشه . هر چند وقت یکبار هم از طریق مایکروسافت آپدیت میشه . ظاهرا نباید ایراد از ویندوز باشه .
از طرف سایت hp هم هر چند وقت یکبار سیستم چک میشه و ایراداتش بر طرف میشه . امروز هم اتفاقا این کار انجام شد . ولی مشکل من همچنان پابرجاست .

behrouz-fx
May 25th, 2009, 20:41
ممنون از راهنماییتون
ویندوز من ویستا و اورجیناله . نصب دوباره اون خیلی گرون تموم میشه . هر چند وقت یکبار هم از طریق مایکروسافت آپدیت میشه . ظاهرا نباید ایراد از ویندوز باشه .
از طرف سایت hp هم هر چند وقت یکبار سیستم چک میشه و ایراداتش بر طرف میشه . امروز هم اتفاقا این کار انجام شد . ولی مشکل من همچنان پابرجاست .
سلام
جناب امینی ، احیانا لپ تاپ شما قسمتی برای ایجاد دیسک های ریکاور ندارد؟ از این جهت می پرسم که تمام لپ تاپ هایی که تا حالا دیدم ، یا دیسک اوریجینال ویندوز همراه خودشون داشتند ، یا اینکه محلی برای رایت و ایجاد دیسک های ریکاوری دارند که با اجرای آنها ، سیستم به تنظیمات کارخانه باز میگردد ، آن هم بدون هزینه;)
البته این بیل گیتس و دار و دسته نامردش :blink: ، همون اول و موقع خرید لپ تاپ ، پول ویندوز اوریجینال رو از ما گرفتند:whoow:

Kambiz_T.A
May 25th, 2009, 21:05
ممنون از راهنماییتون

با سلام

شما باید همان ابتدا یک back up از ویندوز تهیه میکردید که الان به این مشکل نمیخوردید

ولی اشکال ندارد برای اصل کردن ویندوز ویستا به اینجا ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

yusefamini
May 25th, 2009, 21:16
دوستان
مشکل من بر طرف شد .
از راهنمایی همگی شما ممنونم .

aras194
May 27th, 2009, 00:06
سلام دوستان
یه مشکلی برای هارد دیسکم ایجاد شده.

یه هارد 80 گیگ داشتم که یه مقدار اطلاعات روش بود و به صورت 4 تا پارتیشن 10، 20، 20 و 25 گیگ. موقع نصب ویندوز، چون نمیتونستم fdisk کنم(به علت وجود اطلاعات روی هارد) تصمیم گرفتم بعد از نصب ویندوز، حجم درایو C رو افزایش بدم. اما پارتیشن مجیک کل هارد رو بصورت یکپارچه نشون میداد و با یک رنگ زرد و کلمه Error.

بعد از اون با یه سری نرم افزار هارد رو چک کردم. از جمله MaxBlast که متاسفانه (چون هارد رو به عنوان یک هارد نو تشخیص داد) بصورت خودکار شروع پارتیشن بندی و فرمت کردن هارد کرد که من در اواسط کار، متوجه شدم و cancel کردم.

حالا مشکل اینجاست که هارد من تبدیل به سه پارتیشن 5، 6 و 64 گیگ شده که 2 تا پارتیشن اول خالی هست و درایو آخری شامل یک فولدر هست پر از فایل های ناشناس با یک پسوند عجیب (DD_) که همشون هم شبیه هم هستند. در صورتیکه من انتظار داشتم اطلاعاتم پاک شده باشن(بلکه بتونم ریکاوری کنم). جالبه که حجم این اطلاعات تقریبا معادل همون اطلاعاتی هست که روش بود.

اگر کسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه، ممنون میشم.

با درود

Kambiz_T.A
May 28th, 2009, 12:47
The Acronis True Image Home 2009 نرم افزاری است بسیار قدرتمند جهت محافظت از ویندوز که توسط آن می توانید از تمامی محتوی هارد دیسک و اطلاعات آن شامل برنامه ها ، آهنگ ها ، کلیپ ها ، ویدئوها ، تصاویر ، اسناد و… نسخه ی پشتیبان “BackUp” تهیه کنید. این برنامه قادر است تا از سایر برنامه های نصب شده بر روی ویندوز و تمامی اطلاعات و تنظیمات آن ها نسخه ی پشتیبان تهیه نماید تا در مواقع لازم در کمترین زمان ممکن به برگرداندن آن ها بپردازد. با اینکار دیگر شما نیازی به نصب مجدد برنامه ها نخواهید داشت. زیرا با یک کلیک و در کمترین زمان ممکن BackUp آن ها اجرا شده و به صورت خودکار برنامه ها را بازگردانی می کند. اگر ویندوز شما دائما ویروسی می شود و یا اینکه اغلب با ویندوز خود و برنامه ها مشکل دارید ، قطعا باید هر بار به نصب مجدد ویندوز ، درایورها و برنامه ها بپردازید. اما اینکار بسیار طاقت فرسا و وقت گیر خواهد بود. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به گذراندن این مراحل نخواهد بود و در چند دقیقه و با یک کلیک تمامی محتوی ویندوز به حالت اولیه برخواهد گشت. برای اینکار کافیست تا یکبار ویندوز، درایورها و برنامه ها را نصب کنید و توسط این نرم افزار از درایو ویندوز خود یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید. حال هر زمان که به وبندوز خود مشکل پیدا کردید ، کافیست تا به برگردان آن نسخه ی پشتیبان بپردازید. مشاهده خواهید کرد که در عرض چند دقیقه ویندوز شما به حالت اولیه خود باز می گردد. البته اگر از سلامت ویندوز خود مطمئن هستید ، همین حالا می توانید به پشتیبان گیری مشغول شوید و خود را برای همیشه از نصب مجدد ویندوز ، درایورها و برنامه ها راحت کنید.
این نرم افزار برنده جایزه نرم افزار بهترین ایده در زمینه BackUp/Restore می باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:
- تهیه ی نسخه ی پشتیبان از تمامی اطلاعات و محتوی هارد دیسک
- محافظت از ویندوز در با یک کلیک
- دارای جدول زمان بندی جهت پشتیبان گیری از اطلاعات در مواقع تعیین شده
- پشتیبانی از حالت Zip و توانایی در ذخیره فایل ها به صورت کاملا فشرده
- دارای چندین اسکین مختلف جهت تغییر ظاهر
- محافظت از نرم افزارها و تنظیمات آن ها با گرفتن فایل پشتیبان
- ذخیره همزمان فایل های پشتیبان در دو مکان مختلف “هارد دیسک ، فلش دیسک ، CD/DVD”
- دارای موتور جستجوگر فایل ها و پوشه ها
- پشتیبانی از جستجوگر رومیزی گوگل جهت جستجو میان فایل های آرشیو
- توانایی ادغام چندین فایل پشتیبان در یک فایل پشتیبان واحد
- گرفتن پشتیبان از برنامه ها ، آهنگ ها ، کلیپ ها ، ویدئوها ، تصاویر ، اسناد و…

دانلود با حجم ۸۵.۹ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
May 28th, 2009, 12:51
نخستین مرورگر اینترنتی فارسی جهان با عنوان تجاری تیزبال رونمایی شد، طراحی و توسعه مرورگر فارسی تیزبال در راستای تحقق هدف گسترش نرم افزارهای کاربردی در حوزه اینترنت انجام و پس از ۱۴ ماه تلاش منتشرشد. این مرورگر اینترنتی فارسی از هم اکنون در اختیار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از این مرورگر، قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود، علاوه بر سرعت بالا، امنیت در مرور صفحات، پوسته های جذاب گرافیکی، افزونه های متعدد و کاربردی و فارسی بودن آن، این مرورگر را نسبت به سایر مرورگرهای دیگر متمایز کرده است. از قابلیت های این نرم افزار می توان استفاده از منویی فارسی که در بخش تنظیمات تیزبال است را نام برد که با بیش از ۱۰ دسته و ۱۵۰ آیتم طراحی شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. این مرورگر اینترنتی فارسی، قابلیتهای ویژه ای مانند: دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در۱۰ عنوان مختلف، قابلیت تبدیل نوار عنوان به چند حالت وظیفه ای، حرکات عملیاتی ویژه موس، جهت مرور آسان تر صفحات وب، قابلیت دلخواه سازی فونت، اندازه و رنگ سربرگها (Tab) ، قابلیت مرورایمن صفحات وب، تنظیمات پیشرفته جهت فیلتر اشیا تبلیغاتی (POP-UP) را دارا می باشد، همچنین ویژگی منحصر به فرد این مرورگر، دکمه مدیریت مرورگر است. این مرورگر نسبت به سایر مرورگرهای زبان فارسی، مزایایی دارد که از آنها می توان به قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا، نوار ابزار کمکی با قابلیت بهره گیری افزونه ها و وجود بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر اشاره نمود .همچنین با دریافت پوسته های گرافیکی نرم افزار و نصب آنها دیگر هیچگاه از وبگردی خسته نخواهید شد، چرا که بیش از ۱۱۰ پوسته جذاب در ۱۸ دسته بندی مختلف، پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، جهت دریافت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. تیم طراحی و توسعه تیزبال، تاکنون تعداد بیش از۱۸۰ افزونه کاربردی برای استفاده در مرورگرطراحی نموده است وکاربران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بطور کاملا رایگان این افزونه ها را دریافت کنند. در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرارخواهد گرفت.

جستجوگر تیزبال:
همزمان با انتشار مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بخش جستجوگر چندگانه تیزبال نیز فعالیت خود را آغاز نمود. کاربران دیگرجهت جستجوی مطالب خود دیگر نیازی به مراجعه به چندین موتور جستجو نخواهند داشت چرا که جستجوگر چندگانه تیزبال این امکان را به طور یکجا برای شما فراهم می آورد. قابل ذکر است که طبقه بندی جستجوگر تیزبال به صورت زیر می باشد: وب گوگل- وب یاهو - تصاویر گوگل - تصاویر یاهو - گروه های گوگل- گروه های یاهو - فهرست گوگل - ویکیپدیا - آب و هوا

دلایل انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیش فرض چیست؟
خلاصه ای از مهمترین مزایای مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال را به صورت زیر می توان بیان نمود :
- طراحی شده بر اساس زبان فارسی شامل کلیه منوها و تنظیمات
- سرعت هم تراز و حتی بالاتر از سایر مرورگر های رایج غیر فارسی زبان!
- منوی تنظیمات متنوع و پیشرفته دارای بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف
- حجم فوق العاده پایین مرورگر همراه با افزونه ها و پوسته های متنوع

افزونه های کاربردی تیزبال:
تیم طراحی و توسعه تیزبال تا کنون تعداد بیش از ۱۸۰ افزونه کاربردی تیزبال را طراحی نموده است که پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، این افزونه ها جهت دانلود و نصب بر روی تیزبال در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. شما با دریافت کاملاً رایگان و نصب آسان هر یک از افزونه ها بر روی تیزبال خود ، صفحات وب را با انعطاف پذیری بیشتر مرور خواهید نمود. ویژگی جالب توجه این افزونه ها این می باشد که قابلیت به روز شدن را نیز دارا می باشند.

تنوع و گستردگی افزونه ها:
به طور کلی افزونه های تیزبال در چند دسته کلی قرار دارند:
- رابط نرم افزار های اجرایی
- خبرخوان آر.اس.اس
- رادیو اینترنتی
- لینکدونی
- مترجم صفحات وب
- بازی های فلش
- مدیریت دانلود
- نمایشگر های آماری و رتبه بندی سایت ها
- مدیریت ایمیل
- رابط گرافیکی تیزبال
- حذف تبلیغات ناخواسته اینترنتی

دانلود با حجم ۲.۷ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

hoseintaheri
May 31st, 2009, 00:01
با سلام
جهت بک تست یک اکسپرت دیتا چارت را از سال 2001 تا 2009 دانلود کردم ولی فرمت Text Document میباشد در حالی که هیستوری متا تریدر فرمت Fxt File را جهت بک تست در نظر میگیرد . چگونه میتوانم این دو را به یکدیگر تبدیل کنم؟
راه حلی بغیر از تبدیل دارد؟ هرچیزی که فکر میکنید لازمه بگید . لطفا
با تشکر.

aram2006
May 31st, 2009, 10:13
با سلام
جهت بک تست یک اکسپرت دیتا چارت را از سال 2001 تا 2009 دانلود کردم ولی فرمت Text Document میباشد در حالی که هیستوری متا تریدر فرمت Fxt File را جهت بک تست در نظر میگیرد . چگونه میتوانم این دو را به یکدیگر تبدیل کنم؟
راه حلی بغیر از تبدیل دارد؟ هرچیزی که فکر میکنید لازمه بگید . لطفا
با تشکر.

تو تالار متاتريدر بپرسيد شايد امير بابك بتونه كمك كنه;).به اينجا سر نمي زنه ظاهرا.

keivanpro
May 31st, 2009, 12:43
برنامه موسوي براي دسترسي رايگان به اينترنت

ميرحسين موسوي نخست وزير سابق و نامزد انتخابات رياست جمهوري برنامه خود را در زمينه "دولت الكترونيك" اعلام كرده است. در اين برنامه تاكيد شده دولت او امكان دسترسي رايگان تمام مردم به اينترنت درسراسر كشور را فراهم خواهد كرد و خدمات اينترنت پرسرعت نيز در اختيار همه كاربران قرار خواهد داد.

اين برنامه بخشي از برنامه اقتصادي آقاي موسوي است كه تاكنون انتشار يافته است.در اين بخش از برنامه، آقاي موسوي اعلام كرده كه رويكرد مربوط به فيلترينگ را"به منظور تامين آزادي بيان و حفظ حريم خصوصي افراد و ملاحظات فرهنگي و اجتماعي" تغيير خواهد داد.

بنابر اين برنامه، ضوابط و مقررات شفافي تهيه مي شود كه در آن سياست ها، مصاديق و اولويت ها كشور در حوزه فيلترينگ طوري روشن شود كه از سوي كاربران و نهادهاي صنفي نيز قابل پيگيري و نظارت باشد.

بر اساس اين برنامه دولت با توسعه بسترهاي دسترسي به ارتباطات و اينترنت، امكان دسترسي رايگان مردم به اينترنت از طريق خطوط تلفن در سراسر كشور را فراهم خواهد كرد و خدمات اينترنت پرسرعت را به كليه كاربران خانگي و غير خانگي ارائه مي كند.

هم اكنون استفاده از اينترنت پرسرعت براي كاربران خانگي با محدويت هاي مواجه است و تنها موسسات و شركت ها مي توانند از اينترنت پرسرعت استفاده كنند.

در مقدمه اين برنامه توضيح داده شده است كه چرا بايد زيرساخت هاي كشور در زمينه به كارگيري از فناوري هاي اطلاعاتي گسترش پيدا كند و اين كار چه تاثيري در رشد اقتصادي بر جاي مي گذارد.

از نظر تهيه كنندگان اين برنامه، با گسترش فناوري اطلاعات در ايران، اين كشور مي تواند وضعيت اقتصادي خود را بهبود بخشد و با توليدات خود به رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي بپردازد

Kambiz_T.A
May 31st, 2009, 15:11
در سال های اخیر آمار حملات اینترنتی نسبت به سال های قبل تر بسیار افزایش یافته به طوری که نداشتن فایروال و آنتی ویروس بر روی کامپیوتر شخصی ریسک بسیار بزرگی محسوب می شود . زیرا هر لحظه ممکن است اطلاعات درون کامپیوتر شما به دست هکرها بیفتد و یا از همه مهمتر اینکه ویروس ها و کرم های اینترنتی وارد کامپیوتر شما شده و باعث آسیب رساندن به ویندوز و سیستم شما شوند . فایروال یا همان دیواره ی آتش نرم افزاری است که با بستن و بلاک کردن پورت ها از نفوذ سایر افراد ، کرم ها ، ویروس ها ، هکرها و … به درون کامپیوتر شما جلوگیری می کند و از سیستم شما در برابر هرگونه تهدید محافظت می کند .
ZoneAlarm Internet Security Suite یک بسته ی بسیار قدرتمند از شرکت معروف ZoneAlarm می باشد که همانند یک دیواره ی آتش در برابر حملات اینترنتی ایستادگی می کند و مانع از ورود هرگونه جاسوس افزارها ، بد افزارها یا هرگونه تهدیدی که امنیت کامپیوتر را تهدید کند می شود. این بسته ی قدرتمند از قسمت های گوناگونی تشکیل شده است که هرکدام وظیفه ی محافظت از یک قسمت و یک عامل نفوذی را برعهده دارند. برنامه پس از تشخیص تهدیدها و یا نفوذ ، سریعا به ریشه کن کردن آن ها می پردازد و مانع از ورود آن ها به سیستم شده و در نتیجه امنیت و سلامت سیستم را تضمین می کند. نرم افزارهای این شرکت در نوع خود بی نظیرند و همچنین آنتی ویروس این شرکت در رتبه های بالا بوده و جزء برترین ها و محبوبترین ها می باشد.

برنامه دارای قسمت های زیر می باشد:
Anti-Virus
آنتی ویروس داخلی جهت مبارزه با ویروس ها
Anti-Spyware
جلوگیری از نفوذ ابزارهای جاسوسی به درون کامپیوتر و اجرای آن ها
Anti-Spam & Anti-Phishing
جلوگیری از اسپم ها و تهدیدات Phishing و مقابله با آن ها
Identity Theft Protection
محافظت از اطلاعات شخصی کاربران و جلوگیری از دزدیده شدن آن ها توسط سایر افراد
Network and Program Firewall
دارای دیواره ی آتش جهت نرم افزارها و شبکه
Operating System Firewall
جایگزین فایروال برنامه به جای فایروال ویندوز
Auto-Learn
آموزش رایگان جهت کار با برنامه
Game Mode
دارای حالتGame جهت سازگاری هرچه بیشتر با Game ها
Wireless PC Protection
محافظت از کامپیوتر در برابر شبکه های بیسیم
SmartDefense Service
بروز رسانی ، محافظت و پشتیبانی به صورت لحظه ای
Superior Performance & Compatibility
سازگاری کامل بر نوع سیستم و بدون افت سرعت
Spy Site Blocking
بلاک کردن و جلوگیری از سایت های جاسوسی
Privacy Protection
محافظت از سیستم در برابر حملاتی که از طریق تبلیغات pop-up انجام می شود
IM Protection
محافظت از پیام خصوصی تبادل شده
Email Security
محافظت از اطلاعات شخصی و ایمیل ها
Parental Control
کنترل فرزندان و جلوگیری از مرور برخی از صفحات وب توسط آن ها

[Only registered and activated users can see links] te%20v8.0.5.jpg

دانلود با حجم ۵۰.۱ مگابایت ([Only registered and activated users can see links] te%20v8.0.5.exe)

موفق و پیروز باشید

mercury
May 31st, 2009, 16:28

سلام مجدد

دوست خوبمون جناب aram2006 در این رابطه نرم افزاری را معرفی کردند که دقیقاً همون نرم افزار مورد نظر بود ولی مشکلش این بود که کد می خواست.
از دوستان خواهش می کنم که یک نرم افزار معرفی کنند که یا فری باشه و یا همراه با ک*رک !
در ضمن من قبلاً با نرم افزار Xilisoft کار می کردم که فری بود ولی تازه گیها اون هم از حالت فری در اومده !
پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

همواره سبز و پیروز باشید.:)

aram2006
May 31st, 2009, 17:02
سلام مجدد

دوست خوبمون جناب aram2006 در این رابطه نرم افزاری را معرفی کردند که دقیقاً همون نرم افزار مورد نظر بود ولی مشکلش این بود که کد می خواست.
از دوستان خواهش می کنم که یک نرم افزار معرفی کنند که یا فری باشه و یا همراه با ک*رک !
در ضمن من قبلاً با نرم افزار Xilisoft کار می کردم که فری بود ولی تازه گیها اون هم از حالت فری در اومده !
پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

سلام

ولي من هنوز هم دارم از همون نرم افزار استفاده مي كنم:huh::blink:كد هم نخواست ازم.ظاهرا منو بيشتر دوست داره:pنرم افزار ديگه اي در اختيار ندارم فعلا:blush: ولي اين سايت خودش بصورت رايگان و مجاني تبديل مي كنه. هم مي تونين فايل رو از كامپيوترتون انتخاب كنين و هم مي تونين لينك اينترنتي اون رو بدين تا تبديل كنه. خودم تا حالا ازش استفاده نكردم.اگه فايل هاتون رو از اينترنت دانلود مي كنين اين بدردتون مي خوره.البته اميدوارم.

Kambiz_T.A
May 31st, 2009, 17:33
سلام مجدد

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

مبدل فوق العاده فایل های ویدئویی OJOsoft Total Video Converter 2.5.0.1009

OJOsoft Total Video Converter نام نرم افزاری است حرفه ای و عالی در زمینه تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به هم با سرعت بالا و کیفیت عالی که می توان از آن به عنوان یک نرم افزار کاربردی نیز یاد کرد. این نرم افزار توانایی تبدیل ویدئو فایل های مختلف به هم با پشتیبانی از اکثر فرمت های تصویری را داراست، به عنوان نمونه می توان مواردی مثل AVI به MPEG، WMV به AVI، WMV به MPEG، MKV به AVI، MKV به MP4 و غیره را نام برد.

همچنین این نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی توانایی پشتیبانی از فرمت های قابل استفاده در دستگاه های مختلف را داراست، که می توان از جمله مهمترین آنها به مبدل فایل های دستگاه های Apple iPhone ، Mobile Phone، Sony PSP ، video iPod ،Zune video player اشاره نمود.

یکی دیگر از امکاناتی که نرم افزار OJOsoft Total Video Converter در اخنیار کاربران خود قرار می دهد، امکان تبدیل فایل های ویدئویی به فایل های صوتی می باشد، که با این انتخاب جالب شما قادر خواهید بود تا صدای فایل های تصویری را از آن ها جدا کرده و با فرمت های مختلف و رایج مانند MP3, WMA, AC3, M4A, AAC و ... ذخیره نمایید

امکانات کلیدی نرم افزار OJOsoft Total Video Converter

* توانایی در تبدیل فیلم از یک فرمت به سایر فرمت ها
* توانایی در بیرون کشیدن صدا از روی فایل های تصویری
* پشتیبانی از فرمت های تصویری نسبتا قدیمی اما رایج مانند: MKV, TS, h.264, x.264, vc-1
* توانایی در انتخاب گزینه های مختلف در زمان تبدیل ( مانند: اندازه فایل ویدئویی، نرخ بيت، NTSC/PAL، تعداد قابهاي ويدويي نمايش يافته در ثانيه، کدک صوتی و ... )
* امکان تغییر نام و مسیر ذخیره سازی فایل ها به راحتی
* استفاده از رابط کاربر پسند در نرم افزار که کار با آن را آسان و جذاب کرده است. ( برخورداری از دو محیط پیشرفته و ساده جهت استفاده هر کاربری )
* نصب و استفاده آسان از نرم افزار
* سازگاری کامل با ویندوز ویستا

پشتیبانی از فرمت های زیر جهت تبدیل فایل ها :

* 3GP/3GPP, 3G2/3GP2, MJPEG, AVI, DivX, Xvid, MPG, MPEG(MPEG-1/2), DAT, FLV, MKV(Matroska), QuickTime(MOV,QT), MP4, M4V, VOB, WMV, ASF, TS, MPEG-4 AVC, DVR-MS, H.263, H.264, X.264

پشتیبانی از فرمت های زیر جهت خروجی فایل ها:

* Video Formats: MP4, MOV, 3GP, 3G2, MPEG, MPG, VOB, AVI, ASF, WMV, FLV, H.264, MJPEG, TS Audio Formats: MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, MP2 Portable Players: Sony PSP, Apple iPod nano/video/classic/touch/TV Out, Apple TV, iPhone, Zune, Smartphones, PDAs, Other Portable Media Players

[Only registered and activated users can see links] pg

دانلود با حجم ۱۴.۹ مگابایت ([Only registered and activated users can see links] xe)

موفق و پیروز باشید

m.shekaarian
May 31st, 2009, 23:50
یلام به دوستان
چندروز پیش یه نسخه 120 یوزر از اینترنت سکیورتی کاسپر سکی را برای سیستمهای اداره خریدیم 800 هزار تومن که برای هر سیستم کمتر از 7000 تومن شد .

حالا منتظر نظر دوستان برای این موضوع هستم . به نظرم جالب اومد گفتم مطرح کنم .

Aliomidi
June 1st, 2009, 23:51
بعضی‌ وقتا که من یک صفحه اآ۴ از یک مطلب(web) را در ورد کپی می‌کنم، تمام حرف اونها شکست می‌شه و جمله‌ها قاطی‌ میشوند، بطوری که مجبورم ساعتها بنشینم تا دوباره جملات را به هم مربوط کنم، آیا روشی هست که جلوگیری از قاطی‌ شدن جملات بکند.?

daivid
June 2nd, 2009, 03:03
با سلام

وقتی در پنجره my computer در قسمت tools/folder option وارد میشوم و تیک گزینه show hidden files را میزنم بعد از apply و ok این گزینه فعال نمیشود و به طور خودکار به حالت dont show در میاید.ایا کسی از دوستان میدونه چرا؟ایا این ویروسه.البته با انتی ویروس اسکن کردم چیزی نشون نداد:huh:.یکی از بچه ها میگفت تروجانه:blink:.اگه اینطوره با چی باید پیداش کرد و نیست و نابودش کرد:rambo:

با تشکر.

oomidian
June 2nd, 2009, 08:20
بعضی‌ وقتا که من یک صفحه اآ۴ از یک مطلب(web) را در ورد کپی می‌کنم، تمام حرف اونها شکست می‌شه و جمله‌ها قاطی‌ میشوند، بطوری که مجبورم ساعتها بنشینم تا دوباره جملات را به هم مربوط کنم، آیا روشی هست که جلوگیری از قاطی‌ شدن جملات بکند.?

سلام
آقا من اول محتويات رو توي برنامه notepad ويندوز (همون كه آيكونش شكل دفترچه هستش ) كپي ميكنم بعد از آنجا دوباره توي word آفيس كپي پيست ميكنم اكثرا درست ميشه.

aram2006
June 2nd, 2009, 08:39
با سلام

وقتی در پنجره my computer در قسمت tools/folder option وارد میشوم و تیک گزینه show hidden files را میزنم بعد از apply و ok این گزینه فعال نمیشود و به طور خودکار به حالت dont show در میاید.ایا کسی از دوستان میدونه چرا؟ایا این ویروسه.البته با انتی ویروس اسکن کردم چیزی نشون نداد:huh:.یکی از بچه ها میگفت تروجانه:blink:.اگه اینطوره با چی باید پیداش کرد و نیست و نابودش کرد:rambo:

با تشکر.

سلام

آره ويروسه.اگه درست يادم مونده باشه يه آنتي ويروسي هست به اسم Autorun Remover فكر كنم اين درستش كنه(دقيق يادم نيست).من خودم هميشه دستي اين كار رو مي كنم ولي مراحلش خيلي طولاني و اينجوري نديده نمي تونم چيزي بگم.

آنتي ويروس خودت رو هم آپديت كن.

در حال حاضر با اين شرايط اگه اسم فولدر هاي مخفي رو مي دوني مي توني با نوشتن آدرس اونا توي قسمت Address Bar ,My Computer به اونا دست رسي داشته باشي.

aram2006
June 2nd, 2009, 08:48

اشاره نكردين ويندوزتون چيه؟ فارسيه يا لاتين؟ آفيس؟ اينترنت اكسپلورر؟

نمي دونم منظورتون رو درست متوجه شدم يا نه.اگه منظورتون اينه كه جملات به هم مي ريزند يعني نحوه قرار گرفتن كلمات به هم مي خوره؟ در اينصورت بعد از پست كردن توي ورد همه متن رو انتخاب كنين(Select All) بعد توي منو بار اون دكمه اي رو كه خطوط رو از سمت راست مرتب مي كنه بزنين.

اگر هم منظورتون اينه كه تمام حروف جمله ها رو از هم جدا مي كنه:blink:ظاهرا بايد مشكل فونت داشته باشين ولي معمولا اين اتفاق توي ويندوز 2000 ميفته

Aliomidi
June 2nd, 2009, 18:43
اشاره نكردين ويندوزتون چيه؟ فارسيه يا لاتين؟ آفيس؟ اينترنت اكسپلورر؟

نمي دونم منظورتون رو درست متوجه شدم يا نه.اگه منظورتون اينه كه جملات به هم مي ريزند يعني نحوه قرار گرفتن كلمات به هم مي خوره؟ در اينصورت بعد از پست كردن توي ورد همه متن رو انتخاب كنين(Select All) بعد توي منو بار اون دكمه اي رو كه خطوط رو از سمت راست مرتب مي كنه بزنين.

اگر هم منظورتون اينه كه تمام حروف جمله ها رو از هم جدا مي كنه:blink:ظاهرا بايد مشكل فونت داشته باشين ولي معمولا اين اتفاق توي ويندوز 2000 ميفته

1.ویندوز xp با آفیس ۲۰۰۳، ۰اوریجینال، لاتین.
2.ویندوز ویستا ،۰office ۲۰۰۷ اوریجینال ،لاتین.
وسط جمله شکست می‌شه. ج جمله تا آخرش که نقطه تمام بشه، نمیشه.نصفه هست.جملات به هم مي ريزند

firefox

aram2006
June 2nd, 2009, 19:14
1.ویندوز xp با آفیس ۲۰۰۳، ۰اوریجینال، لاتین.
2.ویندوز ویستا ،۰office ۲۰۰۷ اوریجینال ،لاتین.
وسط جمله شکست می‌شه. ج جمله تا آخرش که نقطه تمام بشه، نمیشه.نصفه هست.جملات به هم مي ريزند

firefox

يه بار هم با اينترنت اكسپلورر تست كنين ببينين بازم همونجوري يا نه؟

اگه بتونين يه عكس از همون حالت بگيرين بزارين اينجا شايد بهتر قضيه رو بفهم.

قبلا كه از فاير فاكس يا اكسپلورر قديمي استفاده مي كردم اينجوري ميشد.ماله شما آپديته؟3.0.10 ؟

يه چيزه ديگه.فكر كنم شما فارسي ساز آفيس رو هم نصب كردين؟؟ شايد از اون باشه.اگر نه از تنظيمات Language ويندوزه. اگه دقت كنين ويندوز شما اعداد رو فارسي مي نويسه ولي ماله من و بقيه دوستان اكثرا اعداد بصورت لاتين هستن.

Aliomidi
June 2nd, 2009, 22:23
يه بار هم با اينترنت اكسپلورر تست كنين ببينين بازم همونجوري يا نه؟

اگه بتونين يه عكس از همون حالت بگيرين بزارين اينجا شايد بهتر قضيه رو بفهم.

قبلا كه از فاير فاكس يا اكسپلورر قديمي استفاده مي كردم اينجوري ميشد.ماله شما آپديته؟3.0.10 ؟

يه چيزه ديگه.فكر كنم شما فارسي ساز آفيس رو هم نصب كردين؟؟ شايد از اون باشه.اگر نه از تنظيمات Language ويندوزه. اگه دقت كنين ويندوز شما اعداد رو فارسي مي نويسه ولي ماله من و بقيه دوستان اكثرا اعداد بصورت لاتين هستن.

سلام دوست گرامی‌، از این که وقت گذاشتید خیلی ممنون.تمای سافتور من آپدیت شده هست. و فونت فارسی‌ ندارم و برای نوشتن به فارسی‌ از [Only registered and activated users can see links] استفاده می‌کنم.

daivid
June 3rd, 2009, 18:07
برنامه های جاسوسی امروزه به عنوان یکی از مخرب ترین ابزارهایی می باشند که ممکن است بر روی یک سیستم کامپیوتری نصب شوند. دزدی اطلاعات و هویت افراد ممکن است خسارات سنگینی را به بار آورد و این خسارات زمانی بیشتر می شود که یک شرکت با چنین مشکلی مواجه شده و اطلاعات تجاری آن توسط ابزارهای جاسوسی برای رقیبان و یا افراد مختلف دیگر برای سو استفاده ارسال شود. بسیاری از شرکت های نرم افزاری که در زمینه های امنیتی اقدام به ساخت برنامه های ضد ویروس می نمایند ، ابزارهای ضد جاسوسی نیز در بخشی از نرم افزار قرار می دهند و یا این که یک نرم افزار کاملا مجزا برای مبارزه با برنامه های جاسوسی طراحی می کنند.
SUPERAntiSpyware Professional نام نرم افزاری حرفه ای برای نابودی و مبارزه با برنامه های جاسوسی می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا در کوتاه ترین زمان اقدام به پاکسازی سیستم خود از برنامه های جاسوسی نصب شده بنمایند. این نرم افزار از ویژگی های مختلفی نیز برخوردار می باشد که کاربران با استفاده از این ویژگی های به راحتی می توانند مشکلات خود را در زمینه یاد شده بر طرف نمایند. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به جستجوی کامل سیستم در تمامی بخش ها اشاره نمود. این نرم افزار قادر است تا Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits را شناسایی کند. این نرم افزار محصولی از SUPER Anti Spyware می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار SUPERAntiSpyware v4.26.1004 Final ‬:
- نظارت دائم بر سیستم و فایل ها
- توانایی چک نمودن فایل های دانلود شده
- جلوگیری از اجرای برنامه های جاسوسی
- قابليت شناسائي انواع و اقسام Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers و...
- شناسایی برنامه های مخرب جاسوسی در سیستم و پاکسازی کامل آن ها
- سرعت فوق العاده در اسكن برنامه ها
- کنترل و نظارت دائم بر تمام نقاط حساس و آسیب پذیر
- قابلیت به روز رسانی نرم افزار و بانک اطلاعاتی آن
- جلوگیری از انتشار ابزارها و برنامه های جاسوسی
- دارای پایگاه داده ای قدرتمند و کامل به منظور شناسایی تمامی ویروس ها
- نظارت بر پروسه های در حال اجرای سیستم
- داراي ظاهري جديد و کاربر پسند
- سازگاری کامل با ویندوز ویستا
- و ...

دانلود با حجم ۵ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])
پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
به نقل از آسان دانلود

xx13x13
June 3rd, 2009, 18:22
درود
دوستان یک ****** برای یک نرم افزار پیدا کردم که انتی ویروس این پیغام رو میده که یک تروجان به اسم torjware.win32.black.a@15945284 هست ایا به نظزتون استفاده بکنم یا نه؟
Aliomidi
June 3rd, 2009, 23:25
تحریم ایران توسط مایکروسافت: فیس بوک،یوتوپ و یاهومسنجر در فهرست اقدام ([Only registered and activated users can see links] 9%81%d8%aa-%d9%81%db%8c%d8%b3-%d8%a8%d9%88%da%a9%d8%8c%db%8c.html)
شرکت های آمریکایی تاکنون به بهانه تحریم مشکلات فراوانی را برای کاربران ایرانی به وجود آورده و اقدامات مختلفی را در این زمینه انجام داده اند اما اخبار جدید منتشر شده نشان می دهد موج جدیدی از این تحریم ها در حال انجام است. شرکت مایکروسافت که پیشتر تحریم کاربران ایرانی را آغاز کرده بود، هم اکنون گوگل و AOL را نیز برای ادامه مسیر در این زمینه در کنار خود می بیند.
دو شرکت گوگل و AOL بر اساس آخرین تصمیمات خود قصد دارند از دسترسی ساکنان کشورهای دشمن آمریکا به سرویس پیام های فوری اینترنتی(IM) جلوگیری کنند.
شرکت مایکروسافت هفته گذشته تایید کرد دسترسی کاربرانی که در کشورهای کوبا، سوریه، سودان، کره شمالی و ایران زندگی می کنند را به سرویس
Windows Live Messenger ممنوع خواهد کرد. سازمان کنترل دارایی های خارجی ایالت متحده (OFAC) که بخشی از وزارت خزانه داری این کشور محسوب می شود، نام پنج کشور یاد شده را در لیست کشورهای تحریم شده آمریکا قرار داده است. یکی از سخنگویان گوگل در خصوص اقدام جدید خود برای تحریم کاربران اعلام کرده است این شرکت امکان بارگذاری برنامه Google Talk مخصوص ارسال پیام های فوری اینترنتی و برنامه Google Earth برای نمایش نقشه های ماهواره ای را بر اساس قوانین صادرات خارجی و اقدامات اقتصادی آمریکا، برای ساکنان سودان ممنوع خواهد کرد. در این میان، یکی از سخنگویان AOL نیز طی بیانیه ای توضیح داد این شرکت «مسوولیت خود را در مقابل اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا به طور کاملاً جدی انجام خواهد داد و با تمام قوانین و مقررات این مرکز سازگار و هماهنگ خواهد شد.» به دلایل مختلف، شرکت AOL از اعلام جزئیات بیشتر برنامه داخلی خود در این زمینه خودداری کرد اما تایید کرد طرح تحریم کاربران را در کشورهای مختلف عملی خواهد کرد. یاهو نیز که دومین جست وجوگر آنلاین دنیا محسوب می شود و سرویس پیام های فوری آن به صورت گسترده برای کاربران ایرانی و دیگر کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرد، توضیحی را در مورد عدم دسترسی کاربران به سرویس های خود نداده است.
باید توجه داشت که این اقدامات نه تنها ساکنان کشورهای یاد شده را با مشکل مواجه می کند بلکه اختلالات فراوانی را در جریان ارتباط بین این افراد و کاربران خارجی که ساکن دیگر کشورها هستند و از سرویس های IM استفاده می کنند، به وجود می آورد.
طبق آمارهای رسمی منتشر شده، Windows Live Messenger مایکروسافت هم اکنون به عنوان محبوب ترین سرویس ارسال پیام های فوری اینترنتی محسوب می شود و در مارس ۲۰۰۸ بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از آن استفاده کرده اند. بر اساس گزارش ژوئن ۲۰۰۸ شرکت مخابراتی و ارتباطی
EQO Communications که در زمینه ارائه سرویس IM برای تلفن های همراه نیز فعالیت می کند، سرویس
Windows Live Messenger بزرگ ترین بازار را در جهان از آن خود کرده است و بین ۲۱ کشور بزرگ پیشرو در زمینه ارتباطات، این سرویس بیشترین سهم را در ۱۴ کشور دارد که از جمله آنها می توان به بریتانیا، فرانسه، کانادا، برزیل، ژاپن، مکزیک و ترکیه اشاره کرد. در کشورهای چین، آلمان و عربستان سعودی سرویس پیام های فوری مایکروسافت دومین سرویس پرطرفدار IM محسوب می شود و در آمریکا نیز این سرویس پس از
AOL Instant Messenger و Yahoo، قرار دارد. شرکت مایکروسافت که پس از انجام این اقدام مورد انتقاد قرار گرفته، هنوز به طور دقیق توضیح نداده است که تحریم های یاد شده را بر اساس دستور سازمان OFAC یا به صورت مجزا انجام داده است. با این وجود، یکی از وکلای ارشد آمریکا که با سازمان کنترل دارایی های خارجی ایالت متحده نیز همکاری می کند، در این خصوص توضیح داده است که عدم دسترسی کاربران کشورهایی مثل کوبا و ایران به سرویس های IM از تصمیمات OFAC نبوده است و شرکت نرم افزاری مایکروسافت به صورت جداگانه، برای انجام این تحریم تصمیم گرفته است. به طور کلی نرم افزارها و ابزارهای رایگانی که برای بارگذاری روی اینترنت قرار می گیرند، جزء کالاهای قابل صدور محسوب می شوند و بر این اساس سازمان OFAC نمی تواند آنها را در جریان قانون تحریم خود قرار دهد.
به گفته وی، سازمان OFAC نمی تواند برای عدم دسترسی ساکنان کشورهای یاد شده به سرویس های پست الکترونیکی Gmail یا Windows Live HotMail اقدام کند. با همه این توضیحات، سرویس Windows Live Messenger که مبتنی بر بارگذاری های کاربران است، هم اکنون برای کاربران کشورهای یاد شده تحریم شده است. به گفته این وکیل، قانون تحریم آمریکا بسیار سختگیرانه اجرا می شود و براساس آن، «ارسال حتی یک خودکار به ساکنان کشورهای تحریم شده نیز ممنوع است.» این وکیل اعلام کرده است سازمان OFAC طی سال های اخیر فعالیت های گسترده ای را در حوزه اینترنت و شرکت های عرضه کننده خدمات اینترنتی انجام داده و قوانین واحدی را برای این شرکت ها تصویب کرده است. شرکت Monster که در زمینه ارائه خدمات کاریابی آنلاین فعالیت می کند، پس از قبول قوانین سازمان OFAC در سال ۲۰۰۳ موقعیت های شغلی و پیشینه کاری مربوط به ساکنان هفت شرکت را از لیست خود پاک کرد. پس از آن، در سال ۲۰۰۷ سازمان OFAC شرکت مسافرتی Travelocity.com را حدود ۲۰۰ هزار دلار جریمه و پروازهای این شرکت از آمریکا به کشور کوبا را برای پنج سال ممنوع کرد. با این وجود، این اقدامات مشکلی را در دسترسی کاربران به سرویس های IM به وجود نیاورد. سایت خبری ITP.net که در حوزه وقایع ICT منطقه خاورمیانه اطلاع رسانی می کند، اوایل هفته گذشته گزارش داده بود که دسترسی ساکنان کشور سوریه به سرویس اینترنتی مایکروسافت ممنوع شده و در این سرویس نام کشور سوریه حذف شده است. یکی از اقداماتی که هم اکنون برای از بین بردن این تحریم ها صورت می گیرد، استفاده از سایت های اینترنتی ویژه ای است که توسط برخی شرکت های نرم افزاری ارائه می شود. در این سایت ها کاربران می توانند به صورت غیرمستقیم و بدون ورود به سایت اصلی مایکروسافت، وارد
Windows Live Messenger یا سرویس های مشابه شوند و تمامی خدمات آن را در اختیار بگیرند. از دیگر اقداماتی که برای حذف این تحریم ها صورت می گیرد، مخفی کردن آدرس IP است که این اقدام از طریق اتصال به اولین سرور ************ صورت می گیرد. البته باید توجه داشت که ماجرای تحریم های اینترنتی ایران به مایکروسافت، گوگل و AOL ختم نمی شود. سایت فیس بوک که چهارمین سایت محبوب کاربران جهانی و چهارمین سایت محبوب ایرانیان محسوب می شود، هفته گذشته یک نظرسنجی را در معرض دید همگان قرار داد که در آن پرسیده شده بود: «آیا با مسدود شدن دسترسی کاربران کشورهای تحت تحریم آمریکا موافق هستید یا خیر؟» به رغم این که بسیاری از کاربران ایرانی فیس بوک با این اقدام مخالفت کردند، در نهایت بیش از ۷۵ درصد از ۲۰۰ میلیون مشترک این شبکه اجتماعی با تحریم اینترنتی این کشورها موافقت کردند و هم اکنون کاربران ایرانی نگران اقدامات مسدود کننده از سوی این سایت هستند.
سایت فیس بوک از نظر طبقه بندی جزء شبکه های اجتماعی قرار می گیرد. شبکه های اجتماعی مجموعه سایت هایی هستند که طی سال های اخیر به دلیل سهولت ارتباط بین کاربران بسیار محبوب شده اند. در شبکه های اجتماعی تولید محتوا از سوی کاربران صورت می گیرد و ایجادکنندگان سایت، صرفاً بستری را برای ارتباط فراهم می کنند. همین موضوع شاید باعث شد که فیس بوک خیلی زود در ایران فیلتر شود و این درست زمانی بود که هنوز در ایران شناخت زیادی درباره سایت هایی از این دست وجود نداشت. از چند ماه قبل، به دنبال بازشدن ناگهانی این سایت توسط سیستم فیلترینگ ایران این شبکه اجتماعی به یکی از محبوب ترین سایت های کاربران ایرانی تبدیل شد و بر اساس آمارهای سایت ALEXA، این شبکه اجتماعی هم اکنون پس از گوگل، یاهو و بلاگفا چهارمین سایت محبوب ایرانیان است و بر اساس اطلاعات همین سایت، نزدیک به یک درصد از کاربران این سایت را کاربرانی تشکیل می دهند که از ایران به این سایت متصل می شوند که البته همین یک درصد می تواند برابر با چند میلیون کاربر باشد. در حالی که ادامه یافتن این تحریم ها می تواند مشکلات فراوانی را برای فضای مجازی ایرانی به وجود آورد، مقامات کشور ادعا می کنند برای مقابله با تحریم های اینترنتی آمادگی کامل دارند. «عبدالمجید ریاضی» معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش اظهار داشت: احتمال وقوع تحریم اینترنتی ایران بسیار ضعیف است. با این حال برخی تدارک لازم با هدف بهره گیری از شبکه های داخلی صورت گرفته یا خواهد گرفت تا جلوی آسیب های احتمالی ناشی از این تحریم گرفته شود. به گفته او، کمتر پیش آمده که ارتباط تلفنی یا اینترنتی میان کشورها و شبکه های داخلی دستخوش تحریم شود و در بدترین شرایط پدید آمده در گذشته نیز کشوری با تحریم تلفنی مواجه نشده است و به همین خاطر، برای ایران احساس خطر زیادی وجود ندارد.
منبع: سرمایه به نقل از پی سی ورلد

L0RD
June 4th, 2009, 01:10
دریافت متن سخنرانی فردای اوباما بصورت SMS

در قسمت زبان Persian را انتخاب کنید
;)

Hamed2420
June 4th, 2009, 01:52
سلام

دوستان محترم

کسانی که از سیستم ADSL استفاده میکنند لطفاً یک سر به سایت [Only registered and activated users can see links] بزنند و بعد از تست یکی از سرور ها مثل کویت آمار مربوط به سرعت ISP شون رو اینجا اعلام کنند.

یک لینک مخصوص فروم در اختیارتون میگذاره.

بنده قصد دارم تا در ساعت های مختلف این کار رو انجام بدم و نتیجه تست رو اینجا قرار بدم. با این کار میتونیم یک منبع خوب برای انتخاب ISP داشته باشیم.

داتک - 14 خرداد - ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد

تعرفه خریداری شده: 512Kbps

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

میزان دانلود نشان داده شده در این ساعت: 0.15 Mbps

در حقیقت 153.5 کیلوبیت در ثانیه به من در این ساعت فروخته میشه.

در نتیجه در این ساعت کیفیت داتک حدود یک چهارم قرارداد هست.

ارادت

behrouz-fx
June 4th, 2009, 02:20
سلام

دوستان محترم

کسانی که از سیستم ADSL استفاده میکنند لطفاً یک سر به سایت [Only registered and activated users can see links] بزنند و بعد از تست یکی از سرور ها مثل کویت آمار مربوط به سرعت ISP شون رو اینجا اعلام کنند.

بنده قصد دارم تا در ساعت های مختلف این کار رو انجام بدم و نتیجه تست رو اینجا قرار بدم. با این کار میتونیم یک منبع خوب برای انتخاب ISP داشته باشیم.

ارادت

سلام
حامد خان فکر میکنم در اغلب آی اس پی ها ، علاوه بر اینکه پهنای باند داده شده ، نسبت به تعرفه کمتره ، چند ماهی است که کیفیت هم بسیار پایین اومده.فکر میکنم اغلب دوستان شاهد قطعی و افت سرعت مکرر باشند.من که خیلی قطعی و افت سرعت ناگهانی دارم.هر دفعه هم زنگ میزنم ، میگن مشکل از کابل کشی یا مودم شماست:mad: .آخه مرد مومن ، من که هر روز مودم یا کابل کشی رو عوض نمیکنم که ! الان خوبه ، 2 ساعت بعد سرعت نصف میشه ، فرداش قطع میشه :cry:
تعرفه بنده هم 512 است و سرعت ارسال و دریافت به صورت زیر است :
نمیدونم قانون مشخصی برای حمایت از حقوق مشتری در این مورد ، وجود داره یا به قول شما ، باید به بهترین آی اس پی کوچ کرد :cry:
کاش یه کمیته درست حسابی حمایت از حقوق مشتری و مصرف کننده تشکیل میشد!

L0RD
June 4th, 2009, 02:34
سلام
حامد خان فکر میکنم در اغلب آی اس پی ها ، علاوه بر اینکه پهنای باند داده شده ، نسبت به تعرفه کمتره ، چند ماهی است که کیفیت هم بسیار پایین اومده.فکر میکنم اغلب دوستان شاهد قطعی و افت سرعت مکرر باشند.من که خیلی قطعی و افت سرعت ناگهانی دارم.هر دفعه هم زنگ میزنم ، میگن مشکل از کابل کشی یا مودم شماست:mad: .آخه مرد مومن ، من که هر روز مودم یا کابل کشی رو عوض نمیکنم که ! الان خوبه ، 2 ساعت بعد سرعت نصف میشه ، فرداش قطع میشه :cry:
تعرفه بنده هم 512 است و سرعت ارسال و دریافت به صورت زیر است :
نمیدونم قانون مشخصی برای حمایت از حقوق مشتری در این مورد ، وجود داره یا به قول شما ، باید به بهترین آی اس پی کوچ کرد :cry:
کاش یه کمیته درست حسابی حمایت از حقوق مشتری و مصرف کننده تشکیل میشد!

در قسمت your location میتونید ISP هایی که بهترین سرعت را داشته و بیشتری امتیاز رو ببنید.

behrouz-fx
June 4th, 2009, 03:33
در قسمت your location میتونید ISP هایی که بهترین سرعت را داشته و بیشتری امتیاز رو ببنید.

سلام
اوه اوه ، مگه کلا کره زمین 187 تا کشور داره؟! :cry:
تازه به فرض اینکه سرعت متوسط ، حدود 400 Kb باشه!!!!

Hamed2420
June 4th, 2009, 09:30
آقا بهروز سلام

الان چرا نخواستی ISP تون مشخص بشه؟

میترسی مشتری هاش زیاد بشن و همین چند کیلوبایت هم از شما دریغ بشه؟ :D

با این کار میخوان ببینم که چه کسی بهترین ISP رو داره....

ارادت

ساعت 10 و 35 دقیقه

shahroodi
June 4th, 2009, 10:34
سلام

دوستان محترم

ارادت
با سلام
ساعت 10:30 صبح
خط خریداری شده: 128Kbps
شرکت ارائه دهنده: پینارنت

Hamed2420
June 4th, 2009, 10:50
با سلام

سلام
جناب شاهرودی

این که عالیه ...

شما با چه سرعتی حدوداً دانلود میکنید؟

shahroodi
June 4th, 2009, 10:54
سلام
جناب شاهرودی

این که عالیه ...

شما با چه سرعتی حدوداً دانلود میکنید؟

سلام حامد جان
راستش در طول روز سرعتم متفاوته و اینکه با چه سرعتی دانلود می کنم رو دقیقا نمیدونم چنده
راستی یک نکته :
این تست بنظرم اشتباه باشه...چون سرعت من 128 هستش و لی اینجا سرعت دانلود من رو 240 نشون میده...ایا این امکان داره؟؟؟؟

ارادت :)

Hamed2420
June 4th, 2009, 11:02
سلام حامد جان
راستش در طول روز سرعتم متفاوته و اینکه با چه سرعتی دانلود می کنم رو دقیقا نمیدونم چنده
راستی یک نکته :
این تست بنظرم اشتباه باشه...چون سرعت من 128 هستش و لی اینجا سرعت دانلود من رو 240 نشون میده...ایا این امکان داره؟؟؟؟

درود

برای همین پرسیدم سرعت دانلودتون چقدر هست.

البته اگر جاهایی مشتری کم باشه، پهنای باند بیشتری به شما تعلق میگیره...

Freedman
June 4th, 2009, 11:47
سلام به همه عزیزان
من میخوام یک لپ تاپ بخرم که ویستا اورجینال هم روش نصبه سوالم اینه که MT4 با ویستا (هم 32بیتی هم64بیتی)مشکل خاصی نداره ؟هم از لحاظ نصب هم از جهت نرم افزارای جانبی واندیکاتورهاوغیره.

shahroodi
June 4th, 2009, 17:19
با سلام

ساعت 5:15 بعد از ظهر

BLACK_NINJA
June 4th, 2009, 17:40
سلام
خدمت شما.

oomiidd
June 4th, 2009, 17:59
با سلام

ساعت 50/17 شرکت شاتل سرویس 128

isar
June 4th, 2009, 19:16
سلام
خدمت شما.

ایول بلک دادا
کف من یکیو که بریدوندی :whoow:
بازم از این عکسا بذار روحیه بگیریم :banana:

shahramfx
June 4th, 2009, 19:33
ماله من از همه كمتره :cry:
من سرويس 64 كيلو بيت امين نت گرفتم الان سرعت واقعيم چقدره ؟ :blink:

Hamed2420
June 4th, 2009, 19:48
سلام
خدمت شما.
سلام

اینترنت پرسرعتم آرزوست :happy:

برادر نینجا، یک مگابیت شاتل هست؟

ارادت

BLACK_NINJA
June 4th, 2009, 19:49
سلام
خیر 512 است.
سرویس eco .

oomiidd
June 5th, 2009, 01:13
با سلام

ساعت 1و10 دقیقه

shahroodi
June 5th, 2009, 01:27
با سلام

ساعت 5:15 بعد از ظهر

ساعت 1:20 صبح

Aliomidi
June 5th, 2009, 20:19
بدون شرح

isar
June 11th, 2009, 16:09
رفقا کمک کنید

من آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم. دیروز آنتی ویروس مثل همیشه پیغام داد که ویندوز رو آپدیت کن و من بر خلاف همیشه این کار رو کردم. آپدیت خیلی طول کشید. آپدیت که تموم شد تا مدتی خوب کار میکرد اما بعد یکم سنگین شد. یک ریست به سیستم دادم و بعد از اینکه ویندوز بالا اومد... :o:o:o
منو به غلط کردن انداخته. از دیشب که اینکارو کردم تا الآن نتونستم درست کار کنم با سیستم. به قدری سنگین شده که شاید باور نکنید در حد هنگ کردن سنگین کار میکنه. به خاطر یک راست کلیک جونش بالا میاد. انگار داره یک نیسان آجر خالی میکنه. واقعا کلافه شدم. فایرفوکس هم پدرش درومده خیلی سنگین شد از دیشب. :( متاتریدر که دیگه نگوووووو.

نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم :cry::cry::cry:

Farzad619
June 11th, 2009, 16:57
رفقا کمک کنید

من آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم. دیروز آنتی ویروس مثل همیشه پیغام داد که ویندوز رو آپدیت کن و من بر خلاف همیشه این کار رو کردم. آپدیت خیلی طول کشید. آپدیت که تموم شد تا مدتی خوب کار میکرد اما بعد یکم سنگین شد. یک ریست به سیستم دادم و بعد از اینکه ویندوز بالا اومد... :o:o:o
منو به غلط کردن انداخته. از دیشب که اینکارو کردم تا الآن نتونستم درست کار کنم با سیستم. به قدری سنگین شده که شاید باور نکنید در حد هنگ کردن سنگین کار میکنه. به خاطر یک راست کلیک جونش بالا میاد. انگار داره یک نیسان آجر خالی میکنه. واقعا کلافه شدم. فایرفوکس هم پدرش درومده خیلی سنگین شد از دیشب. :( متاتریدر که دیگه نگوووووو.

نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم :cry::cry::cry:

restor کن ایثار جان برشگردون به دو سه روز قبل فکر کنم دواش همین باشه

فدات

ehsan16481
June 12th, 2009, 20:26
آقا این چی داره میگه؟:blink:
(من اصلا روی سیستمم یاهو مسنجر ندارم . چت مت هم نمیکنم!)
یعنی یه نفر دیگه داره با آیدی من چت میکنه؟!!!

Mohsen
June 28th, 2009, 11:05
سلام

با توجه به اينكه تالار موضوعات عمومي سايت فعلاً در حالت تعليق است ، اين تاپيك را بصورت موقت به تالار عمومي فاركس منتقل كرديم تا دوستان براي تبادل نظر در خصوص مسائل كاري از آن استفاده نمايند .

موفق باشيد

isar
July 4th, 2009, 12:48
بیشتر از دو هفته‏س که ISP یم رو عوض کردم و از یک ISP دیگه سرویس میگیرم.

سرویس 256 محدود گرفتم که 2 گیگ ترافیک ماهانه داره به قول خودشون.
متأسفانه سرعتم به طور معمول روی 7 و 8 هستش و به زحمت برای چند لحظه به 11 میرسه. در صورتی که دوسته من با همین سرویس تا 30 32 هم میره.

به نظر دوستان مشکل کجاست ؟!؟

I.N.D.E.X
July 4th, 2009, 15:08

متأسفانه سرعتم به طور معمول روی 7 و 8 هستش و به زحمت برای چند لحظه به 11 میرسه. در صورتی که دوسته من با همین سرویس تا 30 32 هم میره.

سلام

مشكل از ISP‌ نيست.

در چند هفته اخير به دليل بحران پيش آمده در ايران، مخابرات سرعت اينترنت را كاهش داده است. در برخي ساعات سرعت را به 24Kbps كاهش داده اند!

البته در نقاط مختلف كشور اين سرعت متفاوت است، اما كندي اينترنت در همه جاي تهران و ايران گزارش شده است.

سلامت باشيد.

aram2006
July 4th, 2009, 16:23

حالا باز گلي به جمال ISP شما... من صبح با 512 بزور مي تونستم 8 بگيرم... از دست ديسكانت ها هم كه نگم بهتره.... درست ميشه يكي دو قرن تحمل كنيم اونوقت ما هم ميشيم شبيه خارجكي ها

پ.ن: كم پيدايي؟؟؟

Best_Trader
July 4th, 2009, 17:04
حالا باز گلي به جمال ISP شما... من صبح با 512 بزور مي تونستم 8 بگيرم... از دست ديسكانت ها هم كه نگم بهتره.... درست ميشه يكي دو قرن تحمل كنيم اونوقت ما هم ميشيم شبيه خارجكي ها

سلام آرام جان

همشهری از کدوم آی اس پی اینترنت گرفتی
من 128 دارم و با 14 تا دانلود میکنم
مشکل سرعت هم نداشتم تو این دو سه هفته گذشته

ارادت

aram2006
July 4th, 2009, 19:29
سلام آرام جان

همشهری از کدوم آی اس پی اینترنت گرفتی
من 128 دارم و با 14 تا دانلود میکنم
مشکل سرعت هم نداشتم تو این دو سه هفته گذشته

ارادت

هميشه اين طوري نيست... مواقعي كه ترافيك كم باشه 54 تا را بهم ميده... منم تو روزايي كه همه مشكل داشتن هيچ مشكلي نداشتم ولي انگار اين آنا تازه فهميده كه دنيا دست كيه و هي فرت و فرت يا افت سرعت داره يا ديسكانكت ميشه ... هر بار هم كه تماس مي گيري ميگه ديتاي مخابرات ايراد داره... تا حالا چيزي جز اين بهم تحويل ندادن

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 01:14
برای امنیت بیشتر در Firefox حتما نسخه جدید را نصب کنید. در این نسخه از مرورگر فایرفاکس، آسیب پذیری پیشین مشترک میان اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس ترمیم شده است.آيا شما هم تا به حال از حفره هاي امنيتي Internet Explorer چيزي شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره هاي امنيتي اين مرورگر تلاش بسيار زيادي ميکند به همين دليل شما مي توانيد از مرورگر قدرتمند Firefox محصولي از كمپاني Mozilla استفاده كنيد. مرورگري امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. اين مرورگر محبوب را به خاطر كيفيت و كارايي بالايش هم رديف ساير مرورگرهاي مطرح دنيا مانند Internet Explorer و Opera و شايد بهتر از آنها شده است.

بعضي از امكانات اين مرورگر قدرتمند عبارتند از :
توانايي باز نمودن تمامي پنجره ها به صورت ‏Tabbed Browsing تحت يك پنجره ي Firefox و توانايي جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم به صورت Pop-up از جمله ويژگي هاي اين مرورگر مي باشد. امنيت بالا و جلوگيري از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سيستم شما ويژگي برتر اين نرم افزار است . مجهر به موتور قدرتمند جستجوي دروني مي باشد و همچنين از سرعت بالا در دانلود فايلها از اينترنت سود مي برد , مي تواند فايلهاي دانلود شده رو دسته بندي نموده و خودش در پوشه اي خاص ذخيره نمايد! محيط زيبا همراه با امكانات فراوان از قبيل تغيير در شكل ظاهر و اضافه يا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونتهاي مختلف و درشت و ريز كردن صفحه همچنين مجهز بودن به Theme هاي گوناگون بر زيبايي و توانايي اين مرورگر افزوده است . Firefox با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگار است.

ويژگي هاي كليدي اين نرم افزار Mozilla Firefox v3.5 Final:
- سرعت بالا در بارگزاري صفحات
- داراي قابليت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در يك صفحه)
- امنيت بالا در محيط نا امن اينترنت
- جلوگبري از خطرات احتمالي Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگيري از باز شدن صفحات تبليغاتي بي مورد(Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز هاي عبور خصوصي و امنيتي
- زيبايي در طراحي
- داراي پوسته هاي مختلف
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف براي عملكرد بهتر
- پشتيباني از تمام نسخه هاي ويندوز از جمله ويندوز ويستا

دانلود با حجم ۷.۸ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

isar
July 5th, 2009, 01:18
سلام

مشكل از ISP‌ نيست.

در چند هفته اخير به دليل بحران پيش آمده در ايران، مخابرات سرعت اينترنت را كاهش داده است. در برخي ساعات سرعت را به 24Kbps كاهش داده اند!

البته در نقاط مختلف كشور اين سرعت متفاوت است، اما كندي اينترنت در همه جاي تهران و ايران گزارش شده است.

سلامت باشيد.

سلام
درسته. اما مشکل این نیست.
دفعه اول که به ISP گفتم، گفت که مشکل از سیستمته :huh: ویروس داره :blink:. خلاصه بعد از کلی پیگیری که انجام دادم، یارو به این نتیجه رسید که خر خودشه و درسته که متخصص نیستم اما بیسواد هم نیستم.
ولی برای اینکه خیالشو راحت کنم، کیسمو بردم خونه دوستم و سرعت تا 29 رسید با آپلود 18.
حالا میگن مشکل از پرت مخابراتیه منه. :(

قبلا در مورد این پرتهای مخابرات یه چیزایی شنیده یا خونده بودم. نمیدونم کجا یا از کی! شنیدم که یکسری از پرتهای مخابرات قدیمی و خرابه که باید با پیگیریه ISP تعویض بشه.

پ.ن : یه نگاه به پایین مایینا بندازی ما رو میبینی. ;)
گرفتاری دارم سرم شلوغه

پ.ن : چه عجب بالاخره یکی احوال ما رو جویا شد :p

I.N.D.E.X
July 5th, 2009, 01:38
سلام
درسته. اما مشکل این نیست.
دفعه اول که به ISP گفتم، گفت که مشکل از سیستمته :huh: ویروس داره :blink:. خلاصه بعد از کلی پیگیری که انجام دادم، یارو به این نتیجه رسید که خر خودشه و درسته که متخصص نیستم اما بیسواد هم نیستم.
ولی برای اینکه خیالشو راحت کنم، کیسمو بردم خونه دوستم و سرعت تا 29 رسید با آپلود 18.
حالا میگن مشکل از پرت مخابراتیه منه. :(

قبلا در مورد این پرتهای مخابرات یه چیزایی شنیده یا خونده بودم. نمیدونم کجا یا از کی! شنیدم که یکسری از پرتهای مخابرات قدیمی و خرابه که باید با پیگیریه ISP تعویض بشه.

گرفتاری دارم سرم شلوغه

سلام

اين چند هفته سرعت دائم پايين نبود. چند روز اول اكثر اوقات مخابرات سرعت رو كاهش داد ولي بعد چند روز بهتر شد و در برخي ساعات كاهش سرعت وجود داشت. همچنين احتمالا تهران و شهرهاي بزرگ بيشتر اين مشكل رو داشته اند.

اما در مورد مشكل شما:

كيس رو كه پيش دوستت بردي با مودم خودت تست كردي؟ يعني با كيس و مودم خودت روي خط دوستت تست كردي؟

اگر هم كيس و هم مودم رو تست كردي و مشكلي نبود، پس مشكل از همون مخابرات يا از طرف ISP هست. در مورد پورت همون مسئله اي كه گفتي وجود داره. خط هايي كه قديمي هستند از تجهيزات قديمي بهره مي برند و ممكنه برخي قطعات فرسوده شده باشند. و همچنين سيم مسيرها هم ممكنه مشكل داشته باشند. به همين دليل خط هايي كه جديد هستند مشكلات كمتري دارند.

يه چك كن ببين خط تلفنت نويز داره يا نه. براي اينكار گوشي تلفني كه خط ADSL‌ بهش وصله رو بردار و خط رو آزاد كن. بعد يكي از شماره هاي گوشي رو بزن. مثلا 5 رو بگير تا بوق آزاد قطع بشه. حالا خوب به صداي ساكت خط گوش بده ببين نويز يا پارازيتي ميشنوي. مثل نويزي كه رو راديو هست. اگه صدايي ميشوني، خط نويز داره و يك مشكلي هست. در حالت عادي هيچ صدايي نبايد بياد. يعني خط بايد ساكت و بي صدا باشه. اگه صدا و نويزي وجود نداشت، بايد كار رو از همون ISP دنبال كني. حالا اينارو چك كن ببين چطوريه.

موفق باشي.

aram2006
July 5th, 2009, 07:47

گرفتاری دارم سرم شلوغه

در مورد پورتها احتمالا همونايي كه من بلغور كرده بودم يادت مونده...
همون كارايي كه INDEX عزيز گفتن بكن بعد اينا رو هم چك كن...

تو خونه خودتون با يوزر و پسورد دوست كانكت شو ببين اوضاع به چه صورتيه...

مراكز مخابراتي هم در سرويس دهي به ISP تاثير دارن...آيا خونه شما و دوستتون توي يك مركز مخابراتي قرار داره...؟ اگه اينجوري باشه كه بايد اونقدر گير بدي تا پورتت رو عوض كنن... والا بايد برگردي سر همون ISP قبلي

پ.ن: اينا رو ولش كن... چه خبر از كاهوي جادويي... نكنه اين مدت كه نبودي زندوني آقا غوله بودي....؟:laugh:

organon
July 5th, 2009, 11:22
با عرض ادب خدمت دوستان
چند روزه وقتی در داخل my computer می خواهم هر درایوی را به غیر از درایو c را باز کنم باز نمی شود و به جای آن صفحه ای با عنوان open with باز میشود که داخل آن تعدادی برنامه مانند ie , media player ,note pad و غیره است که با هیچ کدام از اینها هم نمیشه درایو رو باز کرد ضمنا با نصب مجدد ویندوز هم مشکل رفع نشد.
دوستان عزیز لطفا بنده را راهنمایی کنند .
با تشکر

aram2006
July 5th, 2009, 12:06
با عرض ادب خدمت دوستان
چند روزه وقتی در داخل my computer می خواهم هر درایوی را به غیر از درایو c را باز کنم باز نمی شود و به جای آن صفحه ای با عنوان open with باز میشود که داخل آن تعدادی برنامه مانند ie , media player ,note pad و غیره است که با هیچ کدام از اینها هم نمیشه درایو رو باز کرد ضمنا با نصب مجدد ویندوز هم مشکل رفع نشد.
دوستان عزیز لطفا بنده را راهنمایی کنند .
با تشکر

ويروس دارين... يه آنتي ويروس نصب كنين رو سيستم كه آپديت باشه و بعد سيستم تون رو چك كنين

شايد فقط Autorun Remover كار ساز باشد... اونو هم نصب و چك كنيد

isar
July 5th, 2009, 12:38
سلام

اين چند هفته سرعت دائم پايين نبود. چند روز اول اكثر اوقات مخابرات سرعت رو كاهش داد ولي بعد چند روز بهتر شد و در برخي ساعات كاهش سرعت وجود داشت. همچنين احتمالا تهران و شهرهاي بزرگ بيشتر اين مشكل رو داشته اند.

اما در مورد مشكل شما:

كيس رو كه پيش دوستت بردي با مودم خودت تست كردي؟ يعني با كيس و مودم خودت روي خط دوستت تست كردي؟

اگر هم كيس و هم مودم رو تست كردي و مشكلي نبود، پس مشكل از همون مخابرات يا از طرف ISP هست. در مورد پورت همون مسئله اي كه گفتي وجود داره. خط هايي كه قديمي هستند از تجهيزات قديمي بهره مي برند و ممكنه برخي قطعات فرسوده شده باشند. و همچنين سيم مسيرها هم ممكنه مشكل داشته باشند. به همين دليل خط هايي كه جديد هستند مشكلات كمتري دارند.

يه چك كن ببين خط تلفنت نويز داره يا نه. براي اينكار گوشي تلفني كه خط ADSL‌ بهش وصله رو بردار و خط رو آزاد كن. بعد يكي از شماره هاي گوشي رو بزن. مثلا 5 رو بگير تا بوق آزاد قطع بشه. حالا خوب به صداي ساكت خط گوش بده ببين نويز يا پارازيتي ميشنوي. مثل نويزي كه رو راديو هست. اگه صدايي ميشوني، خط نويز داره و يك مشكلي هست. در حالت عادي هيچ صدايي نبايد بياد. يعني خط بايد ساكت و بي صدا باشه. اگه صدا و نويزي وجود نداشت، بايد كار رو از همون ISP دنبال كني. حالا اينارو چك كن ببين چطوريه.

موفق باشي.

سلام

با تشکر از راهنماییتون

راستش فقط کیسم رو بردم. مثل اینکه مودمها فقط به همون خطی که کانفینگ؟ کانفیکت ؟ کان....... میکنن جواب میده. ( اصطلاحش رو نمیدونم دقیقا چیه )
نویز خط رو همونطور که فرمودید تست کردم. هیچ نویزی نداره.

مرکز مخابراتی من با دوستم فرق میکنه. مال اونا 2 و مال ما 5. خط 5 تو شهر ما همیشه با اینترنت مشکل داشته. و آخرین خطی بوده که ADSL روش فعال شده. که این بخاطر پیگیری خودم و سیریش شدنم به ISP بوده :happy::p

فکر کنم کیس و مودم رو باید ببرم ISP تا مشخص بشه که مشکل از من نیست.

isar
July 5th, 2009, 12:48
در مورد پورتها احتمالا همونايي كه من بلغور كرده بودم يادت مونده...
همون كارايي كه INDEX عزيز گفتن بكن بعد اينا رو هم چك كن...

تو خونه خودتون با يوزر و پسورد دوست كانكت شو ببين اوضاع به چه صورتيه...

مراكز مخابراتي هم در سرويس دهي به ISP تاثير دارن...آيا خونه شما و دوستتون توي يك مركز مخابراتي قرار داره...؟ اگه اينجوري باشه كه بايد اونقدر گير بدي تا پورتت رو عوض كنن... والا بايد برگردي سر همون ISP قبلي

پ.ن: اينا رو ولش كن... چه خبر از كاهوي جادويي... نكنه اين مدت كه نبودي زندوني آقا غوله بودي....؟:laugh:

مرکزمون فرق میکنه. و من مطمئنم مشکل از مرکزه ماست نه از من و ISP. اما به هر حال باید ISP پیگیری کنه.

کاهوی سحرآمیز ما تا 180 رسید و بعد به علت وزن زیادش خم شد. گل هم داد و کلی بذرافشانی کرد.

پ.ن : این مدت دنبال غاز تخم طلا میگشتم. اما ظاهرا غوله بدبخت هم با فارکس آشنا شده بود و همه دارو ندارش رو داده بود به بروکرها :laugh:

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 13:52
بالاخره پس از مدت تقریبا 1 سال دوباره لابراتورهای شرکت Kaspersky فعال شدند تا بازهم محصولی را عرضه کنند تا با آتش بازی خود تحسین کاربران را برانگیزند. Kasersky که مدت نسبتا طولانی است در زمینه برقراری امنیت تلاش می کند، توانسته محبوبیتی فوق العاده را میان کاربران برای محصولات خود بدست آورد. موفقیت Kasper را می توان مدیون امنیت بالایی است که محصولاتش به کاربران هدیه می دهند دانست. نهایت امنیت، استفاده آسان و سرعت مثال زدنی سه بارزه اصلی در تمامی محصولات کمپانی Kaspersky به شمار می روند. نسخه های جدید از دو محصول بسیار معروف یعنی Kaspersky Antivirus و بسته امنیتی بسیار قدرتمند Kaspersky Internet Security پس از طی مدت 1 سال باامکاناتی جدید و ظاهری متفاوت به روزرسانی شده اند تا نهایت امنیت را برای کاربران به همراه داشته باشند. کمتر کاربری پیدا می شود که نام این دو محصول قدرتمند و یا حتی نام شرکت Kasper را نشنیده باشد چرا که اینقدر معروف هست که حتی کاربران مبتدی هم از آن برای تامین امنیت سیستم رایانه ای خود بهره ببرند. Kaspersky Internet Security نام یکی از دو محصولی است که شاید بیشترین استفاده را در میان کاربران به خود اختصاص داده باشد، این محصول که در حقیقت یک بسته امنیتی است شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم، دیوار آتش و چندین و چند ابزار امنیتی دیگر نیز در این محصول جای گرفته اند. شاید بتوان مهم ترین خصوصیات Kaspersky Internet Security را در سرعت بالا، امنیت مثال زدنی و سهولت در استفاده دانست، هرچند اینها ساده ترین شکل کلماتی است که در مورد این نرم افزار می توان به کار برد. استفاده از جدیدترین تکنیک ها برای یافتن فایل های مخرب یکی از بارز ترین قابلیت های تمامی محصولات Kaspersky به شمار می رود. شاید برای کاربران این سوال مطرح شود که Antivirus با Internet Security چه تفاوتی دارد؟ مهم ترین تفاوت این دو را می توان در دارابودن امکاناتی کامل تر نظیر دیوار آتش قدرتمندتر، وجود آنتی اسپم و به طور کلی تمامی ابزارهای لازم برای تامین امنیت کاربر برای حضور مطمئن در دنیای اینترنت در Kaspersky Internet Security دانست.
کاربران زیادی هستند که از محصولات امنیتی شرکت روسی Kaspersky استفاده می کنند، بد نیست که شما هم به آن دسته از کاربران بپیوندید تا نهایت امنیت را تجربه کنید. گروه آسان دانلود امنیت اطلاعات و فایل های خود را با محصولات Kaspersky تضمین می کند و پیشنهاد می کند تا کاربران هم این نرم افزارهای امنیتی را برگزینند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Anti-Virus:
- برقراری امنیتی کامل در مقابل ویروس ها و فایل های مخرب
- کنترل بر تمامی فعالیت های اینترنتی و چک نمودن ورودی و خروجی های سیستم در اینترنت به صورت دقیق
- کنترل فایل های در حال اجرا در حافظه سیستم
- برقراری امنیت برای اطلاعات هارد دیسک
- نظارت و کنترل کامل دقیق بر هارد دیسک
- محافظت از نامه های الکترونیکی
- و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Internet Security:

قابلیت های معمولی:
- امنیت مثال زدنی در مقابل ویروس ها ، تروجان ها و کرم های اینترنتی
- Block کردن تمامی Spyware ها و همچنین نرم افزارهای تبلیغاتی و جاسوسی
- اسکن مداوم سیستم برای یافتن فایل های مخرب
- چک کردن ایمیل های ورودی به سیستم
- اسکن مداوم ترافیک اینترنت با توجه به پهنای باند
- اسکن پیام رسان های ICQ و MSN
- اسکن کدهای JAVA و Visual Basic
- و ...

قابلیت های پیشرفته این نرم افزار:
- دو دیوار آتش قدرتمند و شخصی
- اسکن و چک نمودن کانکشن های Wi-Fi و VPN
- جلوگیری از خرابی فایل های سیستمی
- مدیریت هوشمند نرم افزارها با قابلیت کنترل آن ها
- پیکربندی اتوماتیک نرم افزارها
- قابلیت دسترسی کاربر به سورس ها برای فعال کردن و یا غیر فعال کردن نرم افزار یا فایل اجرایی خاصی
- و ...

اقدامات پیشگیرانه این نرم افزار:
- اسکن سیستم عامل و برنامه های کاربری برای میزان آسیب پذیری
- اسکن مرورگر IE و بستن آسیب پذیری های این مرورگر
- بستن لینک های مخرب سایت ها
- قابلیت شناسایی کدهای مخرب
- مانیتورینگ جهانی فایل های مخرب در این نرم افزار
- و ...

قابلیت های بازیابی نرم افزار:
- این نرم افزار قابلیت نصب بروی سیستم آلوده را دارد
- قابلیت غیرفعال کردن عملکرد کلی و یا بخشی از نرم افزار
- قابلیت بازگردانی سیستم به قبل از نابودی فایل های مخرب
- امکان ساخت دیسک برای موارد ضروری
- و ...

محافظت از داده ها و هویت اشخاص:
- قابلیت بستن لینک هایی که مخرب هستند ( Phishing )
- Block کردن تمامی ابزارهای Keylogger
- کیبورد مجازی برای تایپ یوزرها و پسوردها در موارد بسیار حیاتی
- اسکن کانکشن های و پروتوکل های امنیتی نظیر [Only registered and activated users can see links] و SSL
- Block نمودن کانکشن های Dial-up غیرمجاز
- از بین بردن فایل های مخربی که در زمان گشت و گذار در اینترنت وارد سیستم می شوند
- و ...

قابلیت های فیلترینگ نرم افزار:
- قابلیت کنترل فرزندان برای ورود به سایت های خاص
- آنتی اسپم با قابلیت چک کردم Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, The Bat!, Thunderbird
- قابلیت Block کردن سایت های تبیلغاتی
- و ...

قابلیت های کاربردی نرم افزار:
- انجام خودکار تمامی تنظیمات در مراحل نصب نرم افزار
- Wizard برای انجام کارهای معمولی
- چارت های گرافیکی برای نمایش توضیحات
- هشدارهای نرم افزار برای یافت شدن فایل های مخرب
- محیط کاربری Interactive نرم افزار
- پشتیبانی از زمان بندی عملکردهای نرم افزار
- به روز رسانی های سریع و خودکار و کم حجم نرم افزار
- سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
- و ...

طريقه استفاده و ****** كردن نرم افزار:
- افرادي كه اين آنتي ويروس قدرتمند را دريافت نكرده اند مي توانند آن را دانلود كرده و از اين ****** استفاده كرده
- كساني كه نرم افزار را نصب كرده اند و ****** قبلي آنها از كار افتاده است مي توانيد آنتي ويروس را Uninstall كرده و سپس بعد از رستارت كردن كامپيوتردوباره آنتي ويروس را نصب كنيد و آن را ****** كنيد.
توجه : آن دسته از دوستاني كه آنتي ويروس را نمي خواهند Uninstall كنند مي توانند از مراحل زير استفاده كنند
بر روي آنتي ويروس خود كليك كرده و آن را اجرا كنيد.
سپس بر روي گزينه Activation كليك كرده و در قسمت View detailed info on keys روي Delete Key كليك كنيد. و بر روي Yes كليك كنيد.
حالا در قسمت Purchase Key گزينه Install Key كليك كنيد. با انتخاب كردن گزينه Apply existing license key روي دكمه Next كليك كنيد . حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل ****** كه را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد.
آنتي ويروس شما ****** شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

[Only registered and activated users can see links] %20Final.jpg

دانلود با حجم ۶۳.۲ مگابایت ([Only registered and activated users can see links] %20Final.exe)

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 14:00
کاربران حتما در مورد وب کم و عملکرد آن حتما آشنایی کافی دارند. دوربین های کوچکی که کاربران را قادر می سازند تا به صورت زنده تصاویر خود را در محیط های مختلف نرم افزاری از جمله نرم افزارهای پیام رسان به اشتراک دیگران بگذارند. اما به دلایل مختلف خرید یک وب کم برای همه مقدور نیست و برای کاربرانی هم تنها بعضی اوقات وب کم احتیاج می شود پس به طبع به صرفه نیست که هزینه نسبتا بالایی صرف خرید یک وب کم شود، چاره ی کار را نرم افزاری جالب می تواند حل سازد، عملکرد این نرم افزار فوق العاده جالب است زیرا این نرم افزار قادر است تا دوربین گوشی های موبایل نوکیا سری 60 را به عنوان وب کم مورد استفاده قرار دهد. این ابزار که Mobiola Web Camera نام دارد برروی سیستم رایانه ای و همچنین گوشی تلفن همراه کاربر نصب و پس از اتصال از طرق مختلف می توان از دوربین گوشی به عنوان یک وب کم استفاده نمود. مدتی پیش نرم افزاری نظیر این نرم افزار برای گوشی های سونی اریکسون نیز منتشر شد اما قابلیت های این نرم افزار را نیز نداشت. Mobiola Web Camera قادر است تا به طور کامل و عدم بخش بخش شدن تصاویر را به سیستم رایانه ای با بهترین کیفیت ممکن منتقل سازد. امکان قراردادن افکت نیز وجود دارد، با نرم افزار های معروف نظیر Skype، Yahoo ، MSN ، AOL IM ، ICQ و وب سایت Youtube هم نیز سازگاری کامل دارد. امکان برقراری ارتباط از راه های مختلف از موبایل به رایانه نیز وجود دارد. USB ، WiFi و Bluetooth سه راهی هستند که می توان ارتباط نرم افزار گوشی را با نرم افزار رایانه برقرار نمود. نکته پایانی هم این که این نرم افزار با سیستم عامل سیمبین سری 60 و UIQ ، دو نسخه 5 و 6 ویندوز موبایل و J2ME devices سازگاری کامل نیز دارد. استفاده از نرم افزار بسیار آسان و هیچ نیازی به توضیح ندارد، تنها کافیست نسخه مربوط به گوشی نصب و نسخه مربوط به رایانه هم برروی سیستم عامل نصب شود تا پس از برقراری ارتباط از دوربین گوشی به عنوان وب کم بهره برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Mobiola Web Camera for S60 v3.0.15:
- عدم قطع و وصل تصویر در ارسال به رایانه
- نهایت کیفیت در ارائه تصویر
- سازگار با انواع پل های ارتباطی USB ، WiFi و Bluetooth
- پشتیبانی از BlackBerry Storm
- پشتیبانی از Wi-Fi برای گوشی های BlackBerry
- نهایت سرعت در ارسال تصاویر
- امکان قرار دادن افکت در تصاویر خروجی
- سازگار با نرم افزار های معروف نظیر Skype ، Yahoo ، MSN ، AOL IM ، ICQ و وب سایت Youtube
- سازگار با سیستم عامل های سیمبین سری 60 و UIQ ، دو نسخه 5 و 6 ویندوز موبایل و J2ME devices
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7

دانلود با حجم ۵.۳ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

محمد هورزاد
July 5th, 2009, 14:02
سلام به همه

من ویندوزم windows 7 ultimate هست .

قبلا با وارد کردن کد ، ویندوز رو اکتیو کرده بودم .

اما از دیروز سیستمم هر 2 ساعت یکبار خاموش میشه .

از دیروز هم 7-8 تا راه رو امتحان کردم ولی بازم خاموش میشه .

چه باید بکنم ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 14:08
نرم افزاری که پیش رو دارید فایلهای اضافی و بدردنخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخشهای دیگر کامپیوترتان پاک می کند.این نرم افزار همچنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثاری را که شما از کارتان بر روی آنها به جا گذاشته اید از بین ببرد، برنامه هایی همانند Opera، Firefox؛ Microsoft Office، Nero، Alcohol 120%، Yahoo toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Playerهای مختلف و صدها برنامه ديگر CCleaner برخلاف سایر نرم افزارها در حذف اینگونه فایلها و اطلاعات خودسرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید بدنبال حذف کدام دسته از فایلها و اطلاعات هستید. همانطور که گفتم CCleaner خودسر نیست و شما را به دردسر نمی اندازد، تا جاییکه بنده میتوانم بگویم، حتی برای کاربران غیر حرفه ای 99% امن است، با اینحال بهتر است قبل از پاک کردن موارد یافته شده آنها را بررسی کنید تا اطمینانتان به 100% برسد. البته کار CCleaner به اینجا ختم نمی شود، برای عیب یابی و رفع عیب Registry ، نیاز چندانی به برنامه های پرحجم ندارید، چرا که این نرم افزار باهوش و آرام می تواند رجیستری ویندوز شما را نیز چک کرده و ایرادهای آنرا رفع کند: در این کار نیز RISK نمی کند تا مثل برخی برنامه ها شما را در مخمصه بیاندازد، در ضمن قبل از شروع به رفع عیب پیشنهاد ایجاد یک BackUp برای هرگونه خرابکاری احتمالی را نیز می دهد، ناگفته نماند باز اختیار عمل دست شماست و میتوانید مشخص کنید چه قسمتهایی از رجیستری عیب یابی گردند.
در قسمت Tools نیز یک Uninstaller تعبیه شده که همان کار Add or Remove Programs ویندوز را انجام میدهد: می توانید به آسانی برنامه های اضافی را از روی سیستم خود پاک کنید. و یک Start-Up برای کنترل برنامه هایی که هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا میشوند و رم سیستم را (در بیشتر موارد، بیجهت) اشغال می کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CCleaner v2.21.940:
- پاكسازي كامل هارد ديسك از برنامه هاي اضافي
- بهينه سازي ويندوز و بالا بردن سرعت آن
- پشتيباني كامل از زبان شيرين فارسي
- رايگان بودن نرم افزار با قابلتهاي بسيار زياد
- CCleaner همیشه مجانی بوده و نیازی به ****** و سریال و … ندارد
- قابلیت پاک کردن اطلاعات بطور عادی و امنیتی (NSA, DOD) را دارد
- عاری از هرگونهSpyware و Adware هست
- برای کار با آن افراد مبتدی نیز مشکلی نخواهند داشت
- پاكسازي فایلهای موقت , هیستوری آدرس ها, کوکی ها در اینترنت اکسپلورر
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7

دانلود با حجم ۳.۱ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 14:13
امروزه تکنولوژی های مختلفی برای انجام عملیات انتقال فایل بر روی سیستم های کامپیوتری وجود دارد . ازدیاد راه های ارتباطی سیستم با دیگر دستگاه ها، برای کاربران در بسیاری از زمینه راحتی کار را فراهم می کند اما این راحتی در ارتباطات گاهی مشکلاتی را نیز پدید می آورد. یکی از مهمترین مشکلاتی که می توان به آن اشاره نمود انتقال اطلاعات به صورت غیر قانونی می باشد. به عنوان مثال شما در لپ تاپ خود که از تکنولوژی Bluetooth برخوردار می باشد از تعدادی فایل مهم نگهداری می کنید ، حال کافیست تا افرادی که به دنبال اطلاعات شما می باشند تنها چند دقیقه توانایی دسترسی فیزیکی به سیستم شما را پیدا کنند و اطلاعات را از این روش از سیستم شما خارج کنند . این موضوع بر دیگر تکنولوژی ها همانند wi-fi , USB Port , Infrared , Floppy , CD-DVD Rom/Writer را نیز شامل می شود. همچنین این پل های ارتباطی ممکن است به صورت ورودی نیز پدید آورنده مشکلاتی باشند . به عنوان مثال یک فرد خراب کار می تواند به راحتی با اتصال یک حافظه فلش اقدام به انتقال ویروسی به سیستم شما نماید.

Device Lock نام نرم افزاری قدرتمند به منظور مسدود نمودن تمامی راه های ورودی و خروجی سیستم می باشد. به کمک این نرم افزار می توان سیستم را به گونه ای تنظیم نمود که هیچ نوع فایلی از آن خارج و یا به آن وارد نشود. این نرم افزار از ویژگی های دیگری نیز برخوردار می باشد که از میان آن ها می توان به قابلیت برنامه ریزی زمانی برای قفل نمودن سیستم اشاره نمود. بدین ترتیب شما می توانید در ساعاتی از روز که مد نظر شما می باشد اقدام به مسدود نمودن راه های ارتباطی سیستم نمایید. قابلیت کنترل هر یک از کاربران و ایجاد و یا مسدود نمودن دسترسی برای USB, FireWire, Infrared, COM و LPT ports; WiFi و Bluetooth adapters; printer, including local, network وvirtual printers; Windows Mobile و Palm OS-based PDAs و smartphones; aswell as DVD/CD-ROMs, floppy drives و Plug-and-Play devices از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت DeviceLock می باشد.

دانلود با حجم ۱۴.۷ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
July 5th, 2009, 14:20
امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست ؟ آیا آنتی ویرویس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی

بخش های اصلی تشکلیل دهنده ESET NOD32 Antivirus 4.0.314 :
- Antivirus MONitor: این بخش که به اصطاح (AMON) نامیده می شود برای جستجوی خودکار و همیشگی File ها برای پیدا کردن ویروس قبل از دسترسی کاربران به آنها می باشد.
- NOD32: این بخش برای جستجوی دستی File ها یا Drive های مختلف می باشد.
- Internet MONitor: این بخش که به اصطلاح (IMON) نامیده می شود برای جستجو و از بین بردن File های آلوده قبل از رسیدن به سیستم کاربر در شبکه اینترنت می باشد.
- Email MONitor: این بخش که به اصطلاح (EMON) نامیده می شود برای جستجوی Email های دریافتی و فرستاده شده به وسیله برنامه های Microsoft Outlook و Microsoft Exchange می باشد.
- Document MONitor: این بخش که به اصطلاح (DMON) نامیده می شود برای جستجوی اسناد متنی و File های Microsoft Office می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار :
- ThreatSense® technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
- جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند.
- محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media
- جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
- توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
- پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
- اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز.
- آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین)
- پشتیبانی از ویندوزهای 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP/ Vista .

دانلود نرم افزار با حجم ۲۸.۶ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

توجه: نسخه Home Edition با Business Edition فرقی ندارند از لحاظ ساختار! تنها نسخه بیزینس به تعدا بالا به فروش می رسد و روش تخفیف داده می شود به همین دلیل که شرکتها چندین بسته با هم می خرند بهشون می گن بیزینس!
طريقه فعالسازي :
- در صورتی که قبلاً این نرم افزار را به روی سیستم خود نصب کرده اید ابتدا آن را Uninstall کرده سیستم خود را Restart کنید و سپس اقدام به نصب کنید.
- پس از نصب از اینجا یک User & Password جدید دریافت کنید و با آن اقدام به آپدیت کردن نرم افزار کنید،
- این نرم افزار محدودیت زمانی ندارد ولی برای آپدیت آن باید همواره User & Password جدید به منظور آپدیت آنتی ویروس را از اینجا دریافت کنید.

یوز و پسورد جدید به لینک رو به رو : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید

Man1
July 6th, 2009, 18:11
بالاخره پس از مدت تقریبا 1 سال دوباره لابراتورهای شرکت Kaspersky فعال شدند تا بازهم محصولی را عرضه کنند تا با آتش بازی خود تحسین کاربران را برانگیزند. Kasersky که مدت نسبتا طولانی است در زمینه برقراری امنیت تلاش می کند، توانسته محبوبیتی فوق العاده را میان کاربران برای محصولات خود بدست آورد. موفقیت Kasper را می توان مدیون امنیت بالایی است که محصولاتش به کاربران هدیه می دهند دانست. نهایت امنیت، استفاده آسان و سرعت مثال زدنی سه بارزه اصلی در تمامی محصولات کمپانی Kaspersky به شمار می روند. نسخه های جدید از دو محصول بسیار معروف یعنی Kaspersky Antivirus و بسته امنیتی بسیار قدرتمند Kaspersky Internet Security پس از طی مدت 1 سال باامکاناتی جدید و ظاهری متفاوت به روزرسانی شده اند تا نهایت امنیت را برای کاربران به همراه داشته باشند. کمتر کاربری پیدا می شود که نام این دو محصول قدرتمند و یا حتی نام شرکت Kasper را نشنیده باشد چرا که اینقدر معروف هست که حتی کاربران مبتدی هم از آن برای تامین امنیت سیستم رایانه ای خود بهره ببرند. Kaspersky Internet Security نام یکی از دو محصولی است که شاید بیشترین استفاده را در میان کاربران به خود اختصاص داده باشد، این محصول که در حقیقت یک بسته امنیتی است شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم، دیوار آتش و چندین و چند ابزار امنیتی دیگر نیز در این محصول جای گرفته اند. شاید بتوان مهم ترین خصوصیات Kaspersky Internet Security را در سرعت بالا، امنیت مثال زدنی و سهولت در استفاده دانست، هرچند اینها ساده ترین شکل کلماتی است که در مورد این نرم افزار می توان به کار برد. استفاده از جدیدترین تکنیک ها برای یافتن فایل های مخرب یکی از بارز ترین قابلیت های تمامی محصولات Kaspersky به شمار می رود. شاید برای کاربران این سوال مطرح شود که Antivirus با Internet Security چه تفاوتی دارد؟ مهم ترین تفاوت این دو را می توان در دارابودن امکاناتی کامل تر نظیر دیوار آتش قدرتمندتر، وجود آنتی اسپم و به طور کلی تمامی ابزارهای لازم برای تامین امنیت کاربر برای حضور مطمئن در دنیای اینترنت در Kaspersky Internet Security دانست.
کاربران زیادی هستند که از محصولات امنیتی شرکت روسی Kaspersky استفاده می کنند، بد نیست که شما هم به آن دسته از کاربران بپیوندید تا نهایت امنیت را تجربه کنید. گروه آسان دانلود امنیت اطلاعات و فایل های خود را با محصولات Kaspersky تضمین می کند و پیشنهاد می کند تا کاربران هم این نرم افزارهای امنیتی را برگزینند.

- کنترل بر تمامی فعالیت های اینترنتی و چک نمودن ورودی و خروجی های سیستم در اینترنت به صورت دقیق
- و ...

قابلیت های معمولی:
- و ...

- قابلیت دسترسی کاربر به سورس ها برای فعال کردن و یا غیر فعال کردن نرم افزار یا فایل اجرایی خاصی
- و ...

- و ...

- و ...

- اسکن کانکشن های و پروتوکل های امنیتی نظیر [Only registered and activated users can see links] و SSL
- از بین بردن فایل های مخربی که در زمان گشت و گذار در اینترنت وارد سیستم می شوند
- و ...

- آنتی اسپم با قابلیت چک کردم Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, The Bat!, Thunderbird
- و ...

- و ...

- افرادي كه اين آنتي ويروس قدرتمند را دريافت نكرده اند مي توانند آن را دانلود كرده و از اين ****** استفاده كرده
- كساني كه نرم افزار را نصب كرده اند و ****** قبلي آنها از كار افتاده است مي توانيد آنتي ويروس را Uninstall كرده و سپس بعد از رستارت كردن كامپيوتردوباره آنتي ويروس را نصب كنيد و آن را ****** كنيد.
توجه : آن دسته از دوستاني كه آنتي ويروس را نمي خواهند Uninstall كنند مي توانند از مراحل زير استفاده كنند
سپس بر روي گزينه Activation كليك كرده و در قسمت View detailed info on keys روي Delete Key كليك كنيد. و بر روي Yes كليك كنيد.
حالا در قسمت Purchase Key گزينه Install Key كليك كنيد. با انتخاب كردن گزينه Apply existing license key روي دكمه Next كليك كنيد . حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل ****** كه را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
آنتي ويروس شما ****** شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

دانلود با حجم ۶۳.۲ مگابایت ([Only registered and activated users can see links] %20Final.exe)

پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

سلام از زحمات شما ممنونم.
من کسبرسکی 6 را نصب کرده بودم که بعد انقضای یکسال ان تمدید نکردم ولی هر کار کردم باک هم نشد اناینستال هم نمیشود. ان راهی که شما فرموده بودید را هم بدون باک کردن یا اناینستال کردن اکتیویت کنم هم انجام نمیشود. فایل جدید را در درایو دی دانلود کردم ولی میگوید برای اینستال نسخه قبلی را حذف کنید ولی نه حذف میشود و نه نسخه جدید نصب میشود ممکنه لطفا نظرتون را بفرمایید.
با تشکر.

organon
July 6th, 2009, 23:56
با عرض ادب خدمت دوستان
بنا بر توصیه دوستان با دو آنتی ویروس kasper sky 2010 و super anti spyware هم کل سیستم را اسکن کردم یک چیزایی پیدا کردند و پاکشون کردند ولی مشکل همچنان باقی است .
هم چنان منتظر راهنمایی دوستان هستم

MASK
July 7th, 2009, 19:20
با عرض ادب خدمت دوستان
بنا بر توصیه دوستان با دو آنتی ویروس kasper sky 2010 و super anti spyware هم کل سیستم را اسکن کردم یک چیزایی پیدا کردند و پاکشون کردند ولی مشکل همچنان باقی است .

سلام
مال منم اینجوری شد هر کاری کردم درست نشد حتی عوض کردن ویندوز
بعد هر درایوی را که فرمت کنی درست میشه

MEY$AM
July 7th, 2009, 22:01
با عرض ادب خدمت دوستان

با سلام
اگر تا حالا درایواتونو فرمت نکردین این فایل رو هم اجرا کنید
کار مارو که راه انداخت

mizan
July 7th, 2009, 22:37
سلام
مال منم اینجوری شد هر کاری کردم درست نشد حتی عوض کردن ویندوز
بعد هر درایوی را که فرمت کنی درست میشه

سلام خدمت دوستان.
برای من قبلاً این مشکل پیش اومده بود که اگه درست یادم باشه با نصب NOD32 مشکلم حل شد،ضمن اینکه درایوهای من از قسمت کشویی Adress bar باز میشد.
در جایی خوندم برای حل این مشکل که به علت باقی ماندن آثار ویروس و تروجان بعد از شناسایی واز بین بردن توسط انتی ویروس به وجود میاد باید این کارو انجام داد:
باید فایل Autorun.inf را از شاخه اصلی تمام درایوهای خود پاک کنید.برای اینکار در پنجره My Computer در قسمت Adress bar نام درایو را به این صورت (:C) وارد کرده و Enter را بزنید.
حال از منوی Tools گزینه Folder Options را انتخاب کنید.از لبه View گزینه Hide Protected Operating system file را بیابید و تیک کنار آن را بردارید.پس از تایید در شاخه اصلی درایو خود فایلهای دیگری اضافه میشوند.فایل Autorun.inf را پیدا کرده و پاک کنید.از تمام درایوهای خود این فایل را پاک کنید و بعد سیستمتان را Restart کنید.
این راه را امتحان کنید انشا ا... که میشه.اگر هم نشد اساتید خوبی هم هستند که حتماً راه حل مشکلتونو میدونن و هر وقت پستتونو ببینن پاسخ میدن.

Mohsen
July 13th, 2009, 04:31
سلام

كسي از دوستان در مورد خصوصيات صفحات نمايش LED اطلاع دقيقي داره ؟

ممنون

SEYED
July 13th, 2009, 06:10
مدتی است که با کلیک بر روی آیکون Recycle Bin اثری از فایل های پاگ شده نیست و اگر بر روی گزینه Empty Recycle Bin کلیک کنم همیشه 7 آیتم برای پاک کردن اعلام میکند
باتشکر از دوستانی که در رفع این مشکل میتوانند کمک کنند

Kambiz_T.A
July 13th, 2009, 12:51
سلام

كسي از دوستان در مورد خصوصيات صفحات نمايش LED اطلاع دقيقي داره ؟

ممنون

با سلام

این نوع صفحات نمایش ابتدا برای صفحات نمایش بسیار بزرک استفاده میشد

بخاطر اینکه نمیتوانستند لامپ تصویر بسیار بزرگ بسازند

ولی اخیرا این فن آوری در ساخت تلویزیون های خانگی هم استفاده میشود و دارد جایگزین LCD , میشود

از برتری های آن نسبت به LCD میتوان به مصرف برق کمتر و شارپ و کنتراست بالاتر و طول عمر بیشتر و آسیب پذیری کمتر و استفاده در ابعاد بزرگتر بدون افت کیفیت تصویر نام برد

در ضمن LED مخفف Light-emitting diode

موفق و پیروز باشید

Man1
July 13th, 2009, 13:35
جناب کامبیز خان.سلام. در همین تابیک یک صفحه قبل سوالی در مورد کاسبرسکی دارم که مربوط به شما بوده لطفا نظرتونو بفرمایید.ممنون.

Kambiz_T.A
July 13th, 2009, 15:28
جناب کامبیز خان.سلام. در همین تابیک یک صفحه قبل سوالی در مورد کاسبرسکی دارم که مربوط به شما بوده لطفا نظرتونو بفرمایید.ممنون.

با سلام

شرمنده دوست عزیز من پست شما را ندیده بودم

شما باید حتما نسخه قبلی را un install کنید

حالا اگر با خود نرم افزار نمیشود آن را پاک کرد باید از نرم افزارهای un installer استفاده کنید و آن را پاک کنید

خدمت شما

Your Uninstaller! Pro 6.2.1347 Final نرم افزاری قدرتمند در زمینه پاکسازی نرم افزارها به طور کامل

دانلود با حجم ۳.۷ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

hamidrezamf
July 25th, 2009, 13:59
سلام
سوال در مورد capture كردن از دوربين هاي فيلمبرداري آنالوگ دارم...
اول اينكه چه كارتي بايد داشته باشيم و چه ورودي داشته باشه؟ من كارت گرافيكم Geforce fx 5500 هستش...غير از ورودي مونيتور دوتا ورودي ديگه داره ..اصلا"‌ اين دو ورودي ها براي اينكاره يا بايد كارت كپچر داشت؟
اگر با اين كارت نميشه , اينطور كه تو اينترنت خوندم با كارتهايي كه tv ميگيره ميشه اينكارو كرد...رو يه سيستم ديگه ازون كارتها هم دارم...
در مورد كابل مورد نياز و همينطور نرم افزار مناسب براي اينكار هم توضيح بديد ممنون ميشم...

موفق و سلامت باشيد...

rasoulg
July 26th, 2009, 15:49
ضمن تشکر از جناب آقا محسن عزیز ، که خبر دادند این تاپیک به نالار عمومی منتقل شده است.
مدتی است که فایل کامپیوتر بنده که فایل اصلی و ویندوز در آن نصب است، پر شده و ویندوز پیام پر شدن را می دهد. وقتی روی پنجره اخطار (لو دیسک) کیلیک می کنم، صفحه ای می آید که ظاهرا باید چند جا را علامت بگذارم تا حجم اشغالی کم شود، اما چون نمی دانم کدام یک را باید علامت بگذارم، هیچ کاری نکردم.
یادم آمد که بعضی از فایلها را حذف یا منتقل کنم، مقداری را از My Documents را منتقل کردم، اما برای حذف شنیده ام که ویندوز از بعضی برنامه ها اقدام به گرفتن کپی می کند که باعث پر شدن حجم فایل ویندوز می شود، اما نمی دانم کدام پوشه را باید حذف کنم؟
آیا پوشه temp در C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Temp به این منظور است؟ خلاصه دوستان کمک کنید که خیلی ممنون خواهم شد.

arteshbod
July 26th, 2009, 16:24
ضمن تشکر از جناب آقا محسن عزیز ، که خبر دادند این تاپیک به نالار عمومی منتقل شده است.
مدتی است که فایل کامپیوتر بنده که فایل اصلی و ویندوز در آن نصب است، پر شده و ویندوز پیام پر شدن را می دهد. وقتی روی پنجره اخطار (لو دیسک) کیلیک می کنم، صفحه ای می آید که ظاهرا باید چند جا را علامت بگذارم تا حجم اشغالی کم شود، اما چون نمی دانم کدام یک را باید علامت بگذارم، هیچ کاری نکردم.
یادم آمد که بعضی از فایلها را حذف یا منتقل کنم، مقداری را از My Documents را منتقل کردم، اما برای حذف شنیده ام که ویندوز از بعضی برنامه ها اقدام به گرفتن کپی می کند که باعث پر شدن حجم فایل ویندوز می شود، اما نمی دانم کدام پوشه را باید حذف کنم؟
آیا پوشه temp در C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Temp به این منظور است؟ خلاصه دوستان کمک کنید که خیلی ممنون خواهم شد.

با سلام
بنده نیز بارها با چنین مشکلی مواجه شده ام . موارد زیر به ذهنم میرسد :

احتمالا شما در درایو ویندوز برنامه ای دارید که مرتبا اپدیت میشود و باعث پر شدن تدریجی فضای درایو ویندوز میشود .
ان قضیه ی علامت گذاری و حذف بعضی دیتا ها هم کمک چندانی به حل مشکل نمیکند . من یک دیکشنری داشتم که در درایو c بود و مرتب اپدیت میشد و چنین مشکلی پیش اورده بود . یکبار دیگر هم با یک انتی ویروس چنین مشکلی پیدا کردم . یکبار هم که داشتم یک اکسپرت رو اپتیمایز میکردم حدود 300 بار بک تست گرفتم که یهو دیدم فضای درایو متا پرشده . ممکنه یکسری برنامه ها رو unistall کرده باشی ولی یکسری فایلهاش مونده باشه اونها رو هم چک کن . یکوقت ممکنه فایلهای پر حجمی hidden شده باشند . اگر مرورگر اینترنت شما در درایو ز c باشد ممکن است بخاطر نگهداری طولانی مدت کوکی ها و history ها فضای زیادی را گرفته باشد . سطل اشغال را هم چک کن . فایلهایی در library مدیا پلیر هستند که در طول مدت زمان طولانی هنگام اجرای اهنگها یا فیلمها در این قسمت کپی میشوند . این قسمت را هم چک کنید .موارد اینچنینی را در مورد همه ی برنامه ها چک کنید . اگر مدت زیادی است ویندوز عوض نکرده اید احتمالا مربوط به پر شدن هیستوری برنامه های مختلف است . مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسد . در نهایت اگر حل نشد باید ویندوز عوض کنید .

aram2006
July 26th, 2009, 17:47
سلام
سوال در مورد capture كردن از دوربين هاي فيلمبرداري آنالوگ دارم...
اول اينكه چه كارتي بايد داشته باشيم و چه ورودي داشته باشه؟ من كارت گرافيكم Geforce fx 5500 هستش...غير از ورودي مونيتور دوتا ورودي ديگه داره ..اصلا"‌ اين دو ورودي ها براي اينكاره يا بايد كارت كپچر داشت؟
اگر با اين كارت نميشه , اينطور كه تو اينترنت خوندم با كارتهايي كه tv ميگيره ميشه اينكارو كرد...رو يه سيستم ديگه ازون كارتها هم دارم...
در مورد كابل مورد نياز و همينطور نرم افزار مناسب براي اينكار هم توضيح بديد ممنون ميشم...

موفق و سلامت باشيد...

كارت گرافيك فقط بعنوان خروجي كار ميكنه و اون دوتاي ديگه هم خروجي تصوير هستن نه ورودي

با كارت TV هم ميشه كپچر كرد... ولي از نظر كيفيت تصوير خيلي افت پيدا مي كنه... يا بايد از كارتهاي كپچر استفاده بكنين و يا كارت I-Link

بستگي به نوع دوربين شما داره كه چه نوع خروجي هايي رو ميتونه بده... اگه از هندي كم هاي جديد باشه... تقريبا ميشه گفت همشون خروجي I-Link -------IEEE1394-----Fire Wireدارن.... همه اون اسامي يكي هستن.... هر شركتي با يه اسم عنوان مي كنه.
حالا اگه مين برد شما پورت I-Link داشته باشه كه نيازي به هيچ سخت افزار اضافي ندارين و از اون طريق مي تونين اقدام كنين فقط بايد نرم افزار Ulead Video Studio رو هم نصب كنين... ولي اگه مين برد شما از بابت اون پورت شرمنده باشه فقط كافيه يه كارت I-Link بگيرين... قيمتش هم مناسبه... فكر كنم در حدود 20 30 تومن
پورت I-link تقريبا شبيه پورت USB هست... البته اينا هم بزرگ و كوچيك دارن
اگه دوربينتون نتونه خروجي I-link بده... اگه كيفيت تصوير براتون خيلي مهمه و هزينه براتون مهم نيست:blink: مي تونين كارت كپچر بگيرين... دقت كنين كه كارت كپچر فقط مخصوص اين كار هست و نمي تونه كانال هاي تلويزيون رو بگيره... قيمتش هم در حدود 200 300 تومن هست... بسته به مارك دارن

اگه هيچ كدوم از اينا نشد... بيرين سراغ كارت TV

كارتهاي كپچر و TV نرم افزار هاي مخصوص خودشون رو دارن... كابل هم معمولا روي كارت ميدن...

بعنوان يه توصيه اگر خواستين از كارت TV يا كپچر استفاده كنين ... چون اين كارتها تنظيمات خاص خودشون رو دارن... هنگام خريد كيس تون و دوربينتون رو هم ببرين و از فروشنده بخواين يه مقدار براتون كپچر كنه تا كيفيت تصوير رو ببنين...

aram2006
July 26th, 2009, 18:06

اگه از درايو C بعنوان آرشيو استفاده كردين بهترين كار اينه كه تمام فايل هاي صوتي و تصويري و اسناد ديگه رو كه مربوط به ويندوز نيستن به محل ديگه اي منتقل كنين
در همون صفحه اي كه گفتين باز ميشه مي تونين همه گزينه ها رو تيك بزنين و ادامه بدين... جلوي هر مورد نوشته كه چقدر از فضاي ديسك رو اشغال كرده ببينين با پاك شدن اون فايل ها مشكل حل ميشه يا تلاش بيخود هست

اگه لايو آپديت ويندوز فعال هست به اين آدرس برين C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download و همه فايل ها رو حذف كنيد

My Comupter رو باز كنين برين منوي Tools-> Folder Options-> View بعد گزينه Show hidden files and folders رو انتخاب كنين.
بعد بريد داخل فولدر ويندوز و همه فولدر هاي آبي رنگي كه با نام $ شروع شدن رو پاك كنين

هر اشتباهي در پاك كردن فايل ها مي تونه منجر به پرپر شدن ويندوز بشه... پس دقت كنين... در ضمن اگه زياد بك تست گرفتين از پاك سازي متا تريدر هم چشم پوشي نكنين

daivid
July 26th, 2009, 18:59
سلام

من نميدونم مودمم چه ايرادي پيدا كرده كه شماره ميگيره ولي نميتونم كانكت شم .الانم با يك لب تاپ كانكت شدم.كانكشن و چك كردم .كانكشن جديد ساختم.سي دي مودمو دوباره اد كردم.با انتي ويروس nod32 اسكن كردم.خلاصه نشد كه نشد.ارور ميده كه نميتونه وصل شه.اگه دوستان راهي به نظرشون ميرسه بگن ممنون ميشم.در ضمن اگه كسي از اين پكيجهاي عيب ياب كامپيوتر سراغ داره ممنون ميشم اپلود كنه.

با تشكر

aram2006
July 26th, 2009, 19:23
سلام

من نميدونم مودمم چه ايرادي پيدا كرده كه شماره ميگيره ولي نميتونم كانكت شم .الانم با يك لب تاپ كانكت شدم.كانكشن و چك كردم .كانكشن جديد ساختم.سي دي مودمو دوباره اد كردم.با انتي ويروس nod32 اسكن كردم.خلاصه نشد كه نشد.ارور ميده كه نميتونه وصل شه.اگه دوستان راهي به نظرشون ميرسه بگن ممنون ميشم.در ضمن اگه كسي از اين پكيجهاي عيب ياب كامپيوتر سراغ داره ممنون ميشم اپلود كنه.

با تشكر

چه اروري ميده...؟ قبلا با همين مودم و همين خط تلفن از اينترنت استفاده كردين؟؟

يه صحبتي هم با ISP بكنين شايد بد نباشه:)

daivid
July 26th, 2009, 20:47
چه اروري ميده...؟ قبلا با همين مودم و همين خط تلفن از اينترنت استفاده كردين؟؟

يه صحبتي هم با ISP بكنين شايد بد نباشه:)

بعد از 2 روز وکلی کانکت کردن ولی کانکت نشدن الان اومدم یک عکس از دسکتاپ بندازم از ارور بعد از یک ارور برای دفعه دوم کانکت شد:blink:اقا عجب پا قدمی داری:whoow:یک دستی به سر ما بکش:happy:تعمیر کامپیوتر با aram2006 از را دور بدون دست زدن به کامپیوتر:whoow:

حالا از شوخی گذشته این ارورو میداد نمیدونم الان اگه دیسکانکت شم دوباره وصل میشه یا نه.با لب تابم چه با adsl چه با انواع دایل اپها وصل میشم مشکلی نداره اما با هیچ کدوم نمیتونستم با این سیستم وصل بشم.قبلنم مشکلی نبود.
اینم عکس ارور
63582
در ضمن اگه كسي از اين پكيجهاي عيب ياب كامپيوتر سراغ داره ممنون ميشم اپلود كنه

rasoulg
July 26th, 2009, 22:01
My Comupter رو باز كنين برين منوي Tools-> Folder Options-> View بعد گزينه Show hidden files and folders رو انتخاب كنين.
بعد بريد داخل فولدر ويندوز و همه فولدر هاي آبي رنگي كه با نام $ شروع شدن رو پاك كنين

این کار رو کردم، اما هیچ فولدری آبی رنگ نبود.

aram2006
July 26th, 2009, 22:22
این کار رو کردم، اما هیچ فولدری آبی رنگ نبود.

خب پس مشكل بخاطر آپديت شدن ويندوز نيست...

كارهاي قبل از اونو هم كرديد... فرقي كرده يا نه...؟ اندازه درايو C چقدره؟

aram2006
July 26th, 2009, 22:28
بعد از 2 روز وکلی کانکت کردن ولی کانکت نشدن الان اومدم یک عکس از دسکتاپ بندازم از ارور بعد از یک ارور برای دفعه دوم کانکت شد:blink:اقا عجب پا قدمی داری:whoow:یک دستی به سر ما بکش:happy:تعمیر کامپیوتر با aram2006 از را دور بدون دست زدن به کامپیوتر:whoow:

حالا از شوخی گذشته این ارورو میداد نمیدونم الان اگه دیسکانکت شم دوباره وصل میشه یا نه.با لب تابم چه با adsl چه با انواع دایل اپها وصل میشم مشکلی نداره اما با هیچ کدوم نمیتونستم با این سیستم وصل بشم.قبلنم مشکلی نبود.
اینم عکس ارور
63582

خدا كنه كه اين خوب شدنش دوباره خراب نشه... نميدونم كانكشن معمولي بود يا VPN الان فقط يه راه حل به ذهنم ميرسه... دو تا فايل ضميمه مي كنم ... يكي براي تنظيمات VPN و ديگري براي Dial Up و يا ADSL ... اگه تنظيمات شما هم مثل اينا باشه... ديگه من بي تقصير بيدم... بايد زنگ بزنين از ISP بپرسين... من صواطم تا اينجا بود...

يه بار هم همه آنتي ويروس ها و فايروال ها رو غير فعال كنين ببينين درست ميشه يا نه...؟

پ.ن: مي ترسم دست بكشم سرت موهات بريزه و كچل شي:blink::whoow:

rasoulg
July 27th, 2009, 11:04
خب پس مشكل بخاطر آپديت شدن ويندوز نيست...

كارهاي قبل از اونو هم كرديد... فرقي كرده يا نه...؟ اندازه درايو C چقدره؟

تقریبا هم اون کارها رو کردم، به خصوص انتقال همه مطالب My Documents به یک درایو دیگر، الان از کل 6.65 گیگا حجم درایو C حدود 2 گیگا بایت خالی شده است. البته اکثر این 2 گیگا حجم My Documents استت که منتقل شده است.
فکر می کنید 6.65 گیگا برای درایو c حجم کمی است، راهی می شود افزایش داد؟
ممنون

arteshbod
July 27th, 2009, 11:27
تقریبا هم اون کارها رو کردم، به خصوص انتقال همه مطالب My Documents به یک درایو دیگر، الان از کل 6.65 گیگا حجم درایو C حدود 2 گیگا بایت خالی شده است. البته اکثر این 2 گیگا حجم My Documents استت که منتقل شده است.
ممنون
به نظر من که کم نیست . فکر نکنم دیگه اون ارور رو بده
هنوز هم میده؟
برای افزایش حجم درایو باید تعداد پارتیشنهاتون رو کم کنید

aram2006
July 27th, 2009, 13:10
ممنون

خب همين 2 گيگا هم براتون خوبه... فقط از اين به بعد ديگه نبايد نرم افزار ها رو روي اين درايو نصب كنين... موقع نصب نرم افزار آدرسي بجز درايو C بدين.... 2 گيگا براي كارهاي خود ويندوز كافيه

ميشه افزايش داد ولي به اين راحتي نيست... بفكرش نباشين بهتره

daivid
July 29th, 2009, 13:15
سلام

کسایی که با دایل اپ کار میکنند و سرعت پائین اذیتشون میکنه چند تا پست زیر رو بخونند و اجرا کنند.سرعت دایل اپ منو از 52 به 115 رسوند.

عکس:
63657

پستها:

rasoulg
July 29th, 2009, 13:21
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود آخرین نسخه موزیلا (فایرفاکس) رو لطف کنه اینجا بگذاره.
ممنون

termes
July 29th, 2009, 13:49
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود آخرین نسخه موزیلا (فایرفاکس) رو لطف کنه اینجا بگذاره.
ممنون

MEY$AM
July 29th, 2009, 14:36
اینم نسخه پرتابل فایرفاکس ورژن
Mozilla Firefox Portable 3.5.1

rasoulg
July 29th, 2009, 20:28
مشکلات من یکی دوتا که نیست!
تو چند پست بالاتر گفتم که درایو c که درایو ویندوز بود، پر شده است. دوستان لطف کردند چند راه حل ارائه دادند. اما احتمالا من نادانسته به فایلهای اصلی ویندوز دست زده بودم که بعد از خاموشی کامپیوتر دیگه ویندوز بالا نیومد.
مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم، اما همه اطلاعات درایو c از جمله نرم افزارهای اصلی مثل موزیلا، ورد، اینترنت دانلود منیجر (idm) ، وینپار، وینرار پاک شده است.
تا الان تنها موزیلا را دوباره نصب کرده ام. هر کدام از دوستان لینک دانلود راحت نرم افزارهای گفته شده رو اگر بگذارند خیلی ممنون میشوم.

mercury
July 29th, 2009, 20:51
درود به دوستان

یک نرم افزار میخوام که به معنای واقعی دانلود رو مدیریت کنه !
واقعی به خاطر این میگم که نرم افزارهایی که تا به حال استفاده کردم برای دانلود خیلی از فایل ها و یا برای خیلی از سایتهایی که برای آپلود استفاده می شوند کارایی ندارند.
به عنوان نمونه مثلاً نرم افزار مدیریت دانلود برای دانلود یک فایل 700 مگی با فرمت avi از سایت depositfiles !

پیشاپیش سپاسگزارم بابت پاسخ

shahroodi
July 29th, 2009, 21:05
درود به دوستان

یک نرم افزار میخوام که به معنای واقعی دانلود رو مدیریت کنه !
واقعی به خاطر این میگم که نرم افزارهایی که تا به حال استفاده کردم برای دانلود خیلی از فایل ها و یا برای خیلی از سایتهایی که برای آپلود استفاده می شوند کارایی ندارند.
به عنوان نمونه مثلاً نرم افزار مدیریت دانلود برای دانلود یک فایل 700 مگی با فرمت avi از سایت depositfiles !

پیشاپیش سپاسگزارم بابت پاسخ

سلام مرکوری جان
اقا یک موقع هم مشکل از نرم افزار نیست بلکه از سایت اپلود سنتر هستش...مثلا بعضی سایتها قابلیت رسیوم رو پشتیبانی نمیکنند.

شخصا از IDM استفاده میکنم و خیلی راضیم.

ارادتمند :)

mercury
July 29th, 2009, 21:11
سلام مرکوری جان
اقا یک موقع هم مشکل از نرم افزار نیست بلکه از سایت اپلود سنتر هستش...مثلا بعضی سایتها قابلیت رسیوم رو پشتیبانی نمیکنند.

شخصا از IDM استفاده میکنم و خیلی راضیم.

ارادتمند :)

مرسی آقای شاهرودی

آخه یکی نیست به این سایتها بگه که با این ADSL درب و داغون ایران چرا شما قابلیت رسیوم رو پشتیبانی نمی کنید:mad:

واقعیت ماجرا اینه که از صبح تا حالا می خوام یه فیلم 700 مگی رو دانلود کنم ولی هی یه بلایی نازل میشه !!
البته تا حالا رکورد 500 مگ رو زدم و تا اونجای فیلم رو دیدم البته به صورت سریالی :huh: ولی خوب مزه فیلم به آخرشه !

به هر حال از شما آقای شاهرودی ممنونم.

Man1
July 29th, 2009, 22:29
دوستان کامبیوتر منم سرعتش خیلی کم شده وقتی انتیویروس رو از کار میندازم بهتر میشه ولی بعد.. چیکارش باید بکنم؟
ضمنا درایو سی 1 گیگ فضای خالی داره و و فایلهای موجود در اونم ویندوز و متعلقاتشه.

arteshbod
July 29th, 2009, 23:02
دوستان کامبیوتر منم سرعتش خیلی کم شده وقتی انتیویروس رو از کار میندازم بهتر میشه ولی بعد.. چیکارش باید بکنم؟
ضمنا درایو سی 1 گیگ فضای خالی داره و و فایلهای موجود در اونم ویندوز و متعلقاتشه.

دسکتاپتان شلوغ است ؟ فایلهای حجیم در دسکتاپ دارید ؟

جدیدا قطعات سخت افزاری را تعویض کرده اید ؟

از قابلیت یکپارچه سازی هارد (hard defrgmenter) استفاده کرده اید ؟ (..start<all program<system tools<hard d)

وقتی سرعت کم است ایا صفحات وب باز شده ی زیادی دارید ؟

ایا برنامه های متعدد را همزمان استارت میکنید ؟

ویندوز را خیلی وقت است عوض نکرده اید ؟

MEY$AM
July 29th, 2009, 23:08
تو چند پست بالاتر گفتم که درایو c که درایو ویندوز بود، پر شده است. دوستان لطف کردند چند راه حل ارائه دادند. اما احتمالا من نادانسته به فایلهای اصلی ویندوز دست زده بودم که بعد از خاموشی کامپیوتر دیگه ویندوز بالا نیومد.
مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم، اما همه اطلاعات درایو c از جمله نرم افزارهای اصلی مثل موزیلا، ورد، اینترنت دانلود منیجر (idm) ، وینپار، وینرار پاک شده است.
تا الان تنها موزیلا را دوباره نصب کرده ام. هر کدام از دوستان لینک دانلود راحت نرم افزارهای گفته شده رو اگر بگذارند خیلی ممنون میشوم.

این دوسایت نرم افزارهای مورد نیاز شما رو به روز با لینک مستقیم دارن

Ashkan1
July 29th, 2009, 23:12
شاخه ها وفولدر ها ویندوز به این راحی ها پاک نمیشند و اگر هم چیزی را پاک کنید دوباره خود ویندوز میسازه.
چرا برا تهیه و نصب نرم افزار هایی که نام بردید از سی دی هایی مثل قرمز استفاده نمیکنید؟!
به هر حال این سایت هم هست که در قسمت جستجوش سرچ کنید تقریبا همه چیز داره.

Ashkan1
July 29th, 2009, 23:19
انتی ویروستون چیه؟

rasoulg
July 30th, 2009, 00:04
سلام

کسایی که با دایل اپ کار میکنند و سرعت پائین اذیتشون میکنه چند تا پست زیر رو بخونند و اجرا کنند.سرعت دایل اپ منو از 52 به 115 رسوند.

عکس:
63657

پستها:

دوستانی که با دیال آپ کار می کنند، از این راهنمایی ها غافل نشوند که خیلی عالی جواب می دهد.

Man1
July 30th, 2009, 00:28
انتی ویروستون چیه؟

کاسبر سکی .البته امتحان کردم با همه انتی ویروسها همینطوریه.

Ashkan1
July 30th, 2009, 00:36
کاسبر سکی .البته امتحان کردم با همه انتی ویروسها همینطوریه.
این انتی ویروس ها دیگه واسه سیستم های ما (اگه سیستمتون پایین باشه)بد جواب میدند زیاد از سی پی یو بار میکشند.ند اسمارت سکوریتی را نصب کنید مشکلتون حل میشه.

Man1
July 30th, 2009, 10:22
این انتی ویروس ها دیگه واسه سیستم های ما (اگه سیستمتون پایین باشه)بد جواب میدند زیاد از سی پی یو بار میکشند.ند اسمارت سکوریتی را نصب کنید مشکلتون حل میشه.
ممنون از راهنمایی شما اگه ممکنه لینک مربوطه را هم بفرمایید.

Ashkan1
July 30th, 2009, 13:01
ممنون از راهنمایی شما اگه ممکنه لینک مربوطه را هم بفرمایید.
این لینک خود سایت ند [Only registered and activated users can see links]

از اینجا هم میتونید دانلود کنید که راحت تره [Only registered and activated users can see links] n_final/
احتاج به دانلود ک ر ک هم بنظرم نداشته باشید.
اگه سی دی اورجینالش را هم تهیه کنید بنظرم بد نباشه قیمتش فکر نکنم زیاد بالا باشه.:)

isar
July 31st, 2009, 13:42
درود بر سروران گرامی

سریال نرم افزار DU meter 4 رو میخواستم که اگر لطف کنید ممنون میشم.

تشکر قبلی

MOON
July 31st, 2009, 14:36
سلام متاتردر من بیغام ابدیت میدهد ولیی ابدیت نمیشود جرا اینجوری است

arteshbod
July 31st, 2009, 14:44

درود

یعنی چجوری میشود ؟ روی start کلیک میکنید ولی پنجره اش بسته میشه ؟

برای من هم یکدفعه اپدیت نمیشود . معمولا وقتی متای جدید نصب میکنم باید 20 بار باز و بستش کنم و هردفعه هم اپدیت کنم تا کاملا اپدیت بشه ولی اخرین بار که تموم میشه پیغام update and restart میدهد و restart میشود و اپدیت کامل میشود . اگر مال شما هم اینجوری هست که طبیعیه چندین بار باید باز و بسته بشه و اپدیت بشه تا تموم بشه . اما اگه کلا اپدیت نمیشه اون یه مسئله دیگه است .
به سرعت و قطعی و وصلی اینترنت هم بستگی داره . اگه از دایل اپ استفاده میکنید ممکنه گاهی اوقات سرعت اونقدر کم بشه که متا کانکشن رو پیدا نکنه و اپدیت نصفه کاره رها بشه .

isar
July 31st, 2009, 15:07

درود

یعنی چجوری میشود ؟ روی start کلیک میکنید ولی پنجره اش بسته میشه ؟

برای من هم یکدفعه اپدیت نمیشود . معمولا وقتی متای جدید نصب میکنم باید 20 بار باز و بستش کنم و هردفعه هم اپدیت کنم تا کاملا اپدیت بشه ولی اخرین بار که تموم میشه پیغام update and restart میدهد و restart میشود و اپدیت کامل میشود . اگر مال شما هم اینجوری هست که طبیعیه چندین بار باید باز و بسته بشه و اپدیت بشه تا تموم بشه . اما اگه کلا اپدیت نمیشه اون یه مسئله دیگه است .
به سرعت و قطعی و وصلی اینترنت هم بستگی داره . اگه از دایل اپ استفاده میکنید ممکنه گاهی اوقات سرعت اونقدر کم بشه که متا کانکشن رو پیدا نکنه و اپدیت نصفه کاره رها بشه .

از این اتفاقها زیاد میافته.
من هم یه همچین مشکلی داشتم. متاتریدر پیغام آپدیت میداد. بعد که آپدیت تموم میشد پیغام Update and Restart میداد. اما بعد از اینکه رستارت میشد، باز هم همون ورژن قبلی بود :blink::blink:
بارها آپدیت و رستارت شد اما باز هم همون آش و همون کاسه.

در نهایت ورژن جدید رو از سایت بروکر دانلود کردم.

Ashkan1
July 31st, 2009, 15:14
درود بر سروران گرامی

سریال نرم افزار DU meter 4 رو میخواستم که اگر لطف کنید ممنون میشم.

تشکر قبلی
:blink:

fnima2000
August 2nd, 2009, 01:53
بدون شرح

می شود لطف کنید بگویید از کدام isp اکانت دارید و از چه نوعی است و با توجه به اینکه محل سکونت را لاهیجان گذاشته اید آیا این سرعت مربوط به لاهیجان است؟

Hamed2420
August 3rd, 2009, 11:10
می شود لطف کنید بگویید از کدام isp اکانت دارید و از چه نوعی است و با توجه به اینکه محل سکونت را لاهیجان گذاشته اید آیا این سرعت مربوط به لاهیجان است؟
اينجور سرعتها مربوط به شركت ها ميشه كه پهناي باند اجاره ميكنن مگر اينكه جناب اميدي هم واسه صفاي دلشون ماهي چند ميليون تومان پرداخت كنن و پهناي باند اجاره كرده باشن :happy:

شركت ما كه غوله اينه وضعش. خوش به حال جناب اميدي:p:

rasoulg
August 3rd, 2009, 18:04
در ادامه مشکلات قبلی من:
موزیلا را از طریق لینکی که دوستان مرحمت کردند از خود سایت موزیلا دانلود کردم. یک روز هم بدون مشکل کار کرد. اما نمی دونم چی شد که قاطی کرد. دوباره هم سعی کردم نصب کنم اما نمیشه. حتی کلا موزیلا را پاک کردم و دوباره خواستم دانلود کنم اما این اخطار را می دهد.

the requested file doesnot exist
:details
[Only registered and activated users can see links] 404 not found

خلاصه موندم چی کار کنم. اینو بگم که هیچ چی برای من موزیلا نمیشه. من حتی کروم گوگل رو هم دانلود کردم اما با اون هم راحت نیستم. دوستان کمک کنند تا این مشکل ما حل بشه.
ممنون

Ashkan1
August 3rd, 2009, 18:55
در ادامه مشکلات قبلی من:
موزیلا را از طریق لینکی که دوستان مرحمت کردند از خود سایت موزیلا دانلود کردم. یک روز هم بدون مشکل کار کرد. اما نمی دونم چی شد که قاطی کرد. دوباره هم سعی کردم نصب کنم اما نمیشه. حتی کلا موزیلا را پاک کردم و دوباره خواستم دانلود کنم اما این اخطار را می دهد.

خلاصه موندم چی کار کنم. اینو بگم که هیچ چی برای من موزیلا نمیشه. من حتی کروم گوگل رو هم دانلود کردم اما با اون هم راحت نیستم. دوستان کمک کنند تا این مشکل ما حل بشه.
ممنون
1- بهتره انتی ویروستون را Exit یا Disable کنید و موزیلا را دوباره نصب کنید البته قبلش برید به این آدرس C:\Program Files و اگه چیزی ازش مونده را دستی پاک کنید.
2- ویندوزتون هم ممکنه به احتمال زیاد ویروسی باشه.(البته در پست قبلی خاطرم هست که فرموده بودید که تازه ویندوز نصب کرده اید اما دلیل نمیشه که ویندوزتون ویروس نداشته باشه)بهتره با یه انتی ویروس خوب کل سیستمتون را اسکن کنید.
3_ سرعت اکسپلورر 8 هم خیلی خوبه و کار باهاش بنظر من راحت تره که اگه دوست داشتید میتونید از خود سایت مایکروسافت بگیرید.

aram2006
August 3rd, 2009, 19:31
در ادامه مشکلات قبلی من:

ممنون

اون خطايي كه ميده به كامپيوتر شما ربطي نداره... اون فايل ها رو از روي سرور برداشتن... يا اينكه سايت اونا مشكل داره...كه مي گه فايل هاي درخواستي موجود نيست

اين لينك مال خود موزيلا ست.... ورژن 3.5.1

arteshbod
August 3rd, 2009, 19:34
در ادامه مشکلات قبلی من:

ممنون
درود

من در این لینک نسخه ی 3.0.11 را برایتان اپلود کردم . من مدتهاست با این نسخه کار میکنم و مشکلی نداشته ام .

احتمالا پ ر و کسی تنظیم نکرده اید ؟ از همین اعداد و ارقامی که یکسری قسمتها وارد میکنند؟

ضمنا بهتره تو درایوی بغیر از c نصب بشه .

arteshbod
August 3rd, 2009, 20:17
بنده هم مدتی است مشکلی پیدا کرده ام که از دوستان تقاضای همفکری و کمک دارم :

مشکل مودم ADSL هست مارکش PLANET هست . تا اونجا که میدونم و شنیدم مودم خوب و معتبری هست اما مشکل اینجاست که وقتی به مدت 48 ساعت یا 72 ساعت یکسره روشن میماند روز بعد هنگ میکند و با اینکه از نظر کانکشن و ISP هم مشکلی وجود ندارد ولی دیتایی نمیدهد باید بزاری نیم ساعت خاموش باشه تا دوباره تا اخر شب کار کنه واگه باز هم تا فردا روشن باشه دوباره هنگ میکنه و دیتا نمیدهد . ایا برای باقی دوستان نیز چنین مسئله ای وجود دارد ؟ ضمنا با توجه به اینکه دو کاربره هستیم ( من و همسایه بالاییمون :blink:) امکان اینکه هر شب مودم را خاموش کنم وجود ندارد یعنی یک جور نا هماهنگی بین ساعت کاری من و اون بوجود میاید . من روزها کار میکنم اون شبها . تا - 8 -7 ماه این مشکل رو نداشتیم تازگی اینجوری شده . گارانتی مودم هم تمام شده ضمنا از این گیتهای SPLITER هم گذاشته ام اما مشکل کماکان پا بر جاست .

با تشکر

aram2006
August 3rd, 2009, 22:12

مشکل مودم ADSL هست مارکش PLANET هست . تا اونجا که میدونم و شنیدم مودم خوب و معتبری هست اما مشکل اینجاست که وقتی به مدت 48 ساعت یا 72 ساعت یکسره روشن میماند روز بعد هنگ میکند و با اینکه از نظر کانکشن و ISP هم مشکلی وجود ندارد ولی دیتایی نمیدهد باید بزاری نیم ساعت خاموش باشه تا دوباره تا اخر شب کار کنه واگه باز هم تا فردا روشن باشه دوباره هنگ میکنه و دیتا نمیدهد . ایا برای باقی دوستان نیز چنین مسئله ای وجود دارد ؟ ضمنا با توجه به اینکه دو کاربره هستیم ( من و همسایه بالاییمون :blink:) امکان اینکه هر شب مودم را خاموش کنم وجود ندارد یعنی یک جور نا هماهنگی بین ساعت کاری من و اون بوجود میاید . من روزها کار میکنم اون شبها . تا - 8 -7 ماه این مشکل رو نداشتیم تازگی اینجوری شده . گارانتی مودم هم تمام شده ضمنا از این گیتهای SPLITER هم گذاشته ام اما مشکل کماکان پا بر جاست .

با تشکر

:blink::blink:

من الان كه ADSL دارم ديگه اين مشكل برام پيش نيومده... ولي قبلا كه Dial Up بود با اين مشكل مواجه مي شدم و بايد يه بار كامپيوترم رو ريست مي كردم... مشكل من زماني نبود و حجمي بود... يعني مثلا اگه ميزان ترانسفرم به 50 مگا مي رسيد... ديگه ديتايي نميداد و مجبور بودم يه بار ريست كنم. شما هم يه كنترلي بكنين ببينين آيا هميشه تو يه محدوده حجمي مشخص اين اتفاق ميفته يا نه فقط زمان تاثير داره.؟؟

گفتين بايد بعد از هنگ كردن نيم ساعت خاموش بمونه تا دوباره راه بيفته....؟ چرا نيم ساعت...؟ دقت كردين كه آيا مودم داغ ميشه يا نه....؟

آيا با ISP در ميون گذاشتين... چون همون طور كه ميدونين الان نزديك دو ماهي ميشه كه وضع اينترنت گل و بلبل تر شده ... شايد تازگي ها از اونور محدوديت ترانسفر اعمال كرده باشن.

براي ADSL من هم بعضي وقتا اينجور اتفاقا ميفته ولي فقط با ديسكانكت كردن... دوباره همه چي عادي ميشه... حتي نيازي نيست مودم رو خاموش كنم.

بعضي وقتا ستينگ مودم به هم مي خوره... معمولا مودم هاي ADSL يه كليد مخفي براي ريست كردن تنظيمات دارن... كه همه چي رو به حالت اوليه بر مي گردونه... ولي بهتره قبل از اين كار با ISP صحبت بكنين... يا شايد بهتر باشه اونا اينكار رو براتون انجام بدن...

مودم شما واير لس هست يا كابل؟

دليل اصلي هم اينه كه گارانتي مودم تموم شده...:p خب اون بيچاره ها هم بايد يه نوني بخورن ديگه:rambo::p

arteshbod
August 3rd, 2009, 22:33
:blink::blink:

من الان كه ADSL دارم ديگه اين مشكل برام پيش نيومده... ولي قبلا كه Dial Up بود با اين مشكل مواجه مي شدم و بايد يه بار كامپيوترم رو ريست مي كردم... مشكل من زماني نبود و حجمي بود... يعني مثلا اگه ميزان ترانسفرم به 50 مگا مي رسيد... ديگه ديتايي نميداد و مجبور بودم يه بار ريست كنم. شما هم يه كنترلي بكنين ببينين آيا هميشه تو يه محدوده حجمي مشخص اين اتفاق ميفته يا نه فقط زمان تاثير داره.؟؟

گفتين بايد بعد از هنگ كردن نيم ساعت خاموش بمونه تا دوباره راه بيفته....؟ چرا نيم ساعت...؟ دقت كردين كه آيا مودم داغ ميشه يا نه....؟

آيا با ISP در ميون گذاشتين... چون همون طور كه ميدونين الان نزديك دو ماهي ميشه كه وضع اينترنت گل و بلبل تر شده ... شايد تازگي ها از اونور محدوديت ترانسفر اعمال كرده باشن.

براي ADSL من هم بعضي وقتا اينجور اتفاقا ميفته ولي فقط با ديسكانكت كردن... دوباره همه چي عادي ميشه... حتي نيازي نيست مودم رو خاموش كنم.

بعضي وقتا ستينگ مودم به هم مي خوره... معمولا مودم هاي ADSL يه كليد مخفي براي ريست كردن تنظيمات دارن... كه همه چي رو به حالت اوليه بر مي گردونه... ولي بهتره قبل از اين كار با ISP صحبت بكنين... يا شايد بهتر باشه اونا اينكار رو براتون انجام بدن...

مودم شما واير لس هست يا كابل؟

دليل اصلي هم اينه كه گارانتي مودم تموم شده...:p خب اون بيچاره ها هم بايد يه نوني بخورن ديگه:rambo::p

درود
فکر نمیکنم از نظر حجم مشکلی باشه بیشتر از نظر زمانی این مسئله مطرح هست . روزهایی بوده که دانلودهای بالا داشتم ولی اینطوری نشده .

مودم که داغ میشه ولی نه خیلی ضمنا یک پنکه هم بطور دائم کنار کیس و مودم روشن گذاشتم که حال کنند :laugh:
با isp در میون نگذاشتم ولی میدونم جوابشون چیه : شبکه ی ما سالمه اشکال از شماست اشکال شما هم مشکل خودتونه :blink: ولی چشم بازم در میون میذارم
بنده کانکشن ندارم و تنظیمات در حالت NAT قرار دارد که با روشن بودن کامپیوتر و مودم اتصال برقرار میشود و نیازی به کانکشن و شماره گیری ندارد .

مورد ریست رو همون اول که داشتیم راه اندازی میکردیم چند بار انجام دادیم یه کدی بود تو مرورگر اینترنت وارد میکردن میرفت تو تنظیمات مودم و ریست و همه چیزش از اونجا قابل دسترسی بود ولی باز هم چشم اون رو هم از ISP میپرسم .

مودم ما کابلی هست USB ماله منه LAN ماله دوستم

من نمیدونم چرا طرف حسابهای ما تو نون خوردن از ما موفق ترند چه اقای مودم ساز چه اقای ای بی چه اقای بروکر چه اقای ...... چه اقای ........:(

باز هم متشکرم

Vahid Javaheri
August 4th, 2009, 00:56

با تشکر

با سلام
اگر مودم شما auto detect است وچراغ link و adsl آن هم روشن باشد و آنگاه ارتباط ندارید ،وارد کنترل پنل مودم شوید ([Only registered and activated users can see links]) و به دنبال گزینه ای برای کانکت باشید .احتمالا مشکلتان حل خواهد شد.

موفق باشید:)

arteshbod
August 4th, 2009, 01:05
با سلام
اگر مودم شما auto detect است وچراغ link و adsl آن هم روشن باشد و آنگاه ارتباط ندارید ،وارد کنترل پنل مودم شوید ([Only registered and activated users can see links]) و به دنبال گزینه ای برای کانکت باشید .احتمالا مشکلتان حل خواهد شد.

موفق باشید:)
درود

چراغ لینک روشن است چراغی به نام ADSL ندارد . ان ادرس هم ظاهرا برای مودمهای مختلف فرق میکند . ضمنا مشکل نداشتن ارتباط نیست . وقتی با ای اس پی تماس میگیریم و چک میکند میگوید شما کانکت هستید(خودمان هم با اجرای دستور PING مشکل و یا اروری نمیبینیم ) اما دیتایی رد و بدل نمیشود .

با تشکر

Ashkan1
August 4th, 2009, 01:34
درود

چراغ لینک روشن است چراغی به نام ADSL ندارد . ان ادرس هم ظاهرا برای مودمهای مختلف فرق میکند . ضمنا مشکل نداشتن ارتباط نیست . وقتی با ای اس پی تماس میگیریم و چک میکند میگوید شما کانکت هستید(خودمان هم با اجرای دستور PING مشکل و یا اروری نمیبینیم ) اما دیتایی رد و بدل نمیشود .

با تشکر

مودمتون کنار وسایل برقی نیست؟البته من تجربه همچین مشکلی را ندارم این هم به ذهنم رسید:happy:

arteshbod
August 7th, 2009, 22:58
با سلام و درود

قصد عضویت در یک سایت بامحتوای گرافیکی را دارم که نیاز به نصب java scrip میباشد . لطفا یکی از دوستان لینک دانلود قرار دهد .

با تشکر

البته خودم سرچ کردم ولی هیچ کدوم درست کار نمیکرد .

arteshbod
August 10th, 2009, 23:54
با سلام

سوالاتی در خصوص نحوه ی کار کردن با فیس بوک از دوستان این کاره دارم . حقیقتش من سالهاست دنبال یکی از دوستان قدیمی میگشتم که بطور اتفاقی تو فیس بوک پیداش کردم ولی مشکل اینجاست که اصلا نمیدونم چجوری باید باهاش ارتباط برقرار کنم . البته عضو شدم و پروفایلم را ویرایش کردم ولی نمیتوانم دوستی را اضافه کنم یعنی اون کد رو نمیبینم . وقتی هم که میخام براش پیام بفرستم انگار اصلا دکمه ی send کار نمیکنه نمیدونم بخاطر استفاده از فیل تر شکن است یا مشکل جای دیگری است . چگونه میتوان عضو گروهها شد و فعالیتهای دیگر را انجام داد ؟ این کارهایی که اینهمه همه جا تعریفش رو میکنند چجوری میشه انجام داد ؟ مثلا میگن طرف تو صفحه ی فیس بوکش فلان چیز رو نوشته . من چجوری میتونم این کارها رو انجام بدم ؟ یکجا خوندم که میشه فارسیش کرد اما هر کاری کردم مثل دو مورد بالا نشد که نشد .
البته در خصوص این موارد سرچ کردم ولی چیز بدرد بخور گیرم نیومد .

با تشکر

isar
August 11th, 2009, 00:26
با سلام

سوالاتی در خصوص نحوه ی کار کردن با فیس بوک از دوستان این کاره دارم . حقیقتش من سالهاست دنبال یکی از دوستان قدیمی میگشتم که بطور اتفاقی تو فیس بوک پیداش کردم ولی مشکل اینجاست که اصلا نمیدونم چجوری باید باهاش ارتباط برقرار کنم . البته عضو شدم و پروفایلم را ویرایش کردم ولی نمیتوانم دوستی را اضافه کنم یعنی اون کد رو نمیبینم . وقتی هم که میخام براش پیام بفرستم انگار اصلا دکمه ی send کار نمیکنه نمیدونم بخاطر استفاده از فیل تر شکن است یا مشکل جای دیگری است . چگونه میتوان عضو گروهها شد و فعالیتهای دیگر را انجام داد ؟ این کارهایی که اینهمه همه جا تعریفش رو میکنند چجوری میشه انجام داد ؟ مثلا میگن طرف تو صفحه ی فیس بوکش فلان چیز رو نوشته . من چجوری میتونم این کارها رو انجام بدم ؟ یکجا خوندم که میشه فارسیش کرد اما هر کاری کردم مثل دو مورد بالا نشد که نشد .
البته در خصوص این موارد سرچ کردم ولی چیز بدرد بخور گیرم نیومد .

با تشکر

سلام
سرعت اینترنت شما چنده ؟
مشکل ف....ل.....ر خیلی مشکلات دیگه به وجود آورده که اگر سرعت اینترنتتون بالا باشه مثلا DSL 256 اکثر مشکلات رفع میشه. حتی DSL 128 هم مشکلاتی داره.

lexus
August 11th, 2009, 00:53
درود

با تشکر

من چند وقت پیش همین مشکل را داشتم بعد از کلی دردسر متوجه شدیم از آنتی ویروس میباشد........ setting های آنرا تغییر دهید درست میشود.

arteshbod
August 11th, 2009, 08:08
سلام
سرعت اینترنت شما چنده ؟
مشکل ف....ل.....ر خیلی مشکلات دیگه به وجود آورده که اگر سرعت اینترنتتون بالا باشه مثلا DSL 256 اکثر مشکلات رفع میشه. حتی DSL 128 هم مشکلاتی داره.
سلام
dsl 128 است

arteshbod
August 11th, 2009, 08:10
من چند وقت پیش همین مشکل را داشتم بعد از کلی دردسر متوجه شدیم از آنتی ویروس میباشد........ setting های آنرا تغییر دهید درست میشود.

انتی ویروس ندارم فقط همون فایر وال ویندوز است . انرا تغییر دهم ؟

lexus
August 11th, 2009, 08:44
نه........... فکر نمی کنم از اون باشه.......

Hamed2420
August 11th, 2009, 10:06
انتی ویروس ندارم فقط همون فایر وال ویندوز است . انرا تغییر دهم ؟
جناب ارتشبد
سلام
احتمال اينكه مودم شما در حال وداع با دار فاني باشه زياد هست.
يك مودم از دوست و آشنا قرض كنيد و امتحان كنيد. اگر مشكلي نداشتيد كه مودم خودتون در حال مرخص شدن هست.

arteshbod
August 11th, 2009, 10:17
جناب ارتشبد
سلام
احتمال اينكه مودم شما در حال وداع با دار فاني باشه زياد هست.
يك مودم از دوست و آشنا قرض كنيد و امتحان كنيد. اگر مشكلي نداشتيد كه مودم خودتون در حال مرخص شدن هست.
با سلام و درود

جواب شما با توجه به پستهای قبلیم مبنی بر هنگ کردن مودم بود ؟ یا فیس بوک ؟

چنین مشکلی (غیر فعال بودن ایکنها و لینکها ) را فقط با فیس بوک دارم بقیه ی سایتها مشکلی نداره . مودم رو هم اگه دو روز یکبار شبها خاموش کنم مشکلی نداره . ولی باز هم چشم پیشنهاد شما را هم حتما تست میکنم

isar
August 11th, 2009, 11:00
با سلام و درود

جواب شما با توجه به پستهای قبلیم مبنی بر هنگ کردن مودم بود ؟ یا فیس بوک ؟

چنین مشکلی (غیر فعال بودن ایکنها و لینکها ) را فقط با فیس بوک دارم بقیه ی سایتها مشکلی نداره . مودم رو هم اگه دو روز یکبار شبها خاموش کنم مشکلی نداره . ولی باز هم چشم پیشنهاد شما را هم حتما تست میکنم

سلام

شما چند وقته از مدمتون استفاده میکنید ؟ به هر حال همه قطعات چه مکانیکی و چه الکترونیکی فرسوده میشن.
اگر مدت خیلی زیادیه که از این مودم استفاده میکنید، در یک موقعیت مناسب از نظر مالی، یک مودم TP-LINK بخرید.
فکر میکنم 40 یا 45 تومان باشه.
اگر از دوستان مودم قرض گرفتید، قبل از نصب مودم رو پیش ISP ببرید تا با خط تلفن شما تطبیق داده بشه.

در مورد فیس بوک باید عرض کنم که چون سرور این سایت رو کاملا از ایران پاکسازی کردن، این مشکل در سرعتهای 128 و زیر 128 وجود داره. البته در بعضی جاها.
من هم بعد از مشکلاتی که پیش اومد با خط 128 همین دردسرهای شما رو داشتم.

راستی من اون 2تا کدی که شما باید وارد کنید رو کنسلش کردم. یادم نمیاد از کجا . چیزی که یادمه اینه که درخواست دادم یک کد کانفیرم برای SMS کردن و بعد که اون کد رو وارد کردم، دیگه نیاز نیست هیچ کدی رو وارد کنم. البته SMS که فرستادن بعد از یک هفته به دستم رسید.

arteshbod
August 11th, 2009, 11:22
سلام

شما چند وقته از مدمتون استفاده میکنید ؟ به هر حال همه قطعات چه مکانیکی و چه الکترونیکی فرسوده میشن.
اگر مدت خیلی زیادیه که از این مودم استفاده میکنید، در یک موقعیت مناسب از نظر مالی، یک مودم TP-LINK بخرید.
فکر میکنم 40 یا 45 تومان باشه.
اگر از دوستان مودم قرض گرفتید، قبل از نصب مودم رو پیش ISP ببرید تا با خط تلفن شما تطبیق داده بشه.

در مورد فیس بوک باید عرض کنم که چون سرور این سایت رو کاملا از ایران پاکسازی کردن، این مشکل در سرعتهای 128 و زیر 128 وجود داره. البته در بعضی جاها.
من هم بعد از مشکلاتی که پیش اومد با خط 128 همین دردسرهای شما رو داشتم.

راستی من اون 2تا کدی که شما باید وارد کنید رو کنسلش کردم. یادم نمیاد از کجا . چیزی که یادمه اینه که درخواست دادم یک کد کانفیرم برای SMS کردن و بعد که اون کد رو وارد کردم، دیگه نیاز نیست هیچ کدی رو وارد کنم. البته SMS که فرستادن بعد از یک هفته به دستم رسید.

سلام و درود ممنون از اینکه کمک میکنید

مودم نو هست 6 ماهه هست :huh:
فکر کنم مشکل فیس بوک کلا بخاطر همون موردی بود که گفتید و کاریش هم نمیشه کرد . دست شما درد نکنه .

3der
August 11th, 2009, 11:31
دوستان من اخیرا با یه مشکلی روبرو شدم

از وقتی که دو سه هفته پیش ویندوز عوض کردم هر وقت سیستم برای مدتی مثلا نیم ساعت بلا استفاده بمونه به جای رفتن روی اسکرین سیور به حالتی مثل استند بای در می آد (البته بعضی مواقع روی اسکرین هم می ره و بعد از مدتی همون جوری میشه)

یعنی صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ اون به حالت چشمک زن در می آید وقتی که موس را تکان می دهم یا کلید کیبرد رو می زنم بعد از 5 تا 10 ثانیه به حالت عادی در می آید در مدتی که به این حالت هست اگر به اینترنت کانکت باشم همچنان کانکت باقی می ماند یا اگر برنامه ای باز بوده باز میمونه

من یه چیزایی در مورد هایپر اسنپ یا هایپر اسنک یا یه همچین چیزی شنیدم ( املا دقیق کلمه رو نمی دونم ) که وقتی یه مدت سیستم بیکار بمونه می ره رو اون حالت

این هایپر ... چی هست ؟ برای سیستم خطرناکه ؟ کلا چه طوری می تونم بفهمم که سیستم در این حالت هست و چه جوری می تونم اون رو از این حالت خارج کنم ؟

aram2006
August 11th, 2009, 12:22
دوستان من اخیرا با یه مشکلی روبرو شدم

از وقتی که دو سه هفته پیش ویندوز عوض کردم هر وقت سیستم برای مدتی مثلا نیم ساعت بلا استفاده بمونه به جای رفتن روی اسکرین سیور به حالتی مثل استند بای در می آد (البته بعضی مواقع روی اسکرین هم می ره و بعد از مدتی همون جوری میشه)

یعنی صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ اون به حالت چشمک زن در می آید وقتی که موس را تکان می دهم یا کلید کیبرد رو می زنم بعد از 5 تا 10 ثانیه به حالت عادی در می آید در مدتی که به این حالت هست اگر به اینترنت کانکت باشم همچنان کانکت باقی می ماند یا اگر برنامه ای باز بوده باز میمونه

من یه چیزایی در مورد هایپر اسنپ یا هایپر اسنک یا یه همچین چیزی شنیدم ( املا دقیق کلمه رو نمی دونم ) که وقتی یه مدت سیستم بیکار بمونه می ره رو اون حالت

این هایپر ... چی هست ؟ برای سیستم خطرناکه ؟ کلا چه طوری می تونم بفهمم که سیستم در این حالت هست و چه جوری می تونم اون رو از این حالت خارج کنم ؟

روي دسكتاپ راست كليك كن و گزينه Properties رو انتخاب كن... توي پنجره باز شده برو به قسمت Screen Saver تو اين قسمت اگه كمي بياي پايين نوشته screen saver كه مي توني اونجا هر نوع اسكرين سيوري رو انتخاب كني... توي كادري كه نوشته Wait مي توني مدت زمان انتظار رو بنويسي كه در حالت پيش فرض روي 10 دقيقه قرار داره. اگه از كادر بازشوي Screen Saver گزينه None رو انتخاب كني... دقيقه هيچوقت اسكرين سيور فعال نميشه .

پايين تر كه بري نوشته Power. روش كليك كن... يه پنجره ديگه باز ميشه...
Turn off monitor براي تنظيم زمان خاموش شدن مانيتوره
Turn off Hard disk براي تنظيم زمان خاموش شدن هارد ديسك
System Stand by براي تنظيم زمان رفتن به حالت استند باي... يعني بعد از يه مدت مشخص برق اكثر نقاط كامپيوتر رو خاموش مي كنه... ولي خاموشي مطلق نيست... با يه اشاره دوباره همه چي شروع بكار مي كنه

براي هر كدوم از اين موارد اگه Never رو انتخاب كني ... اون قابليت غير فعال ميشه.

بالاي همون پنجره نوشته Hibernate ;)اگه انتخابش كني يه صفحه اي مياد... كمي پايين تر نوشته Enable Hibernate اگه كادر مقابل اون تيك خورده باشه يعني هايبر نيت فعال هست... فعال بودن اون هيچ ضرري براي كامپيوتر نداره... خود بخود هم به اين حالت نميره و هر وقت خواستين اين كار رو بكين بايد دستي اين كار رو انجام بدين.

براي تنظيمات خاموشي مانيتور و هارد و غيره... زمانهايي رو وارد كنين كه جوري نباشه بعد از مدتي كه خاموش شدن دوباره بيان پشت كامپيوتر و شروع بكار كنين كه دوباره برق اونا وصل بشه... منظورم اينه كه جوري بشه كه برقش زود به زود قطع و وصل نشه... زياد خوب نيست. اگر هم كه Never رو انتخاب كنين به نظرم بهتره.

isar
August 11th, 2009, 13:16
روي دسكتاپ راست كليك كن و گزينه Properties رو انتخاب كن... توي پنجره باز شده برو به قسمت Screen Saver تو اين قسمت اگه كمي بياي پايين نوشته screen saver كه مي توني اونجا هر نوع اسكرين سيوري رو انتخاب كني... توي كادري كه نوشته Wait مي توني مدت زمان انتظار رو بنويسي كه در حالت پيش فرض روي 10 دقيقه قرار داره. اگه از كادر بازشوي Screen Saver گزينه None رو انتخاب كني... دقيقه هيچوقت اسكرين سيور فعال نميشه .

پايين تر كه بري نوشته Power. روش كليك كن... يه پنجره ديگه باز ميشه...
Turn off monitor براي تنظيم زمان خاموش شدن مانيتوره
Turn off Hard disk براي تنظيم زمان خاموش شدن هارد ديسك
System Stand by براي تنظيم زمان رفتن به حالت استند باي... يعني بعد از يه مدت مشخص برق اكثر نقاط كامپيوتر رو خاموش مي كنه... ولي خاموشي مطلق نيست... با يه اشاره دوباره همه چي شروع بكار مي كنه

براي هر كدوم از اين موارد اگه Never رو انتخاب كني ... اون قابليت غير فعال ميشه.

بالاي همون پنجره نوشته Hibernate ;)اگه انتخابش كني يه صفحه اي مياد... كمي پايين تر نوشته Enable Hibernate اگه كادر مقابل اون تيك خورده باشه يعني هايبر نيت فعال هست... فعال بودن اون هيچ ضرري براي كامپيوتر نداره... خود بخود هم به اين حالت نميره و هر وقت خواستين اين كار رو بكين بايد دستي اين كار رو انجام بدين.

براي تنظيمات خاموشي مانيتور و هارد و غيره... زمانهايي رو وارد كنين كه جوري نباشه بعد از مدتي كه خاموش شدن دوباره بيان پشت كامپيوتر و شروع بكار كنين كه دوباره برق اونا وصل بشه... منظورم اينه كه جوري بشه كه برقش زود به زود قطع و وصل نشه... زياد خوب نيست. اگر هم كه Never رو انتخاب كنين به نظرم بهتره.

در ادامه فرمایشات آرام جام باید عرض کنم که این هایبرنت خیلی چیز خفنیه.
برای هایبرنت کردن باید از همون مسیری بری که برای خاموش کردن سیستم میری. یعنی Start بعد Turn off computer. بعدش هم که 3تا گزینه میاد. اگر قبلا طبق فرمایشات آرام جان، Enable Hibernate رو فعال کرده باشی، در اینجا با نگه داشتن کلید Shift ، گزینه Stand by تبدیل به Hibernate میشه.

وقتی که اینکار رو میکنی، تمام برنامه‏های در حال اجرا مثل صفحات وب، بازیها، نرم افزارها و ... در آخرین حالتی که هستند باقی میمونند و شما میتونی سیستم رو از برق بکشی و حتی کیس رو جدا کنی ببری خونه همسایه :p و به سیستم اونها وصل کنی. بعد از روشن کردن کامپیوتر، تمام اون برنامه های در حال اجرا میان بالا. انگار که اصلا سیستم رو خاموش نکرده بودی :whoow:

من خودم اگر بخوام برای 2 ساعت از سیستم دور باشم، هایبرنت میکنمش. چون سرعت هایبرنت شدن و بالا اومدن دوباره ویندوز، به اندازه خاموش و روشن کردن مانیتوره. ;)

3der
August 11th, 2009, 18:10
ممنون از شما دو دوست بزرگوار

بله مشکل از turn off monitor بود که روی 30 دقیقه بود

بقیه موارد درست بود

پ ن :

بابا آرام عزیز من که گفتم نمی دونم این هایبر چی هست حتی املا شو (شوخی )

mostafa16
August 11th, 2009, 22:49

- و ...

قابلیت های معمولی:
- و ...

- و ...

- و ...

- و ...

- و ...

- و ...

- و ...

- افرادي كه اين آنتي ويروس قدرتمند را دريافت نكرده اند مي توانند آن را دانلود كرده و از اين ****** استفاده كرده- كساني كه نرم افزار را نصب كرده اند و ****** قبلي آنها از كار افتاده است مي توانيد آنتي ويروس را Uninstall كرده و سپس بعد از رستارت كردن كامپيوتردوباره آنتي ويروس را نصب كنيد و آن را ****** كنيد.

موفق و پیروز باشید

با سلام و خسته نباشید
یه مشکلی داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من فایل رو دانلود کردم .نصب هم کردم .ولی در پوشه ای ک extract شده بود "کی " رو ندیدم. و نتونستم اکتیوت کنم .میشه راهنمایی کنید . ممنون .

محمد اقا
August 16th, 2009, 18:45
سلام
چطوری میتونم فایلی رو که بصورت html داونلود و ذخیره شده بصورت pdf در بیارم . پرینت گرفتن از این نوع فایلها واقعا مشکل هست .

termes
August 16th, 2009, 18:49
سلام
چطوری میتونم فایلی رو که بصورت html داونلود و ذخیره شده بصورت pdf در بیارم . پرینت گرفتن از این نوع فایلها واقعا مشکل هست .

از نرم افزار Adobe Acrobat pro extendedاستفاده کنید.همه چیز رو به PDFمی کنه حتی نون خشک رو;);)

Man1
August 16th, 2009, 19:09
دوستان کامبیوتر من file RAR باز نمیکنه همش بیام میده که اخرین بار یک ارور اتفاق افتاده و بنابراین فایل باز نمیشه چند بار هم کل افیس اکسبی رو باک کرده دوباره نصب کردم باز درست نشد .
و سوال بعد اینکه میخوام ار disk cleanup برای خالی کردن درایو سی از فایلهای اضافه استفاده کنم سیستم میگه 5 گیگ تمبوریری فایل برای باک کردن هست ایا این همه را باک کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
ممنون از لطف شما.

arteshbod
August 16th, 2009, 19:21
دوستان کامبیوتر من file RAR باز نمیکنه همش بیام میده که اخرین بار یک ارور اتفاق افتاده و بنابراین فایل باز نمیشه چند بار هم کل افیس اکسبی رو باک کرده دوباره نصب کردم باز درست نشد .
و سوال بعد اینکه میخوام ار disk cleanup برای خالی کردن درایو سی از فایلهای اضافه استفاده کنم سیستم میگه 5 گیگ تمبوریری فایل برای باک کردن هست ایا این همه را باک کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
ممنون از لطف شما.

احتمالا از نسخه ی ک*ر*ک شده استفاده میکنید باید از نسخه ی اورجینال استفاده کنید و یا از یرنامه ی تولیدی یک کمپانی دیگه استفاده کنید یا اینکه ویندوزتون رو عوض کنید .

نه پاک کنید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Ashkan1
August 16th, 2009, 19:30
ممنون از لطف شما.
نرم افزا RaR ر پاک کنید و دوباره نصب کنید اگر هم ک ..ر .. ک داره یه بدون ک...ر...کش را نصب کنید.
5 گیگ که خیلی زیاده! اشتباه نمیکنید؟در کل اگر همچین چیزی هم باشه فکر نکنم که بتونه پاک کنه.بزن پاک کنه ببین پیغام خطا نمیده؟:happy:

WISHMASTER
August 17th, 2009, 19:17
سلام به دوستان متخصص
مدتیه نمی تونم از قابلیت sleep و Hibernate کامپیوتراستفاده کنم. و زمانی که این کار رو انجام می دم. لپ تاپم ری استارت میشه.

xx13x13
August 17th, 2009, 19:41
درود
من 2 تا عکس رو اگر بخوام با هم ترکیب کنم به طوری که مثلا نصفه بالای صفحه عکس یک و قسمت پایین عکس دو قرار داشته باشه ایا نرم افزاری هست یا خیر؟
البته غیر از فتو شاپ

good_boy_1357
August 18th, 2009, 17:36
لپ تاپ هاش بدک نیست برا خرید اگه کسی میخواد

organon
August 19th, 2009, 12:59
با عرض ادب خدمت دوستان
من تعدادی فایل موسیقی روی یک flash memory دارم .وقتی فلش را به کامپیوتر وصل می کنم بر اساس نام و به اون ترتیب مورد نظرم انهارا سورت می کنم ولی وقتی فلش را به دستگاه fm داخل ماشین وصل میکنم به یک ترتیب متفاوت انها را پخش میکند . از نظر ویروس هم چک کردم مشکلی نبود لطفا دوستان بنده را راهنمایی کنند.
با تشکر

Ali Tavakoli
August 19th, 2009, 14:33
با عرض ادب خدمت دوستان
من تعدادی فایل موسیقی روی یک flash memory دارم .وقتی فلش را به کامپیوتر وصل می کنم بر اساس نام و به اون ترتیب مورد نظرم انهارا سورت می کنم ولی وقتی فلش را به دستگاه fm داخل ماشین وصل میکنم به یک ترتیب متفاوت انها را پخش میکند . از نظر ویروس هم چک کردم مشکلی نبود لطفا دوستان بنده را راهنمایی کنند.
با تشکر
سلام
دستگاه های اف امولاتور قادر به تشخیص سورت فلش نیستند و از ترتیب خاصی برای خواندن استفاده نمی کنند .

WISHMASTER
August 19th, 2009, 16:56
سلام به دوستان متخصص
مدتیه نمی تونم از قابلیت sleep و Hibernate کامپیوتراستفاده کنم. و زمانی که این کار رو انجام می دم. لپ تاپم ری استارت میشه.

دوستان متخصص لطفاً یه راهنمایی بفرمایید چی کار باید بکنم؟

Ashkan1
August 19th, 2009, 18:59
دوستان متخصص لطفاً یه راهنمایی بفرمایید چی کار باید بکنم؟
در مورد sleep و Hibernate آرام عزیز در صفحه قبل در این لینک [Only registered and activated users can see links] توضیح داده اند لطفا چک کنید ببینید تنظیماتتون درست هست یا نه؟
در مورد اون پیغام هم کلید check for solution را در صورتی که ویندوزتون اورجینال هست کانکت شود و بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

WISHMASTER
August 19th, 2009, 22:56
در مورد sleep و Hibernate آرام عزیز در صفحه قبل در این لینک [Only registered and activated users can see links] توضیح داده اند لطفا چک کنید ببینید تنظیماتتون درست هست یا نه؟
در مورد اون پیغام هم کلید check for solution را در صورتی که ویندوزتون اورجینال هست کانکت شود و بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.
آره، چک رو هم میزنم ولی باز خبری نمیشه.

morad
August 20th, 2009, 02:16
با سلام
ببخشيد چطور ميتونم يك متن رو از وورد تبديل به پي دي اف كنم و نيز از كجا ميشه ادربار ريدر رو دانلود كرد؟
ممنون

Ashkan1
August 20th, 2009, 03:49
آره، چک رو هم میزنم ولی باز خبری نمیشه.
بنظرم بد نباشه اینجا مطرح کنید [Only registered and activated users can see links]

با سلام
ببخشيد چطور ميتونم يك متن رو از وورد تبديل به پي دي اف كنم و نيز از كجا ميشه ادربار ريدر رو دانلود كرد؟
ممنون
برا تبدیل word به pdf باید از نرم افزار Word to Pdf استفاده کنید.
از این سایت هم [Only registered and activated users can see links]
Acrobat و یا Adobe را میتونید دانلود کنید البته Adobe در بیشتر سی دی ها مثلا سی دی هایی که مربوط به موبایل میشه هم هست و میتونید زحمت دانلود را کم کنید.

ehsan16481
August 21st, 2009, 09:18
با سلام
ممنون

برای تبدیل هر چیزی به pdf (مثلا متن ویا عکس , اکسل و . . . ) میتوانید از یک برنامه کوچک و جالب استفاده کنید بنام:

Jaws Pdf creator

این برنامه که به آن اختصارا pdf creator هم گفته میشود هنگام نصب یک پرینتر مجازی روی کامپیوترتان ایجاد
میکند.
حالا کافیه که هرچی راکه دوست داری با اون پرینت کنی :banana:
بعد اجرای پرینت یک فایل با پسوند pdf در فولدر MyDocumet ( بصورت پیشفرض) ایجاد میشود !

arteshbod
August 21st, 2009, 11:53
سلام و درود

دوستان یک سوال فنی :

به لحاظ اصطحلاک و عمر مفید لپ تاپ بهتره ویا pc ؟

برای کسی که روزی 15 ساعت سیستمش روشنه ولی فشار زیادی روش نیست و فقط روشن است pc عمر مفید بیشتری داره و یا لپ تاپ ؟

با تشکر

Ali Tavakoli
August 21st, 2009, 12:39
سلام و درود

دوستان یک سوال فنی :

به لحاظ اصطحلاک و عمر مفید لپ تاپ بهتره ویا pc ؟

برای کسی که روزی 15 ساعت سیستمش روشنه ولی فشار زیادی روش نیست و فقط روشن است pc عمر مفید بیشتری داره و یا لپ تاپ ؟

با تشکر

سلام
مشخصا pc از نظر عمر مفید بهتر از لپ تاپ است .مهمترین عامل فرسودگی در یک سیستم بحث حرارت و گرمای قطعات هست که در لپ تاپ به دلیل فشردگی جا گرفتن قطعات این عارضه بیشتر به چشم می خوره . اگر بحث جابجایی سیستم مطرح نیست حتما از pc استفاده کنید .

mamall
August 22nd, 2009, 01:12
با سلام

در فاير فوكس قسمت TOOLS -add-on دقيقا " چه كاربردي داره

بعضي مواقع هم بخصوص رو سايتهاي خارجي Error Console

ميده. مفهومش چيه ؟

Ashkan1
August 22nd, 2009, 01:44
با سلام

ميده. مفهومش چيه ؟
این قسمت مربوط میشه به اضافه کردن ابزار های مختلف. چیز جالبیه و شما اگه مایل باشید میتونیداز این طریق ابزار هایی را به فایر فاکس تان اضافه کنید.
این هم سایت افزودنی های فایر فاکس [Only registered and activated users can see links]

arteshbod
August 22nd, 2009, 15:05
سلام و درود

دوستان یک سوال متفرقه :

ظاهرا فیلم ترمیناتور 4 در امریکا اکران شده (من عاشق این فیلم هستم ). کسی میدونه دوبله اش هم اومده یا نه ؟
البته تو این سایتهایی که فیلم میفروشند با قیمت نسبتا گرون زبان اصلی اش رو میفروشند ولی من تجربه ی خوبی از این خریدهای اینترنتی ندارم یکی دو بار چند تا فیلم سفارش دادم که هیچ کدومش نیومد . ضمنا من دوبله اش رو میخواهم کسی دیده دوبلش تو بازار باشه ؟

با توجه به اینکه ما کرج هستیم میافته 7000 تومن که دوبله هم نیست
با تشکر

isar
August 22nd, 2009, 15:37
با سلام

ميده. مفهومش چيه ؟

این قسمت مربوط میشه به اضافه کردن ابزار های مختلف. چیز جالبیه و شما اگه مایل باشید میتونیداز این طریق ابزار هایی را به فایر فاکس تان اضافه کنید.
این هم سایت افزودنی های فایر فاکس [Only registered and activated users can see links]

این تاپیک مخصوص addons firefox هستش.

پ.ن : درخواست دادم که به این تالار منتقل بشه تا بتونیم آپدیتش کنیم.

Ashkan1
August 22nd, 2009, 16:08
سلام و درود

دوستان یک سوال متفرقه :

ظاهرا فیلم ترمیناتور 4 در امریکا اکران شده (من عاشق این فیلم هستم ). کسی میدونه دوبله اش هم اومده یا نه ؟
البته تو این سایتهایی که فیلم میفروشند با قیمت نسبتا گرون زبان اصلی اش رو میفروشند ولی من تجربه ی خوبی از این خریدهای اینترنتی ندارم یکی دو بار چند تا فیلم سفارش دادم که هیچ کدومش نیومد . ضمنا من دوبله اش رو میخواهم کسی دیده دوبلش تو بازار باشه ؟

با توجه به اینکه ما کرج هستیم میافته 7000 تومن که دوبله هم نیست
با تشکر
اگه فیلم را پیدا کردید و دوبله شده نبود یه سری از نرم افزار های صوتی تصویری هستند که زیر نویس میکنند (البته دوبله شده یه چیز دیگست )

arteshbod
August 22nd, 2009, 22:16
سلام و درود

شرمنده گفتم یک جک کامپیوتری بزارم یکم جو عوض بشه :

مبانی کامپیوتر: آن بخش از یك سیستم را كه می‌توان با چكش خرد كرد، سخت‌افزار و آن قسمت را كه فقط می‌توان به آن فحش داد، نرم‌افزار می‌گویند.

morad
August 26th, 2009, 05:26
سلام مجدد
اين يكي قسمت آموزش كامپيوترش قشنگه
گفتم شايد در حين كار با كامپيوتر به درد بعضي از دوستان بخوره:

isar
August 27th, 2009, 17:03
سلام

رم سیستمم 256 DDR بود. البته DDR1 . یک رم 512 بهش اضافه کردم. ویندوز رو هم عوض کردم. ولی مشکلاتی داره. مثلا فایر فکس خیلی ارور میده. نرم افزارها خود به خود بسته میشه. گاهی هم ریست میده.

به نظر شما مشکل از چیه ؟
خودم فکر میکنم به خاطر همخوانی نداشتن رم 512 و 256 هستش. یعنی اگر هردو 256 یا هردو 512 باشند این مشکل پیش نمیاد !!!

aram2006
August 27th, 2009, 17:50
سلام

رم سیستمم 256 DDR بود. البته DDR1 . یک رم 512 بهش اضافه کردم. ویندوز رو هم عوض کردم. ولی مشکلاتی داره. مثلا فایر فکس خیلی ارور میده. نرم افزارها خود به خود بسته میشه. گاهی هم ریست میده.

به نظر شما مشکل از چیه ؟
خودم فکر میکنم به خاطر همخوانی نداشتن رم 512 و 256 هستش. یعنی اگر هردو 256 یا هردو 512 باشند این مشکل پیش نمیاد !!!

اگه ماركشون و BUS Speed شون با هم يكسان باشه بهتره... BUS Speed رو روي برچسب مي نويسن.

حالا 256 رو در بيار و 512 رو تنهايي جا بنداز ببين چجوري كار مي كنه. يعني كه از سالم بودن 512 جديد مطمئن شو... نو بودن ملاك نيست... اينجا ايران است سراي.......:p

در ضمن 512 رو توي اسلات اول و 256 رو هم توي اسلات بعدي قرار بده...

isar
August 27th, 2009, 18:23
اگه ماركشون و BUS Speed شون با هم يكسان باشه بهتره... BUS Speed رو روي برچسب مي نويسن.

حالا 256 رو در بيار و 512 رو تنهايي جا بنداز ببين چجوري كار مي كنه. يعني كه از سالم بودن 512 جديد مطمئن شو... نو بودن ملاك نيست... اينجا ايران است سراي.......:p

در ضمن 512 رو توي اسلات اول و 256 رو هم توي اسلات بعدي قرار بده...

مارکشون یکی نیست. 512 کینگستون هستش و دست 2 هم گرفتم. البته مطمئنم که سالمه. مارک 256 فکر کنم MST باشه.

BUS Speed رو پیدا نکردم آخه رو برچسبش عدد زیاد نوشته.

512 به تنهایی توپ جواب میده و مشکلی نیست.

ترتیب اسلاتها رو چجوری تشخیس بدم ؟ منظورم اینه که از بالا به پایین یا از پایین به بالا ؟

با تشکر

aram2006
August 27th, 2009, 18:29
مارکشون یکی نیست. 512 کینگستون هستش و دست 2 هم گرفتم. البته مطمئنم که سالمه. مارک 256 فکر کنم MST باشه.

BUS Speed رو پیدا نکردم آخه رو برچسبش عدد زیاد نوشته.

512 به تنهایی توپ جواب میده و مشکلی نیست.

ترتیب اسلاتها رو چجوری تشخیس بدم ؟ منظورم اینه که از بالا به پایین یا از پایین به بالا ؟

با تشکر

فكر كنم BUS Speed رو بعضي از Main board ها موقع بالا اومدن توي اون جدول معروف مي نويسن.

بغل 512 كه ظرفيتش هست بايد يه عدد سه رقمي هم باشه كه BUS Speed هست.

بغل اسلات ها خيلي ريز نوشته DIMM0, DIMM1,...... به ترتيب شماره گذاري جا بنداز... اگه نتونستي از روي Main board تشخيص بدي ... توي دفترچه راهنماي Main board حتما هست به اون رجوع كن... البته اگه هنوز مونده باشه:p

Main Board ها متفاوتن ولي معمولا اسلاتي كه سمت CPU قرار گرفته اولين اسلات هست

arteshbod
August 27th, 2009, 19:00
سلام و درود

ایثار خان به نظر من کار زیادی نمیتونید بکنید . من زیاد از سخت افزار سر رشته ندارم ولی بخاطر دارم اون قدیم ندیمها که میخواستم سیستم بخرم یک سیستمی رو نوشتم و بردم دادم به فروشنده ی سیستم اون هم گفت این مارکها و قطعاتی که نوشتی اصلا با هم همخونی ندارند و اگه این سیستم رو جمع کنی درست کار نمیکنه مثلا مادر بورد giga با هارد ساتا مچ نمیشدند و مواردی از این قبیل . چند ماه پیش من کارت گرافیکم سوخت و خواستم یک دست دوم روش بندازم که با همین مشکل مواجه شدم با اینکه کارت سالم بود ولی تصویر نداشتیم . یک کارت دیگه انداختیم درست شد . در اینجور موارد باید با افراد خبره مشورت کنید . در کل زیاد انگولکش نکن کاریش نمیشه کرد

موید باشید

arteshbod
August 28th, 2009, 11:40
سلام و درود

دوستان دریافت این پیام هنگام باز کردن یک سایت به چه معناست ؟
Bandwidth Limit Exceeded

البته قبلا این سایت یکبار هک شده بود ولی دو هفته ای بود درست کار میکرد . دامنه هم دات net هست

aram2006
August 28th, 2009, 12:26
سلام و درود

دوستان دریافت این پیام هنگام باز کردن یک سایت به چه معناست ؟
Bandwidth Limit Exceeded

البته قبلا این سایت یکبار هک شده بود ولی دو هفته ای بود درست کار میکرد . دامنه هم دات net هست

از حداكثر ميزان پهناي باند تعريف شده تجاوز كرده و فعلا قادر به ارائه سرويس نيست.

Extacy
August 30th, 2009, 02:57
بعد مدتها سلام خدمت دوستان عزيز.

اين ارور ياهو مسنجر بخاطر چي ميشه ؟

دقيق نميدونم ولي فكر كنم وقتي وارد صفحه ياهو ميل ميشم ياهو مسنجر اين ارور رو ميده !!

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

يا حق.

aram2006
August 30th, 2009, 08:40

دقيق نميدونم ولي فكر كنم وقتي وارد صفحه ياهو ميل ميشم ياهو مسنجر اين ارور رو ميده !!

يا حق.

يا همزمان از دو كامپيوتر وارد يه اكانت ميشين يا از يه كامپيوتر بطور همزمان وارد دو اكانت مختلف... يعني ياهو مسنجر با يه اكانت و ياهو ميل از اكانت ديگه. چي شد...:huh:

يا اينكه ديگه صواطم طموم شد

Hamed2420
August 30th, 2009, 09:58

يا حق.
سلام اكسي خان;)

قربان ورژن هاي جديد صفحه ايميل ياهو اين قابليت رو دارند كه به مسنجر شما هم متصل ميشند(سمت چپ صفحه اينباكس در اكسپلوررها). در نتيجه زماني كه شما به ياهو مسنجر متصل هستيد و وارد صفحه اي از ياهو ميشيد كه قابليت اتصال به مسنجر رو داره (مثل همين صفحه اينباكس ميل) از مسنجر اول ديسكانكت ميشيد. شما اگر مجدداً بر روي گزينه كانكت ياهو مسنجر كليك كنيد، اينبار مسنجر صفحه ياهوميل شما ديسكانكت خواهد شد.

كلاً مساله مهمي نيست.

ارادت

پ.ن: aram2006 ببخشيد كه فضولي كردم:blush:

aram2006
August 30th, 2009, 10:12
سلام اكسي خان;)

قربان ورژن هاي جديد صفحه ايميل ياهو اين قابليت رو دارند كه به مسنجر شما هم متصل ميشند(سمت چپ صفحه اينباكس در اكسپلوررها). در نتيجه زماني كه شما به ياهو مسنجر متصل هستيد و وارد صفحه اي از ياهو ميشيد كه قابليت اتصال به مسنجر رو داره (مثل همين صفحه اينباكس ميل) از مسنجر اول ديسكانكت ميشيد. شما اگر مجدداً بر روي گزينه كانكت ياهو مسنجر كليك كنيد، اينبار مسنجر صفحه ياهوميل شما ديسكانكت خواهد شد.

كلاً مساله مهمي نيست.

ارادت

پ.ن: aram2006 ببخشيد كه فضولي كردم:blush:

مال من 9.0.0.2128 هست ولي تا حالا اينجوري نشدم... ورژن شما چنده؟:huh:

aminnobakht
August 30th, 2009, 11:05
آرام عزيز احتمالا شما داخل اكسپلورر خودتون وقتي به ياهوميل كانكت ميشيد چت رو disable كرديد يا اينكه كلا از ياهو كلاسيك استفاده ميكنيد
اگر از ياهو جديد استفاده مي كنيد اما در كنار اسمتون ( بالا همونجايي كه نوشته hi ,XXXX ) نوشته شده signed out of chat كه ميتونيد به راحتي همونجا كليك كنيد و Sign in chat يا همچين چيزي رو بزنيد و از داخل ياهوميل به مسنجر هم وارد بشيد و اون موقع هست كه اگر با مسنجر هم داخل ياهو شده بوده بوديد ;) اين ارور رو روي صفحه مسنجر ميبينيد

پ.ن: اين قضيه ارتباطي به ورژن مسنجر در حال استفاده نداره

isar
August 30th, 2009, 14:25
آرام عزيز احتمالا شما داخل اكسپلورر خودتون وقتي به ياهوميل كانكت ميشيد چت رو disable كرديد يا اينكه كلا از ياهو كلاسيك استفاده ميكنيد
اگر از ياهو جديد استفاده مي كنيد اما در كنار اسمتون ( بالا همونجايي كه نوشته hi ,XXXX ) نوشته شده signed out of chat كه ميتونيد به راحتي همونجا كليك كنيد و Sign in chat يا همچين چيزي رو بزنيد و از داخل ياهوميل به مسنجر هم وارد بشيد و اون موقع هست كه اگر با مسنجر هم داخل ياهو شده بوده بوديد ;) اين ارور رو روي صفحه مسنجر ميبينيد

پ.ن: اين قضيه ارتباطي به ورژن مسنجر در حال استفاده نداره

البته 2 حالت داره. یکیش رو که دوستمون در بالا توضیح دادند و دومیش اینه که شما هک شدید و یکی دیگه داره با ID شما حالشو میبره. :p

Extacy
August 30th, 2009, 14:52
البته 2 حالت داره. یکیش رو که دوستمون در بالا توضیح دادند و دومیش اینه که شما هک شدید و یکی دیگه داره با ID شما حالشو میبره. :p

اتفاقا منم از همين نكته كه شما گفتيد ميترسم.

البته آيدي ما كه حالي نداره بيشتر شبيه صد حاله !!

بايد ديد چي ميشه ! اگر هك شده باشم به زودي نتيجه مجازي و نتيجه حقيقي و حقوقيش و امنيتيش معلوم ميشه.
(انالله و انا عليه راجعون !)

ممنون از پاسخهاي آرام و آقا حامد