PDA

View Full Version : اینترنت adsl

rzamany
April 30th, 2006, 21:52
سلام دوستان
من تصمیم دارم که از اینترنت adsl استفاده کنم .طبق بررسی که کردم از نظر قیمت داتک مناسب بود ولی از نظر کیفیت نمیدونم.می خواستم بدونم نظر دوستان چیه؟
متشکرم

Shakhes
April 30th, 2006, 22:23
سلام دوستان
من تصمیم دارم که از اینترنت adsl استفاده کنم .طبق بررسی که کردم از نظر قیمت داتک مناسب بود ولی از نظر کیفیت نمیدونم.می خواستم بدونم نظر دوستان چیه؟
متشکرم

من داتک دارم با سرعت128 ...از 3 تا سیستم همزمان شر استفاده می کنم .قطعیش خیلی ناچیزه . سرعتش هم انصافا خوبه . قیمتش هم که گفتی مناسبه .
ولی یه توصیه اکید می کنم اگه خواستی شر کنی و چندتا کامپیوتر باهم استفاده کنی بگو حتما مودم Asus Ethernet بهت بدن که قابلیت شر رو تو خود مودم داره و نیاز به تنظیمات نرم افزاری نداشته باشه .
اگه هم یه سیستم داری برای استفاده که فرقی نداره همون مودم USB تک پورت هم کافیه .

کدوم منطقه هستی؟ چون به مرکز مخابرات شما هم بستگی داره و همچنین به دور بودن یا نزدیک بودن مخابرات منطقه .

rzamany
April 30th, 2006, 22:52
از نظر منطقه مشکلی نداره .امتحان کردم.راستی قیمت این مودم USB چند هست؟

Shakhes
May 1st, 2006, 01:03
از نظر منطقه مشکلی نداره .امتحان کردم.راستی قیمت این مودم USB چند هست؟

حدود چهل هزار تومن ... که بصورت ودیعه دریافت میشه .هروقت نخواستی مودم رو پس می دی ...ودیعه رو دریافت می کنی .

ماني اف اكس
May 22nd, 2006, 20:27
از فن آوا كسي گرفته ؟
خوبه يا نه ؟

عنصر پنجم
May 22nd, 2006, 21:04
فن آوا آشغاله ! بهت می گه سرعت 128 اما عملا سرعتشون 110 بیشتر نمی شه عملا ! کادر فنی اش هم خیلی بی سواد هستند.

ماني اف اكس
May 22nd, 2006, 21:09
فن آوا آشغاله ! بهت می گه سرعت 128 اما عملا سرعتشون 110 بیشتر نمی شه عملا ! کادر فنی اش هم خیلی بی سواد هستند.

قطعي چي ؟ قطعي هم داره ؟
من شهرستان هستم پهناي باند با اونجا فرق ميكنه !!! سرعت 128 كه خوبه 28 هم باشه من قبول دارم فقط قطع نشه :(

samsaam
May 22nd, 2006, 21:18
من هم شنيدم كه داتك محدوديت حجم در ماه رو نداره.

mustafa-hf
May 22nd, 2006, 22:20
شاتل درسته محدودیت داره ولی میگن خوبه اما گرونه

ماني اف اكس
May 22nd, 2006, 22:22
شاتل درسته محدودیت داره ولی میگن خوبه اما گرونه

بابا توي اين خراب شده اي كه من هستم فقط پارس آنلاين نماينده داره با فن آوا .
كه الان هم نمي دن بهم ميگن پهناي باند نداريم

من آخر سر جوون مرگ مي شم و علت مرگ غصه :(

mustafa-hf
May 22nd, 2006, 22:29
بابا توي اين خراب شده اي كه من هستم فقط پارس آنلاين نماينده داره با فن آوا .
كه الان هم نمي دن بهم ميگن پهناي باند نداريم

من آخر سر جوون مرگ مي شم و علت مرگ غصه :(

کدوم خراب شده ای

pey
May 22nd, 2006, 23:26
بابا مانی اینقدر منفی باف نباش بابا
ما هم داریم از دایال آپ استفاده میکنیم
اگر سرعتش کمه این مزیت رو داره که چند تا کارت از سرویس ها و شرکت های مختلف دارم که هر کدوم از اونها جایی یا سایتی مشکل داشت بتونم با اون یکی دیگه وصل بشم.
خودت که بهتر میدونی بسته بودن بعضی از پورت ها مختص سرویس دایال آپ نیست و در adsl هم هست.

ماني اف اكس
May 22nd, 2006, 23:48
بابا مانی اینقدر منفی باف نباش بابا
ما هم داریم از دایال آپ استفاده میکنیم
اگر سرعتش کمه این مزیت رو داره که چند تا کارت از سرویس ها و شرکت های مختلف دارم که هر کدوم از اونها جایی یا سایتی مشکل داشت بتونم با اون یکی دیگه وصل بشم.
خودت که بهتر میدونی بسته بودن بعضی از پورت ها مختص سرویس دایال آپ نیست و در adsl هم هست.
چشم سعي مي كنم منفي باف نباشم حتي وقتي همه چي منفي است مثل الان :laugh:

بابا من از 5 تا ISP كارت دارم هر وقت خيلي كار دارم هيچ كدومشون كار نمي كنن

تازه يه ماهي ميشه adsl اومده اينجا ( رشت ) حالا هم كه مي خواهم بگيرم پهناي باند پره !!!!!!
پارس آنلاين هم كه قيمت خون باباشو مي گيره !!!!!!

حالا تازه adsl هم بگيرم مگه احمدي نژاد و دوستان مي گذارن كار كنه ؟ از دم فيلتر مي كنن .

مشكل اصلي من dial up به غير از سرعت و كار نكردن اينه كه من تو تايم 1 دقيقه و 5 دقيقه و حداكثر 15 كار مي كنم . بايد هميشه آن باشم . حسابم هم خيلي كوچك است و اصلا صرف نمي كنه :(

ماني اف اكس
May 22nd, 2006, 23:56
90 درصد در بازار بازنده هستند
90 درصد كارتهاي اينترنت كار نمي كنند
90 درصد بروكرها با ايرانيها كار نمي كنن
90 درصد بروكرهايي كه با ايرانيها كار مي كنن مشكل دارن
90 درصد احتمال تحريم ايران از سوي اروپا است
90 درصد احتمال فيلتر شدن وحشتناك وجود دارد

حالا من بد بينم ؟ يا خيلي خوش خيال كه فكر مي كنم ميشه پول در آورد !

mustafa-hf
May 23rd, 2006, 00:03

نتیجه میگیریم :

100% ایران خراب شده است

عنصر پنجم
May 23rd, 2006, 01:05
lol ، مانی معلوم شد که اصفهان هستی ! از فن آوا بگیر ، من فکر کردم تهرانی ، اصفهان از بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد ، من خودم از فن آوا دارم. اصلا قطعی نداره. اما اگر تهران بودی جاهای خیلی بهتری بود

ماني اف اكس
May 23rd, 2006, 01:10
lol ، مانی معلوم شد که اصفهان هستی ! از فن آوا بگیر ، من فکر کردم تهرانی ، اصفهان از بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد ، من خودم از فن آوا دارم. اصلا قطعی نداره. اما اگر تهران بودی جاهای خیلی بهتری بود

رفيق گل ! گفتم كه رشت هستم .

يه چيز بگم بفهمين دقيقا من چي مي كشم .

قيمت wireless اينجا مي دونين چنده ؟ !
150 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o:o:o:o:o

Mohsen
May 23rd, 2006, 01:45
سلام
من از سپنتا گرفتم که نسبت به قیمتش بد نیست.سرویس های مختلفی ارائه می کنه که آن چیزی که من گرفته ام 128k Recive و 64k send هستش و به طور مفید حدوداً 15k-12k میشه باهاش دریافت کرد.از داتک هم تعریف سیستم Wireless را شنیده ام که فعلا محدوده ی ما را پوشش نمی دهند.

Arak_fx
May 26th, 2006, 10:18
سلام .

من از پارس آنلاين ADSL گرفتم . گرونه ولي مجبورم . در ضمن ساپورت خوبي داره پارس آنلاين . داتك هم امده اراك . براي منطقه ما راه بيوفته از اون استفاده ميكنم . تعريف داتك هم خيلي شنيدم .

S_K_H
June 2nd, 2006, 02:55

خیلی باحال بود :laugh:
... تا همین یه قدمی ما adsl امده اما ما نداریم ! ... دایل هم که قربونم بره !! وقتی سر تیک بازار می شه انگار اونم تیک می گیره !!!
....
اما خب می دونی من تجربه کردم روزهایی که خیلی بدبین یا ناراحتم 90 درصد استاپم خورده !
خلاصه بیخیالی طی کن وگرنه اگه این قدر بد بین باشی خدایی نکرده زبونم لال یه وقت استاپ خودت می خوره ها !! :blink: :( ولش کن بابا ... گفتی رشتی آره ؟ برو کنار دریا جای ما رو هم خالی کن ;) .....

شادباشی

cloudy85
June 2nd, 2006, 03:50
خیلی باحال بود :laugh:
... تا همین یه قدمی ما adsl امده اما ما نداریم ! ... دایل هم که قربونم بره !! وقتی سر تیک بازار می شه انگار اونم تیک می گیره !!!
....
اما خب می دونی من تجربه کردم روزهایی که خیلی بدبین یا ناراحتم 90 درصد استاپم خورده !
خلاصه بیخیالی طی کن وگرنه اگه این قدر بد بین باشی خدایی نکرده زبونم لال یه وقت استاپ خودت می خوره ها !! :blink: :( ولش کن بابا ... گفتی رشتی آره ؟ برو کنار دریا جای ما رو هم خالی کن ;) .....

شادباشی

در مورده تجربهای که پیدا کردی راجع به ناراحت بودن موقع ترید باهات موافقم
:D

دریا؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟؟

mustafa-hf
June 2nd, 2006, 07:08
تو خود حدیث مفصل بخوان .........

[Only registered and activated users can see links]

hamidrezamf
March 13th, 2007, 22:09
خسته نباشيد بچه ها...
اوه اوه ...چه خاکي رو اين تاپيک نشسته...
يه سوال..
محدوديت ترافيک براي فارکس کارا در طول ماه مشکل ايجاد نميکنه؟ به توجه به حجم قابل توجه اطلاعاتي که در طول ماه دريافت ميکنيم ترافيک به چه سقفي ميرسه؟ ...
مي خوام adsl بگيرم , کدومشون مشکل قطعي تو طول ماه ندارن (يا کمتر دارن..) ؟
بين داتک و پارس آنلاين موندم....

(اين که چند تا سوال شد...:p )

alibeirami
March 13th, 2007, 22:24
خسته نباشيد بچه ها...
اوه اوه ...چه خاکي رو اين تاپيک نشسته...
يه سوال..
محدوديت ترافيک براي فارکس کارا در طول ماه مشکل ايجاد نميکنه؟ به توجه به حجم قابل توجه اطلاعاتي که در طول ماه دريافت ميکنيم ترافيک به چه سقفي ميرسه؟ ...
مي خوام adsl بگيرم , کدومشون مشکل قطعي تو طول ماه ندارن (يا کمتر دارن..) ؟
بين داتک و پارس آنلاين موندم....

(اين که چند تا سوال شد...:p )
سلام دوست عزیز

من از ADSL داتک استفاده نکردم.از وایرلس داتک و ADSL پارس آنلاین استفاده کردم.

ساپورت پارس آنلاین خیلی خوبه.من حتی ساعت سه نصفه شب زنگ زدم خیلی خوب جواب دادن ومشکلم رو حل کردن.ولی آروم آروم سوسه هاشون داره زیاد میشه.مثلا اولش میومدن در خونه پول میگرفتن حالا میگن زیر 2 ماه نمی یایم.قطعی و اینها هم نداره.من دو باره بالای 600 مگ (که سرور هاش Resume نداشتن) دانلود کردم و مشکلی نبوده.

خیلی دوست دارم نظرات بچه هایی که از داتک گرفتن رو هم بدونن.سپنتا رو هم مد نظر داشتته باشید قیمتهاشون ضاهرا از همه متناسب تره.

مخلصیم.

amirrh
March 13th, 2007, 22:42
رفقا براي ايام عيد فكر مي كنيد سرويس وايرلس داتك خوبه؟ يا كيفيتش نسبت به تابستان افت كرد؟

hamidrezamf
March 13th, 2007, 23:05
سلام دوست عزیز

من از ADSL داتک استفاده نکردم.از وایرلس داتک و ADSL پارس آنلاین استفاده کردم.

ساپورت پارس آنلاین خیلی خوبه.من حتی ساعت سه نصفه شب زنگ زدم خیلی خوب جواب دادن ومشکلم رو حل کردن.ولی آروم آروم سوسه هاشون داره زیاد میشه.مثلا اولش میومدن در خونه پول میگرفتن حالا میگن زیر 2 ماه نمی یایم.قطعی و اینها هم نداره.من دو باره بالای 600 مگ (که سرور هاش Resume نداشتن) دانلود کردم و مشکلی نبوده.

خیلی دوست دارم نظرات بچه هایی که از داتک گرفتن رو هم بدونن.سپنتا رو هم مد نظر داشتته باشید قیمتهاشون ضاهرا از همه متناسب تره.

مخلصیم.

علي جان
يعني اصلا قطعي نداره؟!!! نمي دونم تو کدوم تاپيک بود يکي از بچه ها صحبت از 40 ساعت قطعي در ماه ميکرد تو پارس...:blink: نمي دونم شايدم پستش قديمي بود؟:blush: از اين بابت قطعيش مهمه چون اگه بخواي اکسپرت نصب کني رو چارت ,قطعي داشته باشه اذيت ميکنه...
اون 600 که گفتي منظورت اين بود که کل receive ات در ماه 600 بوده ؟

alibeirami
March 13th, 2007, 23:09
رفقا براي ايام عيد فكر مي كنيد سرويس وايرلس داتك خوبه؟ يا كيفيتش نسبت به تابستان افت كرد؟

تو عید معمولا تخفیف ویژه میدن.سرعتشون (برای 128K) معمولا به زور 12 یا 13 هست و حدود 7 و 8 سیر میکنه.ساپورت تعطیله.اگر کاری دارید که آپلود میخواد بالکل بیخیال شید.ولی خیلی کار راه بندازه.تقریبا همه جا آنتن میده.و قطعیش هم کمه .لنگ نمیذارتتون.

موفق باشید.

alibeirami
March 13th, 2007, 23:16
علي جان
يعني اصلا قطعي نداره؟!!! نمي دونم تو کدوم تاپيک بود يکي از بچه ها صحبت از 40 ساعت قطعي در ماه ميکرد تو پارس...:blink: نمي دونم شايدم پستش قديمي بود؟:blush: از اين بابت قطعيش مهمه چون اگه بخواي اکسپرت نصب کني رو چارت ,قطعي داشته باشه اذيت ميکنه...
اون 600 که گفتي منظورت اين بود که کل receive ات در ماه 600 بوده ؟
سلام

کم سرعت شدن دیدیم (تا 3 4 K) ولی قطعی نه.توی قرار داشون میگه در 99% ایام ماه تضمین میکنن ارتباط وصل باشه(احتمالا این 40 از همونجا اومده)از نظر پهنای باند جدیدا دیگه محدودیت نداره.راجع به 600 مگ هم باید بگم اون مقدار رو از یک عصر حدود ساعت 5 تا 9 صبح فرداش دانلود کردم و این برایه 1 روزه.
مخلصم.

hamidrezamf
March 13th, 2007, 23:46
علي جان
اون سپنتا هم که گفتي , من امروز سايت هاي اين چند تا معروفا رو که نگاه کردم سپنتا از همه گرونتر بود..ديگه نمي دونم..

alibeirami
March 14th, 2007, 00:00
سلام

قیمتهاشون با هم زیاد فرق نداره .پارس آنلاین با سپنتا یکیه.اگر داتک ارزون نوشته فقط هزینه سرویس رو نوشته.مالیات و ابونه مخابرات و اینا هم که بیاد روش میشه اندازه همینا.من از اون پیشنهاد های طولانی مدت مدت سپنتا خوشم اومده بود.و به نسبت ارزون تره.البته از ساپورتشون چیزی نمیدونم.

موفق باشید.

Hamed2420
March 14th, 2007, 00:19
سلام

من سیستم 256 داتک رو دارم و هزینه هر ماهش 28600 هست.

بدک نیست، ساپورتش هم 24 ساعته هست اما همشون فقط یه چیز بلدن بگن: "مشکل از مرکز مخابراتی منطقه تون هست" :D

سرعت دانلود 3-22 کیلوبایت هست و آپلود هم در همین حدود هست. قطعی خاصی هم نداره.

البته هرچقدر پول بدیم، آش میخوریم ولی از اونجایی که من دانلودم زیاد هست، داتک رو ترجیح میدم. ;)

ارادت

alibeirami
March 14th, 2007, 00:22
سلام

بدک نیست، ساپورتش هم 24 ساعته هست اما همشون فقط یه چیز بلدن بگن: "مشکل از مرکز مخابراتی منطقه تون هست" :D

البته هرچقدر پول بدیم، آش میخوریم ولی از اونجایی که من دانلودم زیاد هست، داتک رو ترجیح میدم. ;)

ارادت

حامد جان سلام

آقا همینقدر پرداخت میکنید یا این فقط هزینه سرویسه؟

خیلی ممنون

Hamed2420
March 14th, 2007, 00:33
حامد جان سلام
آقا همینقدر پرداخت میکنید یا این فقط هزینه سرویسه؟
خیلی ممنون
سلام علی آقا :)

نه دیگه، کلاً همین قدر پرداخت میکنم...

راستی، قرارمون باشه اول اردیبهشت، ساعت 6 صبح، میدون سپاه :D ;)

مخلصم

mada_48
March 14th, 2007, 00:42
رفيق گل ! گفتم كه رشت هستم .

يه چيز بگم بفهمين دقيقا من چي مي كشم .

قيمت wireless اينجا مي دونين چنده ؟ !
150 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o:o:o:o:o
مانی جون سلام خوشحال شدم که بچه محلیم وایر لیس لاهیجان را هم ساپورت میکنه؟

alibeirami
March 14th, 2007, 00:46
سلام علی آقا :)

نه دیگه، کلاً همین قدر پرداخت میکنم...

راستی، قرارمون باشه اول اردیبهشت، ساعت 6 صبح، میدون سپاه :D ;)

مخلصم

ممنون از جوابت حامد جان.آقا من خودم امتحانی برای این ماه آخر(قبل از خدمت:cry: )از داتک میگیرم.چون من برای 128K از پارس آنلاین همینقدر میدم.

آقا میخوای اصلا قرار بذاریم با هم بریم:rambo:.یا یه چیزی بیاریم اونجا همدیگه رو بشناسیم.مثلا کتاب داینامیک تریدینگ چطوره:p

خیلی مخلصیم.

Hamed2420
March 14th, 2007, 01:07
ممنون از جوابت حامد جان.آقا من خودم امتحانی برای این ماه آخر(قبل از خدمت:cry: )از داتک میگیرم.چون من برای 128K از پارس آنلاین همینقدر میدم.
آقا میخوای اصلا قرار بذاریم با هم بریم:rambo:.یا یه چیزی بیاریم اونجا همدیگه رو بشناسیم.مثلا کتاب داینامیک تریدینگ چطوره:p
خیلی مخلصیم.
علی آقا

اگر میخواید روی همین خطی که الان از طرف پارس درخواست فرستاده شده به مخابرات، از داتک اینترنت بگیرید، باید اول قراردادتون کلاً با پارس کنسل بشه، اونا رانژه خط رو لغو کنن و بعد برید سراغ داتک و درخواست بدید.

اگر هم که خط دیگه ای دارید که مشکلی نیست.

راستی نمیدونم الان 256 میدن یا نه؟!! اون قانون قشنگه که یادتون هست؟ :rambo:

==============================
پ.ن:
نه، هیچی مربوط به فارکس با خودتون نیارید، آقا بیا بریم یه دو ماه صفا کنیم :D ;)

من میخوام یه سری کتاب جدول و این حرفا با خودم بیارم :laugh:

و یک دفتر خاطرات که شب به شب از پامرغی و سینه خیز و خشم شب و ... توش شکایت کنم :blink: :happy:

مخلصم :)

H.I.V
March 14th, 2007, 01:14
علی آقا

اگر میخواید روی همین خطی که الان از طرف پارس درخواست فرستاده شده به مخابرات، از داتک اینترنت بگیرید، باید اول قراردادتون کلاً با پارس کنسل بشه، اونا رانژه خط رو لغو کنن و بعد برید سراغ داتک و درخواست بدید.

پ.ن:

و یک دفتر خاطرات که شب به شب از پامرغی و سینه خیز و خشم شب و ... توش شکایت کنم :blink: :happy:

حامد جان اینو باید بگم شرمنده

واقعا دلم برای اون افرادی که تازه میخوان برن سربازی می سوزه .... :(

ولی یه چیز جالب فقط اولش سخته ، یه مقدار که تحمل کنی راحت میشه :laugh: :laugh:

( یه دوستی داشتم این جور مواقع می گفت : بسوزه پدر تجربه !!! )

همیشه تندرست باشی ;)

alibeirami
March 14th, 2007, 01:29
علی آقا

پ.ن:

سلام حامد جان

میدونم اخوی:) . یه بار سرویس پرووایدرم رو عوض کردم.امیدوارم بتونم تا قبل سال ردیفش کنم.

فکر کنم اون قانون قشنگه هم راه داشته باشه.یادمه تو خود پارس آنلاین یکی از فروشنده هاش داشت زاه حلش رو

ارائه میکرد.

میگم آقا محض احتیاط کتاب مرتبط ور دار .چون من هم که یک بار میخواستم برم مسافرت و صفا و اینا ظرف 2 روز

پشیمون شدم که چرا بر نداشتم.خدا شاهده عینه این معتادا.

خیلی مخلصیم.

hamidrezamf
March 14th, 2007, 03:32
سلام

ارادت

حامد جان
اون قطعي غير خاصش چي؟:laugh: اون چقد طول ميکشه تا وصل شه؟ واسه اکسپرت مشکلي پيش نمياره؟..

پ.ن :چون مثل اينکه پارس اصلا" قطعي نداره..

Hamed2420
March 15th, 2007, 21:27
حامد جان
اون قطعي غير خاصش چي؟:laugh: اون چقد طول ميکشه تا وصل شه؟ واسه اکسپرت مشکلي پيش نمياره؟..

پ.ن :چون مثل اينکه پارس اصلا" قطعي نداره..

سلام
ببخشید دیر شد اما من یک سال و دو ماه هست که اشتراک دارم اما کمتر از 100 ساعت قطعی داشتم.

مشکل خاصی نداره...

البته من پیشنهاد میکنم که بیخیال اکسپرت بشید :D

موفق باشید
ارادتمند شما

Moji_profit
May 9th, 2007, 01:58
سلام به همه دوستان ADSL دار ;)

من قبلا از سرویس ADSL استفاده میکردم . با استفاده از یک مودم با مارک FIBER Home

حالا مجددا میخواهم که ADSL بگیرم . به خاطر همین از یکی از دوستانم یه مودم با مارک Branch-office گرفتم .

حالا چند تا سئوال ؟

بردم شرکت مربوطه گفتند که باید حتما سی دی برنامه و یوزر و پسورد و آی پی مودم را داشته باشید .
ولی متاسفانه چون مندست دوم گرفتم فقط یه مودم دارم و یک کابل !

میشه عزیزانی که از این نوع مودم استفاده میکنند اطلاعات کامل در مورد این نوع مودم بدن . آیا سی دی برنامش گیرم میاد ؟؟

IP هر مودم مخصوص خودشه یا میشه از IP یه مودم دیگه هم استفاده کرد ؟

با تشکر

موفق باشید.

fantazio
May 9th, 2007, 02:28
اگه پورت اترنت داشته باشه نیاز به هیچ درایوری نداره.
یوزر و پسورد ورود به تنظیمات مودمها هم معمولا کلمه admin هست و آی پی ورود به تنظیمات هم معمولا
192.168.1.1 هست .
برای اطلاعات بیشتر مدل و شرکت سازنده مودم رو تو گوگل جستجو کن.

Foad_J
August 2nd, 2008, 16:27
من ADSL داتک دارم اصلا ازش راضی نیستم
قسمت پشتیبانی خیلی ضعیفی دارن
هر وقت هم که بهشون شکایت می کنی دفعه بعد اون مشکل دوچندان میشه
میخوام سرویسم رو عوض کنم اگه ممکنه دوستان سرویس بهتری رو معرفی کنن

rasoulg
April 4th, 2010, 21:52
بنده تا دیروز اینترنت پرسرعتم 128 بود، اما با پایان اکانت 3 ماهه، اون رو تبدیل به 512 کردم. اما انگار نه انگار که 512 است، حتی فکر می کنم کمی هم سرعن پایین تر آمده است و سرعت باز کردن سایتها فرق چندانی نکرده است.
با پشتیبانی پارس آنلاین که صحبت کردم، گفت سرعت در مناطق مختلف شهر ما (قم) خوب است و مشکل از سیستم شماست.
به نظر شما بنده چه کار کنم، تا کیفیت سرعت بالا برود.
هم چنین بدلیل سواد در حد ابتدایی در باره مسایل کامپیوتری حتی نمی دانم چگونه میتوان میزان سرعت اینترنت را فهمید.
ممنون از کمک دوستان

hadiearn
April 4th, 2010, 22:03
بنده تا دیروز اینترنت پرسرعتم 128 بود، اما با پایان اکانت 3 ماهه، اون رو تبدیل به 512 کردم. اما انگار نه انگار که 512 است، حتی فکر می کنم کمی هم سرعن پایین تر آمده است و سرعت باز کردن سایتها فرق چندانی نکرده است.
با پشتیبانی پارس آنلاین که صحبت کردم، گفت سرعت در مناطق مختلف شهر ما (قم) خوب است و مشکل از سیستم شماست.
به نظر شما بنده چه کار کنم، تا کیفیت سرعت بالا برود.
هم چنین بدلیل سواد در حد ابتدایی در باره مسایل کامپیوتری حتی نمی دانم چگونه میتوان میزان سرعت اینترنت را فهمید.
ممنون از کمک دوستان

احتمالا هنوز پورت شمارو توی مخابرات عوض نکردن
پس حتما پیگیری کنید وببینید عوض شده یا نه
به حرف شرکت هم بسنده نکنید وکه خیلی وقتها خیلی چیزا تو کاغذ بازیا گم میشه . و حتما از مخابرات پیگیری کنید و بپرسید چه پورتی الان روی خط شما نصب شده است .
برای تعیین سرعت اینترنت هم کافی است وارد سایت زیر بشید و تست کنید .

موفق باشید.

rasoulg
April 4th, 2010, 22:42
در سایت [Only registered and activated users can see links] تست کردم سرعت دانلود را 0/09 mb/s زده است.
سرعت معمول 512 معمولا چقدر است؟
البته این را بگویم که حدود یک ساعت قبل در یک دانلود از طریق موزیلا که میزان سرعت دانلود را نشان می دهد سرعت تا 35 kb/sec هم رسید اما الان بین 6 تا 9 kb/sec k نوسان است.
خلاصه به ما بگید سرعت چقدر باشه می تونم مطمئن باشم که سرعت 512 است
با تشکر

MEY$AM
April 4th, 2010, 22:53
سلام
رسول جان از این سایت هم میتونید استفاده کنید:

فقط توجه بفرمایید فایروالتون فعال نباشه زمان تست

hadiearn
April 4th, 2010, 22:56
در سایت [Only registered and activated users can see links] تست کردم سرعت دانلود را 0/09 mb/s زده است.
سرعت معمول 512 معمولا چقدر است؟
البته این را بگویم که حدود یک ساعت قبل در یک دانلود از طریق موزیلا که میزان سرعت دانلود را نشان می دهد سرعت تا 35 kb/sec هم رسید اما الان بین 6 تا 9 kb/sec k نوسان است.
خلاصه به ما بگید سرعت چقدر باشه می تونم مطمئن باشم که سرعت 512 است
با تشکر

خدمت شما عرض شود معمولا سرعت 512 که ارائه میدن ، سرعتی ماکزیمم حدود 460 داره
که با تقسیم بر 8 مقدار سرعتش بر حسب کیلو بایت به دست میاد که حدود 58 هستش که به سرعت دانلود معروفه
پس اگه سرعتتون تا 35 رسیده پورتتون به 512 تغییر کرده وشرکت مذکور پهنای باندش کمه
به عبارتی سرعت 512 که شما خریدین سرعت 512 ثابت نیست و از 0 تا 512 متغییره و به عبارتی شر ( share) شده بین کاربران .
در این حالت اگر شرکتی بیش از ظرفیت پهنای باندش اکانت بفروشه این حالت کم شدن شدید سرعت رخ میده که به علت سودجویی شرکت ها ماشالله کم هم نیست .
اول با یه سیستم دیگه تست کنید تا مطمئن بشید مشکلی از جانب سیستم شما نیست ( مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی میتونه وجود داشته باشه )
بعد در صورتی که مشکل از جانب شما نبود بهشون بگید پهنای باندشون رو اضافه کنن کاری که من چندین بار تا حالا انجام دادمو عاقل بودندو گوش کردنو اضافه کردن که این دیگه بستگی به شرکت داره .
اگه باز منکر این مسئله شدند و گفتند پهنای باند ما کم نیست بهشون بگید نمودار مصرف روزانه پهنای باند رو نشون بدن .
که با مشاهده نمودار در صورتی کاملا پهنای باند پر بود میشه مچشونو رو کرد که اصولا اگه پر باشه نشونتون نمیدن .
در نهایت اگرم حال و حوصله اینکارارو ندارین یا انصراف بدینو از شرکت دیگه سرویس بگیرید یا برگردین به حالت قبل یعنی 128 که بودید .
موفق باشید .