PDA

View Full Version : مشکل لینکها؟

SANY
April 23rd, 2006, 04:30
اقا سلام
والا یه چند بار تو بعضی تاپیکهای نسبتآ قدیمی که سر میزدم بعضی از لینکها که باید مارو به صفحه خاصی ببره:cool:
کجا میبره؟اگه گفتی؟ افرین صفحه اول سایت ینی اینجا [Only registered and activated users can see links] یا اصلا خارجیه:blink: ولی خرابه(چی شد!!)
گفتم بد نیست یه همچین تاپیکی هم باشه(اگه قبلآ نبوده باشه من که ندیدم)
دوستان اگر با همچین موردی بر خوردن بیان اینجا لینکشو بزارن بعدش....بعدش......بعدش.......(اهان )
اقا رضا و مدیران دست شما رو میبوسه!(اینجا یه شکلک که دسته اقا رضا رو میبوسه)
والا ..چه معنی داره لینکی تو سایته سرمایه کار نکنه!(اصلآنباشه) افت داره بابا:p :laugh:
البته خودم الان یادم نیست کجاها بود.به محضه اینکه باز دیدمشون میذارم اینجا(اگه تا اون موقع ردیف نشده باشه: یا تعمیر یا حذف)
ببخشید پر حرفی کردم.
موفق و موید باشید

Reza
April 23rd, 2006, 14:59
با سلام

همونطور كه میدونید قبلا سیستم فروم بر اساس IPB بود. چند ماه پیش تبدیلش كردیم به Vbulletin.

سیستم لینك دهی به تاپیكها در این دو سیستم با هم متفاوته. لذا بعد از تبدیل سیستم فروم، لینكهایی كه قبلا به تاپیكها داده شده بود دیگه عمل نمیكنه و به صفحه اول فروم منتقل میشه.

اینم بگم كه در هنگام تبدیل دیتابیس از IPB به VBulletin وقت زیادی گذاشتیم تا تونستیم پیوستها رو درست منتقل كنیم. اما برای لینكها كاری نمیشه كرد جز اینكه دونه دونه ادیت بشن.

با تشكر

SANY
April 23rd, 2006, 18:28
اقا رضا سلام
بله همونطور که فرمودید در جریانه تغییر و تحولات سایت بوده ایم
منم منظورم همونی بود که شما فرمودید: جز اینكه دونه دونه ادیت بشن
البته اونایی که دوستان اینجا مطرح میکنن
اقا رضا بازم دستت درد نکنه..ایول داری
با اجازه

Reza
April 23rd, 2006, 21:27
اقا رضا سلام
بله همونطور که فرمودید در جریانه تغییر و تحولات سایت بوده ایم
منم منظورم همونی بود که شما فرمودید:
البته اونایی که دوستان اینجا مطرح میکنن
اقا رضا بازم دستت درد نکنه..ایول داری
با اجازه
چشم. هر کدوم رو دوستان اینجا مطرح کنند من اصلاح میکنم.

SANY
April 25th, 2006, 22:32
اقا رضا سلام
دارم یه چرخی تو تاپیکه free books میزنم احتمالآ لینکهایی مشکل دارن که به ترتیب اعلام میکنم.
با اجازه

SANY
April 25th, 2006, 22:32
اقا رضا سلام
دارم یه چرخی تو تاپیکه free books میزنم احتمالآ لینکهایی مشکل دارن که به ترتیب اعلام میکنم.
با اجازه

SANY
April 25th, 2006, 22:34
این از اولیش.پست ششم از یاسر عزیز
[Only registered and activated users can see links]

SANY
April 25th, 2006, 22:41
همون صفحه پست 9 و 12

SANY
April 25th, 2006, 23:04
در رابطه با فایلهای زیپ شده هم یه توضیحی بدید تو این صفحه[Only registered and activated users can see links] یکیش هست (پست17) البته مشکل نداره .من وقتی میخوام بازش کنم این خطا رو میده:the compressed(zipped) folder is invalid or corrupted
مشکل کجاست؟

SANY
April 25th, 2006, 23:21
اقا رضا برای پست 51 کاری میشه کرد؟

Reza
April 25th, 2006, 23:41
ظاهرا فایل روی هاست مربوطه موجود نیست و اکانت Suspend شده.
This Account Has Been Suspended

SANY
April 26th, 2006, 02:05
پست 62

SANY
April 26th, 2006, 02:19
اقا رضا این لینک از تالار عمومی تاپیک کتاب اشنایی با فارکس.....میره صفحه اول[Only registered and activated users can see links]

SANY
April 26th, 2006, 02:34
[Only registered and activated users can see links] پست 59

[Only registered and activated users can see links] پست 72 و74

SANY
April 26th, 2006, 02:41
اقا رضا سلام
البته اینجا هم چند تا دیکه از لینکهای اقا مجید به همون دلیلی که فرمودید قابل دسترس نیست راه دیگه نیست از اقا مجید کمک بگیریم؟

SANY
April 26th, 2006, 03:51
پست 158

Reza
April 26th, 2006, 08:41
http://forum.sarmaye.com/general-forex-discussion-forum/695-free-books-11.html
پست 158
عمل نكردن این قبیل لینكها به تغییر سیستم فروم مربوط نمیشه.
مثلا در مورد فوق، Source اصلی دیگه موجود نیست.
متاسفانه اینگونه موارد رو نمیشه حل كرد.

omid650
April 26th, 2006, 12:48
با سلام خدمت مديران سايت
امروز من نتونستم با ip خودم وارد فروم بشم. جالب اينجاست كه وارد صفحه اصلي ميشم (sarmaye.com) ولي تو فروم نميتونم . الان هم از طريق ! ديگه وارد شدم

اين پست رو كه فرستادم درست شد. اگه امكان داره علت فني اين قضيه رو بررسي كنيد لطفا

Reza
April 26th, 2006, 14:00
با سلام

منظور از IP چیه؟ یعنی با ID خودتون نتونستید وارد بشید؟ من بررسی كردم مشكلی نبود.

omid650
April 26th, 2006, 14:45
با سلام

منظور از IP چیه؟ یعنی با ID خودتون نتونستید وارد بشید؟ من بررسی كردم مشكلی نبود.
آقا رضا منظورم همون ip بود ، يك ساعتي نميتونستم وارد بشم . از بچه هاي پرشين تولز بپرسين شايد اونا بدونن. در ضمن از يكي دو نفر ديگه هم سوال كردم . قبلا اين مشكل براي اونا هم پيش اومده بود. يعني مثلا يك نفر وارد همه سايتها مي شد ولي داخل فروم نميتونست بشه و در عين حال ديگران مشكلي نداشتند. و چون من با تغيير ip موفق به ورود شدم به احتمال زياد به اين مربوط ميشه
متشكرم

Reza
April 26th, 2006, 15:13
آقا رضا منظورم همون ip بود ، يك ساعتي نميتونستم وارد بشم . از بچه هاي پرشين تولز بپرسين شايد اونا بدونن. در ضمن از يكي دو نفر ديگه هم سوال كردم . قبلا اين مشكل براي اونا هم پيش اومده بود. يعني مثلا يك نفر وارد همه سايتها مي شد ولي داخل فروم نميتونست بشه و در عين حال ديگران مشكلي نداشتند. و چون من با تغيير ip موفق به ورود شدم به احتمال زياد به اين مربوط ميشه
متشكرم
راستش من هنوز صورت مسئله رو درست متوجه نشدم تا دنبال جوابش بگردم! لاگین كردن به سایت ارتباطی با ip نداره. دقیقا چه پیغامی دریافت میكردید؟

ممكنه در اون زمان خاص، سرور سایت یا isp شما مشكل پیدا كرده باشه.

omid650
April 26th, 2006, 16:42
راستش من هنوز صورت مسئله رو درست متوجه نشدم تا دنبال جوابش بگردم! لاگین كردن به سایت ارتباطی با ip نداره. دقیقا چه پیغامی دریافت میكردید؟

ممكنه در اون زمان خاص، سرور سایت یا isp شما مشكل پیدا كرده باشه.
من يك بار ديگه توضيح ميدم خدمتتون
من اومدم وارد بشم نشد . صفحه The Page cannot be displayed اومد
sarmaye.com رو زدم وارد شد. چندين بار امتحان كردم. بعد ip خودم رو عوض كردم ، وارد فوروم شد . دوباره برگشتم به ip خودم وارد نشد و ......
در ضمن در اون زمان ISP مشكل نداشت چون تمام سايتها باز ميشد . سرور شما هم مشكل نداشت چون صفحه اصلي باز ميشد و با يكي دو نفر از دوستان هم تماس گرفتم اونا هم مشكلي نداشتند
توي vbulletin اين امكان وجود داره كه شما ip خاصي رو بن كنيد و كسي كه از اون ip وارد ميشه نتونه به فروم دسترسي داشته باشه كه تو اين حالت خاص ميتونسته ناشي از يك error باشه
اميدوارم تونسته باشم توضيح بدم

Reza
April 26th, 2006, 17:20
ممنون از توضیحات.

من هیچ IP رو بن نكردم. اگر IP بسته باشه، پیغام متفاوتی نمایش داده میشه.

به هر حال امیدوارم دیگه این مشكل پیش نیاد.
با تشكر

SANY
April 26th, 2006, 18:03
عمل نكردن این قبیل لینكها به تغییر سیستم فروم مربوط نمیشه.
مثلا در مورد فوق، Source اصلی دیگه موجود نیست.
متاسفانه اینگونه موارد رو نمیشه حل كرد.
اقا رضا سلام
البته همینطوره که شما میفرمایید اما مواردی هست که لینکی که قرار داده شده به سبب همون مشکل(تغییر سیستم) به صفحات اول هدایت میشه!
هر کدوم که به این موضوع برمیگرده رو من ذکر میکنم.ایا همه مواردی که من یاداور شدم رو چک کردید.
کار مفیدی هست که اگه اون لینکهایی که دیگه کار نمیکنن حذف بشن تا دیگران سر اونا وقتشون هدر نره.نظر شما چیه؟:rolleyes:

Reza
April 26th, 2006, 18:16
بله. من همه رو چك كردم.

خودتون هم میتونید ببینید: فقط لینكهایی كه با http://forum.sarmaye.com شروع میشن قابل اصلاح هستند. البته اصلاح اینها هم آسون نیست و باید بگردیم و تاپیك مربوطه رو پیدا كنیم. فكر میكردم از روی شماره تاپیك میشه راحت این كار رو انجام داد. اما ظاهرا نمیشه :(

راستش با حذف لینكها موافق نیستم. اما با اینكه تمام كتابهای بدرد بخود در بخش دریافت فایل (http://forum.sarmaye.com/downloads.php)گردآوری بشن و به راحتی در دسترس باشن موافقم. اینجوری هیچوقت هم از بین نمیرن :)

ghods
April 26th, 2006, 19:26
......... اما با اینكه تمام كتابهای بدرد بخود در بخش دریافت فایل ([Only registered and activated users can see links])گردآوری بشن و به راحتی در دسترس باشن موافقم. اینجوری هیچوقت هم از بین نمیرن :)

سلام آقا رضا

آپلود سنتر سايت محدوديت حجمي ندارد؟ حداقل در حد 500-600 مگ

SANY
April 26th, 2006, 19:26
تمام كتابهای بدرد بخود در بخش دریافت فایل گردآوری بشن
این عالی اقا رضا (اگه بشه):rambo:

Reza
April 26th, 2006, 19:29
سلام آقا رضا

آپلود سنتر سايت محدوديت حجمي ندارد؟ حداقل در حد 500-600 مگ
از نظر حجم مشكل خاصی نیست. میتونیم شروع كنیم به آپلود كردن. اما دوستان باید كمك كنند. :)

ghods
April 26th, 2006, 19:41
از نظر حجم مشكل خاصی نیست. میتونیم شروع كنیم به آپلود كردن. اما دوستان باید كمك كنند. :)

چه نوع كمكي؟
رو كمك من از هر جهت حساب كنيد .
در ضمن دو سه تا CD ايبوك دارم .

SANY
April 26th, 2006, 21:05
اقا رضا و جناب قدس عزیز دست شما ایول مرسی:banana: :laugh:

Reza
April 26th, 2006, 22:22
چه نوع كمكي؟
رو كمك من از هر جهت حساب كنيد .
در ضمن دو سه تا CD ايبوك دارم .
کمک برای آپلود کردن فایلها و نوشتن یک شرح کوتاه برای اونها. ممنون که کمک میکنید :)

SANY
April 27th, 2006, 04:38
حالا که قرار شد کاره مفیدی انجام بشه اگه تو دست وبالتون هست زحمت اینو بکشید.
Trading for a Living البته فکر کنم حجمش 20 . 30 مگ بشه . ولی ارزشش رو داره
با تشکر.

ghods
April 27th, 2006, 10:31
حالا که قرار شد کاره مفیدی انجام بشه اگه تو دست وبالتون هست زحمت اینو بکشید.
Trading for a Living البته فکر کنم حجمش 20 . 30 مگ بشه . ولی ارزشش رو داره
با تشکر.

با سلام

ايبوك مورد نظر شما در :

SANY
April 27th, 2006, 17:25
جناب ghods ممنون

SANY
May 8th, 2006, 01:28
اقا رضا سلام
لینکهای این صفحه دست شما رو میبوسه!

پستهای 77 78 79 ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

Reza
May 8th, 2006, 07:40
اقا رضا سلام
لینکهای این صفحه دست شما رو میبوسه!

پستهای 77 78 79 (http://forum.sarmaye.com/general-forex-discussion-forum/1046-a-6.html)

با تشکر

با سلام

متاسفانه پیدا كردن لینكهای معادل در سیستم جدید، آسون نیست. من كه نتونستم پیدا كنم. اگر تاپیكهای مربوطه رو پیدا كردید اعلام كنید كه لینكها رو اصلاح كنم.

با تشكر

SANY
May 8th, 2006, 18:01
اقا رضا سلام
آیا در تغییر سیستم فروم حذفیاتی هم لحاظ شده؟و اینکه حتمآ مآخذ لینکهای داخلی وجود دارد؟
با تشکر

SANY
May 8th, 2006, 21:28
اهان راستی.....
مسلمآ هیچ کس مثل خود صاحب پست از منبع لینکش خبر نداره(البته اگه یادش مونده باشه)
بهتره از ایشان کمک گرفته شود.درسته اقا رضا
مثلآ در مورد لینکهای اخیر پست مربوط به جناب قزمر میباشد.ولی از اونجایی که ایشون الان سرشون شلوغه وچند شغله شدند و ما دیگه نمیتونیم مثل قدیمیها(خوش به حالشون) از محضر ایشون استفاده کنیم.
اقا رضا پس کار خودته.یه سفارشی بکن این لینکها رو ردیف کنن.حیفه!!!

SANY
May 10th, 2006, 20:43
اقا رضا تکلیف چیه؟

Reza
May 10th, 2006, 21:20
اقا رضا تکلیف چیه؟
متاسفانه راه حل آسونی به فکرم نمیرسه. البته به نظرم مشکل بزرگی نیست. اگر کسی دنبال موضوع خاصی باشه، میتونه از طریق جستجو تاپیک مربوطه رو پیدا کنه. بهتره زیاد سخت نگیریم :)

SANY
May 11th, 2006, 00:20
اگر کسی دنبال موضوع خاصی باشه، میتونه از طریق جستجو تاپیک مربوطه رو پیدا کنه. بهتره زیاد سخت نگیریم :)
این که بله!:rambo:
اما تو شروع این تاپیک هم عرض کرده بودم که حیفه سایت فارسی زبان در زمینه فارکس به این پر محتوایی:whoow:
لینکهای مفیدش کار نکنه.
مثلآ یه تازه واردی یه تاپیک از اون قدیمیها رو شروع به خوندن میکنه که سری از لینکهای مهم (داخلی) کار نمیکنه و دچار سردرگمی میشه (همون چیزی که من باهاش مشکل داشتم)
هدفم هم از این تاپیک این بود بشه با همکار یه همه این مشکل به حداقل برسه(لااقل اون مهماش):advise:

مخلصیم :rambo:

Fivehunderd
May 29th, 2006, 07:16
سلام
نه میخواستم تایپیک جدید باز کنم نه میدونستم کجا مطرح کنم . یه جا خلوت پیداکردم و سوالو مطرح میکنم.
اقا ما چیکار کنیم که این عکسها رو با سایز بزرگ تو تایپیکها ببینیم تا مجبور نشیم روی هر کدوم از عکسهای هر صفحه کلیک کنیم؟ تو تنظیمات که نبود در ضمن این شکلکها رو هم نمیتونم جلوی نوشته هام بزارم لطفا راهنمایی کنید .
(اون شکلک که صورتش قرمز شده رو مثلا گذاشتم اینجا)

Reza
May 29th, 2006, 14:39
در مورد بزرگ دیدن عكسها: راهی نداره. برای دیدن هر عكس باید روی اون كلیك كنید تا بصورت بزرگ نمایش داده بشه.

در مورد شكلكها: پایین ادیتور، گزینه ای هست با عنوان: "غیرفعال کردن شکلکها در متن موضوع"
اگر این گزینه رو تیك زدید، تیك رو بردارید

Mohsen
September 22nd, 2006, 20:41
سلام :)
یک مشکلی پیدا کردم که هرچی سعی کردم حل نشد و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که مطرحش کنم
نمی دونم چرا تاپیک " پترن های درحال شکل گیری " ([Only registered and activated users can see links]) برای من در حالت " بسته " قرار داره ؟ :blink:
ممنون میشم بنده ی معتاد به این تاپیک را دریابید :blush:

14878

با تشکر و عرض خسته نباشید

Reza
September 22nd, 2006, 21:00
سلام :)
یک مشکلی پیدا کردم که هرچی سعی کردم حل نشد و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که مطرحش کنم
نمی دونم چرا تاپیک " پترن های درحال شکل گیری " (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=986) برای من در حالت " بسته " قرار داره ؟ :blink:
ممنون میشم بنده ی معتاد به این تاپیک را دریابید :blush:

14878

با تشکر و عرض خسته نباشید

سلام بر آقا محسن

یه تاپیک دیگه رو بستم. اما نمی دونم چرا اون تاپیک بسته نشد و تاپیک پترنها بسته شد :huh:

الآن تاپیک بازه و مشکلی نیست.

با تشکر

Mohsen
September 22nd, 2006, 21:04
سلام بر آقا محسن

یه تاپیک دیگه رو بستم. اما نمی دونم چرا اون تاپیک بسته نشد و تاپیک پترنها بسته شد :huh:

الآن تاپیک بازه و مشکلی نیست.

با تشکر
ممنون آقا رضا
خیلی لطف کردی :)

dela
February 1st, 2007, 13:10
سلام
کسی می تونه راهنمایی کنه که چرا من ضمیمه ها رو نمی بینم!
با تشکر

Reza
February 1st, 2007, 23:31
سلام
با تشکر
سلام

من ضمیمه دو پست مذکور رو می ببینم و مشکلی نیست. آیا شما فقط ضمیمه های این دو پست رو نمی تونید ببینید؟

dela
February 1st, 2007, 23:40
سلام
کلا هیچ ضمیمه ای رو نمی بینم.تو تنظیمات سایت هم گزینه پیوست ها فعاله.

Hamed2420
February 1st, 2007, 23:45
سلام دلا جان :)

من هم تست کردم و مشکلی وجود نداشت!!

شب خوش
ارادتمند شما

K1
February 2nd, 2007, 00:12
سلام
با تشکر
من هم خیلی وقته که همین مشکل رو دارم..

Hamed2420
February 2nd, 2007, 00:31
fx010 عزيز سلام

ممنون از كار خوبتون....

يه مشكلي وجود داره و اون اينكه هيچ كدوم از عكس ها و استيتمنتي كه قرار داديد قابل رويت نيست!

آقا رضا، سلام مجدد :)

این هم یک مشکل در تاپیک تازه تأسیس "تحلیل چارت ([Only registered and activated users can see links])".

خواستم به اطلاعتون برسونم و امیدوارم که مشکل خاصی نباشه!

شب خوش
ارادتمند شما

Reza
February 2nd, 2007, 11:21
آقا رضا، سلام مجدد :)

این هم یک مشکل در تاپیک تازه تأسیس "تحلیل چارت (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?p=85044#p85044)".

خواستم به اطلاعتون برسونم و امیدوارم که مشکل خاصی نباشه!

شب خوش
ارادتمند شما
سلام

مجددا هر دو تاپیک رو چک کردم و مشکلی نبود. دوستانی که بعضی تصاویر رو نمی بینند، لطفا یکبار کش Browser خودتون رو بطور کامل پاک کنید. / با تشکر

NoName
February 2nd, 2007, 11:34
فایرفاکس رو هم یک تست بزنید ببینید !

K1
February 2nd, 2007, 14:34
سلام

مجددا هر دو تاپیک رو چک کردم و مشکلی نبود. دوستانی که بعضی تصاویر رو نمی بینند، لطفا یکبار کش Browser خودتون رو بطور کامل پاک کنید. / با تشکر

سلام ..
من هم با FireFox امتحان کردم هم INternet Explorer در جفتش مشکل داشت..
با تشکر.

K1
February 3rd, 2007, 22:52
سلام..
مشکل دیدن فایل های ضمیمه خیلی بدجور شده..
نمیدونم چرامن نمیتونم عکس های ضمیمه ی تعدادی از دوستان رو ببینم . جالبیش اینه که مثلا من در یک تاپیک بعضی از عکس ها رو میبینم اما بعضی از عکس ها رو نه..

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

amir63
February 4th, 2007, 00:45
بله مشكل من هم دقيقا همينه!!
عكس هاي ضميمه تعدادي از دوستان قابل رويت است ولي براي تعدادي خير....

اميدوارم مشكل حل بشه

با تشكر

Reza
February 4th, 2007, 08:36
من مشکلی در ضمیمه ها مشاهده نکردم.
لطفا اگر سایر دوستان نیز در دیدن ضمیمه ها مشکل دارند، اعلام کنند.

در صورت امکان شما هم با یک کامپیوتر دیگر و اشتراک اینترنت دیگر چک کنید. احتمالا مشکل حل شود.

Honda
February 4th, 2007, 15:15
سلام رضا جان ، با تقديم احترام و تشكر از زحمات و پيگيريهاي شما.
من در ديدن عكسها مشكلي ندارم. شايد با يكي از اين راهها ( به ترتيب اولويت نوشته شده ) مشكل دوستانم انشاءا... حل شود :
1 - ديدن همان لينكهاي مشكل دار از يك كامپيوتر ديگر با همان كارت اينترنت قبلي.
2 - ديدن همان لينكهاي مشكل دار از يك كامپيوتر ديگر با يك كارت اينترنت ديگر.
كه شما در پست قبلي 2 راه فوق را گفته بوديد و اگر مشكل همچنان باقي بود :
3 - چك كردن تنظيمات مربوط به ديدن لينكها در تنظيمات شخصي كاربران مشكل دار (‌ و on و off كردن تنظيمات و هربار چك كردن مجدد لينكها و يا refresh كردن صفحات تاپيك ).
4 - ساختن يك كاربر جديد آزمايشي توسط دوستاني كه با مشكل فوق دست و پنجه نرم مي كنند و سپس چك كردن لينكهايي كه قبلاً ديده نمي شد با كاربر جديد (‌ با هردو كارت اينترنت ).
كلاً فكر نمي كنم سايت دچار مشكل شده باشد چون اگر اين اتفاق افتاده بود ، همگي دوستان با اين مشكل روبرو مي شدند.
زياده جسارت است. ارادتمند همگي عزيزان: Honda

Hamed2420
February 16th, 2007, 22:53
سلام

یک مشکل بزرگ رو من الان دارم میبینم توی سایت....

هیچ یک از عکس های ضمیمه شده در فروم رو نمیبینم.

تمام عکس ها پریده!!!!

کسی این مشکل رو داره یا مختص من و جناب Traderman123 هست؟

ارادت

ario
February 16th, 2007, 23:32
#210 ([Only registered and activated users can see links])
#211 ([Only registered and activated users can see links])
من كه مشكلي ندارم. مثلا عكس هاي دو پست بالا رو ميبينم :banana: ;)

امروز مشكل ديگه اي كه شاهدش پودم اين بود كه وقتي يه پستي ميزدم 2 تا پست زده ميشد!
و جالبيش اين بود كه يكيش ميرفت بين پست هاي چند ساعت قبل و حتي ساعت ارسال پست هم چند ساعت قبلش ميشد!:huh:

Hamed2420
February 16th, 2007, 23:44
#210 ([Only registered and activated users can see links])
#211 ([Only registered and activated users can see links])
من كه مشكلي ندارم. مثلا عكس هاي دو پست بالا رو ميبينم :banana: ;)

امروز مشكل ديگه اي كه شاهدش پودم اين بود كه وقتي يه پستي ميزدم 2 تا پست زده ميشد!
و جالبيش اين بود كه يكيش ميرفت بين پست هاي چند ساعت قبل و حتي ساعت ارسال پست هم چند ساعت قبلش ميشد!:huh:

سلام

آریو جان اون عکس های دو پست بالا که ضمیمه سایت نیست که!! :rolleyes:

مدیران محترم سایت، مشکل چیست؟ :nervous:

ممنونم
ارادتمند شما

Reza
February 16th, 2007, 23:52
سلام

الآن دیگه نباید مشکلی باشه. اگر موردی بود اعلام کنید. (در اینگونه مواقع که سایت با اشکال مواجه میشه، اگر از طریق بخش "تماس با ما" اعلام کنید زودتر می بینم.)

با تشکر

ario
February 16th, 2007, 23:56

درسته

Hamed2420
February 17th, 2007, 00:42
سلام و عرض تشکر :)

آقا رضا ممنونم، مشکل حل شد.

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen
October 5th, 2007, 02:45
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

کتابی را با عنوان Trading in Mind آقای قلیزاده در قسمت کتابهای سایت آپلود کرده اند که فکر می کنم لینک مربوطه صدمه دیده و امکان دانلود آن وجود ندارد . ممنون می شوم این لینک را چک بفرمایید .

ممنون
موفق و شاد باشید

touhidqolizadeh
October 5th, 2007, 04:01
سلام

کتابی را با عنوان Trading in Mind آقای قلیزاده در قسمت کتابهای سایت آپلود کرده اند که فکر می کنم لینک مربوطه صدمه دیده و امکان دانلود آن وجود ندارد . ممنون می شوم این لینک را چک بفرمایید .

ممنون
موفق و شاد باشید
سلام
خسته نباشید این کتاب واقعا کتاب فوق العاده ای است که دوستانمان در سایت همسایه ترجمه کردن و باید بهشون خسته نباشید گفت بابت ترجمه این کتاب . به شما هم پیشنهاد می دهم حتمنی این کتاب رو بخونید . من جدیدا دوباره خوندم و لذت بردم. احیانا اگر لینک مشکل داشت یا اصل کتاب رو نتونستید بازیافت کنید بهم بگید دوباره قراربدم
باتشکر

Reza
October 5th, 2007, 13:47
سلام

http://forum.sarmaye.com/downloads.php?do=file&id=78

ممنون
موفق و شاد باشید
سلام به دوست عزیزم آقا محسن

بعد از انتقال سایت به سرور جدید، بخش دریافت فایل با مشکل مواجه شده. البته همه فایلها وجود دارند و چیزی از دست نرفته. احتمالا مشکل به تنظیمات سیستم مربوط میشه.

چندین ساعت برای حل مشکل وقت گذاشتم، اما متاسفانه هنوز حل نشده.

از جناب قلی زاده درخواست می کنم کتاب را جای دیگری (مثلا در این تاپیک (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=695)) قرار بدهند تا سر فرصت مشکل را حل کنم.

با تشکر

hosein
October 5th, 2007, 14:18
اقا رضاي عزيز سلام

اول هر صفحه لينك ابزارهاي موضوع يك لينك هست براي تهيه نسخه چاپي هر صفحه.چندبار من خواستم ازش

استفاده كنم كه ديدم عكسها رو حذف ميكنه ايا راه حلي براي اين مسئله هست .در ضمن امكان ايجاد تهيه pdf از

صفحات وجود دارد.

با تشكر

touhidqolizadeh
October 5th, 2007, 20:19
سلام به دوست عزیزم آقا محسن

بعد از انتقال سایت به سرور جدید، بخش دریافت فایل با مشکل مواجه شده. البته همه فایلها وجود دارند و چیزی از دست نرفته. احتمالا مشکل به تنظیمات سیستم مربوط میشه.

چندین ساعت برای حل مشکل وقت گذاشتم، اما متاسفانه هنوز حل نشده.

از جناب قلی زاده درخواست می کنم کتاب را جای دیگری (مثلا در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links])) قرار بدهند تا سر فرصت مشکل را حل کنم.

با تشکر
سلام
کتاب ([Only registered and activated users can see links]) دوباره آپلود شد

victor
October 20th, 2007, 15:53
من امروز میخواستم کتاب از بخش (دانلود فایل- کتاب ها) دانلود کنم متاسفانه بمحض اینکه صفحه مربوط به دانلود کتابها رو باز میکنم و روی دکمه دانلود کلیک میکنم پس از باز شدن صفحه مربو ط به دانلود ادرس بار به آدرس اصلی سایت تغییر مییابد وبه صفحه اصلی میرود لطفا بررسی بفرمائید

Hamed2420
November 2nd, 2007, 13:02
من امروز میخواستم کتاب از بخش (دانلود فایل- کتاب ها) دانلود کنم متاسفانه بمحض اینکه صفحه مربوط به دانلود کتابها رو باز میکنم و روی دکمه دانلود کلیک میکنم پس از باز شدن صفحه مربو ط به دانلود ادرس بار به آدرس اصلی سایت تغییر مییابد وبه صفحه اصلی میرود لطفا بررسی بفرمائید

با سلام
آقا رضا این مشکل هنوز پابرجا هست...

لطفاً رسیدگی فرمایید.

ممنون

Mohsen
December 14th, 2007, 23:35
سلام

تا جایی که یادم هست لینکی در بالای صفحه ی اصلی وجود داشت با عنوان "دریافت فایل" که برای دسترسی به قسمت Upload Center سایت مورد استفاده قرار می گرفت . امروز یکی از دوستان سراغ کتابی را از بنده گرفتند که هرچه سعی کردم نتوانستم این لینک را پیدا کرده و به این قسمت وارد شوم . لطفاً اگر جای لینک عوض شده راهنمایی بفرمایید .

با تشکر و عرض ارادت خدمت شما

موفق و شاد باشید

ar460ash
December 15th, 2007, 03:12
سلام
من هم مشکل پست بالا رو دارم:(
برای بعضی از downloadsهم شما رو به صفحه اصلی برمیگردونه:blink:

Reza
December 15th, 2007, 10:31
با سلام

متاسفانه مشکل بخش دانلود حل نشد. خیلی هم براش وقت گذاشتم، اما درست نشد.

البته تمام فایلها روی سرور وجود دارند. اما سیستم دانلود کار نمی کنه.

راهی که به نظر من می رسه اینه که تمام فایلها به همراه توضیحات مربوطه در یک تاپیک در فروم قرار داده شوند.

اگر از دوستان کسی اینترنت پر سرعت و فرصت انجام این کار رو داره لطفا اعلام کنه تا فایلها رو از طریق ایمیل برای ایشان ارسال کنم تا زحمت قرار دادن فایلها در تاپیک رو بکشیند.

با تشکر