PDA

View Full Version : لطفا پاسخ دهید یا ببینید من نمی دونم سوالم را کجا مطرح کنم؟

siaD
April 20th, 2006, 17:07
سلام
دوستان در ایران شرکتی در ضمینه ی خرید و فروش اینترنتی سهام بازار بورس فعالیت می کند؟
اگر جواب بدهید ممنونم می شوم
باتشکر

viper
April 20th, 2006, 17:29
سلام
بله شرکتهای مختلفی هم در زمینه خرید وفروش سهام بازار بورس تهران و هم سهام بین المللی فعالیت دارند.میتوانید تبلیغاتشان را در روزنامه دنیای اقتصاد ببینید.

siaD
April 20th, 2006, 22:05
سلام
از راهنمایی شما ممنونم
حالا واقعا شرکتی که خرید و فروش سهام را بتوان به وسیله ی آن از طریق اینترنت خرید و فروش کرد وجود دارد؟
اگر وجود دارد می شود اسم یا آدرس آن را بگویید؟یا این که با قوانین مطابقت ندارد؟
باتشکر

Chipal
April 20th, 2006, 22:16
جناب سیاد ( اگه درست تلفظ کرده باشم ) بانک توسعه صادرات اینکار رو میکنه . البته حدود 1 سال پیش که من پیگیر بودم ، حداقل خرید برای هر سهام یک میلیون تومان بود .
بهتره برای جزئیات بیشتر به خودشون مراجعه کنید .

موفق باشید .

rzamany
April 20th, 2006, 22:54
فکر کنم کار گزاری بانک سامان هم این طوری باشه

ghazmar
April 21st, 2006, 02:14
کلاً شما مي تونين به کارگزاري بانک ها مراجعه کنين و در مورد امکاناتشون ازشون بپرسين. مشخصاً بانک توسعه صادرات و بانک سامان اين کار رو مي کنن.
البته مشکلاتي هم دارن که بايد توي کار خودتون ببينين. مثلاً يادمه که بانک توسعه صادرات همه اوردرهاي يک روز جمع مي شد و 8 صبح روز بعد گذاشته مي شد.

پي نوشت: اين مطلب به تالار بورس منتقل خواهد شد.

Arak_fx
April 21st, 2006, 10:20
در اين مورد يه زماني من از بانك توسعه صادرات ميخواستم اين كار رو بكنم ولي يه نفر بهم گفت كه با سرمايه پايين بياي اهميت نميدن . و مواقعي كه صف خريد هست معمولا برات نميخرن . من هم بيخيالشون شدم .

siaD
April 21st, 2006, 11:24
سلام
در مورد بانک توسعه ی صادرات نیز قبلا با آن هاصحبت کرده ام
من هم یک میلیون تومان ندارم تا بتوان به وسیله ی آن خرید و فروش کنم
به همین دلیل به دنبال شرکت های دیگر هستم
در مورد کارگزاری بانک سامان چه طور؟
چه قدر حداقل سرمایه برای خرید و فروش اینترنتی می خواهند؟:huh:
باتشکر

s.ghayour
May 6th, 2007, 09:37
سلام
دوستان در ایران شرکتی در ضمینه ی خرید و فروش اینترنتی سهام بازار بورس فعالیت می کند؟
اگر جواب بدهید ممنونم می شوم
باتشکر

شرکت کارگزاری مفید امکان خرید و فروش اینترنتی سهام
را فراهم نموده است.برای اطلاعات بیشتر به سایت [Only registered and activated users can see links]مراجعه نمایید

taheri
May 6th, 2007, 11:46
شرکت کارگزاری مفید امکان خرید و فروش اینترنتی سهام
را فراهم نموده است.برای اطلاعات بیشتر به سایت [Only registered and activated users can see links]مراجعه نمایید

اين تاپيك مال بيش از يكسال پيشه مثل اون عهد نامه زمان پيامبر ص كه موريانه خورده بودش ، فقط بسم الله مونده بود :laugh: حالا بعد اينهمه مدت ...:( بابا دمت گرم .

EFX
May 6th, 2007, 11:59
اين تاپيك مال بيش از يكسال پيشه مثل اون عهد نامه زمان پيامبر ص كه موريانه خورده بودش ، فقط بسم الله مونده بود :laugh: حالا بعد اينهمه مدت ...:( بابا دمت گرم .

حالا این اولین پست این بنده خدا اینجوری شده... اومده جوابه یکی رو که یه سال جوابشو کسی نداده,داده....شما چرا فرتی میزنی تو ذوقش!؟:nervous: :blush: :p :blink: :laugh:
تازه این لینک سایتی که داده بود رو من تا حالا ندیده بودم.خوشم اومد:cool:

بابا ایول:huh: :happy: :advise: :cry: :laugh: :rolleyes:

saiedfx
May 16th, 2007, 20:03
لینک زیر رو ببیند:
[Only registered and activated users can see links]