PDA

View Full Version : سفارس

ساحل
May 15th, 2004, 11:59
سلام
من شايعاتي مبني بر افزايش سرمايه اين شركت شنيدم . منبع دست دوم ولي نسبتا موثق است .
بعضا هم ديده ام بزرگان بورس ميگويند اين يك ترفند و بازار سازي بر اساس شايعه است و افزايش سرمايه اي به اين زودي ها دركار نيست ! :angry:
نظر شما چيه ؟
اين سهم خيلي ها رو جا خواهد گذاشت موقع بالا رفتن . همه ميدانيم . ولي زمان مناسب براي وارد شدن در آن رسيده ؟ گذشته ؟ .........

دريا
May 15th, 2004, 12:05
از قديم گفتن خواهي نشوي رسوا هم رنگ جماعت شو .
اين روزا مد شده همه افزايش سرمايه رو بذارن به عهده هيات مديره تا كي اين هيات تصميم بگيره . و ماهم بمونيم تو سردرگمي . .. :unsure:

دريا
June 23rd, 2004, 12:21
سلام همسايه (منظورم ساحله كه من مات اين همه صبرش هستم اين درياي بيمعرفت انقدر بهش طعنه ميزنه ولي ساحل خم به ابرو نمياره ;) )

فكر نمي كني الان وقت خريدشه ؟؟؟

yaser_rashidi
June 23rd, 2004, 13:01
بزار ببينم اين پستو كي زدي دريا......البته من هم ميدونستم بعد از اينهمه مدت منفي خوردن( و يا خبر افزايش سرمايه ۱۰۰ درصدي) يه كف كوتاه مدت بعد از باز شدن خواهيم داشت ولي راستش هنوز اينقدر بازار و همچنين تحليل تكنيكال بلد نيستم كه بگم اگر بلافاصله بعد از باز شدن فروختم كي بخرمش..... :)
بي سواديه ديگه بهش اعتراف هم ميكنم ! :P
اين پستت هم اگر ديروز خورده خوب گفتي اگر امروز يكم دير..هر چند هنوز هم دير نيست و ميشه خريدش فكر كنم. كارگزار تلفني همين وقتاس كه بدرد ميخوره ديگه ! ;)

سهم خوبي ميشه. من مطمپنم وسط تابستون وقتي كارخونه ببندن براي تعمير كوره ها دوباره يه كاهش توليد و بازار سياه ديگه خواهيم داشت.......
تاريخ تكرار ميشه و بازار هم كم حافظس...

دريا
June 26th, 2004, 15:47
نه اگه ترشي نخورم انگار يچيزي ميشه . بگذريم ايا سيماني ها ميخوان يكم زودتر از موعد شروع كنند . شما چي فكر مي كنيد . يا بحث حق تقدمه ؟؟؟؟

Reza
June 26th, 2004, 16:26
به نظر شما تا چند ميره بالا؟ تا آخر ماه ۱۸۰۰ رو ميبينه؟

yaser_rashidi
June 27th, 2004, 15:05
من فكر ميكنم شايد بالاي ۱۸۰۰ هم راه داشته باشه. حتي نزديك به ۲ !‌ :o
ببينيم چي ميشه . بايد ديد با چه قدرتي پيش ميره. من تا وسط تابستون نگه ميدارم. و ميدونم كه تا اون حوالي سود دهه !
شمام نگر دار. حتي بلند مدت سهم خوبيه. البت شايد عاقلانه اين باشه كه تو پاييز و مخصوصا آخر سال نداشته باشيش.
بايد ديد........اينقدر شرايط سياله كه معلوم نيست كي به كي و چي به چيه . برا همين بايد ديد...... :rolleyes:
من شايد بالاي ۱۸۵۰ و نزديك ۱۹۰۰ فروختم.

دريا
June 28th, 2004, 09:26
من هم با نظر شما موافقم قيمت ۱۸۵۰ براي فروش خوبه . البته من تحليلگر نيستم و اين توصيه يكي از دوستان است كه به شما منتقل مي كنم.

دريا
June 29th, 2004, 15:39
سلام دوستان
علت كاهش قيمت فارسيت دورود را چه ميدانيد . آيا موقتي است ؟

yaser_rashidi
June 30th, 2004, 11:48
فعلا كه سفارس رفت تو منفي. روي ۱۷۰۰. ايشالله نايسته رو همين قيمت....

سايت آي آر بورس تغييراتي كرده ديدين ؟ عرضه و تقاضا و .... رم ميگه. :huh:

sarajon
February 17th, 2008, 08:58
چرا پول برخی از کشورهای عربی از ارزهای معتبر بین المللی هم گرانتر است؟دلایل آن رابه طور مشخص وشمرده اگر امکان دارد برایم بنویسید

auto_chartist
September 12th, 2008, 23:02
چرا پول برخی از کشورهای عربی از ارزهای معتبر بین المللی هم گرانتر است؟دلایل آن رابه طور مشخص وشمرده اگر امکان دارد برایم بنویسید

من نميدونم چرا همش هر كي پست اولش را ميخواهد بزند ميايد قسمت بورس تازه يك سوال ميكند به چه بزرگي ؟؟
خوب حالا من يك سوال از شما دارم خوب اومديم و دليلش را فهميديد. بعد ميخواهيد چكار كنيد؟؟
................
پنجاه سال پيش عربها در چادر زندگي ميكردند پنجاه سال آينده باز در چادر زندگي ميكنند