PDA

View Full Version : تبديل سيستم فروم

صفحه ها : [1] 2

Reza
February 3rd, 2006, 16:30
سلام

ظرف روزهاي آينده سيستم فوروم از Invision Power Board يا IPB به vBulletin تبديل خواهد شد. vBulletin داراي امكانات بيشتري نسبت به IPB مي باشد.

تلاش ميكنيم كه در اين تبديل تمام اطلاعات و مطالب شامل نام كاربري، كلمه عبور، پيغام هاي خصوصي، مطالب نوشته شده توسط كاربران، عكسها، اتچمنت ها و . . . بطور كامل به سيستم جديد منتقل شوند.

اما اين احتمال وجود دارد كه برخي از كاربران براي ورود به فوروم نياز به Reset كردن كلمه عبور داشته باشند. براي Reset كردن كلمه عبور لازم است كه آدرس ايميل شما(كه هنگام ثبت نام وارد كرديد) معتبر باشد. زيرا لينك مربوط به Reset كردن كلمه عبور به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد.

همچنين ممكن است در هنگام تبديل Database، پيغامهاي خصوصي شما( PM ) بطور كامل تبديل نشوند يا از بين بروند. لذا در اسرع وقت PM هاي خود را ذخيره كنيد.

پس از اتمام تبديل، بخشهاي جديد مورد نياز به فوروم اضافه خواهند شد.

لذا در صورتي كه پيشنهادي براي بهبود سايت يا ايجاد تالارهاي جديد داريد، همينجا مطرح كنيد.

با تشكر

mustafa-hf
February 3rd, 2006, 17:05
اقا فقط زمینه روشن باشه ضمنا به این فروم هم برای تکمیل کارت یه نگاه بنداز
خیلی موثر کار کرده البته یه پیشنهاده فقط
[Only registered and activated users can see links]

ghods
February 3rd, 2006, 17:30
آقا رضا سلام

اگر امكانش باشه فضاي بيشتري براي آپلود فايلها در نظر بگيريد تا دست به دامن آپلود سنترهاي رايگان و مشكلات مربوطشون نشيم .

Mazdak Parsian
February 3rd, 2006, 18:02
Originally posted by مصطفي@ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۴:۰۵ بعدازظهر
یعنی این رنگی ؟!! :o

mustafa-hf
February 3rd, 2006, 18:15
Originally posted by مزدك پارسيان+ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۵:۰۲ بعدازظهر--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (مزدك پارسيان @ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۵:۰۲ بعدازظهر)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-مصطفي@ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۴:۰۵ بعدازظهر
یعنی این رنگی ؟!! :o [/b][/quote]
پرتقاليه ديگه .. :D ......نه بابا منظورم اون طرح براي تاپيكهاي جديد و موضوعاتش بود

كه خودكار بالا مياد و ديگه لازم نيست شما بخش تاپيكهاي فعال رو بري پيدا كني

يه مرور بكن حتما

۲۴۰۰۰ عضو داره :blink: :o :o :o

محمودخان
February 3rd, 2006, 18:43
آقا رضا...
اول كه اميدوارم در اين فرم جديد هم مثل قبلي موفق باشي...
دوم اينكه ..منظور از آدرس ايميل موقع ثبت نام...فقط اون آدرس اوليه دريته يا آدرسي كه الان تغيير داديم براي ايميل مون معتبره و به اين آدرس مياد؟...
آخه...من اوايل يه آدرس ايميل متروكه ام رو گذاشته بودم كه بعدا به ايميل فعالم تغييرش دادم...

Reza
February 3rd, 2006, 19:10
Originally posted by ممد@ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۴:۳۰ بعدازظهر
آقا رضا سلام

اگر امكانش باشه فضاي بيشتري براي آپلود فايلها در نظر بگيريد تا دست به دامن آپلود سنترهاي رايگان و مشكلات مربوطشون نشيم .
در مورد فضا: در حال حاضر فضاي ۳۰۰ كيلوبايت براي آپلود در نظر گرفته شده كه در اكثر مواقع براي آپلود كردن عكس يا اتچ كردن اينديكيتور و . . . كافيه. اگر مورد خاصي بود كه نياز به فضاي بيشتري داشت، از طريق پيغام خصوصي به من اعلام كنيد كه آپلود كنم.

هدف اينه كه استفاده بهينه از فضا بشه و حجم سايت بيش از حد افزايش پيدا نكنه. چون موجب افزايش هزينه ميشه.

ممنون

Reza
February 3rd, 2006, 19:13
Originally posted by محمودخان@ ۱۴ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۵:۴۳ بعدازظهر
آقا رضا...
اول كه اميدوارم در اين فرم جديد هم مثل قبلي موفق باشي...
دوم اينكه ..منظور از آدرس ايميل موقع ثبت نام...فقط اون آدرس اوليه دريته يا آدرسي كه الان تغيير داديم براي ايميل مون معتبره و به اين آدرس مياد؟...
آخه...من اوايل يه آدرس ايميل متروكه ام رو گذاشته بودم كه بعدا به ايميل فعالم تغييرش دادم...
ممنونم جناب محمودخان

ايميل به آخرين آدرسي كه در فوروم ثبت كرديد ارسال ميشه و از اين نظر مشكلي نيست. فقط بايد مطمين بشيد آخرين آدرسي كه وارد كرديد معتبره.

از آقا مصطفي هم تشكر ميكنم.

Sting
February 9th, 2006, 21:00
رضا عزيز :

به نظرم Forum به اين شكل خيلي قشنگ تره ! چون Forum هاي جديد خيلي

فانتزي شدن و يك مقدار از حالت Forum در اومدن .

حالا باز نظر خودتونه ;)

mustafa-hf
February 9th, 2006, 21:05
Originally posted by Sting@ ۲۰ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۸:۰۰ بعدازظهر
رضا عزيز :

حالا باز نظر خودتونه ;)

به اين شكل خيلي قشنگ تره

Reza
February 9th, 2006, 21:53
Originally posted by Sting@ ۲۰ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۸:۰۰ بعدازظهر
رضا عزيز :

حالا باز نظر خودتونه ;)
استينگ جان

سيستم vBulletin امكانات بيشتري داره. مطمينم بعد از مدتي كه با سيستم جديد كار كنيد ازش خوشتون مياد. ظاهر فوروم هم چيزي شبيه به اينجا خواهد شد:
http://forum.persiantools.com

كه به نظر من زياد بد نيست. ;) موافق نيستيد؟

yaser_rashidi
February 9th, 2006, 22:46
من از قيافه فعلي خيلي خوشم مياد. عادت هم کرديم و تکراري هم نيست(من جاي ديگه اي اين سيستمي و اين شکلي نميشناسم). ولي آقا رضا راست ميگه که قابليت هاي وي بي بيشتره. اوليش قابليت لينک دادن به يک پست هست که عاليه و خيلي جاها تو فروم ما هم لازمه.
همچنين زدن چندين اتچمنت در يک پست که بعضا لازمه ولي الان نميشه.

در هر صورت اصل کار محتواست ;)

Sting
February 9th, 2006, 22:55
به نظر من شكل اينجوريش خيلي بهتره ! چون هم سادست هم به قول ياسر عزيز

هيچ Forum اينجوري نيستش و تمامي Forum هاي جديد خيلي فانتزي هستن

و به نظر من ( و ياسر رشيدي ) محتوا مهم تره تا ظاهر فانتزي . من Forum هاي

ديگه هم ميرم اما واقعا نميشه باهاشون راحت كار كرد . يك جوري به دل نميشينه

باز نظر خودتون هستش . اما به نظر من الان خيلي خوبه ;)

Reza
February 9th, 2006, 23:40
از نظر فني چاره اي نيست و بايد سيستم فوروم رو تغيير بديم. حتي ناچار شديم براي خريد سيستم جديد هزينه کنيم.

يعني تفنني تصميم نگرفتيم سيستم رو عوض کنيم و اين تصميم دلايل فني داره.

به هر حال اميدوارم سيستم جديد هم رضايت شما و ساير دوستان رو فراهم کنه.

قهوه اي
February 10th, 2006, 01:23
با سلام
اگرچه عادت ما آدم ها اینه که به اونچه که قبلا خو گرفته ایم نزدیک باشیم و سعی داریم مثل همون رو داشته باشیم
اما فکر میکنم اگر مجبورهستید فروم را به شکل پرشین تولز تغییر بدهید اگر این موضوعات رعایت بشه تغییرات
برای چشم و روان به حداقل خود خواهد رسید:
1-متن نوشته ها کماکان برنگ سیاه باشد
2- هر نوارافقی برای متن بصورت یک در میان سفید وآبی باشد
3-رنگ انتخابی تا حد امکان در کمرنگ ترین حالت خود باشد
4-نوار بالای هرردیف نیز در حداقل رنگ خود باشد
5-اسم آی دی نیز برنگ سیاه باشد
کلا همون طور که در نوشته های معمولی رنگ سیاه یک ویژگی خاص دارد و شکیل تر بنظر میاد بهتر است در بسیاری از موارد از رنگ سیاه استفاده کرد
حالت فانتزی بیشتر بخاطر عدم استفاده از رنگ سیاه برای بیننده ایجاد میشه
6-اگر آی دی بهمراه تصویر آواتار هست بهتر است همه در یک سمت و در قسمت راست صفحه باشند
7-حتی الامکان سادگی در همه صفحات مراعات شود
8- اندازه تصویر آواتار بزرگ تر از این چیزی که الان هست نباشد زیرا باعث انحراف چشم و اعصاب از متن موضوع به حواشی خواهد شد
فعلا فکر میکنم بس باشه !

yaser_rashidi
February 10th, 2006, 02:03
خب منظور من از محتوي اين بود که الان مفهوم و محتوي در سطح خوبي هست(نه به اين معني که بهتر نميشه کردش ;) ) و شايد سيستم سايتي که کارآيي بيشتر(مخصوصا قابليت لينک دادن به يک پست خاص) داره بهتر باشه. شکل و شمايل در مرتبه دوم اهميت قرار داره.
البته ظاهر سايتهاي فارسي وي بي دليل اينکه اکثريتش شبيه همه اينه که تم هاي ديگه فارسي اش نيست. وگرنه تم ها و قابليت هاي اضافه شونده به وي بي خيلي( به شيوه ياور طغرل بخوانيد :P ) بيشتر از IPB هست.
يکيش هم اينه که يک قابليت امتياز دهي هست که افرادي که پست خاصي را مفيد تشخيص ميدهند، بهش امتياز ميدهند(همچنين در مورد افراد) که نهايتا تاپيک هاي با اعتبار زياد و پست هاي مفيد سايت خودشونو نشون ميدن. فکر ميکنم VB کلا حرفه اي تر باشه. ولي حيف که تم هاي ديگه غير از اين تم معمول براش فارسي نشده. در هر صورت معتقدم بلحاظ قيافه الان بهتره ولي خب مسائل فني مهندسي، نظر آقا رضا ارجحه :) .

محمودخان
February 10th, 2006, 03:29
Originally posted by Sting@ ۲۰ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۹:۵۵ بعدازظهر
به نظر من شكل اينجوريش خيلي بهتره ! چون هم سادست هم به قول ياسر عزيز

هيچ Forum اينجوري نيستش و تمامي Forum هاي جديد خيلي فانتزي هستن

و به نظر من ( و ياسر رشيدي ) محتوا مهم تره تا ظاهر فانتزي . من Forum هاي

ديگه هم ميرم اما واقعا نميشه باهاشون راحت كار كرد . يك جوري به دل نميشينه

باز نظر خودتون هستش . اما به نظر من الان خيلي خوبه ;)
منم با حرف استينگ موافقم...
اين فرم فعلي فروم يه گرمي خاصي داره...خيلي خيلي خيلي آدم باهاش راحته...
بااينكه invision board يه مشكلاتي گاهي اوقات داره (كه نميدونم از سرور اوناست يا اي اس پي من) ...ولي خيلي فرم فعلي اش راحته ...و واقعا تو فروم هاي ديگه ..هيچ جا انقدر آدم راحت نيست...
البته ..مطمنا آقا رضا بيدليل اين كار رو نميخواهند بكنند و دلايل فني محكمي دارند...ولي كاش ميشد همينجا براي مشكلات راه كاري پيدا كرد و اين فرم فعلي رو از دست نميداديم..
كلا بگم كه فروم سرمايه تكه...
ولي ما تابع نظر ادمين محترم هستيم... :) امرشون بالاي سر ما جاداره :)

Alijaan
February 10th, 2006, 08:29
سلام به دوستان گلم ;)

وي بي امتيازات بسيار زيادي داره كه چون من اونها رو نميدونم از تكرارش صرفنظر ميكنم :P

اما قالبهاي بسيار بسيار زيبايي براي وي بي هست كه من با اجازتون قالب آريا رو پيشنهاد ميكنم ... B)

اين قالب بسيار زيبا و رنگ هاي آن بسيار آرامش بخش است ... :rolleyes:

ارادتمند شما

Reza
February 10th, 2006, 11:51
Originally posted by Alijaan@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۷:۲۹ قبل‏ازظهر
سلام به دوستان گلم ;)

وي بي امتيازات بسيار زيادي داره كه چون من اونها رو نميدونم از تكرارش صرفنظر ميكنم :P

اما قالبهاي بسيار بسيار زيبايي براي وي بي هست كه من با اجازتون قالب آريا رو پيشنهاد ميكنم ... B)

ارادتمند شما
قالب آريا فارسي شده؟ نمونه اش جايي هست؟
اگر چند تا قالب زيبا كه فارسي شده باشه بتونيم پيدا كنيم، ميشه يوزرها امكان انتخاب قالب رو داشته باشن. يعني هر يوزري فوروم رو اونطور كه خودش مي‌خواد ببينه.

Alijaan
February 10th, 2006, 12:02
Originally posted by Reza+ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۱۰:۵۱ قبل‏ازظهر--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Reza @ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۱۰:۵۱ قبل‏ازظهر)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-Alijaan@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۷:۲۹ قبل‏ازظهر
سلام به دوستان گلم ;)

ارادتمند شما
اگر چند تا قالب زيبا كه فارسي شده باشه بتونيم پيدا كنيم، ميشه يوزرها امكان انتخاب قالب رو داشته باشن. يعني هر يوزري فوروم رو اونطور كه خودش مي‌خواد ببينه.[/b][/quote]
سلام آقا رضا ;)

بله قالب آريا فارسي شده است ...

من براي اولين بار در فروم برنامه نويس اون رو ديدم :

البته نميدونم چرا من چند روزيه كه اين سايت رو با اشكال ميبينم ... :(

برنامه نويس ([Only registered and activated users can see links])

نميدونم مشكل از سمت منه يا از سمت سايت :huh:

البته دوستان قالب سايت رو بايد در كمبو باكس پايين سمت راست صفحه عوض كنند و قالب آريا رو انتخاب كنند ...

ارادتمند شما

Mazdak Parsian
February 10th, 2006, 12:56
سلام رضا جان ; آقا خسته نباشی

جسارتا به نظر من هم این قالب آریا خیلی بهتر از قالب اصلیه ;
قالب اصلی زیادی فانتزیه

Mostafa_Fallahi
February 10th, 2006, 13:57
Originally posted by Alijaan+ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۱۱:۰۲ قبل‏ازظهر--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Alijaan @ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۱۱:۰۲ قبل‏ازظهر)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> Originally posted by Reza@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۱۰:۵۱ قبل‏ازظهر
<!--QuoteBegin-Alijaan@ ۲۱  بهمن ۱۳۸۴ @  ۰۷:۲۹ قبل‏ازظهر
سلام به دوستان گلم  ;)

وي بي امتيازات بسيار زيادي داره كه چون من اونها رو نميدونم از تكرارش صرفنظر ميكنم  :P

ارادتمند شما
اگر چند تا قالب زيبا كه فارسي شده باشه بتونيم پيدا كنيم، ميشه يوزرها امكان انتخاب قالب رو داشته باشن. يعني هر يوزري فوروم رو اونطور كه خودش مي‌خواد ببينه.
سلام آقا رضا ;)

بله قالب آريا فارسي شده است ...

من براي اولين بار در فروم برنامه نويس اون رو ديدم :

البته نميدونم چرا من چند روزيه كه اين سايت رو با اشكال ميبينم ... :(

برنامه نويس ([Only registered and activated users can see links])

نميدونم مشكل از سمت منه يا از سمت سايت :huh:

البته دوستان قالب سايت رو بايد در كمبو باكس پايين سمت راست صفحه عوض كنند و قالب آريا رو انتخاب كنند ...

ارادتمند شما [/b][/quote]
سلام علي آقا
مثل اينكه قالب آريا مشكل داره
من هم عكس ها رو باز نمي كنه
قريانت

Reza
February 10th, 2006, 14:43
ممنون جناب Alijaan

متاسفانه قالب آريا مشکل داره و من هم عکسها رو نميبينم.
اما همونطور که گفتم ميشه فوروم چند تا قالب داشته باشه و هر کس با سليقه خودش يکي از اونها رو انتخاب کنه.

اميدوارم بتونيم چند تا قالب خوب فارسي شده پيدا کنيم. اگر موردي سراغ داريد همينجا اعلام کنيد. ممنون :)

Mostafa_Fallahi
February 10th, 2006, 15:31
Originally posted by Reza@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۱:۴۳ بعدازظهر
ممنون جناب Alijaan

متاسفانه قالب آريا مشکل داره و من هم عکسها رو نميبينم.
اما همونطور که گفتم ميشه فوروم چند تا قالب داشته باشه و هر کس با سليقه خودش يکي از اونها رو انتخاب کنه.

اميدوارم بتونيم چند تا قالب خوب فارسي شده پيدا کنيم. اگر موردي سراغ داريد همينجا اعلام کنيد. ممنون :)
سلام آقا رضاي گل

آقا رضا اين قالبها رو نگاهي كن
براي فارسي كردنش هم اگه مشكا داشتيد هستند كساپي كه كمك كنند

قربان شما :)

Reza
February 10th, 2006, 15:49
Originally posted by مصطفي-فلاحي@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۲:۳۱ بعدازظهر
سلام آقا رضاي گل

http://www.niksalehi.ir/fusion_forum/index.php

آقا رضا اين قالبها رو نگاهي كن
http://www.punres.org/browse.php?show=styles
براي فارسي كردنش هم اگه مشكا داشتيد هستند كساپي كه كمك كنند

قربان شما :)
سلام آقا مصطفي فلاحي عزيز
سيستم اين دو تا لينك كه vBulletin نيست. يا من اشتباه ميكنم؟

Mostafa_Fallahi
February 10th, 2006, 16:13
ببخشيد تو باغ نبودم :)
آقا رضا اينجا رو ببينيد
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links] HJvZHVjdHMucGhw)

Reza
February 11th, 2006, 01:14
Originally posted by مصطفي-فلاحي@ ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ @ ۰۳:۱۳ بعدازظهر
ببخشيد تو باغ نبودم :)
آقا رضا اينجا رو ببينيد
https://djir.net/kamran.php?q=aHR0cDovL3d3d...HJvZHVjdHMucGhw (https://djir.net/kamran.php?q=aHR0cDovL3d3dy5mb3J1bXRoZW1lcy5jb20vc HJvZHVjdHMucGhw)
جناب فلاحي

دو تا مشكل وجود داره:
۱- اين تم ها پولي هستند(مجاني نيستند) و ما بي پول
۲- اين تم ها فارسي نشده اند.

ممنون كه به فكر هستيد :)

Mazdak Parsian
February 12th, 2006, 04:36
قالب جدید مبارک

امیدوارم بزودی مشکلات موجود رفع بشه ; از جمله اینکه برای هر صفحه که باز میکنیم مجبوریمchange encoding کنیم !

ولی این قالب از قالب اصلی V Bulletin شکیل تره و مثل اون فانتزی نیست .

دوستان دست مریزاد

حامد 80
February 12th, 2006, 08:54
آقا تبريك ميگم براي سيستم جديد
من اين قسمت رو نميخونم براي همين خبر نداشتم ولي
vb كلا خوبه
هر چند اين encode يك خورده مشكل ساز شده
ولي خودمونيم به اون قبليه عادت كرده بوديم ها

در ضمن avatar ها رو نميشه ديد . smiley ها هم كمن :)
راستي اينجا ميتونيم فايل غير از عكس بگذاريم؟

Mostafa_Fallahi
February 12th, 2006, 10:31
سلام آقا رضای عزیز
تبریک
مشکلات هم به امید خدا کم کم حل می شه
ممنون

Khashayar_Amini
February 12th, 2006, 10:34
سلام به تمامی دوستان

من درویش خرسند هستم.

قالب جدید فروم را به تمامی دوستان علی الخصوص مدیران سایت که زحمت کشیده اند تبریک می گم.

اما هر کار نو مشکلات نوئی هم دارد که امیدوارم و مطمئنم که دوستان آنها را برطرف خواهند کرد .

متاسفانه من نتوانستم با pass wordخودم وارد فروم بشوم و بعد از عوض کردن پسورد باز هم فرجی نشد .

از آقا رضا و یا جناب رشیدی تقاضا دارم به مشکل من رسیدگی کنند و یا یک پسورد جدید به آدرس [Only registered and activated users can see links] برای من بفرستند . ممنون

Khashayar_Amini
February 12th, 2006, 10:36
سلام به تمامی دوستان

من درویش خرسند هستم.

قالب جدید فروم را به تمامی دوستان علی الخصوص مدیران سایت که زحمت کشیده اند تبریک می گم.

اما هر کار نو مشکلات نوئی هم دارد که امیدوارم و مطمئنم که دوستان آنها را برطرف خواهند کرد .

متاسفانه من نتوانستم با pass wordخودم وارد فروم بشوم و بعد از عوض کردن پسورد باز هم فرجی نشد .

از آقا رضا و یا جناب رشیدی تقاضا دارم به مشکل من رسیدگی کنند و یا یک پسورد جدید به آدرس [Only registered and activated users can see links] برای من بفرستند . ممنون

Alijaan
February 12th, 2006, 11:12
سلام به دوستان و مديران خوب سايت ....

آقايون خسته نباشيد ...

البته ميدونم كه الان تازه شروع كاره و بايد يك به يك مشكلات رفع بشه ...

فقط كد پيج صفحات خيلي مشكل ايجاد ميكنه ... ( UTF-8 نيست )

از همه چي بهتر اينكه كه اينجا خيلي راحت ميشه فارسي و انگليسي رو بوسيله Control-Shift عوض كرد ...

تو رو خدا يه وقت مثل قبلي با Scroll Lock اش نكنيد ها ...

ممنون

ارادتمند شما

قهوه ایی
February 12th, 2006, 15:47
با سلام و تبریک بخاطر سایت جدید
1- رنگ صفحات بشدت یکنواخت است .توجه کنیم که یکنواختی با سادگی تفاوت دارد.لطفا کمی از رنگ های گرم
مثل نارنجی یا قرمز در جاهایی که خود مناسب میدانید اضافه کنید تا از این یکنواختی خارج شود. و البته بسیار کمرنگ
تا به سوی فانتزی پیش نرویم.
2-در صفحات اولیه که پست ها زده میشوند و تاپیک ها وجود دارند تقدم و تاخر پست ها بر اساس تقدم تاریخ نیست.
3- سایز فونت کمی ریز میباشد .در صورت امکان یک نمره بیشتر بشود بهتر خواهد بود.
4- رنگ سر عنوان یا thread میتواند کمی کمرنگ تر باشد
با تشکر

Shakhes
February 12th, 2006, 15:58
salam
farsi chetory taype misheh?

قهوه ایی
February 12th, 2006, 16:14
alt and shift
را بزنید برای فارسی.
.................
با عرض معذرت خدمت آقا رضا: من اصطلاح: whats `going on را به معنی حاضرین یا چیزی مترادف آن نشنیده ام .
فکر میکنم اگر همان اصطلاحات مرسوم و متداول باشن بهتر است .البته نشنیدن من به معنای نبودن نیست.
عنوان های بهتر میتوانند : online users یا active users باشند .
با تشکر

ghazmar
February 12th, 2006, 18:30
. .
Utf8 .
. Vb Pt ... ...

ghazmar
February 12th, 2006, 18:31
اين چرت و پرتا چيه من نوشتم؟؟!!!

ghazmar
February 12th, 2006, 18:34
عجب! توي پست قبلي نوشته بودم که سلام و مبارکه و خسته نباشيد به آقا رضا.
وقت نشد که بگردم و ببينم احيانا چه چيزايي هست که مونده و درست نشده. فقط اون چيزايي که به چشم مي آد همون طور که بچه ها هم گفتن پيش فرض نبودن UTF8 بعنوان encoding صفحات هست و همين طور ديده نشدن Avatar ها.
با VB هم که توي PT به اندازه کافي سر و کله زديم ديگه...بازم مبارکه...

ghazmar
February 12th, 2006, 18:56
خب يه ذره رفتم گشتم. رفتم توي تنظيمات شخصي و يه دستکاري هايي کردم. نتيجه اش اين شد که آواتار دارم حالا!
ضمناً پيغام هاي شخصي ام رو هم باز کردم. اما وقتي که يه پيغام مي خواستم بفرستم اين جواب رو گرفتم:
You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created
احتمالا حداکثر تعداد يا حجم پيغام ها هنوز درست تنظيم نشده.

ghazmar
February 12th, 2006, 19:09
نخير مشکل از اون نيست! من تمام پيغام هاي شخصي ام رو پاک کرده بودم. اما انگار سيستم جديد همه رو نگه داشته. نتيجه اش هم شده اين که من با سقف 50 پيغام الان 321 پيغام دارم!!!
ضمنا اومدم عکس همين قضيه رو هم اتچ کنم گفت که از حجم مجاز زده بالا! در حاليکه فايلي که اتچ کردم حجمي نداشت. شايد اين هم به همون قضيه مربوطه!
ضمناً توي اين جداول و ليست هاش، اين قضيه يکي درميون right align و left align رو اصلا دوست ندارم!

Shakhes
February 12th, 2006, 19:24
salam
farsi chetory taype misheh?

farsi nmitonam benvisam.

komak!!!!!!!:confused:

ghazmar
February 12th, 2006, 19:38
قاعدتاً بايد بتوني. اين جا با Alt + Shift زبان عوض مي شه.
اگه بازم مشکل داري، بنويس که ويندوزت چيه و آيا توي برنامه هاي ديگه فارسي مي نويسي يا نه (مثل Microsoft Word) تا يه فکري برات بکنيم! ;-)

Shakhes
February 12th, 2006, 19:58
ba salam

ostad ghazmar

-xp windows

toye frum ghably rahat farsi type mikardam.

mamnon

Reza
February 12th, 2006, 20:37
lotfan roye aks click konid

forgotten your username or password?
http://forum.sarmaye.com/login.php?do=lostpw

ghazmar
February 12th, 2006, 20:43
ba salam

ostad ghazmar

-xp windows

toye frum ghably rahat farsi type mikardam.

mamnon
قاعدتا کنار Tray Icon ات اين پايين صفحه سمت راست، يه مربع کوچيک هست که توش نوشته EN روي اون کليک کن و وقتي باز شد ببين که آيا FA رو هم داري يا فقط EN هست و لاغير؟

Shakhes
February 12th, 2006, 20:53
salam

no-en

no-fa

hichy nist!!!

فراز
February 12th, 2006, 21:11
اينو بخون......سي دي ويندوز رو هم بايد داشته باشي.

Shakhes
February 12th, 2006, 21:16
salam

no-en

no-fa

hichy nist!!!

باسلام

توی طراحی جدید هم یوزر مون عوض شد هم پسورد حالاهم که رفتیم یه سیستم دیگه هم گرفتیم !

استاد قزمر - فارسی رو نتونستم بالاخره تایپ کنم ! الان هم از یه سیستم دیگه دارم تایپ می کنم .

به هر حال از مدیران سایت بازهم ممنونیم و ارزوی موفقیت می کنیم . خدا پشت وپناهتون .

شاخص ها= shakhes

ghazmar
February 12th, 2006, 21:27
علي الظاهر الان Username تون که درست شده و با همون قبلي داري مي نويسي. مبارکه.
در مورد فارسي نوشتن هم، اگه XP اي که داري، Service Pack جديد داشته باشه، اين امکان رو داره که زبان فارسي اش رو فعال کني. فقط بايد ترجيحاً CD اش باشه. احتمالا راهنمايي که فراز گذاشته براي همينه. من نخوندمش.
فقط ننوشتي که آيا با اون کامپيوتر هيچ جاي ديگه اي فارسي مي نويسي؟ مثلا توي Word يا برنامه ديگه اي؟
احتمالا اين جوري که مي گي، نه!
بنابراين بايد فارسي رو فعال کني و بعد از اون مي توني فارسي بنويسي.
موفق باشي.

Shakhes
February 12th, 2006, 22:19
علي الظاهر الان Username تون که درست شده و با همون قبلي داري مي نويسي. مبارکه.
در مورد فارسي نوشتن هم، اگه XP اي که داري، Service Pack جديد داشته باشه، اين امکان رو داره که زبان فارسي اش رو فعال کني. فقط بايد ترجيحاً CD اش باشه. احتمالا راهنمايي که فراز گذاشته براي همينه. من نخوندمش.
فقط ننوشتي که آيا با اون کامپيوتر هيچ جاي ديگه اي فارسي مي نويسي؟ مثلا توي Word يا برنامه ديگه اي؟
احتمالا اين جوري که مي گي، نه!
بنابراين بايد فارسي رو فعال کني و بعد از اون مي توني فارسي بنويسي.
موفق باشي.

باتشکر از فراز عزیز از بابت کمکی که کردن حتما نصبش می کنم .استاد قزمر ازشما هم ممنونم وuser name روبا استفاده از یه کامپیوتر دیگه که برنامه فارسی داره تونستم لاگین بشم . از همه ممنون و سپاسگزار م .

موفق وتندرست باشید.

Khashayar_Amini
February 12th, 2006, 23:14
آقا رضا ضمن عرض سلام باید به اطلاعتان برسانم من امروز چند بار پسوردم را reset کرده ام ولی متاسفانه نمی توانم با "درویش خرسند" وارد فروم بشوم .

اگر دیگر دوستان مشکل مشابهی داشته اند و حل شده لطفا مرا راهنمایی بفرمایند

متشکرم --درویش خرسند

Reza
February 12th, 2006, 23:37
آقا رضا ضمن عرض سلام باید به اطلاعتان برسانم من امروز چند بار پسوردم را reset کرده ام ولی متاسفانه نمی توانم با "درویش خرسند" وارد فروم بشوم .

اگر دیگر دوستان مشکل مشابهی داشته اند و حل شده لطفا مرا راهنمایی بفرمایند

متشکرم --درویش خرسند
جناب درويش خرسند
با سلام
حدود ساعت 10 ايميلي براتون ارسال کردم. آيا به دستتون نرسيده؟ لطفا فولدر Bulk ياهو را نيز چک کنيد.

آيا بعد از reset کردن پسورد ايميلي دريافت ميکنيد؟

eSpigel
February 12th, 2006, 23:56
با تشكر فراوان از زحمات آقا رضا و آقاي رشيدي.
مسلم هستش كه تغيير اين حجم ديتا در اين مدت زمان كم زحمات زيادي داشته.
واقعا خسته نباشيد.
ديگه سايت شده داداش پي تي و همچنين يادآور اسمايل هاي ماني تك.
موفق و پيروز باشيد.

Khashayar_Amini
February 13th, 2006, 00:37
جناب درويش خرسند
با سلام
حدود ساعت 10 ايميلي براتون ارسال کردم. آيا به دستتون نرسيده؟ لطفا فولدر Bulk ياهو را نيز چک کنيد.

آيا بعد از reset کردن پسورد ايميلي دريافت ميکنيد؟

سلام وتبریک مجدد آقا رضا

ممنون که به فکر هستید .

خیر متاسفانه من ایمیلی از شما دریافت نکردم bulkرا هم چک کردم.

بعد از ریست کردن بله ایمیلی دریافت میکنم که می گوید user name شما "درویش خرسند " است و یک عدد هم به عنوان پسورد می دهد ولی متاسفانه وارد نمی شود .من یک بار دیگر ایمیلم را می نویسم [Only registered and activated users can see links]

Mazdak Parsian
February 13th, 2006, 00:56
سلام وتبریک مجدد آقا رضا

ممنون که به فکر هستید .

خیر متاسفانه من ایمیلی از شما دریافت نکردم bulkرا هم چک کردم.

بعد از ریست کردن بله ایمیلی دریافت میکنم که می گوید user name شما "درویش خرسند " است و یک عدد هم به عنوان پسورد می دهد ولی متاسفانه وارد نمی شود .من یک بار دیگر ایمیلم را می نویسم [Only registered and activated users can see links]

درویش جان

user name را کپی کن و در قسمت مربوطه paste کن ; من همیشه با این مشکل مواجه هستم بخاطر حرف ک در اسمم که در user name بصورت ک بدون سرکش هست و مجبورم آنرا کپی کنم ; شاید مشکل شما هم همین باشد !

hghodsi
February 13th, 2006, 00:56
با سلام خدمت مدیر سایت و خسته نباشید

قالب جدید فروم را هم تبریک می گویم. امیدوارم که با امکانات جدیدی که به سایت اضافه شده بیش از پیش شاهد پیشرفت این سایت ایرانی باشیم ! واقعا دست آقا رضا درد نکند . زحمت بر پا نگه داشتن و پشتیبانی این فروم بر دوش اوست. انشالله که بتوان روزی جبران کرد.

همانطور که دوستان اشاره کرده بودند یکسری اشکالات هم که مشاهده می شه که اگه انشالله برطرف بشه عالی میشه ! مثل :

مشکل انتخاب کدپیج Utf-8 که علی الظاهر برطرف شده !
عکسهایی که در پستها اتچ شده نمایش داده نمی شوند !
ترتیب زمانی بعضی از تاپیکها به هم خورده !
تاریخها از شمسی به میلادی تغییر کرده !
و امکاناتی که در ادیتور قبلی برای ارسال پست وجود داشت دیگر نیست ! از جمله تغییر اندازه فونت و رنگ و ...
اواتورها انتقال پیدا نکرده
در هنگام Refresh کردن سایت فروم درست نمایش داده نمی شه ! و یکسری کدهای Html در ابتدای صفحه نمایش داده میشه !
در هنگام ادیت کردن پستها مثل قبل زمان ادیت کردن پستها نمایش داده نمی شه ! این مزیت در تالار سیگنالها خیلی موثر بود . و باعث می شد که پستها ادیت نشه !!!

با تشکر
حمید

Khashayar_Amini
February 13th, 2006, 01:12
درویش جان

user name را کپی کن و در قسمت مربوطه paste کن ; من همیشه با این مشکل مواجه هستم بخاطر حرف ک در اسمم که در user name بصورت ک بدون سرکش هست و مجبورم آنرا کپی کنم ; شاید مشکل شما هم همین باشد !

کجا بودی مزدک جان زودتر میگفتی.

آقا دستت درد نکنه .فعلا که حل شد ولی جالبه من قبلا خیلی راحت می آمدم و مشکلی نداشتم.به هر حال دستت درد نکنه

Reza
February 13th, 2006, 01:22
کجا بودی مزدک جان زودتر میگفتی.

آقا دستت درد نکنه .فعلا که حل شد ولی جالبه من قبلا خیلی راحت می آمدم و مشکلی نداشتم.به هر حال دستت درد نکنه

در سيستم قبلي، تايپ فارسي به ويندوز وابسته نبود. اما در سيستم جديد تايپ فارسي بر اساس صفحه کليد فارسي ويندوز انجام ميشه. لذا ممکنه افرادي که آي دي فارسي دارند با مشکل مواجه بشن.

براي حل اين مشکل بهترين کار اينه که ازid لاتين استفاده کنيم.

ميشه Id رو تغيير داد. اگر کسي Id فارسي داره و مي خواد Idش رو عوض کنه به من اطلاع بده و آي دي جديد و قديمي رو بفرسته.

Reza
February 13th, 2006, 01:27
با سلام خدمت مدیر سایت و خسته نباشید

قالب جدید فروم را هم تبریک می گویم. امیدوارم که با امکانات جدیدی که به سایت اضافه شده بیش از پیش شاهد پیشرفت این سایت ایرانی باشیم ! واقعا دست آقا رضا درد نکند . زحمت بر پا نگه داشتن و پشتیبانی این فروم بر دوش اوست. انشالله که بتوان روزی جبران کرد.

همانطور که دوستان اشاره کرده بودند یکسری اشکالات هم که مشاهده می شه که اگه انشالله برطرف بشه عالی میشه ! مثل :

مشکل انتخاب کدپیج Utf-8 که علی الظاهر برطرف شده !
تاریخها از شمسی به میلادی تغییر کرده !
و امکاناتی که در ادیتور قبلی برای ارسال پست وجود داشت دیگر نیست ! از جمله تغییر اندازه فونت و رنگ و ...
اواتورها انتقال پیدا نکرده
در هنگام Refresh کردن سایت فروم درست نمایش داده نمی شه ! و یکسری کدهای Html در ابتدای صفحه نمایش داده میشه !
در هنگام ادیت کردن پستها مثل قبل زمان ادیت کردن پستها نمایش داده نمی شه ! این مزیت در تالار سیگنالها خیلی موثر بود . و باعث می شد که پستها ادیت نشه !!!

با تشکر
حمید

ممنون آقا حميد. انجام وظيفه ميکنيم

متاسفانه آواتارها تبديل نشدن و ديگه نميشه کاري کرد. اما فکر ميکنم گذاشتن آواتار کار مشکلي براي يوزرها نيست.
بعضي از موارد فوق قابل اصلاح هستند. اما چند روز کار داره.

بعضي ها رو هم درست متوجه نشدم. اگه ممکنه براي اين موارد نمونه اي مثال بزنيد:

اضافه شدن زمان اديت رو اصلاح کردم. اگه مشکلي هست بگين
يونيکد هم حل شده

با تشکر

ghazmar
February 13th, 2006, 02:05
توي اسم شما حرف ي وجود داره و اين باعث بروز مشکل مي شه. همون طور که رضا گفت داشتن آي-دي فارسي و اين استاندارد نبودن ها مشکلاتي رو ايجاد مي کنه. علت اصلي اين که آي-دي خود من انگليسي هست احتراز از اين مشکلات توي محل ها و سايت هاي مختلف بود.

همون طور که اغلب بچه ها اشاره کردن مشکلاتي در هنگام تبديل سيستم پيش مي آد. به نظر مي رسه که اين مشکلات توي تبديلي که رضا به کمک بر و بچز Pt خصوصا احسان خان حسين زاده انجام داده ان، واقعاً کمترينه.
همين که الان مي شه براحتي مطلب نوشت و همه فوروم رو ديد، خودش يعني بيشتر از 80 درصد جريان.

کاري که حميد قدسي کرده هم بسيار خوبه. يعني اين که هر کدوم از ما بريم و فوروم رو بگرديم و بالا و پايين کنيم، پيغام خصوصي بزنيم، از امکانات اديتور استفاده کنيم و خلاصه همه کار و هر جا که مشکلي هست بصورت دقيق اون رو ليست کنيم تا ظرف يک هفته آينده به مرور همه مشکلات برطرف بشن و بشه نور علي نور.

رضا جان دمت گرم و خسته نباشي.

محمودخان
February 13th, 2006, 04:26
سلام...
با تبریک مجدد و خسته نباشید مجدد بابت فرم جدید فروم...
منم در یک مورد مشکل حمید عزیز رو دارم...بقیه مشکلاتی رو که دیگران گفتند رو ندارم و بسیار راحت دارم کار میکنم...بیشتر مشکلاتی هم که همه گفتند به خاطر اینه که تنظیمات سیستم رو دست نزدند و دارن از defaultاستفاده میکنند...یه خورده ور برید...حلله;)

فقط مشکلی که گفتم اینه که تصاویر اتچ شده رو حتما باید کلیک کنیم تا در صفحه بعدی اکسپلرور نمایش داده شود...میخوام مثل فروم قبلی ...در همون صفحه نمایش داده بشه...مثلا در تاپیک پترن ها...در ادامه هر پست..تصویر مورد نظر هم میخوام نمایش داده بشه ..مثل فروم قبلی...
منو اش رو هم از منو تنظیمات فعال کردم ...ولی باز نشد...:(
با تشکر

محمودخان
February 13th, 2006, 05:21
سلام...
با تبریک مجدد و خسته نباشید مجدد بابت فرم جدید فروم...
منم در یک مورد مشکل حمید عزیز رو دارم...بقیه مشکلاتی رو که دیگران گفتند رو ندارم و بسیار راحت دارم کار میکنم...بیشتر مشکلاتی هم که همه گفتند به خاطر اینه که تنظیمات سیستم رو دست نزدند و دارن از defaultاستفاده میکنند...یه خورده ور برید...حلله;)

فقط مشکلی که گفتم اینه که تصاویر اتچ شده رو حتما باید کلیک کنیم تا در صفحه بعدی اکسپلرور نمایش داده شود...میخوام مثل فروم قبلی ...در همون صفحه نمایش داده بشه...مثلا در تاپیک پترن ها...در ادامه هر پست..تصویر مورد نظر هم میخوام نمایش داده بشه ..مثل فروم قبلی...
منو اش رو هم از منو تنظیمات فعال کردم ...ولی باز نشد...:(
با تشکر

آقا ..مشکلم رو پیدا کردم..تصاویری رو که از این به بعد در این فروم اتچ میکنیم رو نشون میده....قدیمی ها رو نشون نمیده و باید روشون کلیک بشه....کاش میشد یه کاری کنید که قدیمیها رو هم نشون بده...

yaser_rashidi
February 13th, 2006, 08:24
سلام

من هم تبريک ميگم و از زحمات آقا رضا تشکر مي‌کنم. يک چيزي که تازه ياد گرفته‌ام را هم بگم: در فرومها و در MS Word که فاصله مجازي وجود ندارد(يا اگر ويندوزتان فارسي نيست و بجاي فاصله مجازي بايد Space بزنيد) ميتونيد براي زدن فاصله مجازي Alt+0157 را بزنيد. مثلا:

فاصله ها = فاصله + Space + ها
فاصله‌ها = فاصله + (Alt +0157) + ها

با فاصله مجازي متن خيلي قشنگ‌تر ميشه ;)

* هنوز جعبه شکلک ها کنار اديتور نيومده و خود اديتور هم قابليت هاي پيشرفته رو نداره(مثل Bold , Italic و ...) ولي مطمئنم ظرف چند روز آينده تعداد زيادي شکلک رديف به سايت اضافه ميشه. :o

Khashayar_Amini
February 13th, 2006, 12:51
یک نکته کوچک هم من بگویم وآن اینکه وقتی به یک پست qoute می شود .qoute داخل آن پست آورده نمی شود .

بنابراین رشته کلام به نوعی گسسته می شود .امیدوارم این موضوع هم به تدریج حل شود.

راستی به بعضی دوستان میشود PM زد به بعضی نمیشود .چرا؟

Shakhes
February 13th, 2006, 12:54
باسلام خدمت اقا رضا ی گل وخسته نباشید

اگر میشد بیننده در ان واحد هم تصویر رو می دید وهم توضیحات رو خیلی خوب بود مخصوصا جهت قسمت اموزش و سیستمهای معاملاتی و پترنها .

بازهم دستتون درد نکنه . موفق باشید.

محمودخان
February 13th, 2006, 14:57
یاسر خان رشیدی عزیز....دست شما هم درد نکنه...میدونم که تو این جابجایی ...تنها یار آقا رضا بودید....خسته نباشی...;)
در مورد جعبه شکلکها که گفتید...خب...قراره مگه شکلکهای بیشتری اضافه بشه؟...یا همینها هست فقط؟....برای دوستانی هم که نمیدونند بگمن که میتونند جعبه شکلکهاشون رو از قسمت ستینگ فروم تنظیم کنند...:) (فقط بدیش اینه که بیشتر از 4 تا شکلک در هر پست نمیشه استفاده کرد!!!!!بیچاره مصطفی:p )

در مورد مطلبی که شاخص‌ها عزیز فرمودند....اونم از ستینگ میشه تنظیم کرد که تصویر با متن نمایش داده بشه....مشکلی نداره

در مورد مطلبی که درویش خرسند عزیز فرمودند....منم موافقم...این موضوع خیلی از نظر پیوستگی مطالب بده...و رشته کلام پاره میشه....امیدوارم برطرف بشه...:)

و یه مطلب دیگه....بعضی از تاپیکها....تا کلیک میکنم روشون...میره به صفحه error Page ویندوز ...مخصوصا تاپیکهای تک صفحه ای...مثل تاپیک طلا-نقره-تکنیکال-فوندامنتال که شاخص های عزیز ایجاد کرده اند در تالار عمومی...البته فکر میکنم ایشون در فروم جدید اونو ایجاد کرده اند...شاید مشکل این باشه...ولی دیشب هم تو چند تا تاپیک این مشکلو داشتم...

ولی از حق نگذریم...خیلی سرعت لود شدن صفحات عالیه ...و کم کم فکر میکنم میشه باهاشون کنار اومد...فقط کاشکی حرف (پ) ..همون بغل کلید عدد 1 بود ...نمیرفت روی بک اصلش.....

yaser_rashidi
February 13th, 2006, 17:52
مرسي محمودخان. البته زحمات اصلي رو آقا رضا كشيدن و من هم واقعا ممنونم. محض اطلاع روز جمعه بطور كامل تا 2.5 شب :o (چقدر اين شكلك : O در وي بي باحاله. احساسات ضدونقيض منتقل ميكنه :rolleyes: ) داشتن كار ميكردن. و نتيجه كار هم از نظر من عاليه.

دوستاني كه پي امهاشون كار نميكنه عكس اتچ رو نگاه كنيد. در بالاي صفحه User CP ( مخفف User Control Panel) رو بزنيد. بعد از منوي سمت چپ Edit Options رو بزنيد و طبق عكس زير پيامهاي شخصي را فعال كنيد. همچنين بخش زيرش(كه در عكس هم هست) هر سه را تيك بزنيد تا عكسهاي اتچمنت، آواتارها و امضاها را ببينيد. ;)

كل ستينگش رو ببينيد و حتما ست كنيد. تاپيكهايي كه دوست داريد را ميتوانيد عضو بشويد تا پست جديد خورد براتون ايميل بشه (مثل تاپيك پترنها و ...)

اگر كسي جايي از كنترل پنل را متوجه نشد يا مشكل داشت همينجا مطرح كنه تا همه با هم ياد بگيريم.

بله سرعت فروم خيلي بالاتر رفته :)

براي اينكه دوستاني كه هنوز اين گزينه رو فعال نكردن و احتمالا عكس رو نميبينن ببينن من عكس رو در خود پست هم ميارم.[Only registered and activated users can see links]

Alijaan
February 13th, 2006, 18:05
سلام

آقا تو رو خدا يكي راهنمايي كنه ...

مشكل Attach كردن عكس دارم ...:(

ميگه شما سهميه ات رو استفاده كردي ...:D

به خدا من امروز حتي يه دونه عكس هم نتونستم آپلود كنم ...:rolleyes:

اگر عكس هايي كه قبلا آپلود كردم رو هم حذف كنم كه ديگه تو تمام تاپيك ها خراب كاري ميشه و عكس ها ديده نميشه ...:eek:

چه بايد بكنم ؟

ارادتمند شما

Mostafa_Fallahi
February 13th, 2006, 18:10
سلام علي جان
فعلا صبر صبر صبر
(چشمک)

Reza
February 13th, 2006, 18:34
از لطف همه دوستان ممنونم

در مورد Smileها: بله. ميشه Smileجديد اضافه كرد. به نظرتون اسمايلهاي ياهو رو اضافه كنيم خوبه؟ يا مال فوروم قبلي رو اضافه كنيم؟

در مورد زمان: لازمه در User CP تنظيمات ذيل رو انجام بديد تا ساعتها درست نشون داده بشه.
http://forum.sarmaye.com/attachment.php?attachmentid=7388&stc=1&d=1139839250

در مورد اديتور: در User CP تنظيمات زير رو انجام بديد:

http://forum.sarmaye.com/attachment.php?attachmentid=7389&stc=1&d=1139839250

آقاي Alijan لطفا يكبار ديگه تست كنيد و اگر مشكلي بود پيغامي كه دريافت ميكنيد رو دقيقا بنويسيد.

در مورد QUOTE كردن: جناب محمود خان، آيا با Quick Reply اين مشكل رو داريد؟

Alijaan
February 13th, 2006, 18:40
آقاي Alijan لطفا يكبار ديگه تست كنيد و اگر مشكلي بود پيغامي كه دريافت ميكنيد رو دقيقا بنويسيد.

سلام آقا رضا ;)

واقعا خسته نباشي ...:)

اميدوارم كه زودتر مشكلات تموم بشه ...

پيغامي كه به من ميده اينه :

Exceeds your quota by 1.23 MB. Click here to view your attachments ([Only registered and activated users can see links])

راستي اين تعداد آيكون ها رو اگه ميشه زيادتر كنيد ... ( مثل وقت برنامه كه همش ميگن زيادترش كنيد :p )

ارادتمند شما

Reza
February 13th, 2006, 18:48
سلام آقا رضا ;)

واقعا خسته نباشي ...:)

اميدوارم كه زودتر مشكلات تموم بشه ...

پيغامي كه به من ميده اينه :

Exceeds your quota by 1.23 MB. Click here to view your attachments (http://forum.sarmaye.com/misc.php?do=attachments)

راستي اين تعداد آيكون ها رو اگه ميشه زيادتر كنيد ... ( مثل وقت برنامه كه همش ميگن زيادترش كنيد :p )

ارادتمند شما

جناب Alijaan

لطفا يكبار ديگه تست كنيد. اميدوارم حل شده باشه.

جناب درويش خرسند و محمودخان:
نقل قول هنوز مشكل داره؟

Alijaan
February 13th, 2006, 18:53
جناب Alijaan

لطفا يكبار ديگه تست كنيد. اميدوارم حل شده باشه.

جناب درويش خرسند و محمودخان:
نقل قول هنوز مشكل داره؟

انشاءا... يك در دنيا صد در آخرت خير ببيني آقا رضا :D

ممنون

حل شد ;)

ارادتمند شما

hghodsi
February 13th, 2006, 19:02
با سلام و خسته نباشید خدمت آقا رضا

بیشتر مشکلات قبلی خدا رو شکر حل شده

فقط در Refresh کردن صفحه بعضی مواقع اینطوری میشه :

كامران۷
February 13th, 2006, 19:56
سلام عرض شد به دوستان مخصوصا آقای رضای گل ...دسستون درد نکنه خیلی زحمت کشیدی .

alisa
February 13th, 2006, 21:19
agha man nemitoonam farsi benevisam!!!:((
dast agha reza ham dard nakone..
too in chand rooz ke nemitoonestam biam be forum koli halam gerefte bood..

محمودخان
February 13th, 2006, 21:53
انشاءا... يك در دنيا صد در آخرت خير ببيني آقا رضا :D

ممنون

حل شد ;)

ارادتمند شما

آقا رضا عزیز...
مشکل حل نشده...
برای مثال همین پست که من کوت کردم...فقط متن پست عل جان در کوت قرار دارد و متنی که علی جان در بالا کوت کرده از شما نمایش داده نمیشود...در quick reply هم تست کردم..ولی نشد...
در ضمن..منم با شکلکهای یاهو مسنجر موافقم...خیلی شکلکهای اینجا عجیب و غریبه..آدم فکر میکنه اومده یه کشور غریب:D

یه سوال دیگه...من چند تا پست به صورت تست در تالار سیستمها زدم و با استفاده از امکانات مدیر اونها رو حذف کردم...بعد از حذف...در دو سطر در همون جای حذف شده...نوشته پست به وسیله محمودخان پاک شده...اینو من فقط میبینم یا همه میبینند؟...برای تست به صفحه آخر تاپیک استراتژی کندل 8:45 برید و یه چک بکنید..ممنون میشم:)

Reza
February 13th, 2006, 21:54
agha man nemitoonam farsi benevisam!!!:((
dast agha reza ham dard nakone..
too in chand rooz ke nemitoonestam biam be forum koli halam gerefte bood..

آيا روي ويندوز خودتون زبان فارسي نصب کرده ايد؟ مثلا در Word يا Notepad ميتونيد فارسي بنويسيد؟

آقاي قدسي: فکر نميکنم مشکل از فوروم باشه. من هم چند ماه قبل اين مشل رو داشتم که با تعويض ويندوز حل شد

آقا کامران: ممنون از لطف شما

Shakhes
February 13th, 2006, 23:05
باسلام

اقا رضا خسته نباشید

این چیزی که می خوام بگم شاید ربطی به این تاپیک نداره.فقط جهت یاداوری چون می دونم به اقتضای وضعیت موجود اینجا زیاد سر می زنید.یه تاپیکی تحت عنوان طلا -نقره در تالار عمومی زدیم البته با اجازه شما اساتید وراهنمایی جناب قزمر که مطالب اولیه موضوع مربوط به این مبحث در تالار اموزش -راهنمایی هستش که هر موقع فرصت کردید اونو جابجاش کنید . دوم اینکه ما بیصبرانه منتظر ادامه مبحث مربوط به سیستم معاملاتی مطرح شده توسط شما هستیم .

موفق وتندرست باشید.

ghazmar
February 14th, 2006, 01:22
آقا رضا عزیز...
مشکل حل نشده...
برای مثال همین پست که من کوت کردم...فقط متن پست عل جان در کوت قرار دارد و متنی که علی جان در بالا کوت کرده از شما نمایش داده نمیشود...در quick reply هم تست کردم..ولی نشد...
در ضمن..منم با شکلکهای یاهو مسنجر موافقم...خیلی شکلکهای اینجا عجیب و غریبه..آدم فکر میکنه اومده یه کشور غریب:D

یه سوال دیگه...من چند تا پست به صورت تست در تالار سیستمها زدم و با استفاده از امکانات مدیر اونها رو حذف کردم...بعد از حذف...در دو سطر در همون جای حذف شده...نوشته پست به وسیله محمودخان پاک شده...اینو من فقط میبینم یا همه میبینند؟...برای تست به صفحه آخر تاپیک استراتژی کندل 8:45 برید و یه چک بکنید..ممنون میشم:)
تا جايي که من يادمه اين جزئي از تنظيمات بود که آيا همه مطالب Quote شده بيان، يا فقط آخري بياد.

alisa
February 14th, 2006, 07:34
آيا روي ويندوز خودتون زبان فارسي نصب کرده ايد؟ مثلا در Word يا Notepad ميتونيد فارسي بنويسيد؟

سلام جناب رضا عزيز.. اولآ از شما ممنونم سايت خيلی خوب شده و زيبا.. از شما ممنونم..
در مورد فارسی نوشتن هم ويندوز من فارسی نيست.. ولی تو سايت قبلی سرمايه با زدن کليد scroll lock ميتونستم فارسی بنويسم.. الان هم دارم تو يه کامنتدونی که خودش فارسی نويس داره فارسی مينويسم و اينجا کپی ميکنم..
يه مشکل ديگه هم اينه که قبلآ يه بار که لاگين ميشديم ديگه نيازی نبود دوباره لاگين بشيم.. هر موقع من ميومدم تو سايت لاگين بودم.. ولی الان هر نيم ساعت يه بار بايد دوباره لاگين شيم!..
باز هم از شما ممنوم..

ghazmar
February 14th, 2006, 12:18
آليسا جان،
اگه ويندوزت XP هست، فارسي کردنش بسيار ساده س. امکانش رو خودش داره فقط بايد فعالش کني.
ضمناً مشکلي رو که گفتي در مورد Log in من ندارم. احتمالا يکي از تنظيمات خودت بايد باشه. يه جايي يه چيزي رو تيک نزده اي!

Reza
February 14th, 2006, 12:19
باسلام

اقا رضا خسته نباشید

این چیزی که می خوام بگم شاید ربطی به این تاپیک نداره.فقط جهت یاداوری چون می دونم به اقتضای وضعیت موجود اینجا زیاد سر می زنید.یه تاپیکی تحت عنوان طلا -نقره در تالار عمومی زدیم البته با اجازه شما اساتید وراهنمایی جناب قزمر که مطالب اولیه موضوع مربوط به این مبحث در تالار اموزش -راهنمایی هستش که هر موقع فرصت کردید اونو جابجاش کنید . دوم اینکه ما بیصبرانه منتظر ادامه مبحث مربوط به سیستم معاملاتی مطرح شده توسط شما هستیم .

موفق وتندرست باشید.

جناب شاخص ها
در مورد تاپيك طلا و نقره: آقاي رشيدي مدير تالار آموزش هستند. لطفا با ايشان هماهنگ كنيد.

بحث سيستم معاملات Drat رو به زودي ادامه ميدم. فعلا بيشتر وقتم صرف كارهاي انتقال سايت شده.

hghodsi
February 14th, 2006, 13:13
با سلام
خواستم از آقا رضا به خاطر زحماتشون تشكر و قدرداني كنم. جدا سايت خيلي زيبا شده و دلنشين.
من كه خيلي حال مي كنم.
در مورد خطايي هم كه گفته بودم حق با شماست اشكال از ويندوز من بود تو كدپيج Utf-8 درست كار نمي كرد.
باز هم ممنون :)

hamedrx
February 14th, 2006, 16:07
مديران گرامي امكانش هست آن لوگوي بالاي سايت كه vbulletin است عوض بشه و مثلا بشه سرمايه!

Reza
February 14th, 2006, 17:25
مديران گرامي امكانش هست آن لوگوي بالاي سايت كه vbulletin است عوض بشه و مثلا بشه سرمايه!

والا از شما چه پنهون لوگوي مناسبي براي بالاي سايت نداريم. اگر كسي از دوستان بتونه در طراحي لوگو به ما كمك كنه خيلي خوبه.

ghazmar
February 14th, 2006, 19:21
رضا جان،
من مي گم براي لوگو مسابقه بذار. يه جايزه کوچيکي هم در نظر بگيريم! چطوره؟ ;)

hamedrx
February 14th, 2006, 19:50
رضا جان،
من مي گم براي لوگو مسابقه بذار. يه جايزه کوچيکي هم در نظر بگيريم! چطوره؟ ;)

روز قرار هم جايزه بديد:)

Shakhes
February 15th, 2006, 19:15
باسلام وخسته نباشید خدمت اقا رضا - می خواستم خواهش کنم اگه می شد مجددا اواتار ها را روی صفحات داخل فعال نمود بلحاظ شکیل تر شدن ومتنوع نشان دادن صفحات خیلی خوب بود البته خودتون استاد هستید و ما فقط یه نظر دادیم .

موفق وتندرست باشید

ghazmar
February 15th, 2006, 19:45
باسلام وخسته نباشید خدمت اقا رضا - می خواستم خواهش کنم اگه می شد مجددا اواتار ها را روی صفحات داخل فعال نمود بلحاظ شکیل تر شدن ومتنوع نشان دادن صفحات خیلی خوب بود البته خودتون استاد هستید و ما فقط یه نظر دادیم .

موفق وتندرست باشید
يعني چي؟! من نفهميدم!!!

hamedrx
February 15th, 2006, 20:17
يعني چي؟! من نفهميدم!!!

ايشان بايد در تنظيمات شخصي خود نمايش آواتور ها را اكتيو كنند

Shakhes
February 15th, 2006, 21:54
ايشان بايد در تنظيمات شخصي خود نمايش آواتور ها را اكتيو كنند

مرسی حامد جان - گفتم چرا قزمر خان یه لحظه راهنما زد!

sunboy
February 15th, 2006, 22:18
در مورد ساعتهای انجمن هم خیلی بهتره تا am , pm آن مشخص باشه ..
راستی چرا آواتورهای دوستان نیست ؟

یه چیز دیگه الان دیدم: اینطور که به نظر میرسه تاریخ عضویت هم بهم ریخته ؟

( من وقت نکردم کل این تاپیکو بخونم از اینرو شاید سوالهام تکراری باشه )

منم به نوبه خودم از مدیران سرمایه برای ارتقاء انجمن تشکر میکنم ...

Shakhes
February 15th, 2006, 22:31
در مورد ساعتهای انجمن هم خیلی بهتره تا am , pm آن مشخص باشه ..
راستی چرا آواتورهای دوستان نیست ؟

یه چیز دیگه الان دیدم: اینطور که به نظر میرسه تاریخ عضویت هم بهم ریخته ؟

( من وقت نکردم کل این تاپیکو بخونم از اینرو شاید سوالهام تکراری باشه )

منم به نوبه خودم از مدیران سرمایه برای ارتقاء انجمن تشکر میکنم ...

در قسمت / کلیدهای میانبر/ کنترل پانل اعضا /تنظیمات شخصی /- هر تنظیمی بخواهید می توانید انجام دهید .

موفق باشید.

Erfaani
February 15th, 2006, 23:19
با سلام

ضمن قدردانی از زحمات آقا رضای عزیز

این امکان هست که فونت خط رو یه مقدار درشت تر کنید؟

با تشکر

Alijaan
February 15th, 2006, 23:44
سلام آقا رضا ...

آقا خسته نباشيد .

يه نكته رو هم من ميخواستم خدمتتون عرض كنم ...

ايميل هاي اطلاع رساني منظم ارسال نميشوند ...

يا اينكه اصلا ارسال نميشوند .

البته نميدونم خودتون هم اطلاع داريد يا نه ...

فقط خواستم عرض كرده باشم ...

ارادتمند شما

Reza
February 16th, 2006, 09:34
ساعت رو درست كردم. اگه باز مشكلي هست بگيد

در مورد فونت: فكر ميكنم الآن هم زياد ريز نيست. فوت Tahoma اگه درشت بشه زشت ميشه

منظورتون از ايميل اطلاع رساني چيه جناب Alijan؟

ضمنا Smile ها اضافه كردم.

:) :cool: ;) :rolleyes:

Alijaan
February 16th, 2006, 09:54
ساعت رو درست كردم. اگه باز مشكلي هست بگيد

در مورد فونت: فكر ميكنم الآن هم زياد ريز نيست. فوت Tahoma اگه درشت بشه زشت ميشه

منظورتون از ايميل اطلاع رساني چيه جناب Alijan؟

ضمنا Smile ها اضافه كردم.

سلام آقا رضا ;)

خسته نباشيد قربان ...

وقتي كه كامنت جديدي به تاپيك اضافه ميشه يه ايميل براي اطلاع رساني ارسال ميشه ...

متاسفانه يكي دو روز اول من ايميل ها رو بصورت پراكنده دريافت ميكردم و الان هم اصلا دريافت نميكنم ...:huh:

ارادتمند شما

Mostafa_Fallahi
February 16th, 2006, 10:13
علی آقا
تمام اینها از جمله نمایش امضاءو آواتار و ... رو میتونی تو تنظیمات شخصی درست کنی
واسه من هم ایمیل می امد و :p الان دیگه خیر

آقا رضای عزیز بابت زحمتها خیلی خیلی مرسی:wub:

Reza
February 16th, 2006, 10:28
يعني شما مي خواهيد ايميل دريافت كنيد، اما دريافت نميكنيد؟ آيا تنظيمات شخضي و نوع اشتراك رو درست تنظيم كرديد؟

Alijaan
February 16th, 2006, 10:54
يعني شما مي خواهيد ايميل دريافت كنيد، اما دريافت نميكنيد؟ آيا تنظيمات شخضي و نوع اشتراك رو درست تنظيم كرديد؟

سلام آقا رضا ;)

دقيقا درسته ...

تو تنظيمات چند تا گزينه است :

1- مشترك نميشوم
2- در خبرنامه عضو نيمشوم
3- خبرنامه ماهيانه توسط ايميل ( كه گزينه پيش فرض اين گزينه است )
4- خبرنامه روزانه
5- خبرنامه هفتگي توسط ايميل

اما من اصلا ايميلي دريافت نميكنم ...:huh:

ارادتمند شما

Arak_fx
February 16th, 2006, 12:03
سلام دوستان .

ضمن تشكر از زحمات دوستان . ميخواستم يه پيشنهادي داشته باشم ببينم آيا امكان عملي شدنش هست يا نه ؟
اگر ممكنه فونت سايت به times new roman تغيير پيدا كنه و درشت بشه خيلي خوب ميشه چون هم فونتش شكيل تره و هم اينكه از كور شدن جلوگيري ميشه . اين فونت خيلي ريزه . :rambo:

Reza
February 16th, 2006, 12:27
سلام دوستان .

ضمن تشكر از زحمات دوستان . ميخواستم يه پيشنهادي داشته باشم ببينم آيا امكان عملي شدنش هست يا نه ؟
اگر ممكنه فونت سايت به times new roman تغيير پيدا كنه و درشت بشه خيلي خوب ميشه چون هم فونتش شكيل تره و هم اينكه از كور شدن جلوگيري ميشه . اين فونت خيلي ريزه . :rambo:
فكر ميكنم شما رزولوشن صفحه نمايش كامپيوترتون رو خيلي بالا برديد. ميتونم بپرسم الآن روي چند گذاشتيد؟

فونت فكر نميكنم خيلي ريز باشه. چند تا فوروم ديگه رو هم تست كردم. فونت اونها هم همين اندازه است.

Shakhes
February 16th, 2006, 13:38
فكر ميكنم شما رزولوشن صفحه نمايش كامپيوترتون رو خيلي بالا برديد. ميتونم بپرسم الآن روي چند گذاشتيد؟

فونت فكر نميكنم خيلي ريز باشه. چند تا فوروم ديگه رو هم تست كردم. فونت اونها هم همين اندازه است.

باسلام خدمت اقا رضا - می خواستم عرض کنم اندازه فونت خیلی خوب ومناسب است ولی چون زمینه خیلی روشن نیست نوشته ها کوچک نمایان می شوند اگر می شد زمینه را روشن تر نمود خیلی خوب بود

باتشکر ازشما - موفق باشید

ghazmar
February 16th, 2006, 14:58
شايد اين براي مقايسه خوب باشه.
يه SnapShot از فوروم قبلي و مقايسه اش با فوروم فعلي. فکر مي کنم از قبلي همه راضي بودن که اعتراضي هم نبود، درسته؟

raminayat
February 16th, 2006, 15:28
راستی این شماره عضویت کجا رفت ؟
من همیشه پز می دادم که هشتمین عضو سایت هستم و قدیمی ترین عضو (بجز مدیریت سایت) که هنوز فعال است!

Arak_fx
February 16th, 2006, 15:59

ممنون آقا رضا بابت زحمتي كه ميكشيد . ريزوليشن كامپيوتر من 768*1024 ميباشد و مانيتورم هم 17 اينچ است .

محمودخان
February 16th, 2006, 16:18
آقا ...
یه چیز جالب...اگه 4-5 صفحه اخیر این تاپیک رو مثل من پشت هم بخونید...اونقد همه گفتن آقا رضا میشه این کارو بکنی...آقا رضا میشه اون کارو بکنی...آقا رضا اون کوچیکه...آقا رضا این سیاه ...اون سفیده...:laugh: فکر کنم همینطور پیش بریم...تو صفحه پنجاه ام این تاپیک ...بگیم....آقا رضا...میشه یکی رو ور داری بیاری برامون بندری برقصه؟:laugh: :laugh:

گذشته از شوخی...دو تا چیز میخواستم بگم...
اولی اینکه کاش مثل فروم قبلی تعداد اسمایلی هایی که میتونستیم در هر پست بزاریم زیاد بود ...چون اینجا بیشتر از 5 تا که میزاری توی یه پست...ایراد میگیره (همون errorrمنظورمه;) )

و دومی اینکه...روز اول میگفتم کاش همون فروم قبلی رو داشتیم.ولی حالا به آقا رضا میگم احسنت..انتخابت واقعا بجا بود...دارم با این فروم حال میکنم جدا...خیلی راحت تر شده و واقعا امکانانتش بهتره...خسته نباشید..

ghazmar عزیز گفته بودن این مشکل کوت کردن تو ستینگ هست...من ندیدم..میشه بگید کجاست؟...مرسی..

ghahvehe
February 16th, 2006, 16:39
با سلام و خسته نباشید
1-اگرچه ممکن است از لحاظ عددی سایز فونت با فروم قبلی یکسان باشد اما از لحاظ دیداری کمی کوچکتر شده است
بنابر این خواهش میکنم حداقل برای چشمهای امثال ما هم که شده کمی سایز آن بزرکتر شود.به هر حال تو میکروسکوپ که نمیخواهیم که نگاه کنیم!
2-رنگ زمینه همچنان که پیش از این نیز گفته شده بود میتواند یک در میان سفید باشد
3-همچنان به یک رنگ گرم و تر جیحا قرمز برای تنوع بخشیدن به گرافیک سایت احساس میشود.
4-اگر امکان دسترسی به رنگ آبی فیروزه ای یا همان turquoise blue
وجود دارد بهتر است که قسمت هایی که در حال حاضر آبی پر رنگ دارند مثل بالای عنوان ها و ...
به آن آبی تغییر داده شوند تا از رنگهای زنده تر استفاده شود زیرا رنگ آبی فعلی جزئ رنگهای مرده محسوب میشود
5-در حال حاضر عموما سایت حالت دو بعدی دارد اگر امکان اضافه کردن حالت های سه بعدی در جاهایی مثل سر تیتر ها وجود دارد از این امکان استفاده
شود .
و دیگر اینکه اگر من را بگذارید تا یک سال دیگر هم اصلاحیه میگذارم !

Alijaan
February 16th, 2006, 16:52
سلام به همگي دوستان گرامي ...

دوستان تو رو خدا اگر ميخواهيد اصلاحيه هم بديد با آي دي خودتون بديد ...

تو اين دو سه روزه اينقدر آي دي جديد ديدم كه ديگه داره سرم گيج ميره ؟؟!!!

آخه دوستاني كه شماره پست هاشون 1 و 2 هستش مگه فروم قبلي رو ديده بودن كه دارن پشت سر هم پيشنهاد ميدن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

به اينجاي قضيه فكر نكرده بوديد ...

عيب نداره ...

نديده ميگيريم

واقعا اين رنگ ها و اندازه هايي كه پيشنهاد داديد رو يه لحظه توي ذهنتون تصور كنيد :crazy: :nugget:

به خدا سايت خيلي عاليه ....

خيلي هم رنگ هاش خوبه ....

خيلي هم اندازه فونتش عاليه ...

تو اينترنت بهترين فونت فارسي Tahoma هستش . كه روي سيستم همه بصورت پيش فرض وجود داره ... بسيار خوانا هم هست ... در ضمن اگر اندازه اش هم بزرگتر بشه خيلي بي ريخت ميشه ...

من يه پيشنهاد ميكنم ...

از آقايوني كه اندازه فونت رو درست نميبينن خواهش ميكنم مثل من كه درست نميديدم :whistle: و اينديپندنت عزيز بهم پيشنهاد داد كه هويج بخورم و من هم خوردم و مشكلم حل شد ....

خب شما هم هويج بخوريد ...

به خدا شوخي بود :laugh:

الان صد نفر ميان ....

اصلا ولش كنيد حرفم و پس گرفتم ...

ghahvehe
February 16th, 2006, 19:05
با سلام
علیجان اگر منظورتان من هستم که واقعیت اینه که من همون قهوه ایی هستم .ولی چون در فارسی نویسی
در این سایت جدید دچار مشکل میشدم مجبور شدم که اسم انگلیسی معادل را انتخاب کنم.این مشکل
با فارسی تنها در این سایت نیست بلکه تقریبا در تمام سایت های دیگه هم وجود داره .یعنی یا از یوزر نیم
ایراد میگیره یا از پسورد. بنابراین راحت تر بودم که کلا انگلیسی رو انتخاب کنم.
اما راجع به ریز بودن نوشته ها تقریبا میشه گفت که قطعی هست که نوشته ها ریز هستند.
طبیعی است که نمیتوانیم دائما رزولوشن مانیتور را کم یا زیاد کنیم.این رزولوشن معمولا برای بهتر دیدن در یکی
از بالاترین سطوح قرار میگیره تا از بهترین کیفیت استفاده کنیم.
به هر حال حالا که جا جای پیشنهاد هست وبالا بردن کیفیت سایت از لحاظ بصری. نوشته های قبلی خودم را
تکرار میکنم.

Khashayar_Amini
February 16th, 2006, 19:19
دوستان شما چطوری شکلکها را در متن خود می گذارید؟

Mostafa_Fallahi
February 16th, 2006, 19:30
سلام درویش جان
شما اول باید سیستم تایپ پیشرفته رو انتخاب کنید بعد خودت می تونی ببینی :)

Mostafa_Fallahi
February 16th, 2006, 19:32
سلام به همگي دوستان گرامي ...

دوستان تو رو خدا اگر ميخواهيد اصلاحيه هم بديد با آي دي خودتون بديد ...

تو اين دو سه روزه اينقدر آي دي جديد ديدم كه ديگه داره سرم گيج ميره ؟؟!!!

آخه دوستاني كه شماره پست هاشون 1 و 2 هستش مگه فروم قبلي رو ديده بودن كه دارن پشت سر هم پيشنهاد ميدن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

به اينجاي قضيه فكر نكرده بوديد ...

عيب نداره ...

نديده ميگيريم

واقعا اين رنگ ها و اندازه هايي كه پيشنهاد داديد رو يه لحظه توي ذهنتون تصور كنيد

به خدا سايت خيلي عاليه ....

خيلي هم رنگ هاش خوبه ....

خيلي هم اندازه فونتش عاليه ...

تو اينترنت بهترين فونت فارسي Tahoma هستش . كه روي سيستم همه بصورت پيش فرض وجود داره ... بسيار خوانا هم هست ... در ضمن اگر اندازه اش هم بزرگتر بشه خيلي بي ريخت ميشه ...

من يه پيشنهاد ميكنم ...

از آقايوني كه اندازه فونت رو درست نميبينن خواهش ميكنم مثل من كه درست نميديدم و اينديپندنت عزيز بهم پيشنهاد داد كه هويج بخورم و من هم خوردم و مشكلم حل شد ....

خب شما هم هويج بخوريد ...

به خدا شوخي بود

الان صد نفر ميان ....

اصلا ولش كنيد حرفم و پس گرفتم ...

سلام علی جان حالا که زحمت کشیدید و امضاتون رو مثل امضا من گذاشتید لطف کنید لینکش و درست کنید:laugh:

Khashayar_Amini
February 16th, 2006, 19:33
سلام درویش جان
شما اول باید سیستم تایپ پیشرفته رو انتخاب کنید بعد خودت می تونی ببینی :)

این تایپ پیشرفته را کجا باید انتخاب کرد؟

Shakhes
February 16th, 2006, 21:13
اقا رضا سلام وخسته نباشی

از اینکه ما قوم بنی اسراییلی را تحمل می کنی ممنونیم !!!!!!

دوستان خودمونیم خداوکیلی هر کی جای این اقا رضا بود عطاشوبه لقاش می سپرد ومی رفت .!!!

yaser_rashidi
February 16th, 2006, 21:18
شرمنده ولي من با اين بزرگ شدن متن ها موافق نيستم. ديگه زيادي بزرگه! :blink:

ghazmar
February 16th, 2006, 21:27
شرمنده ولي من با اين بزرگ شدن متن ها موافق نيستم. ديگه زيادي بزرگه! :blink:
اوخ! آره! اين چرا اين جوري شد؟؟؟!!! آدم احساس مي کنه تو اکابر نشسته!!! رضا جون، فکر مي کنم اگه بشه Line Spacing رو تنظيم کرد و يه ذره بيشترش کرد خيلي از مشکلات حل مي شه.
ولي من اصلا نمي دونم امکانات براي تغيير اندازه و اينا توي اين فوروم چه جورياس.
مخلصم!

Alijaan
February 16th, 2006, 21:28
شرمنده ولي من با اين بزرگ شدن متن ها موافق نيستم. ديگه زيادي بزرگه!

:blink: :cry: :nugget: :crazy:
منم مثل آقا ياسر ...

yaser_rashidi
February 16th, 2006, 21:33
دوستاني که قابليت هاي فروم رو نميشناسن و ميخوان ياد بگيرن اينجا رو ببينيد:

کاملا فارسي همه چيز رو بصورت سوال و جواب و مفصل گفته. بعضي چيزارو خودم هم نميدونستم ;)

Reza
February 16th, 2006, 21:49
خب. من تعداد اسمایل های مجاز رو زیاد کردم
رنگ زمینه رو روشن کردم
فونت رو بزرگ کردم

نظرتون چیه؟

HajReza
February 16th, 2006, 21:58
سلام
آقا رضا دستت درد نکنه
واقعا زحمت کشیدید
از نظر من که خیلی خوب شده
مخصوصا اندازه فونتها
امیدوارم همیشه و در همه مراحل زندگیتان موفق باشید:)

Reza
February 16th, 2006, 22:02
آیا کسی هست که با اندازه فعلی فونته مشکل داشته باشه؟

Alijaan
February 16th, 2006, 22:24
آیا کسی هست که با اندازه فعلی فونته مشکل داشته باشه؟

بببخشيد آقا رضا ...

ديگه فكر كنم از دست ماها صداتون در بياد :p

آره من مشكل دارم ...

منظورم با اندازه فونت مشكل دارم ...

ارادتمند شما

ghazmar
February 16th, 2006, 22:38
آقا من کماکان فکر مي کنم مشکل اصلي با Line Spacing هست. اگه اشتباه نکنم، اندازه قبلي فونت 8 و اندازه الانش 10 هست. اگه اندازه 9 بشه، اما Line Spacing بشه 2X اون وقت بهترين فرم خوانايي رو پيدا مي کنه.
ولي در مورد خود فونت، هما و Tahoma خوانا ترين فونت فارسي هستن.

Khashayar_Amini
February 16th, 2006, 23:25
این تایپ پیشرفته را کجا باید انتخاب کرد؟

کسی جواب منو نمیده؟

Reza
February 16th, 2006, 23:26
با اندازه فونت چه مشکلی دارید آقای Alijan؟

Line Spacing رو هم زیاد کردم. خوب شد ghazmar خان؟

Reza
February 16th, 2006, 23:29
کسی جواب منو نمیده؟

جناب درویش خرسند: در بخش "اطلاعات شخصی" میتونید نوع ادیتور رو تعیین کنید.

Khashayar_Amini
February 16th, 2006, 23:47
ممنون آقا رضا

بهتر نیست این حالت پیش فرض باشد؟ویا برای دریافت Pm و بعضی مسائل ضروری دیگر خود کاربر باید اینها را تنظیم کند .ممکن است این مسئله برای کاربرانی که تازه عضو می شوند جالب نباشد .راستی این چند روزه من بدون آی دی خودم وارد سایت می شدم(بعلت کانکت شدن از کافی نت) ظاهرا عکسها برای غیر اعضا قابل رویت نیست.درست است؟ ممکن است این مسئله برای غیر اعضا جالب نباشد.البته می دانم این چند روزه اینقدر درگیر بوده اید که دیگه خسته شدید.

جدا خسته نباشید.:)

Alijaan
February 17th, 2006, 00:00

سلام آقا رضا ... ;)
به نظر من همون 8 بهترين و زيباترين اندازه بود ...:love:
البته الان كه Line Spacing زيادتر شده بهتر شده ...
ولي اندازه فونت ، به نظر من همون اولي از همه بهتر بود ...:hair:

ارادتمند شما

Reza
February 17th, 2006, 00:18
ممنون آقا رضا

بهتر نیست این حالت پیش فرض باشد؟ویا برای دریافت Pm و بعضی مسائل ضروری دیگر خود کاربر باید اینها را تنظیم کند .ممکن است این مسئله برای کاربرانی که تازه عضو می شوند جالب نباشد .راستی این چند روزه من بدون آی دی خودم وارد سایت می شدم(بعلت کانکت شدن از کافی نت) ظاهرا عکسها برای غیر اعضا قابل رویت نیست.درست است؟ ممکن است این مسئله برای غیر اعضا جالب نباشد.البته می دانم این چند روزه اینقدر درگیر بوده اید که دیگه خسته شدید.

جدا خسته نباشید.:)

حق با شماست جناب درویش. من هم خیلی سعی کردم که تنظیمات اعضا را بصورت گروهی تغییر بدهم و PM را فعال کنم یا ادیتور مناسب را بعنوان پیش فرض انتخاب کنم. اما متاسفانه موفق نشدم.

اما کاربرانی که از این به بعد ثبت نام میکنند این تنظیمات برای آنها بطور خودکار انجام خواهد شد.

در مورد عکسها: از توجه شما ممنونم. بررسی میکنم.

ghazmar
February 17th, 2006, 01:00

بسي سپاسگزارم! به نظر من خيلي بهتره. اگه فونت هم يه هوا کوچيک تر بشه، (که آدم بهش احساس کلاس اولي بودن دست نده!!!) خيلي بهتره. فکر کنم بشه تستش کرد. يعني با اين Line Spacing اندازه فونت رو بذاريم حدفاصل قبلي و الان ببينيم نظر بچه ها چيه.
رضا جان شرمنده ام هي ارد ناشتا مي دم!!!
مخلصم!

Reza
February 17th, 2006, 01:22
بسي سپاسگزارم! به نظر من خيلي بهتره. اگه فونت هم يه هوا کوچيک تر بشه، (که آدم بهش احساس کلاس اولي بودن دست نده!!!) خيلي بهتره. فکر کنم بشه تستش کرد. يعني با اين Line Spacing اندازه فونت رو بذاريم حدفاصل قبلي و الان ببينيم نظر بچه ها چيه.
رضا جان شرمنده ام هي ارد ناشتا مي دم!!!
مخلصم!

بهتر شد؟ الآن کسی مشکلی داره؟

Alijaan
February 17th, 2006, 01:36

سلام آقا رضا ...
واقعا خسته نباشيد ...
ديگه روم نميشه بگم بزرگه يا كوچيكه :p
ولي يه چيز ديگه ...:rolleyes:

اندازه منوي بالاي صفحه كه منوي اصلي سايته از زماني كه بزرگتر شده ، بهتر شده ....
ولي وقتي كه داخل تاپيك ميشيم
اون منوي داخل تاپيك :
ابزارهاي موضوع ...
جستجو در موضوع ...
و ....
اگر كوچكتر بشه كه با منوي بالا يك اندازه نباشه به نظر من بهتر ميشه
بازم خسته نباشيد عرض ميكنم :cool:
شب خوش

ارادتمند شما

Reza
February 17th, 2006, 01:46
سلام آقا رضا ...
واقعا خسته نباشيد ...
ديگه روم نميشه بگم بزرگه يا كوچيكه :p
ولي يه چيز ديگه ...:rolleyes:

اندازه منوي بالاي صفحه كه منوي اصلي سايته از زماني كه بزرگتر شده ، بهتر شده ....
ولي وقتي كه داخل تاپيك ميشيم
اون منوي داخل تاپيك :
ابزارهاي موضوع ...
جستجو در موضوع ...
و ....
اگر كوچكتر بشه كه با منوي بالا يك اندازه نباشه به نظر من بهتر ميشه
بازم خسته نباشيد عرض ميكنم :cool:
شب خوش

ارادتمند شما

اندازه این دو تا مورد یک پارامتر داره و با هم بزرگ و کوچیک میشن. لذا کاری نمیشه کرد.

Arak_fx
February 17th, 2006, 01:58
آقا رضا خسته نباشيد و دستتون هم درد نكنه . من الان مشكلي ديگه ندارم .

Gunman
February 17th, 2006, 02:04
سلام
آقا رضا دستتون درد نکنه سایت زیبا شده .
من یه مشکل دارم از همون ابتدا که سیستم فوروم عوض شده من هیچ یک از عکسهایی که دوستان میگذارند رو نمیبینم و باید رو لینک اون که به جای عکس قرار داره کلیک کنم تا عکس رو ببینم .

Reza
February 17th, 2006, 02:14
آقا رضا خسته نباشيد و دستتون هم درد نكنه . من الان مشكلي ديگه ندارم .
خوشحالم که مشکلتون حل شد. :)

Reza
February 17th, 2006, 02:16
سلام
آقا رضا دستتون درد نکنه سایت زیبا شده .
من یه مشکل دارم از همون ابتدا که سیستم فوروم عوض شده من هیچ یک از عکسهایی که دوستان میگذارند رو نمیبینم و باید رو لینک اون که به جای عکس قرار داره کلیک کنم تا عکس رو ببینم .

در قسمت "اطلاعات شخصی" گزینه ای به نام: "نمايش تصاوير (پيوست شده و يا لينك از سايت ديگر)" وجود دارد. آنرا انتخاب کرده اید؟

Gunman
February 17th, 2006, 02:22
ممنون آقا رضا درست شد من تنظیمات رو انجام نداده بودم .

ghazmar
February 17th, 2006, 03:42
عالي! ماه! امممممممممممممم ماچ!!! :P :D

ghods
February 17th, 2006, 10:25
آقا رضا سلام

فكر كنم پلت فرمي كه براي فروم انتخاب كرديد ، امكان دادن امتياز (و يا ارسال تشكر) به هر مطلب ارسال شده توسط اعضا را دارد . اگر بشود از اين قابليت استفاده كرد ، در هر تاپيك هم پيوستگي مطالب بخاطر تشكر دوستان از بين نميرود و هم صرفه جويي در حجم سايت صورت ميگيرد .

Alijaan
February 17th, 2006, 14:10
سلام آقا رضا ;)

واقعا به شما تبريك ميگم كه اينقدر به نظرات كاربران سايت اهميت داديد و سعي كرديد نظر همه رو در بهبود سايت مد نظر قرار بديد ...
و اما بعد ...
من هنوز ايميلي دريافت نميكنم ...:happy:
آيا اين مشكل فقط براي بنده است يا اينكه ديگر دوستان هم چنين مشكلي دارند ؟

ارادتمند شما

Reza
February 17th, 2006, 15:42
آقا رضا سلام

فكر كنم پلت فرمي كه براي فروم انتخاب كرديد ، امكان دادن امتياز (و يا ارسال تشكر) به هر مطلب ارسال شده توسط اعضا را دارد . اگر بشود از اين قابليت استفاده كرد ، در هر تاپيك هم پيوستگي مطالب بخاطر تشكر دوستان از بين نميرود و هم صرفه جويي در حجم سايت صورت ميگيرد .

بله. سعی میکنم به زودی این قابلیت رو فعال کنم.

Reza
February 17th, 2006, 15:43
سلام آقا رضا ;)

واقعا به شما تبريك ميگم كه اينقدر به نظرات كاربران سايت اهميت داديد و سعي كرديد نظر همه رو در بهبود سايت مد نظر قرار بديد ...
و اما بعد ...
من هنوز ايميلي دريافت نميكنم ...:happy:
آيا اين مشكل فقط براي بنده است يا اينكه ديگر دوستان هم چنين مشكلي دارند ؟

ارادتمند شما
بله. متاسفانه ارسال ایمیل مشکل داره. دارم بررسی میکنم.

Reza
February 17th, 2006, 15:48
یک قالب جدید هم به فوروم اضافه کردم. در پایین صفحات سمت راست میتونید این قالب رو انتخاب کنید. البته هنوز ایراداتی داره. اما فعلا نمی خوام روش کار کنم. چون در اولویت نیست. اسم قالب هست: Aria

یه مدت پیش ghazmar عزیز توسط یکی از دوستانشون یک لوگو برای سایت طراحی کرده بودند که لوگوی قشنگیه و از قزمر برای زحمتی که کشید تشکر میکنم. :)

اگر بتونیم به این لوگو، نشان vBulletin رو اضافه کنیم خیلی قشنگ میشه. آیا از دوستان کسی میتونه در این زمینه کمک کنه؟

hamedrx
February 17th, 2006, 16:07
یه مدت پیش ghazmar عزیز توسط یکی از دوستانشون یک لوگو برای سایت طراحی کرده بودند که لوگوی قشنگیه و از قزمر برای زحمتی که کشید تشکر میکنم. :)

اگر بتونیم به این لوگو، نشان vBulletin رو اضافه کنیم خیلی قشنگ میشه. آیا از دوستان کسی میتونه در این زمینه کمک کنه؟

من با فتوشاپ ميتونم كمكتون كنم اما بايد سايز لازم براي قالب سايت و فايل لوگو را به من برسانيد

Mazdak Parsian
February 17th, 2006, 16:18
یک قالب جدید هم به فوروم اضافه کردم. در پایین صفحات سمت راست میتونید این قالب رو انتخاب کنید. البته هنوز ایراداتی داره. اما فعلا نمی خوام روش کار کنم. چون در اولویت نیست. اسم قالب هست: Aria

اگه جسارت نباشه من میخواستم پیشنهاد کنم رو قالب آریا بیشتر کار بشه چون هم امکانات بیشتری داره و هم سرعت خیلی بالاتری نسبت به قالب اصلی .

هرچند همین الان هم من قالب آریا رو ترجیح میدم و به بقیه هم پیشنهاد میکنم امتحان کنن.

البته هیچ ایرادی هم نداره الان چون تمام تغییرات پیشنهادی دوستان در قالب اصلی اعمال شده و در این قالب هم قابل استفاده است .

متشکرم از زحمات شما ; موفق باشید

Reza
February 17th, 2006, 16:51
من با فتوشاپ ميتونم كمكتون كنم اما بايد سايز لازم براي قالب سايت و فايل لوگو را به من برسانيد

لطفا آدرس ایمیلتون رو برام پی ام بدید که فایل رو بفرستم. نشان vb رو هم باید از لوگوی بالای سایت برداریم. رنگ زمینه لوگو همرنگ قسمت بالای سایت باشه.
http://forum.sarmaye.com/images/misc/vbulletin3_logo_white.gif

ممنون از لطف شما

hamedrx
February 17th, 2006, 20:37
خب نظرتون چيه كه اين دو لوگو رو نظر سنجي كنيم

yaser_rashidi
February 17th, 2006, 21:09

تاپيک براي نظر سنجي لوگو

Alijaan
February 17th, 2006, 21:39
سلام آقا رضا ;)

خسته نباشيد ...

اگر ممكنه عرض قالب آريا رو 100% كنيد تا بچه ها بهتر بتونن با اين قالب رابطه برقرار كنن ...:rambo:

ارادتمند شما

Alijaan
February 17th, 2006, 21:41
راستي ببخشيد ...

ممكنه Scloll Bar سمت راست پنجره باشه ...:huh:

ارادتمند شما

Reza
February 17th, 2006, 22:56
خب نظرتون چيه كه اين دو لوگو رو نظر سنجي كنيم
از لطفت ممنونم آقا حامد.

Reza
February 17th, 2006, 22:57
سلام آقا رضا ;)

خسته نباشيد ...

اگر ممكنه عرض قالب آريا رو 100% كنيد تا بچه ها بهتر بتونن با اين قالب رابطه برقرار كنن ...:rambo:

ارادتمند شما
چشم. ايشالله سر فرصتبقيه کارهاش رو انجام ميدم. الآن هم که مشکل زيادي نداره!

Reza
February 17th, 2006, 22:58
راستي ببخشيد ...

ممكنه Scloll Bar سمت راست پنجره باشه ...:huh:

ارادتمند شما
نه اينکه نشه، اما بسيار مشکله. در اون حالت بايد تمام بخشهاي تمپليت رو راست به چپ کنم. به زحمتش نمي ارزه.

hamedrx
February 17th, 2006, 23:13
نه اينکه نشه، اما بسيار مشکله. در اون حالت بايد تمام بخشهاي تمپليت رو راست به چپ کنم. به زحمتش نمي ارزه.

فكر نكنم زياد سخت باشه. فقط تمپليت فايل header عوض بشه درست ميشه! البته تو phpbb اينطوريه....

Reza
February 18th, 2006, 01:03
فكر نكنم زياد سخت باشه. فقط تمپليت فايل header عوض بشه درست ميشه! البته تو phpbb اينطوريه....
اگه خاطرتون باشه دو سه روز اول که فوروم رو تبديل کرديم اسکرول سمت راست بود. و قالب توسط آقا احسان (http://www.persiantools.com) راست به چپ شده بود. اما با اين حال بعضي قسمتها هنوز چپ به راست بودن. براي نمونه همين سايت پرشين تولز (http://www,persiantools.com)رو ببيند.

ghazmar
February 19th, 2006, 10:55
صبا جان
يه پيغام برات فرستادم برگشت خورد. لطفا صندوق پيغام هاي شخصي ات رو خالي کن.
پي نوشت: ببخشيد که اين جا نوشتم!!!
پي نوشت 2: همچنين بقيه دوستان، لطفا اين کار رو بکنين. همون طور که قبلا نوشتم سيستم فوروم جديد همه پيغام هاي قبلي شما رو حتي اون ها که پاک کردين رو، نگه داشته. براي همين شايد حجم صندوق پيغام هاي شخصي تون از ماکزيمم اش گذشته باشه و مشکل پيش اومده باشه.
پي نوشت 3: اين مطلب رو ايشالا فردا منتقلش مي کنيم به تاپيک سيستم جديد فوروم. شرمنده!

Saba-M
February 19th, 2006, 11:20
صبا جان
يه پيغام برات فرستادم برگشت خورد. لطفا صندوق پيغام هاي شخصي ات رو خالي کن.
پي نوشت: ببخشيد که اين جا نوشتم!!!
پي نوشت 2: همچنين بقيه دوستان، لطفا اين کار رو بکنين. همون طور که قبلا نوشتم سيستم فوروم جديد همه پيغام هاي قبلي شما رو حتي اون ها که پاک کردين رو، نگه داشته. براي همين شايد حجم صندوق پيغام هاي شخصي تون از ماکزيمم اش گذشته باشه و مشکل پيش اومده باشه.
پي نوشت 3: اين مطلب رو ايشالا فردا منتقلش مي کنيم به تاپيک سيستم جديد فوروم. شرمنده!
سلام
خالي اش كردم ممنون مي شم دوباره بفرستيد

afshin22
February 21st, 2006, 14:50
با سلام
من مشكلي دارم
براي هر چند دقيقه كه در فروم هستم بعد حدود 10 دقه مجددا از من يوزر نيم وپسوورد ميخاد
اشكال در تنظيمات ثبت نام هست يا اشكال از ويندوز منه
كوكي من هم فعاله

Reza
February 21st, 2006, 15:33
با سلام
من مشكلي دارم
براي هر چند دقيقه كه در فروم هستم بعد حدود 10 دقه مجددا از من يوزر نيم وپسوورد ميخاد
اشكال در تنظيمات ثبت نام هست يا اشكال از ويندوز منه
كوكي من هم فعاله

سلام
در هنگام وارد كردن نام كاربري و پسورد، گزينه ذخيره رو تيك ميزنيد؟

afshin22
February 21st, 2006, 15:41
ممنونم حل شد;)

Arak_fx
February 21st, 2006, 15:41
يكي از دوستان به من گفت كه با اسم آرمين ثبت نام كرده ولي نميتونه با اسمش وارد سايت بشه چون ايراد ميگيره كه پسورد اشتباهه . براي فورگت پسورد هم اقدام كرده ولي ايميلي براش نرفته . مشكل كجاست ؟

ghazmar
February 25th, 2006, 02:19
يه سؤال. فرض کنيم من الان مي خوام مطالبي رو که توي سه روز گذشته نوشته شده ببينم. چکار بايد بکنم؟
راه حلي که خودم رفتم اين بود که توي جستجوي پيشرفته، انتخاب کردم که مطالب رو از يک هفته پيش تا الان بياره. اما بازم نياورد بخاطر اين که مي گه بايد يکي از اون دو تا فيلد اصلي بالايي رو هم پر کني. يعني دنبال يه کلمه اي چيزي بگردي...
من از قديم با جستجوي Pt هم مشکل داشتم. يه وقتايي چيزي رو که مي خواستم بهم نمي داد...

Reza
February 25th, 2006, 08:26
يه سؤال. فرض کنيم من الان مي خوام مطالبي رو که توي سه روز گذشته نوشته شده ببينم. چکار بايد بکنم؟
راه حلي که خودم رفتم اين بود که توي جستجوي پيشرفته، انتخاب کردم که مطالب رو از يک هفته پيش تا الان بياره. اما بازم نياورد بخاطر اين که مي گه بايد يکي از اون دو تا فيلد اصلي بالايي رو هم پر کني. يعني دنبال يه کلمه اي چيزي بگردي...
من از قديم با جستجوي Pt هم مشکل داشتم. يه وقتايي چيزي رو که مي خواستم بهم نمي داد...

راهي به فكرم نميرسه جز اينكه يك كلمه عمومي كه احتمالا در اكثر مطالب وجود داره رو در فيلد مربوطه وارد كنيد. البته ميدونيد اگه از سه روز گذشته تا الآن به فوروم لاگين نكرده باشيد با گزينه "ارسالهاي جديد" ميشه مطالبي كه بعد از آخرين ورود به سايت نوشته شده رو ديد.

Mostafa_Fallahi
February 25th, 2006, 09:21
براي فعال شده اين قسمت روي دكمه ارسال پاسخ سريع در پايين و كنار هر پست كليك كنيد

Reza
February 25th, 2006, 10:00
براي فعال شده اين قسمت روي دكمه ارسال پاسخ سريع در پايين و كنار هر پست كليك كنيد

اصلاح شد

Honda
February 25th, 2006, 18:46
سلام Ghazmar جان :) ( عزيز دل هوندا )
يك راه حلي را برايت تست كردم كه فكر كنم كمي بهت كمك كنه ...
در قسمت جستجوي پيشرفته :
جستجوي موضوعات : حداكثر تعداد پاسخها : 10000 ( همينطوري يك عدد بالايي را دادم ولي فكر كنم با خيلي كمتر هم جواب بده )
زمان : 1 هفته و جديدتر
براي 3 روز بهتر است از اولين عدد بزرگتر بعد از آن ( 3 روز ) كه در ليست موجود است يعني 1 هفته استفاده فرماييد ( و چون تاريخها را هم sort مي كند پس براحتي آن 3 روز را مشاهده مي فرماييد )
( البته فكر كنم تا حالا راه حل آنرا خودتان پيدا كرده ايد :cool: )
مخلصم ;)

ghazmar
February 25th, 2006, 23:24
کماکان اين پيغام خطا:
Please specify some words or valid user names to search on. There were no matches for those that you specified.
نه هوندا جان. هنوز راه حلش رو پيدا نکرده ام. البته راستش خيلي هم وقت روش نذاشتم ولي ايده اي هم ندارم!

ghazmar
February 25th, 2006, 23:26
راهي به فكرم نميرسه جز اينكه يك كلمه عمومي كه احتمالا در اكثر مطالب وجود داره رو در فيلد مربوطه وارد كنيد. البته ميدونيد اگه از سه روز گذشته تا الآن به فوروم لاگين نكرده باشيد با گزينه "ارسالهاي جديد" ميشه مطالبي كه بعد از آخرين ورود به سايت نوشته شده رو ديد.
واسه مني که هر روز وصل مي شم، اصلا راه حل خوبي نبود!
ولي ايده يه لغت عمومي رو هم دوست ندارم... بايد يه راهي باشه... مطمئنا با برنامه نوشتن که براحتي مي شه اين کار رو کرد...

Honda
February 26th, 2006, 16:24
کماکان اين پيغام خطا:Please specify some words or valid user names to search on. There were no matches for those that you specified.

نه هوندا جان. هنوز راه حلش رو پيدا نکرده ام. البته راستش خيلي هم وقت روش نذاشتم ولي ايده اي هم ندارم!Ghazmar جان سلام :)
آقا فكر مي كنم اين مسئله براحتي قابل حل باشه ( حالا شايدم من اصلاً صورت مسئله را اشتباهي متوجه شدم :ph34r: چون اين چيزي كه تا الان فهميدم به نظرم راه حل ساده اي داره ).

جهت اثبات ، جستجويي را بهمراه نتايج آن ( 3 صفحه ) برايت در فايل پيوست گذاشتم :rambo:

شما يك لطفي بفرما : آن 7 تا فيلدي كه در عكس دورش خط كشيدم را در جستجوي خود رعايت بفرما ( كلاً پيشنهاد مي كنم همانندي با همه فيلدهاي عكس عيناً رعايت شود ) تا نتيجه اي كه در 3 صفحه براي من بعنوان نتايج جستجو مي آيد براي شما هم اجرا شود :cool:
اگر بازهم نتايج جستجوي شما درست از كار در نيايد :o لطفاً در صورت تمايل عكس صفحه جستجوي خود را ( جهت ديدن فيلدهاي انتخاب شده ) قرار دهيد تا اگر كمكي ازم ساخته بود در خدمت باشم :rolleyes:
متشكرم :)

Honda
February 26th, 2006, 16:56
اميدوارم اين دفعه بالاخره پيوست شود

ghazmar
February 26th, 2006, 18:11
Ghazmar جان سلام :)
آقا فكر مي كنم اين مسئله براحتي قابل حل باشه ( حالا شايدم من اصلاً صورت مسئله را اشتباهي متوجه شدم :ph34r: چون اين چيزي كه تا الان فهميدم به نظرم راه حل ساده اي داره ).

جهت اثبات ، جستجويي را بهمراه نتايج آن ( 3 صفحه ) برايت در فايل پيوست گذاشتم :rambo:

شما يك لطفي بفرما : آن 7 تا فيلدي كه در عكس دورش خط كشيدم را در جستجوي خود رعايت بفرما ( كلاً پيشنهاد مي كنم همانندي با همه فيلدهاي عكس عيناً رعايت شود ) تا نتيجه اي كه در 3 صفحه براي من بعنوان نتايج جستجو مي آيد براي شما هم اجرا شود :cool:
اگر بازهم نتايج جستجوي شما درست از كار در نيايد :o لطفاً در صورت تمايل عكس صفحه جستجوي خود را ( جهت ديدن فيلدهاي انتخاب شده ) قرار دهيد تا اگر كمكي ازم ساخته بود در خدمت باشم :rolleyes:
متشكرم :)

هوندا جان، حل شد. من فيلد حداقل رو به حداکثر عوض نمي کردم. خيلي ممنون بابت پي گيري ات.
قربون تو...

Honda
February 26th, 2006, 19:18
;)
خواهش مي كنم استاد :cool:
شما لطف داريد :rambo:

Gunman
March 1st, 2006, 12:11
در بخش تقویم یکی از مدیران لطف کرده و اخبار و رویدادهای مربوط به روزهای هفته را وارد کرده که در زیر Home Page فوروم قابل مشاهده است فقط اگر امکان دارد درجه اهمیت خبر را هم به صورت C,B,A,........ در کنار خبر با رنگ متفاوت ذکر شود، خیلی مفید خواهد بود.

ghods
March 3rd, 2006, 13:06
سلام آقا رضا

نطرتون در مورد داشتن چت روم چيه ؟
آيا در پلت فرم جديد سايت امكان ايجاد چت روم هست ؟

Reza
March 3rd, 2006, 18:07
سلام آقا رضا

نطرتون در مورد داشتن چت روم چيه ؟
آيا در پلت فرم جديد سايت امكان ايجاد چت روم هست ؟

با سلام

vbulletin بصورت پیش فرض سیستم چت نداره. اما میشه این امکان رو به سیستم اضافه کرد.

در نظرسنجی در مورد راه اندازی چت روم شرکت کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1557

Reza
March 5th, 2006, 10:33
دوستانی که تیک پرافیت پزیشن هاشون میخوره میتونن از این smile استفاده کنن: :banana:
;)

محمودخان
March 5th, 2006, 15:52
آقا رضا..
فکر میکنم ساعت فروم یک ساعت جلو هست...:blink:

Reza
March 5th, 2006, 17:20
آقا رضا..
فکر میکنم ساعت فروم یک ساعت جلو هست...:blink:

در بخش تنظیمات شخصی یک گزینه هست به نام:
همچنين مي توانيد گزينه هاي مربوط به ساعات روزانه را نسبت به محل سکونت خود مشخص نماييد

که باید گزینه:
این بخش همیشه غیر فعال باشد

را انتخاب کنید.

البته قبول دارم که خوب ترجمه نشده ;)

Mostafa_Fallahi
March 7th, 2006, 06:00
سلام آقا رضای گل ممنون از زحماتی برای سایت می کشید
مشکلی دارم که با هیچ کدام از فروم ها ندارم
پسورد من به عنوان کوکی سیو نمیشه
یا اگه میشه فروم قابلیت اینکه بتونه باز خوانی کنه رو نداره
یوزر جدید ساختم شاید مشکل حل بشه باز نشد
وقتی می خوام بیام فروم حتما بایددباره پسورد بدم
و یه خواهش

میشه لطف کنید پیش فرض تایپ رو فارسی انتخاب کنید ما هر وقت می خواءیم باید اول یه خط در هم ور هم بنویسیم بعد که نگاه میکنیم می بینیم که انگلیسی بوده و باید شیف الت رو میزدیم

و دوم اینکه اگه جای پ هم عوض بشه خیلی عالی میشه

پر روئی ما رو ببخشید

Reza
March 7th, 2006, 09:08
سلام آقا رضای گل ممنون از زحماتی برای سایت می کشید
مشکلی دارم که با هیچ کدام از فروم ها ندارم
پسورد من به عنوان کوکی سیو نمیشه
یا اگه میشه فروم قابلیت اینکه بتونه باز خوانی کنه رو نداره
یوزر جدید ساختم شاید مشکل حل بشه باز نشد
وقتی می خوام بیام فروم حتما بایددباره پسورد بدم
و یه خواهش

میشه لطف کنید پیش فرض تایپ رو فارسی انتخاب کنید ما هر وقت می خواءیم باید اول یه خط در هم ور هم بنویسیم بعد که نگاه میکنیم می بینیم که انگلیسی بوده و باید شیف الت رو میزدیم

و دوم اینکه اگه جای پ هم عوض بشه خیلی عالی میشه

پر روئی ما رو ببخشید

با سلام

كنار باكس هايي كه يوزر و پسورد رو وارد ميكنيد، يك گزينه هست با عنوان: "ذخيره"
آيا اون رو تيك ميزنيد؟

در مورد تايپ فارسي: در سيستم جديد فوروم، تايپ فارسي به ويندوز بستگي داره. محل حروف روي كيبورد هم به ويندوز بستگي داره.

براي جابجايي حروف كيبورد در ويندوز، از برنامه اي كه attach كردم استفاده كنيد.

Mostafa_Fallahi
March 7th, 2006, 09:37
ممنون اقا رضا
بله من تیک ذخیره رو می زنم
ویندوز اکسپی سرویس پک 2 هست با فروم قبلی درست بود هم جای پ درست بود و هم پیش فرض تایپ فارسی
بابت برنامه هم ممنون

Reza
March 7th, 2006, 13:36
ممنون اقا رضا
بله من تیک ذخیره رو می زنم
ویندوز اکسپی سرویس پک 2 هست با فروم قبلی درست بود هم جای پ درست بود و هم پیش فرض تایپ فارسی
بابت برنامه هم ممنون

در مورد لاگين: يكبار كوكي ها رو پاك كنيد. شايد مشكل برطرف بشه.

در مورد تايپ فارسي: در فوروم قبلي، تايپ فارسي مستقل از سيستم عامل بود. اما در اين فوروم با توجه به اينكه اكثر دوستان از ويندوز xp استفاده ميكنند كه زبان فارسي داره، از امكان فارسي نويسي سيستم عامل استفاده شده.

Mostafa_Fallahi
March 7th, 2006, 13:43
ممنون آقا رضای گل

ghods
March 12th, 2006, 16:22
سلام آقا رضا

من از صبح تا حالا مشكل ورود به سايت دارم . براي حل موقتي از ****** سرورها استفاده ميكنم .

Reza
March 12th, 2006, 22:05
سلام آقا رضا

من از صبح تا حالا مشكل ورود به سايت دارم . براي حل موقتي از ****** سرورها استفاده ميكنم .

سلام آقا ممد

من فکر میکنم مشکل به Isp شما مربوط باشه. احتمالا ظرف یکی دو روز درست میشه.

Alijaan
March 13th, 2006, 18:25
سلام آقا رضا ;)

خسته نباشید ...
راستی ...
این لوگوی سایت خیلی بزرگه ها :blink:

ارادتمند شما

Reza
March 13th, 2006, 22:15
سلام آقا رضا ;)

خسته نباشید ...
راستی ...
این لوگوی سایت خیلی بزرگه ها :blink:

ارادتمند شما

سلام علی جان

بله. درست میگید. یه مقدار کوچیکش میکنم.

با تشکر

Saba-M
March 15th, 2006, 10:52
سلام
دست شما بابت تمام زحماتي كه مي كشيد درد نكنه
يكي از كارهاي مفيد و جالبي كه انجام داديد اينه كه اخبار و ساعت پخش اونها رو توي صفحه اصلي گذاشتيد. به نظرم بهتره كه يه جايي رو براي بايگاني اين اخبار در نظر بگيريد تا اگر بخوايم تاثير هر خبر روي ماركت رو در روزهاي گذشته مورد بررسي قرار بديم امكان پذير باشه البته شايد سايتهاي خارجي اين امكان رو داشته باشند ولي اگه شما زحمتش رو بكشيد مشكل تبديل ساعت اونها به ساعت خودمون و گشتن ميون سايتهاي خارجي براي پيدا كردن چنين آرشيوهايي حل ميشه
ممنونم

FX Kashan
March 15th, 2006, 12:52
شرمنده آقا رضا
می خواستم بگم که سرعت باز کردن فروم اومده پایین که من برای هر بار باز کردن باید چند بار رفرش کنم اگه امکان داره این مورد را پیگیری کنید.

Reza
March 15th, 2006, 13:11
سلام
دست شما بابت تمام زحماتي كه مي كشيد درد نكنه
يكي از كارهاي مفيد و جالبي كه انجام داديد اينه كه اخبار و ساعت پخش اونها رو توي صفحه اصلي گذاشتيد. به نظرم بهتره كه يه جايي رو براي بايگاني اين اخبار در نظر بگيريد تا اگر بخوايم تاثير هر خبر روي ماركت رو در روزهاي گذشته مورد بررسي قرار بديم امكان پذير باشه البته شايد سايتهاي خارجي اين امكان رو داشته باشند ولي اگه شما زحمتش رو بكشيد مشكل تبديل ساعت اونها به ساعت خودمون و گشتن ميون سايتهاي خارجي براي پيدا كردن چنين آرشيوهايي حل ميشه
ممنونم

سلام

در صفحه اول سايت http://www.sarmaye.com در ستون سمت چپ تقويم كوچكي قرار داره. با نگه داشتن موس روي هر روز ميتونيد اخبار مربوط به همون روز رو ببينيد.

اگر مورد ديگري مد نظر داريد بفرمائيد

با تشكر

Reza
March 15th, 2006, 13:27
شرمنده آقا رضا
می خواستم بگم که سرعت باز کردن فروم اومده پایین که من برای هر بار باز کردن باید چند بار رفرش کنم اگه امکان داره این مورد را پیگیری کنید.
البته اين يكي دو روزه سرور سايت مقداري مشكل داشته. اما در حال حاضر من مشكلي در لود شدن صفحات ندارم.

اين احتمال وجود داره كه مشكل به ISP شما مربوط بشه.

Saba-M
March 15th, 2006, 14:45
سلام

در صفحه اول سايت [Only registered and activated users can see links] در ستون سمت چپ تقويم كوچكي قرار داره. با نگه داشتن موس روي هر روز ميتونيد اخبار مربوط به همون روز رو ببينيد.

اگر مورد ديگري مد نظر داريد بفرمائيد

با تشكر

سلام
دقيقا همينو مي خواستم
ممنون از راهنماييتون

yaser_rashidi
March 16th, 2006, 10:54
اينم هست:

محمودخان
March 17th, 2006, 12:59
این منو دریافت فایل در بار بالای صفحه سایت...جریانش چیه؟

Reza
March 17th, 2006, 17:16
این منو دریافت فایل در بار بالای صفحه سایت...جریانش چیه؟
بزودی بخش دریافت فایل هم راه اندازی میشه تا فایلها (شامل ebook، نرم افزار، ایندیکیتور، اکسپرت و . . .) به راحتی در درسترس دوستان قرار بگیره.

Saba-M
March 19th, 2006, 15:27
سلام
امكانش نيست رنگ زمينه چت روم روشن باشه و بشه با قلم تيره توش تايپ كرد؟ احساس مي كنم رنگهاي فعلي باعث خستگي چشم ميشن
مرسي

Reza
March 19th, 2006, 16:58
سلام
امكانش نيست رنگ زمينه چت روم روشن باشه و بشه با قلم تيره توش تايپ كرد؟ احساس مي كنم رنگهاي فعلي باعث خستگي چشم ميشن
مرسي

سلام

هر یک از افراد حاضر در چت روم میتونه با انتخاب گزینه Options و سپس در بخش themes رنگها رو تغییر بده.

با تشکر

shahab_mirsadri
March 26th, 2006, 15:55
کنترل پنل رو چطور باید تنظیم کنم تا زمانی که به پستم پاسخ داده شد از طریق ایمیل با خبر بشم ؟

yaser_rashidi
March 26th, 2006, 16:04
سلام
من البته اين رو در تاپيك "با قابليت هاي سايت آشنا شويم" مفصل توضيح خواهم داد ولي عجالتا بگم كه از منو بالاي تاپيك گزينه "ابزارهاي موضوع" رو انتخاب كنيد و "اشتراك" رو بزنيد تا هر جوابي كه به اون تاپيك داده شد يك ايميل براتون فرستاده بشه. اين كار رو راجع به يك تالار هم ميتونيد بكنيد و هر پستي در هر تاپيك آن تالار بخوره بهتون ايميل ميشه(اشتراك در يك تالار).
بعدا مفصل تر و تصويري توضيح ميدم.

shahab_mirsadri
March 26th, 2006, 16:11
آقای رشیدی ممنون
نمیشه جوری باشه که در هر تاپیکی پست گذاشتیم خود به خود مشترک اون تاپیک بشیم ؟
(مثل سیستم قدیم همین فروم)

Reza
March 26th, 2006, 18:07
آقای رشیدی ممنون
نمیشه جوری باشه که در هر تاپیکی پست گذاشتیم خود به خود مشترک اون تاپیک بشیم ؟
(مثل سیستم قدیم همین فروم)

براي انجام اين کار در بخش تنظيمات شخصي: http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions
گزينه اي وجود داره با نام: "حالت پیشفرض برای اشتراک موضوعات انجمنها"

shahab_mirsadri
March 27th, 2006, 01:18
با تشکر بسیار از Reza و جناب رشیدی ...

pey
April 2nd, 2006, 00:58
با سلام
من نمیتوتنم قسمت پیغام های شخصی را مشاهده کنم . چکار بایستی بکنم ؟متشکر از زحمتی که میکشید.

Canadian_Analyst
April 2nd, 2006, 09:32
از نظر فني چاره اي نيست و بايد سيستم فوروم رو تغيير بديم. حتي ناچار شديم براي خريد سيستم جديد هزينه کنيم.

يعني تفنني تصميم نگرفتيم سيستم رو عوض کنيم و اين تصميم دلايل فني داره.

به هر حال اميدوارم سيستم جديد هم رضايت شما و ساير دوستان رو فراهم کنه.

آقا رضا هزینه این فوریوم از کجا تامین میشه؟ چون آگهی که تو صفحه ها نیست.

بهر صورت موفق باشید. من تازه اینجا رو کشف کردم و علاقه مند هستم بیشتر سر بزنم. :happy:

Reza
April 2nd, 2006, 13:11
با سلام
من نمیتوتنم قسمت پیغام های شخصی را مشاهده کنم . چکار بایستی بکنم ؟متشکر از زحمتی که میکشید.
در بخش تنظیمات http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions در قسمت "پيام خصوصي" گزینه "فعال سازی پیام خصوصی" رو تیک زدید؟

Reza
April 2nd, 2006, 13:20
آقا رضا هزینه این فوریوم از کجا تامین میشه؟ چون آگهی که تو صفحه ها نیست.

بهر صورت موفق باشید. من تازه اینجا رو کشف کردم و علاقه مند هستم بیشتر سر بزنم. :happy:
خوش آمدید :)

تا به حال هزینه ها توسط ما تامین شده. اما احتمالا در آینده نزدیک ناچاریم برای تامین بخشی از هزینه ها در صفحات آگهی قرار بدیم.

ghazmar
April 3rd, 2006, 04:06
تا حالا نه تنها هزينه مالي بلکه زمان و انرژي و کلي علاقه و پشتکار، همه و همه، توسط آقا رضا و ياسر عزيز گذاشته شده. اين همه همت دست مريزاد داره.

Honda
April 3rd, 2006, 12:26
سلام
(( لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق ))
دست همه دوستان بزرگوار درد نكنه ، مخصوصاً ادمين ، آقا رضا ، ياسر جان و بقيه مديران محترم .
به نظر من ارزش علم و دانشي كه اين بزگواران و ديگر عزيزان دارند به ما ياد مي دهند را اصلاً نمي توانيم با مسائل مادي بسنجيم ... ، مي دانم مسائل مادي هم بالاخره مطرحه و فكر نمي كنم حداقل 95% از دوستان با قرار دادن آگهي در صفحات مخالفتي داشته باشند چون اين تقريباً يك چيز عادي و عرفي در سايتهاي عام المنفعه است ( ميشه در صورت صلاحديد يك نظرخواهي هم براي آن داشته باشيم كه البته فكر نمي كنم به نظرخواهي نيازي باشد چون همانطور كه عرض شد مسئله تامين قسمتي از هزينه هاي سايتهاي عام المنفعه از طريق جذب آگهي ، يك چيز عادي و روزمره در اينترنت مي باشد كه اكثر ماها آنرا ديده ايم ).
از خداوند متعال مي خواهم همانطور كه اين عزيزان به فكر كمك كردن به بندگانش هستند ، خدا نيز در مشكلات و گرفتاريها ، كمك و ياريشون بفرمايد انشاا...
اميدواريم تنشون سلامت ، دلشون خوش و هميشه خوشبخت و راضي باشند انشاا...
يا علي مدد

FX Kashan
April 3rd, 2006, 13:34
آقا رضا در تاپیک فلسفه بافی من 3 تا پست بعد از آقای میرصدری گذاشتم ولی هر سه خیلی بالاتر قرار گرفته طبق ساعت جای درستی قرار داره:o ولی من بعد از آنها پست گذاشتم :( لطفا می شود بررسی کنید :)

yaser_rashidi
April 3rd, 2006, 13:47
سلام

ممنون از قزمر و هوندا بابت پشتيباني و صحبتهاي دلگرم كننده :)
همونطور كه در قرار عمومي گفتم من موفقيتي(اگر هست) رو مديون همه كاربران فهيم و براستي سطح بالاي سايت(بلحاظ معلومات و قبل از آن فرهنگ) ميدونم. نه بخاطر اينكه اينجا سرمايس و ما تعلق خاطر بهش داريم ولي انصافا من جمعي به يكدستي يوزرهاي سرمايه كمتر ديده ام در سايتهاي ايراني... مديرا هم بيشتر يوزر هستند(هستيم) تا مدير ! كم پيش مياد كه لازم به دخالت باشه و هدف ما هم تداخل كمينه( :huh: ) هست :happy: ضمنا خود ما هم جزو كساني هستيم كه داريم چيز ياد ميگيريم و من معتقدم هيچ كس در هيچ سطحي از سن و سال و تجربه و قدرت و مكنت و هر چي، بي نياز از يادگيري و استفاده از تجربيات ديگران نيست.

موفق و مويد باشيد
........................................
رشيدي

من باز هم از وقت نسبتا كمي كه درسايت ميتونم بگذارم معذرت خواهي ميكنم و اميدوارم بعد مدتي مشكلات كم بشه و بتونم بيشتر وقت بگذارم. اين تاپيك ([Only registered and activated users can see links]) عذاب وجدان منو زياد ميكنه هر وقت ميبينمش :(

Reza
April 3rd, 2006, 14:40
آقا رضا در تاپیک فلسفه بافی من 3 تا پست بعد از آقای میرصدری گذاشتم ولی هر سه خیلی بالاتر قرار گرفته طبق ساعت جای درستی قرار داره:o ولی من بعد از آنها پست گذاشتم :( لطفا می شود بررسی کنید :)

فكر ميكنم مشكل به تغيير ساعت مربوط ميشه. آيا الآن شما ساعت پايين صفحات فوروم رو درست ميبينيد؟ براي من يكساعت عقبه:
ساعت جاري 13:38 با تنظيم GMT +3.5 مي باشد.
در حالي كه ساعت واقعي 14:38 هست.

شما هم لطف كنيد و ساعت پايين صفحات فوروم و ساعت واقعي رو بنويسيد.

FX Kashan
April 3rd, 2006, 14:50
برای من درست است:
ساعت جاري 14:47 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.

ولی نمیدونم چرا GMT +4.5 :blink: خودم با +3.5 تنظیم کردم:huh:

Reza
April 3rd, 2006, 15:03
برای من درست است:
ساعت جاري 14:47 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.

ولی نمیدونم چرا GMT +4.5 :blink: خودم با +3.5 تنظیم کردم:huh:
به احتمال زياد دليلش همينه.

آيا شما در بخش تنظيمات شخصي: http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions "گزينه مربوط به ساعات روزانه" را در حالت "اين بخش هميشه فعال باشد" قرار داديد؟

يا بايد ساعت سرور تغيير كنه، يا اين بخش رو براي يوزرها فعال كنم.

مطمئن كه شدم انجام ميدم.

FX Kashan
April 3rd, 2006, 15:36
به احتمال زياد دليلش همينه.

آيا شما در بخش تنظيمات شخصي: [Only registered and activated users can see links] "گزينه مربوط به ساعات روزانه" را در حالت "اين بخش هميشه فعال باشد" قرار داديد؟

يا بايد ساعت سرور تغيير كنه، يا اين بخش رو براي يوزرها فعال كنم.

مطمئن كه شدم انجام ميدم.

بله به این صورت است

لطفا يکي از نواحي زماني را انتخاب کنيد:
(GMT +3:30) ايران - تهران

همچنين مي توانيد گزينه هاي مربوط به ساعات روزانه را نسبت به محل سکونت خود مشخص نماييد
اين بخش هميشه فعال باشد

روز اول هفته را مطابق با محل سکونت خود انتخاب کنید تا تقویم بصورت صحیح نمایش داده شود.
شنبه

Alijaan
April 3rd, 2006, 22:22
سلام آقا رضا ...

خسته نباشید ...
ببخشید که این مطلب رو اینجا مینویسم ...
ولی گفتم جایی بنویسم که خواننده زیادی داشته باشه ...
اگر موضوع جدیه همه ببینن :o
برای من یک دعوتنامه اومده برای عضویت در گروپ گوگل .
بنام سایت سرمایه ...
فرستنده هم [Only registered and activated users can see links] هستش .
بنام رضا آقا احمدی ...
نمیدونم ...:huh:
اگر از طرف سایت هستش تایید بفرمایید ...:rambo:
وگرنه موضوع رو پیگیری کنیم ...:cool:

ارادتمند شما

Reza
April 3rd, 2006, 22:56
سلام آقا رضا ...

خسته نباشید ...
ببخشید که این مطلب رو اینجا مینویسم ...
ولی گفتم جایی بنویسم که خواننده زیادی داشته باشه ...
اگر موضوع جدیه همه ببینن :o
برای من یک دعوتنامه اومده برای عضویت در گروپ گوگل .
بنام سایت سرمایه ...
فرستنده هم noreply@googlegroup.vom هستش .
بنام رضا آقا احمدی ...
نمیدونم ...:huh:
اگر از طرف سایت هستش تایید بفرمایید ...:rambo:
وگرنه موضوع رو پیگیری کنیم ...:cool:

ارادتمند شما

با سلام

تشکر میکنم که این موضوع رو مطرح کردید.

بله. گوگل گروپ Sarmaye به آدرس http://groups.google.com/group/sarmaye به سایت سرمایه تعلق داره و این دعوت نامه توسط من ارسال شده.

البته من یکی دو شب پیش این دعوت نامه رو فرستادم. اما گوگل اعلام کرد که پس از بررسی، دعوت نامه رو برای اعضا ارسال میکنه. من منتظر بودم تا پس از تایید گوگل، موضوع رو اعلام کنم. ظاهرا امشب ارسال دعوت نامه برای اعضا توسط گوگل تایید شده.

در آینده از این گوگل گروپ برای ارسال Newsletter به اعضاء استفاده خواهد شد. لذا اگر مایل به دریافت Newsletter هستید گزینه دریافت ایمیل رو انتخاب کنید.

Reza
April 4th, 2006, 10:55
مشكل ساعت فروم حل شده. لطفا همه دوستان پايين صفحات رو ببينن كه ساعت نمايش داده شده صحيح و بر مبناي Gmt +3.5 باشه.

Honda
April 4th, 2006, 14:40
سلام آقا رضا ، دست شما درد نكنه .
ساعت من قبلاً Gmt +4.5 بود كه بدون اينكه تنظيمي را عوض كنم با كار خوب شما تبديل شد به : Gmt +3.5 .
ممنونم

FX Kashan
April 4th, 2006, 20:31
مشكل ساعت فروم حل شده. لطفا همه دوستان پايين صفحات رو ببينن كه ساعت نمايش داده شده صحيح و بر مبناي Gmt +3.5 باشه.

آقا رضا هنوز از من مشکل داره:

ساعت جاري 20:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.

الان 1 ساعت هم جلو است
در صورتی که در تنظیمات من GMT +3.5 رو گذاشته ام.

Reza
April 4th, 2006, 20:41
آقا رضا هنوز از من مشکل داره:

الان 1 ساعت هم جلو است
در صورتی که در تنظیمات من GMT +3.5 رو گذاشته ام.
"گزینه مربوط به ساعت روزانه" را روی "این بخش همیشه غیر فعال باشد" تنظیم کنید. مشکل برطرف می شود.

FX Kashan
April 5th, 2006, 04:22
ممنون آقا رضا مشکل حل شد.

همینجا جا داره از شما و آقای رشیدی هم تشکر کنم و امیدوارم همواره در کارتان موفق باشید.

ghahvehe
April 15th, 2006, 13:45
سلام به دوستان گرامی
من وقتی عنوان ارسالهای جدید رو میزنم فقط یک صفحه قابل مشاهد است
بعبارت دیگر اگر بخواهم به صفحات قبل برگردم و رجوع کنم برای مشاهده آنها صفحات قبل اصلا قابل دسترسی نیستند .نمیدانم شاید در جایی هست که من نمیتوانم ببینم .لطفا راهنمایی کنید
با تشکر از زحمات شما

Reza
April 15th, 2006, 13:49
سلام به دوستان گرامی
من وقتی عنوان ارسالهای جدید رو میزنم فقط یک صفحه قابل مشاهد است
بعبارت دیگر اگر بخواهم به صفحات قبل برگردم و رجوع کنم برای مشاهده آنها صفحات قبل اصلا قابل دسترسی نیستند .نمیدانم شاید در جایی هست که من نمیتوانم ببینم .لطفا راهنمایی کنید
با تشکر از زحمات شما
با سلام

ارسالهاي جديد، تاپيكهايي را نمايش ميدهد كه پس از آخرين بازديد شما، مطلبي در آنها نوشته شده.

اگر تعداد اين تاپيكها زياد باشد، ليست آنها در چند صفحه نمايش داده مي شود. اما اگر تعداد تاپيكها كم باشد، تمام آنها را در يك صفحه نشان مي دهد و عملا صفحات ديگر وجود ندارند.

Chipal
April 16th, 2006, 14:12
سلام
اول جسارت منو بخشید که به عنوان یه تازه وارد این موضوع رو مطرح میکنم . نظر فقط ارتقا و بهبود کار سایت میباشد .
یه موردی رو من چندبار دیدم اینجا اتفاق افتاده ، همه هم تذکر میدن ، ولی متاسفانه کسی تا حالا عملا اقدامی نکرده .
البته یه سری دوستان هم به تدریج به فروم اضافه میشن که چون از بعضی مسائل و قوانین ناگفته اطلاعی ندارن ، این موارد پیش میاد که بطبع بی اطلاعیشون ، گناهی متوجهشون نیست.
حالا نتیجه !؟

یکی از اونها ایجاد تاپیکهای تکراری و موضوعات موازی هست ، و دیگری تاپیکهای تبلیغاتی مربوط به سیستمهای نتورک ( فاکتور میگیرم :و کلیه موارد مشابه ) .
پیشنهاد میکنم برای منسجمتر شدن مطالب سایت و جلوگیری از دوباره کاری ( جستجو و حذف تاپیکها ) ، به هنگام ایجاد تاپیک جدید ، در همون صفحه این اخطار داده بشه که اگه یکی از شرایط فوق رعایت نشه ، در اولین مشاهده و بدون اعلام قبلی ، تاپیک حذف خواهد شد .
سپاسگذارم .
هفته پرونقی پیش رو داشته باشید ...

Reza
April 18th, 2006, 10:05
با سلام

در مورد قوانين: در هنگام ثبت نام، كاربران قوانين سايت رو قبول ميكنند.

به زودي قوانين رو در بخش "اطلاعيه‌ها و اخبار سايت سرمايه" نيز قرار ميدهيم تا در دسترس باشه.

ضمنا در آينده نزديك افرادي كه تعداد پست كمي دارن (مثلا كمتر از 30 پست) امكان ايجاد تاپيك جديد رو نخواهند داشت و فقط مي توانند به تاپيكهاي موجود پاسخ بدهند.

با تشكر

bahrzad
April 18th, 2006, 16:36
سلام
ار زحمات شما وديگر عزيزانی كه مخلصانه حاصل تلاش وتجارب خود را در اختيار می گذارند بسيار متشكرم
درضمن اينجانب بيشتر با طمع شاگردی درخدمت عزيزانم .

Mazdak Parsian
April 20th, 2006, 02:52
ضمنا در آينده نزديك افرادي كه تعداد پست كمي دارن (مثلا كمتر از 30 پست) امكان ايجاد تاپيك جديد رو نخواهند داشت و فقط مي توانند به تاپيكهاي موجود پاسخ بدهند.

علاوه بر تایید موضوع فوق ، پیشنهاد میکنم پستهای کاربران در تالار گفتگوی آزاد به شماره ارسالها اضافه نشود .

Chipal
April 20th, 2006, 18:34
سلام جناب رشیدی .
ظاهرا ساعت فروم درست کار نمیکنه . میشه درستش کرد ؟

arashkhan2
April 20th, 2006, 20:41
چرا براي من قسمت تغيير قالب فعال نيست ؟فقط تغيير زبان اون پايين سمت راسته

Reza
April 20th, 2006, 22:07
سلام جناب رشیدی .
ظاهرا ساعت فروم درست کار نمیکنه . میشه درستش کرد ؟
با سلام

آیا در پایین صفحات، در مورد تنظیم ساعت نوشته: با تنظيم GMT +3.5 ؟
اگر چیزی غیر از این نوشته لازمه در بخش تنظیمات، تغییراتی اعمال کنید.

Reza
April 20th, 2006, 22:08
چرا براي من قسمت تغيير قالب فعال نيست ؟فقط تغيير زبان اون پايين سمت راسته
در حال حاضر فقط همین قالب برای سایت در نظر گرفته شده.

Chipal
April 20th, 2006, 22:26
با سلام

آیا در پایین صفحات، در مورد تنظیم ساعت نوشته: با تنظيم GMT +3.5 ؟
اگر چیزی غیر از این نوشته لازمه در بخش تنظیمات، تغییراتی اعمال کنید.

آقای رشیدی ، من کنترل پنل رو چک کردم . اونجا 3.5 + بود . ولی پایین صفحات 4.5+ هستش !
نمیدونم مشکل از کجاست .

Reza
April 20th, 2006, 22:30
در بخش تنظیمات: http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions
"گزینه مربوط به ساعت روزانه" را روی "این بخش همیشه غیر فعال باشد" تنظیم کنید.

yaser_rashidi
April 20th, 2006, 23:26
دوست عزيز
اولا که من رشيدي هستم و آقا رضا هم رضاست فکر کنم شما اشتباه گرفتي. بنده خدا رضا جواب ميده شما ميگي رشيدي ;)

فکر کنم در بخش کنترل پنل تيک DST يا همون Day light Saving Time رو برداريد(چون قضيه يکساعت جابجا کردن ساعت براي ما منتفي شد چون احتمالا به saving نياز نداريم ;) ) اميدوارم درست بشه.

Chipal
April 20th, 2006, 23:55
آقا شرمنده . من از هر دوی شما عزیزان معذرت میخوام .
راستش چون اینجا همه شخصیتها مجازی هستن ، حق بدید که از این اشتباهات پیش بیاد .
از طرفی هم من تازه داشتم با مدیران سایت آشنا میشدم که مساله عوض کردن بعضی از آیدی ها پیش اومد ...

به هر حال باز هم شرمنده .
اردتمند - چیپال

ghazmar
April 21st, 2006, 02:40
من خيلي وقت بود صفحه اول خود سايت رو نديده بودم ([Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])). چه خوشگل شده. رضا جان، دمت گرم...

yaser_rashidi
April 21st, 2006, 09:14
بله، من هم از آقا رضا تشکر ميکنم و توصيه ميکنم در همان صفحه اول ([Only registered and activated users can see links]) تحليل و تفسيرهاي فاندامنتال آقاي خشاياراميني عزيز را حتما بخوانيد. از نظر من اولين گام براي يادگيري فاندامنتال است چون برخلاف تکنيکال و ... آموزش کلاسيک ندارد و خيلي تدريجي و عملي بايد يادگرفته بشود.

Reza
April 21st, 2006, 11:19
من خيلي وقت بود صفحه اول خود سايت رو نديده بودم (www.Sarmaye.com (http://www.Sarmaye.com)). چه خوشگل شده. رضا جان، دمت گرم...

ممنون از لطفت جناب ghazmar :)

ghods
August 13th, 2006, 16:46
با سلام

من يه سوال داشتم :

چطوري ميشود امضاي با تعداد حروفي بيشتر از 100 كاراكتر داشت ؟

راستي اينجا ([Only registered and activated users can see links])را هم خواندم ، ولي جوابم را پيدا نكردم

ممنون

Reza
August 13th, 2006, 20:06
سلام بر جناب قدس

راستش همونطور که از اسمش معلومه امضاء باید جمع و جور باشه و در کوتاهترین عبارات منظور رو برسونه.

طویل بودن امضا و درج اون در پایین تمام پستها موجب سنگین و حجیم شدن صفحات و در نتیجه افزایش زمان لود شدن اونها میشه.

البته در حال حاضر ماکزیمم اندازه امضاء رو برای تمام کاربران 200 کاراکتر قرار دادم.

با تشکر

ghods
August 14th, 2006, 08:44
سلام بر جناب قدس

راستش همونطور که از اسمش معلومه امضاء باید جمع و جور باشه و در کوتاهترین عبارات منظور رو برسونه.

طویل بودن امضا و درج اون در پایین تمام پستها موجب سنگین و حجیم شدن صفحات و در نتیجه افزایش زمان لود شدن اونها میشه.

البته در حال حاضر ماکزیمم اندازه امضاء رو برای تمام کاربران 200 کاراکتر قرار دادم.

با تشکر

سلام آقا رضا

راستش چون ديدم بعضي از دوستان امضاهاي بيشتر از 100 كاراكتر دارند ،ميخواستم ببينم چطوري ميشه اينكار رو كرد .

درهرصورت لطف كرديد - ممنون

Reza
August 14th, 2006, 10:03
همونطور که گفتم ماکزيمم اندازه امضا 200 کاراکتر هست. اگر امضاي برخي کاربران بزرگتر از 200 کاراکتر باشه احتمالا قبل از قرار دادن اين محدوديت امضاي خودشون رو قرار دادند. لطفا از طريق PM اعلام کنيد که پيگيري کنم.

Hamed2420
September 16th, 2006, 22:17
با سلام خدمت آقا رضا :)

یک پیشنهادی دارم که نمیدونم امکانش وجود داره یا نه؟!

ما برای ضمیمه کردن فایل برای پست هایمان حتماً باید به صفحه پیشرفته برویم و در آنجا به مدیریت ضمیمه ها دسترسی داریم.

حال اگر حالتی بوجود آید که ما در خوده تاپیک، در حالت ارسال پاسخ سریع هم دسترسی به این گزینه داشته باشیم، سرعت کار در ارسال پست خیلی سریعتر میشود.

با تشکر
ارادتمند شما

Reza
September 16th, 2006, 22:22
با سلام خدمت آقا رضا :)

یک پیشنهادی دارم که نمیدونم امکانش وجود داره یا نه؟!

ما برای ضمیمه کردن فایل برای پست هایمان حتماً باید به صفحه پیشرفته برویم و در آنجا به مدیریت ضمیمه ها دسترسی داریم.

حال اگر حالتی بوجود آید که ما در خوده تاپیک، در حالت ارسال پاسخ سریع هم دسترسی به این گزینه داشته باشیم، سرعت کار در ارسال پست خیلی سریعتر میشود.

با تشکر
ارادتمند شما
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود نداره.

با تشکر

Hamed2420
September 16th, 2006, 22:38
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود نداره.

با تشکر

متشکرم از پاسخگویی سریع شما :)

Ahmad-Ali
September 17th, 2006, 01:48
لطفا ID من را به Ahmad-Ali تبدیل کنید.