PDA

View Full Version : تالار اختصاصي

ماني اف اكس
January 17th, 2006, 09:49
اضافه كردن تالار مجزا براي futures و cfds

به نظرم بايد يه تالار جدا براي اين امر در نظر گرفته بشود

چون وقتي سيگنال :o تالار جدا داره چرا futures كه مهمترين ابزار مالي است و اكثر تريدر هاي جهان futures معامله مي كنند بايد زير تالار فاركس قرار داشته باشه ؟ !!!!!!!!!!!!!

اينم بگم همانطور كه مي دئنيد قدمت futures به زمانهاي دور بر مي گرده در حاليكه فاركس جديد است .

mustafa-hf
January 17th, 2006, 11:54
من يكي پدرم درومد تو اين سايت تا بقيه رو راضي كنم كه بابا اين محصولات هم مهم هستند خوب شايد كسي نخواد فاركس ۹۰٪ ضررده رو كار كنه ......يعني اشتباه مي كنه :blink:

اين تاپيك رو با راي گيري مي زدي بهتر بود

يه نگاه به امضاي من بكن اونوقت مي بيني چقدر مطلب توشه

arashkhan2
January 17th, 2006, 13:33
اتفاقا منم خيلي به اين موضوع علاقه مند هستم

اماديگه ترسيدم اين پيشنهادي رو بگم ;)

mustafa-hf
January 17th, 2006, 16:34
Originally posted by arashkhan2@ ۲۷ دي ۱۳۸۴ @ ۱۲:۳۳ بعدازظهر
اتفاقا منم خيلي به اين موضوع علاقه مند هستم

اماديگه ترسيدم اين پيشنهادي رو بگم ;)
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

ماني اف اكس
January 18th, 2006, 04:18
Originally posted by مصطفي@ ۲۷ دي ۱۳۸۴ @ ۱۰:۵۴ قبل‏ازظهر
من يكي پدرم درومد تو اين سايت تا بقيه رو راضي كنم كه بابا اين محصولات هم مهم هستند خوب شايد كسي نخواد فاركس ۹۰٪ ضررده رو كار كنه ......يعني اشتباه مي كنه :blink:

عزيزم منم به خاطر زحماتي كه شما كشيدي گفتم جدا بشه :lol: وگرنه فكر كردي من مطلب مي نويسم :D

ولي انصافا ببينيد يه مصطفي تنهايي اندازه 100 تا فاركس كار مطلب مفيد درباره futures نوشته

تازه من تخفيف دادم وگرنه مي خواستم بگم فاركس زير مجموعه futures است چون currency futures هم داريم در حقيقت يكي از محصولات موجود ارزها هستند B)

راي گيري چرا ؟ مگه جرات مخالفت كسي داره ؟ :lol:

ماني اف اكس
January 18th, 2006, 08:24
Originally posted by مصطفي@ ۲۷ دي ۱۳۸۴ @ ۱۰:۵۴ قبل‏ازظهر

اگه هم به پيشنهادمون ترتيب اثر داده نشه ميرم يه فروم جدا مي زنم :lol:
خودمون 2 تايي توش مطلب مينويسيم حال مي كنيم :D

--------------------------
براي جدي شدن تهديد من هم به طراحي صفحات وب تسلط دارم و هم به php .

------------------------

:ph34r:

مصطفي چند روز فرصت بديم ؟ :lol:
بعدش پرونده رو بفرستيم شوراي امنيت

Reza
January 18th, 2006, 09:05
سلام

من هم با ايجاد تالار مجزا در اين زمينه موافقم. اما قبل از ايجاد تالار اختصاصي، لازمه بيشتر روي موضوع futures و cfds كار بشه و مطالب بيشتري توسط دوستان نوشته بشه. زيرا تالاري خوبه كه فعال باشه. اگه تالار ايجاد بشه، اما فعال نباشه، فايده خاصي نداره.

آقا مصطفي زحمات زيادي در اين زمينه كشيدن. اگر ساير دوستان هم مايل به فعاليت در اين زمينه باشند و تعداد تاپيكها و حجم مطالب افزايش پيدا كنه، يك تالار جديد براي futures و cfds ايجاد ميكنيم.

ماني اف اكس
January 18th, 2006, 09:16
Originally posted by Reza@ ۲۸ دي ۱۳۸۴ @ ۰۸:۰۵ قبل‏ازظهر
سلام

من هم با ايجاد تالار مجزا در اين زمينه موافقم. اما قبل از ايجاد تالار اختصاصي، لازمه بيشتر روي موضوع futures و cfds كار بشه و مطالب بيشتري توسط دوستان نوشته بشه. زيرا تالاري خوبه كه فعال باشه. اگه تالار ايجاد بشه، اما فعال نباشه، فايده خاصي نداره.

آقا مصطفي زحمات زيادي در اين زمينه كشيدن. اگر ساير دوستان هم مايل به فعاليت در اين زمينه باشند و تعداد تاپيكها و حجم مطالب افزايش پيدا كنه، يك تالار جديد براي futures و cfds ايجاد ميكنيم.
ممنون
من سعي مي كنم به مصطفي كمك كنم و اميداورم بقيه هم همكاري كنند

پس صبر مي كنيم تا واكنش بقيه رو ببينيم

Fivehunderd
January 18th, 2006, 09:54
ماني جان اصلا يه كم راجع بهش توضيح بده ببينيم چي هست كيلويي چنده :D بعد منتظر نظر بقيه باش . من كه زياد تو باغ نيستم چي بايد بگم :blink:

Reza
February 18th, 2006, 15:10
يك تالار براي Cfd و سهام و . . . ايجاد كردم و تاپيكهاي مرتبط به اونجا منتقل شده.

در صورت فعال شدن و بزرگ شدن اين تالار، در آينده يك بخش مجزا (شامل چند تالار) به اين موضوع اختصاص داده خواهد شد.

ghazmar
February 19th, 2006, 01:08
يك تالار براي Cfd و سهام و . . . ايجاد كردم و تاپيكهاي مرتبط به اونجا منتقل شده.

در صورت فعال شدن و بزرگ شدن اين تالار، در آينده يك بخش مجزا (شامل چند تالار) به اين موضوع اختصاص داده خواهد شد.
به به...مبارکه. مصطفي بجنب که براي داشتن کرسي توي اين دانشگاه خيلي بايد مايه بذاري ها!!!
ايشالا موفق باشي.
مخلصم...

mustafa-hf
February 19th, 2006, 08:50
به به...مبارکه. مصطفي بجنب که براي داشتن کرسي توي اين دانشگاه خيلي بايد مايه بذاري ها!!!
ايشالا موفق باشي.
مخلصم...

من دیگه بازنشسته شدم!!!!!!

mustafa-hf
February 19th, 2006, 09:03
ايشالا موفق باشي.
مخلصم...

ghazmar
February 19th, 2006, 10:38
بازنشسته؟!!! بي خيال مصطفي جان... بي خيال... با ما از اين شوخيا نکن... يادت رفته اون همه تاپيک باز کردي و نوشتي که اينا رو پاک نکنين تا بيام توشون بنويسم؟
منتظريم والا! من تازه دارم مي رم که Cdf بخرم...

ghazmar
February 19th, 2006, 10:39
بازنشسته؟!!! بي خيال مصطفي جان... بي خيال... با ما از اين شوخيا نکن... يادت رفته اون همه تاپيک باز کردي و نوشتي که اينا رو پاک نکنين تا بيام توشون بنويسم؟
منتظريم والا! من تازه دارم مي رم که Cdf بخرم...
CDF؟؟؟؟ :D
منظورم CFD بود... ;)

mustafa-hf
February 19th, 2006, 13:09
اون اوایل کلم داغ بود ... اش دهن سوزی نیست .....
قزمر جون ما خدمتت کلی ارادت داریم...... بقیه اش رو تو انوستوپدیا پیدا کنید

[Only registered and activated users can see links]

باو رکن دیگه حالم داره ازش بهم می خوره خودت پشیمون میشی از سهام برای شما حرفه ای ها کاربردی نداره اما
برای تازه واردها و یا کسانی که نمی خوان فارکس ضرر ده رو برای اولین بار تجربه کنن مفیده

ghazmar
February 19th, 2006, 19:54
اون اوایل کلم داغ بود ... اش دهن سوزی نیست .....
قزمر جون ما خدمتت کلی ارادت داریم...... بقیه اش رو تو انوستوپدیا پیدا کنید

[Only registered and activated users can see links]

باو رکن دیگه حالم داره ازش بهم می خوره خودت پشیمون میشی از سهام برای شما حرفه ای ها کاربردی نداره اما
برای تازه واردها و یا کسانی که نمی خوان فارکس ضرر ده رو برای اولین بار تجربه کنن مفیده

مصطفي جان،
علت اين که مي خوام يه مقدار برم سر وقت CFD اينه که سيستمي که داشتيم با هدف Financial Forcasting طراحي مي کرديم بالاخره بعد از 2 سال به نتايج خوبي رسيد. يک سيستم بزرگه بر مبناي شبکه عصبي، نتيجه تقريبا 2 سال کار 5 نفر اينکاره...
فعلاً داريم روي بازار سهام و CFD نيويورک تستش مي کنيم. تا ببينيم چي مي شه...

محمودخان
April 8th, 2006, 03:14
سلام به رضا عزیز...
آقا یه پیشنهاد..
به نظر من این تالار سی اف دی رو حذف کنید بهتره..
آخه فقط یه تاپیک توش فعاله که میشه منتقلش کرد به تالار عمومی..
حداقل این طوری از حجم فروم کاسته میشه و مطالب اضافه قیچی میشه..
یه تازه وارد که الان میادوو
میگه..اوه اوه..چند تا تالار...گیج میشه..
البته این فقط یه پیشنهاده..تا نظر باقی دوستان چی باشه:)

Reza
April 8th, 2006, 12:37
سلام بر محمود خان گل

راستش قبول دارم كه در ايجاد تالار Cfd يه مقدار عجله كرديم. قبل از ايجاد تالار، نسبت به اين موضوع ابراز علاقه ميشد. اما ظاهرا بعد از ايجاد تالار، علاقه ها كم شده ;)

اگر موافق باشيد حالا كه اين تالار رو ايجاد كرديم ديگه حذفش نكنيم. چون بالاخره يه روزي بايد بطور جدي تر به اين مقوله هم بپردازيم.

به اميد اون روز :)

محمودخان
April 8th, 2006, 16:43
سلام بر محمود خان گل

راستش قبول دارم كه در ايجاد تالار Cfd يه مقدار عجله كرديم. قبل از ايجاد تالار، نسبت به اين موضوع ابراز علاقه ميشد. اما ظاهرا بعد از ايجاد تالار، علاقه ها كم شده ;)

اگر موافق باشيد حالا كه اين تالار رو ايجاد كرديم ديگه حذفش نكنيم. چون بالاخره يه روزي بايد بطور جدي تر به اين مقوله هم بپردازيم.

به اميد اون روز :)

انشالله رضا عزیز:)
به امید اون روز:rolleyes:

Chipal
April 13th, 2006, 13:15
مصطفي جان،
علت اين که مي خوام يه مقدار برم سر وقت CFD اينه که سيستمي که داشتيم با هدف Financial Forcasting طراحي مي کرديم بالاخره بعد از 2 سال به نتايج خوبي رسيد. يک سيستم بزرگه بر مبناي شبکه عصبي، نتيجه تقريبا 2 سال کار 5 نفر اينکاره...
فعلاً داريم روي بازار سهام و CFD نيويورک تستش مي کنيم. تا ببينيم چي مي شه...

فکر میکنم جناب قرمز خان بتونن نقش بسیار موثری در فعالتر شدن این تالار داشته باشن ...:happy: