PDA

View Full Version : امكان گذاشتن پست سريع

ghazmar
August 29th, 2005, 02:05
مي گم نمي شه پايين صفحه ها Quick Reply داشته باشيم؟ تا لازم نباشه حتما بريم توي يه صفحه ديگه براي نوشتن مطلب...

Reza
August 29th, 2005, 07:25
قزمر جان
ميشه امكان Fast Reply رو فعال كرد. اما متاسفانه اين بخش كاملا فارسي نشده و فارسي نويسيش مستقل از ويندوز نيست.
با اين وجود اگر فكر ميكنيد بودنش بهتر از نبودشه، بگيد كه فعالش كنم.

ghazmar
August 29th, 2005, 11:49
داش رضا مخلصم!
آقا شما خودت رئيسي! :P اگه صلاح دونستي٬ موقتا فعالش كنيم يه فيدبك بگيريم. اگه مفيد بود بذاريم باشه. اگه به درد نمي خورد حذفش كنيم.
نمي دونم مي شه يا نه٬ اما اگه بشه يه خط توضيح هم بالا يا پيينش بنويسي كه «ممکن است با فارسي سازي اين بخش مشکل داشته باشيد» تا احيانا اگر هم كسي به مشكل برخورد كرد بدونه از كجاس...
البته اين فقط نظر اين بنده حقيره... ;)

(FX)
August 29th, 2005, 11:56
آقا من الان اينو با كوئيك ريپلاي زدم خيلي حال داد!

مرسي آقا رضا

ghazmar
August 29th, 2005, 12:05
آها. حالا شد. يه کليد اين پايين اضافه شده با عنوان Fast REPLY که اون رو که آدم بزنه بلافاصله يه پنجره کوچيک اين پايين باز مي شه و اينجوري مي شه توش راحت نوشت. هم فارسي و هم انگليسي.
آخ خدا خيرت بده رضا جان.
براي من که خيلي خيلي راحت شد. دستت درد نکنه.
البته بر اساس مدل فارسي شدن اش، به نظر مي رسه که همون طور که رضا گفت نياز به اين داره که ويندوز شما فارسي باشه.
وگرنه احتمالا مشکل داره.
حالا کم کم نظرات جمع مي شه. فکر مي کنم بيشتر بچه ها ويندوز فارسي داشته باشن. يعني اميدوارم داشته باشن...تا لذتش رو ببرن.
يه نکته هم که هست اينه که اينحا ديگه اسمايلي و امکانات قالب دهي متن رو کنار دستش نداره و مثلا بايد براي اسمايلي ها يا اون ها رو بلد باشه و مستقيم انگليسي شون رو بنويسه@ يا اين Pop Up رو بزنه، اما خب نيازي هم نيس. چون پاسخ دهي سريعه اسمش ديگه!
رضا جان ممنونم.

Reza
August 29th, 2005, 15:30
قزمر جان

فعلا امكان Fast REPLY براي اين تالار فعال شده. به راحتي ميشه براي بقيه تالارها هم اين امكان رو فعال كرد.

اما بدليل ارتباط فارسي نويسي با نوع ويندوز، ممكنه در نوشتن و ديدن حروفي مثل "ي" مشكل بوجود بياد. حتما در سايتهاي ديگه ديدين كه در بعضي از نوشته ها، بجاي "ي" كوچك، "ي" بزرگ نشون ميده.

با اين حال در اولين فرصت اين امكان رو براي بقيه تالارها هم فعال ميكنم تا در عمل تست بشه.

ما مخلصيم داش قزمر :)

Reza
August 29th, 2005, 22:58
امكان Fast Reply براي تالارهاي بخش فاركس فعال شد.

ما ارادت داريم قزمر جان