PDA

View Full Version : انتقادها و پيشنهادها

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

pey
August 28th, 2005, 23:06
خوب
من مدتی است که سایت و محتویات اون رو از یک زاویه کاملا معمولی نگاه میکنم
و میبینم مدتی است که بحث هایی در اون داره میشه که باعث شده من اسمش رو بگذارم روند پایین رو.
شنیدن این موضوع ممکنه برای مدیران سایت خیلی خوشایند نباشه اما چیزی است که من دارم میبینم و البته
مستقیما به بحث های مدیران مربوط نمیشه بلکه به خود اعضا هم بر میگرده که سعی میکنم به همه اونها اشاره کنم
و از اخرین اونها شروع میکنم.
1- بحثی که اقای قرمر بعنوان یک کار جدید میخواستن مطرح کنند و....
برخورد دوستان در اینجا باعث میشه آدم تصور کنه گویی ما در جلسه دادگاه بسر میبریم و تا مدعی مدرکی ارائه نکرده و
هنوز پیش از آن در صدد محکوم کردن آن بر میاییم .
خواهش من از دوستان این است که کمی در برخوردهایمان محتاط تر باشیم و عجله نکنیم و صبور تر باشیم
و اینجا را با جلسه دادگاه که یک طرف آن قاضی نشسته تا حکم صادر کند اشتباه نگیریم
2-اگرچه با معنا ی تحت الفظی یا متداول فروم همگی آشنایی دارند اما شاید بتوانیم معنای منطبق بر
واقعیت را نیز ارائه دهیم .چیزی که من اسمش را میگذارم مهمانی مجازی.
3- قرار نیست حتی در یک سایت تخصصی (با فرض اینکه این سایت تخصصی است) از راهنمایی های دیگران
کمک نگیریم .چه اشکال دارد که دیگران از نظرات من در مورد وضعیت ارزها در مارکت آن لاین استفاده کنند ؟
مگر دیگران در قسمت پترن های در حال شکل گیری این استفاده را نمیبرند ؟مگر نمیتوان در همان قسمت
یک پترن کاملا متناقض با پترنهای بچه ها گذاشت و حتی به آن معتقد بود؟
چه اشکالی در استفاده از نظرات دیگران میبینید؟
چرا فکر میکنید حتما بایستی ابتدا کلاس بگذاریم و خودمان را به شکلی خاص معرفی کنیم
و سپس انتظار دیده شدن داشته باشیم؟
این اتفاقی است که باعث شد ابتدا خیلی هایی که میشناسیم مجبور شدند خودشان را اینگونه معرفی کنند
و البته اتفاقی که اخیرا بشکل عجیب و غریبی برای خانم محتشم افتاد.
4- بحث های عجیب و غریبی بین اف ایکس و یکی از دوستان وجود داشت و برای من بسیار تعجب آور بود.
پیش از آن یادآوری میکنم که در قرنی داریم زندگی میکنیم که نام نویسی برای مسافرتهای توریستی به ماه آغاز شده و
حتم دارم اگر حافظ زنده میبود شعرش را اینگونه میسرود:
هفت شهر ماه را عطار گشت
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
من نمیدانم چرا فروش اکسپرت یک گناه یا جرم محسوب میشود ؟
مگر نوشتن اکسپرت یک کار فکری نیست ؟
مگر کار فکری هنر نیست ؟ و چه هنری بالا تر از این ؟و چه ارزشی بالاتر از ارائه یک کار فکری ؟
حتی اگر این اکسپرت مال شما نباشد و شما صرفا در آن تغییراتی داده باشید . نه تنها نبایستی از آن ابایی داشته باشید بلکه بایستی
به آن افتخار کنید و با صدای بلند آن را اعلام کنید تا پرد ه گوش بعضی ها به لرزه در بیاید .
این شامل همه افراد میشه.
5- این موضوع شامل ایندیکیتورها هم میشه .در ضمن من هيچ كجا نديدم كسي كه اكسپرت و يا اينديكيتوري رو معرفي ميكنه گفته باشه خريد و فروش اون مجاز نيست.
6- من نمیدانم چرا فروش فورکست هم مثل بقیه موارد بالا بعنوان یک جرم سنگین محسوب میشه
در حالیکه همه ما میدونیم بسیاری از سایتها این کار رو نه تنها انجام میدهند بلکه با صدای بلند آنرا تبلیغ میکنند و هزینه های کلانی هم صرف
آگهی برای آن میکنند
مگر دادن فورکست هم یک کار فکری نیست؟
مگر ارائه دادن تجربیات خود به دیگران و گرفتن پول در ازای آن از نظر شما جرم محسوب میشه ؟
اگر اینطور باشه من واقعا اظهار تاسف میکنم.
مگر اینهمه شرکتهای مشاوره در زمینه های مختلف به اشخاص و شرکتهای دیگر مشاوره نمیدهند ؟
و مگر شما معنای دیگری غیر از مشاوره برای فورکست قائلید؟
و مگر در حتی یک رشته خاص افراد دیگری از همان رشته خاص به دیگران مشاوره نمیدهند؟
و مگر مثلا یک مهندس ساختمان الزاما بایستی خودش نقشه ساختمان رابکشد ؟
یا میتواند نقشه ساختمان را بعهده یک شرکت دیگر بگذارد؟
7- در جایی من دیدم که قزمر خان در جواب یکی از دوستان
به این نکته اشاره کرده بود که ایجاد یا گرداندن چنین سایتی برای آنان جز اینکه مقدار زیادی از وقتشان را بگیرد
چیز دیگری ندارد.....
من واقعا ناراحت شدم وقتی این مطالب را میخواندم و دوست داشتم که این موضوع را مطرح کنم که
هیچ منعی وجود ندارد که شما قسمتی از سایت را برای آگهی هایی که جذب میکنید اختصاص دهید .
این موضوع هیچ منافاتی با علمی یا تخصصی بودن سایت ندارد .مثل بسیاری از سایت های علمی و تخصصی که در عین حال
جذب آگهی هم دارند برای گرداندن امور جاری و یا حتی سود آوری
8-در بعضی از صحبتها من مدام میدیدم که از آی بی بودن فلان شخص یا ایراد میگیرن و اینکار رو ملامت میکنند.
خیلی این موضوع برای من عجیبه دوستان .
این موضوع در کار تجاری اصلا عجیب نیست و خیلی هم عادی تلقی میشه .
درست مثل اینه که یک تولید کننده بزرگ محصولش رو میده به یک عمده فروش و بعد از اون عمده فروش هم
دوباره براساس میزان در خواست خرده فروش ها اون جنس ها رو خرد میکنه
و میفرسته برای خرده فروش ها تا اون جنس بدست من و شما برسه و طبیعی است که ما نتونیم از عمده فروش بگیریم .
در واقع آی بی ها خرده فروش هایی هستند که بنا به قراردادی که با بروکرها یا همون عمده فروش ها دارن
مبلغی رو بابت سود بر میدارن اما در عین حال جنس رو هم با سود کمتری دریافت میکنند .
اینه که گاهی اوقات میبینید بروکری حسابی رو کمتر از 5000 دلار باز نمیکنند.و معمولا این نوع از بروکرها هم کمتر اصولا آی بی دارند
و البته هیچ کدوم از اینها به معنای خوب یا بد بودن صرف اونها نیست.
اما معمولا بروکر خوب با آی بي خوب و معتبر سعی میکنه کار کنه. .. .
قصه ما بسر نرسید کلاغه هم همچنان به خونه اش نرسید
امیدواریم با سود آوری در فارکس بتونه به خونه اش برسه
وگرنه اگر کسی منتظر پول نفت باشه که بیاد توی سفره اش باید بگیم خواب دیدی خیر باشه .
مردمانی ثروتمند که اجبارا فقیرانه زندگی میکنند....

ghazmar
August 29th, 2005, 01:38
pey عزيز،
قبل از هر چيز ممنونم که مطلب ات رو به سر جاي خودش منتقل کردي.
من سعي مي کنم تا جايي که بتونم به مطالبي که نوشتي پاسخ بدم. اميدوارم که بتونه به ترميم ذهنيتي که در تو ايجاد شده کمک کنه.
1. در مورد بحث آقاي قرمر اصلا قصد ندارم وارد بازي جنجال بشم. مطلبشون رو توي گفتگوي آزاد هم خوندم. اما حاشيه هميشه هست و هيچي هم همراش نداره. بگذريم. فقط يه توضيح کوتاه: همون طور که در پاسخ به ايشون هم نوشتم، نه pey عزيز، ما در جلسه دادگاه به سر نمي بريم، تا زماني که کسي ادعايي رو بکنه که .... مگه خود تو وقتي اومدي، چنين جرياني داشتيم؟ يا حامد؟ يا محمودخان؟ يا البرتيني؟ يا صبا؟ يا اليوت؟ يا اينديپندنت؟ يا خيلي هاي ديگه که به اين جمع اضافه شده ان و الان خيلي هاشون دارن واقعا مطالب خوبي مي نويسن...pey عزيز، ما اينجا بيشتر از 1600 تا عضو داريم. معمولا بيشتر از 10 عضو هم زمان وصل هستن و دارن مي خونن و مي نويسن. تا حالا با چند نفر اين مشکل پيش اومده؟ چرا؟
2. اتفاقا خودت اشاره خوبي کردي. مهماني مجازي. گرچه فوروم تفاوت هاي زيادي با مهموني داره، اما من فقط تيکه مجازي اش رو مي گيرم. حتما خودت مي دوني، محيط هاي مجازي مشخصه هاي خوب و بد منحصر بفردي دارن که توي دنياي واقعي اصلا پيدا نمي شه...
3. به نظر من که تا حالا همه نظراتشون رو گفته ان و هر کس هم نظري در مورد اون داشته مطرح کرده. مگه منعي داشته؟ مثلا اگه الان البرتيني بياد يه پترن بذاره، ما مي گيم تو نبايد حرف بزني چون ...؟؟؟!!! نه! اصلا نه! يقين دارم که حتي نوشتن چيزي که الان نوشتم بعضي رو - از جمله خودم رو - ناراحت کرده که تو چرا اين رو نوشتي؟ البرتيني دوست همه ماست و از کال مارجين شدن اش همه ناراحت شديم. اين مساله هيچ چيزي از ارزش اون براي ما کم نمي کنه. به هيچ وجه. به هر حال من تا حالا نديدم در اين زمينه مشکلي داشته باشيم. اما اگه يکي مي خواد با کلاس گذاشتن وارد سايت بشه، اون ديگه مشکل خودشه و بايد تبعاتش رو هم بپذيره...
4. در پاسخ به چند آيتم بعدي با هم بگم: هيچ کس فکر نمي کنه که فروش اکسپرت، انديکاتور، فورکست، تحليل يا هر چيز ديگه اي و يا آي-بي بودن مشکل داشته باشه. تا جايي که من ديدم فقط استينگ بود که با نوشتن فورکست مخالف بود. اما حتي استينگ هم با احترام به نظر جمع، ديگه صحبتي در اين مورد نکرد، با اينکه مي دونم هنوز هم مخالفه... و حقيقتا بزرگوارانه نظر جمع رو پذيرفت.
چيزي که خود من به شخصه باهاش مشکل دارم و ديدم که ديگران - مثل FX و مجيد و ... - هم باهاش مشکل دارن، دروغه. خود شما اگه ببيني يکي داره سيگنال مي ده، بعد هفته بعد مي آد سيگنال هاي هفته هاي قبل رو عوض مي کنه، براي اينکه پرفورمنس مثبت نشون بده، سعي نمي کنه به ديگران بگي که اين بابا داره کلاهبرداري مي کنه؟
اين اون چيزيه که ما باهاش مشکل داريم، وگرنه سر جريان پيدا شدن طلا توي امريکا هم اونايي سود بردن که بيل فروختن!!!
pey عزيز. - به دور از هر تعارفي - من خودم شاهد بودم که استينگ فقط توي يه پوزيشن به اندازه ضرر همه بچه هايي که توي فوروم تا حالا کال مارجين شده ان، سود برد. اما تا حالا استينگ اومده بگه من معلمم و شماها شاگرد؟ اومده بگه من پدر فارکس ايران هستم؟ اومده بگه شماها بلد نيستين و من بلدم؟ اما در عوض چيزي که من ديدم، مديريت تالارش رو کرده و کماکان مثل قبل پترن هاش رو گذاشته و مطالبش رو نوشته.
چيزي که ما باهاش مشکل داريم اينه که يکي بياد بگه من از خيلي وقت پيش ها بودم و همه چيز بلدم و هزار تا هم سود مي گيرم و شماره تلفنم هم اينه... گرچه حتي اگه اين کار رو توي آگهي ها بکنه، بازم کسي باهاش کاري نداره!
چيزي که ما باهاش مشکل داريم، اينه که کار يکي ديگه رو، انديکاتور يکي ديگه رو، اکسپرت يکي ديگه رو ورداريم و به اسم خودمون قالب کنيم.
وگرنه تا حالا بچه ها کم انديکاتور گذاشته ان؟ حتي کساني مشخص انديکاتورهايي رو که خودشون باهاشون کار مي کردن رو گذاشتن. FX تمام تجربياتش رو در مورد انديکاتورها، خيلي ساده و مختصر مي آد مي گه. محمود - اميدوارم اشتباه نکرده باشم و محمود بوده باشه - مي آد تاپيک به اون خوبي مي زنه و در مورد انديکاتورها مطلب مي نويسه. خود من چه دليلي داشت که ساعت ها وقت بذارم و اکسپرتي رو که قلم خواسته بود، يا fx4cast خواسته بود براشون بنويسم؟
اگه قرار بود ما با فروش فورکست و تحليل و امثال اون مشکل داشته باشيم، تا الان FX Unigma و FX Thought و Stormy و ... رو مرتد اعلام کرده بوديم و آوردن نام ساکسو بانک و دويچا بانک و ميزهو و امثلا اينها، کفاره داشت!
در مورد فعاليت اقتصادي سايت هم، من به هيچ وجه تصميم گير نيستم. من فقط و فقط مدير تالار عمومي سرمايه هستم و بس. بعبارت ديگه بيشتر يه کاربر ساده سايت هستم، مثل بقيه. در مورد فعاليت اقتصادي سايت، پذيرش آگهي، يا هر کار ديگه اي از اين دست، آقا رضا بايد تصميم بگيرن. چيزي که هست، من، مجيد، استينگ، آقاي رشيدي... با دونستن اينکه مديريت فقط زحمت آدم رو اضافه مي کنه و بعضي وقتا هم آدم بايد حرف هايي رو بشنوه که ...، اين مسؤوليت رو پذيرفته ايم و انتظاري هم نداريم. تا جايي هم که تا حالا از دستمون براومده، اين کار رو کرده ايم. قضاوتش ديگه به عهده من نيس.

دست آخر، از لطف و توجهي که داشتي - که باعث شده اين قدر وقت بذاري و اين مطالب رو بنويسي، ممنونم. من هم اميدوارم بچه ها - همين طور هم خود من - بتونن از اطلاعات و تجربياتي که توي سرمايه به راحتي و بدون هزينه و چشمداشتي داره ارائه مي شه، استفاده کنن و چه توي فارکس و بازارهاي مالي اون ها رو به کار ببندن و سود ببرن و چه توي جاهاي ديگه زندگي شون استفاده کنن و باعث پيشرفت شون بشه.

اگه بچه هاي خوب اين سايت هم دارن مي نويسن...خودت مي دوني براي چيه...تنها صداست که مي ماند...

مخلصم!

hatamy
May 2nd, 2006, 21:38
با عرض سلام من مطالبي را در مورد اكسل جستجو مي كردم كه به اين سايت وارد شدم دوست داشتم كه مطالبي در مورد نرم افزار اكسل در اين سايت پيدا كنم اميدوارم كه در آينده مطالبي را در اين مورد قرار دهيد
با تشكر حاتمي

Chipal
May 3rd, 2006, 20:27
سلام !
نمیدونم امکانات فروم و برنامش این امکان رو میده یا نه ، ولی فکر میکنم اگه ممکن یاشه ، بد نشه ....
اونم اینه که برای کسانی که سیستم ارایه میدن ، اولین پست تاپیک رو به جزئیات و روش سیستم اختصاص بدید ، ( قبلیها رو در صورت نیاز دستی تغییر بدید ) ، ضمن اینکه ایجاد کننده تاپیک محدودیت زمانی برای ویرایش و آپدیت کردن اون یک پست نداشته باشه .
اینجوری همیشه آخرین نسخه فایلها و قوانین سیستم در دسترس و مشخصه و اونایی که تازه وازد هستند گیج نمیشن . و مطالب بصورت منسجم و واضح ارایه میشه ...
ضمنا میشه مثلا بصورتی که چشمگیر باشه ( مثفاوت از سایر پستها ) آخرین تاریخ تغییرات رو هم در قسمتی از پست درج کرد .

از توجهتون سپاسگذارم .
ارادتمند - چیپال

Reza
May 3rd, 2006, 21:25
با سلام

امکان تغییر پست برای ایجاد کننده تاپیک وجود نداره. اما این امکان برای مدیر هر قسمت وجود داره.

یک راه اینه که صاحب تاپیک، آخرین وضعیت روش رو برای من یا مدیر بخش از طریق PM بفرسته تا در پست اول قرار داده بشه.

یک راه بهتر هم اینه که بعد از اینکه روش پیشرفت کرد و به جای خوبی رسید، یک متن مختصر و مفید (چند صفحه ای) توسط صاحب تاپیک (یا فردی دیگر) تهیه و برای ما ارسال بشه تا به نام طرح کننده روش و نویسنده مقاله، در بخش مقالات (http://forum.sarmaye.com/articles/)قرار داده بشه.

yaser_rashidi
May 3rd, 2006, 21:36
سلام
اين ايده مقاله خيلي خوب بود:rolleyes: دوستاني مثل آقا فرخ، canadian analyst، سيامک، آقاي شريعت و مابقي دوستان که مطالب مدوني مي نويسند مي توانند مقاله بنويسند و به بخش مقالات منتقل بشه و ترجيحا نام نويسنده مقاله هم ذکر بشه.
آقا فرخ مطالب روانشناسي، آناليست کانادايي مطالب اقتصادي، آقا سيامک مطالب دايورجنس، آقاي شريعت مطالب اسکلپ و هر کس در شيوه اي که پيش گرفته. حتي سيستم هاي معاملاتي هم در صورت پرداخت کافي قابل تبديل شدن به مقاله هستن.:rambo: عملا درباره بعضي سيستم ها هم انجام شده مثل سيستم عليجان عزيز که پي دي اف اش رو يکي از دوستان(بهروز اگر اشتباه نکنم) درست کرده.

موفق باشيد
..................................
رشيدي

touhidqolizadeh
May 16th, 2006, 20:50
سلام

آقا يك پيشنهاد دارم :rolleyes: نمي دونم اصلا جاش اينجا است يا نه:( منتها مي گم:) .
اگه مي شه ابعاد تصايري كه دوستان قرار مي دن يك كمي بزرگتر بشه بهتر نيست:blink: . تا يك حدي كه بشه راحت نمودار رو بهتر ديد چون الان بنظرم خيلي كوچيك است و تا روي تصوير كليك نكني نمي توني كامل تصوير رو ببيني:cry: . منظرم اين است كه اون تصوير اوليه كمي بزرگتر باشه كه بشه حداقل كمي يا قسمتي از تصوير رو تشخيص داد وهر وقت لازم بدونيم تا تصوير رو با تمام ابعادش ببينيم روش كليك كنيم:whoow: .( شايدم قسمت تنظيم شخصي من درست نيست و تصوير رو به اين صورت نشون مي ده:huh: )

با تشكر

با تشكر

Reza
May 16th, 2006, 21:25
سلام

آقا يك پيشنهاد دارم :rolleyes: نمي دونم اصلا جاش اينجا است يا نه:( منتها مي گم:) .
اگه مي شه ابعاد تصايري كه دوستان قرار مي دن يك كمي بزرگتر بشه بهتر نيست:blink: . تا يك حدي كه بشه راحت نمودار رو بهتر ديد چون الان بنظرم خيلي كوچيك است و تا روي تصوير كليك نكني نمي توني كامل تصوير رو ببيني:cry: . منظرم اين است كه اون تصوير اوليه كمي بزرگتر باشه كه بشه حداقل كمي يا قسمتي از تصوير رو تشخيص داد وهر وقت لازم بدونيم تا تصوير رو با تمام ابعادش ببينيم روش كليك كنيم:whoow: .( شايدم قسمت تنظيم شخصي من درست نيست و تصوير رو به اين صورت نشون مي ده:huh: )

با تشكر

با تشكر
با سلام

اگر اندازه تصاویر رو بزرگتر کنیم، حجم دیتابیس بطور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا میکنه. لذا فعلن کاری نمیشه کرد.

با تشکر

amirrh
May 17th, 2006, 09:02
دوستان اگر امکان دارد در قسمت صفحه اصلی سایت .( رویداد های امروز ) اهمیت رویداد ها هم با A , B ,C ,. ... در کنار آنها قید شود.با تشکر.

amirrh
May 29th, 2006, 09:16
مدیریت محترم .آیا امکان دارد عکسهای ضمیمه در صفحه جاری بزرگتر بنمایش درآیند تا احتیاج به بازکردن پنجره جدید نباشد؟با تشکر.

Reza
May 29th, 2006, 14:39
مدیریت محترم .آیا امکان دارد عکسهای ضمیمه در صفحه جاری بزرگتر بنمایش درآیند تا احتیاج به بازکردن پنجره جدید نباشد؟با تشکر.
خیر. متاسفانه از نظر فنی این امكان وجود ندارد.

FX Kashan
May 29th, 2006, 19:50
آقا رضا یک پیشنهاد دارم
چون تعداد تاپیکها بالا رفته است و پیدا کردن تاپیکهای قبلی بسیار مشکل شده است می توانیم یک تاپیک در جای مناسب قرار بدهیم و لینک مستقیم تمامی تاپیک ها در هر انجمن را در آن بگذاریم و تمام آنها را در یک صفحه داشته باشیم و نیازی به صفحه صفحه دیدن هر انجمن نداشته باشیم

Reza
May 29th, 2006, 22:08
آقا رضا یک پیشنهاد دارم
چون تعداد تاپیکها بالا رفته است و پیدا کردن تاپیکهای قبلی بسیار مشکل شده است می توانیم یک تاپیک در جای مناسب قرار بدهیم و لینک مستقیم تمامی تاپیک ها در هر انجمن را در آن بگذاریم و تمام آنها را در یک صفحه داشته باشیم و نیازی به صفحه صفحه دیدن هر انجمن نداشته باشیم
پبشنهاد خوبیه. اما این کار باید دستی انجام بشه. چقدر خوب میشه اگه شما زحمتش رو بکشید. :)
مثلا اگر یک لیست از تمام عناوین فارکس تهیه کنید، میشه تاپیک مربوطه رو به بالای "تالار عمومی فارکس" پین کنیم.

FX Kashan
May 30th, 2006, 01:47
پبشنهاد خوبیه. اما این کار باید دستی انجام بشه. چقدر خوب میشه اگه شما زحمتش رو بکشید. :)
مثلا اگر یک لیست از تمام عناوین فارکس تهیه کنید، میشه تاپیک مربوطه رو به بالای "تالار عمومی فارکس" پین کنیم.
به روی چشم آقا رضا در اولین فرصت اگه امشب وقت کنم حتما انجام می دهم ولی کجا قرار بدهم :nervous:
یه جایی براش پیدا می کنم اگه مناسب نبود جابجا کنید.:)

Reza
May 30th, 2006, 08:00
به روی چشم آقا رضا در اولین فرصت اگه امشب وقت کنم حتما انجام می دهم ولی کجا قرار بدهم :nervous:
یه جایی براش پیدا می کنم اگه مناسب نبود جابجا کنید.:)
"تالار عمومی فاركس" برای تاپیك لیست عناوین فاركس مناسبه.

دستتون درد نكنه.

FX Kashan
May 30th, 2006, 13:19
آقا رضا من پست دوم رو نتونستم ادیت کنم و اسم باز کننده تاپیک را براش وارد کنم زحمت این کار را خودتان بکشید .

mehran_lp
June 13th, 2006, 11:48
ظرفیت باکس پیام خصوصی رو بیشتر کنید لطفآ
ممنون

Chipal
July 11th, 2006, 00:03
سلام .
آقا اول تشکر میکنم که این محیط و بستر مناسب رو برای اعضا فراهم کردید . واقعا اینجا از بعضی جهات منحصر به فرده .
دوما ، جسارتا چرا یه فکر اساسی برای هاست سایت نمیکنید ؟! شکر خدا اینجا مشکل مالی که نداریم . تازه اگه خودتون اجازه بدید ، بچه ها صف میکشن برای این موضوع (اولیش خودم)
واقعا حیفه واسه یه همچین سایتی وضعیت هاستش اینجوری باشه .
اکه تو پستها ببینید ، همه از این موضوع مستقیم و غیر مستقیم نالانند ! منتها خوب با اجازه ، من برای اولین بار ، موضوع رو بطور رسمی مطرح کردم . ( خدا بهم رحم کنه ! ):cry:
هر دفعه که سایت بالا نمیاد ، فکر میکنم حتما سرور رو عوض کردین و آی پی هاش داره آپدیت میشه .. کلی خوشحال میشم ، بعد میبینم متاسفانه باز همونه...
ضمنا اگر در این راستا مشکلی وجود داره ، لطفا اعلام کنید که به کمک هم حلش کنیم .
بازم سپاسگذارم .
ارادتمند - چیپال

پ.ن : قابل توجه دیگر اعضای محترم سایت ! هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !;)

yusefamini
July 11th, 2006, 00:28
سلام
اجازه می خوام من هم فرمایشات چیپال عزیز رو تایید کنم.راستش همه ما به نوعی به این سایت و در کنار هم بودن عادت کرده ایم..وقتی یه روز سایت بالا نمیاد آدم حس میکنه یه جیزی رو گم کرده . به هر حال من هم خواهش می کنم که یه فکر اساسی برای این موضوع بکنید.

زنده باشید

Khashayar-Ta
July 11th, 2006, 17:05
سلام به مدیران سایت
عزیزان با وجود اینکه ترافیم این سایت به اندازه کافی زیاد هست به نظر موردی مضاعف داره به ترافیک این سایت فشار میاره...اینو بی زحمت حتما پیگیری کنید...اصلا دلم نمیخواد صبح از خواب پاشم ببینم یه گروه تخریبچی زدن سایت رو داغون کردن .

قربونتون
دستتون هم درد نکنه.

Reza
July 11th, 2006, 17:16
با سلام
تشكر مي كنم كه به فكر بهبود سايت هستيد. بله. مشكلات اخير از هاست سايت بوده.

براي بهبود كيفيت و كاهش مشكلات هاست، بايد از جايي هاست بگيريم كه سرور هاي قوي تري داشته باشه و تعداد كمتري سايت روي هر سرور قرار بده كه طبيعتا اين هاست هزينه بيشتري خواهد داشت.

با توجه به اينكه در حال حاضر، سايت هيچگونه درآمدي نداره، امكان تهيه هاست بهتر براي ما وجود نداره.

در مورد تامين هزينه هاي سايت توسط كاربران، اگر پيشنهادي مشخص و عملي مد نظر داريد اعلام كنيد. :blush:

با تشكر

ghods
July 11th, 2006, 17:25
با سلام
تشكر مي كنم كه به فكر بهبود سايت هستيد. بله. مشكلات اخير از هاست سايت بوده.

براي بهبود كيفيت و كاهش مشكلات هاست، بايد از جايي هاست بگيريم كه سرور هاي قوي تري داشته باشه و تعداد كمتري سايت روي هر سرور قرار بده كه طبيعتا اين هاست هزينه بيشتري خواهد داشت.

با توجه به اينكه در حال حاضر، سايت هيچگونه درآمدي نداره، امكان تهيه هاست بهتر براي ما وجود نداره.

در مورد تامين هزينه هاي سايت توسط كاربران، اگر پيشنهادي مشخص و عملي مد نظر داريد اعلام كنيد. :blush:

با تشكر

يه راه حلش ، IB شدن سايت و يا يكي از مديران و اختصاص درآمدش براي اين مسله است .

Chipal
July 11th, 2006, 18:18
سلام .
ممکنه اعلام کنید که هاست فعلیتون از چه نوع هست ( لینوکس یا ویندوز ) و ضمنا ترافیک ( دیتا نه بیننده ) روزانه سایت به طور متوسط چقدره ؟ البته اگه محرمانه نباشه ... میتونید بهم پی ام کنید .
اینارو میخوام که یه بررسی کنم تا ببینیم یه سرور که پاسخگو باشه ، هزینش چقدره .
برای هزینه هم من شخصا حدالامکان در خدمتم . اگر هم بعد بررسی به این نتیجه رسیدیم که مبلغ بالایی مورد نیاز هست ، پیشنهاد میکنم موضوع رو اعلام کنیم که هر کس بنا به تواناییش همکاری کنه .
ضمنا امیدوارم که در مورد این موضوع جبهه گیری نشه . علاوه بر جنبه مادی قضیه ، این یک نوع تمرین و یادگیریه کار گروهیه . دقیقا چیزی که ما رو اینجا جمع کرده " به اشتراک گذاشتن توانایی هامون ..."
وگرنه همه ما میدونیم که یک پیپ خیلی از اعضای این سایت ( از جمله میران محترم سایت ) چند برابر هزینه های مورد نیاز هستش ...
سپاسگذارم .
ارادتمند - چیپال .

Chipal
July 11th, 2006, 18:28
يه راه حلش ، IB شدن سايت و يا يكي از مديران و اختصاص درآمدش براي اين مسله است .
سلام جناب قدس .
با عرض احترام ، من فکر میکنم این موضوع باعث میشه سایت از مسیر اصلیش منحرف بشه ..
یکی از مواردی که در پست قبلیم بهش اشاره کردم که اینجا منحصر به فرد هست ، همین نداشتن تبلیغ یا آی بی نبودن سایت هست .
اینجا همه چی حول محور همکاری ، آموزش و دوستی میچرخه .
ارزش این موضوع خیلی بیشتر از اینهاست . اینطور نیست ؟
در ضمن گمان نمیکنم مشکل اونقده حاد باشه که نیاز به این موضوع باشه ...
ارادتمند - چیپال

ghods
July 11th, 2006, 18:36
سلام جناب قدس .
با عرض احترام ، من فکر میکنم این موضوع باعث میشه سایت از مسیر اصلیش منحرف بشه ..
یکی از مواردی که در پست قبلیم بهش اشاره کردم که اینجا منحصر به فرد هست ، همین نداشتن تبلیغ یا آی بی نبودن سایت هست .
اینجا همه چی حول محور همکاری ، آموزش و دوستی میچرخه .
ارزش این موضوع خیلی بیشتر از اینهاست . اینطور نیست ؟
در ضمن گمان نمیکنم مشکل اونقده حاد باشه که نیاز به این موضوع باشه ...
ارادتمند - چیپال

چون هدف اين كار مشخصه فكر نميكنم سوء تفاهم بوجود بياره و تغيير مسيري تو هدف اصلي سايت بوجود بياره.

در هر صورت يه پيشنهاد بود .

Hamed2420
July 12th, 2006, 13:17
یه سوال
الان هزینه های سایت رو کی تقبل کرده؟

Chipal
July 12th, 2006, 13:40
سلام .
آقا رضا و جناب رشیدی ،
من همچنان منتظر پاسخ شما هستم .
ممنونم .
ارادتمند - چیپال

Hamed2420
July 13th, 2006, 20:41
الو سلام
بالاخره بعده یک روز درست شد
امیدوارم که درست شده باشه
مشکل سرور چجوری حل میشه؟
برای بهتر شدن سرویس دهی پیشنهاد بدین لطفاً که یه حرکتی انجام بشه

ممنون
یا علی

S_K_H
July 13th, 2006, 23:46
با توجه به مشکلات اخیر سایت من فکر می کنم بشه بطور داوطلب هزیتنه های سایت رو تامین کرد
با IB شدن سایت موافق نیستم چون اهداف سایت رو ممکنه خراب بکنه اما اگه مدیر محترم یه شماره حساب بدهند ( می تونه حساب e-gold باشه ) هر کدوم از دوستان که خواستند بطور داوطلبانه اگه مقدار خیلی کمی هم بدهند هزینه ها براحتی تامین خواهد شد . ( حداقل اگه بخشی از اون هم تامین بشه بازم خوبه )

بهرحال برای مدیران محترم سایت آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و کمال تشکر از سایت خوبی که درست کرده اند .
:happy:

FX Kashan
July 14th, 2006, 16:54
با سلام
وضع سرور و هاست سایت بسیار مشکل دارد و من در چند روز گذشته اصلا نتوانسته ام به آن وارد شوم

Khashayar-Ta
July 17th, 2006, 12:27
سلام به مدیران عزیز ( خدمت آقا رضا و آقای رشیدی هم ارادت ویژه )
از زحمات شما ممنون
عزیزان امروز دوتا فروم ایرانی هک شد یکی forextech و اون یکی رو هم نمیدونم . سایت fxpars هم علی الحساب خاموشه .
حواستون باشه زیونم لال اینجا براش اتفاقی نیافته . البته بعید میدونم با تغییرات جدید مشکلی پیش بیاد اما به هرحال
توصیه های ایمنی را جدی بگیرید...لامپ اضافی هم خاموش

موفق باشید

sorenatrader
July 31st, 2006, 09:09
سلام خدمت همه دوستان عزیزم

من متاسفانه بعد از چند روز مطالب اون تاپیک کذایی که درباره شکایت از نورث فاینانس را زده بودم را مطالعه کردم؛

خیلی از مسئولین محترم این سایت دلگیر شدم که با یکجانبه نگری توهین هایی را که به بنده ویکی از دوستان شده بود را نادیده گرفته بودند.

یادش بخیر اون قدیمها تو اولین فرم یا مسیج بورد ایران در زمینه مسائل اقتصادی تو سایت پارس پورتفولیو به همراه بسیاری از دوستان قلم میزدیم .اون موقه ها ما هر کدوم 10 ها ای دی داشتیم کافی بود کسی یه چیزی بگه بر خلاف خاسته ما با 10 ها ای دی می فتادیم بجونش انقدر ازش انتقاد میکردیم که طرف معذرت خواهی می کرد و میرفت.یا از نوشته خودش پشیمون میشد .ولی الان دیگه بدلایل مشغله های زندگی حوصله ای برای اینکار ها برامون نمونده ؛از نویسندگان اون فروم 10ها سایت و شرکت بوجود اومد یادمه ما حدود 10 گردهمایی حدود 300 نفری را در تالار کوچینی برگزار کردیم که زمینه های شراکت و دوستی های زیادی رو فراهم کرد.

یادمه در یکی از همین گردهمایی ها همین آقای رشیدی برای اولین بار با یک سری کارتکس سایت سرمایه را به دیگر دوستان معرفی میکرد. اون موقع من با ای دی سورنا صدر مینوشتم که همین اسم هم موند رو ما ؛مثل خانم سارا شیرانی ؛ مثل آرمان طاهری؛ کامیار فراهانی؛و....
اون موقع ها کسی اجازه نمی داد به خودش که به کسی تو سایت توهین کنه جو بسیار دوستانه ای حاکم بود ؛و تنها دلیل بسته شدن اون مسیج بورد ؛شروع همین توهین ها بود.
اون موقع ما اوندر خبره شده بودیم که از طرز نوشتن یک فرد هر چقدر هم تغییرش میداد میفهمیدیم اون کیه؛
ولی حالا سنی ازمون گذشته و دیگه اون حوصله ها رو نداریم ؛همون بلا رو تو سایت سرمایه سرمون میارن.

فکر میکنم حداقل آقای رشیدی من رو شناخته باشن ؛من احترام خاصی برای جنابعالی قائل هستم.ولی روند این سایت به نظر میرسه داره بسمت سایتهای پارس که مسیج بوردش توسط بورس بسته شد ؛و سایت اقتصادی تیک تاک که بدلیل توهین به یک خانم محترم توسط حکم دادگاه بسته شد و دوباره از دل اون سایت بورس نیوز درومد ؛ میره .

این درد دل های من با مدیران این سایت محترم ؛ و البته بدون منظور خاصی وفقط جهت تداوم موفقیت های این سایت اقتصادی بود.

با بهترین آرزوها

mehran_lp
August 13th, 2006, 11:42
من خیلی وقته ایده تنکس به پست ها رو به آقا رضا و یاسر خان گفتم ....
اما ....

khaalefer
August 16th, 2006, 00:45
4 روزه مدیر فنی سایت به این پست جوابی نداده ها!

Mohsen
August 16th, 2006, 01:08
4 روزه مدیر فنی سایت به این پست جوابی نداده ها! سلام :)
ببخشيد كه دخالت مي كنم اما حدس مي زنم كه مديران محترم نتوانند اين نوشته را در بين اينهمه نوشته ي سايت ببينند . اگر موردي را در نظر داريد كه به بصورت "پيشنهاد " مي خواهيد مطرح بفرماييد لطفاً در محل مخصوص و تالار "انتقادات و پيشنهادات" ([Only registered and activated users can see links]) مطرح كنيد . مي توانيد درخواست كنيد تا اين چند پست هم به آنجا منتقل گردد تا هم به روند اين تاپيك خللي وارد نگردد و هم اينكه موارد مورد نظر شما يكجا جمع باشد . تا بحال نديده ام موارد مطرح شده در آنجا بدون پاسخ بماند ;)
موفق باشيد
پي نوشت : لطفاً در صورت انتقال پستها اين نوشته حذف گردد . ممنون

khaalefer
August 17th, 2006, 23:47
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران فنی سرمایه
لطفا به پست زیر سری بزنید
[Only registered and activated users can see links]

Reza
August 18th, 2006, 01:00
من خیلی وقته ایده تنکس به پست ها رو به آقا رضا و یاسر خان گفتم ....
اما ....
لطفا این پست را ببینید:
http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=54589&postcount=4

fxsydney
August 21st, 2006, 05:18
ba salam,va khaste nabashid be tamame doostan.
ye pishnehad dashtam, va oun ine ke , dar soorate emkan bakhshe supporte online ro rah andazi beshe.
albate ehtiyaji nist ke har rooz bashe mitoone 1 ya 2 rooz dar hafte bashe , masalan soozay shanbe ya yekshanbe ke bazar tatil ast, kholase in faghat ye pishnehade.

Reza
August 21st, 2006, 07:54
با سلام

ساپورت آنلاين براي چه مواردي؟

ضمنا لطفا فارسي تايپ کنيد. اگر امکان تاپي فارسي را فعال نکرديد اينجا را ببينيد: افزودن زبان فارسی به ویندوز اکس پي (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1669)

fxsydney
August 21st, 2006, 14:08
ba salam agha reza
albate be bakhshid ke man fenglish minevisam, support online baray inke age kesi moshkeli dashte bashe rahnamaiee beshe be soorate zende, va inke site sarmaye bishtar profesional beshe va be onvane ye source forex bashe.ye soal dige, aya mishe ham zaman ham be farsi va english nevesht?

mah
September 6th, 2006, 01:42
با سلام و خسته نباشيد به دوستان

دو تا پيشنهاد داشتم.
1- دوستان زحمت مي‌كشند و هميشه تقويم به صورت يك خط پايين فرم هست. با اينكه اطلاعات تقويم كامل هست، ولي به خاطر نحوه ارائه‌اش، خيلي خوانا و قابل استفاده نيست. خود من هميشه از سايتهاي ديگه براي مطلع شدن از ساعت خبرها استفاده مي‌كنم، پيشنهاد مي‌كنم اگر امكانش هست، نحوه نمايش تقويم را تغيير دهيد.
من خودم از نحوه ارائه تقويم اين دو سايت خيلي خوشم مي‌آد.
الف- [Only registered and activated users can see links]
نكته مثبتش اين هست كه آدم با يك نگاه، مي‌تونه از اخبار هر هفته مطلع بشه، اخبار هر روز هم كاملا مشخص هست و در آخر اينكه اهميت هر خبر رو هم مي‌شه ديد.
ب- [Only registered and activated users can see links]
نكته مثبت اين تقويم، در نمايش سريع اخبار است، كه براي ديدن اخبار جديد نياز به رفرش كردن ندارد.

2- پيشنهاد دومم، براي اشتراك برنامه‌هاي بزرگ هست.
اگر بشه از جاهايي مثل [Only registered and activated users can see links] ‌استفاده كرد. يا حتي فضايي از آنها گرفت، فكر مي‌كنم مشكل كمبود جا به مقدار زيادي حل بشه.

با تشكر از زحمات شما
موفق باشيد

FX Kashan
September 6th, 2006, 15:31
با سلام و تشکر از زحمات آقا رضا و آقای رشیدی بابت رفع اشکالات سایت

خواهمشندم اگر امکانش برایتان وجود دارد هاست سایت را عوض کنید و از هاست بهتری استفاده کنید .
در ضمن امنیت سایت را هم بیشتر کنید تا دوباره مشکل برای سایت بوجود نیاید

با تشکر فراوان
FX Kashan

Chipal
September 29th, 2006, 01:35
سلام
ظاهرا آی پی دموی آلپاری که در تالاره مقالات ثبت شده اشتباه است . حداقل من موفق به لاگین با استفاده از آن نشدم .
از ساپورت آلپاری پرسیدم ، این آی پی را دادند : 212.65.93.12:443 که با همان یوزر وپسورد اولیه موفق به لاگین شدم .
خواستم اطلاع بدم که در صورت نیاز و صلاحدید اصلاحش کنید .
سپاسگذارم .

ارادتمند - چیپال

yaser_rashidi
September 29th, 2006, 10:29
سلام

با تشکر از شما، اصلاح شد ([Only registered and activated users can see links]). در موارد دیگر هم اگر برخوردید مطرح کنید.

با تشکر
......................
رشیدی

Hamed2420
October 15th, 2006, 23:58
با سلام:)

یک پیشنهاد در مورد تالار تحلیل تکنیکال داشتم، لطفاً مدیریت محترم و سایر دوستان هم در مورد این پیشنهاد نظرات خودشون رو مطرح کنند.

در تالار تحلیل تکنیکال، تاپیک هایی به نام هر جفت ارز بوجود بیاد.
مثلاً برای ارزی مثل پوند-دلار یک تاپیک بوجود آید تا تمامی الگوهایی که بر روی این جفت ارز تشکیل میشود، در یک جا جمع شود و اینکه احیاناً از فرستاده شدن چند پست مشابه جلوگیری میشود.

این کار به نظرم باعث انسجام مطالب مربوط به یک ارز توسط دوستان میشود و اگر کسی بر روی این ارز کار کند، لازم نیست در میان تاپیک های مختلف دنبال الگویی بر روی ارز مطلوب خود بگردد.

منتظر نظرات دوستان هستم:blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

Chipal
October 23rd, 2006, 14:26
سلام
لطفا یه نگاهی به این ([Only registered and activated users can see links])پست بندازید و در صورت صلاحدید اصلاحش کنید .

ممنونم
چیپال

K1
October 26th, 2006, 04:02
سلام..
اولا تشکر میکنم از کسانی که برای ا ین سایت زحمت فراوانی میکشند..
بعد یه پیشنهاد داشتم..اگه در انجمن هاتون یه جایی درست میکردید به نام تاپیک های شخصی فکر میکنم که چیزه جالبی مبشد..شاید بتونه این کار باعث فعالتر شدن کاربر ها بشه...توی اون انجمن دوستان با خیال راحتتر عقایدشون رو به اشتراک میذارن..مثلا ما میبینیم که خیلی از دوستان فعال در سایت برای خودشون وبلاگ شخصی دارن ..شاید این انجمن کمکی به این دوستان بکنه ...
بازم از زحمات شما متشکرم..

Reza
October 26th, 2006, 14:12
سلام..
اولا تشکر میکنم از کسانی که برای ا ین سایت زحمت فراوانی میکشند..
بعد یه پیشنهاد داشتم..اگه در انجمن هاتون یه جایی درست میکردید به نام تاپیک های شخصی فکر میکنم که چیزه جالبی مبشد..شاید بتونه این کار باعث فعالتر شدن کاربر ها بشه...توی اون انجمن دوستان با خیال راحتتر عقایدشون رو به اشتراک میذارن..مثلا ما میبینیم که خیلی از دوستان فعال در سایت برای خودشون وبلاگ شخصی دارن ..شاید این انجمن کمکی به این دوستان بکنه ...
بازم از زحمات شما متشکرم..
با سلام

اگر سایر دوستان نیز به این کار مایل باشند و برای فعالیت در تالار مذکور اعلام آمادگی کنند، یک تالار برای تاپیک های شخصی ایجاد می کنیم.

با تشکر

fxsydney
October 27th, 2006, 07:59
man ham fekr mikonam ke fekre khoobi hastesh

Hamed2420
October 29th, 2006, 03:05

یک پیشنهاد در مورد تالار تحلیل تکنیکال داشتم، لطفاً مدیریت محترم و سایر دوستان هم در مورد این پیشنهاد نظرات خودشون رو مطرح کنند.

در تالار تحلیل تکنیکال، تاپیک هایی به نام هر جفت ارز بوجود بیاد.
مثلاً برای ارزی مثل پوند-دلار یک تاپیک بوجود آید تا تمامی الگوهایی که بر روی این جفت ارز تشکیل میشود، در یک جا جمع شود و اینکه احیاناً از فرستاده شدن چند پست مشابه جلوگیری میشود.

این کار به نظرم باعث انسجام مطالب مربوط به یک ارز توسط دوستان میشود و اگر کسی بر روی این ارز کار کند، لازم نیست در میان تاپیک های مختلف دنبال الگویی بر روی ارز مطلوب خود بگردد.

منتظر نظرات دوستان هستم:blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

تقریبا دو هفته از این پیشنهاد گذشته. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

کسی نبود؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

همین الان در تاپیک پترن های در حال شکل گیری شاهد آن هستیم که چندین پست، در مورد یک جفت ارز زده میشه و پست های قبل از آن به فراموشی سپرده میشوند.

دوستان، اگر مطلب خاصی به ذهنتون میرسه، ارائه دهید :blush:

با تشکر
ارادتمند شما

fxsydney
October 29th, 2006, 17:35
salam agha reza
man az shoma yek payam daryaft kardam, ke neveshte boodid az fenglish estefade nakonam,
khastam dalile in ro bedoonam, aya farsi neveshtan elzami hastesh ya inke joze ghavanine sit hastesh?

lotfan age joze ghavanine sabt shode sit hastesh begid.

ba tashakor

Reza
October 29th, 2006, 18:10
salam agha reza
man az shoma yek payam daryaft kardam, ke neveshte boodid az fenglish estefade nakonam,
khastam dalile in ro bedoonam, aya farsi neveshtan elzami hastesh ya inke joze ghavanine sit hastesh?

lotfan age joze ghavanine sabt shode sit hastesh begid.

ba tashakor
با سلام
در بند 5 قوانين سايت آمده است:
5. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

بدليل اينکه خواندن نوشته هاي فينگليش مشکل است و به نظم و يکپارچگي مطالب لطمه مي زند، بر فارسي نويسي اصرار داريم.

با توجه به اينکه اکثر کاربران از ويندوز xp استفاده مي کنند و افزودن قابليت تايپ فارسي به ويندوزxp (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1669)چند دقيقه بيشتر زمان نمي برد، فينگليش نويسي توجيهي ندارد.

البته با توجه به عدم آشنايي کافي برخي دوستان با زبان فارسي و همچنين نقل مطالب از سايتهاي خارجي، نوشتن مطالب به زبان انگليسي ايرادي ندارد و اين مورد به قوانين سايت اضافه خواهد شد.

با تشکر

S_K_H
October 29th, 2006, 19:08
:cool:
سلام مخصوص خدمت رضای عزیز و همه مدیران و سروران سایت سرمایه
جدیدا این مشکل خیلی به چشم می خورد

پيام سيستمدر حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت، فشار روی Server افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد. لطفاً چند دقیقه دیگر مجدداً سعی نمائید. با تشکر

درحالی که مثلا با تعداد 60 مارجعه کننده به نظر نباید مشکلی بوجود بیاید

اطلاعات عمومی سايت[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) کاربران حاضر در انجمن ها ([Only registered and activated users can see links]): 60 (تعداد 25 عضو و 35 مهمان) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])بيشترين تراكم كاربری در سايت 136 کاربر در Yesterday و ساعت 06:03 بوده است
...

به نظر نمی رسد پهنای باند دیگه تا این حد کم باشه ؟! ممنون می شوم اگر یک توضیحی بفرمایید ؟ شرمنده سوال کردم :blush: آخه قبلا خیلی بیشتر هم شلوغ می شد اما این مشکل پیش نمی آمد

همیشه شاد باشید

hamineh22
October 29th, 2006, 19:17
با سلام خدمت آقا رضا و یاسر خان و تشکر از زحمات شما در راهبری و مدیریت سایت

یه موردی که مدتی است می خواهم بهش اشاره کنم و کمبودش توی سایت خیلی احساس می شه، داشتن گزینه " تشکر " در پایین هر پست است.
با یه بررسی می بینیم که توی هر تاپیکی تعداد زیادی پست های تشکر وجود دارد که علاوه بر بالا بردن حجم اطلاعات گهگاهی باعث گسسته شدن رشته کلام هم می شود. ( البته اصلا با " تشکر کردن " مخالف نیستم بلکه معتقدم که اراده و روحیه نویسنده رو در ادامه دادن کارش بیشتر می کنه )
اینکه مثلا می بینیم فلان تاپیک بروزه شده و با اشتیاق می ریم که مطلب رو پیگیری کنیم ولی می بینیم که یه نفر اومده تشکر کرده.
زحمات شما قابل تقدیر است. صرفا پیشنهادی بود برای بهبود روند کار.

موفق باشید

hosein-5
October 29th, 2006, 23:45

پيام سيستمدر حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت، فشار روی Server افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد. لطفاً چند دقیقه دیگر مجدداً سعی نمائید. با تشکر

اطلاعات عمومی سايت[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) کاربران حاضر در انجمن ها ([Only registered and activated users can see links]): 60 (تعداد 25 عضو و 35 مهمان) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])بيشترين تراكم كاربری در سايت 136 کاربر در Yesterday و ساعت 06:03 بوده است
...

به نظر نمی رسد پهنای باند دیگه تا این حد کم باشه ؟! ممنون می شوم اگر یک توضیحی بفرمایید ؟ شرمنده سوال کردم :blush: آخه قبلا خیلی بیشتر هم شلوغ می شد اما این مشکل پیش نمی آمد

همیشه شاد باشید

شديدا تاييد ميشه جديد به سختي مي تونم سايت رو ببينم :(

ario
October 30th, 2006, 00:38

همیشه شاد باشید
فكر ميكنم كه من اين مشكل را با وجود 47 نفر هم داشته ام....
بزرگترين مشكل اين قضيه براي تاپيك live trading حس مي شود... :(
كه اگر مي شد كه از chat استفاده كنيم خيلي بهتر ميشد (كه فكر كنم به دلايل امنيتي نميشه).
پ.ن: واي كه چه قدر من نق مي زنم! باز خوبه كه هيچ كار مثبتي هم اينجا انجام نميدم... :rolleyes:
بيچاره آقا رضا چه مي كشه از دست من نق نقو... :blink: ;)

fxsydney
October 30th, 2006, 05:41
thx for information,
i will try to write in english, ,

good luck

Reza
October 30th, 2006, 10:37

همیشه شاد باشید

با سلام
همانطور که مي دانيد سايت سرمايه از Server اختصاصي استفاده نمي کند و اين سايت با تعداد زيادي سايت ديگه روي يک سرور قرار دارند. اگر يکي از سايتها فشار زياد به سرور وارد کنند، عملکرد سرور و در نتيجه ساير سايتها نيز با مشکل مواجه مي شود.

ظاهرا مشکل ديروز به سايت سرمايه مربوط نبود و سايت ديگري اين فشار را به سرور وارد مي کرد.
براي رفع کامل اين مشکل لازم است يک سرور اختصاصي براي سايت بگيريم که متاسفانه در حال حاضر مقدور نيست.

خوشبختانه سرور جديد تابحال مشکل از کار افتادن نداشته و سايت همواره در دسترس بوده است.

اين توضيح رو بدم که پهناي باند و فشار روي سرور دو مقوله جدا از هم هستند. هاست جديد به ما 2100 گيگ پنهاي باند داده که خيلي زياده و مصرف سايت ما در اين حد نيست. اما فرض کنيد چند نفر همزمان از امکان جستجو در سايت استفاده کنند. اين کار پنهاي باند زيادي مصرف نمي کند! اما فشار زيادي به سرور وارد مي کند. لذا پهناي باند زياد موجب حل مشکل فشار روي سرور نمي شود.

با تشکر

Reza
October 30th, 2006, 10:51
با سلام خدمت آقا رضا و یاسر خان و تشکر از زحمات شما در راهبری و مدیریت سایت

یه موردی که مدتی است می خواهم بهش اشاره کنم و کمبودش توی سایت خیلی احساس می شه، داشتن گزینه " تشکر " در پایین هر پست است.
با یه بررسی می بینیم که توی هر تاپیکی تعداد زیادی پست های تشکر وجود دارد که علاوه بر بالا بردن حجم اطلاعات گهگاهی باعث گسسته شدن رشته کلام هم می شود. ( البته اصلا با " تشکر کردن " مخالف نیستم بلکه معتقدم که اراده و روحیه نویسنده رو در ادامه دادن کارش بیشتر می کنه )
اینکه مثلا می بینیم فلان تاپیک بروزه شده و با اشتیاق می ریم که مطلب رو پیگیری کنیم ولی می بینیم که یه نفر اومده تشکر کرده.
زحمات شما قابل تقدیر است. صرفا پیشنهادی بود برای بهبود روند کار.

موفق باشید
با سلام

موضوع فوق توسط يکي از دوستان در تاپيک زير مطرح شده بود که پاسخ مختصري هم داده شد.
http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=54589&postcount=4

لطفا ساير دوستان هم در اين مورد نظرشون رو اعلام کنند.
با تشکر

Reza
October 30th, 2006, 10:56
thx for information,
i will try to write in english, ,

good luck
آيا علت خاصي داره که فارسي تايپ نمي کنيد؟ ويندوز شما امکان تايپ فارسي نداره يا تايپ فارسي براي شما مشکله؟

ario
October 30th, 2006, 12:23
با سلام
با سلام
مدتی قبل این موضوع رو بررسی کردیم و جمعبندی این بود که این امکان به سایت اضافه نشه. در فروم های معتبر هم از این سیستم استفاده نمی کنند.
برای رفع مشکلی که اشاره کردید، باید به فکر راه حل دیگری بود.
با تشکر
حالا از كجا معلوم كه فروم هاي معتبر عقلشون به اين چيزا نرسيده باشه و اگه اين كار رو كنند بهتر نشوند و با اين كار در اينجا , اعتبار سايت سرمايه بالاتر نره...؟! شايد مانيتك و .... هم بيان از اين سايت تقليد كنن... :rolleyes:

fxsydney
October 31st, 2006, 05:42
dear reza,
thx again for your concern, you are rite, i have problem with typing farsi.
but i will try to solve this problem.
good luck

Alifar
December 21st, 2006, 07:00
با سلام
آقا رضا خسته نباشید میگم بابت اداره سایتی ایتچنین حجیم
پیشنهادی داشتم با تو جه به اینکه بعضا برخی پستها پاک میشوند بهتر آنست که برای عدم تکرار مورد های مشابه دلیل ادیت پست خصوصا به کاربر گفته شود تا منبعد خطوط قرمز را شناسایی کرده و وارد ان نشود
در پناه حق باشید

Reza
December 21st, 2006, 09:39
با سلام
آقا رضا خسته نباشید میگم بابت اداره سایتی ایتچنین حجیم
پیشنهادی داشتم با تو جه به اینکه بعضا برخی پستها پاک میشوند بهتر آنست که برای عدم تکرار مورد های مشابه دلیل ادیت پست خصوصا به کاربر گفته شود تا منبعد خطوط قرمز را شناسایی کرده و وارد ان نشود
در پناه حق باشید
با سلام، ضمن تشکر از شما

موردی که مطرح کردید کاملا صحیح است و ما هم سعی می کنیم در مواردی که یکی از کاربران بدلیل عدم آکاهی قوانین را نقض می کنند، ضمن ادیت پست، دلایل ادیت یا تذکرات لازم از طریق پیام خصوصی داده شود.
اما از کاربرانی که چندین ماه سابقه عضویت، بیش از چند صد پست، و حضور هر روزه در سایت دارند، انتظار داریم قوانین سایت سرمایه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1729) را مطالعه و موارد مطرح شده را رعایت فرمایند تا هیچ مطلبی نیاز به ویرایش نداشته باشد.

با تشکر

بند 5 قوانین سایت سرمایه:
انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

King_nader27
December 26th, 2006, 01:22
سلام وباتشکرازمدیریت سایت
دربعضی ازفرومهادرکنارآیکون زیرآبزنی،آیکونی برای تشکرازکاربربخاطرارسال مفیدش دارندکه اقدام زیبایی است وفکرمیکنم دراین سایت جای آن خالی است.
موفق باشید.

yusefamini
December 26th, 2006, 02:15
سلام

مدتیه که سایت با مسائلی مواجهه که مربوط به سرور میشه و با تغییر سرور قابل حله .

خوب مسلما تغیییر سرور و استفاده از سرور بهتر هزینه بیشتری رو طلب میکنه . این هزینه یا باید از موارد درآمد زا مانند آگهی و ... تامین بشه یا اینکه از جیب پرداخته بشه .

ما همگی بر این نکته تاکید داریم که یکی از ویزگیهای مثبت این سایت اینه که تجاری نشده و همه چی بر مبنای دوستی و ارائه بدون چشم داشت مطالب میگرده .

خوب... در این وضعیت همه ما انتظار داریم که مدیران سایت هزینه های ارتقائ سطح کیفی سایت رو متقبل بشوند .

حالا بعد از این مقدمه چینی اجازه بدید که پیشنهادم رو بدم .

من معتقدم که خیلی از ما از طریق آموزشهایی که بوسیله این سایت گرفته ایم به کار ترید مشغولیم و هیچ کس نقش مثبت این سایت رو منکر نیست .

پیشنهاد میدم که از طرف مدیران سایت یه حساب بانکی معرفی بشه و هر کسی که احساس تعلق به این سایت میکنه و معتقده به نحوی به این سایت بدهکاره ( مثل خود من ) به صورت کاملا اختیاری و داوطلبانه هر زمان و هر مقدار که خواست برای ارتقائ کیفیت سایت به این حساب واریز کنه .

این کار کاملا داوطلبانه است و لازم نیست مداوم باشه . یعنی حتی سالی یک بار و اون هم 10 دلار می تونه کار گشا باشه .

fxsydney
December 26th, 2006, 02:24
fekre besyar khoobi hastesh,
man ham movafegham

alibeirami
December 26th, 2006, 23:13
دربعضی ازفرومهادرکنارآیکون زیرآبزنی،آیکونی برای تشکرازکاربربخاطرارسال مفیدش دارندکه اقدام زیبایی است وفکرمیکنم دراین سایت جای آن خالی است.
موفق باشید.

به شدت و قویا تایید میشود

mehran_lp
December 26th, 2006, 23:50
موفق باشید.

به شدت و قویا تایید میشود

alibeirami
December 27th, 2006, 01:53
سلام

به نظرم دکمه تشکر میتونه به مفید تر شدن یک تاپیک خیلی کمک کنه.الان یک بخش(نمیگم عمده ولی اینقدر که به چشم میاد)از پستها به تشکر از بانی تاپیک یا کسانی که در اون چیز مفیدی مینوسند تعلق داره که آف تاپیک و بدون استفاده است.ولی عملا به اون افراد دلگرمی برای ادامه کار میده.خیلی عالی میشد اگر یک تاپیک فقط مطلب داشت و ابراز احساسات حجمی از اون رو اشغال نمیکرد(و از طرفی قابل دیدن بود).در سایت برنامه نویس تمامی پستهای تشکر حذف میشه و معمولا زیرش این نوشته شده " لطفا برای ابراز تشکر از دکمه "تشکر" استفاده کنید."
و کل تاپیک فنی هست و سکته توش نیست.

ولی باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

مخصلم.

Reza
December 27th, 2006, 16:03
موفق باشید.
با سلام

قابلیت تشکر را اضافه کردم. اگر موردی هست اعلام کنید.

با تشکر

King_nader27
December 27th, 2006, 16:59
سلام آقای رضاوباتشکرمجددازشمامدیرمح ترم سایت
یک پیشنهاددارم:
همانطور که دربالاقابل مشاهده است هنگام تشکرازکاربرصفحه ایی ایجادمی شودوشناسه افرادی که تشکرکرده انددرآن نوشته می شود.این امر موجب می شودکه مقداری ازصفحه اشغال شود.امااگربتوان شماره انداز تشکرها"تعداد 0 کاربرتشکرکرده اند"رالینکی قراردادکه باکلیک آن صفحۀ کوچکی بازشودونام کاربری کسانی که تشکرکرده انددرآن صفحه کوچک بیایددیگرنه فضای صفحه وب اشغال می شودونه پیوستگی مطالب ازبین می رود.
البته شماصلاح کاررابهترمی دانید.
موفق باشید.

Reza
December 27th, 2006, 17:13
سلام آقای رضاوباتشکرمجددازشمامدیرمح ترم سایت
یک پیشنهاددارم:
همانطور که دربالاقابل مشاهده است هنگام تشکرازکاربرصفحه ایی ایجادمی شودوشناسه افرادی که تشکرکرده انددرآن نوشته می شود.این امر موجب می شودکه مقداری ازصفحه اشغال شود.امااگربتوان شماره انداز تشکرها"تعداد 0 کاربرتشکرکرده اند"رالینکی قراردادکه باکلیک آن صفحۀ کوچکی بازشودونام کاربری کسانی که تشکرکرده انددرآن صفحه کوچک بیایددیگرنه فضای صفحه وب اشغال می شودونه پیوستگی مطالب ازبین می رود.
البته شماصلاح کاررابهترمی دانید.
موفق باشید.
نحوه نمایش تشکرها توسط طراح این سیستم تعیین شده و توسط ما قابل تغییر نیست.

با تشکر

Hamed2420
December 27th, 2006, 21:31
با سلام

آقا رضا ضمن عرض تشکر مجدد

میخوام بگم که بهتر نیست که آیکون این گزینه Thanks عوض بشه؟ اگر بجاش حالت ( V=Victory) یا همون پیروزی خودمون باشه بهتر نیست؟ :D

حالا اگر بشه این آیکون رو عوض کرد و بجاش یه چیز دیگه گذاشت بد نیست آخه این آیکون توی غرب معنی میده :cool:;)

موفق باشید
ارادتمند شما

Alifar
December 27th, 2006, 22:31
با سلام

میخوام بگم که بهتر نیست که آیکون این گزینه Thanks عوض بشه؟ اگر بجاش حالت ( V=Victory) یا همون پیروزی خودمون باشه بهتر نیست؟ :D

حالا اگر بشه این آیکون رو عوض کرد و بجاش یه چیز دیگه گذاشت بد نیست آخه این آیکون توی غرب معنی میده :cool:;)

موفق باشید
ارادتمند شما
با سلام
در تایید فرمایشات جناب حامد خان در صورتی که ایکون دیگری جایگزین ایکون فعلی شود بهتر است

Reza
December 27th, 2006, 23:02
با سلام

موفق باشید
ارادتمند شما

با سلام

همونطور که می دونید این آیکون رو من طراحی نکردم و آیکون پیش فرض سیستم بوده. برای تعویضش لازمه یک آیکون خوب و متناسب پیدا کنیم که متاسفانه من چیزی پیدا نکردم. یا یکی از دوستان که به کارهای گرافیکی وارده، یک آیکون طراحی کنه.

اگر این آیکون که ضمیمه کردم بهتره، اعلام کنید که جایگزین کنم.

با تشکر

Alifar
December 27th, 2006, 23:20
با سلام

همونطور که می دونید این آیکون رو من طراحی نکردم و آیکون پیش فرض سیستم بوده. برای تعویضش لازمه یک آیکون خوب و متناسب پیدا کنیم که متاسفانه من چیزی پیدا نکردم. یا یکی از دوستان که به کارهای گرافیکی وارده، یک آیکون طراحی کنه.

اگر این آیکون که ضمیمه کردم بهتره، اعلام کنید که جایگزین کنم.

با تشکر
با سلام
به نظر من این ایکون فعلا برای جایگزینی ایکون قبلی جوابگوست

alibjn
December 28th, 2006, 00:58
باسلام و خسته نباشيد
خدمت اقا رضاي عزيز
ميخواستم پيشنهاد ايجاد يه كتابخونه رو توي سايت بدم
اگر از خوده كتابهايي كه تو سايت گذاشته شده شروع
وهر كدوم بر مبناي موضوع طبقه بندي وفهرست بشه
شايد مفيد واقع بشه

ario
December 28th, 2006, 01:01
اين تصوير همچين هم بد نيستش... [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
در خيلي از چند فروم فارسي ديگر هم , همين عكس باقي مونده...
فكر كنم اون جور برداشت از اين عكس مربوط به زمان هاي خيلي دور ميشه.... مثل فيلم : ص م د خوشبخت ميشود كه وقتي از شهر برميگرده ده , يه همچين عكسي مياره براي پدر خواستگار ليلا يعني عين ا.. باقرزاده! :rolleyes:
حالا اگه فكر كنيد بريم مملكت غربت... يكي هم پيدا بشه كه باهامون خيلي حال كنه و [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) بگه! اون وقت ما كه نميتونيم بگيريم بزنيمش كه.... ! شايد بد نباشه با اين چيزا هم آشنا بشيم... :cool: :huh:

پ.ن: لابد از حامد زياد تشكر ميكنند كه ناراضيه... :cool: حامد جان شما به خودتون نگيريد لطفا" :rolleyes:

پ.ن" : يه فايده ي تشكر اين است كه ميزان اهميت آن پست براي خود و ديگران مشخص ميشود... !!!!

Alifar
December 28th, 2006, 09:07
فكر كنم اون جور برداشت از اين عكس مربوط به زمان هاي خيلي دور ميشه.... مثل فيلم : ص م د خوشبخت ميشود كه وقتي از شهر برميگرده ده , يه همچين عكسي مياره براي پدر خواستگار ليلا يعني عين ا.. باقرزاده! :rolleyes:
با سلام
اریو جان امید وارم ناراحت نشید ولی زندگی ما بر مبنای فرهنگ و تمدن قبلیمون صورت میگیره
و هیچکس نمیتونه فرهنگ یک ملت رو ازش بگیره اگه برای بعضی ها این ایکون چیزی تلقی نشه !ولی تو فرهنگ من بزرگترین فحش تلقی میشه تازه به نظر من ابراز احساسات وطنی هم حسنش اینه که اگه خارجکی ها به سایت ما سر بزنند اونها هم با ابراز احساسات ما آشنا خواهند شد و این خودش یعنی تبادل فرهنگ

حالا اگه فكر كنيد بريم مملكت غربت... يكي هم پيدا بشه كه باهامون خيلي حال كنه و [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) بگه! اون وقت ما كه نميتونيم بگيريم بزنيمش كه.... ! شايد بد نباشه با اين چيزا هم آشنا بشيم...

در این مورد هم هروقت کسی هوس خارج به سرش بزنه بالطبع با حد اقل لغات و اصطلاحات اون مملکت آشنا خواهد شد

پ.ن" : يه فايده ي تشكر اين است كه ميزان اهميت آن پست براي خود و ديگران مشخص ميشود...

در این مورد هم کاملا حق باشماست و از این بابت اخری هم ازتون تشکر میشود

Hamed2420
December 28th, 2006, 09:48
سلام

آریو جان

والا این نکته تو ذهنم بود که اولاً این آیکون چه ربطی به تشکر داره؟ و بعد هم اینکه از لحاظ گرافیکی هم به نظر من خیلی کیفیت پایینی داره.

چه طور آیکون کناریش نوشته "نقل قول" اما این یکی نوشته "Thanks". خوب این آیکون هم اگر تبدیل به "تشکر" بشه، به نظرم قشنگ تر هست.

در مورد بیان کلمه پیروزی در پست قبلیم فقط یک شوخی کردم چرا که اون هم ربطی به تشکر نداره.

پ.ن: دکتر علی شریعتی میگه که : هر جایی که میخواین با هم بحث کنید، شرایط جغرافیایی رو در نظر بگیرید"، اینجا ایران هست و ما هم فرهنگ خودمون رو داریم. کسی هم که بخواد تو ایران از این گونه "زبان بدنی و حرکتی Body Language" استفاده کنه، به نظرم یا میخواد خودش رو الکی خیلی باکلاس نشون بده یا اینکه کلاً معنی و مفهوم فیگور های بدنی رو نمیدونه.
حالا کاری به این موضوع ندارم اما بیاین و مساله رو برعکس در نظر بگیرید که شما بری توی خارج از ایران یه حرکتی رو انجام بدی (با مثلاً انگشت های دستت) یا اینکه کلمه ای رو بیان کنیم و بگیم که این تو مملکت من خوب بوده و معنی خاصی نداره، مطمئن باشید در مقابل امواج خشونت قرار خواهید گرفت. پس با در نظر گرفتن مکان و شرایط جغرافیای محل زندگی این طور مسایل اتوماتیک حل میشه و نیازی به تمرین نیست :D

خیلی مخلصیم
ارادتمند شما

Reza
December 28th, 2006, 11:00
چه طور آیکون کناریش نوشته "نقل قول" اما این یکی نوشته "Thanks". خوب این آیکون هم اگر تبدیل به "تشکر" بشه، به نظرم قشنگ تر هست.

با این نظر کاملا موافقم. مشکل اینجاست که آیکون های قبلی (نقل قول و . . .) را بصورت ساخته شده در اینترنت پیدا کردم. اما آیکون تشکر فارسی مناسبی پیدا نکردم. اگر یک آیکون فارسی مناسب پیدا یا طراحی بشه قطعا از اون استفاده می کنیم.

با تشکر

Alifar
December 28th, 2006, 11:24
با سلام
آقا رضا خواهشی داشتم
با توجه به اهمیت کندل استیکهای ژاپنی نیاز به این دارم که پوشه ای بهم اختصاص داده بشه که بتونم در مورد انواع کندل استیکها جدا جدا بحث و به تبادل نظر بپردازم
نمیدونم براتون مقدوره یا نه؟ممنون میشم این امکان رو برام فراهم کنید یعنی بخشی که بتونه چندین زیر بخش داشته باشه

ariana
December 28th, 2006, 11:29
با این نظر کاملا موافقم. مشکل اینجاست که آیکون های قبلی (نقل قول و . . .) را بصورت ساخته شده در اینترنت پیدا کردم. اما آیکون تشکر فارسی مناسبی پیدا نکردم. اگر یک آیکون فارسی مناسب پیدا یا طراحی بشه قطعا از اون استفاده می کنیم.

با تشکر
سلام
من يك آيكون براي تشكر طراحي كردم - اگر مناسب ديديد ، با آيكون فعلي تعويض نماييد .

Reza
December 28th, 2006, 11:52
سلام
من يك آيكون براي تشكر طراحي كردم - اگر مناسب ديديد ، با آيكون فعلي تعويض نماييد .
جناب ariana
ضمن تشکر از شما، اگر براتون مقدوره فونت نوشته رو مقداری کوچکتر کنید تا با سایر دکمه ها متناسب باشد. لبه سمت چپ هم مقداری ناصاف است.

با تشکر مجدد

Reza
December 28th, 2006, 11:55
با سلام
آقا رضا خواهشی داشتم
با توجه به اهمیت کندل استیکهای ژاپنی نیاز به این دارم که پوشه ای بهم اختصاص داده بشه که بتونم در مورد انواع کندل استیکها جدا جدا بحث و به تبادل نظر بپردازم
نمیدونم براتون مقدوره یا نه؟ممنون میشم این امکان رو برام فراهم کنید یعنی بخشی که بتونه چندین زیر بخش داشته باشه
با سلام

منظور از پوشه چیه؟ اگر منظور اینه که برای کندل استیک تالار اختصاصی ایجاد کنیم، راستش فکر نمی کنم با دسته بندی فعلی سایت مطابقت داشته باشه.

شما می تونید یک (یا چند) تاپیک در بخش تکنیکال یا آموزش ایجاد و مطالب خود را در اون تاپیکها مطرح کنید.

با تشکر

ariana
December 28th, 2006, 12:37
جناب ariana
ضمن تشکر از شما، اگر براتون مقدوره فونت نوشته رو مقداری کوچکتر کنید تا با سایر دکمه ها متناسب باشد. لبه سمت چپ هم مقداری ناصاف است.

با تشکر مجدد

انجام شد

Hamed2420
December 28th, 2006, 12:46
انجام شد

سلام آریانا جان

به نظرم بهترین گزینه رو برای این آیکون انتخاب کردین، بسیار عالیه. :rolleyes:

اگر مدیریت موافق باشه، به نظرم برای جایگزینی با آیکون Thanks بسیار مناسب هست.

خیلی شیک و قشنگ و گویا. :)

متشکر
ارادتمند شما

Reza
December 28th, 2006, 13:41
انجام شد
فایل رو جایگزین کردم. مجدداً از دوست خوبمون جناب ariana تشکر می کنم.

ninijoon
December 28th, 2006, 15:45
با سلام بر آریانا

بسیار ایده قشنگی بود. [Only registered and activated users can see links]

---------------------------------------------------------------------------

ولی یک پیشنهاد دارم حالا که فوروم این قابلیت را پیداکرده است بهتر نیست دیگر تشکرها را به همین صورت ابراز کنیم و برای ان یک پست جداگانه نفرستیم تا حجم اطلاعات صفحه های این فروم ارزشمند بدون دلیل خاص زیاد نشود.

با تشکر از دوستان

--------------------------------------------------------------------------

یکی نیست بگه خودت که قبل از همه پیشنهاد رو اجرا نکردی :blush:

reza398
December 31st, 2006, 20:10
سلام آقا REZA مدير محترم انجمن
من فكر ميكنم جاي يك تشكر درست و حسابي از شما و كلا سايت سرمايه اينجا خاليه . واقعا به خاطر درست كردن اين مجموعه ارزشمند از شما متشكرم (و متشكريم ) . واقعا خسته نباشيد و دست شما درد نكند . شما جزو معدود افرادي هستيد كه از فضاي مجازي (‌اينترنت )‌بهترين استفاده را ميكيند (‌كه همان مفيد بودن براي ديگران است )‌ . اميدوارم هيچوقت شاهد از بين رفتن اين انجمن و سايت سرمايه نباشيم . هر كمكي از دست بنده بر بياد شخصا در خدمتم .
متشكرم - خدانگهدار

S_K_H
January 7th, 2007, 20:08
سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :
1. مدت ادیت پست از 15 به 30 دقیقه افرایش یابد
2. اگر مقدور باشد گزینه حذف پست هم در بخش ویرایش اضافه شود
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

ariana
January 7th, 2007, 20:16
2 تا پیشنهاد داشتم :
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

ninijoon
January 7th, 2007, 20:23
سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

من هم همینطور:rolleyes:

Hamed2420
January 7th, 2007, 20:24
سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

متشکرم
ارادتمند شما

S_K_H
January 7th, 2007, 21:13
البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

کاملا درسته :)
منم فقط قصدم پیشنهاد بود وگرنه مدیریتی آقا رضا و دوستان دیگر در این سایت دارند واقعا آفرین داره :cool:

Reza
January 7th, 2007, 22:11
با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

متشکرم
ارادتمند شما
با سلام

از دوست عزیز آقا حامد تشکر می کنم که دلایل رو بطور کامل عنوان کردند.

ario
January 11th, 2007, 13:25
سلام
مدتیه که سایت با مسائلی مواجهه که مربوط به سرور میشه و با تغییر سرور قابل حله .
خوب مسلما تغیییر سرور و استفاده از سرور بهتر هزینه بیشتری رو طلب میکنه . این هزینه یا باید از موارد درآمد زا مانند آگهی و ... تامین بشه یا اینکه از جیب پرداخته بشه .
ما همگی بر این نکته تاکید داریم که یکی از ویزگیهای مثبت این سایت اینه که تجاری نشده و همه چی بر مبنای دوستی و ارائه بدون چشم داشت مطالب میگرده .
خوب... در این وضعیت همه ما انتظار داریم که مدیران سایت هزینه های ارتقائ سطح کیفی سایت رو متقبل بشوند .
حالا بعد از این مقدمه چینی اجازه بدید که پیشنهادم رو بدم .
من معتقدم که خیلی از ما از طریق آموزشهایی که بوسیله این سایت گرفته ایم به کار ترید مشغولیم و هیچ کس نقش مثبت این سایت رو منکر نیست .
پیشنهاد میدم که از طرف مدیران سایت یه حساب بانکی معرفی بشه و هر کسی که احساس تعلق به این سایت میکنه و معتقده به نحوی به این سایت بدهکاره ( مثل خود من ) به صورت کاملا اختیاری و داوطلبانه هر زمان و هر مقدار که خواست برای ارتقائ کیفیت سایت به این حساب واریز کنه .
این کار کاملا داوطلبانه است و لازم نیست مداوم باشه . یعنی حتی سالی یک بار و اون هم 10 دلار می تونه کار گشا باشه .
:) در اين رابطه كسي نظري ندارد؟

mehdi77
January 15th, 2007, 11:22
با سلام
با تشکر از مدیران خوب سایت سرمایه
میخواستم اگر امکان داشته باشد ساعتهای اصلی را (توکیو ، تهران ، لندن ، نیویورک ) در صفحه انجمنها نمایش داده شوند .

با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای مدیران محترم

ariana
January 16th, 2007, 14:28
با سلام

مي‌خواستم پيشنهاد كنم يك تاپيك براي آموزش و راهنمايي در خصوص بك تست و تست استراتژي ايجاد شود و روش كار و نرم‌افزارهاي لازم براي اين كار ، معرفي شود. از دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارند ، زحمت آن را بكشند .

با تشكر

fx-pip
January 18th, 2007, 21:31
سلام
مدیرای سایت خسته نباشید
من واسم یه مشکلی پیش اومده
در قسمت موضوع آزاد وقتی میخام به یک تاپیک جواب بدم گزینه پیوست فایلم نیست .
مشکل از کجاست ؟

ممنون

Shakhes
January 18th, 2007, 21:53
سلام
مدیرای سایت خسته نباشید
من واسم یه مشکلی پیش اومده
در قسمت موضوع آزاد وقتی میخام به یک تاپیک جواب بدم گزینه پیوست فایلم نیست .
مشکل از کجاست ؟

ممنون
===================================

اقا رضا :
با سلام

حجم ضمیمه های فروم به سرعت در حال افزایشه و برای این موضوع باید راه حلی پیدا کنیم. با توجه به اینکه اکثر ضمیمه ها در تالار "موضوع آزاد" جنبه تفریحی دارند و احتمالا بعد از مدتی کسی به اونها سر نمی زنه، لذا امکان ضمیمه کردن فایل برای تالار "موضوع آزاد" و "آگهی" رو غیر فعال کردم تا حجم کمتری اشغال بشه.

از دوستان عزیز می خوام فایلها و تصاویر مورد نیاز در انجمنهای "موضوع آزاد" و "آگهی" را در سایتهای هاستینگ مجانی آپلود کنند. اما حتماً فایلها و تصاویر مورد نیاز در سایر انجمنها را به پستها ضمیمه کنند تا برای آینده باقی بمانند.

با تشکر

Mohsen
January 24th, 2007, 03:54
سلام :)
يكي از تاپيكهايي كه در طول عمر 9-8 ماهه ي خود مطالب بسيار ارزشمندي را در خود جاي داده ، تاپيك " Live Trading " است . متاسفانه برخي از مطالب ارزشمند مطرح شده در اين تاپيك پر حجم ، در بين صفحات بيشمار گم شده و پيدا كردن آنها نيز كار دشواري است . مورد خاصي كه به نظر بنده ارزش فراواني داشته و بايستي گرد آوري گردد ، مطالبي است كه توسط جناب فرخ تحت عنوان " آنچه مي توانستيم انجام دهيم " در پايان هر روز كاري قرار داده مي شود .اين نمونه هاي ارزشمند ، به حق راهگشاي بسياري از ما است و مطالعه ي چند باره ي آنها (حتي در آينده) مفيد مي نمايد . سعي كردم تا جايي كه مي توانم اين پست ها را جمع آوري كنم كه لينك آنها را در زير قرار مي دهم . پيشنهاد مي كنم تاپيكي مجزا در هر قسمت كه صلاح مي دانيد ايجاد كرده و اين مطالب را در آنجا قرار دهيد تا دسترسي ساده تري داشته باشد (اگر تاپيك دسترسي محدود داشته و صرفاً توسط جناب فرخ و ساير مديران اداره گردد شايد بهتر باشد و دوستان نيز مي توانند سوالات خود را در اين خصوص در همان تاپيك اصلي مطرح نمايند)

[Only registered and activated users can see links]در پايان عرض احترام و خسته نباشيد دارم خدمت مديران پرتلاش سايت كه متاسفانه غير از ايجاد زحمت و اضافه كردن كار ، چيزي برايشان نداريم :blush:
موفق و پاينده باشيد

Shakhes
January 24th, 2007, 13:01
سلام اقا محسن
از پیشنهاد فوق العاده شما بسیار ممنونم .انشالله به زودی پس از مشورت با جناب فرخ این مجموعه تحت تاپیکی در تالار سیستمها و روشهای معامله گرداوری و هر روز به هنگام خواهد شد .
ضمن اینکه منتظر ارایه پیشنهادات و نظرات دوستان در تاپیک پشتیبانی لایو تریدینگ ( لینک زیر ) هستیم .

شاد و تندرست باشید

Mohsen
January 26th, 2007, 03:15
انشالله به زودی پس از مشورت با جناب فرخ این مجموعه تحت تاپیکی در تالار سیستمها و روشهای معامله گرداوری و هر روز به هنگام خواهد شد .

سلام :)
شاخص جان ممنون از اينكه زحمت تاپيك را كشيديد و اين پستهاي ارزشمند را در آنجا قرار داديد .
فقط اگر امكان داشته باشد به جاي لينك پستها كه در تاپيك جديد قرار داده شده ، خود پستها (يا يك كپي از آنها ) در آن قرار گيرد ، شايد هم جذابيت بيشتري ايجاد نمايد و هم براي مطالعه ي مجدد مفيد تر باشد .
ببخشيد كه زحمت دادن ما به شما تمامي ندارد :blush:
موفق و شاد باشيد

Shakhes
January 26th, 2007, 13:13
با سلام
جناب محسن از حسن توجه و همچنین پیشنهادات خوب شما ممنونم .در مورد پیشنهاد شما یک مساله وجود دارد و ان اینست که به مرور زمان و با زیاد شدن این پست ها و بالا رفتن حجم تاپیک مجددا همان مشکل اولیه یعنی تراکم و عدم دستیابی سریع به پست مورد نظر تکرار خواهد شد . اما دوتا کار می توانیم انجام دهیم :
اول اینکه - پستها را همانطور که فرمودید کپی کنیم و در پایان هر ماه پستها را حذف کنیم و انها به صورت لینک ارشیو کنیم .
دوم اینکه - لینک پستها را به صورت تاریخ و به ترتیب در بیاوریم تا کاربران با کلیک بر روی ان به پست دلخواه بر سند .مثل این :Jan-24,2007--چهارشنبه ([Only registered and activated users can see links])

باز هم منتظر نظرات خوب شما هستیم .

شاد و تندرست باشید

ario
January 26th, 2007, 13:31
با سلام
جناب محسن از حسن توجه و همچنین پیشنهادات خوب شما ممنونم .در مورد پیشنهاد شما یک مساله وجود دارد و ان اینست که به مرور زمان و با زیاد شدن این پست ها و بالا رفتن حجم تاپیک مجددا همان مشکل اولیه یعنی تراکم و عدم دستیابی سریع به پست مورد نظر تکرار خواهد شد . اما دوتا کار می توانیم انجام دهیم :
اول اینکه - پستها را همانطور که فرمودید کپی کنیم و در پایان هر ماه پستها را حذف کنیم و انها به صورت لینک ارشیو کنیم .
دوم اینکه - لینک پستها را به صورت تاریخ و به ترتیب در بیاوریم تا کاربران با کلیک بر روی ان به پست دلخواه بر سند .مثل این :Jan-24,2007--چهارشنبه ([Only registered and activated users can see links])
شاد و تندرست باشید
گاهي اوقات بعد از نوشتن پست هاي آنچه... سوالاتي پيش ميآيد كه در تاپيك مطرح ميشود...
و فكر ميكنم كه اگر لينك پست هاي آنچه... را به همين صورت قرار دهيد بهتر ميشود تا افراد سوالات مطح شده در تاپيكك را نيز ميبينند.
ولي اگر خود پست هاي آنچه... را به همراه لينكشان قرار دهيد كه خيلي بهتر ميشود!:) و هم اين كه به صورت يك مجموعه ي و جزوه ي كاملي در مي‌آيد و هم ميتوان با استفاده از لينك به سوالات پيش آمده ي كاربران و توضيحات بعد از آن دست رسي پيدا كرد...

پ.ن: من تا فردا يه بررسي ميكنم كه ببينم پستي از قلم افتاده است يا خير...

Mohsen
January 27th, 2007, 16:53
دوتا کار می توانیم انجام دهیم :

سلام بر شاخص عزيز :)
ممنون از حسن توجه و لطف شما
به نظر بنده چون اين مجموعه تماماً حاوي نكات ارزشمندي مي باشد (تك تك پست ها) اگر اصل پست ها در تاپيك مذكور قرار گيرد بسيار مفيدتر خواهد بود و حجم تاپيك نيز با احتساب روزي يك پست ، قابل قبول خواهد بود .
در ضمن با توجه به فرمايش جناب آريو و جهت دسترسي دوستان به سوال و جوابهاي مطرح شده در پيرامون هر يك از پستها مي توان در انتهاي هر پست لينكي همانند آنچه خود شما در بالا فرموديد (همراه با روز و تاريخ) قرار داد تا به پست اصلي ارجاع داده شود .
اميدوارم اين تلاش و زحمت ارزشمند شما باعث گردد تا اين مجموعه ي بينظير راهگشايي براي كسب تجارب بيشتر و ادامه ي مسير گردد .
موفق و شاد باشيد

S_K_H
January 27th, 2007, 21:48
سلام
راستش تک تک پست های جناب فرخ مثل کلاس درس برای ما هستش
آرشیو کردن اگر بصورت فایل باشد مثلا pdf یا مشابه که بشود دانلود کرد خیلی خوبه و هم حجم ترافیک سایت پایین می آید و هم دسترسی بهتری به مطالب خواهیم داشت . کلا هم اگر بشود برخی تاپیک های خوب و مهم سایت هر چند ماه یکبار آرشیو گردد تا بتوان دانلود کرد خیلی در مطالعه راحتت تر آنها مفید خواهد بود .
البته کار راحتی نیست اما فکر می کنم ارزش زیادی دارد
موفق باشید

mehran_lp
January 31st, 2007, 00:17
یا سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار و گل خودم
و سلام ویژه خدمت آقا رضا و یاسر خان گل و دوست داشتنی
یه مطلبی رو می خواستم مطرح کنم و اون چیزیه که زیادی داره روش مانور می شه و کسل کننده و مضحک شده !
پاک شدن و ادیت پست ها در گفتگوی آزاد
دیگه همه می دونن که من کوچکترین عضو سایتم .. پس از یه جنبه که بی احترامیه هیچ حرفی نمی زنم .
جنبه بعدی اینه که اصلآ چرا پست ها ادیت می شه ؟ کی گفته با این بحث ها سایت فیلتر میشه ؟
کی گفته با 4 تا جک که خوشبختانه خیلی مودبانه است سایت فیلتر می شه ؟
کی گفته وقتی فلان کس میاد یه حرف چرتی می زنه و ما از جهت اینکه ساکن این مملکتیم بیایم و نظرمون رو در مورد این حرف بگیم سایت فیلتر می شه ؟
بابا والا مام سایت چرخوندیم و از این صحبت ها نبوده ...
چی بگم والا ... من به شخصه دیگه در گفتگوی آزاد پست نمی زنم تا موجبات ناراحتی و آزار مدیران محترم سایت فراهم نشه !
ارادتمند - مهران

Arak_fx
January 31st, 2007, 01:51
سلام .

به نظر من هم مهران جان درست میگه . شماها دیگه شورشو در آوردید . گاهی اوقات از دل همین گفتمان هایی که شما پاک میکنید کسانی آگاهی های لازم را کسب میکنند .
یک چیز جالب هم اینکه اصلا هر چی من مینویسم یا ادیت میشه یا پاک میشه :o درست است که مدیران وظیفه ای دارند ولی فکر میکنم بعضی اوقات هم زیادی روی میکنند . در همون تاپیک جشن سده یکی اومد یه چیزی پروند و چندین نفر جواب دادند ولی همگی آن پست ها حذف شد و جالب تر اینکه بدون فکر این کار انجام شد چرا که اگر یک دقیقه بعد رفرش میکردید دیگه از اون پست خبری نبود ! :blink:

مطلب بعد تاپیک تسلیت عاشوراست که کل تاپیک مذهبیست و طبق قوانین سایت سرمایه بحث مذهبی ممنوع است . مدیر جان اگر عدالت را میخواهی رعایت کنی خب بزن کل اون تاپیک را پاک کن . شک ندارم که جراتش رو نداری .

این حفظ آرامش سایت دیگه چه صیغه ایه که دلیل نمیتونید بیارید برای پاک کردن و ادیت کردن همیشه ازش استفاده میکنید ؟ با کلمات بازی نکنید .

مدیر باید بتونه عدالت رو رعایت کنه .

پی نوشت 1 : مطمئنم که مطالب حذف شده از تاپیک جشن سده را حامد خان پاک نکرده و از این بابت هیچ شکی ندارم .

پی نوشت 2 : هر کس حرفی میزنه باید منتظر جبهه گیری افرادی که طور دیگر فکر میکنند هم باشه مثل الانه من و این بحث باعث برهمخوردن آرامش سایت نخواهد شد

پی نوشت 3 : من عادت دارم تا برجک کسی را نزنم ساکت نمیشینم .;)

Hamed2420
January 31st, 2007, 03:01
سلام

جسارتاً من یک نکته ای رو بگم!

ما به قوانین سایت پایبند هستیم یا نه؟

5. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

آقا بهروز این نکته ای که بهش اشاره کردین (در مورد تاپیک عاشورا ...) آریو عزیز هم از من سوال کرد اما من این مطلب رو اضافه کنم، طبق قانون سایت:

6. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.

در تاپیک مورد نظر در تالار موضوع آزاد، صرفاً گفتن تسلیت به دیگر کاربران هدف بوده و مطمئن باشید که اگر کسی بحثی در این مورد میکرد، پست هاش پاک میشد.

نکته بعد در مورد پاک شدن برخی پست ها در تاپیک جشن سده اینکه، تاپیک مثل اکثر تاپیک های موجود در سایت به خوبی به پیش میرفت اما هنگامی که یک پست بحث برانگیز زده شد، برای اینکه جو تاپیک به هم نریزد، پست هایی که حالت بحث داشتند رو طبق قوانین سایت پاک کردیم.

مهران خان شما هم به این نکته توجه کنید لطفاً!

ادیت کردن و حذف کردن بعضی پست ها که از برخی درگیری ها، بحث های بی مورد و ایحاد تشنج در تاپیک ( که تماماً نامربوط با اهداف سایت هستند) جلوگیری میکنه، کار نامناسبی است؟

بار دیگر تکرار میکنم که تالار موضوع آزاد مکانی برای کم کردن استرس حاصل از این کار، ایجاد جوی دوستانه، کمی استراحت و تفریح و در نهایت اطلاع رسانی در برخی زمینه ها است نه جایی برای بحث و جدل درباره مسائلی که در دو قانون بالایی نقل کردم!

جسارت بنده رو ببخشید
موفق باشید
ارادتمند شما

Arak_fx
January 31st, 2007, 03:37
6.بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.ا
سلام .

حامد جان عزیز دل .
من مشکل را متوجه شدم و با رنگ قرمز نشان دادم . هدف صحبت من شما نبودید چون پستها رو مطمئنم شما پاک نکردید .

این مصداق که الان گفتید یعنی چی ؟ بازم کلمه بازی ؟ این مصداق ها را اگر مدیران بخواهند فقط تشخیص بدهند که میشه همین مملکت خودمون که یک سری خودشان را عقل کل میدونند و الان کشور را در لبه تیغ قرار دادند ! حامد خان گل همین سایت قیمت ها رو ببین در قسمت بحث آزاد هیچ مشکلی نیست و سانسوری با مسائل برخورد نمیشه . مشکلی دیدی تا حالا در اون قسمت ؟ یا حتی همون سایت پارس . در سایت سرمایه متاسفانه سانسور شدیدی داریم و این چنین برخوردها مناسب این سایت نیست .

چاکریم :)

mehran_lp
January 31st, 2007, 15:14
من دیگه حرفی ندارم بزنم ...
فقط کاش دنیا یه جور بود که آدما عوض نمی شدن ... خوب خوب می موند و بد , بد !
دیگه خسته شدم از این رنگ عوض کردنا
ایشالا همه انسانهای راستین موفق بشن

ario
January 31st, 2007, 15:23
يك راه به غير از جواب دادن به پست آقاي cold_fear اين بود كه بر روي [Only registered and activated users can see links] كليك كنيم... :)
و به فرد خاطي اخطار داده ميشد
و بعدش هم اين همه بحث و جدل پيش نمي آمد.

Arak_fx
February 1st, 2007, 01:31
موردی جالب از ادیت شدن :

در پست جناب candletrader کلمه یهودی پاک شد ! من چندین بار ادیت کردم و کلمه یهودی را اضافه کردم و دوباره حامد خان ادیت کرد و سه تا نقطه قرمز گذاشت ! ( سه بار ادیت ) تا جایی که دیگر امکان ویرایش برای من نبود وگرنه شک نکنید این کار تا قیامت ادامه داشت ! :cool:

حال پرسش این است : آیا نوشتن کلمه یهودی نیاز به ادیت دارد ؟

بیاییم متحجر نباشیم ;)

پی نوشت : حامد خان عزیز دلم نبینم کم بیاری :whoow::laugh:

Arak_fx
February 1st, 2007, 02:55
سلام .

آقا من کلا منصرف بحث شدم . اصلا به من چه ؟ چرا من باید زبون دیگران باشم ؟ حامد دوست منه و اینجوری نمیخوام رفاقتمون به هم بخوره . کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .

گاهی اوقات تو هپروت سیر میکنی ولی وقتی یکی که خیلی قبولش داری یک چیزی رو میگه و روش فکر میکنی میبینی حق با اونه . یکی از دوستان قدیمی که خیلی قبولش دارم و کسی نیست جز دنی عزیز که شاید تعدادی از شما بشناسید .

مخلصیم دنی جان .

پی نوشت : این دو پست را لطفا مدیران بعد از 48 ساعت پاک کنند .

یادتان باشد با اینکه تند مینویسم ولی جرات قبول اشتباه خود را دارم . با سه اصل زرتشت بحث را تمام میکنم :
پندار نیک,گفتار نیک,کردار نیک :)

mehran_lp
February 1st, 2007, 12:01
[RIGHT] کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .

منم همینطور:)

S_K_H
February 1st, 2007, 12:25

:rolleyes: :rolleyes:

dieline
February 1st, 2007, 17:24
سلام .

آقا من کلا منصرف بحث شدم . اصلا به من چه ؟ چرا من باید زبون دیگران باشم ؟ حامد دوست منه و اینجوری نمیخوام رفاقتمون به هم بخوره . کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .

گاهی اوقات تو هپروت سیر میکنی ولی وقتی یکی که خیلی قبولش داری یک چیزی رو میگه و روش فکر میکنی میبینی حق با اونه . یکی از دوستان قدیمی که خیلی قبولش دارم و کسی نیست جز دنی عزیز که شاید تعدادی از شما بشناسید .

مخلصیم دنی جان .

پی نوشت : این دو پست را لطفا مدیران بعد از 48 ساعت پاک کنند .

یادتان باشد با اینکه تند مینویسم ولی جرات قبول اشتباه خود را دارم . با سه اصل زرتشت بحث را تمام میکنم :

بهروز جان چکیدهٔ مطالبی که توی چت عنوان کردم اینجا هم می‌گم شاید تلنگری باشه برای دیگر دوستان! همیشه برای کاری که انجام می‌دی فکر کن و ببین در مقابل چیزهائی که در قبال اون کار از دست می‌دی ( سلامتی و اعصاب، وقت و انرژی و ... ) آیا ارزشش رو داره یا نه!

از لطف بی پایانت نسبت به من سپاسگذارم

آرزوی بهترین‌ها رو برای یکایک دوستان
دنی

ario
February 6th, 2007, 13:44
يك پيشنهاد داشتم
و آن هم اي است كه تاپيك هايي همچون لايو تريدينگ پيشرفته كه برايشان نام فارسي انتخاب شده
و كاربران , بيشتر از ديگر تاپيك ها در آن مشترك ميشوند , را علاوه بر نام فارسي , يك نام انگليسي هم برايش قرار دهيد!
دليل‌:‌ زيرا وقتي كه ايميل از طرف سايت به مسنجر زده ميشود , مسنجر براي فونت فارسي مشكل دارد و نام تاپيك را خرچنگ قورباغه مينويسد!
و از اين رو بايد در هنگام آمدن ايميل جديد , چند تاپيك ونيز صفحه اصلي را refresh نمود .(به علت نياز به سرعت!) كه اين عمل هم براي كاربر مشكل ساز است و هم براي سايت!

ario
February 6th, 2007, 23:22
ظاهرا" فقط من ميدونم گزينه ي اشتراك اين موضوع چيه! ;)

yaser_rashidi
February 7th, 2007, 01:36

Reza
February 7th, 2007, 08:22
يك پيشنهاد داشتم
و آن هم اي است كه تاپيك هايي همچون لايو تريدينگ پيشرفته كه برايشان نام فارسي انتخاب شده
و كاربران , بيشتر از ديگر تاپيك ها در آن مشترك ميشوند , را علاوه بر نام فارسي , يك نام انگليسي هم برايش قرار دهيد!
دليل‌:‌ زيرا وقتي كه ايميل از طرف سايت به مسنجر زده ميشود , مسنجر براي فونت فارسي مشكل دارد و نام تاپيك را خرچنگ قورباغه مينويسد!
و از اين رو بايد در هنگام آمدن ايميل جديد , چند تاپيك ونيز صفحه اصلي را refresh نمود .(به علت نياز به سرعت!) كه اين عمل هم براي كاربر مشكل ساز است و هم براي سايت!
با سلام

در ایمیل دریافتی، لینک تاپیک مربوطه نیز وجود دارد. لذا می توانید با کلیک بر روی آن مستقیما به تاپیک مورد نظر بروید.

برای اضافه نمودن عنوان لاتین نیز لطفا موضوع را با جناب شاخص مطرح کنید.

با تشکر

Alifar
February 8th, 2007, 19:25
با سلام
اقا رضا اگه بتونيد امكان درج جدول رو در نوشته ها داشته باشيد تايپيك هاي زيبايي خواهيم داشت

Reza
February 9th, 2007, 14:19
با سلام
اقا رضا اگه بتونيد امكان درج جدول رو در نوشته ها داشته باشيد تايپيك هاي زيبايي خواهيم داشت
با سلام

متاسفانه از نظر فنی روشی برای امکان درج جدول در پستها سراغ ندارم.

Alifar
February 9th, 2007, 16:46
با سلام

با سلام
و تشكر از پاسختون آيا امكان درج خطوط عمودي را ميتوانيد فراهم كنيد؟

ninijoon
February 9th, 2007, 21:27
با سلام

با سلام

با سلام اگه به نینی ها هم اجازه میدین یک پیشنهاد دارم و البته باید بگم ایده اصلی اون رو از کار noname گرفتم. میتونید مثلا در اکسل بنویسید و عکس ان را اینجا بگذارید

امیدوارم به درد بخوره و موفق باشید.

mb
February 12th, 2007, 23:36
با سلام
بعضی وقتها که سایت سرمایه را باز میکنم یک صفحه دیگر هم باز میشود که ان صفحه فیلتر است
لطفا عکس را ببینید ادرسش مشخص است.

Babak_asdf
February 12th, 2007, 23:48
با سلام
بعضی وقتها که سایت سرمایه را باز میکنم یک صفحه دیگر هم باز میشود که ان صفحه فیلتر است

اين اتفاق براي من هم ميفته !!!

ario
February 12th, 2007, 23:51
با سلام
انگار اين سايت يه دنيا شاكي داره!
pop up blocker را فعال نماييد.... شايد ديگر نيايد!
اگر نداريد با نصب برنامه ي زير ميتوانيد داشته باشيد!
Install Google Toolbar ([Only registered and activated users can see links] 4IABABGAE4AVCq4anABmDMAZgB53OYAfKGAZgB_IYBmAG4kgaY AfySBpgB_ZIGoAGqqfb-A6oBIEdHTEorR0dMSjoyMDA2LTQ1K0dHTEo6ZW4rR0dMSjpOyA EByAL2hBE&ggladgrp=230054558&gglcreat=818440268&adurl=[Only registered and activated users can see links] oolbar%26tbbrand%3DGFRG)

Reza
February 13th, 2007, 09:54
با سلام
با سلام

در انتهای تمام صفحات سایت، علامت http://m1.webstats4u.com/n?id=ACwhHQBWOUr+h9nPpSxYWd4vqJRQ&r=http%3A//mail.google.com/mail/%3Fik%3D96b8370826%26view%3Dcv%26search%3Dinbox%26 th%3D110b75974c323e6b%26ww%3D1016%26lvp%3D5%26cvp% 3D5%26qt%3D%26zx%3Dy4nz7n-a1tbry&p=1&w=1024&h=768&c=32&v=2 قرار دارد که مربوط به سایت آمارگیری از تعداد بازدیدکنندگان سایت می باشد.

متاسفانه سایت مذکور برخی مواقع یک پنجره تبلیغاتی را نیز به همراه صفحات سایت باز می کند. با توجه استفاده بسیاری از سایتها از این سایت آمارگیری، این مورد در سایتهای دیگر هم مشاهده می شود.

برای رفع ایراد، پیشنهاد مطرح شده در پست قبل توسط جناب ario را اجرا کنید.

با تشکر

alireza84
February 21st, 2007, 17:04
آیا اضافه شدن rss به امکانات سایت ممکن هست؟
بنظر ابزار خوبی هست

alireza84
February 23rd, 2007, 16:12
باید اول امتحان میکردم بعد!!!!!!
تونستم با sage تغیرات سایت سرمایه رو با بقیه سایت هایی رو که میخواستم ببینم
شرمنده

King_nader27
February 26th, 2007, 23:05
سلام علیکم
نمی دونم امکان اضافه شدن یک فونت جدیدبه مجموعه فونتهای سایت وجودداردیاخیر؟
درصورت امکان پیشنهادمی کنم یک فونت نجومی به مجموعۀ فونتها اضافه شود.
باتشکر

Reza
February 27th, 2007, 00:13
سلام علیکم
نمی دونم امکان اضافه شدن یک فونت جدیدبه مجموعه فونتهای سایت وجودداردیاخیر؟
درصورت امکان پیشنهادمی کنم یک فونت نجومی به مجموعۀ فونتها اضافه شود.
باتشکر
با سلام

متاسفانه امکان اضافه کردن فونت جدید وجود ندارد. / با تشکر

Desire
March 8th, 2007, 12:19
سلام و خسته نباشید
می شه ساعت سایت را درست کنید؟ چند روزی می شه که1 ساعت جلو است .

Reza
March 8th, 2007, 13:33
سلام و خسته نباشید
می شه ساعت سایت را درست کنید؟ چند روزی می شه که1 ساعت جلو است .
با سلام

این مشکل به دلیل تغییر ساعت در سایر کشورها و عدم تغییر ساعت در ایران می باشد. برای حل مشکل، هر یک از کاربران باید در پروفایل خود تنظیمات لازم را انجام بدهد.

لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:
http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions
و در بخش تنظيمات تاريخ & زمان، بخش همچنين مي توانيد گزينه هاي مربوط به ساعات روزانه را نسبت به محل سکونت خود مشخص نماييد گزینه این بخش همیشه غیر فعال باشد را انتخاب کنید.

cold_fear
March 8th, 2007, 20:41
با سلام خدمت آقا رضا و تشكر از زحمات شما و ساير مديران سايت

چند روزي ميشه كه خبرها در پايين سايت درج نميشه البته خبرهاي مهمي اين هفته نبود اما يكي دو تاش مهم بود مثل امروز كه خبر ها حركتهاي خوبي ايجاد كردند

يه مشكل ديگه مشكلات زياد سايت هست كه با وجود سرعت بالاي اينترنت من كه ADSL 384 ميباشد باز هم بعضي وقتها به علت ترافيك مشكل دارم .

در پايان باز هم از زحمات شما در مديريت خوب سايت تشكر ميكنم

Reza
March 8th, 2007, 22:26
با سلام خدمت آقا رضا و تشكر از زحمات شما و ساير مديران سايت

چند روزي ميشه كه خبرها در پايين سايت درج نميشه البته خبرهاي مهمي اين هفته نبود اما يكي دو تاش مهم بود مثل امروز كه خبر ها حركتهاي خوبي ايجاد كردند

يه مشكل ديگه مشكلات زياد سايت هست كه با وجود سرعت بالاي اينترنت من كه ADSL 384 ميباشد باز هم بعضي وقتها به علت ترافيك مشكل دارم .

در پايان باز هم از زحمات شما در مديريت خوب سايت تشكر ميكنم
با سلام

ماههاست که یکی از دوستان زحمت درج اخبار رو بر عهده دارند. اما مدتیه که اخبار جدید رو درج نمی کنند(احتمالا بدلیل مشغله زیاد). لطفا اگر سایر دوستان برای این موضوع داوطلب هستند اعلام کنند.

در مورد مشکلات سایت: تا زمانی که سرور اختصاصی برای سایت نگیریم، اینگونه مشکلات بطور کامل حل نخواهند شد.

با تشکر

ario
March 9th, 2007, 01:31
با سلام

در مورد مشکلات سایت: تا زمانی که سرور اختصاصی برای سایت نگیریم، اینگونه مشکلات بطور کامل حل نخواهند شد.

با تشکر
چه جوري ميشه براي سايت سرور اختصاصي گرفت؟ چه شرايط و مشكلاتي داره؟!

Reza
March 9th, 2007, 08:46
چه جوري ميشه براي سايت سرور اختصاصي گرفت؟ چه شرايط و مشكلاتي داره؟!
مشکل خاصی نداره. موضوع اصلی هزینه است.

homayon
March 13th, 2007, 16:37

اقا رضا ي عزيز سلام

ما هم خواهشمون همينه . خدا خيرت بده يه فكري واسه ما بكن :cry: :cry: :cry:

يا حق

Arak_fx
March 15th, 2007, 20:46
سلام .

بعضی صفحات سایت بعضی اوقات نصفه لود میشن برام و بعضی اوقات هم یک صفحه سفید فقط میاد . کس دیگری هم این مشکل را داره ؟

oomiidd
March 15th, 2007, 21:16
سلام .

بعضی صفحات سایت بعضی اوقات نصفه لود میشن برام و بعضی اوقات هم یک صفحه سفید فقط میاد . کس دیگری هم این مشکل را داره ؟

سلام

اره برا من هم گاهی صفحات نصفه لود میشه ولی نه زیاد

mb
March 16th, 2007, 12:45
سلام .

سلام
فکر کنم از سرعت دایل اپ باشه

ایا با ای دی اس ال هم این مشکل را دارید ؟

Arak_fx
March 16th, 2007, 13:26
سلام
فکر کنم از سرعت دایل اپ باشه

ایا با ای دی اس ال هم این مشکل را دارید ؟

سلام

من فقط ADSL دارم و یک سالی میشه اصلا دایال آپ کار نکردم

oomiidd
March 17th, 2007, 20:48
سلام

با تشکر فراوان از زحمات اقا رضا و جناب رشیدی عزیز

امروز دنبال پستی از یکی از دوستان بودم رفتم تو مشخصات فردی و همه پستهایی که ایشون زده بود رو اوردم

ولی مثلا ایشون یه پست تو قسمت بروکرها داشت برای پیدا کردن اون یه پست مجبور میشدم کل صفحات تاپیک رو چک کنم حالا اگه تو لایو تریدینگ متوسطه پست داده بود که وا ویلا
نمی دونم میشه یه جوری فهمید که مثلا پست ایشون تو اون تاپیک شماره یا صفحه چند می باشد ( اصلا این امکان الان موجوده و من بلد نبودم یا اینکه اصلا هنوز وجود نداره)و اگر چنین امکانی الان نیست ایا میشه چنین کاری رو کرد

یعنی تو جایی که تمام پستهای یه نفر میاد و قسمتی از پست هم نوشته میشه کنارش شماره پست یا صفحه ای که پست در اونجا هست ذکر بشه

بازم ممنون

Reza
March 17th, 2007, 21:03
سلام

با تشکر فراوان از زحمات اقا رضا و جناب رشیدی عزیز

امروز دنبال پستی از یکی از دوستان بودم رفتم تو مشخصات فردی و همه پستهایی که ایشون زده بود رو اوردم

ولی مثلا ایشون یه پست تو قسمت بروکرها داشت برای پیدا کردن اون یه پست مجبور میشدم کل صفحات تاپیک رو چک کنم حالا اگه تو لایو تریدینگ متوسطه پست داده بود که وا ویلا
نمی دونم میشه یه جوری فهمید که مثلا پست ایشون تو اون تاپیک شماره یا صفحه چند می باشد ( اصلا این امکان الان موجوده و من بلد نبودم یا اینکه اصلا هنوز وجود نداره)و اگر چنین امکانی الان نیست ایا میشه چنین کاری رو کرد

یعنی تو جایی که تمام پستهای یه نفر میاد و قسمتی از پست هم نوشته میشه کنارش شماره پست یا صفحه ای که پست در اونجا هست ذکر بشه

بازم ممنون
با سلام و تشکر از شما

پس از نمایش پستهای کاربر مربوطه، بالای هر پست (در زیر لینک تاپیک) لینکی وجود دارد که با کلیک روی آن مستقیما به پست مربوطه منتقل می شوید.

Alifar
April 6th, 2007, 12:22
با سلام
به نظر من اگه بتونيد كاري بكنيد كه در هر صفحه فقط يكبار امضا رو نمايش بده حجم سايت خيلي پايين مياد

Reza
April 6th, 2007, 20:33
با سلام
به نظر من اگه بتونيد كاري بكنيد كه در هر صفحه فقط يكبار امضا رو نمايش بده حجم سايت خيلي پايين مياد
با سلام

این کار از نظر فنی شدنی نیست. اما هر یک از کاربران می توانند با برداشتن تیک از گزینه "نمايش امضاء ها" در بخش تنظیمات شخصی (http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions)، امضای سایر کاربران را مشاهده نکنند. البته به دلیل اینکه امضای اکثر کاربران فقط متنی است، حذف امضاها تاثیر زیادی در کاهش حجم و سرعت لود شدن صفحات ندارد.

fxsydney
April 7th, 2007, 07:22
man ye soal daram , mikham bedoonam ke chra ma ye chat room baray trader ha nadarim,

elatesh chi hastesh?

movafagh bashid

Reza
April 7th, 2007, 09:01
man ye soal daram , mikham bedoonam ke chra ma ye chat room baray trader ha nadarim,

elatesh chi hastesh?

movafagh bashid
با سلام

در گذشته چت روم در سایت نصب شد، اما مورد استقبال دوستان قرار نگرفت. با توجه به مشکلات فنی که سیستم مذکور برای سایت ایجاد کرد، از سایت حذف شد.

homayon
April 7th, 2007, 14:34
سلام اقا رضاي عزيز

خسته نباشيد.مسئله درج ساعات خبر هنوز حل نگرديد. من معتقدم همانگونه كه شما تعدادي از اعضا فعال را براي مديريت بخشهاي مختلف انتخاب نموديد و ان دوستان نيزبه پشتوانه اعتماد شما توان خود را بي دريغ در جهت ارتقا كمي وكيفي بخشهاي مربوطه بكار گرفته اندوبا خلوصي كه در تك تك اعصا سايت جهت كمك به دوستان خود سراغ دارم فكر ميكنم كه در خواست حضرتعالي براي پذيرفتن اين مسئوليت توسط يك يا تني چند از اعضا بدون پاسخ نخواهد ماند .
از زحمات شما وهمه دوستان سپاسگزارم
ياحق

Reza
April 7th, 2007, 14:49
سلام اقا رضاي عزيز

خسته نباشيد.مسئله درج ساعات خبر هنوز حل نگرديد. من معتقدم همانگونه كه شما تعدادي از اعضا فعال را براي مديريت بخشهاي مختلف انتخاب نموديد و ان دوستان نيزبه پشتوانه اعتماد شما توان خود را بي دريغ در جهت ارتقا كمي وكيفي بخشهاي مربوطه بكار گرفته اندوبا خلوصي كه در تك تك اعصا سايت جهت كمك به دوستان خود سراغ دارم فكر ميكنم كه در خواست حضرتعالي براي پذيرفتن اين مسئوليت توسط يك يا تني چند از اعضا بدون پاسخ نخواهد ماند .
از زحمات شما وهمه دوستان سپاسگزارم
ياحق
با سلام

تا این لحظه هیچیک از دوستان برای درج اخبار اعلام آمادگی نکردند. لطفا در صورتی که شما یا هر یک از دوستان مایل به کمک در این زمینه هستید، همینجا اعلام کنید. بعید می دانم وارد کردن اخبار، نیاز به زمانی بیشتر از یک ساعت در هفته داشته باشد.

با تشکر

yaser_rashidi
April 7th, 2007, 14:55
سلام

ببينيد اين تقويم به كار مي آيد؟

موفق باشيد
............................
رشيدي

aliii878
April 9th, 2007, 17:03
سلام دوستان

نمی دونم برای بقیه هم این مشکل هست یا نه؟

من صفحه اول سایت رو نمی تونم ببینم و پیغام Account Suspended میده

علی یارتان

yaser_rashidi
April 9th, 2007, 17:13
سلام

علي آقا، ديشب چند ساعتي اينطور شده بود كه از صبح درست شده. فكر كنم cache بروزرتون رو پاك كنيد يا يكبار روي همون صفحه Ctrl+F5 بزنيد درست بشه.

موفق باشيد
.........................
رشيدي

aliii878
April 9th, 2007, 17:29
سلام

جناب رشیدی عزیز خیلی ممنون.

علی یارتان

Alifar
April 9th, 2007, 21:16
با سلام
آقا رضا
در رابطه با درج خبر اگر كمكي از دستمون بر بياد در خدمتم
در مقابل زحماتي كه برايتان ايجاد ميكنيم اين كوچكترين كمك است

Alifar
April 9th, 2007, 22:06
با سلام
اين مشكل از كجاست؟
Account Suspended
The account owner has been informed regarding this - in case of questions kindly open a support ticket via the control panel.

homayon
April 10th, 2007, 03:59
با سلام
آقا رضا
در رابطه با درج خبر اگر كمكي از دستمون بر بياد در خدمتم
در مقابل زحماتي كه برايتان ايجاد ميكنيم اين كوچكترين كمك است

جناب عليفر عزيز من پيشاپيش از شما تشكر ميكنم.

از اقا رضاي عزيز هم تقاضا داريم كه مقدمات اين همكار يرا فراهم اورند. خدا خيرتان دهد

ياحق

amir mozafari
April 10th, 2007, 13:49
با سلام
شرمنده آقا حامد كه يك تاپيك جديد درست كردم، هرچي گشتم جايي كه بايد اين مطلب رو بنويسم پيدا نكردم!

دوستان ديروز سايت مشكل داشت؟ ديروز از صبح هرچي تلاش كردم وارد سايت بشم ميگفت كه سايت Suspend شده!

ario
April 10th, 2007, 14:02
با سلام
شرمنده آقا حامد كه يك تاپيك جديد درست كردم، هرچي گشتم جايي كه بايد اين مطلب رو بنويسم پيدا نكردم!

دوستان ديروز سايت مشكل داشت؟ ديروز از صبح هرچي تلاش كردم وارد سايت بشم ميگفت كه سايت Suspend شده!
. #161 ([Only registered and activated users can see links])
#158 ([Only registered and activated users can see links])
server مشكل داشت

Reza
April 10th, 2007, 15:31
با سلام

جناب Alifar (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=4702)، ضمن تشکر از شما، تنظیمات لازم رو انجام دادم. لطفا اگر موردی بود از طریق PM اعلام کنید.

لازم می دونم از جناب ghods که در ماههای گذشته این زحمت رو بر عهده داشتند تشکر کنم.

ReSeller
April 15th, 2007, 13:00
با سلام
خواستم فقط بگم که شرط حداقل 15 روز یا 30 تا پست برای ایجاد یک پست جدید زیاد منطقی نیست و من تو هیچ انجمن خارجی این مساله رو ندیدم.
من امروز به سایت شما ملحق شدم و مطلب جالبی داشتم که میخواستم با بقیه هم درمیون بزارم اما خب نشد و باید 15 رو صبر کنم:o
That is funny

Reza
April 15th, 2007, 16:23
با سلام
خواستم فقط بگم که شرط حداقل 15 روز یا 30 تا پست برای ایجاد یک پست جدید زیاد منطقی نیست و من تو هیچ انجمن خارجی این مساله رو ندیدم.
من امروز به سایت شما ملحق شدم و مطلب جالبی داشتم که میخواستم با بقیه هم درمیون بزارم اما خب نشد و باید 15 رو صبر کنم:o
That is funny
سلام

لطفا در سایت جستجو کنید، به احتمال زیاد تاپیکهای مناسبی برای درج مطالب مورد نظر خود پیدا می کنید.

ario
April 16th, 2007, 23:44

اگر ممكنه درباره ي اين دو گزينه ي جديد توضيح بفرماييد.

Alifar
April 27th, 2007, 13:57
با سلام
از مديريت سايت در خواست ميشه كنار مشخصات هر فرد امكان نوشتن سيستم معاملاتي فرد را فراهم كنند تا كساني كه مايلند نسبت به تكميل اون اقدام كنند و بتونيم افراد رو با سيستم كاريشون بشناسيم

kia16384
April 29th, 2007, 13:25
با سلام اگر امكان داره ساعت سايت رو با ساعت تهران تنظيم كنيد

با تشكر

yaser_rashidi
April 29th, 2007, 14:30
سلام

فكر ميكنم مربوط به بخش تنظيمات پروفايل شخصي خودتون باشه. لطفا در بخش تنظيمات>تنظيمات شخصي بخش مربوط به زمان و تاريخ مطابق عكس ضميمه تنظيم كنيد‌، فكر كنم درست شود.

موفق باشيد
...........................
رشيدي

pardisanforex
April 30th, 2007, 18:01
با سلام
من جند روز پیش یک سایت ایرانی جهت رویت دیگر هموطنان و استفاده آنان در قسمت سایتهای جالب قرار دادم
که بعدا متوجه شدم توسط مدیر سایت برداشته شده
ایشان توضیح دادند که بخاطر تبلیغاتی بودن آدرس ونام آن سایت پاک شده
اما با نگاهی به عناوین دیگر مثل معرفی سایهای ایرانی و خارجی مرتبط با فارکس متئجه میشوید که سایتهای بسیاری براحتی معرفی میشوند بدون آنکه برچسب تبلیغات به انان زده شود.
درعین حال عرض کردم که من از طرف اون سایت آنجا را معرفی نکرده بودم .اون سایت رو توی سایت fxpars دیده بودم و دیدم جالب هست گفتم بقیه بچه ها هم استفاده کنند
در مجموع آیا منظور این است که بایستی آنجا را در قسمت آگهی نوشت ؟
اگر اینگونه باشد برای تازه کاری مثل من که چنین امکانی نیست
با تشکر

ninijoon
April 30th, 2007, 23:08

:rolleyes: ؟ ؟ ؟ :whistle:

smhsh
May 2nd, 2007, 01:12
سلام
دوستان عزیز میشه لطفی بکنید و اگه میشه توضیح بدین این فاصله 120 ثانیه ای بین دو جستجو برای چیه؟دلیل فنی داره؟

Reza
May 2nd, 2007, 08:49
http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/reputation.gif

http://forum.sarmaye.com/images/reputation/reputation_pos.gif

سلام

http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/reputation.gif برای افزایش و کاهش reputation یک کاربر و http://forum.sarmaye.com/images/reputation/reputation_pos.gif برای نمایش reputation می باشد.

در مورد reputation system:

User Reputations:
vBulletin's user reputation system provides a way of rating users based on the quality of their posts. Users on your forums can add or subtract reputation points from other users by clicking the reputation link in their posts. You can set restrictions on the giving and taking away of reputation points by users in your vBulletin options.

User reputations allow the users in your community to tell vBulletin which users are quality and which users are not. And in response to user feedback, vBulletin has the ability to label and reward users for the quality of their posts, as is indicated by their reputation.

You can label quality users by defining reputation levels in the User Reputation Manager. User reputation levels work very similar to user titles and user ranks in that they are an indicator of status that are displayed next to names in posts.

You can reward quality users by creating promotions on the Promotions page. Promotions are used to change a user's group memberships when they meet certain conditions, one of which can be their reputation level. Because forum permissions can be controlled with group memberships, a user's reputation in conjunction with promotions can be used to control a user's forum permissions. And so by using a combination of user reputations, promotions, and group permissions, you can enable your community to reward and punish good and bad posters on your forums.

Reza
May 2nd, 2007, 08:56
سلام
دوستان عزیز میشه لطفی بکنید و اگه میشه توضیح بدین این فاصله 120 ثانیه ای بین دو جستجو برای چیه؟دلیل فنی داره؟
سلام

جستجو فشار زیادی به server وارد می کنه و اگر این فشار افزایش پیدا کنه موجب ایجاد اشکال در عملکرد سرور میشه. با تعیین فاصله زمانی 2 دقیقه سعی کردیم فشار وارد بر سرور را کاهش بدیم.

Hamed2420
May 3rd, 2007, 22:34
:D
سلام
آقا رضا یک غلط املایی از سایت گرفتم :p

قبلاً این نکته عنوان شده بوده یا نه؟

ارادت

Reza
May 4th, 2007, 00:34
:D
سلام
آقا رضا یک غلط املایی از سایت گرفتم :p

http://i13.tinypic.com/53szmfo.jpg

قبلاً این نکته عنوان شده بوده یا نه؟

ارادت
سلام

اصلاحش کردم آقا حامد.

ممنون

Desire
May 5th, 2007, 13:05
با سلام
آیا امکان داره ایملهای موضوعات مشترک شده به INBOX فرستاده بشه نه به BULK
ممنون

Reza
May 5th, 2007, 13:17
با سلام
آیا امکان داره ایملهای موضوعات مشترک شده به INBOX فرستاده بشه نه به BULK
ممنون
با سلام

لطفا پس از انتخاب یا باز کردن ایمیل های دریافتی از سایت سرمایه، روی دکمه Not Spam کلیک کنید. اگر باز هم ایمیل های بعدی به Bulk رفتند، مجددا این کار رو تکرار کنید تا مشکل حل بشه.

با تشکر

Mohsen
May 6th, 2007, 04:01
سلام آقا رضا :)

ضمن عرض ارادت و خسته نباشيد سوالي دارم :
با توجه به اينكه فاصله ي 2 جستجوي متوالي 2 دقيقه تعريف شده آيا اين امكان وجود دارد كه در مواقعي كه تعداد حاضرين در سايت از يك حد مشخصي (مثلاً 20 نفر) كمتر است اين شرط حذف گردد ؟

ممنون
پايدار باشيد

Reza
May 6th, 2007, 08:40
سلام آقا رضا :)

ضمن عرض ارادت و خسته نباشيد سوالي دارم :
با توجه به اينكه فاصله ي 2 جستجوي متوالي 2 دقيقه تعريف شده آيا اين امكان وجود دارد كه در مواقعي كه تعداد حاضرين در سايت از يك حد مشخصي (مثلاً 20 نفر) كمتر است اين شرط حذف گردد ؟

ممنون
پايدار باشيد
سلام به دوست خوبم آقا محسن

متاسفانه از نظر فنی این کار شدنی نیست.

با تشکر

Alijaan
May 14th, 2007, 02:14
سلام آقا رضا ...

خسته نباشید .
قضیه این بنر تبلیغاتی که بالای سایت زده شده چیه ؟
در هر ماه سرمایه خود را دو برابر کنید :blink:
سر کاریه ؟:whoow:
یا اینکه سایت هک شده ؟!:cry:

ارادتمند شما

Sting
May 14th, 2007, 03:27
با توجه به شناختي كه از مديريت اينجا دارم , قرار دادن چنين تبليغي در بالاي سايت من رو متعجب كرد

حالا چي شد كه اينجوري شد رو خودمم نميدونم

MRM_FX
May 14th, 2007, 03:38
سلام آقا رضا ...

خسته نباشید .
قضیه این بنر تبلیغاتی که بالای سایت زده شده چیه ؟
در هر ماه سرمایه خود را دو برابر کنید :blink:
سر کاریه ؟:whoow:
یا اینکه سایت هک شده ؟!:cry:

ارادتمند شمابا توجه به شناختي كه از مديريت اينجا دارم , قرار دادن چنين تبليغي در بالاي سايت من رو
متعجب كرد

حالا چي شد كه اينجوري شد رو خودمم نميدونم

با سلام

با دوستان هم عقیده هستم
لطفا توضیح دهید

با تشکر

taheri
May 14th, 2007, 04:02
دوستان شما منظورتون گذاشتن تبليغه يا نوع تبليغ كردن يا چيز ديگه اي ؟

ario
May 14th, 2007, 09:25
مدير جان كولاك كردين :)
اتفاقا" من هم فكر ميكنم كه براي سايت , تبليغ بد نباشه :huh: ( از چه لحاظ؟)

پيام سيستم‌ ! ;)

Reza
May 14th, 2007, 09:26
سلام

راستش چند درخواست برای قرار دادن تبلیغات در سایت به دست ما رسید. ما هم برای جبران بخشی از هزینه های سایت، قبول کردیم. البته درخواستهای زیادی از این نوع را در گذشته هم داشتیم که تابحال به آنها پاسخ مثبت نداده بودیم.

لازمه همینجا اعلام کنم که:

قرار دادن تبلیغات مربوط به اشخاص، شرکتها، سایتها و . . . به معنی تایید محصولات و خدمات آنها توسط مدیران سایت نمی باشد.

لطفا اگر نظری در این مورد دارید در ادامه همین تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

kia16384
May 14th, 2007, 10:00
با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم
حق عضويت جهت استفاده از مطالب سايت سرمايه
مرحله اول به صورت داوطلبانه

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي

Alijaan
May 14th, 2007, 11:33
سلام

راستش چند درخواست برای قرار دادن تبلیغات در سایت به دست ما رسید. ما هم برای جبران بخشی از هزینه های سایت، قبول کردیم. البته درخواستهای زیادی از این نوع را در گذشته هم داشتیم که تابحال به آنها پاسخ مثبت نداده بودیم.

لازمه همینجا اعلام کنم که:

قرار دادن تبلیغات مربوط به اشخاص، شرکتها، سایتها و . . . به معنی تایید محصولات و خدمات آنها توسط مدیران سایت نمی باشد.

با تشکر
سلام بر آقا رضا ...;)

مدیر خوب ... مدبر و دوست داشتنی سایت:wub:
والا به نظر من قرار دادن تبلیغات خیلی خوبه .
خیلی ...

ولی ای کاش به اسپانسرها یه تذکری درباره نحوه تبلیغاتشون بدید .
ممکنه یه بنر تبلیغاتی با هدف سود آوری بیشتر ، کل اهداف آموزشی سایت رو زیر سوال ببره .
الان این همه دوستان با تجربه و زحمت کش سایت دارن زحمت میکشن و به تازه واردین یاد میدن .
که بابا جون توقعتون رو از مارکت منطقی کنید . :advise:
دنبال سود های رویایی نباشید .
بعد یه همچین بنری ...

....
مشکل اینه که تازه کارا شاید همه مطالب سایت رو نخونن .
ولی قطعا این بنر تبلیغاتی رو میبینن .
اون موقع چه تصویری توی ذهنشون از فارکس شکل میگیره ؟:cry:

ارادتمند شما

malhaland
May 14th, 2007, 12:08
با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي

من هم با اين نظر موافقم.
البته اينكه سايت پولي بشه مسلما ايده جالبي نيست ولي خيلي ها خودشون رو مديون اين سايت مي دونن و حاضرن داوطلبانه حق عضويت بدن يا اينكه كمك كنن. من كه به شخصه حاضرم.
البته بنر تبليغاتي گذاشتن به خودي خود اصلا ايرادي نداره ولي اينجور بنرها كه ادعا مي كنن سرمايه خود را دو برابر كنيد در راستاي آموزشهايي كه اساتيد اين سايت به ما دادن نيست. شايد تبليغ گرفتن از بروكرها كار درستي باشه.
شرمنده كه فضولي كردم.

yaser_rashidi
May 14th, 2007, 14:35
سلام

ميشه گفت محدود كردن افراد روي محتواي تبليغشون كار نشدني هست و شايد درست هم نباشه. باطن مطلب اينه كه هميشه سرويسها و خدماتي(كه ممكنه روي سرمايه يا هر جاي ديگه تبليغ كنن) وجود دارند و فرومهاي اينچنيني هم جايي مناسب براي ارزيابي خدمات اونها بوده و هست.
همونطور كه همه ميدونيم فاركس مثل همه بيزنسهاي ديگه افراد و خدمات صادق و غيرصادق وجود داره. این افراد و خدماتشون ميتوانند مورد ارزيابي قرار بگيرند و اتفاقا ادعاهاي بزرگ توجه بيشتري به خود جلب ميكنند براي بررسي و اطمينان از صحت نتايج. من هم مثل خيلي از شما اعتقاد دارم كه بهتره شعارهاي تبليغاتي واقعگرايانه تر باشند، اما اين انتخاب خود آگهی دهندگان هست كه چه هدفي رو بعنوان هدف غايي معرفي كنند و مسلما فردي كه ادعاي بزرگتري برميداره، كارش سختتر هست.

به هر حال تبليغ تا وقتي كه آزاردهنده نشه راه مناسبی براي جبران هزينه هاست. البته به گزینه های دیگر نیز فکر می کنیم.

موفق باشيد
...........................
رشيدي

touhidqolizadeh
May 14th, 2007, 15:42
سلام
بقول آقا ياسر دوستاني كه ادعاهاي بزرگتري دارند مثلا كار سختري رو دنبال مي كنند .:( البته در بازار فاركس و با اين ضريب اهرمي كه بروكر ها مي دهند هر كاري شدني است:whoow: ;) من شخصا اصلا تعجب نكردم ! :huh:
راستي اين حسين مرادي آيا همون ghazmar است يا نه ؟ :o
چون يادم مياد بعد از خدا و گان ، ghazmar در ماركت خدايي مي كرد :o :laugh: وحسابش رو ماهي چند برابر مي كرد؟ :rambo:
باتشكر

Sting
May 14th, 2007, 16:36
من هم كاملا موافقم با تبليغ , خيلي هم خوب هستش اين كار و هم رنگ و لعاب بيشتري به سايت ميده

و هم اينكه از نظر هزينه ها كمك ميكنه كه كاملا منطقي هستش . اما انتخاب نوع تبليغ به نظر من بايد با دقت بيشتري

در نظر گرفته بشه . روزنامه مثل همشهري مياد و ميگه شما بايد خودتون در نوع آگهي دقت كنيد و ما هيچ گونه

مسووليتي نداريم چون روزي 1 ميليوت تبليغ به ما داده ميشه . در باره اينكه اين سايت مسووليتي در باره

تبليغ نداشته باشه كاملا منطقي هست چون يك شركتي داره كار خودش رو تبليغ ميكنه كه خود شركت بايد جوابگو

باشه . اما نحوه برگزيدن تبليغات هم ميتونه با دقت بيشتري انجام بشه . همه اينجا كه هستند ميدونن فاركس چيه

و همه هم ميدونن سرمايه رو در هر ماه 2 برابر كردن = تقلب و سو استفاده از افراد تازه كار

در هر صورت به نظر من هم ميشه منطقي تر آگهي داد . ;)

viper
May 14th, 2007, 16:43

سلام

اگر این جمله را نزدیک تبلیغ یا جایی که دیده شود قرار دهید مفید است.

viper
May 14th, 2007, 16:52
خب اگر بشود هر ماه سرمایه را دو برابر کرد در سال 12 ماهه سرمایه 4000 برابر می شود و شخص سیگنال دهنده با 1000 دلار سرمایه اولیه باید به 4 میلیون دلار برسد.

و من متوجه نمی شوم چه احتیاجی به فروش سیگنال دارد.بعد از دو سال کار کردن سرمایه اش به 16 میلیارد دلار خواهد رسید.

اگر هر کسی که این تبلیغ ها را می خواند چند تا ضرب و تقسیم ساده انجام بدهد متوجه خواهد شد که چه نیتی پشت آن است.

دوستان سرمایه که گول این ادعا ها را نمی خورند اما خطر بزرگی برای مبتدیان محسوب می شود.

candletrader
May 14th, 2007, 17:37
سلام

اگر این جمله را نزدیک تبلیغ یا جایی که دیده شود قرار دهید مفید است.
من هم با اين پيشنهاد موافقم.
كار تجاري هم بدون تبليغ شدني نيست ولي اين تجار محترم هستند كه بايستي تصميم درست بگيرند نه سرويسهاي تبليغاتي.
من توي قسمت آگهيها كار ايشون(همان شخص تبليغ دهنده) را به چالش كشيدم كه هنوز جوابي نداده اند. و بهترين جا براي نقد و يا راهنمائي تازه واردين نيز به نظر من همان بخش است.

M.Rafiei
May 14th, 2007, 19:21
فقط در اين تبليغ جمله هر ماه سرمايه خود را 2 برابر كنيد مشكل دارد و به نظر من هم بايد اصلاح شود . با اصل تبليغ در سايت هم كاملا موافق هستم زيرا معتقدم يك مدير خوب بايد از تمام پتانسيل هاي موجود در جهت ارتقا اهداف سيستم بهره برداري كند .
اما تصور نميكنم اينكه اگهي دهنده را نميتوان محدود كرد صحبت قابل قبولي باشد .شما ميتوانيد به سادگي شرايط خود را اعلام كنيد و با هر شركتي كه ان شرايط را بپذيرد همكاري كنيد .

taheri
May 14th, 2007, 19:29
خب اگر بشود هر ماه سرمایه را دو برابر کرد در سال 12 ماهه سرمایه 4000 برابر می شود و شخص سیگنال دهنده با 1000 دلار سرمایه اولیه باید به 4 میلیون دلار برسد.

و من متوجه نمی شوم چه احتیاجی به فروش سیگنال دارد.بعد از دو سال کار کردن سرمایه اش به 16 میلیارد دلار خواهد رسید.

وايپر جان توكه بخيل نبودي ؟ :huh:
حالا بعد اينهمه يكي پيدا شده دوست داره ما ، ميلياردر بشيم . :p ( آخه چه آدم مهربونيه )
حالا بزن تو ذوقش ديگه نتونه سرمايه مارو دو برابر كنه :whoow: اون موقع تو جوابگو هستي ؟:o

آقا هر كسي دوست داره سرمايه اش ماهيانه دو برابر بشه بياد ، به اين حرفها هم گوش نده . اينا زورشون مياد خودشون نميتونن سرمايه رو ماهيانه دو برابر كنن .

آقا رضا و آقا ياسر عزيز از همين حالا كل سايت يه جا چند ؟ :cool:

raminayat
May 14th, 2007, 21:46
بنده هم با تبلیغات کاملا موافقم ولی در همه جا محدودیت هائی وجود دارد قطعا نمی توان در روزنامه ها مشروبات الکلی یا خیلی موارد دیگر را تبلیغ کرد.
تبلیغ مورد بحث هم همه چیزش خوب است بجز دو برابر کردن سرمایه در هر ماه که یک فریبکاری واضح است.
اصولا زیان معنوی همکاری سایت سرمایه با چنین اشخاص یا موسساتی بسیار بیشتر از سود این تبلیغات است و کاملا ضروری است که مقرراتی برای این کار وجود داشته باشد.
فطعا اشخاص یا موسساتی هم پیدا می شوند که خدمات سالمی ارائه می دهند و یا حداقل با این وقاحت قصد فریب بینندگان آگهی را ندارند.

<King>
May 14th, 2007, 23:51
ادعای این سایت 100% ذروغ هست
علاوه بر موردی که جناب viper اشاره کرد یک مسئله دیگه هم وجود داره....
چرا این سایت حاظر نیست حداقل یک هفته سیگنال رایگان بده !! و میگه باید مبلغ هفته دوم رو واریز کنیم بعد...!!!
واقعا" کسی حاظره برای تست در یک هفته 90 یورو پرداخت کنه؟
اگر بنر تبلیغاتی حذف بشه بهتره چون خیلی از تازه واردها با دیدن این بنر ممکنه جذب این سایت بشن و بعد فروم سرمایه زیر سوال میره

taheri
May 15th, 2007, 02:27

اول اينكه آقا رضا بهتر نبود با توجه به اينكه بسياري از اعضا در اين مورد بخصوص ، ابراز نظر كرده و ميكنند ، يك تاپيك جدا گانه برايش در نظر گرفته ميشد ؟

دوم اينكه با تمام احترام دوصد چنداني كه براي نظرات دوستان سرمايه اي قائلم بشدت با حذف اين تبليغ به چند دليل مخالفم :

1- بلحاظ هزينه اي بخشي از هزينه هاي سايت را تامين ميكند و نمونه اين كار بايد اضافه شود تا وقتي كه تمام هزينه سايت از خودش تامين شود .

2 - جهت تامين مابقي هزينه هاي سايت نيز از اعضا حق عضويت دريافت شود . تا مشكلات فني و ... سايت حل شود

آقا رضا و ياسر عزيز وقت و ... كم نميگذارند ، كه پول هم بگذارند تا اينكه طاهري بدون سرمايه نماند و اگر يك روز آنلاين نشد زندگيش چيزي كم داشته باشد و دلش براي سايت تنگ شود . هيچ وقت آن چند روزي كه سايت حك شده بود يادم نميرود . حتما به لينكش سر بزنيد .خداييش چند نفرتان اين طوريد ؟

3- دوستان توجه داشته باشند كه ماهيت تبليغ و تعريف آن ، چيزي جز بزرگنمايي نيست . پس اينقدر به اين قضيه ماهيانه دوبرابر كردنه گير نديد . اين يك شوخي بيشتر نيست ، شما بزرگان چرا اينقدر آنرا جدي گرفته ايد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمن اينكه هر كس بياد تو اين سايت كه فقط اين تبليغ رو نميخونه . اگر هم اينطور باشه حقشه كه هر بلايي سرش بياد .:laugh:

ارادتمند همگي طاهري

S_K_H
May 15th, 2007, 02:56
سلام

در کل تبلیغ ماهیتش مقداری رنگ و لعاب دادن اضافی هم هست .
من هم با اون 2 برابر شدن سرمایه در هر ماه مشکل دارم شاید چون خودم هنوز بلد نیستم چنین کاری بکنم :p !
اگه تعداد آگهی ها کمی بیشتر بشه و همش یک اگهی نباشه حساسیت این آگهی هم کمتر خواهد شد .
وجود آگهی به سایت کمک می کند بتواند بهتر جلو برود و سایت هم بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و تازه واردین هم کم کم با خواندن مطالب واقعا مفید سایت می فهمند که حقیقت چیست !

شادباشید

touhidqolizadeh
May 15th, 2007, 04:04
سلام
ببخشيد كه اين موضوع رو مي گم وقتي اين سايت رو به يكي از دوستان معرفي كردم گفت كه اين سايت ويروس داره ! تعجب كردم وگفتم چطوري متوجه شدي گفت كه آنتي ويروس و فايروالم اوريجينال است . حالا من نمي دونم تا چه حد اين موضوع درست است يا غلط .
باتشكر

S_K_H
May 15th, 2007, 08:15
سلام
ببخشيد كه اين موضوع رو مي گم وقتي اين سايت رو به يكي از دوستان معرفي كردم گفت كه اين سايت ويروس داره ! تعجب كردم وگفتم چطوري متوجه شدي گفت كه آنتي ويروس و فايروالم اوريجينال است . حالا من نمي دونم تا چه حد اين موضوع درست است يا غلط .
باتشكر

سلام
مطمئن هستید واقعا ویروس باشه ؟ من الان با نوت بوک آنتی ویروس اورجینال Norton دارم اما پیغامی نمی دهد ... می شه اسم آنتی ویروس و اسم ویروس را از ایشان بپرسید ؟
با تشکر :)

ario
May 15th, 2007, 12:40
سلام
باتشكر
آقاي قلي زاده , تازگي ها آدم چه چيز ها و شايعاتي از اين ور و اون ور ميشنوه :rolleyes: اين دوستان شما هم كه چه قدر مشكل پيدا ميكنند...
درسته كه ماهي 100% سود خيلي زيادي و بيش از اندازه غير عاديه... :huh: ولي ويروس داشتن اين سايت خيلي با نمك تر از 100% سود در سال هستش! :happy: ;)
ارادتمند.

mb
May 15th, 2007, 13:31
اقا تبلیغات دو برابر رو بردارید و تبلیغات واقعی را جایگزین کنید لطفا
در غیر این صورت ما مجبور میشیم اینجا رو تحریم ناخواسته کنیم .

ario
May 15th, 2007, 13:41
اقا تبلیغات دو برابر رو بردارید و تبلیغات واقعی را جایگزین کنید لطفا
در غیر این صورت ما مجبور میشیم اینجا رو تحریم ناخواسته کنیم .

مگه هنوز هستش؟ :huh: ‌براي من كه ديگه تبليغ نميادش...
حالا شما زياد سخت نگير... همين كه آمريكا تحريممون ميكنه كافيه... ;) :rolleyes:

candletrader
May 15th, 2007, 13:43
سلام دوستان
به نظر من با يك آگهي سلب مسوليت از صحت محتوي تبليغات مشكل حل ميشه.
و بهتر از اونه كه از ريشه همه را قطع كنيم.

omid650
May 15th, 2007, 13:52
یه مطلبی رو میخواستم گوشزد کنم به دوستان ، قبل از اون بگم که این سایت رو اصلا نمیشناسم و ذاتا هم با سیگنال و سیگنال فروشی مخالفم
دوستان ، یه حقیقت تلخی وجود داره و اون هم اینه اینقدر صحبت از ضرر و غیره شده که اکثرا اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. با لوریج 100 یا 200 دو برابر کردن سرمایه در یک ماه چیز عجیبی نیست. اگر شما برای هر 2500 دلار یک لات بگیرید با 250 پیپ سود سرمایه شما دو برابر خواهد شد . یعنی روزی 12.5 پیپ ، یعنی گرفتن روزی 12.5 پیپ از این بازار غیر ممکنه ؟؟؟ چند وقت پیش تو یکی از فرومهای ایرانی نقل قولی شده بود از دکتر الدر با این مضمون کهاگر در سال بتوانید 25% به سرمایه خود اضافه کنید شاه وال استریت هستیددکتر الدر برای شخص من قابل احترام هستند ولی فکر نمیکنید منظور ایشان بدون در نظر گرفتن لوریج بوده ؟؟

mb
May 15th, 2007, 14:01
این مشکل بعضی وقتها با باز کردن سایت سرمایه به وجود میاید لطفا بررسی کنید

Shakhes
May 15th, 2007, 15:31
سلام
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه یه سوزن به خودت بزن و یه جوالدوز به دیگران .
به نظر من مقصر اصلی خودما هستیم . کمی کلاه خودمون رو قاضی کنیم و منصفانه ببینیم در مقابل اینهمه استفاده و بهره برداری از این سایت چی گذاشتیم و چه کار کردیم ؟من واقعا متاسفم اینو میگم ...اگه از فردا بساط این سایت بر چیده بشه چند نفر به فکر برپاسازی مجدد ان بر خواهند امد ؟ راستی چند نفر از ما به فکر هزینه های این سایت بوده ایم و چند نفر پیشنهاد خوب داده ایم ؟اخلاقی که من از اقا رضا سراغ دارم اخلاق کاسبکارانه نیست و کلاس و منش ایشان خیلی بالاتر از این صحبتهاست . حجب و نجابت ایشان هرگز این اجازه را به وی نداده که برای ورود افراد به سایت ورودیه بگذارند و هزینه هایی را به کسی تحمیل کنه . اخرین صحبتی که من با ایشان داشتم حتی از اینکه برپا سازی این سایت ( سرمایه ) احیانا موجب شده کسی یا کسانی تو این کار متضرر شونداحساس عذاب وجدان دارند .سابقه نشان میده هروقت مسولین سایت در جهت تامین بخشی از هزینه ها دست به کاری زده اند با موجی از هجمه ها از طرف دوست و دشمن مواجه شده اند .قضیه کلاسها فراموش نشده ! که با چه موجی از اتهامات مخرب مثل پولکی شدن سایت و ازاین حرفا راه افتاد .حالا هم که بحث قراردادن تبلیغ و بنر توسایته ...دوباره همون بساط راه افتاده اما اینبار دیگه کاملا گزک دست مهاجمین قرارداره !( سو تفاهم نشه منظورم دوستان عزیز و دلسوزی که واقعا از سر دلسوزی انتقاد کردند نیست )
به نظر من مساله هزینه های سایت یکبار برای همیشه مطرح و به طور جدی راجع به ان تصمیم گیری بشه و از اقا رضا و اقا یاسر می خوام هر پیشنهادی دارند مطرح کنند و اجرایی کنند ...اخه تاکی کژدار و مریض ؟ اگه قراره تبلیغات و بنر قرارداده بشه ...دیگه بحث و صحبت نباید باشه . اگه قراره ابونمان وضع بشه باید سریع اجرایی بشه . مطمنا اگه کسی قراره به عنوان سرمایه گذار و تاجر به فعالیت فارکس بپردازه و براش کسب اطلاعات و معلومات راحت الحلقوم مهم باشه از هزینه ان هم خبر داره و البته راه دیگه ای هم برای پرداخت ان هزینه هم هست و اونهم اینه که چند صد برابر این هزینه را در بازار ببازه تا یاد بگیره .
ببخشید اگه یه مقدار تند رفتم اما احساس کردم قسمت عمده ای از مشکلات از رودربایستی های ایرانی ما ناشی شده و در عین احترام به همه اساتید و بزرگان و مسولین سایت بر خود لازم دیدم که بگم .
ارادتمند جمع خوب سرمایه

touhidqolizadeh
May 15th, 2007, 15:42
آقاي قلي زاده , تازگي ها آدم چه چيز ها و شايعاتي از اين ور و اون ور ميشنوه :rolleyes: اين دوستان شما هم كه چه قدر مشكل پيدا ميكنند...
درسته كه ماهي 100% سود خيلي زيادي و بيش از اندازه غير عاديه... :huh: ولي ويروس داشتن اين سايت خيلي با نمك تر از 100% سود در سال هستش! :happy: ;)
ارادتمند.
سلام
الان خود اون طرف نيست منتها از همكارش كه سوال كردم گفت كه نورتن آنتي ويروس رجيستر شده و اوريجينال است:huh: و ظاهرا ويروس داره. باز اگه امشب پيداش كردم ازش نام ويروس رو مي پرسم وحتي اگه شده بهش مي گم از روي آنتي ويروس عكس بگيره ! :blush:
راستي اين شايعات چيه كه هي دو گوش آدم مي زنيد:blink: تا حالا اينقدر خودم رو مشكوك نديده بودم ! داره كم كم به خودم هم شك مي كنم :o :laugh: :(
باتشكر
------
پ.ن : راستي يكي از دوستان لطف كنه اين شايعات رو به گوش من هم برسونه من الان نمي دونم پشت سرم چه چيزهاي بافته و پرداخته شده

kia16384
May 15th, 2007, 15:52
با سلام
من يه پيشنهادي داشتم

كسي نظري نداشت
البته مثل اينكه اكثرا نظرشون اينه سايت مجاني باشه تبليغ هم نكنه هرماه مدير سايت يه چيزي هم بفرسته در خونه هاشون :banana: :banana: :banana:

Shakhes
May 15th, 2007, 16:05
كسي نظري نداشت
البته مثل اينكه اكثرا نظرشون اينه سايت مجاني باشه تبليغ هم نكنه هرماه مدير سايت يه چيزي هم بفرسته در خونه هاشون :banana: :banana: :banana:
سلام
البته من اطلاعی از میزان هزینه ها و چگونگی انها ندارم .ولی همین قدر می دونم که اگه فقط 100 نفر به اندازه فقط یک پیپ که روزانه ده تا ده تا می ریزیم تو جیب بروکر ها...به خودمون زحمت بدیم و ماهی یک بار یکی از اون پیپها رو اینجا ازدست بدیم هیچ نیازی به اضافه تر از اون نیست !
موفق باشید

viper
May 15th, 2007, 16:52
من 100% با تبلیغات موافقم.

در محتوای تبلیغات هم نباید دخالت کرد.اصولا در همه انواع تبلیغات بزرگنمایی محصولات وجود دارد و روشی کاملا طبیعی برای جذب مشتری است.محتوای تبلیغ خارج از حوزه اختیارات سایت است.

راه دیگر یک شماره حساب است که اعضا به اندازه وسع خود و به صورت داوطلبانه به تامین هزینه های سایت کمک کنند.

oyster
May 15th, 2007, 20:35
من 100 درصد با برگزاری کلاس و آی بی بودن یا سیگنال فروختن مخالفم .

ولی

100 درصد هم با بنر موافقم حتی اگر بنر غیر اخلاقی باشه :laugh:
چه برسه به این .

حرفه ای ترین روش درآمد یک سایت بنر های تبلیغاتی است . حالا شما انتظار دارین بنر سس مایونز اینجا تبلیغ بشه ؟!!!!
معلومه که سیگنال فروشها و .... میان تبلیغ می دن .( بازم معلومه که ادعای 100 درصد به بالا می کنن )

یک پیشنهاد :

تاپیک اگهی حذف بشود و تمام کسانی که در حال حاضر مجانی دارن از اون جا استفاده می کنن بیان بنر یا تکست تبلیغ بدن و 100 درصد هم سرمایه مسئولیتی نداره !!!

Hamid333
May 15th, 2007, 21:01
یه مطلبی رو میخواستم گوشزد کنم به دوستان ، قبل از اون بگم که این سایت رو اصلا نمیشناسم و ذاتا هم با سیگنال و سیگنال فروشی مخالفم
دوستان ، یه حقیقت تلخی وجود داره و اون هم اینه اینقدر صحبت از ضرر و غیره شده که اکثرا اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. با لوریج 100 یا 200 دو برابر کردن سرمایه در یک ماه چیز عجیبی نیست. اگر شما برای هر 2500 دلار یک لات بگیرید با 250 پیپ سود سرمایه شما دو برابر خواهد شد . یعنی روزی 12.5 پیپ ، یعنی گرفتن روزی 12.5 پیپ از این بازار غیر ممکنه ؟؟؟ چند وقت پیش تو یکی از فرومهای ایرانی نقل قولی شده بود از دکتر الدر با این مضمون کهاگر در سال بتوانید 25% به سرمایه خود اضافه کنید شاه وال استریت هستیددکتر الدر برای شخص من قابل احترام هستند ولی فکر نمیکنید منظور ایشان بدون در نظر گرفتن لوریج بوده ؟؟
این راه حل ساده ی شما قابل تحسینه. ولی روزی 12.5 پیپ گرفتن از این بازار (20 روز در ماه) اگه نگیم کاملن غیرممکمنه ولی خیلی بعیده.

omid650
May 15th, 2007, 22:06
این راه حل ساده ی شما قابل تحسینه. ولی روزی 12.5 پیپ گرفتن از این بازار (20 روز در ماه) اگه نگیم کاملن غیرممکمنه ولی خیلی بعیده.
من نظر شخصی خودم رو میگم و قصد بی احترامی به کسی رو ندارم
به نظر من بعد از یک سال کار کردن اگر کسی نتونه روزی 20 پیپ از این بازار بگیره بهتره این کار رو ببوسه و بزاره کنار ، باز هم به عقیده شخصی من علت اینکه اکثرا ضرر میکنند به خاطر طمع هست (این طمع شامل حال خود من هم میشه) والا با شناخت مفاهیم اولیه گرفتن 20 پیپ سود کار سختی نیست خیلی از دوستان هم اینو گفته اند قبلا سود این بازار تو سادگی هست

fx.amazing
May 15th, 2007, 23:15
به نظر من بعد از یک سال کار کردن اگر کسی نتونه روزی 20 پیپ از این بازار بگیره بهتره این کار رو ببوسه و بزاره کنار ، باز هم به عقیده شخصی من علت اینکه اکثرا ضرر میکنند به خاطر طمع هست (این طمع شامل حال خود من هم میشه) والا با شناخت مفاهیم اولیه گرفتن 20 پیپ سود کار سختی نیست خیلی از دوستان هم اینو گفته اند قبلا سود این بازار تو سادگی هست
البته این تاپیک مربوط به سایت هست ولی خوب من اگه نگم رو دلم میمونه
امید جان به نظر من ممکنه میانگین کل سود رو اگر حساب کنی شاید روزی 10 پیپ یا 20 پیپ یا بیشتر بشه ولی هیچ وقت نمیشه گفت روزانه میشه 10 پیپ یا 20 :whoow: پیپ در اورد حتی اگه 40 جور ارز مختلف هم جلمون بگذاریم

20*22 میکنه 440 پیپ ماهیانه حالا شما ممکنه بگین من 400 پیپ ماهیانه در میارم ولی نمیشه گفت 20 پیپ روزانه تازه اون 400 پیپ هم بازم بستگی به خیلی داستان ها داره :rolleyes:

taheri
May 16th, 2007, 01:10
به نظر من مساله هزینه های سایت یکبار برای همیشه مطرح و به طور جدی راجع به ان تصمیم گیری بشه و از اقا رضا و اقا یاسر می خوام هر پیشنهادی دارند مطرح کنند و اجرایی کنند ...اخه تاکی کژدار و مریض ؟ اگه قراره تبلیغات و بنر قرارداده بشه ...دیگه بحث و صحبت نباید باشه . اگه قراره ابونمان وضع بشه باید سریع اجرایی بشه .

با سلام
بنظر مياد كه كمتر كسي بقيه پستها رو ميخونه چون اكثرا ( جز چند نفر) همه پست ها شبيه به هم هستند و در يك چيز همه متفق الراي ، اونهم اينه كه ما خودمون كسري هزينه هاي سايت رو تقبل كنيم . باتبليغ هم مشكل ندارند .

خب پس سريع اجرايي بشه ديگه . براي شروع هم آقا رضا يا آقا ياسر يه شماره حساب بانكي اعلام كنند كه فعلا هركي هر چقدر دوست داره واريز كنه . اگر هم هر كسي پيشنهاد بهتري داره ،مطرح كنه ، اگه تاييد شد بقيه انجام بدهند .

يا علي مدد .

بقول عليجان پ ن : هر كس موافقه ، اعلام كنه .

Alifar
May 16th, 2007, 08:36
با سلام
منم با تامين هزينه هاي سايت با تبليغات موافقم و به نظرم مشكلي از اين بابت نيست چرا ما بايد اينقدر حساسيت به خرج بديم در مورد يك تبليغ كه پوچ و تو خالي بودنش محرزه! سايت بايستي هزينه هاش در بياد و بهترين راه تبليغات هستش .حالا ميخواد تبليغ فروش سيگنال باشه يا تبليغ فروش مايحتاج عمومي!
الان هم كه سايت رفع مسئوليت كرده و هر كس كه خريداره ميدونه سايت كاره اي نيست و مسئوليت به عهده خودشه
اما وجود شماره بانكي و واريز مبالغي اوايل شايد مسئله ساز نباشه اما مثل فيشهاي اب و برق و....به مرور باعث تكدر خاطر ميشه !خودمونيم وقتي فيشها دم در مياد چه حالي پيدا ميكنيم !

(Ramin)
May 16th, 2007, 20:56

امید جان من تقریبا الان 3 سال و 8 ماه به صورت تمام وقت و با جدیت تمام دارم فارکس کار میکنم .

در این مدت حتی یک هفته هم فارکس را کنار نگذاشتم .( هیچ کار دیگه ای ندارم ) .

پشت کار . جدیت و خواندن متون زبان اصلی (هیچ مشکلی در خواندن متون زبان اصلی ندارم ) خط و مشی

اصلی من بوده .

نمیدونم شاید فکر کنی از IQ پایینی برخوردارم اما میتونی بیای در خونمون تست IQ بگیری .

به سادگی به شما میگم در آوردن 20 پیپ در روز غیر ممکنه .

moha
May 17th, 2007, 03:12
به نظر من هزینه برای ورود کار درستی نیست:
1- فروم های خارجکی مثل fxstreet.forexfactory و .... همچین کاری نمیکنن البته منظور مقایسه سطح علمی نیست ولی منظورم در نحوه ایجاد درامد از سایت است که خود یک حرفه با ریزه کاری های زیادی ست. دوستان میدونند که امروزه سایتهای بزرگ در قبال سرویسهای بسیار زیاد مثل دامین میل باکس و....
هیچ هزینه ایی نمی گیرند .
2- اینکار موجب میشه عده زیادی به سمت فرومهای دیگر روند. و میدونید فرومهای دیگر حتی درخواست دارند که عده ایی آنجا روند و بنویسن تا خودشان به آی بی گریشون برسن
3 علاوه بر این متاسفانه بدلیل نبود پول اینترنتی روان عده زیادی به خاطر همین زحمت واریز وجه اینکار را نمیکنند
4-بهترین کار که مدیر سرمایه هم متوجه شده اند همان آگهی ست که کاملا کار درستی است و کار زیبا تر اینکه در زیر آن اخطار هم داده اند.

من بارها خواستم جایی از مدیران کمال تشکر را بکنم و اینجا جای خوبیست تا کمال ادب خودم را به مدیران سایت اعلام دارم و از زحمات بی چشم داشت آنها تشکر کنم و به شخصه حاضرم هزینه ایی در حد توان را بدلیل هزینه یادگیری واریز کنم.

omid650
May 17th, 2007, 10:05
امید جان من تقریبا الان 3 سال و 8 ماه به صورت تمام وقت و با جدیت تمام دارم فارکس کار میکنم .

در این مدت حتی یک هفته هم فارکس را کنار نگذاشتم .( هیچ کار دیگه ای ندارم ) .

پشت کار . جدیت و خواندن متون زبان اصلی (هیچ مشکلی در خواندن متون زبان اصلی ندارم ) خط و مشی

اصلی من بوده .

نمیدونم شاید فکر کنی از IQ پایینی برخوردارم اما میتونی بیای در خونمون تست IQ بگیری .

به سادگی به شما میگم در آوردن 20 پیپ در روز غیر ممکنه .
رامین جان ارادتمندم
باز نظر شخصی من اینه که مشکل اکثر تریدر ها IQ نیست ، بلکه مشکل اصلی نداشتن اعتماد به نفس کافی و عدم خود باوری و پیچیده دیدن این بازار هست ، بیش از این فعلا نمیخوام وارد بحث بشم چون مدرکی برای اثبات ندارم فعلا ولی شخصا به این نتیجه رسیده ام که این بازار حقیرتر از چیزیه که اکثر ما ها فکر میکنیم

yusefamini
May 17th, 2007, 14:09
به نظر من هزینه برای ورود کار درستی نیست:
1- فروم های خارجکی مثل fxstreet.forexfactory و .... همچین کاری نمیکنن البته منظور مقایسه سطح علمی نیست ولی منظورم در نحوه ایجاد درامد از سایت است که خود یک حرفه با ریزه کاری های زیادی ست. دوستان میدونند که امروزه سایتهای بزرگ در قبال سرویسهای بسیار زیاد مثل دامین میل باکس و....
هیچ هزینه ایی نمی گیرند .
2- اینکار موجب میشه عده زیادی به سمت فرومهای دیگر روند. و میدونید فرومهای دیگر حتی درخواست دارند که عده ایی آنجا روند و بنویسن تا خودشان به آی بی گریشون برسن
3 علاوه بر این متاسفانه بدلیل نبود پول اینترنتی روان عده زیادی به خاطر همین زحمت واریز وجه اینکار را نمیکنند
4-بهترین کار که مدیر سرمایه هم متوجه شده اند همان آگهی ست که کاملا کار درستی است و کار زیبا تر اینکه در زیر آن اخطار هم داده اند.

من بارها خواستم جایی از مدیران کمال تشکر را بکنم و اینجا جای خوبیست تا کمال ادب خودم را به مدیران سایت اعلام دارم و از زحمات بی چشم داشت آنها تشکر کنم و به شخصه حاضرم هزینه ایی در حد توان را بدلیل هزینه یادگیری واریز کنم.

من هم کاملا با فرمایشات شما موافقم .

چون گرفتن حق عضویت بنا به دلایلی که شما ذکر کردید باعث کم شدن تعداد بازدید کنندگان از سایت میشود و بالطبع تاثیرات خود را روی کیفیت سایت میگذارد .

ولی افرادی هستند که از قبل چیزهایی که از این سایت و دوستان و اساتید خوب این سایت یاد گرفته اند نوعی تعلق خاطر به سایت پیدا کرده اند .
من قبلا ( حدود 4-5 ماه پیش ) پیشنهادی را مطرح کردم که چندان با استقبال مواجه نشد .
فکر کردم شاید بد نباشد که یک بار دیگر این پیشنهاد مطرح شود .

ارادتمند

taheri
May 19th, 2007, 14:41

چون گرفتن حق عضویت بنا به دلایلی که شما ذکر کردید باعث کم شدن تعداد بازدید کنندگان از سایت میشود و بالطبع تاثیرات خود را روی کیفیت سایت میگذارد .

ولی افرادی هستند که از قبل چیزهایی که از این سایت و دوستان و اساتید خوب این سایت یاد گرفته اند نوعی تعلق خاطر به سایت پیدا کرده اند .
من قبلا ( حدود 4-5 ماه پیش ) پیشنهادی را مطرح کردم که چندان با استقبال مواجه نشد .

ارادتمند

آقا يه حساب ارزي فقط بايد براي يوسف خان اميني باز كنيم .آقا يوسف دلار هاتو رد كن بياد .:laugh:
يوسف جان من موافقم حالا چه ماهيانه باشه چه ساليانه فرقي نميكنه .( ولي من حقوق ريالي ميگيرم نه دلاري هان:cry: )

Honda
May 21st, 2007, 11:10
سلام
آقا رضا بخاطر قرار دادن جمله زير در بالاي صفحه اول سايت از شما متشكريم :
« سایت سرمایه مسئولیتی در خصوص محتوای تبلیغات ندارد »
بنظر اين حقير ، جمله گوياي فوق ، حساب محتواي تبليغات را از مسير سايت سرمايه جدا كرده است.
ممنونم آقا رضا و آقا ياسر بخاطر زحمات شما در پابرجا نگهداشتن سايت سرمايه و نيز بخاطر احترامي كه براي صحبت دوستانمون در مورد مشخص شدن موضع مديران محترم سايت سرمايه در قبال تبليغات قائل هستيد.
ارادتمند : Honda

وحید سلیمانی
May 22nd, 2007, 11:29
سلام به مدیران ارشد سایت محترم سرمایه

من یک خواهشی داشتم که به صلاحدید خودتون واگذار میکنم

همان طور که میدونید آقا حامد برای خدمت مقدس سربازی اعزام شدند و حضور مستمر ندارند

برای همین حضور یک مدیر لازم و ضروری به نظر میرسه که در نظارت به پستها وقت بیشتری داشته باشند وتا حضور مجدد ایشون به صورت یک همکار در این قسمت فعالیت کنند .

البته من دوست نداشتم این پیشنهاد رو بدم ولی مثل اینکه من نوعی به سانسور نیاز دارم.

وحید سلیمانی
May 23rd, 2007, 11:50
آقا رضا سلام

از دیروز هر بار وارد سایت میشم تمام صفحه به رنگ قرمز در میاد!!!!
من هیچ کدوم از تنضیمات رو تازگی عوض نکردم ،آیا این مسئله طبیعیه؟؟؟

Ahmad-Ali
May 23rd, 2007, 12:14
با سلام.من هم با آقای امینی کاملا موافقم.

Reza
May 23rd, 2007, 12:42
آقا رضا سلام

از دیروز هر بار وارد سایت میشم تمام صفحه به رنگ قرمز در میاد!!!!
من هیچ کدوم از تنضیمات رو تازگی عوض نکردم ،آیا این مسئله طبیعیه؟؟؟
با سلام

اگر در پایین صفحه پیغام Database Error را می بینید، احتمالا مشکل بدلیل کند بودن ارتباط اینترنت شماست. این حالت مشکل خاصی ایجاد نمی کند و فقط مغایرت ظاهری در صفحات ایجاد میکند.

fx-pip
May 23rd, 2007, 13:48
سلام
يه پشنهاد داشتم
اگه بشه IP هايي رو كه بيش از يك بار در سايت عضو شدن بلوكه كرد خيلي خوب ميشه
چون اگه واقعا يكي بخاد توي سايت فعاليت علمي داشته باشه همون يك باز عضويت هم كفاف ميده

ممنون

ario
May 23rd, 2007, 16:06
سلام
يه پشنهاد داشتم
اگه بشه IP هايي رو كه بيش از يك بار در سايت عضو شدن بلوكه كرد خيلي خوب ميشه
چون اگه واقعا يكي بخاد توي سايت فعاليت علمي داشته باشه همون يك باز عضويت هم كفاف ميده

ممنون
اغلب ip هاي افراد در ايران متغير اند و اين امكان فراهم نيست.

ario
June 1st, 2007, 21:25
ظاهرا" وقتي كه سرور server سرش خيلي شلوغ ميشه با آدم لج ميكنه و يا اين كه گيج ميزنه ! :rolleyes:

fx-pip
June 2nd, 2007, 13:15
سلام
يه پيشنهاد داشتم
اگه بشه يه قسمت مجزا براي "كارگاه سيستم ها و روشهاي معامله" بزنيد خيلي خوب ميشه.
تو همون صفحه اصلي فوريم

موفق باشيد

sepehri
June 2nd, 2007, 19:53

ارادتمند

باسلام: من هم بانظر آقاي اميني در مورد اعلام شماره حساب موافق هستم.

smhsh
June 6th, 2007, 19:41
سلام.
می تونم تمام پستهای یه تاپیک رو توی یک صفحه ببینم؟
البته برای save کردن توی pc می خوام. اگه راه دیگه ای هم داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

ario
June 6th, 2007, 19:53
چرا تاپيك هاي " ‌آگهي لك لك " و " كتاب بنياد هاي اقتصادي در بازار ارز " كه در قسمت آگهي ها بودند را نميتوانم پيدا كنم؟!!! پاك شده اند؟!!!!

S_K_H
June 8th, 2007, 23:40
سلام خدمت مدیران عزیز سایت سرمایه
می خواستم پیشنهاد بدم یک خط در بالای صفحه در کادر اصلی فروم قرارداده شود و قیمت ارزهای مهم بصورت LIVE در آن عبور کند تا در هر صفحه ای در سایت که بودیم بتوانیم در بالای صفحه از آخرین قیمت ارزهای مهم هم مطلع باشیم . به زیبایی بیشتر سایت هم کمک می کند .
:)
شادباشید

Reza
June 9th, 2007, 08:43
چرا تاپيك هاي " ‌آگهي لك لك " و " كتاب بنياد هاي اقتصادي در بازار ارز " كه در قسمت آگهي ها بودند را نميتوانم پيدا كنم؟!!! پاك شده اند؟!!!!
با سلام
بعید می دونم پاک شده باشند. اما ممکن است چند تاپیک با هم ادغام شده باشند. (در تالار "آگهی" هر کاربر می تواند تنها یک تاپیک برای تبلیغات داشته باشد)

Reza
June 9th, 2007, 08:46
سلام خدمت مدیران عزیز سایت سرمایه
می خواستم پیشنهاد بدم یک خط در بالای صفحه در کادر اصلی فروم قرارداده شود و قیمت ارزهای مهم بصورت LIVE در آن عبور کند تا در هر صفحه ای در سایت که بودیم بتوانیم در بالای صفحه از آخرین قیمت ارزهای مهم هم مطلع باشیم . به زیبایی بیشتر سایت هم کمک می کند .
:)
شادباشید
با سلام

این کار موجب سنگین شدن صفحات سایت میشه. لذا از انجامش صرفنظر کردیم.

با تشکر

ario
June 9th, 2007, 11:15
با سلام
بعید می دونم پاک شده باشند. اما ممکن است چند تاپیک با هم ادغام شده باشند. (در تالار "آگهی" هر کاربر می تواند تنها یک تاپیک برای تبلیغات داشته باشد)
تاپيك "‌ كاپيوتر و اينترنت و... " چطور ؟ ‌:huh: اين كه در تبليغات نبوده كه ادغام شده باشه!!!! اگر كه وجود داره لطفا" لينكش را قرار بديد...

Reza
June 9th, 2007, 11:27
تاپيك "‌ كاپيوتر و اينترنت و... " چطور ؟ ‌:huh: اين كه در تبليغات نبوده كه ادغام شده باشه!!!! اگر كه وجود داره لطفا" لينكش را قرار بديد...
تاپیک مورد نظر شما: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843
چرا از امکان جستجو استفاده نمی کنید؟

smhsh
June 9th, 2007, 16:29
سلام.
می تونم تمام پستهای یه تاپیک رو توی یک صفحه ببینم؟
البته برای save کردن توی pc می خوام. اگه راه دیگه ای هم داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
آقا من چه کار کنم؟ راهی داره یا نه؟

ario
June 9th, 2007, 18:15
تاپیک مورد نظر شما: [Only registered and activated users can see links]
چرا از امکان جستجو استفاده نمی کنید؟
سرچ كرده بودم...
الان هم , هم كامپيوتر را و هم اينترنت را سرچ ميكنم ولي فقط يه سري از تاپيك هاي قديمي ميان... :huh:

بگذريم... لابد فروم با من لج كرده... ! :blink:

Reza
June 10th, 2007, 14:14
سرچ كرده بودم...
الان هم , هم كامپيوتر را و هم اينترنت را سرچ ميكنم ولي فقط يه سري از تاپيك هاي قديمي ميان... :huh:

بگذريم... لابد فروم با من لج كرده... ! :blink:
همانطور که می دانید، در صفحه کلید دو حرف "ی" وجود دارد:
1- "ی"
2- "ي" (به نقطه های زیر این حرف توجه کنید)
در ویندورز xp یکی از این حروف بوسیله کلید D و دیگری بوسیله Shift+X تایپ می شوند.
در عنوان تاپیک مذکور از حرف "ی" استفاده شده. اما شما در جستجو از حرف "ي" استفاده کردید. لذا تاپیک مورد نظر شما پیدا نشد.

تفاوت این دو حرف، در نتایج جستجو بوسیله گوگل نیز تأثر گذار است.

برای حرف "ک" نیز دو کاراکتر متفاوت وجود دارد.

با تشکر

rahnemoonsarmaye
June 10th, 2007, 14:31

با سلام،
جناب آریو تاپیک بنیادهای اقتصادی در بازار ارز در تاپیک خدمات رهنمون سرمایه ادغام شده است.
چون در آن تاپیک من شماره تماس و آدرس دفتر را داده بودم آقا رضا گفتند نمی شود به عنوان یک تاپیک جداگانه فرهنگی در نظر گرفت.
من قوانین را درست مطالعه نکرده بودم. اشتباه از طرف من بود.:blush: :blush: به همین دلیل تاپیک ادغام شده است.
نام جدید : "خدمات رهنمون سرمایه"
فکر می کنم برای تاپیک آگهی های لک لک هم همین ماجرا پیش آمده.
موفق باشید.

Kaufmann
July 9th, 2007, 20:16
با سلام
تاپیکFree Ebooks یکی از تاپیکهای ارزشمند این فروم می باشد و طبیعتا مورد توجه تازه واردان و قدیمی های این سایت است. گذشت زمان موجب حجیم شدن این تاپیک و بسیاری از لینک های آن نیز به مرور زمان غیر فعال شده است
از مدیریت فروم خواهش می کنم چنانچه پیشنهادات زیر را برای ساماندهی این تاپیک عملی می دانند آنها را عملی کنند
1-در این تاپیک پستهای بسیاری وجود دارد(مانند درخواست کاربران برای یک کتاب جدید) که پس از گذشت مدت زمانی و پاسخ سایر کاربران و رفع نیاز کاربر اول دیگر حاصلی جز حجیم کردن این تاپیک و مشکل کردن جستجو برای خوانندگان آینده این تاپیک ندارد
چنانچه ترتیبی برای ویرایش این گونه پستها اتخاذ شود(اگر اشتباه نکرده باشم نرم افزار ویبالتین این اجازه را می دهد که این پستها به آرشیو منتقل شوند)این امر موجب سبک شدن تاپیک و راحتتر شدن جستجو برای کاربران خواهد شد.
2- حذف لینکهای مرده از تاپیک
3- جمع آوری لینک کتابهایی که از نظر اموزشی و ... از اهمیت بیشتری برخوردار هستند در یک پست مرجع (مثلا پست اول) به این ترتیب کاربران در کمترین زمان ممکن به فایل مورد نظر دسترسی پیدا می کنند
4- ایجاد یک نظر سنجی در این تاپیک تا دوستان با تجربه موثرترین کتاب در هر زمینه را(از مدیریت سرمایه گرفته تا...)از بین کتابهای به اشتراک گذاشته شده در این کتاب انتخاب کنند که نتیجه این نظر سنجی هم برای کاربران تازه وارد و هم برای کاربران قدیمی می تواند مفیدباشد و هم روح تازه ای به این تاپیک قدیمی و ارزشمند می بخشد
5- اگر امکان اختصاص فضایی برای آپلود کردن فایلهای موجود به صورت دائمی در سایت موجود است و این امر از نظر کپی رایت و ***** ([Only registered and activated users can see links]*****) سایت را دچار مشکل نمی کند انجام این کار باعث ایجاد یک کتابخانه منحصر به فرد در فروم خواهد شد که در این صورت سایر مشکلات این تاپیک نیز به خودی خود حل خواهد شد
بخوبی می دانم که ممکن است بخاطر مشکلات فنی و غیره عملی کردن بعضی و یا حتی هیچکدام از پیشنهادات فوق ممکن نباشد با این وجود از مدیریت فروم به خاطر صرف وقت و بررسی پیشنهادات تشکر می کنم
ارادتمند

کاوفمان

kamal2006
July 14th, 2007, 04:42
با عرض سلام

دنبال یه تاپیک در مورد کمپانی سوئیس کش swiss cash میگشتم که قبلا تو یکی از تالارها بود. دقیق نمیدونم کدوم تالار.
ولی انگار حذف شده.
آیا حذف شده؟ ادغام شده؟ منتقل شده؟

جستجو هم کردم ولی نبود.

ممنون