PDA

View Full Version : انتقادها و پيشنهادها

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Sohrab_K
July 5th, 2008, 12:21
سلام

ضمن تشکر از فعالیت مدیران کلیه تالارها که بدون چشمداشت برای مجموعه وقت صرف میکنند ، یک تقاضا دارم ...

احتمالا شده که خونه نباشید و بیاید ببینید از اداره آب، برق ، گاز ... اومدن کنتورتون رو بنویسند ؛ خونه نبودید و یک یادداشت چاپی گذاشتند که خودتون زنگ بزنید یا حضورا کارکردتون رو اعلام کنید و .
این یادداشتها معمولا با این کلمه شروع میشه :

اخطار

من خودم که اینارو میبینم اعصابم خورد میشه . احساس میکنم مگه چه جرمی کردم که از این کلمه در موردم استفاده میشه !؟!!

چون فکر میکنم این کلمه زمانی کاربرد داره که طرف دیگه خیلی جرمش سنگین باشه . مثل اینا که تو فیلما به گروگانگیره میگن: اخطار ، شما در محاصره هستید . خودتون رو تسلیم کنید ! :happy:;)

اینا رو گفتم که صحبت اصلیم رو مطرح کنم .

مدیرای عزیز معمولا برای هر اتفاق کوچکی از این کلمه استفاده میکنند .
من کاربر صفر کیلومتر هم که یه پست زدم و میرم میام مبینم برام اخطار نوشتن ؛ اونم گاها تو خود فروم و نه خصوصی ، ضمن اینکه شاید بهم بربخوره ؛ احساس کنم توی جمع تحقیر شدم ، بهم از بالا نگاه شده و ...گذشته از همه اینا ؛ اگر یخورده هم حساس باشم و در مقام دفاع و اثبات به حق بودن خودم بربیام که واویلاست . از کاه کوه درست میشه و خودش میشه یک مشکل جدید .

خواهشم این هست که از کلمات مناسبتری مثل "توجه" ؛ " یادآوری" ؛ "نکته" و .... استفاده بشه . قول میدم تاثیر مطلوبتری خواهد داشت .

کاری که فکر میکنم آقا رضای عزیز بر خلاف گذشته الان اونرو کم و بیش انجام میدند و بنده همین 2 روز پیش به خاطر این موضوع ازشون قدردانی کردم :)

سرافراز باشید ...

szh.1367
July 5th, 2008, 12:47
اقا رضا سلام

در بالای سایت متنی اضافه شده به نام " قوانین سایت سرمایه " اما زمانی که روی ان کلیک می کنید به صفحه اول سایت می اید لطفا لینک صفحه مربوط به قوانین سایت را به این متن اضافه کنید

با تشکر از مدیر محترم سایت

masood22
July 5th, 2008, 13:55
در تاپیک زیر:
[Only registered and activated users can see links]
من یک هفته پیش پستی دادم که نمی دونم مدیرها خواندند یا نه. فکر کنم جاش اینجا باشه تا بگم(تکرار کنم).

در تالار عمومی فارکس(احتمالا همچنین تالارهای دیگر ) تاپیکهایی هست که باید برود بخش آگهی یا تالارهای دیگر یا حذف شود. چون قدیمی هستند مدیران رغبتی به توجه به آنها ندارن معمولا . ولی چون من مشغول مرور آنها هستم می توانم لیست بدهم برای انتقال و حذف.

حالا که دوستان این همه مطالب خوب نوشتند من هم کمکی بکنم.
این کار برای جلوگیری از اتلاف وقت کاربران است.
البته اختیار با مسئولین است. من فقط پیشنهاد دادم.
اگر موافقت شد با پیام خصوصی کار را دنبال کنیم.

masood22
July 5th, 2008, 14:24
یک پیشنهاد دیگر هم دارم:

من با نرم افزارهای دانلود کننده حدود 2000 تاپیک فروم را دانلود کردم.10 تاپیک به عنوان نمونه آپلود می کنم(البته آرشیوه نه خود تاپیک-یعنی سفیده):
می توانم CD آن را پست کنم تا در اختیار کاربران قرار گیرد.

چیزی بین صد تا 200 مگاست.

و می توانم ئی بوکهای فارسی که از این فروم دانلود کردم را هم کنارش بیافزایم. و همچنین تعداد زیادی ebook انگلیسی. دویست سیصد مگا هستند این کتابها.

جمعا یک CD مفید میشه برای کاربران مخصوصا کاربران دیال آپی.

من هیچ منفعت مادی از این کار نمی خواهم. فقط قصدم کمک به هموطنان است . فقط آدرس پستی را به من بدهید.

masood22
July 5th, 2008, 18:55
یک پیشنهاد هم دارم:
اگر میشه دیدن عنوان ((تالار اعضا)) را هم بردارید(برای زیر 30 پستی ها). فعلا که زیر 30 پستی ها داخلش نمی توانند بروند. و رویت عنوانش ناخودآگاه باعث زدن پستهای بی مورد می شود.

من چون در پست قبل 30 پست شدن از منظر یک تازه وارد این را عرض می کنم.

Reza
July 5th, 2008, 21:58
اقا رضا سلام

در بالای سایت متنی اضافه شده به نام " قوانین سایت سرمایه " اما زمانی که روی ان کلیک می کنید به صفحه اول سایت می اید لطفا لینک صفحه مربوط به قوانین سایت را به این متن اضافه کنید

با تشکر از مدیر محترم سایت
با سلام

این قسمت هنوز بطور کامل پیاده سازی نشده. بزودی تکمیل خواهد شد.

با تشکر

Reza
July 5th, 2008, 21:59
در تاپیک زیر:
http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3019
من یک هفته پیش پستی دادم که نمی دونم مدیرها خواندند یا نه. فکر کنم جاش اینجا باشه تا بگم(تکرار کنم).

در تالار عمومی فارکس(احتمالا همچنین تالارهای دیگر ) تاپیکهایی هست که باید برود بخش آگهی یا تالارهای دیگر یا حذف شود. چون قدیمی هستند مدیران رغبتی به توجه به آنها ندارن معمولا . ولی چون من مشغول مرور آنها هستم می توانم لیست بدهم برای انتقال و حذف.

حالا که دوستان این همه مطالب خوب نوشتند من هم کمکی بکنم.
این کار برای جلوگیری از اتلاف وقت کاربران است.
البته اختیار با مسئولین است. من فقط پیشنهاد دادم.
اگر موافقت شد با پیام خصوصی کار را دنبال کنیم.
اگر تاپیکهایی در تالار نامناسب قرار دارند، لطفا اعلام کنید تا جابجا شوند. اما حذف تاپیکهای قدیمی در دستور کار نیست.

با تشکر

Reza
July 5th, 2008, 22:01
یک پیشنهاد هم دارم:
اگر میشه دیدن عنوان ((تالار اعضا)) را هم بردارید(برای زیر 30 پستی ها). فعلا که زیر 30 پستی ها داخلش نمی توانند بروند. و رویت عنوانش ناخودآگاه باعث زدن پستهای بی مورد می شود.

من چون در پست قبل 30 پست شدن از منظر یک تازه وارد این را عرض می کنم.

تا جایی که یادمه تنظیمات رو طوری انجام دادم که عنوان تالار هم برای اعضای کمتر از ۳۰ پست نمایش داده نشه. اگر غیر از اینه لطفا دوستان اعلام کنند.

masood22
July 5th, 2008, 22:08
اگر تاپیکهایی در تالار نامناسب قرار دارند، لطفا اعلام کنید تا جابجا شوند. اما حذف تاپیکهای قدیمی در دستور کار نیست.

با تشکر

منظور من حذف تاپیکهای قدیمی نبود. بلکه منظورم تاپیکهایی بود بدون هیچ محتوایی که فکر کنم باید حذف بشود. آدرس می دهم خودتان نظر بدهید.

اما تاپیکهای زیادی هست که باید به تالارهای دیگر برود. چون دقیقا مناسب تالار دیگر است. مثلا آگهی و تبلیغ است.

من با پیام خصوصی آدرسها را خواهم فرستاد.

ممنون از توجه.

وحید سلیمانی
July 6th, 2008, 09:37
سلام آقا رضا

من کجا میتونم اطلاعات بیشتری راجع به نحوه دادن اعتبار کسب کنم؟و آمار اعتبار های خودم رو

چطوری می تونم ببینم؟

Reza
July 6th, 2008, 21:42
سلام آقا رضا

من کجا میتونم اطلاعات بیشتری راجع به نحوه دادن اعتبار کسب کنم؟و آمار اعتبار های خودم رو

چطوری می تونم ببینم؟
با سلام

بزودی در مورد نحوه کار این سیستم توضیح می دم. فعلن می تونید به این لینک (http://www.vbulletin.com/docs/html/reputation) مراجعه کنید.

با تشکر

masood22
July 7th, 2008, 17:20
درخواست برگرداندن حق ادیت به کاربران

آیا این حق کاربر هست یا نه؟
اگر بله فورا حق ادیت را برگردانید. و اگر نه دلایل کاملا قوی من می خواهم.

مصالح توجیه است. اصلا مصلحت ها را نمی خواهم بگویید.
از لحاظ حقوقی آیا من حق ندارم نوشته خود را ادیت کنم؟ منتظر جواب هستم.

oomiidd
July 7th, 2008, 18:46

سلام

دوست عزیز نمی دونم منظورتون چیه مگه شما نمی تونید پستها خودتون رو ویرایش کنید که این تاپیک رو باز کردید؟ یه بار امتحان بفر مائید

و اگر مشکلی هست می تونستید با در میون گذاشتن اون با مدیران مشکل رو پیگیری و حل کنید دیگه نیازی به تاپیک جدید نیست

پ.ن: از مدیران خواهش می کنم در صورت صلاحدید این تاپیک حذف گردد

masood22
July 7th, 2008, 18:51
نه امید جان نمی توانم ادیت کنم. بعد شاید نیم تا یک ساعت دکمه ادیت محو می شود.

arash central
July 7th, 2008, 19:01
برادر

ادیت حذف میشه چون این احتمال وجود داره که شما مثلا بعد از چند دقیقه نظرت برگرده و یا از این بد تر اتفاق بیفته .
مثلا حرفی زدی که نباید میزدی و یا توهینی بکنی و از این دست.... آرشیو میشه !!!
ادیت فعلی به خاطر حذف خطاهای احتمالی در تایپ هست . نه اینکه حالا یه چیزی بگی 2 ساعت بعد نظرت عوضشه .

oomiidd
July 7th, 2008, 19:01
نه امید جان نمی توانم ادیت کنم.

دوما شما چکار با حذف تاپیک دارید؟ سمتی اینجا دارید؟

با سلام

نه قربان من هیچ سمتی در این فروم ندارم دقیقا مثل شما

همون طور که میشه تاپیک جدید ایجاد کرد همون طور هم میشه در خواست کرد که تاپیکهای موازی یکی بشه که حالا بدلایل مختلف ( مثل اینکه دوستی ندونه تاپیکی برای انتقاد و پیشنهاد یا پیگیری مشکل وجود داره و تاپیک جدید ایجاد کنه که خب این باعث عدم انسجام و پراکندگی میشه و مشکل ساز و یا اینکه هر کسی برای هر سوالی هر چند مشابه ایجاد تاپیک بکنه در نظر بگیرید 20 نفر یه مشکل دارند و هر 20 نفر بخواهند هر کدوم یه تاپیک ایجاد کنند و مدیران هم مجبور باشن به همه جواب بدهند فکر می کنم معقولانه تر اینه که همه در قسمت انتقاد و پیشنهادات طرح سوال و پیگیری نمایند به نظر شما این طور نیست ؟)

پ.ن : الان که به پست شما نگاه کردم دیدم شما پستتون رو ویرایش کردید پس هم بلدید و هم حق ویرایش دارید و خب طبق قوانین فقط زمان خاصی برای ویرایش در نظر گرفته شده که قبلا این زمان کمتر هم بود و اقا رضا با در نظر گرفتن در خواست دوستان اونو بیشتر کردن

در مورد اضافه شدن قسمت دوم پستتون چشم ما می ریم دنبال کارمون امری باشه قربان؟

ممنون

m.shekaarian
July 7th, 2008, 19:04
بازم حاشیه در اثر عدم اطلاعات کافی
من نمیدونم تا کی میخ واهیم به این حاشیه ها در این فروم ادامه دهیم

masood22
July 7th, 2008, 19:05
جواب به آقا امید:
من معتقدم تا ابد حق ویرایش پست(های خودم) با من است.

oomiidd
July 7th, 2008, 19:19
جواب به آقا امید:
باز هم که در کار دیگران دخالت کردید. مدیر هر تالار مسئول نظم آنجاست. من دلیل دارم برای زدن تاپیک جدید. که اگر مدیر تالار پرسید بهش میگم.

دوما: من معتقدم تا ابد حق ویرایش پست(های خودم) با من است.

با سلام

دوست عزیز همون طور که شما می تونید یه نظری بدهید ( در تاپیک عمومی ) من و دیگران هم حق مخالفت یا موافقت با اون نظر رو داریم و این دخالت در کار دیگران نیست اینجا وبلاگ شخصی فرد نیست ( مگه شما پیغام خصوصی دادید که اجازه نظر دادن از دیگران گرفته بشه )

من هم از مدیر تالار خواستم تا در صورت صلاحدید حذف کنند

با تشکر و اردات

masood22
July 7th, 2008, 19:30
امید جان شما استاد بنده هستید و من دیگر با شما بحث نخواهم کرد.
اگر ناراحتی برای شما ایجاد کردم معذرت می خواهم. من هم ابدا ناراحت نیستم. اجازه دهید به موضوع اصلی بپردازیم.

masood22
July 7th, 2008, 20:19
در جواب این درخواست من(برای ادیت)یکی از مسئولین به من نوشته(با پیام خصوصی) چرا مطلب مفید ندارید و چیزهای نامناسبی که اینجا نمی گم.

اولا مطلب مفید دارم. اگر درست نگاه می کردید چند پست مفید دارم.
دوما من می خواهم پستهای تخصصی خود را شروع کنم ولی اگر نتوانم ادیت کنم که نمیشه. به این ابزار نیاز دارم. تازه اگر نیاز نداشته باشم حق من است.

اگر کاربرانی این ابزار را برای خود مضر می دانند بهشان ندهید. برای من ابزار لازم است و مفید و حق من هم هست.

Mazdak Parsian
July 7th, 2008, 20:49

از نظر حقوقی، وقتی شما مطلبی را در یک جمع یا رسانه عمومی مطرح می‌کنید ، حق دارید با قبول اصل مطلب گفته شده به اصلاح آن بپردازید.

اما شما نمی‌توانید مطلبی که قبلاً طرح نموده‌اید را کاملاً تغییر دهید. ( شما می‌توتنید با نقل قول نوشته قبلی خود ، در پستی دیگر به اصلاح آن مبادرت ورزید)

ابن‌کار، همانی‌است که در رسانه‌ها با عنوان " تکذیب می‌کنم" مطرح می‌شود. اما اگر سابقه وجود داشته باشد ( دست‌خط، امضاء، نوار صوتی یا تصویری و... ) این امکان میسر نخواهد بود.

امکان ویرایشی که هم‌اکنون در این سایت ( به‌جز مبحث سیگنال‌ها) وجود دارد ، تنها به‌خاطر اصلاح غلط‌های نوشتاری است . نه تغییر کلی یا حذف کامل نوشته.

موفق باشید

masood22
July 7th, 2008, 21:03
مزدک جان ممنون که نظر خود را گفتید. در مورد رسانه و جمع حق با شماست. ولی در مورد فرومها فکر نمی کنم صادق باشد. اگر دوستان فروم معروفی می شناسند که حق ادیت ندارد لطف کنند. فکر کنم خیلی کمک کند.

Hamed2420
July 7th, 2008, 21:12
دوما من می خواهم پستهای تخصصی خود را شروع کنم ولی اگر نتوانم ادیت کنم که نمیشه. به این ابزار نیاز دارم. تازه اگر نیاز نداشته باشم حق من است.

با سلام

پیشنهاد میکنم در هنگامی که مطالب تخصصی خودتون رو شروع کردید، بر روی نوشتار خود کنترل کامل رو داشته باشید و ابتدا چرکنویس کنید مطالب رو بعد از مطالعه چند باره، پست های خودتون رو ارسال کنید. مطمئن باشید با این روش نیاز شما به ادیت مطالبتون به حداقل میرسه.

اگر باز هم مشکلات ویرایشی داشته باشید، مطمئن باشید با در میان گذاشتن با مدیران تالار ها به اهداف خود خواهید رسید.

موفق باشید

masood22
July 7th, 2008, 21:21
با سلام

پیشنهاد میکنم در هنگامی که مطالب تخصصی خودتون رو شروع کردید، بر روی نوشتار خود کنترل کامل رو داشته باشید و ابتدا چرکنویس کنید مطالب رو بعد از مطالعه چند باره، پست های خودتون رو ارسال کنید. مطمئن باشید با این روش نیاز شما به ادیت مطالبتون به حداقل میرسه.

اگر باز هم مشکلات ویرایشی داشته باشید، مطمئن باشید با در میان گذاشتن با مدیران تالار ها به اهداف خود خواهید رسید.

موفق باشید

حامد جان ممنون که محبت کردید به من توجه کردید. فرمایشات شما همه درست است ولی راستش را بخواهید اگر من 500 پست بزنم دائما در حال ادیت 500 پست هستم.

Hamed2420
July 7th, 2008, 21:40
مسعود خان یک بار دیگر هم این مبحث بوجود آمده بود و از آقا رضا خواستیم که حق ادیت رو بیشتر کنند اما با توجه به وجود تالار سیگنال ها و همچنین مطالبی که دوستان در بالا اشاره کردند این کار نشدنی است. از آقا رضا خواستیم که بجز تالار سیگنالها زمان ادیت رو افزایش بدهند که این کار هم از نظر قابلیت های ویبولتین قابل اجرا نیست.

مبحث تکراری است و به نظرم به خاطر یک نفر نمیشه قوانین رو تغییر داد مگر اینکه شما شروع به اجرای برنامه هاتون بکنید و مدیران سایت با دیدن فعالیت و یا ارزش آموزش جنابعالی، شما رو به سمت مدیر تالار انتخاب کنند.

به هر حال تا آن زمان مطمئن باشید که مدیران تالار ها به شما کمک خواهند کرد. فقط اینکه این شما هم باید حداکثر تلاش خود را برای نوشته های بی نیاز از ویرایش بکار ببندید.

ارادتمندم

yaser_rashidi
July 8th, 2008, 09:24
سلام

دوستان مطمئن باشيد كه هيچ حقي بي‌خود محدود نميشود و حتما دليلي داشته كه مدت زمان اديت پستها محدود شده است. من فكر مي‌كنم درصد خيلي كمي از دكمه "پيش نمايش" كه پايين صفحات هست، استفاده ميكنند يا حتي از وجودش با خبرند! اين گزينه براي ديدن شكل و شمايل پست(مخصوصا وقتي عكس يا كدي در متن هست) بكار مياد. قاعده بر اينه كه قبل از ارسال يك نگاه دوباره به پست بياندازيد، سبك سنگين بكنيد و بعد ارسال كنيد. امكان ويرايش پس از ارسال براي وقتي كه يك اشتباه سهوي اتفاق افتاده، گذاشته شده و اون هم به مدت محدود هست. كلا در هيچ فرومي معمول نيست كه زمان اديت رو بي‌نهايت در نظر بگيرند و مدت زمان هم بسته به نوع محتوا و صلاحديد مديران سايت متفاوت هست. در سايت سرمايه بخاطر معضلاتي كه ممكن بود در بخش سيگنالها بوجود بياد، اين زمان 30 دقيقه انتخاب شده كه بنظر مناسب ميرسه. در عين حال اگر پس از گذشت زمان 30 دقيقه مشكل جدي با يك پست(خودتون) داشتيد ميتونيد از مديران سايت درخواست كنيد(از طريق report يا PM) كه به درخواستتون رسيدگي بشه.

موفق باشيد
................................
رشيدي

بهزاد اقبالی
July 8th, 2008, 15:31
سیستم اهداء اعتبار چیست و چگونه میتوان به شخصی اعتبار داد؟

kia16384
July 8th, 2008, 15:52
با سلام
خواهشمندست با توجه به اینکه برداشته شدن سیستم تشکر از قسمت موضوع ازاد باعث بی رونقی انجمن موضوع ازاد ونهایتا نابودی سایت خواهد شد لذا تقاضا میشود سیستم را به حالت اولیه برگردانید
پ ن :میدونم تاپیک جدیدی برای همین قضیه باز کردین ولی نمیدونم چرا دوست دارم این مطلب رو اینجا بنویسم

باتشکر واحترام

SaRve
July 9th, 2008, 13:52
يه سوالي برام پيش اومده
جناب مرادي
مجموع پست ها 57
مجموع پستهاي تشكر شده 72
:blink:
شايد پستهاي تضعيف روحيه ايشون رو به حساب نمياريد :p

Gh.Saeadian
July 9th, 2008, 15:13
این مورد بدلیل حذف پست های تالار آزاد بوده که آمار تشکرهای اون باقی مونده!!!
به آمار اکثر دوستان که نگاه کنید این امر رو می بینید. (نمونه اون خودم)
موفق باشید

lastnight19
July 11th, 2008, 13:55
بنظر من اسم تالار موضوعات عمومی رو به تالار موضوعات اسلامی و مذهبی تغییر بدیم، چون اکثر تاپیک ها در مورد موضوعات مذهبی اسلامی هست، مثل صحیفه سجادیه، امام حسین، حضرت علی و ...

نمی دونم من درست متوجه نمی شم یا قضیه چیز دیگه ای هست، که توی قوانین نوشته بحث در مورد موضوعات مذهبی ممنوع ولی هر ماه حداقل یک یا دو تا تاپیک با عناوین مذهبی زده می شه.

Leprechaun
July 11th, 2008, 15:27
بنظر من اسم تالار موضوعات عمومی رو به تالار موضوعات اسلامی و مذهبی تغییر بدیم، چون اکثر تاپیک ها در مورد موضوعات مذهبی اسلامی هست، مثل صحیفه سجادیه، امام حسین، حضرت علی و ...

نمی دونم من درست متوجه نمی شم یا قضیه چیز دیگه ای هست، که توی قوانین نوشته بحث در مورد موضوعات مذهبی ممنوع ولی هر ماه حداقل یک یا دو تا تاپیک با عناوین مذهبی زده می شه.

بله كه بحث ممنوع ... امروز مي خوايد بحث كنيد، فردا لابد مي خوايد سئوال هم بپرسيد، پس فردا مي خوايد اظهار عقيده هم بفرمائيد، بعدش لابد نوبت چند و چون ها و انتقادها و انكار و ... است ... آقا مگر نميدانيد كه مرغ يك پا بيشتر ندارد.
اما پيشنهاد بنده ... تاپيك هائي با موضوعات فوق بدليل مباحث كاملا تخصصي در روش معامله براي آخرت بايد در تالار سيستمها زده شوند.( با عرض پوزش از مدير محترم تالار)

پ.ن:
1. البرز جان كمي هم مثبت انديش باشيد، فقط منفي ها كه نميشود عزيز جان!!! گيرم كه بحث ممنوعه... تعريف، تمجيد، مدح، ثنا، رسا، نوحه، روضه كه آزاده اخوي.

2. فكر كنم بازم بازار داره ميره برا رنج شدن ;)

Leprechaun
July 11th, 2008, 15:41
تكرار...

lastnight19
July 11th, 2008, 16:53
من صحبت در مورد اینکه چرا بحث نمی شه یا چرا می شه نیست، فقط پیشنهاد دادم، بنظر من اگه اسم تالار رو عوض کنیم خیلی بهتره باعث سردرگمی هم نمیشه.

کلاً من در مورد موضوعات مذهبی با کسی بحثی ندارم هرکس عقیده خودش رو داره و محترمه، فقط برام سئوال بود که چرا وقتی نوشته راجبه موضوعات مذهبی بحث و صحبت نشه چرا ما اینقدر تاپیک مذهبی داریم و آقا حامد گل هم هیچ کدوم رو حذف نمی کنه، فقط می خواستم بدونم جهت اطلاع خودم ولاغیر.

Hamed2420
July 11th, 2008, 20:54
با سلام

طبق قوانین تالار موضوعات عمومی :

1- هرگونه بحث و پیگیری مطالب سیاسی و دینی و همچنین ارسال هرگونه مطلب قومیتی خلاف قانون شماره 8 سایت سرمایه است و اینگونه مطالب به محض مشاهده، بدون ارائه دلیل (طبق بند 17 قوانین سایت) حذف خواهند شد و با کاربران خاطی برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.

طبق قوانین افتتاح اینگونه تاپیک ها و ارسال پست هایی که حالت بحث، توهین و یا فشار ذهنی نداشته باشند، ایرادی نداره ولی هرگونه پست در مورد قومیت های مختلف به سرعت حذف خواهند شد.

از تمامی دوستان هم تقاضا میکنم که به محض دیدن هرگونه بحث و جدل در مورد مذهب و سیاست و یا پست ها قومیتی، پست مورد بحث را به مدیران سایت گزارش کنید.

با تشکر

AmirBabak
July 11th, 2008, 21:11

خدمت داداش گلم سلام عرض میکنم
قابل توجه شما و کلیه دوستانی که درجا دکمه تشکر را بمنزله تایید صحبتهای شما میفشارند !

لازم به ذکر است که تا این لحظه (نه شب 21 تیر 87) کلاً 783 تاپیک در بخش آزاد رقم خورده است.
از این 783 تا، تنها 30 تاپیک زیر اسلامی است:

یا ابا صالح المهدی ادرکنی
شب آرزوها (لیلة الرغائب)
فضائل علی(ع)
استفتائیه در مورد بازار فارکس
صحیفه سجادیه
فارکس در رادیو معارف
شهادت حضرت فاطمه تسلیت باد
نون حلال
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورا تسلیت باد
مناجات و نیایشها
محرم و نوحه خوانی
((طرح ختم صلوات))
عيد سعيد فطر
بيان فضايل و ابعاد شخصيتي علي ع
اگه مهدی فاطمه رو ببینید اولین جمله ای که به ایشون می گید چی هست ؟
دعا و نيايش
سوال درباره عید مبعث و شب قدر؟
ارتحال آیت الله فاصل لنکرانی تسلیت باد.
ولادت حضرت محمد ( ص ) مبارک باد
عید غدیر خم مبارک
ترتيل « قرآن مجيد » با صداي « شاطري »
سالروز شهادت امام معصوم علیه السلام تسلیت باد
شهادت امام جواد علیه السلام تسلیت باد
ميلاد «‌ ولي عصر » مباركباد
توبه
ميلاد امام زمان(عج)مبارك باد.
يك سوال شرعي
صدای زيبای اذان
شرح زيارت جامعه‌ى كبيره (۱)
شرح زيارت جامعه ي كبيره (۲)

3 تاپیک هم کلاً در مورد خداوند است نه اسلام!
هر روز به سوی تو می آیم
سلام خدا
تصاویری از قدرت خدا

یعنی حدوداً 4% از تاپیکهای بخش آزاد ، مذهبی و اسلامی است!!

حالا باز هم اصرار به تغییر نام بخش دارید!؟

rasoulg
July 12th, 2008, 00:59
به این می گویند: جواب با تحقیق
به امید روزی که ما هم سعی کنیم جواب هر چیزی را با تحقیق و استدلال دقیق بدهیم.

lastnight19
July 12th, 2008, 09:43
جناب امیر بابک عزیز، اصولاً تاپیک هایی که از صفحه اول و دوم هر تالاری در سایت سرمایه رفتند از دل و دیده اعضای سرمایه هم برفتند، من هروقت وارد تالار موضوعات عمومی می شم می بینم که تاپپیک مذهبی زیاده (حالا حتماً شما می رید می شمرید می گید که فلان قدر تاپیک غیر مذهبی بود 3 یا 4 تا مذهبی) ولی من صحبتم اینه که چرا وقتی یه موضوعی ممنوعه باید اینقدر در موردش صحبت بشه هیچ کس هم چیزی نگه.
اگه آزاده پس هرکس هرچیزی که دلش خواست بیاد بگه و هر تاپیکی هم که خواست بیاد بزنه ولی در موردش بحث نکنه آقا حامد که می فرمایند بحث ممنوعه و تاپیک زدن آزاده یعنی می شه من بیام و هر عقیده ای که داشتم رو بصورت تاپیک عنوان کنم ولی بحثی در موردش نکنم؟
دوستان عزیزی که موافق تاپیک های مذهبی هستند، زدن تاپیک اسلامی و مذهبی در تالار موضوعات عمومی براساس قوانین سایت ممنوعه، حالا چون بدلیل اینکه ما هنوز بعد از 30 سال هنوز انقلاب جمهوری اسلامی ایران هستیم و کلمه "انقلاب" رو یدک می کشیم در حالی که انقلاب و جنگ تموم شده (البته اینکه ما هنوز در شرایط بحرانی انقلاب هستیم برکسی پوشیده نیست) دوستان اگر تاپیکی در زمینه های مذهبی زدند شاید باعث دوام و قدرت سایت سرمایه بشه که خوب این بد نیست.
ولی دوستان توجه بفرمایند که از اولین اصول دین مبین اسلام رعایت قوانین و احترام گذاشتند به اصول و قوانینی هست که در هر جامعه ای مانند سایت سرمایه تصویب می شه و برقراره، پس با رعایت قوانین و احترام گذاشتن به اصول به دین اسلام احترام بگذارید و ثابت کنید که مسلمان واقعی هستید.

پ . ن . :دوست عزیز امیر بابک یک پیشنهاد هم برای شما دارم، شما بجای اینکه اینقدر مطالب مذهبی بخونید یه مقدار هم ادبیات فارسی رو بخونید تا از تشبیهات و استعارات و اصول قواعد زبان شیرین فارسی آگاهی پیدا کنید، تا متوجه بشوید که وقتی یه نفر مثل این بنده حقیر صحبت از این می کنه که کل تالار تبدیل شده به صحبت در مورد دین و مذهب منظورش اینه که تاپیک مذهبی زیاده. هرچی باشه زبان مادری ما هنوز فارسی هست، خوشبختانه!!!!!!!!!!!!

economic.finance
July 12th, 2008, 10:48
خدمت داداش گلم سلام عرض میکنم
قابل توجه شما و کلیه دوستانی که درجا دکمه تشکر را بمنزله تایید صحبتهای شما میفشارند !لازم به ذکر است که تا این لحظه (نه شب 21 تیر 87) کلاً 783 تاپیک در بخش آزاد رقم خورده است.
از این 783 تا، تنها 30 تاپیک زیر اسلامی است:

یا ابا صالح المهدی ادرکنی
شب آرزوها (لیلة الرغائب)
فضائل علی(ع)
استفتائیه در مورد بازار فارکس
صحیفه سجادیه
فارکس در رادیو معارف
شهادت حضرت فاطمه تسلیت باد
نون حلال
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورا تسلیت باد
مناجات و نیایشها
محرم و نوحه خوانی
((طرح ختم صلوات))
عيد سعيد فطر
بيان فضايل و ابعاد شخصيتي علي ع
اگه مهدی فاطمه رو ببینید اولین جمله ای که به ایشون می گید چی هست ؟
دعا و نيايش
سوال درباره عید مبعث و شب قدر؟
ارتحال آیت الله فاصل لنکرانی تسلیت باد.
ولادت حضرت محمد ( ص ) مبارک باد
عید غدیر خم مبارک
ترتيل « قرآن مجيد » با صداي « شاطري »
سالروز شهادت امام معصوم علیه السلام تسلیت باد
شهادت امام جواد علیه السلام تسلیت باد
ميلاد «‌ ولي عصر » مباركباد
توبه
ميلاد امام زمان(عج)مبارك باد.
يك سوال شرعي
صدای زيبای اذان
شرح زيارت جامعه‌ى كبيره (۱)
شرح زيارت جامعه ي كبيره (۲)

3 تاپیک هم کلاً در مورد خداوند است نه اسلام!
هر روز به سوی تو می آیم
سلام خدا
تصاویری از قدرت خدا

یعنی حدوداً 4% از تاپیکهای بخش آزاد ، مذهبی و اسلامی است!!

حالا باز هم اصرار به تغییر نام بخش دارید!؟
...............

rahattar
July 12th, 2008, 11:15
من بشخصه انسانی بسیار مذهبی هستم ( و صد البته نه متحجر )
فعالیت 15 ساله در بخش فرهنگی مسجد محله گواه این مطلب است..
اما با نظر آقای lastnight موافقم ... هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... از نام این سایت چنین بر می آید که مربوط به مباحث مالی و اقتصادی است
بهر حال به عقیده بنده مطرح کردن موضوعات مذهبی در اینجا دو آفت دارد :
اول : هر بحثی نیازمند کارشناس مربوط است تا اطلاعات ناصحیح وارد بحث نشود، مخصوصا در موضوعاتی با این سطح حساسیت
دوم : می تواند باعث ایجاد تفرقه و دلخوری بین اعضا شود، همه ما می پذیریم که توانایی های مورد بحث در این سایت فارغ از تمایلات مذهبی افراد است

lastnight19
July 12th, 2008, 11:38
اما با نظر آقای lastnight موافقم ... هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... از نام این سایت چنین بر می آید که مربوط به مباحث مالی و اقتصادی است
اول : هر بحثی نیازمند کارشناس مربوط است تا اطلاعات ناصحیح وارد بحث نشود، مخصوصا در موضوعاتی با این سطح حساسیت
دوم : می تواند باعث ایجاد تفرقه و دلخوری بین اعضا شود، همه ما می پذیریم که توانایی های مورد بحث در این سایت فارغ از تمایلات مذهبی افراد است

من از خوندن پست شما بسیار لذت بردم و خوشحالم که شما چنین نظری دارید.

من خودم انسان دین گریزی و کافری نیستم (البته خیلی مذهبی هم نیستم) ولی با توجه به این موضوع که رادیو، تلویزیون و روزنامه ها و همچنین هر جای دیگه ای که از این کشور پر از مطالب و نوشته های مذهبی است و اینکه بقول دوستمون اینجا یک سایت اقتصادی و مالی هست و اصولاً در کشور عزیزمون ایران نمی شه در مورد این جور مسائل بحث کرد و بحث ممنوعه، این جور پست ها باعث دلخوری اعضاء می شه و این حالت پیش می یاد که یه عده نظرات خودشون رو می گن و یه عده که مخالف هستند هیچی نمی تونند بگویند در نتیجه باعث دلخوری بین اعضاء می شه و بنظر می رسه که یه عده دارند نظرات خودشون رو به دیگران تحمیل می کنند.

economic.finance
July 12th, 2008, 12:09
بسیار زیبا و بجا

Sohrab_K
July 12th, 2008, 14:38
مدیریت محترم سایت

با سلام

من ( نوعی ) یک تازه وارد هستم و بدلیل کم بودن پستهام امکان تشکر ندارم !

سئوالی میپرسم و دوستان بزرگوار جوابی میدهند ... ولی نمیتونم ازشون تشکر کنم ! اگر هم برای تشکر پستی بزنم ، ضمن اینکه نفرین دهها نفر رو برای پست بیمورد به جان خریدم ، برچسب " زدن پستهای بیمورد برای افزایش تعداد پستها" بهم میخوره ! و حتی احتمالا پستم توسط مدیران عزیز حذف بشه ...

از طرفی اگر تشکر نکنم ( تنها کاری که در قبال لطف بی منت دوستان میتونم انجام بدم ) ؛ شاید فرهنگ راهنمایی تازه واردان از بین بره ( چنانچه طی چند ماه اخیر کمرنگ شده و بر خلاف گذشته سئوالات بی پاسخ زیادی در سطح فروم دیده میشه ) .

مساله جالب اینکه احنمالا الان خیلی ها ( در واقع تمام تازه واردها ) مشکل منو دارند ؛ ولی برای تایید صحبت بنده ، امکان تشکراز این پست رو ندارند !!

بگذریم ! درد دلی بود و بس ...

AbarEnsan
July 12th, 2008, 16:21

سلام:)
بنده هم اين موضوع رو به شكل ديگري در اين پست ([Only registered and activated users can see links]) مطرح كردم ولي به دليل شرايط خاص جامعه ما فكر نميكنم فعلا بشه از اين بحثها نتيجه قابل قبولي گرفت.
فعلا با همين روال كه مديران محترم سرمايه پيش گرفته اند ادامه ميدهيم تا......
شايد بودن چنين تاپيكهايي بهتر باشد....شايد.

esitarget
July 12th, 2008, 21:16
آقا من یه چیزی رو متوجه نمیشم! هرکی دوست داره مذهبی کار کنه هر کی دوست داره تخصصی کار کنه چرا اینفدر اینجا همه مثل هوو به تاپیک های مذهبی نگاه میککند!!؟ عجبا!!
اینگار این تاپیکهای مذهبی بدجوری رو اعصاب دوستانه ها نه؟:banana:

tamass4116
July 12th, 2008, 21:54
سلام به همه دوستان و شب بخیر
امروز داشتم توی سایت سرکشی میکردم متوجه شدم ( البته میدونم که همه شاید متوجه شده باشند ) بعضی از تالارها درست شدند و فعال شدند ولی الان دارند خاک می خورند و دوستانی زحمت آن را تا یه جائی کشیدند ولی الان رها شدند وقتی به سایتهای همسایه سرک میکشی میبینی دارند آنجا فعالیت میکنند که حتی اگر دقت کنید تعداد نفراتی که به آنجا سر میزنند از اینجا هم کمتره و ای بسا در آن سایتها فعالیتهای خودشون را بهینه تر کردند توی ذهنم این سوال بوجود آمد که :
- چرا اینجا رها میشه ؟
- چرا روش خودشون را در جای دیگه بهینه میکنند؟
- آیا ما به آنها فرصت اینکار رو در اینجا بهشون نمیدیم ؟
- آیا نگهدارنده خوبی نیستیم ؟
- فقط برامون تولید کنندگی مهمه ( آموزش و راه اندازی و ایجاد انگیزه ادامه )؟
- نگهداری دوستان چقدر برامون مهمه ؟
- عادت ما ایرانیها است که همیشه شکوفا شدن را در جای دیگه جستجو میکنیم ؟
وسوالهای خیلی زیاد دیگر که هنوز برای آن جوابی پیدا نکردم در صورتیکه آقا رضا مدیر محترم هم جوابی به این سوالها میتونه بده خیلی ازش ممنون میشم
با تشکر
پ ن : البته نمیدونم که این صحبتها را میشه بعنوان یک انتقاد گذاشت

Chichest
July 12th, 2008, 22:02
آقا من یه چیزی رو متوجه نمیشم! هرکی دوست داره مذهبی کار کنه هر کی دوست داره تخصصی کار کنه چرا اینفدر اینجا همه مثل هوو به تاپیک های مذهبی نگاه میککند!!؟ عجبا!!

تاپیکهای مذهبی بدجوری رو اعصاب منه :mad:

economic.finance
July 12th, 2008, 23:17
بعضی از دوستان اگر در صحبتهاشون رعایت بعضی نکات رو بکنند از به حاشیه کشیده شدن هر چه بیشتر سایت جلوگیری میشه....دوست عزیز شما اگر بجای اینکه بیاید و با این ادبیات و الفاظ صحبت کنید،می رفتید و دقیق صحبتهای جناب البرز رو می خوندید متوجه میشدید که حرف ایشون و بنده و سایر کسانی که با ما همنظر هستند،این نیست که از تاپیکهایی مذهبی بدمون میاد و یا اینکه روی اعصاب ما هستند(بقول شما)،بلکه صحبت سر اینه که اگر طبق قانون صحبت در مورد مسایل مذهبی و بحث در مرود اونها ممنوع هستش پس چرا این تاپیکهای مذهبی وجود دارند؟؟؟؟...اگرمن هم بیام و نظرم رو در مورد مسایل مذهبی از دریچه دید خودم بیان کنم باز هم اجازه می دهند که تاپیک بزنم؟؟؟؟

امیدوارم که از این به بعد کمی با سعه صدر بیشتر(که از خصوصیات یک مسلمان معتقد محسوب میشه)با مسایل برخورد کنید و فکر نکنید که ما بخاطر داشتن عقیده ای مخالف شما در مورد تاپیکهای مذهبی، کافر و یا نامسلمون هستیم.

ممنون و موفق باشید.

AmirBabak
July 13th, 2008, 02:30
من فقط جواب LastNight عزیز رو میدم که حسابش تو سایت سرمایه از مابقی جبهه گیرنده های طرفدارش سواست:

عزیزم اولاً من به شما خدایی نکرده توهینی کردم!؟ بیراه گفتم!؟ که مرا به خشکه مقدسی، بی ادبیاتی ، بی حساب کتابی و... متهم کردید!
من صرفاً آماری ارایه دادم مبنی بر اینکه زیادی مته به خشخاش نگذارید، بگذارید هرکی با اعتقادات مذهبیش تو همین سایت حال کنه و پست بزنه!
آقا دموکراسی دو طرفه است، چرا ما ایرانی ها فقط یک طرف رو میچسبیم!؟

جالبه حکایت شاه بخشیده، شاه قلی نمی بخشه شده است!!
مدیران سایت تا کنون مانع نشدند ولی دوستان....؟؟

من هنوز پست بسیار زیبای شما را در رابطه با مظلومیت امام حسین به یاد دارم.

نمیتوانم بپذیرم که شما همان شمایید!!؟

در هر صورت مجدداً از همه دوستان مخالف عاجزانه برادرانه خواهشمندم بگذارند هرکی با اعتقاداتش حال کنه و مطلب بگذاره، هرکی دوست داشت میخونه هر کی هم نه که نه ، مشکلی نیست.:rolleyes:

trendfinder
July 13th, 2008, 05:26

امیر بابک عزیز اگر اینگونه بود که مشکلی نبود

della
July 13th, 2008, 09:18
در هر صورت مجدداً از همه دوستان مخالف عاجزانه برادرانه خواهشمندم بگذارند هرکی با اعتقاداتش حال کنه و مطلب بگذاره، هرکی دوست داشت میخونه هر کی هم نه که نه ، مشکلی نیست.:rolleyes:

دوست عزيز

كلاً اين گونه تاپيكهاي مذهبي با قوانين سايت سرمايه مشكل دارند !

هر چند فكر مي كنم كه مديران سايت به خاطر ترس از واكنش افراد مذهبي ، خودشان قوانين خود را زير پا مي گذارند و سايت را دچار خود سانسوري مي كنند ! و اين باعث افت كيفي سايت در آينده خواهد شد .

براي حال كردن با مطالب مذهبي و ديني به اندازه كافي سايتهاي مذهبي هست - فكر نمي كنم اين سايت محل مناسبي براي پاتوق اين افراد باشد .

من يك سوال معمولي و ساده و با رعايت خطوط قرمز در يكي از اين تاپيكها كردم - فردا مطلب من بدون دادن هيچ تذكري از سوي مديران محترم پاك شد ! فكر نمي كنيد اين برخوردها يك سويه باشد ؟

پس يا بايد اين قوانين را اصلاح كرد يا اين تاپيكهاي مشكل آفرين را حذف كرد - شايد بهتر باشد براي اين كار يك راي گيري و نظر سنجي از كاربران سايت بشود .

با سپاس

lastnight19
July 13th, 2008, 09:28
من فقط جواب LastNight عزیز رو میدم که حسابش تو سایت سرمایه از مابقی جبهه گیرنده های طرفدارش سواست:

عزیزم اولاً من به شما خدایی نکرده توهینی کردم!؟ بیراه گفتم!؟ که مرا به خشکه مقدسی، بی ادبیاتی ، بی حساب کتابی و... متهم کردید!
من صرفاً آماری ارایه دادم مبنی بر اینکه زیادی مته به خشخاش نگذارید، بگذارید هرکی با اعتقادات مذهبیش تو همین سایت حال کنه و پست بزنه!

من اصلاً به اعتقادات کسی کاری ندارم، هرکس هر کاری که دلش خواست بکنه به من ربطی نداره، اصلاً شما برو شب تا صبح توی مسجد بخواب و تارک دنیا بشو و فقط کارت بشه دین و مذهب، من اینجا جلو همه می گم اصلاً به من ربطی نداره، هرکس هم خواست بره بت پرست بشه اونم به من ربطی نداره هرکس هرجای دنیا هرکاری دلش خواست بکنه، من خیلی هنر کنم خودم رو درست کنم.
من صحبتم اینه که چرا باید یه عده نظرات خودشون رو به دیگران تحمیل کنند؟
چرا من باید پستهام حذف بشه یا اصلاً نتونم چیزی بگم ولی یه نفر دیگه بتونه؟
اینجا داره به حقوق من و امثال من توهین می شه، حق من داره پایمال میشه، اصلاً صحبت من سراینکه شما چه اعتقادی دارید نیست، صحبت من اینه که اگه قرار شما بیائید در مورد امام حسین صحبت کنید باید منهم بتونم بیام و در مورد شخص مورد علاقم صحبت کنم، خوب توی جامعه ما نمی شه منهم راضی هستم از قوانینی که وضع شده، قانون قانونه و باید اجرا بشه، ولی اینکه در مورد یکی اجرا بشه و در مورد یکی اجرا نشه من رو عصبی می کنه.
توی قوانین سایت اومده بحث و هرگونه صحبت در مورد مسائل مذهبی ممنوع، اینجا قانون داره در مورد بعضی مثل من اجرا می شه در مورد بعضی مثل شما اجرا نمی شه (شما و من رو بصورت مثال گفتم)، پس شما با ما فرق دارید، شما از ما بهترون هستید، اینجا یه عده به یه عده دیگه ترجیح داده می شوند، من از این ناراضی هستم و شکایت دارم.

مگه فرق من با شما چیه؟ که شما می تونید بیائید در مورد مذهب صحبت کنید ولی من نمی تونم؟

در مورد ادبیات هم خدمتتون عرض کنم که یه چیزهایی در فرهنگ و زبان مادری ما (که ظاهراً شما فراموش کردید) هست که اسمش تشبیهات و استعارات ادبی هست.

در مورد اون پستی هم که زدم شما اگر دقت بفرمائید، اعتراض به کل مراسم عاشورا و تاسواست، که مثلاً خود شما می رید توی عزا داری و دسته و از همین مسائل ولی ما این مشکلات رو داریم که شما ازش بی خبر هستید و اونوقت اینهمه دارید سنگ امام حسین و دین رو به سینه می زنید و اصلاً فراموش کردید که امام حسین چی گفته.

بهزاد اقبالی
July 13th, 2008, 09:40
از مدیریت محترم تقاضا دارم که هر چه سریعتر فکری به حال موضوعات پیش امده بکنند و از به وجود امدن دوبار حاشیه جلوگیری کنند.

نظر خودم:
ایجاد تاپیک های مذهبی محدود شود.

پ ن:
از مجله هفتگی سرمایه ما دیدن کنید.اقا وحید کولاک کرده

L0RD
July 13th, 2008, 12:43
متاسفانه بدلیل حاکمیت "ف ی ل ت ر ی ن گ" بر اینترنت ایران ، این دموکراسی نمیتونه 2 طرفه اجرا بشه! پس بهتره اون یکی طرف هم نباشه.چون باعث میشه که مخالفین در این مباحث(بعلت نداشتن اجازه اظهار نظر) در جایی دیگر و موضوع دیگر بیان شود!

مشکلی که نتنها در نت در خود جامعه هم میبینیم که مردم به چندین گروه و حذب تقسیم شدند و فقط یکسری که بنابردلائلی اجازه صحبت دارند همیشه برنده هستند ، که اکثر این افراد با چند سوال کوچک دیگر چیزی برای گفتن نخواهند داشت!

نظر بنده هم حذف کامل دو طرف هست چه مخالف و چه موافق.

مطمئا با اینکار همرنگی دوستان سرمایه بیشتر خواهد شد.

به امید اجرای این مهم در جوامع بزرگتر...

blue_dream_1983
July 13th, 2008, 13:32

.:rolleyes:

همه به چیزی دلبستگی دارند و افراد والاتر به چیزهای والاتر اما افراد فرومایه فکر می کنند که افراد والاتر به چیزی دلبستگی ندارند و ظاهربینی افراد فرومایه از سطحی نگری و ریاکاری آنهاست و برپایه هیچ شناخت اخلاقی نیست.

نیچه.

پ.ن: دیگه در این زمینه بحثی ندارم .مرسی.

economic.finance
July 13th, 2008, 13:47

با سلام دوست عزیز
صحبت سر مخالفت با اعتقادات شما و مخالفت با چیزاهایی که شما با هاش حال میکنی نیست.....صحبت سر این هستش که سیاست در پی گرفته شده در قبال تاپیکهای مذهبی(حالا هر مذهب و دینی،فرقی نمی کنه) سیاست یک بام و دو هواست...همونطور هم که شما اشاره کردید چه خوبه که بجای در پی گرفتن خط مشی یک جانبه از دموکراسی و سیاست دوجانبه استفاده بشه تا این ابهام در بین افرادی مثل ما بوجود نیاد که خدای نکرده بعضی تاپیکها با اینکه خلاف قانون ذکر شده سایت هستند ولی مدیران سایت اونها رو جز استثنائات محسوب می کنند.

ممنون و موفق باشید

پ.ن:من شخصا اعتقاد دارم که حق همه هست که هر عقیده و دینی رو داشته باشند،و این عقیدشون برای بنده محترم هستش...ولی یک سوال دارم؟؟؟..آیا عقاید و افکار من هم برای شما قابل احترام هستش؟؟؟...آیا آزادی که شما در بیان عقاید خود در این سایت و در تاپیکهای مربوطه دارا هستید،من نیز دارا هستم؟؟؟...اگر اینطوریه پس چرا تا حالا اینو ندیدیم؟؟؟؟

lastnight19
July 13th, 2008, 13:58
بنظر من اگر واقعاً اصرار و پافشاری بر وجود این گونه تاپیک ها و بحثها هست، مدیران سایت یک تالار اضافه کنند به نام تالار اسلام و تاپیک های مذهبی رو به اونجا منتقل کنند، قوانین اون تاپیک هم به این صورت باشه که هرکس در مورد دین اسلام هرچیزی که از دید مدیران صلاح هست بگه، تالار موضوعات عمومی رو هم کلاً از هرگونه بحث و تاپیک مذهبی خالی کنند و هرکس هرگونه حرفی از دین و مذهب زد تاپیکش حذف بشه.

AmirBabak
July 13th, 2008, 15:23
من واقعاً متاسفم كه 30 تاپيك مذهبي از ميان 3365 تاپيك(تا اين لحظه) اينقدر جنجال ايجاد كرده طوري كه مني را كه ميانه رو هستم نه متعصب ، در نظر دوستان، خشك مقدس، فرومايه و ... جلوه داده است.
با دلي شكسته از نظرات دوستان از همه بخصوص جناب حامد مدير بردبار بخش آزاد عذر خواهي كرده و بيش از اين باعث دامن زدن به حواشي سايت نميگردم.:(

Hamed2420
July 13th, 2008, 15:37
سلام

با تشکر از تمامی دوستان من باب ارائه راه حل برای تالار موضوعات عمومی.

تمامی نظریات عنوان شده تحت بررسی است. اقدامات لازم با در نظر گرفتن قوانین سایت سرمایه انجام خواهد گرفت.

از دوستان تقاضا میکنم که بحث را خاتمه بدهند چرا که میبینم محیط باز و بدون کنترل باعث درگیری و دلخوری شده است ...

با تقدیم احترام

hamidrezamf
July 13th, 2008, 16:44
با سلام
ممنونم از مدیران سایت که اجازه دادن این چند روز دوستان نظراتشون رو بگن...
خوشحالم همونطور که انتظار میرفت دوستانی که در تاپیکهای مذهبی فعالیت می کنن و موافق تاپیکها هستن سکوت کردن تا خدای نکرده حاشیه بی موردی به وجود نیاد...پست جناب امیر بابک هم یه جواب منطقی و آماری بود...
اتفاقا" تصور میکنم دلیل رضایت مدیران سایت نسبت به تاپیکهای دینی تا به اینجا همین مورد باشه...تا به حال در انواع تاپیکها با موضوعات مختلف از تاپیکهای علمی تا حتی تاپیکهای با مضمون انساندوستانه حاشیه وجود داشته اما خدا رو شکر تا به اینجا شاهد حاشیه خاصی در تاپیکهای دینی نبودیم ...چون معمولا" اگر سوال یا موضوع مخالفی تو این تاپیکها مطرح شده دوستان سعی کردن با آرامش و بدون خارج شدن از حیطه ادب پاسخ بدن تا حاشیه ای هر چند کوچیک به وجود نیاد...همونطور که اینجا هم همین کار رو انجام دادن..
چنین رفتاری مدیران سایت رو مجاب کرده که این تاپیکها جای بحث و جدل نیست و بیشتر جنبه اخلاقی داره...
اگر پیگیر مطالب تاپیکهای مذهبی بوده باشید, حتما" مشاهده کردید که بیش از 90% پستها شعرهای زیبا یا کلمات قصار هست و خیلی کم دیده شده که مسایل دینی مستقیما" مطرح بشه تا خدای نکرده تصور نشه که تحمیل عقیده ای مد نظر هست...
از تمام دوستانی که چه این چند روز در این تاپیک و چه در تاپیکهای مذهبی از حیطه ادب خارج نشدن و از ایجاد حاشیه برای سرمایه جلوگیری کردن ممنونم...
موفق باشید...

پی نوشت : متاسفانه چند پست قبل پستی زده شد که تاسف آور بود...باور کنید 4, 5 بار خوندم ولی نمی تونستم دلیل اینگونه توهین رو بفهمم...کمتر تا حالا دیده بودم تو سرمایه اینقدر راحت به کسی توهین بشه...متاسفم..ممنون از جناب امیر بابک که بزرگی کردن و جواب هم وزن پست این شخص رو ندادن...ممنون:)

Chichest
July 13th, 2008, 18:08
با سلام
ممنونم از مدیران سایت که اجازه دادن این چند روز دوستان نظراتشون رو بگن...
خوشحالم همونطور که انتظار میرفت دوستانی که در تاپیکهای مذهبی فعالیت می کنن و موافق تاپیکها هستن سکوت کردن تا خدای نکرده حاشیه بی موردی به وجود نیاد...پست جناب امیر بابک هم یه جواب منطقی و آماری بود...
اتفاقا" تصور میکنم دلیل رضایت مدیران سایت نسبت به تاپیکهای دینی تا به اینجا همین مورد باشه...تا به حال در انواع تاپیکها با موضوعات مختلف از تاپیکهای علمی تا حتی تاپیکهای با مضمون انساندوستانه حاشیه وجود داشته اما خدا رو شکر تا به اینجا شاهد حاشیه خاصی در تاپیکهای دینی نبودیم ...چون معمولا" اگر سوال یا موضوع مخالفی تو این تاپیکها مطرح شده دوستان سعی کردن با آرامش و بدون خارج شدن از حیطه ادب پاسخ بدن تا حاشیه ای هر چند کوچیک به وجود نیاد...همونطور که اینجا هم همین کار رو انجام دادن..
چنین رفتاری مدیران سایت رو مجاب کرده که این تاپیکها جای بحث و جدل نیست و بیشتر جنبه اخلاقی داره...
اگر پیگیر مطالب تاپیکهای مذهبی بوده باشید, حتما" مشاهده کردید که بیش از 90% پستها شعرهای زیبا یا کلمات قصار هست و خیلی کم دیده شده که مسایل دینی مستقیما" مطرح بشه تا خدای نکرده تصور نشه که تحمیل عقیده ای مد نظر هست...
از تمام دوستانی که چه این چند روز در این تاپیک و چه در تاپیکهای مذهبی از حیطه ادب خارج نشدن و از ایجاد حاشیه برای سرمایه جلوگیری کردن ممنونم...
موفق باشید...

پی نوشت : متاسفانه چند پست قبل پستی زده شد که تاسف آور بود...باور کنید 4, 5 بار خوندم ولی نمی تونستم دلیل اینگونه توهین رو بفهمم...کمتر تا حالا دیده بودم تو سرمایه اینقدر راحت به کسی توهین بشه...متاسفم..ممنون از جناب امیر بابک که بزرگی کردن و جواب هم وزن پست این شخص رو ندادن...ممنون:)

8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

hamidrezamf
July 13th, 2008, 18:59
8. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

دوست عزیز
ضمن احترام, من هم مثل شما و سایر دوستان قوانین رو خوندم...
مطلب قبلی من رو هم اگر کامل مطالعه کرده باشید دقیقا" راجع به همین موضوع بود که بچه هایی که تو تاپیکهای مذهبی فعالیت دارن به صورت کاملا" آگاهانه از ایجاد و شروع بحث مذهبی همیشه جلوگیری کردن تا به قانونی که تعیین شده احترام گذاشته باشن..
مطمئن باشید اگر کوچکترین بحث و جدلی تو تاپیکهای مذکور تا حالا شکل گرفته بود مدیران سایت برای جلوگیری از خارج شدن از قانون همونطور که جاهای دیگه فورا" تذکر دادن و حتی تاپیک رو قفل کردن , اینجا هم اقدام میکردن...ولی حتی تذکر هم تا حالا داده نشده, به همون دلیلی که عرض کردم , یعنی جلوگیری آگاهانه بچه های فعال این تاپیکها از شروع همون بحث هایی که تو قانونی که شما نقل قول کردید گفته شده ...وگرنه مطمئن باشید مدیران سایت از من و شمایی که یه عضو معمولی این سایت هستیم بیشتر به قوانین و اجرای اون اهمیت میدن...
موفق باشید...

trendfinder
July 13th, 2008, 19:06
بنده نظر خودم رو در رابطه با اون قسمت از صحبت های دوستان که فرمودند ایجاد تاپیکهای مذهبی خلاف قوانین سایت می باشد عرض میکنم:
من فکر میکنم هیچ مدیری دوست ندارد قوانینی که با عث منسجم شدن سیستمش میگردد و از هر گونه پراکندگی جلوگیری می کند زیر پا بذارد و یه عده افراد خاص اجازه دهد به راحتی این قوانین رو زیر پا بذارند.
پس چرا این اتفاق می افتد؟
در جایی که به راحتی نوشته شدن یک خط چند حرفی یک سایت به وزینی این سایت میتواند از لیست سایتهای مجاز به لیست سایت های غیر مجاز منتقل شود ( سالها زحمت و خون دل خوردن افراد نخبه) اجازه دادن به یک بوته پیچک که سعی میکنه بپیچه و بالا بره منطقی به نظر میاد. امیدوارم این بوته اونقدر رشد نکنه که درخت اصلی رو خشک کنه.
در اخر عرایضم ذکر این نکته رو ضروری میدونم اگر خوب توجه کرده باشید در هیچ کجای تالار که بحث بر سر استراتژی و ... میباشد دلخوری پیش نمیاد . ولی این اتفاق خیلی ساده در چند پست افتاد. چرا؟ چون تفرقه و دور افتادن در ذات این گونه مباحث است.

پ ن : این جملات فقط نظر بنده بود و سخن گفتن از زبان کس دیگری نبود. اصولا بنده در چنین جایگاهی قرار ندارم.

Hamed2420
July 13th, 2008, 19:37
بیاد دارم که چندین بار در تاپیک های مذهبی بحث های کوچکی پیش آمد ولی طبق بند 8 قوانین سایت آنها را حذف کردم.

نمیدونم چرا دوستان توجه به کلمه بحث نمیکنند و از این بابت متعجبم

به هر حال در صدد ترکیب موضوعات مذهبی با هم هستم (طبق پست آماری جناب amirbabak) تا تعداد این تاپیک ها کاهش پیدا کنه و سعی در مرتب نگاه داشتن این تاپیک ها خواهم کرد. کار دیگری هم مانند حذف این تاپیک ها به ذهنم نمیرسه چرا که مباحث به هیچ عنوان مغایرتی با قوانین سایت سرمایه ندارند و همانطور که در پست های قبلی ام ذکر کردم نه عامل فشاری در این تاپیک ها وجود داره و نه به کسی توهین میشه و هم اینکه موضوعات اخلاقی هستند. بحثی هم اگر پیش بیاد به سرعت حذف خواهد شد.

با تشکر

lastnight19
July 13th, 2008, 21:19
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.

اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.

della
July 13th, 2008, 21:44
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.
من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.

دوست عزيز

كاملاً با شما موافقم - متاسفانه نظر مديريت سايت اين است كه يك عده خاص حق زدن تاپيك در مورد علايق مذهبي خودشان را دارند ولي هيچ شخصي نمي تواند در آن تاپيك اظهار نظر مخالفي بكند و يا مطلبي بنويسد ! و حتي تاپيكي براي نظرات و عقايد شخصي خود بزنند !
اين يعني قائل شدن حق آزادي بيان براي فقط يك عده خاص كه همه تريبونهاي اين مملكت را هم در دست دارند و تبعيض و سانسور در مورد ديگران ! :(

economic.finance
July 13th, 2008, 21:48
اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

Exactly true
واقعا اگر مشکلی پیش نمیاد من هم دوست دارم در مورد پیامبر اسلام و خداشناسی و دین یک مطلب بزارم بدون حاشیه...ولی بجای اینکه این مطلب از طرف فردی مثل علامه مجلسی باشه می خوام از طرف یکی مثل سروش اون مطلب رو بزارم...حالا می خوام از دوستانی که میگن دموکراسی دوطرفه اینجا برقراره بپرسم که آیا اگرمن اینکار رو بکنم تاپیکم حذف نیمشه؟؟؟؟...آیا اخطار از طرف مدیریت سایت نمی گیرم؟؟؟....آیا بن نمیشم؟؟؟؟

پس حق بدید که در ما احساس تبعیض وجود داشته باشه

ممنون و موفق باشید

Reza
July 13th, 2008, 22:43
سلام

متاسفم که مجبورم برخی نکات بدیهی رو یادآوری کنم:

۱- گردانندگان سایت سرمایه در کشور ایران زندگی می کنند. اکثر مخاطبان این سایت نیز از ایران به سایت دسترسی دارند. به همین دلیل ناچاریم قوانین کشور را رعایت کنیم. در غیر اینصورت سایت با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- مسئولیت مطالب مطرح شده در هر سایت، بر عهده مدیر سایت می باشد. جدیدا طرحی در مجلس مطرح شده که مجازات بسیار سنگینی برای افرادی که هرگونه فعالیت اینترنتی غیر اخلاقی و غیر دینی داشته باشند تعیین شده. حتی این افراد محا رب شناخته شده و با صدور حکم اعد ام مواجه خواهد شد.

من حاضر نیستم مسئولیت طرح موضوعات خطرناک (و در عین حال بی فایده) رو بپذیرم. هدف من از راه اندازی این سایت، ایجاد محیطی دوستانه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بود، نه درج موضوعات سیاسی و مذهبی!

آیا از دوستان کسی هست که مسئولیت مطالب سیاسی و مذهبی درج شده در سایت رو بپذیره؟ اگر پاسخ مثبته، ظرف چند روز آینده به اتفاق ایشان متنی تهیه و برای گواهی امضاء به یک دفتر خانه رسمی مراجعه می کنیم و تمام مسئولیت تاپیکهای غیر فنی رو به این دوست عزیز منتقل می کنیم. بلافاصله پس از امضای این سند، درج هرگونه مطلب سیاسی و مذهبی در سایت آزاد خواهد بود . . .

نوشتن مطالب سیاسی و غیر مذهبی با نام کاربری ناشناس، اقدام شجاعانه ای به نظر نمی رسه.

امیدوارم بجای بحثهای بیهوده و هدر دادن وقت و انرژی همدیگر، به فعالیتهای مفیدتری بپردازیم.

با احترام
رضا

economic.finance
July 13th, 2008, 23:46
سلام

متاسفم که مجبورم برخی نکات بدیهی رو یادآوری کنم:

۱- گردانندگان سایت سرمایه در کشور ایران زندگی می کنند. اکثر مخاطبان این سایت نیز از ایران به سایت دسترسی دارند. به همین دلیل ناچاریم قوانین کشور را رعایت کنیم. در غیر اینصورت سایت با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- مسئولیت مطالب مطرح شده در هر سایت، بر عهده مدیر سایت می باشد. جدیدا طرحی در مجلس مطرح شده که مجازات بسیار سنگینی برای افرادی که هرگونه فعالیت اینترنتی غیر اخلاقی و غیر دینی داشته باشند تعیین شده. حتی این افراد محا رب شناخته شده و با صدور حکم اعد ام مواجه خواهد شد.

من حاضر نیستم مسئولیت طرح موضوعات خطرناک (و در عین حال بی فایده) رو بپذیرم. هدف من از راه اندازی این سایت، ایجاد محیطی دوستانه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بود، نه درج موضوعات سیاسی و مذهبی!
آیا از دوستان کسی هست که مسئولیت مطالب سیاسی و مذهبی درج شده در سایت رو بپذیره؟ اگر پاسخ مثبته، ظرف چند روز آینده به اتفاق ایشان متنی تهیه و برای گواهی امضاء به یک دفتر خانه رسمی مراجعه می کنیم و تمام مسئولیت تاپیکهای غیر فنی رو به این دوست عزیز منتقل می کنیم. بلافاصله پس از امضای این سند، درج هرگونه مطلب سیاسی و مذهبی در سایت آزاد خواهد بود . . .

نوشتن مطالب سیاسی و غیر مذهبی با نام کاربری ناشناس، اقدام شجاعانه ای به نظر نمی رسه.

امیدوارم بجای بحثهای بیهوده و هدر دادن وقت و انرژی همدیگر، به فعالیتهای مفیدتری بپردازیم.

با احترام
رضا
Exactly true دوست من
دقیقا،این سایت همونطور شما فرمودید برای بحث تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوجود اومده(و من بشخصه برای زحماتی که میکشید بسیار احترام قائلم و بسیار از شما تشکر می کنم) نه در زمینه های مذهبی و سیاسی....خوب پس بهتر نیست که حالا که اینطوره در مورد هر موضوع مذهبی و در مورد هر دینی این مورد رعایت بشه؟؟؟؟...و یا اینکه شما رو مجبور کردند که در مورد اسلام و تشیع بایدحتما مطالبی رو در این سایت درج کنید و گرنه این سایت رو می بندند؟؟؟؟؟...آیا چنین چیزی به شما گفته شده؟؟؟؟...اگر اینطور هستش که من بشخصه از شما معذرت می خوام و دیگه هم اصراری سر این موضوع ندارم...ولی اگر اینطوری نباشه،بهتر نیست که برای رعایت تعادل و جلوگیری از دلخوری اون تاپیکها هم مشمول قوانین و خط مشی این سایت بشوند؟؟؟(یعنی اگر گفتگو و صحبت درباره دین مممنوع هستش در مورد همه ادیان این موضوع صدق کنه.)

ممنون و موفق باشید

پ.ن:آقا رضا بنده مشکلات و محدودیتهایی که ذکر کردید رو کاملا درک می کنم،چونکه خودم هم ساکن همین کشور هستم،مسلمان هستم و شیعه هستم...از همه زحماتی هم که متقبل می شوید برای گرداندن این سایت(چه از نظر وقت چه از نظر مالی ) هم کاملا آگاه هستم و کار شما را، در بوجود چنین محلی مناسبی برای بحث و گفتگو در مورد بازارهای مالی،کاملا ارج می نهم و بسهم خودم بسیار سپاسگذارم...ولی لپ کلام و جان کلام صجتهای بنده و دوستان این هستش که ،همونطور که خودتون گفتید بهتر این سایت بکار اصلی خودش بپردازه بجای انکه محل تبلیغات و مدح و ثناگویی دین اسلام و شیعه بشه(برای اینکار سایتهای بسیاری وجود دارند ) و این موضوع محل اختلاف و بوجود آمدن احساس تبعیض بشه

بهر حال این حرف بنده برای حذف تاپیکهای مذهبی(که در راستای اهداف و قوانین این سایت نیستند) و یا انتقال اونها به یک تالار دیگه ، یک پیشنهاد هستش...وگرنه کیه که ندونه صلاح ملک خویش خسروان دانند و این حق شما بعنوان صاحب سایت هستش که هر مطلبی که خواستید رو اجازه بدید تا در اینجا بیان بشه و هر مطلب رو که دوست نداشته باشید حذف کنید.

Reza
July 14th, 2008, 09:15
Exactly true دوست من
دقیقا،این سایت همونطور شما فرمودید برای بحث تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوجود اومده(و من بشخصه برای زحماتی که میکشید بسیار احترام قائلم و بسیار از شما تشکر می کنم) نه در زمینه های مذهبی و سیاسی....خوب پس بهتر نیست که حالا که اینطوره در مورد هر موضوع مذهبی و در مورد هر دینی این مورد رعایت بشه؟؟؟؟...و یا اینکه شما رو مجبور کردند که در مورد اسلام و تشیع بایدحتما مطالبی رو در این سایت درج کنید و گرنه این سایت رو می بندند؟؟؟؟؟...آیا چنین چیزی به شما گفته شده؟؟؟؟...اگر اینطور هستش که من بشخصه از شما معذرت می خوام و دیگه هم اصراری سر این موضوع ندارم...ولی اگر اینطوری نباشه،بهتر نیست که برای رعایت تعادل و جلوگیری از دلخوری اون تاپیکها هم مشمول قوانین و خط مشی این سایت بشوند؟؟؟(یعنی اگر گفتگو و صحبت درباره دین مممنوع هستش در مورد همه ادیان این موضوع صدق کنه.)

ممنون و موفق باشید

پ.ن:آقا رضا بنده مشکلات و محدودیتهایی که ذکر کردید رو کاملا درک می کنم،چونکه خودم هم ساکن همین کشور هستم،مسلمان هستم و شیعه هستم...از همه زحماتی هم که متقبل می شوید برای گرداندن این سایت(چه از نظر وقت چه از نظر مالی ) هم کاملا آگاه هستم و کار شما را، در بوجود چنین محلی مناسبی برای بحث و گفتگو در مورد بازارهای مالی،کاملا ارج می نهم و بسهم خودم بسیار سپاسگذارم...ولی لپ کلام و جان کلام صجتهای بنده و دوستان این هستش که ،همونطور که خودتون گفتید بهتر این سایت بکار اصلی خودش بپردازه بجای انکه محل تبلیغات و مدح و ثناگویی دین اسلام و شیعه بشه(برای اینکار سایتهای بسیاری وجود دارند ) و این موضوع محل اختلاف و بوجود آمدن احساس تبعیض بشه

بهر حال این حرف بنده برای حذف تاپیکهای مذهبی(که در راستای اهداف و قوانین این سایت نیستند) و یا انتقال اونها به یک تالار دیگه ، یک پیشنهاد هستش...وگرنه کیه که ندونه صلاح ملک خویش خسروان دانند و این حق شما بعنوان صاحب سایت هستش که هر مطلبی که خواستید رو اجازه بدید تا در اینجا بیان بشه و هر مطلب رو که دوست نداشته باشید حذف کنید.

با سلام و تشکر از شما

کاملا متوجه منظور شما هستم. کسی ما رو مجبور نکرده که در مورد اسلام و شیعه مطلب در سایت نوشته بشه. اما عدم حذف تاپیکهای مورد نظر شما، چند علت داره:

1- پیش فرض ما این است که هر کاربر می تواند مطالب مورد علاقه خود را در سایت درج کند، مگر اینکه مطالب برای سایت خطر آفرین باشد. با توجه به اینکه تاپیکهای مذکور خطری برای سایت ایجاد نمی کنند، ما هم با این تاپیکها برخورد نکردیم.

2- در سایت سرمایه الزامی برای مشاهده تاپیکها توسط اشخاص وجود ندارد و هر شخصی می تواند با توجه به علایق خود، برخی تاپیکها را اصلا مطالعه نکند. لذا وجود این تاپیکها مزاحمتی ایجاد نمی کند و حقی را از کسی ضایع نمی کند. (امیدوارم برخورد ما مانند برخی افراد نباشد که چون مثلا خودشان با موسیقی مخالف هستند، اجازه نمی دهند در شهر کنسرت موسیقی برگزار شود!)

3- معیار و ملاک برای تاپیکهای مضر و خطرناک تا حدود زیادی مشخص است. اما برای تاپیکهای مورد نظر شما، معیار دقیقی وجود ندارد. بعنوان نمونه:

آیا تاپیک "محرم و نوحه خوانی" باید حذف شود؟

تاپیک تبریک اعیاد اسلامی (که بر اساس تقویم کشور ما، تعطیل رسمی هستند) چطور؟

آیا تاپیکهای "نون حلال"، "فارکس در رادیو معارف" و "استفتائیه در مورد بازار فارکس" که بطور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با فارکس هستند نیز باید حذف شوند؟

حتی تاپیکهای دعا و نیایش مانند "هر روز به سوی تو می آیم" و "سلام خدا" و . . . چطور؟

آیا اگر تاپیکهای فوق حذف شود، مشکل بطور کامل برطرف می شود؟ اگر چند ماه بعد، یکی از دوستان از ما بخواهد مثلا "به نام خدا" را از اول تمام تاپیکها حذف کنیم، آیا ما باید این درخواست را اجرا کنیم؟

می بینیم که در این مورد معیار مشخصی وجود ندارد. ممکن است نظر شما حذف برخی از این تاپیکها و باقی ماندن برخی دیگر باشد. اما آیا همه افراد در این مورد با شما هم نظر هستند؟

اگر در خصوص موارد بالا اتفاق نظر وجود داشته باشد، معیارها کاملا مشخص باشد و با اجرای آن معیارها نظر اکثریت کاربران جلب شود، قطعا ما هم از این موضوع استقبال می کنیم. زیرا همانطور که در بالا نوشتم، هدف اصلی ما فراهم کردم محیطی آرام و دوستانه برای تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوده است و از هر ایده ای که ما را در رسیدن به این هدف یاری کند، استقبال می کنیم.

با احترام
رضا

Desire
July 14th, 2008, 10:22
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
با سلام

دو تاپیک "سلام خدا" و "هر روز به سوی تو می آیم" با یکدیگر ترکیب شدند.

این کار در راستای منظم کردن تاپیک های تالار موضوعات عمومی صورت گرفته است.

با تقدیم احترام

سلام جناب مدیر
ممنون می شوم اگر تاپیک هر روز به سوی تو می آیم را به حالت اول برگردانید .
این تاپیک در واقع متن کامل و دقیق و کلمه به کلمه یک کتاب است که با این لطف شما دیگر .......
اگر دقت کرده باشید خوانندگان این تاپیک به خاطر همین موضوع به ندرت پستی بین پستهای من می زدند تا انسجام کتاب حفظ شود .
من اینکار را 29 آبان شروع کردم , 4 ماه دیگر کتاب تکمیل می شود و دیگر مصدع اوقات شما و اعضا شاکی سایت نمی شوم .
با این نظم بخشی شما کار 8 ماه من تخریب شد ,
نمی خواهم این کار را اینجا رها کنم , ......

متشکرم

Hamed2420
July 14th, 2008, 10:31
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
با سلام

دو تاپیک "سلام خدا" و "هر روز به سوی تو می آیم" با یکدیگر ترکیب شدند.

این کار در راستای منظم کردن تاپیک های تالار موضوعات عمومی صورت گرفته است.

با تقدیم احترام

سلام جناب مدیر
ممنون می شوم اگر تاپیک هر روز به سوی تو می آیم را به حالت اول برگردانید .
این تاپیک در واقع متن کامل و دقیق و کلمه به کلمه یک کتاب است که با این لطف شما دیگر .......
اگر دقت کرده باشید خوانندگان این تاپیک به خاطر همین موضوع به ندرت پستی بین پستهای من می زدند تا انسجام کتاب حفظ شود .
من اینکار را 29 آبان شروع کردم , 4 ماه دیگر کتاب تکمیل می شود و دیگر مصدع اوقات شما و اعضا شاکی سایت نمی شوم .
با این نظم بخشی شما کار 8 ماه من تخریب شد ,
نمی خواهم این کار را اینجا رها کنم , ......

متشکرم

با سلام و عرض معذرت از اشتباهی که انجام دادم

شما فعالیت خود را در تاپیک مورد اشاره ادامه بدید، بنده تاپیک را مجدداً جدا خواهم کرد.

موفق باشید

economic.finance
July 14th, 2008, 10:39
با سلام و تشکر از شما

کاملا متوجه منظور شما هستم. کسی ما رو مجبور نکرده که در مورد اسلام و شیعه مطلب در سایت نوشته بشه. اما عدم حذف تاپیکهای مورد نظر شما، چند علت داره:

1- پیش فرض ما این است که هر کاربر می تواند مطالب مورد علاقه خود را در سایت درج کند، مگر اینکه مطالب برای سایت خطر آفرین باشد. با توجه به اینکه تاپیکهای مذکور خطری برای سایت ایجاد نمی کنند، ما هم با این تاپیکها برخورد نکردیم.

2- در سایت سرمایه الزامی برای مشاهده تاپیکها توسط اشخاص وجود ندارد و هر شخصی می تواند با توجه به علایق خود، برخی تاپیکها را اصلا مطالعه نکند. لذا وجود این تاپیکها مزاحمتی ایجاد نمی کند و حقی را از کسی ضایع نمی کند. (امیدوارم برخورد ما مانند برخی افراد نباشد که چون مثلا خودشان با موسیقی مخالف هستند، اجازه نمی دهند در شهر کنسرت موسیقی برگزار شود!)

3- معیار و ملاک برای تاپیکهای مضر و خطرناک تا حدود زیادی مشخص است. اما برای تاپیکهای مورد نظر شما، معیار دقیقی وجود ندارد. بعنوان نمونه:

آیا تاپیک "محرم و نوحه خوانی" باید حذف شود؟

تاپیک تبریک اعیاد اسلامی (که بر اساس تقویم کشور ما، تعطیل رسمی هستند) چطور؟

آیا تاپیکهای "نون حلال"، "فارکس در رادیو معارف" و "استفتائیه در مورد بازار فارکس" که بطور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با فارکس هستند نیز باید حذف شوند؟

حتی تاپیکهای دعا و نیایش مانند "هر روز به سوی تو می آیم" و "سلام خدا" و . . . چطور؟

آیا اگر تاپیکهای فوق حذف شود، مشکل بطور کامل برطرف می شود؟ اگر چند ماه بعد، یکی از دوستان از ما بخواهد مثلا "به نام خدا" را از اول تمام تاپیکها حذف کنیم، آیا ما باید این درخواست را اجرا کنیم؟

می بینیم که در این مورد معیار مشخصی وجود ندارد. ممکن است نظر شما حذف برخی از این تاپیکها و باقی ماندن برخی دیگر باشد. اما آیا همه افراد در این مورد با شما هم نظر هستند؟

اگر در خصوص موارد بالا اتفاق نظر وجود داشته باشد، معیارها کاملا مشخص باشد و با اجرای آن معیارها نظر اکثریت کاربران جلب شود، قطعا ما هم از این موضوع استقبال می کنیم. زیرا همانطور که در بالا نوشتم، هدف اصلی ما فراهم کردم محیطی آرام و دوستانه برای تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی بوده است و از هر ایده ای که ما را در رسیدن به این هدف یاری کند، استقبال می کنیم.

با احترام
رضا

با سلامی دوباره
در اول باید بگم که بسیار از شما ممنونم آقا رضا که بسیار با حوصله با موضوع برخورد می کنید و بسیار منطقی در صدد پاسخگویی هستید(با وجود اینکه شاید مشکلات و کارهای بسیار دیگری داشته باشید.)
ولی فکر کنم بنده نتونستم منظورمو بدرستی بیان کنم...حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند و یا اینکه چون من مخالف ادعیه و نیایش هستم باید تاپیکها حذف بشوند(هر چند که من بشخصه مخالف دعا و نیایش نیستم)...صحبت من سر این هستش که شما قانونی گذاشتید و می گویید که همه شامل این قانون می شوند همه باید این قوانین رو رعایت کنند...خوب من و بقیه دوستان هم می گیم اگر اینطور هستش پس تاپیکهای اسلامی هم باید شامل قانون شما بشوند(طبق قانون تالارهای عمومی که گفتید:هرگونه صحبت و بحث در مورد مسایل مذهبی و دینی ممنوع می باشد)....ولی متاسفانه دیده میشه که این تاپیکها با یک تفسیر و برداشت آزاد از قانون ذکر شده و با استثنا خوندن اونها،از این قانون مستثنی می شوند...اینجاست که بحث دلخوری و اینکه احساس کاربر درجه 2 بودن به آدم دست می ده......اینجاست که میگم سیاست شما سیاست یک بام و دو هواست...از طرفی گفته میشه قانون باید در همه موارد اجرا بشه و از طرفی شنیده میشه در این مورد چون برای سایت ضرری ایجاد نمیشه پس میشه این مورد رو مستثنی کرد
خوب ممکنه شما بگید صلاح ملک خویش خسروان دانند،که اگر اینطور باشه من دیگه با شما اصلا بحث نکرده و دربست حرف شما رو قبول می کنم...ولی اگر طرفدار ایجاد تفاهم بین کاربرها هستید لطفا روی این موضوع تامل بیشتری بفرمایید.

ممنون و موفق باشید

پ.ن:یک نکته:الان شما تالاری زدید به نام تالار اعضا که تاپیکها و پستهایی که ممکنه برای سایت مشکل ایجاد کنند رو به اونجا منتقل کردید...خوب اگر اینطور هستش و در اون تالار مشکلی از نظر ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ سایت رو تهدید نمی کنه،و طبق صحبت اخیر شما مبنی بر اینکه هر مطلبی که سایت رو از این نظر تهدید نکنه می تونه اینجا بیان بشه(حتی اگر خلاف قوانین سایت باشه) با یان تفاصیل آیا من هم می تونم هر چه دلم خواست اونجا بفرستم؟؟؟؟؟(البته من چنین کاری نمی خوام بکنم بلکه سوال من جنبه جلب کردن توجه شما به موضوع سیاست یک بام و دو هوا در پیش گرفته شده رو داره )...بطور مثال در قوانین اومده که ارسال عکسهای غیر اخلاقی ممنوع می باشد(یادمه چند وقت پیش حتی عکس یک بچه رو بخاطر اینکه اون عکس مشکل اخلاقی داشت حذف کردند!!!!)،خوب حالا اگر تاپیک عکسهای جالب رو به تالار اعضا منتقل کنیم آیا میشه اون عکسها رو صرف اینکه دیگه خطری سایت رو تهدید نمی کنه فرستاد؟؟؟؟؟ یا اینکه اون قانون رو بخاطر احترام به مخاطبان این سایت (که همشون بخاطر فارکس و بازارهای مالی اینجا هستند نه بخاطر چنین کارهایی) و جلوگیری از انحراف سایت از اهداف تخصصیش،وضع کردید؟؟؟؟

Desire
July 14th, 2008, 10:48
با سلام و عرض معذرت از اشتباهی که انجام دادم

شما فعالیت خود را در تاپیک مورد اشاره ادامه بدید، بنده تاپیک را مجدداً جدا خواهم کرد.

موفق باشید

متشکرم

Reza
July 14th, 2008, 10:55
با سلام به جناب economic.finance (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=10827)

امیدوارم با من هم عقیده باشید که مرزبندی قطعی و مشخص میان تاپیکهای خطرناک و غیر خطرناک وجود ندارد. حتی فی*لتر کنندگان وب سایتها هم معیارهای مشخصی برای این موضوع ندارند. به همین دلیل ما ناچار شدیم برخی تاپیکهای کمتر خطرناک!! را به تالار اعضا منتقل کنیم. اگر شما یا هر یک از دوستان می تواند معیاری جامع و کامل برای تشخیص تاپیکهای خطرناک و مشکل ساز از تاپیکهای غیرخطرناک تدوین کند، یا از معیارهای مورد نظر مسئولان مربوطه اطلاع کامل دارد، موجب امتنان خواهد بود که این معیارها را در اختیار ما قرار بدهد تا بتوانیم بر اساس آن سایت را به نحو بهتری اداره کنیم.

ضمنا من پاسخ شما را بطور کامل در پست قبلی دادم و دلایل را توضیح دادم. از شما درخواست می کنم یکبار دیگر نوشته فوق را مطالعه فرمائید و حداقل به بند 3 نوشته بنده پاسخ بدهید.

با تشکر

economic.finance
July 14th, 2008, 12:12
با سلام به جناب economic.finance ([Only registered and activated users can see links])

امیدوارم با من هم عقیده باشید که مرزبندی قطعی و مشخص میان تاپیکهای خطرناک و غیر خطرناک وجود ندارد. حتی فی*لتر کنندگان وب سایتها هم معیارهای مشخصی برای این موضوع ندارند. به همین دلیل ما ناچار شدیم برخی تاپیکهای کمتر خطرناک!! را به تالار اعضا منتقل کنیم. اگر شما یا هر یک از دوستان می تواند معیاری جامع و کامل برای تشخیص تاپیکهای خطرناک و مشکل ساز از تاپیکهای غیرخطرناک تدوین کند، یا از معیارهای مورد نظر مسئولان مربوطه اطلاع کامل دارد، موجب امتنان خواهد بود که این معیارها را در اختیار ما قرار بدهد تا بتوانیم بر اساس آن سایت را به نحو بهتری اداره کنیم.

ضمنا من پاسخ شما را بطور کامل در پست قبلی دادم و دلایل را توضیح دادم. از شما درخواست می کنم یکبار دیگر نوشته فوق را مطالعه فرمائید و حداقل به بند 3 نوشته بنده پاسخ بدهید.

با تشکر
با سلام دوباره
والله نمی دونم چی بگم... نمی دونم چه جوری دوباره منظورمو بیان کنم..فکر کنم شما به این جمله بنده اصلا توجه نفرمودید:
"حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند ....."
وقتی صحبت من در مورد مضر بون یا نبودن تاپیکها نیست پس چطور از من می خواهید که معیاری برای اینکار ارائه بدم؟؟؟؟؟....اگر منظورتون اون پانوشت هستش،باید عرض کنم داخل پرانتز متذکر شدم که منباب مثال بیان شده....

تمام حرف بنده این هستش:

.....سیاست یک بام و دو هوا......مستثنی شدن تاپیکهای اسلامی از قوانین تالار عمومی.......

ممنون و موفق باشید

Hamed2420
July 14th, 2008, 13:08
تمام حرف بنده این هستش:

.....سیاست یک بام و دو هوا......مستثنی شدن تاپیکهای اسلامی از قوانین تالار عمومی.......
با سلام

1- هرگونه بحث و پیگیری مطالب سیاسی و دینی و همچنین ارسال هرگونه مطلب قومیتی خلاف قانون شماره 8 سایت سرمایه است و اینگونه مطالب به محض مشاهده، بدون ارائه دلیل (طبق بند 17 قوانین سایت) حذف خواهند شد و با کاربران خاطی برخورد مناسب صورت خواهد گرفت.

این قوانینی است که حدود یک ماه و اندی پیش برای تالار های غیر تخصصی وضع کردیم و لازم به ذکر هست که قبل از این تاریخ هم بر همین مبنا تالار رو اداره میکردیم. بنده نمیدانم کجای این این قوانین استثنایی برای تاپیک هایی خاص قائل شده؟ به صراحت عنوان کردیم که مطلب قومیتی نداشته باشیم و بحث سیاسی و دینی هم نباید صورت بگیره...

برای چندمین بار عرض میکنم که وجود تاپیک های اسلامی مغایرتی با قوانین سایت نداره.

با تشکر

Chichest
July 14th, 2008, 13:18
منظور جناب economic.finance در مورد اين قانون سايت است
اگر فردي قصد اطلاع رساني در مورد مسايل مذهبي را داشته باشد بهتر است يك تاپيك با عنوان مثلا " تبريكات و تسليتهاي اسلامي" باز كنيد
و تمام پستها داخل آن زده شود و براي هر اتفاق ديني كه در سال بيش از 100 مورد است تاپيك جديدي باز نشود و تخصصي بودن سايت حفظ شود

Reza
July 14th, 2008, 14:13
با سلام دوباره
والله نمی دونم چی بگم... نمی دونم چه جوری دوباره منظورمو بیان کنم..فکر کنم شما به این جمله بنده اصلا توجه نفرمودید:
"حرف من این نیست که چون تاپیکهای اسلامی برای سایت خطرناک هستند باید حذف بشوند ....."
وقتی صحبت من در مورد مضر بون یا نبودن تاپیکها نیست پس چطور از من می خواهید که معیاری برای اینکار ارائه بدم؟؟؟؟؟....اگر منظورتون اون پانوشت هستش،باید عرض کنم داخل پرانتز متذکر شدم که منباب مثال بیان شده....

تمام حرف بنده این هستش:

ممنون و موفق باشید

با سلام

دقیقا سوال من هم همین است. وقتی شما نمی توانید معیاری ارائه بدهید، از ما چه انتظاری دارید؟ اگر همین حالا تصمیم بگیریم درخواست شما را بطور کامل اجرا کنیم، کدام تاپیک ها را باید حذف کنیم؟

سیاست ما یک بام و دو هوا نیست. دو بام و دو هوا است. زیرا تاپیکهای مضر با تاپیکهای غیر مضر متفاوت هستند.

منظور جناب economic.finance در مورد اين قانون سايت است
اگر فردي قصد اطلاع رساني در مورد مسايل مذهبي را داشته باشد بهتر است يك تاپيك با عنوان مثلا " تبريكات و تسليتهاي اسلامي" باز كنيد
و تمام پستها داخل آن زده شود و براي هر اتفاق ديني كه در سال بيش از 100 مورد است تاپيك جديدي باز نشود و تخصصي بودن سايت حفظ شود

این مورد قابل اجرا هست و ایده ایجاد یک تاپیک برای تبریک و تسلیت مناسبتها (یا دو تاپیک، یکی برای تبریکات و یکی برای تسلیت) مفید به نظر می رسد. / با تشکر

economic.finance
July 14th, 2008, 14:40
با سلام

دقیقا سوال من هم همین است. وقتی شما نمی توانید معیاری ارائه بدهید، از ما چه انتظاری دارید؟ اگر همین حالا تصمیم بگیریم درخواست شما را بطور کامل اجرا کنیم، کدام تاپیک ها را باید حذف کنیم؟

سیاست ما یک بام و دو هوا نیست. دو بام و دو هوا است. زیرا تاپیکهای مضر با تاپیکهای غیر مضر متفاوت هستند.

این مورد قابل اجرا هست و ایده ایجاد یک تاپیک برای تبریک و تسلیت مناسبتها (یا دو تاپیک، یکی برای تبریکات و یکی برای تسلیت) مفید به نظر می رسد. / با تشکر
با سلامی مجدد
از شما انتظار دارم حداقل معیاری که خودتون ارائه داید رو رعایت کنید:

ممنون و موفق باشید

Reza
July 14th, 2008, 15:47
با سلامی مجدد
از شما انتظار دارم حداقل معیاری که خودتون ارائه داید رو رعایت کنید:

ممنون و موفق باشید
با سلام

معیاری که در قوانین سایت ذکر شده دقیقا رعایت می شود. بحث سیاسی و مذهبی ممنوع است. اما نقل مطالب سیاسی (مثلا نقل اخبار از منابع رسمی) و مذهبی (مثلا تبریک مناسبتها) در صورتی که برای سایت مشکل ساز نباشند بلامانع است.

با احترام

lastnight19
July 14th, 2008, 18:52
بنظر من برای خاتمه بحث (البته اگر دوستان قبول کنند)، یک قسمت توی دل تالار مضوعات عمومی بزنیم (مثل تالار فاندامنتال که بخش تحلیل بازار رو داره) و این قسمت رو به تاپیک هایی که صرفاً موضوعات اسلامی دارند اختصاص بدیم اینجوری افرادی که احساس می کنند داره در حقشون اجحاف می شه هم راضی می شوند و هم اینکه سایت سرمایه زیر سئوال نمی ره و خوبی دیگه ای هم که داره اینه که ما یه بخش کاملاً اسلامی، مذهبی دینی داریم که می تونیم ارزش سایت رو توی کشور عزیزمون ایران بالا و بالاتر ببره تا ... .

Hamed2420
July 14th, 2008, 20:35
با سلام

بنده حدود 15 الی 20 تاپیک مذهبی رو با هم ترکیب کردم و هنوز هم چندین تاپیک دیگر باقی مونده که باید با هم ترکیب بشه.

آقا رضا بنده با هر گونه تغییرات در تالار موضوعات عمومی مخالفم.

....

lastnight19
July 14th, 2008, 21:35
با سلام

بنده حدود 15 الی 20 تاپیک مذهبی رو با هم ترکیب کردم و هنوز هم چندین تاپیک دیگر باقی مونده که باید با هم ترکیب بشه.

آقا رضا بنده با هر گونه تغییرات در تالار موضوعات عمومی مخالفم.

....

آقا حامد شما هم استاد ما هستید هم اینکه از من چه در فارکس و چه در سایت سرمایه ارشدتر، ولی بنظر من این یک راه حلی است که می تونه به این مناقشه پایان بده و با دو قسمت کردن تالار موضوعات آزاد می شه تمامی افراد چه موافق و چه مخالف رو راضی نگه داشت بدون اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب.

البته من مدتی هست که تسلیم شدم.

SaRve
July 15th, 2008, 00:39
با عرض خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت
تو صفحه اول
آخرین عناوین تالارهای تخصصی
حذف شده ميخواستم بدونم كه آزمايشيه يا قطعي چون خيلي قابل استفاده بود

arvinfx
July 15th, 2008, 12:56
با سلام خدمت دست اندكاران سايت

من عضو قديمه سايتم و همونطور كه ميدونيد كناره گيري كردم از اين بازار كا دلايلش زياد مهم نيست

مي خاستم يه گلگي بكنم اونم اينه كه هنوز سيستم درستي براي سود كردن تو سايتتون وجو نداره! آيا واقعا هيچ سيستمي جواب نداده؟ هفته اي 1 سيستم جديد ( بطور ميانگي)ن اينجا بررسي ميشه يا من خبر ندارم؟ فكر كنم بهتره به TOP Topic براي اين مسعله تو سايتتون باشه و ديگر سيستم ها رو براي بررسي و مقايسه سود دهي با اين سيستم برتر بزارين تو سايت .

بهر حال خسته نباشيد و همينطور موفق باشيد

Reza
July 15th, 2008, 20:27
با عرض خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت
تو صفحه اول
آخرین عناوین تالارهای تخصصی
حذف شده ميخواستم بدونم كه آزمايشيه يا قطعي چون خيلي قابل استفاده بود
با سلام

این مورد حذف نشده! لطفا تصویری از صفحه اول (ستون سمت راست، پایین تر از هفته نامه سرمایه ما) قرار بدهید تا موضوع را بررسی کنم.

SaRve
July 15th, 2008, 23:10
ممنون از پيگيري مديريت عزيز

SaRve
July 16th, 2008, 02:50
الان كه چك كردم ديدم كه وقتي از نام كاربريم خارج ميشم و ميهمانم همه چيز درسته . با فايرفاكس هم همينطوره
يعني تنظيماتي شخصي براي صفحه اول وجود داره (مثل سايت گوگل)

AmirBabak
July 16th, 2008, 04:22
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت

من قبلاً در تاپیک "دانشکده سرمایه" آقای وحید درزی یک پیشنهاد داده بودم که گویا مورد ملاحظه مدیریت سایت قرار نگرفته است.
خواهشمندم یکبار به آن نظر بیاندازید.

AmirBabak
July 16th, 2008, 04:27
مي خاستم يه گلگي بكنم اونم اينه كه هنوز سيستم درستي براي سود كردن تو سايتتون وجو نداره! آيا واقعا هيچ سيستمي جواب نداده؟ هفته اي 1 سيستم جديد ( بطور ميانگين) اينجا بررسي ميشه يا من خبر ندارم؟ فكر كنم بهتره به TOP Topic براي اين مسئله تو سايتتون باشه و ديگر سيستم ها رو براي بررسي و مقايسه سود دهي با اين سيستم برتر بزارين تو سايت .

عجب پیشنهاد خوبی
اینطوری بعضی از دوستان بجای از این شاخه به اون شاخه پریدن ، تمرکز خود را بر روی یک سیستم قرار خواهند داد.

Reza
July 16th, 2008, 11:06
ممنون از پيگيري مديريت عزيز
با تشکر از اطلاع رسانی شما

الآن باید مشکل حل شده باشه. لطفا نتیجه را اعلام کنید

Reza
July 16th, 2008, 11:08
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت

من قبلاً در تاپیک "دانشکده سرمایه" آقای وحید درزی یک پیشنهاد داده بودم که گویا مورد ملاحظه مدیریت سایت قرار نگرفته است.
خواهشمندم یکبار به آن نظر بیاندازید.
http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=205481&postcount=22
با سلام

در فکر روشی هستم که دسترسی به تاپیکهای مفید با سهولت بیشتری انجام شود. از پیشنهاد شما هم تشکر می کنم.

با احترام

SaRve
July 16th, 2008, 12:00
با تشکر از اطلاع رسانی شما

الآن باید مشکل حل شده باشه. لطفا نتیجه را اعلام کنید

خيلي ممنون حل شده:banana:

مجتبی
July 16th, 2008, 12:16
آقا رضا سلام.
ضمن خسته نباشید خدمت شما یه پیشنهاد داشتم که امیدوارم شدنی باشه .
لیستی از تاپیکهای مورد علاقه هر کاربر در کنار صفحات داخلی هر تاپیک( مثلا سمت چپ صفحه) برای در دسترس بودن وجود داشته باشه که اضافه و کاستن از لیست بعهده کاربر باشه.
توی وبلاگها این کار شدنی هست ولی نمی دونم اینجا بشه اینکار و کرد یا نه.
بعنوان یه کاربر بنظرم خیلی مفیده که تاپیکهای مورد علاقه ام رو در سمت چپ ببینم . البته گزینه های دیگه ایی هم میشه بهش اضافه کرد.

بابت زحمات همیشگی تون ممنونم
موفق باشید

با سلام

در فکر روشی هستم که دسترسی به تاپیکهای مفید با سهولت بیشتری انجام شود. از پیشنهاد شما هم تشکر می کنم.

با احترام

آقا رضای عزیز سلام
این پست بنده هم از نظر شما دور موند.
لطفا نظر خودتون رو در مورد اون بفرمایید.

موفق باشید

Reza
July 16th, 2008, 13:57
آقا رضای عزیز سلام
این پست بنده هم از نظر شما دور موند.
لطفا نظر خودتون رو در مورد اون بفرمایید.

موفق باشید
با سلام

متاسفانه vBulletin چنین امکانی رو نداره. البته هر کاربر می تونه در تاپیکهای مورد علاقه خود مشترک (آبونه) بشه و با ورود به کنترل پنل، تاپیکهای آپدیت شده رو ببینه.

با تشکر

بهزاد اقبالی
July 16th, 2008, 15:00
بنده عاجزانه تقاضا دارم که تعدا تشکر ها رو از 30 تا بیشتر کنید من واقعا وقت کم اوردم و ظهر نشده تمام تشکر های من تموم میشه

Reza
July 16th, 2008, 15:14
با سلام

اگر vBulletin این امکان را داشت که تعداد تشکر روزانه برای گروه های مختلف کاربری متفاوت باشد، خیلی از مشکلات حل می شد و می توانستیم محدودیت را برای گروه مدیران برداریم. متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد . . .

تعداد تشکر روزانه را به ۷۰ افزایش دادم.

از دوستان درخواست می کنم از دکمه تشکر فقط برای تشکر استفاده کنند، نه برای مقاصد دیگر (مثلا علامتگذاری پستهایی که مطالعه کرده اند!). امکان تشکر برای کاربرانی که این مورد را رعایت نکنند غیر فعال خواهد شد.

با احترام
رضا

AbarEnsan
July 17th, 2008, 18:46
كاش پست مسعود (همين شاكي هميشگي) كمي زودتر اديت ميشد و من آنرا نميديدم. نميدانم افرادي اينچنيني از "سرمايه" چه ميخواهند؟ آيا اينها مجبورند اينجا باشند و وقتي تحمل چنين محيطي را ندارند چرا عضو ميشوند. ايشان حدود 60 پست داشت كه همگي انتقاد بود و حتي يك پست تخصصي از ايشان نديدم (شايد هم بود و من نديدم).
واقعا ما براي چه در سرمايه هستيم؟ اگر براي يادگيري تريد است پس باقي بحثها سر چيست؟
؟؟؟؟

trendfinder
July 17th, 2008, 20:03
متاسفانه یا خوشبختانه من اون پست رو ندیدم ولی همه خوب یادشونه وقتی مدرسه بودیم و سر کلاس به درس گوش میدادیم همیشه یکی دو نفر بودند که اخلال ایجاد میکردند و بهشون پارازیت می گفتیم.
آخر و عاقبت چی شد؟
اونهایی که سراپا گوش بودند سر از کجا در آوردند و .....

Gh.Saeadian
July 17th, 2008, 20:27
البته ایشون شخصیت جالبی داشتن ، کاش میشد حضوری ملاقاتشون کرد و دید که منظورشون از بیان این همه خواسته غیرضروری چیه؟ و چرا اینقدر روی اون اصرار می کنن؟ چون راهکارهای رفع اون مشکلات هم در کنار تمام پستها هست.
انشاله که دیدشون عوض بشه و با یه نگاه تازه به جمع سرمایه برگردن.

AmirBabak
July 17th, 2008, 23:00
واقعا ما براي چه در سرمايه هستيم؟ اگر براي يادگيري تريد است پس باقي بحثها سر چيست؟

ابر انسان جان ، جدا از هر اختلاف نظری که داریم این حرفت خیلی متین و بجاست.

Mohsen
July 18th, 2008, 19:01
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

در صفحه ی مربوط به دادن امتاز به نوشته ها ، وقتی پنجره ی مربوط به آخرین نوشته را باز می کنم ، محلی که می توان در ان یک متن نوشت در زیر قسمت تبلیغات رفته و امکان اینکار فراهم نمی شود (شکل پیوست) ممنون می شوم این مشکل را بررسی بفرمایید . البته مرورگر بنده Mozilla 3.0 است .

41572

ممنون

Reza
July 18th, 2008, 20:19
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

در صفحه ی مربوط به دادن امتاز به نوشته ها ، وقتی پنجره ی مربوط به آخرین نوشته را باز می کنم ، محلی که می توان در ان یک متن نوشت در زیر قسمت تبلیغات رفته و امکان اینکار فراهم نمی شود (شکل پیوست) ممنون می شوم این مشکل را بررسی بفرمایید . البته مرورگر بنده Mozilla 3.0 است .

41572

ممنون
با سلام به دوست عزیز جناب محسن

ایرادی که عنوان کردید به نحوه طراحی بنر فلش مربوط میشه. به شرکت مذکور اعلام می کنم تا بنر رو اصلاح کنند.

تا زمان اصلاح بنر، برای دادن امتیاز به نوشته آخر هر صفحه می توان با کلیک روی شماره پست (که در سمت چپ بالای هر پست قرار دارد، مثلا #604 (http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=209876&postcount=604)) وارد صفحه "نمایش پست تنها" شده و با توجه به عدم وجود بنر در این صفحه، به راحتی به پست مورد نظر امتیاز داد.

با تشکر

I.N.D.E.X
July 18th, 2008, 21:24
با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک صندلی داغ ([Only registered and activated users can see links]) فعال کنید.

از لطف جنابعالی سپاسگزارم.

با احترام

trendfinder
July 18th, 2008, 21:34
آیا امکانش هست یک تاپیک با این مضمون و هدف زده بشه :
جدولی آماری در رابطه با نتایج سیستمهای مطرح شده در تالار سیستمها و روشهای معامله
این کار هم وقت گیره و هم تخصصی و باید چند نفر به صورت گروهی این کار رو انجام بدن و هر دو هفته یک بار آپدیت بشه
چند خصوصیت داره:
نشون میده کدوم سیستم موفق تره
کسانی که سیستم طراحی میکنن بیشتر به این فکر میافتند که سیستمشون رو بهینه کنند
کسانی هم که به فکر تهیه یک سیستم خوب هستند راحت تر میتونند سیستمشون رو انتخاب کنند و از بسیاری سردرگمی ها جلوگیری میشه
و ...
اگر کسی با این پیشنهاد موافقه و وقت لازم رو هم در اختیار داره ، به فکر تهیه جدول و برنامه ریزی باشیم.

ارادتمند

Reza
July 18th, 2008, 23:15
با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک صندلی داغ (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2689) فعال کنید.

با احترام
با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. مگر اینکه تاپیک را به تالار دیگری منتقل کنیم.

با تشکر

Reza
July 18th, 2008, 23:31
جدولی آماری در رابطه با نتایج سیستمهای مطرح شده در تالار سیستمها و روشهای معامله
این کار هم وقت گیره و هم تخصصی و باید چند نفر به صورت گروهی این کار رو انجام بدن و هر دو هفته یک بار آپدیت بشه
چند خصوصیت داره:
کسانی هم که به فکر تهیه یک سیستم خوب هستند راحت تر میتونند سیستمشون رو انتخاب کنند و از بسیاری سردرگمی ها جلوگیری میشه
و ...
اگر کسی با این پیشنهاد موافقه و وقت لازم رو هم در اختیار داره ، به فکر تهیه جدول و برنامه ریزی باشیم.

ارادتمند
ضمن تشکر از شما

یکی از اهداف ایجاد تالار اختصاصی سیستمها و روشهای معامله (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3761)، چیزی شبیه به همین پیشنهاد شما بود.

فارغ از اینکه تالار اختصاصی مذکور ایجاد شود یا خیر، اجرای این پیشنهاد شما بسیار مفید خواهد بود.

با همفکری جناب رهجو و سایر دوستان در حال یافتن راه حلی برای ایجاد نظم و افزایش کارایی تالار "سیستمها و روشهای معامله" هستیم که امیدوارم تا یکی دو هفته آینده جزئیات آن اعلام و مراحل اجرائی آغاز شود.

با احترام

AmirBabak
July 19th, 2008, 00:11
یک پیشنهاد:

اگر ممکنه به کاربران سایت، سیستم اعتبار دهی به پست های دیگران را توضیح دهید تا به پستهای مفید و مثمر ثمر اعتبار دهند.

مثلاً من خودم نمیدانم این اعتبارها چگونه محاسبه و نمایش داده میشوند! حتی دیده ام درجه بعضی از کاربران بجای سبز حتی قرمز است!
ضمناً هر بار کلیک دوستان چند امتیاز را برای اعتبار در بر دارد؟
لطفاً به این پیشنهاد بذل توجه داشته باشید.

Sohrab_K
July 19th, 2008, 00:15
چند خصوصیت داره:
و ...

ارادتمند

سلام

پیشنهاد مشابه رو بنده هم قبلا دادم ...

ابنجا رو ببینید :

و همینطور اینجا :

متاسفانه کار گروهی میان ما ایرانی ها خیلی ضعیفه . شاید هم تعریفی که از کار گروهی وجود داره ؛ با تعریفی که آدم تو فرومهای خارجی میبینه متفاوت باشه و این باعث این طرز فکر من میشه .

نگاهی به تاپیکهای تالار معاملات بندازید ... هر جا که باز کننده تاپیک ، از الف تا ی سیستم رو گفته ، اون تاپیک چند صباحی بالا بوده و شاید این چیزی هست ما بهش میگیم کار گروهی !.

اما تاپیکی نیست که با یک کار گروهی واقعی و بالندگی یک ایده ؛ به تکامل رسیده باشه .

شاید تنها استثنا ، تاپیک پالرت جناب فلاحی بود .هر چند که اونم به تاریخ پیوست و به لحاظ منطق سیستم کمی ضعف داشت ، اما کار گروهی انجام شده در اونجا فوق العاده ارزشمند بود .

متاسفانه اغلب ما ( نگران نباشید . خود من هم جزئی از همین "ما"ی بزرگ هستم ! ) ، دنبال هلوی آماده هستیم و جالب اینکه از این موضوع هیچ ابایی هم نداریم . بسیارند پستهایی که از راه نرسیده ، می پرسند : استیمنت حساب ریل با پرفورمنس مثبت چند ماهه دارید ؟

حالا اگر اونم ندارید ، بک تست چند ساله چی ؟ دارید ؟

گویا شخص داره برای خرید سیستم پول میپردازه !

کسی نیست بگه : پدر آمرزیده ! اگر اینها رو داشتم که سیستم اینجا برای بحث و بررسی مطرح نمیشد !

از طرفی وقتی این طرز فکر رو میبینم (جسارتا من اسمش رو میزارم استثمار ) ، به اونایی که موفق هستند و حرفی از سیستمشون نمیزنند ، حق میدم . دلیلی نداره کسی بیاد چیزی رو که مدتها ؛ شاید سالها ... زحمتش رو کشیده ، مفت و مسلم بزاره در اختیار منی که زحمت یک همفکری کوچیک رو به خودم نمیدم . و باز فکر میکنم شاید خودم هم هیچوقت چیزی از موفقیتم ( اگر موفقیتی در کار باشه ) رو نکنم .

ببخشید اگر مطلب زیاد به تاپیک و موضوع ارتباط نداشت . اما موضوعی بود که مدتهاست آزارم میداد و میدونم که هستند از دوستان قدیمی که همین دل آزردگی رو دارند .

قصدم ایجاد موج منفی نیست . سعی کردم مطلبی رو مطرح کنم که شاید اغلب ما کم و بیش بهش واقفیم ، اما از رو کردنش زیاد خوشمون نمیاد . مثل خیلی واقعیتعای دیگه جامعه حقیقیمون ...
اما بعضی از تابو ها ، باید یک جایی بشکنه . شاید بهانه شکستن این تابو من باشم .;)

بگذریم ... سخن بسیار است و نفس کوتاه

trendfinder
July 19th, 2008, 02:03
به هر حال باید از یه جایی شروع کرد.
امروز
فردا
یک هفته دیگه
دو ماه دیگه
.....
از یه جا شروع میشه

تفکرش شکل گرفته
نیازش هم احساس میشه
پس چه بهتر این کار توسط ما شروع بشه .
لازم نیست از ابتدا فکر همه چیز رو کرد و یک کار گروهی بی نقص رو شکل داد.
یک مثال خیلی ساده اینکه وقتی میخواهیم برای اولین بار یک نامه به یک اداره و یا هر جای دیگری بنویسیم :
اگر بخواهیم از همون اول یک نامه بی نقص بنویسیم که قابل توجه باشه مطمئن باشید گرفتن قلم در دست خیلی مشکله. ولی وقتی یک مینوت خیلی ساده رو تهیه میکنیم و چند بار اون رو میخونیم و اشکالاتش رو میگیریم ، در آخر یک نامه قابل قبول داریم که حتی به فکر تهیه کاغذ با حاشیه مناسب هم میافتیم.
حالا تصورش رو بکنید اگر این نامه رو همه ببینند و کسانی مثل ما که هیچ تجربه ای رو در نامه نگاری نداشتند خیلی خیلی راحت تر میتونند یک الگوی خوب داشته باشند و بسته به منظورشون ویرایشش کنن.

البته منظور من از اون پیشنهاد فقط تهیه جدول اماری در رابطه با نتایج سیستمها بود و هدفم ادامه و یا بهینه کردن یک سیستم نیست.

مشکلی نیست که آسان نشود
مرد آنست که هراسان نشود

ارادتمند

trendfinder
July 19th, 2008, 02:50
برای اینکه چنین جدولی شکل بگیره به همکاری ایجاد کننده و یا کسانی که اون تاپیک ها رو اداره میکنند نیازمند هستیم.
یعنی گروهی که برای تهیه این جدول مورد نیازه همین افراد هستند.
کار اولی که به ذهنم میرسه و میتونه خیلی کمک کنه اینه:
این افراد اگر میخواهند آمار نتایج سیستمشون در این جدول قرار بگیره یک حساب دمو باز میکنند و investor password اون رو در اختیار بقیه قرار میدن و معاملاتشون رو در اون انجام میدن.
این معاملات لازم نیست حتماً فقط موقعیت هایی باشه که خودشون تشخیص میدن. بلکه میتونه پیشنهاداتی هم که توسط بقیه ارائه میشه ، پس از بررسی و مطابقت با شرایط سیستم مورد معامله قرار بگیره.
هر دو هفته یک بار (بسته به پیشنهاد بقیه دوستان میتونه این زمان تغییر کنه) با توجه به هیستوری این آمار جمع میشه و داخل جدول قرار میگیره.

میخواستم قبل از اینکه تاپیک ایجاد بشه کارهای مقدماتیش اینجا انجام بشه (از آقا رضا که ما رو تحمل میکنند کمال سپاس و تشکر رو دارم)

اگر گردانندگان این تاپیک ها موافق هستند تا کار رو شروع کنیم و گروه تشکیل بشه (اگر حداقل سه نفر همکاری کنند بقیه دوستان هم به ادامه کار ترغیب میشن)
بنده هم جدول رو تهیه میکنم و پس از تایید بقیه دوستان و جمع آوری پیشنهادات تاپیک رو میزنیم.
از وحید درزی عزیز هم خواهش میکنم یه جایی برای سه سیستم برتر در مجله هفتگی سرمایه در نظر بگیره
ارادتمند همه عزیزان

trendfinder
July 19th, 2008, 03:45
مطلب دیگری که یادم رفت بگم :
این جدول فقط دو هفتگی نیست و جداول ماهیانه ، فصلی ، شش ماهه و سالیانه نیز مد نظر است.

به نظر شما اول تا سوم جدول متعلق به کدوم سیستم هاست ؟

Hamed2420
July 19th, 2008, 05:46
یک پیشنهاد:

اگر ممکنه به کاربران سایت، سیستم اعتبار دهی به پست های دیگران را توضیح دهید تا به پستهای مفید و مثمر ثمر اعتبار دهند.

مثلاً من خودم نمیدانم این اعتبارها چگونه محاسبه و نمایش داده میشوند! حتی دیده ام درجه بعضی از کاربران بجای سبز حتی قرمز است!

با سلام

سیستم اعتبار دهی در دست بررسی کامل هست. این چند وقت بصورت آزمایشی اجرا میشد تا نقاط ضعف و قوتش رو پیدا کنیم. تا حداکثر یکی دو هفته دیگر تمام مطالب آن به صورت مفصل شرح داده میشه.

ارادتمندم

trendfinder
July 19th, 2008, 07:04
درود
نمونه جدول به پیوست تقدیم می گردد

arvinfx
July 19th, 2008, 09:15
سلام

انينو شكار كردم امروز :cool: 3 تا كپي از تاپيك انتقادات و پيشنهادات :o تو يه صفحه !!! نمي دونم سياستش چيه ولي براي ي هتازه وارد بياد ببينه ممكنه بخوره تو زوقش :blush:

trendfinder
July 19th, 2008, 10:00
جدول رو به این صورت تغییر دادم
منتظر نظرات سازنده دوستان هستم

I.N.D.E.X
July 19th, 2008, 12:15
با عرض سلام و ارادت

مدیریت محترم سایت
اگر از لحاظ فنی امکان داره، دگمه تشکر را در تاپیک صندلی داغ ([Only registered and activated users can see links]) فعال کنید.

با احترام

با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. مگر اینکه تاپیک را به تالار دیگری منتقل کنیم.

با تشکر

عرض سلام و احترام

از آنجایی که تاپیک صندلی داغ ([Only registered and activated users can see links]) ، یک تاپیک با ارزش است و صرفا سرگرمی نیست، پیشنهاد می کنم به تالار عمومی فارکس ([Only registered and activated users can see links]) منتفل شود.

با سپاس فراوان از شما

xeroF
July 19th, 2008, 18:30
سلام
من هم می خواستم دقیقا همین را بنویسم. روزی که تاپیک صندلی داغ کارش را شروع کرد شاید هیچکس نمی دانست که این تاپیک روزی به یکی از مهم ترین ، مفیدترین و مورد توجه ترین تاپیک ها تبدیل خواهد شد.
صندلی داغ کاملا در جهت اهداف حرفه ای و آموزشی سایت هست.
محدودیتهای فعلی در تالار آزاد چه باقی بماند چه برداشته شود در هر حال جای صندلی داغ در تالار آزاد نیست. بنده هم جسارتا پیشنهاد می کنم این تاپیک به تالار عمومی فارکس منتقل شده و در صورت صلاحدید جزء تاپیکهای مهم در ابتدای لیست تالار عمومی قرار گیرد.
حتی می توان آن را جزء آیتم های نقشه راه هم قرار داد. بر هر تازه واردی واجب است این تاپیک را بخواند و از آن همه دانش و تجربه که در این تاپیک هست استفاده کند.
با تشکر

Hamed2420
July 19th, 2008, 21:19
سلام

با اجازه مدیریت سایت

تاپیک صندلی داغ را به تالار عمومی فارکس انتقال دادم.

موفق باشید

kakolokia
July 19th, 2008, 21:39
با نام و ياد خدا و با سلام خدمت دوستان عزيز

به درخواست يكي از دوستان نظرم رو براي بهبود وضعيت بخش سيستم ها و روش هاي معامله مي نويسم

بنده با كليت قضيه موافقم و راه حلي هم براي اين مساله دارم ولي خوب براي يك حركت رو به جلو و متداوم كه زود سرد نشه نياز به سوخت و نيرو هست، با يك مثال راه حلم رو توضيح ميدم

شركت متاكوتس هر ساله با كمك چند تا اسپانسر مسابقات اكسپرت ها رو برگزار مي كنه، در اين مسابقات همه افراد با رعايت قوانين و استانداردها اكسپرت هاي خودشون رو آماده مي كنند و مي فرستند و در اين مسابقات براي كسب جايزه رقابت مي كنند، خوبي اين كار اينه كه هم متاكوتس، هم اسپانسرها و هم رقابت كنندگان در يك بازي برد-برد شركت مي كنند و هر ساله سيستم هاي خوب شناسايي مي شوند و ايده هاي نو محك زده ميشن

حالا اگه بخواهيم الگو برداري كنيم و بخش سيستم هاي سايت رو يك خونه تكوني كنيم چاشني اين كار برگزاري مسابقات ساليانه بين سيستم هاست و بايد به صاحبان سيستم هاي اول تا سوم جايزه داده بشه

براي هر سيستم بايد تعاريف و گروه بندي و استانداردها و قوانيني براي شركت در مسابقه تعريف بشه و به پرسنلي كه كار بررسي و رد و قبول سيستم ها رو دارند حقوق داده بشه

محل تامين جايزه و دستمزد هم ميتونه آگهي دهندگان سايت و خود صاحبان سيستم ها و اسپانسرهاي ديگه كه سايت مي تونه اونها رو جذب كنه و افراد خير باشه چرا كه وقتي يك سيستمي در تورنمنت هاي نفس گير بتونه حرفي براي گفتن داشته باشه يه جوري منبع درامد براي كاربران سايت و افراد ذي نفع محسوب ميشه و از كمك مالي مستقيم تاثيرش بيشتره همون قضيه ماهي و ماهي گيري

با اين كار شور و هيجان هميشه هست و همه در تكاپو هستند سيستم خوبي ارائه بدن و انگيزه لازم وجود داره و صاحبان سيستم ها خود به خود موظف ميشن سيستم هاشون رو بهينه و تست كنند و در كنار سيستم هاي ديگه محك بزنند

فكر مي كنم راه حل خوبي باشه تا نظر دوستان چي باشه

موفق باشيد
يا علي

lastnight19
July 20th, 2008, 11:19
جناب کاکوکیا، این کار کار بسیار خوبی هست ولی اگر ما فقط بخواهیم که بین کسانی که سیستم ارائه می دهند مسابقه بگذاریم این مسابقه محدود خواهد شد بین تعداد بسیار کمی از اعضاء، تعداد افرادی که سیستم ارائه کرده اند و در حال حاضر هم راضی به شرکت در مسابقه باشند من فکر نمی کنم که به 15 یا 20 نفر برسه (اگر بخواهیم که خیلی خوش بین باشیم و گرنه رقم واقعی من فکر می کنم که زیر 10 نفر باشه).
بنظر من ما مثل بروکرها مسابقه فارکس برگزار کنیم برای تمامی افراد، هرکس که تمایل داشت می تونه شرکت کنه فقط باید مشخص کنه که با چه سیستمی کار می کنه و باید تمامی پوزیشن هایی رو هم که گرفته با تصویر هنگامی که پوزیشن گرفت و هنگامی که پوزیشن بسته شد با ارائه دلیل (برمبنای سیستمی که برای شرکت در مسابقه معرفی کرده) اینجا قرار بده.
جناب مسعود رهجو یک نفر رو بعنوان مسئول برگزاری مسابقات انتخاب کنند، ایشون هم یک زمان رو برای مسابقه مشخص کنند (یعنی مسابقه از یک زمان شروع بشه و در یک زمان مشخص به پایان برسه هرکس که سود بیشتری کرده بود برنده می شه) یا اینکه ایشون یک رقم رو برای باز کردن حساب دمو و همچنین یک عدد بعنوان هدف هرکس زودتر به هدف مورد نظر رسید برنده خواهد بود (مثلاً هرکس یک حساب 500 دلار باز کنه با هدف 3000 دلار) . اینجوری می تونیم هم بهترین سیستم رو مشخص کنیم هم اینکه افراد فعال و پشتکار دار سایت مشخص بشوند.
بعنوان جایزه هم بنظر من به افراد لقب کاربر فعال یا برنده دوره X رو بدیم تا اینجوری از سایر کاربران متمایز بشوند.

kakolokia
July 20th, 2008, 15:12
جناب کاکوکیا، این کار کار بسیار خوبی هست ولی اگر ما فقط بخواهیم که بین کسانی که سیستم ارائه می دهند مسابقه بگذاریم این مسابقه محدود خواهد شد بین تعداد بسیار کمی از اعضاء، تعداد افرادی که سیستم ارائه کرده اند و در حال حاضر هم راضی به شرکت در مسابقه باشند من فکر نمی کنم که به 15 یا 20 نفر برسه (اگر بخواهیم که خیلی خوش بین باشیم و گرنه رقم واقعی من فکر می کنم که زیر 10 نفر باشه).
بنظر من ما مثل بروکرها مسابقه فارکس برگزار کنیم برای تمامی افراد، هرکس که تمایل داشت می تونه شرکت کنه فقط باید مشخص کنه که با چه سیستمی کار می کنه و باید تمامی پوزیشن هایی رو هم که گرفته با تصویر هنگامی که پوزیشن گرفت و هنگامی که پوزیشن بسته شد با ارائه دلیل (برمبنای سیستمی که برای شرکت در مسابقه معرفی کرده) اینجا قرار بده.
جناب مسعود رهجو یک نفر رو بعنوان مسئول برگزاری مسابقات انتخاب کنند، ایشون هم یک زمان رو برای مسابقه مشخص کنند (یعنی مسابقه از یک زمان شروع بشه و در یک زمان مشخص به پایان برسه هرکس که سود بیشتری کرده بود برنده می شه) یا اینکه ایشون یک رقم رو برای باز کردن حساب دمو و همچنین یک عدد بعنوان هدف هرکس زودتر به هدف مورد نظر رسید برنده خواهد بود (مثلاً هرکس یک حساب 500 دلار باز کنه با هدف 3000 دلار) . اینجوری می تونیم هم بهترین سیستم رو مشخص کنیم هم اینکه افراد فعال و پشتکار دار سایت مشخص بشوند.
بعنوان جایزه هم بنظر من به افراد لقب کاربر فعال یا برنده دوره X رو بدیم تا اینجوری از سایر کاربران متمایز بشوند.

سلام lastnight19 عزيز

ايجاد يك سامانه جامع و هدفمند براي مسابقات و جشنواره ها كاري است كه حداقل 3 ماه نياز به كار كارشناسي دارد تا بعد از پايان هر دوره از مسابقات اهداف تعيين شده به صورت كاملا شفاف بدست بيايد

براي مثال روندي كه بنده براي اين كار منظورم بود تقريبا به اين شكل است كه يك تالار يا بخش براي مسابقات ايجاد شود و سيستم هاي تست شده و استاندارد كه شرايط شركت در مسابقه را از نظر كميته برگزاري داشته باشد در آنجا قرار گيرند، حال ارائه كننده سيستم يا نماينده اي از طرف كميته برگزاري وظيفه دارد تمامي پوزيشن هاي سيستم را بگيرد و در تاپيك مربوطه منظور كند (براي سيستم هاي نيمه مكانيكي بهتر است خود ارائه كننده اين كار را كند) ، در پايان دوره يكساله مسابقه باز هم كميته داوري با جمع آوري نتايج و بررسي هاي آماري سيستم هاي برتر را معرفي كنند و جايزه را به سيستم هاي اول تا سوم تقديم كنند

جايزه به همان كسي كه در طول سال پوزيشن ها را در تاپيك مربوطه منظور مي كرده داده مي شود، جداي از جايزه مي توان به آن شخص حقوق ماهانه يا سالانه براي زحمتي كه كشيده است داده شود، يعني اگر سيستمي برنده نشد حداقل كسي كه يكسال پوزيشن هاي آن را مي گرفته و منظور مي كرده دست خالي نماند و جداي اينكه به نقاط ضعف و قوت سيستم پي برده و نقاط ضعف و قوت سيستم هاي ديگر را ديده حقوقي هم هرچند ناچيز دريافت كرده باشد.

در بخش مسابقات ديگران حق نداشته باشند در تاپيك هاي مسابقاتي پست بزنند و خللي وارد كنند و فقط همان نماينده بايد پوزيشن ها را دنبال كند.

به اين شكل هر سال هم سيستم ها تست مي شوند، هم سيستم هاي برتر مشخص مي شوند، هم جداول آماري تكميل مي گردند و ايده هاي جديد كشف مي شوند و هم شور و هيجان در تالار مربوطه برقرار است و در اصل همه ذي نفع هستند و كسي اين روند را ترك نمي كند.

حال چطور كميته برگزاري و كميته داوري تشكيل شود و استانداردها چيست و دسته بندي به چه صورتي انجام مي شود و ... بماند بعد از اينكه اين ايده تائيد شد.

موفق باشيد
يا علي

lastnight19
July 20th, 2008, 18:43
جناب حصارکی با روش شما کسانی که سیستمی ارائه نداده اند نمی توانند در مسابقات شرکت کنند، تکلیف این افراد چه می شود؟ بنظر از این موضوع که فقط ارائه دهنده سیستم حق شرکت در مسابقه داشته باشه رو کاملاً حذف کنید، هرکس که خواست با هر سیستمی که خواست شرکت کنه (البته هر نفر فقط با یک سیستم).

من کلاً با نفس مسابقه و رقابت به هر شکلی که باشه موافقم (چه ورزشی باشه چه فارکسی)، بنظر من ما یک تیم داوری تشکیل بدیم (حالا از طریق رای گیری انتخاب بشوند افراد یا اینکه مدیر تالار سیستمها و روشها جناب رهجو تیم رو انتخاب کنند)، یک تاپیک مسابقه هم درست کنیم، هرکس که تمایل داشت در مسابقه شرکت کنه روش مورد نظر خودش رو اعلام کنه در همان تاپیک مربوطه همچنین پوزیشن هایی که می گیره رو با تصویر در زمان گرفتن پوزیشن و در زمان بسته شدن هم اعلام کنه (جهت جلوگیری از ایجاد مشکل) در همان تاپیک اعلام کنه تیم مدیریت براساس زمان بندی مشخص و هدف گذاری نتایج پوزیشن های اعضاء رو بررسی کنند و در تاریخ معین نفرات رو اعلام کنند.

در مورد اینکه جایزه نقدی داده بشه من مشکلی ندارم ولی بودجه اینکار از کجا باید تامین بشه، این خودش یه مشکل اساسی خواهد بود، بنظر من همان که بیائیم به افراد لقب و درجه بدیم از هرچیزی کاراتر خواهد بود در ضمن اینکه افراد فعال و کوشا از سایر افراد متمایز می شوند.

kakolokia
July 20th, 2008, 19:04
جناب حصارکی با روش شما کسانی که سیستمی ارائه نداده اند نمی توانند در مسابقات شرکت کنند، تکلیف این افراد چه می شود؟ بنظر از این موضوع که فقط ارائه دهنده سیستم حق شرکت در مسابقه داشته باشه رو کاملاً حذف کنید، هرکس که خواست با هر سیستمی که خواست شرکت کنه (البته هر نفر فقط با یک سیستم).

من کلاً با نفس مسابقه و رقابت به هر شکلی که باشه موافقم (چه ورزشی باشه چه فارکسی)، بنظر من ما یک تیم داوری تشکیل بدیم (حالا از طریق رای گیری انتخاب بشوند افراد یا اینکه مدیر تالار سیستمها و روشها جناب رهجو تیم رو انتخاب کنند)، یک تاپیک مسابقه هم درست کنیم، هرکس که تمایل داشت در مسابقه شرکت کنه روش مورد نظر خودش رو اعلام کنه در همان تاپیک مربوطه همچنین پوزیشن هایی که می گیره رو با تصویر در زمان گرفتن پوزیشن و در زمان بسته شدن هم اعلام کنه (جهت جلوگیری از ایجاد مشکل) در همان تاپیک اعلام کنه تیم مدیریت براساس زمان بندی مشخص و هدف گذاری نتایج پوزیشن های اعضاء رو بررسی کنند و در تاریخ معین نفرات رو اعلام کنند.

در مورد اینکه جایزه نقدی داده بشه من مشکلی ندارم ولی بودجه اینکار از کجا باید تامین بشه، این خودش یه مشکل اساسی خواهد بود، بنظر من همان که بیائیم به افراد لقب و درجه بدیم از هرچیزی کاراتر خواهد بود در ضمن اینکه افراد فعال و کوشا از سایر افراد متمایز می شوند.

سلام مجدد

چون بحث بر سر بهبود وضعيت بخش سيستم ها و روشها بود اين مسابقات مختص اين بخش طراحي ميشه ، حالا مسابقات ديگه با سبك ها و شكل هاي ديگه هم ميشه در تالار مسابقات مطرح و اجرا بشه

محل تامين هزينه برگزاري مسابقات رو هم گفتم يعني جذب اسپانسر، افراد خير، خود صاحبان سيستم ها چون به هر حال همه كه انگيزه معنوي ندارند و كلا وقتي پاي نقدينگي مياد وسط رونق و شكوفايي هم همراهش هست و در ضمن سيستم هايي دارند مسابقه ميدن كه اميد رياضي مثبت دارند يعني در پايان مسابقه انتظار داريم سيستم هاي اول تا سوم چيزي باشند كه بشه از اونها در حساب هاي ريل استفاده كرد و اين خودش يك پاداش خيلي خوب هست.

به هر حال در كم و كيف اين كار بايد بيشتر بحث بشه، بنده فقط خواستم نوعي از حركت كلاسيك رو كه در طول زمان سرد نميشه عرض كرده باشم وگرنه هستند دوستان زيادي كه واقعا در حال ايثار و فداكاري هستند و بدون هيچ چشمداشتي دارند تلاش خودشون رو براي بهبود هر چه بيشتر سايت انجام ميدن

موفق باشيد
يا علي

trendfinder
July 20th, 2008, 20:04
جناب رهجو درود بر شما
میدونم که به شدت مشغول کار بزرگی که میخواهید انجام بدهید هستید.
ولی با توجه به اینکه شما مدیر تالار سیتمها و روشهای معامله هستید لطفاً شما هم نقطه نظرهای خودتونو بفرمایید.
آیا چنین کاری در تغییرات شما در تالار گنجانده شده؟
اگر نشده با این کار موافق هستید؟

ارادتمند همه دوستان

Hamed2420
July 20th, 2008, 20:24
با سلام

جناب رهجو به مسافرت تشریف بردن و در حال استراحت هستند. :)

ارادتمندم

emilvr
July 20th, 2008, 20:51
برای اینکه چنین جدولی شکل بگیره به همکاری ایجاد کننده و یا کسانی که اون تاپیک ها رو اداره میکنند نیازمند هستیم.
یعنی گروهی که برای تهیه این جدول مورد نیازه همین افراد هستند.
کار اولی که به ذهنم میرسه و میتونه خیلی کمک کنه اینه:
این افراد اگر میخواهند آمار نتایج سیستمشون در این جدول قرار بگیره یک حساب دمو باز میکنند و investor password اون رو در اختیار بقیه قرار میدن و معاملاتشون رو در اون انجام میدن.....

ارادتمند همه عزیزان

سلام

پیشنهاد جالبیه! که اگه اجرایی بشه می تونه به شناسایی روشهای بهینه و سودده کمک زیادی بکنه.
من هم به نوبه خودم اعلام آمادگی می کنم .
با سپاس

trendfinder
July 20th, 2008, 21:42
به امید خدا تاپیک رو میزنیم و یواش یواش میریم جلو تا به اهداف بزرگتری دست پیدا کنیم.
پیشنهاد حمید حصارکی عزیز بسیار پیشنهاد خوبیه و امیدوارم در دو سه ماه آینده با برنامه ریزی دوستان و استفاده از تجربه و دانش حمید عزیز به اون مرحله هم برسیم.

پایدار باشید

s.mohammad
July 20th, 2008, 21:58
چند خصوصیت داره:
و ...

ارادتمند

با سلام

پيشنهاد جالبي به نظر مياد .
بنده هم تا جايي كه بتونم براي همكاري آماده ام .

:happy:

AmirBabak
July 21st, 2008, 03:58
طبق روال سایت، یک کاربر تازه عضو شده ، با عبارت Junior Member شناخته می شود تا تعداد پستهای وی به عدد 30 برسد. اینجاست که عنوان وی Member میگردد.اگر تعداد پست ها به 100 برسد وی دارای عنوان Senior Member خواهد گشت.
حالا که پستهای غیر تخصصی از شمارش ساقط شده ، پیشنهادی به ذهنم رسید که تقدیم میکنم:

عنوان Senior Member آخرین درجه یک کاربر نباشد.

مثلاً برای 1000 پست به بالا عنوان " کاربر محوری سایت" و برای 5000 پست به بالا عنوانی دیگر میتواند در نظر گرفته شود.(البته من باب مثال عرض کردم)

Extacy
July 21st, 2008, 18:08
با سلام.

یه پیشنهاد داشتم از مدیر سایت.

اگر امکان داره یه تالار جداگانه برای نظرسنجی ایجاد کنید و تمام تاپیکهای نظرسنجی موجود در سایت رو به اونجا منتقل کنید تا دسترسی به اینجور تاپیکها آسونتر باشه !

در صورتیکه امکان همچین کاری نیست ممنون میشم یک توضیح بدید و دلیلش رو بیان کنید !

با تشکر.

Reza
July 21st, 2008, 23:01
با سلام.

یه پیشنهاد داشتم از مدیر سایت.

اگر امکان داره یه تالار جداگانه برای نظرسنجی ایجاد کنید و تمام تاپیکهای نظرسنجی موجود در سایت رو به اونجا منتقل کنید تا دسترسی به اینجور تاپیکها آسونتر باشه !

در صورتیکه امکان همچین کاری نیست ممنون میشم یک توضیح بدید و دلیلش رو بیان کنید !

با تشکر.
با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

از نظر فنی این امکان وجود ندارد که کاربران را ملزم کنیم در یک تالار خاص فقط تاپیکهای دارای نظرسنجی ایجاد کنند.

ضمنا وضعیت فعلی (ایجاد هر نظرسنجی در تالار متناسب با موضوع نظرسنجی) بهتر از تجمع تمام نظرسنجی ها در یک تالار به نظر می رسد.

با احترام

Mostafa.Nasiri
July 25th, 2008, 20:36
سلام

راستش نمی دونم که این پیشنهاد را قبلا کسی عنوان کرده یا نه

اگر شکلکهای سایت را به صورت شکلکهای یاهو مسنجر قرار بدهید به نظر من خیلی قشنگتر میشه
کمااینکه سایت همسایه این کار را انجام داده :

با تشکر

lastnight19
July 26th, 2008, 09:48
ممکنه دکمه تشکر رو در همه تالارها فعال کنید، بنظر من غیر از تشکر این دکمه جهت گرفتن آمار و اینکه چقدر یک پست تونسته تاثیر بذاره می تونه کاربرد داشته باشه.

trendfinder
July 27th, 2008, 15:00
درود
آقا رضا
ضمن خسته نباشید "ایجاد تالار اختصاصی برای تست و بهینه سازی سیستمها" در چه مرحله ایه؟
ارادتمند

Reza
July 27th, 2008, 15:28
سلام

راستش نمی دونم که این پیشنهاد را قبلا کسی عنوان کرده یا نه

اگر شکلکهای سایت را به صورت شکلکهای یاهو مسنجر قرار بدهید به نظر من خیلی قشنگتر میشه
کمااینکه سایت همسایه این کار را انجام داده :

http://i33.tinypic.com/zlik7.jpg

با تشکر
با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

شکلکهای فعلی سایت هم هم زیاد بد نیستند. اما اگر اکثر دوستان شکلکهای یاهو را پی پسندند امکان جایگزینی وجود دارد.

با احترام

Reza
July 27th, 2008, 15:29
ممکنه دکمه تشکر رو در همه تالارها فعال کنید، بنظر من غیر از تشکر این دکمه جهت گرفتن آمار و اینکه چقدر یک پست تونسته تاثیر بذاره می تونه کاربرد داشته باشه.
با سلام

با معرفی رسمی سیستم اعتباردهی، فعال شدن مجدد دکمه تشکر در تالارهای غیر تخصصی بررسی خواهد شد.

با احترام

Reza
July 27th, 2008, 15:31
درود
آقا رضا
ضمن خسته نباشید "ایجاد تالار اختصاصی برای تست و بهینه سازی سیستمها" در چه مرحله ایه؟
ارادتمند
با سلام

اجرای این ایده در کنار محاسن، دارای ایراداتی هست. در حال بررسی این ایده و همچنین ایده های دیگر هستیم که با بازگشت جناب رهجو از سفر، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

با احترام

Mohsen
July 27th, 2008, 23:16
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

31645

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد

با سلام به دوست عزیزم آقا محسن

این مورد بصورت پیش فرض در vBulletin وجود ندارد. سعی می کنم بررسی کنم که از چه طریقی این کار را انجام داده اند.

با تشکر
سلام

آقا رضا وقت بخير و خسته نباشيد

اين مورد فوق به نتيجه اي رسيد ؟

ممنون

Reza
July 28th, 2008, 09:00
سلام

آقا رضا وقت بخير و خسته نباشيد

اين مورد فوق به نتيجه اي رسيد ؟

ممنون
با سلام به دوست عزیز جناب محسن

با عرض پوزش هنوز فرصت نکردم برای این مورد وقت بگذارم.

با احترام

pakan.p
July 29th, 2008, 17:19
سلام آقا رضا يه مشكل براي گزينه سرچ و كليد ميانبر وجود داره ممنون ميشم رسيدگي كنيد ( آيا قابل رفع هست؟)
زمان استفاده از اين گزينه ها تبليغات سايت روي اين قسمتها قرار ميگيره

xeroF
July 29th, 2008, 21:15
با سلام
من هم این مورد رو با IE چک کردم. ظاهرا مشکل فقط برای یکی از بنرها (وب مانی شرق) وجود داره.

با تجربه مختصری که من با phpbb دارم:
به نظر می رسد جدول یا لایه ای که این بنر در آن قرار گرفته روی جدول یا لایه مربوط به منوهای سایت هست. برای این کار باید لایه وب مانی شرق به زیر منوها منتقل شود.
البته من هنوز ویبولتین را تجربه نکرده ام. اخیرا نرم افزار را بدست آوردم ولی هنوز فرصت یادگیری پیش نیامده.
در phpbb دو فایل overallheader.php و overallfooter.php وجود دارد که این تنظیمات در آن انجام می شود. من در ویبولتین چنین فایلهایی را ندیدم. پس تنظیمات آن به گونه دیگری است.
اما از نگاه کاربردی شاید راه حل اورژانسی این باشد که تگ های (وب مانی شرق) درست مانند تگ های (ایران بورس آنلاین) تعریف و چیده شوند.
با تشکر

Reza
July 29th, 2008, 21:22
سلام آقا رضا يه مشكل براي گزينه سرچ و كليد ميانبر وجود داره ممنون ميشم رسيدگي كنيد ( آيا قابل رفع هست؟)
زمان استفاده از اين گزينه ها تبليغات سايت روي اين قسمتها قرار ميگيره
با سلام

بنر مربوطه را منتقل کردم و حداکثر تا یکساعت دیگر تغییرات اعمال و مشکل برطرف می شود.

در صورت مشاهده مجدد مشکل لطفا اعلام کنید.

با تشکر

xeroF
July 30th, 2008, 02:46
در صورت مشاهده مجدد مشکل لطفا اعلام کنید.

جناب آقا رضا
با سلام
بنر fxacm.com هم با مسئله مشابهی روبروست.

در حالیکه بنر bazarsarmaye.com مشکلی ندارد.

یک بنر هم هست که معلوم نیست مال کجاست. چون به هیچ لینکی وصل نیست. در طراحی بنر هم نه اسمی نه آدرس وب سایتی و نه آرم و لوگویی.... اما با منوهای کشویی هم مشکلی نداره.

به نظرم یک راه حل جامع برای این موضوع باید به گونه ای باشد که مشکل بنرهای پاصفحه بخصوص بنری که منوی امتیازدهی را می پوشاند را هم حل کند. (اشکالی که جناب Mohsen در پست شماره 604 مطرح کرده بودند)

اظهار فضل ها و ایرادگیری های مداوم ما را عفو فرمایید. بالاخره ما سایت سرمایه را از خودمان می دانیم.
با احترام

Reza
July 30th, 2008, 12:41
با سلام

تا جایی که من می بینم در حال حاضر برای هیچیک از بنرهای بالا و پایین صفحات، مشکلی وجود ندارد. لطفا در صورت مشاهده مشکل، تصویری از آن را در این تاپیک قرار بدهید تا رسیدگی کنم.

با تشکر

Hamed2420
July 30th, 2008, 21:35
یک پیشنهاد:

با سلام

سیستم اعتبار دهی در دست بررسی کامل هست. این چند وقت بصورت آزمایشی اجرا میشد تا نقاط ضعف و قوتش رو پیدا کنیم. تا حداکثر یکی دو هفته دیگر تمام مطالب آن به صورت مفصل شرح داده میشه.

ارادتمندم

با سلام

سیستم اعتباردهی یا Reputation در تاپیک زیر شرح داده شد.

از دوستان تقاضا میکنم که در استفاده از گزینه های تشکر و اعتباردهی رعایت جوانب رو بکنند تا افراد فعال و موثر سایت به راحتی مشخص شوند.

درباره سایت سرمایه ( About Sarmaye Website ) > اطلاعیه‌ها و اخبار سایت سرمایه ( Sarmaye News and Announcements ) > راهنمای سایت > سیستم اعتباردهی یا Reputation ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

lastnight19
July 31st, 2008, 13:09
بنظر من از گزینه تشکر و اعتبار دهی یکی رو غیر فعال و حذف کنید، چرا که اگر تشکر هست پس اعتبار دهی به چه معناست؟
اگر قراره اعتبار نوشته افراد مشخص باشه و ما دو گزینه برای اینکار داشته باشیم پس باید به نحوی این دو از هم جدا شوند و مشخص بشه که نوشته های چه کسی بهتر بوده و فرد موثرتری هست.

oomiidd
July 31st, 2008, 14:08
با سلام

من فکر می کنم گزینه تشکر و اعتبار دهی دو مقوله جدا گانه هستند و باید از هم متمایز شوند

مثلا کسی که مطلب طنزی می نوسه یا ادرسی رو برای دوستی تازه وارد ارایه می کنه یا اینکه اندیکتوری رو به درخواستی قرار می ده یا مثلا تفاوت ساعت رسمی بروکر و ساعت اروپا رو می گه یا نه عکس جالبی قرار می ده یا خبری رو از سایت دیگه ای برای دوستان منعکس میکنه و........به نظر من باید برای اون از گزینه تشکر استفاده کرد و این اصلا به اعتبار اون فرد در سایت ربطی نداره

ولی برعکس کسی که نظر ی در مورد مسائل فارکس می ده یا روشی رو توضیح می ده در فروم تخصصی فارکس دارای اعتبار هست و من تازه کار می دونم مثلا جناب محسن وقتی میگه هیچ اندیکتوری توانائی پیش بینی کف و سقف رو نداره بدونم این یک نظر متخصصانه هست و باید اونو در برنامه کاری و فکری خودم لحاظ کنم

ولی ایا کسی که کتابی رو خط به خط در سایت قرار می ده و مثلا چند هزار پست داره به نظر شما ایا دارای اعتبار هست؟ به نظر شخصی من نه ایشون فوق العاده به دوستان لطف کردند زحمت کشیدن که لایق تشکر هستند ولی اصلا نمیشه گفت که ایشون در عرصه فارکس دارای اعتبار هستند

چیز دیگه ای که تو ذهنم هست اینه که اصلا چه کسی می تونه به یک فرد دیگه اعتبار بده و برای چه مطلبی کاش می شد اعتبار دادن به افراد رو دید چون معلوم میشد چه کسی و برای چه پستی به یک فرد اعتبار داده مثلا برای پستی که نوشته شده "سلام امید جان ممنون "من به اعتبار فرد اضافه کردم یا برای توصیف و تشریحی که جناب اقبالی در تالار فاندامنتال ارایه کردند

در اخر فکر می کنم سیستم اعتبار دهی نباید در اختیار همه باشه ( هر چند با توجه به توضیحات حامد عزیز اعتبار دادن یک فرد معتبر ارزشش با یک کاربر عادی متفاوته و این به نوعی لحاظ کردن همین موضوع هست )

با تشکر

Pip_Noob
August 1st, 2008, 18:11
با سلام
عرض تشکر و خسته نباشید خدمت شما .
تقاضایی داشتم مبنی بر اینکه آیا می توان در صفحه نخست سایت که ستونهای آخرین عناوین تالار ها می باشد وقتی بر روی یک تاپیک کلیک شد کاربر را به اولین پست خوانده نشده ببرد ؟ چون بنده همیشه از این طریق لینکها را باز می کنم که می رود صفحه اول دوباره از آنجا روی آخرین صفه کلیک می کنم که قدری زمانبر تر می باشد. اگر هم این امکان وجود دارد و تنظیماتی باید انجام دهم لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان.

Reza
August 1st, 2008, 20:41
با سلام
عرض تشکر و خسته نباشید خدمت شما .
تقاضایی داشتم مبنی بر اینکه آیا می توان در صفحه نخست سایت که ستونهای آخرین عناوین تالار ها می باشد وقتی بر روی یک تاپیک کلیک شد کاربر را به اولین پست خوانده نشده ببرد ؟ چون بنده همیشه از این طریق لینکها را باز می کنم که می رود صفحه اول دوباره از آنجا روی آخرین صفه کلیک می کنم که قدری زمانبر تر می باشد. اگر هم این امکان وجود دارد و تنظیماتی باید انجام دهم لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان.
با سلام

لطفا روی این دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/lastpost.gif که در کنار هر پست قرار دارد کلیک کنید. اگر نتیجه رضایتبخش نبود اعلام کنید.

با تشکر

Pip_Noob
August 1st, 2008, 22:15
با سلام

لطفا روی این دکمه [Only registered and activated users can see links] که در کنار هر پست قرار دارد کلیک کنید. اگر نتیجه رضایتبخش نبود اعلام کنید.

با تشکر
با سلام
آقا رضا خیلی ممنونم کمک بزرگی کردید . دقیقا همین مد نظر بنده بود که از دید من پنهان مانده بود.
موفقیت روز افزون شما را آرزومندم.

AmirBabak
August 1st, 2008, 22:24
با سلام خدمت مدیریت محترم
اخیراً مشاهده کرده ام در تاپیکهایی که بحث واریز و جمع آوری پول به میان می آید(مانند خرید اکسپرت دست جمعی، گلریزان برای کمک به یک هم نوع(زندگی)، فروش محصولات کاربران سایت و ....) وقتی پای شماره حساب و واریز مطرح میشود، واریز کنندگان به شخص داوطلب جمع آوری مبالغ، (به حق) اعتماد کافی ندارند و داوطلبی هم که دل را به دریا زده و برای رفع مشکل سایرین ، خود را (به ناحق!) در مظان اتهام قرار میدهد هم، راه به جایی نبرده و کلاً این تاپیک های مبتنی بر تشریک مساعی ، کم فرجام ویا حتی نافرجام خواهد شد.

پیشنهادی که به ذهنم خطور کرد اینست که از طرف خود سایت شخصی بعنوان "امین الاموال" تعیین شده و مسئولیت کلیه پرداختها و واریزها را بر شانه ایشان قرار دهد.(مثلاً شخص مدیر محترم سایت و یا یکی از مدیران و یا حتی کسی دیگر که صلاح میدانید)

با اینکار همکاری های بچه های سایت ، با ایجاد جو اعتماد ، ان شا الله به ثمره خواهد نشست.

Hpanahi
August 5th, 2008, 11:49
با سلام و عرض ادب
سوالي در ذهن من هست و اون اينكه اين سيستم اعتبار دهي آيا براي افرادي كه تازه ثبت نام ميكنند هم وجود داره يعني ميتونن به شخصي اعتبار بدن ؟
براي شخص بنده جالبه كه چطور در عرض يك هفته اعتبار من شده -6 اگر دليل اعتبار ها هم به شخص ما داده بشه عالي ميشه

با سپاس فراوان
پناهي

Reza
August 5th, 2008, 12:37
با سلام و عرض ادب
سوالي در ذهن من هست و اون اينكه اين سيستم اعتبار دهي آيا براي افرادي كه تازه ثبت نام ميكنند هم وجود داره يعني ميتونن به شخصي اعتبار بدن ؟
براي شخص بنده جالبه كه چطور در عرض يك هفته اعتبار من شده -6 اگر دليل اعتبار ها هم به شخص ما داده بشه عالي ميشه

با سپاس فراوان
پناهي
با سلام

افراد تازه وارد هم می توانند به دیگران اعتبار بدهند. اما بدلیل اینکه تعداد پست، مدت عضویت در سایت و از همه مهمتر اعتبار خود این افراد کم می باشد، اعتباردهی مثبت یا منفی افراد تازه وارد تاثیر بسیار کم و ناچیزی در اعتبار دیگران دارد.

در مورد علت اعتبار منفی شما، همینقدر بگم که بدلیل چند پست خاص در تالار آگهی، برخی دوستان که دارای اعتبار و سابقه زیادی می باشند به شما اعتبار منفی داده اند.

با احترام

BLACK_NINJA
August 5th, 2008, 12:48
با سلام خدمت مدیر سایت سرمایه

بنده پیشنهاد میکنم که مسنجر google talk به مسنجر های تعریف شده سایت اضافه بشود(در قسمت جزئیات مربوط به کاربر)

با تشکر

Reza
August 5th, 2008, 12:51
با سلام خدمت مدیر سایت سرمایه

بنده پیشنهاد میکنم که مسنجر google talk به مسنجر های تعریف شده سایت اضافه بشود(در قسمت جزئیات مربوط به کاربر)

با تشکر
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد.

با تشکر

khoshshaans
August 6th, 2008, 09:51
با سلام وخسته نباشيد
آيا امكانش هست كه يك كپي از كل سايت را در در دي وي دي تهيه كنيد و به كاربران بفروشيد تا لازمنباشد با اين سرعت كم اينترنت وقتزيادي را براي خواندنتاپيكهاي قديمي صرف كرد

شما حتما بك اپ تهيه مي كنيد كپي كردن از روي ان اسان است

فقط بايد قفلي روي آن بگذاريد كه نشود روي آن كپي زد

ولي دي وي دي اصلي را هر جا بتوان خواند
ممنون

khoshshaans
August 9th, 2008, 08:54
مديران عزيز جواب من چي شد؟

Reza
August 9th, 2008, 09:46
با سلام وخسته نباشيد
آيا امكانش هست كه يك كپي از كل سايت را در در دي وي دي تهيه كنيد و به كاربران بفروشيد تا لازمنباشد با اين سرعت كم اينترنت وقتزيادي را براي خواندنتاپيكهاي قديمي صرف كرد

شما حتما بك اپ تهيه مي كنيد كپي كردن از روي ان اسان است

فقط بايد قفلي روي آن بگذاريد كه نشود روي آن كپي زد

ولي دي وي دي اصلي را هر جا بتوان خواند
ممنون
با سلام

ما از دیتابیس سایت بکاپ تهیه می کنیم که قابل استفاده توسط کاربران نیست.

مدیران سایت نیز اطلاعات کل سایت را به شکلی که مد نظر شماست در اختیار ندارند.

با تشکر

Mohsen
August 13th, 2008, 09:31
سلام آقا رضا
روز خوش و خسته نباشيد

تالار ارزشمندي در اين سايت داريم با عنوان " مقالات " ([Only registered and activated users can see links]) و جداً جاي تاسف است كه آخرين پست اين تالار تقريباً يك سال پيش زده شده .

خوشبختانه فعاليت هايي از قبيل ترجمه ي مقالات و تدوين مطالب روز بروز در حال گسترش است . اگر بتوانيد با اتخاذ تدابيري موجب فعال شدن اين تالار شويد ، اين ترجمه هاي ارزشمند و فعاليتهاي زيبا در لابلاي صفحات و تاپيك هاي بيشمار گم نخواهد شد .

پيشنهاد مي كنم گروهي از اعضاي فعال تالارهاي مختلف انتخاب شده (مثلاً از هر تالار 2 يا 3 نفر) و امكان درج مطلب توسط آنها در اين تالار ايجاد شود . مقالات و ترجمه هاي مختلفي كه در گوشه و كنار سايت قرار داده مي شوند توسط اين گروه جمع آوري شده و در اين قسمت قرار داده مي شوند . مطمئنم اگر اين فعاليت با انگيزه ي مناسب و جديت دنبال شود اين تالار زير مجموعه هاي موضوعي زيادي پيدا خواهد كرد و در هر كدام از آنها مطالب بسيار زيادي قرار خواهد گرفت .

موفق و شاد باشيد

ar460ash
August 20th, 2008, 21:16
ضمن تشکر از زحماتی که آقای مهندس فرهنگ در آموزش اليوت کشيدند فکر ميکنم بايد اين بخش با حضور ايشون پررنگ تر بشه. البته تا وقتی که آقای حيدری توي اين سايت بيشتر حضور داشتند اين موضوع زياد به چشم نميامد ولی الان تقريباً بخش الیوت غیر فعال شده.

trendfinder
August 21st, 2008, 09:16
آقا رضا خسته نباشید
دو سه روزی هست که یه مشکل کوچیک در سایت بوجود اومده و اونم مربوط تاریخ پستهاست.
اگر به عکس زیر دقت فرمایید پستی که به تاریخ امروز زده شده مربوط به دو روز پیشه . البته دیروز هم چنین موردی رو دیدم و اونم مربوط به پستی بود که از تاریخ نوشته شدن اون در شب تا ظهر روز بعد ، سه بار ساعتش عوض شد و همچنان به عنوان پست جدید محسوب میشد.
ارادتمند

Hamed2420
August 21st, 2008, 12:59
آقا رضا خسته نباشید
دو سه روزی هست که یه مشکل کوچیک در سایت بوجود اومده و اونم مربوط تاریخ پستهاست.
اگر به عکس زیر دقت فرمایید پستی که به تاریخ امروز زده شده مربوط به دو روز پیشه . البته دیروز هم چنین موردی رو دیدم و اونم مربوط به پستی بود که از تاریخ نوشته شدن اون در شب تا ظهر روز بعد ، سه بار ساعتش عوض شد و همچنان به عنوان پست جدید محسوب میشد.
ارادتمند

سلام
ببخشید که من جواب میدم.

وقتی در تاپیکی نظر سنجی وجود داره، هر کاربری که رأی جدید بدهد، این حالت بوجود میاد.

موفق باشید

dat_iran
August 22nd, 2008, 01:15
سلام
به لطف ادمین (از اون لطفها ی گاز انبری )
اواتار منو دلیت شد
من یه سوال دارم
اواتار من چه ایرادی داشت ؟
خلاصه از بودن کنارتون خو شحال شدم
من این دلت شدن اواتار رو اهانت به خودم می دونم
و ترجیح می دم به جایی که اهانت می شه وارد نشم
هر چند این به زیان شدید منه
لازم به توضیح هست اواتار انتخابی من پرچم کردستان عراق بود
در هر صورت این مدت یک دنیا از شما دوستان یاد گرفتم
از همتون ممنونم

saboor
August 22nd, 2008, 10:12
با سلام
""""""هر چند این به زیان شدید منه """""""
بعنوان یک عضو قدیمی سایت از زحمات شما سپاس گذارم .
درضمن اعتراض یکی یا چند خالی الذهن که هر چیزی واعتراضی را به مقدسات ربط میدهندموجب دلسری شما نشود به کار زیبایتان لطفا ادامه دهید
با تشکر

ghafari3
August 22nd, 2008, 19:51
از زحمات استاد عزیزم dat_iran تشکر میکنم.

مدتیه به خاطر جو حاکم در سرمایه ، به انجمن سر نمیزنم. این حرف را میخواستم یک ماه پیش بزنم ولی پشیمون شدم ، الان مینویسم : مدیران سرمایه مطمئن باشید به زودی نتیجه ی تصمیمات اشتباه را خواهید دید.

ban هم شدم مهم نیست.

بدرود.

arshia1200400
August 22nd, 2008, 19:54
اگر ممکنه بگو که منظورشما از تصمیمات اشتباه چیه ،با تشکر

Gh.Saeadian
August 22nd, 2008, 22:18
یک پیشنهاد:
تعیین یک گروه راهنما از کاربران دائم الحضور جهت توجیه کاربران تازه وارد مثل همیاران پلیس تشکیل بشه تا شاهد برخی بی نظمی ها نباشیم. به این دلیل میگم گروه که در هر لحظه کسی باشه جواب سوال دوستان رو بده. البته باید اون دوستان تازه وارد هم دقیقاً در بدو عضویت به قسمت مربوطه ارجاع شده تا با نشانی محل موردنظر آشنا بشن و هر وقت احتیاج به راهنمایی داشتن راه رو بلد باشن.
هرچند نقشه راه ، قوانین سایت و تاپیکهای مبتدیان وجود داره اما ارتباط زنده با راهنما یه چیز دیگه است ، مگه نه؟!
با تشکر

oomiidd
August 22nd, 2008, 23:36
سلام
به لطف ادمین (از اون لطفها ی گاز انبری )
اواتار منو دلیت شد
من یه سوال دارم
اواتار من چه ایرادی داشت ؟
خلاصه از بودن کنارتون خو شحال شدم
من این دلت شدن اواتار رو اهانت به خودم می دونم
و ترجیح می دم به جایی که اهانت می شه وارد نشم
هر چند این به زیان شدید منه
لازم به توضیح هست اواتار انتخابی من پرچم کردستان عراق بود
در هر صورت این مدت یک دنیا از شما دوستان یاد گرفتم
از همتون ممنونم

با سلام

برای من هم سوال شد که چرا اواتار دات ایران باید حذف بشه ایا مشکلی داشت با قانونی مغایرت داشت ایا سیاسی بود مذهبی بود مستهجن بود ؟

و یا شاید بخاطر کم اطلاعی یک دوست تازه وارد که بر اساس اطلاعات کم ( یا تعصب بی جای )فکر کرد این پرچم ایرانه و طبق نظر و سیلقه و تعصب خودش ایراد بی جائی گرفت این کار انجام شد ؟

و ایا اگر یکی دیگه از این دوستان بیاد بگه این عکس ( مثلا بن برنانکی) یک امریکائی هست و دشمن ما پس این توهینه باید ما اون اواتار رو حذف کنیم یا نمونه دیگه اش عکسهائی که اشوب عزیز بعنوان اواتار انتخاب می کرد که هر بنی بشری رو از راه بدر می کرد یا اواتار های بعضی از دوستان که جنبه ملی داره باید بخاطر سیلقه بعضی افراد حذف بشه؟

واقعا نمی دونم شاید موضوع چیز دیگه ای بوده که در این صورت از بابت طرح این سوال عذر خواهی می کنم

در اخر تقاضا دارم حق استفاده از اواتار به ایشون بر گردوننده بشه

با تشکر

freebird
August 23rd, 2008, 03:35
دت ایران یکی از اعضای فعال و قدیمی وکاردرست فارکسه .لازم دونستم به نوبه خودم به این عمل مدیر سایت اعتراض کنم .فکر نمیکنم پرچمی که دت ایران گذاشتن موردی داشت .به هرحال تقاضا میکنم برای از حاشیه خارج شدن این موضوع مدیر سایت اقدام لازم را انجام دهند وگرنه موضوعیست که به ضرر مدیر سایت و تمامی دوستان تمام می شود .زیرا با خارج شدن افرادی مانند دت ایران از سایت بار علمی سرمایه بتدریج کاهش یافته و تعداد اعضا و فعالیت ها کم شده و درآمدی از تبلیغات هم ایجاد نخواهد شد .

Reza
August 23rd, 2008, 08:39
با سلام

در مورد آواتار dat_iran توجه دوستان را به نکات زیر جلب می کنم:

1- بر اساس قوانین سایت، طرح مسائل مربوط به قومیتها در سایت ممنوع است.

2- در تاریخ August 18th, 2008, 01:48 پیامی برای جناب dat_iran ارسال کردم با این مضمون:
با سلام

آواتار شما موجب اعتراض برخی دوستان شده است. لطفا نسبت به تعویض آن اقدام فرمائید.

با تشکراما با گذشت چندین روز ایشان پاسخی ندادند و اقدامی نکردند.

با ادامه اعتراض کاربران، مجبور به اقدام شدم.

یادآوری می کنم که سایت سرمایه برای بحث و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی تاسیس شده است و درج مباحث سیاسی، مذهبی و مباحث مربوط به قومیتها در سایت ممنوع است. امیدوارم همه دوستان برای جلوگیری از ایجاد خطر برای سایت، حفظ آرامش سایت و جلوگیری از مسائل حاشیه ای، از اقداماتی که موجب اینگونه مباحث می شود خودداری کنند.

با احترام
رضا

D.Trader
August 23rd, 2008, 13:22
...................

Reza
August 23rd, 2008, 14:01
با سلام

قصد ندارم بحث در مورد این پرچم و مسائل قومیتی و . . . را ادامه بدهم و به نقل قول یک جمله بسنده می کنم:
منابع قوم‌گرای کردی مدعی شده‌اند که در ایران برداشتن آن(پرچم مورد بحث) می‌تواند تا سه سال حبس را به دنبال داشته باشدمنبع (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%B3% D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82)

دوستان علاقه مند می توانند با جستجو در گوگل، اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورند. ضمنا این پست و پستهای مرتبط با این موضوع در چند روز آینده حذف خواهند شد.

با احترام

D.Trader
August 23rd, 2008, 15:29
دوستان سلام
بهترین کاری که میتونیم بکنیم اینه که برای مدیرت سایت و زحمات ایشون احترام قائل بشیم و این نکته رو هم در نظر بگیریم ما در جایی زندگی میکنیم که یک نفر میتونه برای هزار نفر مشکل درست کنه و بعد اون ، هزار نفر نمیتونن مشکل یک نفر رو حل کنن.
بهتره حاشیه درست نکنیم (اون هم چه حاشیه ای)
ما اینجا دور هم جمع شدیم تا در زمینه بازارهای مالی فعالیت کنیم و بهتره در همین زمینه هم کار کنیم.
مخلص همه دوستان

BabaBehzad
August 23rd, 2008, 15:50
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همکاران محترم.
بنده از همکار خوبمون جناب dat_iran تقاضا میکنم به سایت برگردند و با انتخاب یک آواتار دیگر به فعالیتشون در سایت ادامه داده و قائله را ختم نمایند. ببینید دوستان خیلی از مسائل هست که همگی از آن باخبریم ولی نمیتوان عنوان کرد. راستش در مورد بعضی از ایراداتی که دوستان به مدیریت میگیرند (راجع به محدودیتها) اولین حدس بنده این هست که این دوستان با بعضی مسائل از نزدیک برخورد نداشته اند و امید که هرگز برخوردی نداشته باشند. اولویت همگی ما باید ابتدا حفظ سایت سرمایه باشد که شاید برای اکثر ما حکم محل کار دوم را پیدا کرده است. شما تصور کنید که به اعتراضات دامن بزنید و در نهایت مدیریت هم تسلیم شود و بگوید همه آواتارها آزاد. اونوقت فکر میکنید چه اتفاقی می افتد؟ خیلی راحت تر از آنچه که فکرش رو بکنید این سایت بسته میشود و این جمع از هم متلاشی میگردد.
بنده با چشم خودم دیدم روزیکه عزیزان و سروران محترم این دیار به دفتر "شرق" حمله کردند، بستن یک روزنامه در حد فاصل خوردن بستنی توسط یک کودک 10 ساله اتفاق افتاد و اون جمعیت جوان و نویسنده خوش آتیه از هم پاشیده شد. تازه اتفاقات آنروز بسیار بسیار ملایمتر از حمله به دفتر "صبح آزادگان" در سال 68 بود. بگذریم.
بنده هدفم این است که دوستان را تشویق به دوری از حاشیه نمایم و نمیخواهم با زدن مثال خود حاشیه ساز شوم.
دوستان عزیز!
جناب dat_iran !
باور کنید در محدودترین اوضاع و سخت ترین شرایط هم میتوان رفاقتهای صمیمی و ارزشمند ایجاد کرد و به اوج رشد و تکامل فردی دست یافت. دیوژن حکیم در زمان اسکندر این مسئله را ثابت کرد.
امیدوارم باز هم شما را در سایت ببینم.
موفق باشید.:)

oyster
August 23rd, 2008, 17:56
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همکاران محترم.
بنده از همکار خوبمون جناب dat_iran تقاضا میکنم به سایت برگردند و با انتخاب یک آواتار دیگر به فعالیتشون در سایت ادامه داده و قائله را ختم نمایند. ببینید دوستان خیلی از مسائل هست که همگی از آن باخبریم ولی نمیتوان عنوان کرد. راستش در مورد بعضی از ایراداتی که دوستان به مدیریت میگیرند (راجع به محدودیتها) اولین حدس بنده این هست که این دوستان با بعضی مسائل از نزدیک برخورد نداشته اند و امید که هرگز برخوردی نداشته باشند. اولویت همگی ما باید ابتدا حفظ سایت سرمایه باشد که شاید برای اکثر ما حکم محل کار دوم را پیدا کرده است. شما تصور کنید که به اعتراضات دامن بزنید و در نهایت مدیریت هم تسلیم شود و بگوید همه آواتارها آزاد. اونوقت فکر میکنید چه اتفاقی می افتد؟ خیلی راحت تر از آنچه که فکرش رو بکنید این سایت بسته میشود و این جمع از هم متلاشی میگردد.
بنده با چشم خودم دیدم روزیکه عزیزان و سروران محترم این دیار به دفتر "شرق" حمله کردند، بستن یک روزنامه در حد فاصل خوردن بستنی توسط یک کودک 10 ساله اتفاق افتاد و اون جمعیت جوان و نویسنده خوش آتیه از هم پاشیده شد. تازه اتفاقات آنروز بسیار بسیار ملایمتر از حمله به دفتر "صبح آزادگان" در سال 68 بود. بگذریم.
بنده هدفم این است که دوستان را تشویق به دوری از حاشیه نمایم و نمیخواهم با زدن مثال خود حاشیه ساز شوم.
دوستان عزیز!
جناب dat_iran !
باور کنید در محدودترین اوضاع و سخت ترین شرایط هم میتوان رفاقتهای صمیمی و ارزشمند ایجاد کرد و به اوج رشد و تکامل فردی دست یافت. دیوژن حکیم در زمان اسکندر این مسئله را ثابت کرد.
امیدوارم باز هم شما را در سایت ببینم.
موفق باشید.:)

در تایید حرفهای شما
من از مخالف های سرسخت نوع مدیریت و سانسور حاکم بر اینجا بودم ولی الان که نگاه می کنم حق میدم .
( با اینکه هنوز مخالفم ولی چاره ای نیست . )

AmirBabak
August 24th, 2008, 04:52
با سلام
اخیراً در بخشهای مختلف سایت شاهد این قضیه ناجوانمردانه تبدیل فایلهای ex4 به mq4 بوده ام. حتا جدیداً بعضیها تبلیغ این هنر خود را علناً و کاملاً وقیحانه مطرح میکنند.نمونه آن در تالار آگهی و حتی تالارهای تخصصی! یافت میشود.
واقعاً کسانی که میتوانند با اکسپرتها یا اندیکاتورهای خریداری شده مخصوص خود و حتی نوشته شده توسط خودشان سایر کاربران را مستفیض کنند، با مشاهده همچین مواردی عطای کار را به لقای آن میبخشند.

من از مدیر محترم سایت خواهشمندم به شدت با این پدیده زشت برخورد کرده و حداقل در ظاهر، کاربران سایت از این بابت احساس ارامش کنند.

با تشکر.

Reza
August 24th, 2008, 15:09
با سلام
اخیراً در بخشهای مختلف سایت شاهد این قضیه ناجوانمردانه تبدیل فایلهای ex4 به mq4 بوده ام. حتا جدیداً بعضیها تبلیغ این هنر خود را علناً و کاملاً وقیحانه مطرح میکنند.نمونه آن در تالار آگهی و حتی تالارهای تخصصی! یافت میشود.
واقعاً کسانی که میتوانند با اکسپرتها یا اندیکاتورهای خریداری شده مخصوص خود و حتی نوشته شده توسط خودشان سایر کاربران را مستفیض کنند، با مشاهده همچین مواردی عطای کار را به لقای آن میبخشند.

من از مدیر محترم سایت خواهشمندم به شدت با این پدیده زشت برخورد کرده و حداقل در ظاهر، کاربران سایت از این بابت احساس ارامش کنند.

با تشکر.
سلام

اینگونه فعالیتها بر خلاف بند 13 قوانین سایت بوده و ممنوع است. تاپیک تالار آگهی نیز پس از هماهنگی با ایجاد کننده تاپیک حذف شد.

لطفا موارد مشابه را گزارش کنید تا رسیدگی شود.

با احترام

ar460ash
August 24th, 2008, 17:37
سلام
ميخواستم از مسوولين سايت بپرسم امکان اضافه کردن يه آيکون کنار آيکون شماره صفحات براي ملحقات هر تاپيک وجود داره؟ (مثل سايت فارکس فکتری)اينطوری پيدا کردن فايلهاي ضميمه خيلی ساده تر ميشه
بابت زحمتی که ميکشيد ممنون

ar460ash
August 24th, 2008, 17:41
.....

Gh.Saeadian
August 24th, 2008, 21:09
یک پیشنهاد:
تعیین یک گروه راهنما از کاربران دائم الحضور جهت توجیه کاربران تازه وارد مثل همیاران پلیس تشکیل بشه تا شاهد برخی بی نظمی ها نباشیم. به این دلیل میگم گروه که در هر لحظه کسی باشه جواب سوال دوستان رو بده. البته باید اون دوستان تازه وارد هم دقیقاً در بدو عضویت به قسمت مربوطه ارجاع شده تا با نشانی محل موردنظر آشنا بشن و هر وقت احتیاج به راهنمایی داشتن راه رو بلد باشن.
هرچند نقشه راه ، قوانین سایت و تاپیکهای مبتدیان وجود داره اما ارتباط زنده با راهنما یه چیز دیگه است ، مگه نه؟!
با تشکر

با دیدن پستهای تکراری یکی از دوستان در تاپیک مربوط به اکسپزتها با اون صداهای عجیب غریبی که از خودش درآورد تا به تعداد 30 پست برسه و بتونه تاپیک جدید بزنه هم ضرورت این پیشنهاد رو دوباره حس کردم و هم کلی خندیدم.
چون حتما این پستها حذف میشه من متن اون رو برای آرشیو اینجا میذارم:

پست اول) مجبورم چند پست الکی بزنم تا بتونم یک تاپیک باز کنم .وقتی باز کردم میفهمید ارزششو داشته اینکارو بکنم به نفع همه تمام خواهد شد.پس تحمل کنید و صداتون در نیاد.

پست دوم) خوب بعدیش رو بزنم تا 10 تا بشن و پستام بشن 30 تا در کل.

پست سوم) از مدیر سایت پوزش مجبورم.

پست چهارم) تازه شد 27 تا.

پست پنجم) نه شده 24 تا.

پست ششم) خلاصه اینم بعدیش

پست هفتم) خوب تحمل کنید درد نداره

پست هشتم) بعدا میبینید ارزششو داشته

پست نهم) دوتا مونده

پست دهم) اینم آخریش

پست یازدهم) یکی هم اضافه مه سایت گیر نده

پست دوازدهم) پس چرا اجازه نمیده نکنه این سایت از دستش آب نمیچکه من باید یک تاپیک برای خودم باز کنم که به نفع همه هست و حتی ارزش سایتو و کاربراشو بالاتر میبره لطفا مدیر سایت همکاری نمایید و اجازه باز کردن تاپیک رو صادر کنید منتظر لطف شما هستیم.موفق باشید.

:laugh::laugh::laugh:

Reza
August 24th, 2008, 22:53
سلام
ميخواستم از مسوولين سايت بپرسم امکان اضافه کردن يه آيکون کنار آيکون شماره صفحات براي ملحقات هر تاپيک وجود داره؟ (مثل سايت فارکس فکتری)اينطوری پيدا کردن فايلهاي ضميمه خيلی ساده تر ميشه
بابت زحمتی که ميکشيد ممنون
با سلام

در صفحات تالارها (مثلا در این صفحه (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=27))، مقابل نام تاپیک روی علامت http://forum.sarmaye.com/images/misc_msn/paperclip.gif کلیک کنید.

با تشکر

rasoulg
September 7th, 2008, 14:55
يك سوالي داشتم ! چه جوري ميشه آي دي رو به صورت حروف فارسي تبديل كرد؟

Hamed2420
September 7th, 2008, 15:10
يك سوالي داشتم ! چه جوري ميشه آي دي رو به صورت حروف فارسي تبديل كرد؟

یک پیغام خصوصی به آقا رضا بزنید و آیدی مورد نظرتون رو برای ایشون تایپ کنید. ایشون زحمت این کار را خواهند کشید.

ارادتمندم

hosein-5
September 9th, 2008, 21:43
.....

emilvr
September 10th, 2008, 08:37
با سلام

با توجه به اینکه مسابقات فارکس سایت سرمایه هر روز بیشتر از دیروز مورد توجه کاربران قرار میگیره و استقبال خوبی از اون میشه، می خواستم بدونم آیا امکان این هست که نرمافزار یا برنامه ای تهیه بشه مثل تمام سایتهایی که مسابقات فارکس رو برگذار می کنن تا بشه نتایج مسابقات رو به صورت اتوماتیک نمایش داد و به طور خودکار هر چند دقیقه آپدیت بشه؟ مثل صفحاتی که در سایتهای آلپاری یا ادمیرال و ... برای این منظور تهیه شده.

با سپاس

Reza
September 10th, 2008, 08:50
با سلام

با توجه به اینکه مسابقات فارکس سایت سرمایه هر روز بیشتر از دیروز مورد توجه کاربران قرار میگیره و استقبال خوبی از اون میشه، می خواستم بدونم آیا امکان این هست که نرمافزار یا برنامه ای تهیه بشه مثل تمام سایتهایی که مسابقات فارکس رو برگذار می کنن تا بشه نتایج مسابقات رو به صورت اتوماتیک نمایش داد و به طور خودکار هر چند دقیقه آپدیت بشه؟ مثل صفحاتی که در سایتهای آلپاری یا ادمیرال و ... برای این منظور تهیه شده.

با سپاس
با سلام

از دوستانی که در زمینه برنامه نویسی وب صاحب نظر هستند دعوت می کنم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند مطرح کنند.

ضمنا این مژده را بدهم که بزودی اخبار خوبی از برگزاری مسابقات دمو در سایت سرمایه، بصورت منظم و با جوایز ارزنده اعلام خواهد شد.

با تشکر

tabriz1366
September 11th, 2008, 06:57
سلام
آقا رضا با عرض معذرت
فک کنم هنوز مشکل این بنرها بعضی جاها وجود داشته باشه

ارادتمند شما

Reza
September 11th, 2008, 09:55
سلام
آقا رضا با عرض معذرت
فک کنم هنوز مشکل این بنرها بعضی جاها وجود داشته باشه

ارادتمند شما
با سلام

فکر می کنم resolution صفحه نمایش شما کمتر از 1024 در 768 تنظیم شده یا پنجره browser شما در حالت ماکزیمم قرار نداره. در غیر اینصورت منوهای "جستجو" و "کلیدهای میانبر" باید روی بنر سمت چپ باز شوند.

با تشکر

Paradox
September 14th, 2008, 17:31
انصافا ديگه خسته شدم! كندي سرعت هم حدي داره! سرعت بالا اومدن سرمايه يه چيزي فراتر از فاجعه است!!!
مشكل از اينترنتم هم نيست! چون سايتها و فرومهاي زياد ديگه اي رو سر ميزنم كه سرعت كندترينشون حداقل 4 برابر سرمايه است.
و ديگه اينكه
18 ارسال موفق داشتم و به همين تعداد يا بيشتر ارسال ناموفق كه نميدونم علتش چيه؟! چون هر دفعه يه ايراد و ارور عجيب غريبي ميده و پستم رو ثبت نميكنه.
لطفا رسيدگي كنيد.

Reza
September 15th, 2008, 08:06
انصافا ديگه خسته شدم! كندي سرعت هم حدي داره! سرعت بالا اومدن سرمايه يه چيزي فراتر از فاجعه است!!!
مشكل از اينترنتم هم نيست! چون سايتها و فرومهاي زياد ديگه اي رو سر ميزنم كه سرعت كندترينشون حداقل 4 برابر سرمايه است.
و ديگه اينكه
18 ارسال موفق داشتم و به همين تعداد يا بيشتر ارسال ناموفق كه نميدونم علتش چيه؟! چون هر دفعه يه ايراد و ارور عجيب غريبي ميده و پستم رو ثبت نميكنه.
لطفا رسيدگي كنيد.
با سلام

بررسی کردم، لود سرور زیاد نیست. سرعت لود شدن صفحات هم عالیه. نمی دونم به چه دلیل شما مشکل دارید.

اگر دوستان دیگر هم با مشکل کندی سایت مواجه هستند لطفا اعلام کنند.

با تشکر

emilvr
September 15th, 2008, 08:36
با سلام

نسبت به دو روز گذشته سرعت بالا اومدن سایت به طور محسوسی پایین اومده. مخصوصا صفحه اول سایت، با آدرس [Only registered and activated users can see links] . قبلا خیلی سریع تر باز میشد

با سپاس

LionHeart
September 15th, 2008, 08:47
و ديگه اينكه
لطفا رسيدگي كنيد.

سرعت سايت واقعا نسبت به فروم هاي ديكه واقعا كند تر است
و در مورد ارسال ها نا موفق و اون ارور من هم جندين بار باهاش مواجه شدم
لطفا بررسي شود

ارادت

Reza
September 15th, 2008, 09:33
لطفا به این سوالات پاسخ بدهید:

آیا از ie استفاده می کنید یا firefox ؟

از dial-up استفاده می کنید یا adsl ؟

لود شدن صفحه اول سایت چند ثانیه زمان می برد؟ (لطفا 4-5 بار صفحه را لود کنید و زمانها را بطور مجزا بنویسید)

با تشکر

emilvr
September 15th, 2008, 11:02
لطفا به این سوالات پاسخ بدهید:

آیا از ie استفاده می کنید یا firefox ؟

از dial-up استفاده می کنید یا adsl ؟

لود شدن صفحه اول سایت چند ثانیه زمان می برد؟ (لطفا 4-5 بار صفحه را لود کنید و زمانها را بطور مجزا بنویسید)

با تشکر

من از firefox استفاده می کنم اما با IE هم تست کردم خیلی فرق نداره حتی کند تر لود میشه، اینترنتم هم وایرلس هستش که سرعت خوبی داره، من فکر نمی کنم مشکل از اینترنت یا مرورگر باشه چون سایت سنگینی مثل Download.com در عرض چند ثانیه باز میشه، همین سایت سرمایه تا همین یکی دو روز پیش حتی اون موقع ها که در حال دانلود فایل بودم یا چند تا سایت رو با هم باز می کردم خیلی سریع باز میشد. اما الان اینترنت آزاد آزاد هستش اما خیلی کند بالا میاد. من صفحه اول سایت رو با فایر فاکس و IE دو بار تست کردم که با فایر فاکس لود کامل صفحه اول یکبار 5:38 ثانیه طول کشید و بار دوم هم 5:48 ثانیه، با IE هم 5:42 ثانیه بار اول و 5:53 ثانیه بار دوم.

Paradox
September 15th, 2008, 11:18
با تشکر از شما(آقا رضا) جهت پیگیری، اطلاعاتی که لازم داشتید رو دوستمون اعلام کردند. ببینید مشکل اصلی اینه که سرعت لود شدن سرمایه در قیاس با دیگر سایتها و فرومهای اینترنتی خیلی پایینتره. درسته سرعتش نوسان داره و گاهی بهتر میشه مثل همین الآن نسبت به دیروز ولی در کل تفاوت محسوسی نداره.
در ضمن این مشکل عدم ثبت ارسالها هم فکر میکنم تا حد زیادیش مربوط به همین سرعت کم بشه.
با تشکر.

Reza
September 15th, 2008, 11:20
من از firefox استفاده می کنم اما با IE هم تست کردم خیلی فرق نداره حتی کند تر لود میشه، اینترنتم هم وایرلس هستش که سرعت خوبی داره، من فکر نمی کنم مشکل از اینترنت یا مرورگر باشه چون سایت سنگینی مثل Download.com در عرض چند ثانیه باز میشه، همین سایت سرمایه تا همین یکی دو روز پیش حتی اون موقع ها که در حال دانلود فایل بودم یا چند تا سایت رو با هم باز می کردم خیلی سریع باز میشد. اما الان اینترنت آزاد آزاد هستش اما خیلی کند بالا میاد. من صفحه اول سایت رو با فایر فاکس و IE دو بار تست کردم که با فایر فاکس لود کامل صفحه اول یکبار 5:38 ثانیه طول کشید و بار دوم هم 5:48 ثانیه، با IE هم 5:42 ثانیه بار اول و 5:53 ثانیه بار دوم.
با تشکر از پاسخ شما

یعنی برای شما باز شدن صفحه اول بیش از 5 دقیقه طول میکشه؟

برای من لود شدن صفحه اول کمتر از 20 ثانیه زمان می برد!

emilvr
September 15th, 2008, 11:24
با تشکر از پاسخ شما

یعنی برای شما باز شدن صفحه اول بیش از 5 دقیقه طول میکشه؟

برای من لود شدن صفحه اول کمتر از 20 ثانیه زمان می برد!

مشکل از هر کجا که بود گویا بر طرف شده حداقل برای من چون باز مثل سابق سایت به سرعت باز میشه:) بله تا همین چند دقیقه پیش صفحه اول سایت بیش از 5 دقیقه طول میکشید باز شدنش حتی گاهی نیمه کاره لود میشد اما الان گویا مشکل حل شده و سایت در کمتر از چند ثانیه لود میشه

با سپاس از شما بابت پیگیری مشکلات سایت

aska
Reza عزیز
درود
اول تشکر زیاد و بعد لود شدن صفحه اول برای من 26 ثانیه همین الان تست کردم طول کشید
از فایر فوکس استفاده می کنم و ای دی اس ال 64 دارم
موفق باشید

aska
تکراری...

Reza
September 15th, 2008, 11:31
آیا مشکل سایر دوستان هم برطرف شده؟

Sohrab_K
September 15th, 2008, 15:03
با سلام

گاهی این اتفاق به دلیل ایجاد تغییرات در سیستم فیل ..رینگ و تغییر پورت ها اتفاق میافته.

چند وقت یاهو برای من به این شکل در اومده بود که بعد از اعلام به شرکت ارائه کننده خدمات ظرف چند دقیقه درست شد .

Paradox
September 15th, 2008, 17:57
سُرعت لود برای من هم از امروز مناسب شده و فعلا هم ادامه داره!
ولی اگه شما تغییری انجام ندادین و خود به خود اینگونه شده، پس هر لحظه امکان داره دوباره به حالت اول برگرده. به نظر من قبل از اینکه دوباره مشکل عود کنه باید ریشه یابی بشه و اساسی حل بشه.
با تشکر.

Paradox
September 15th, 2008, 17:58
ولی اگه شما تغییری انجام ندادین و خود به خود اینگونه شده، پس هر لحظه امکان داره دوباره به حالت اول برگرده. به نظر من قبل از اینکه دوباره مشکل عود کنه باید ریشه یابی بشه و اساسی حل بشه.
با تشکر.

Hpanahi
September 16th, 2008, 00:14
سلام رضا جان

وقت بخير

من نحوه ديدن امتيازات ( سيستم اعتبار دهي ) رو نميدونستم تا اينكه الان از دوستان پرسيدم و ديدم

واقعا متاسف شدم

چه چيزهايي و چه چرندياتي نوشته اند

اين سيستم به هيچ عنوان كارايي نداره شرمنده كه بحث رو دوباره پيش آواردم ميدونم كه خيلي سر اين موضوع اعتبار دهي بحث شده اما واقعا جا خوردم فقط بايد بدونم كه چه كسي اين نظرات رو داده

اين سيستم را از ديد من يا حذف كنيد يا اينكه آيدي هايي را كه نظر ميدهند به ما نشان بديد

من فقط نظر خودم را اعلام كردم

ممنون و سپاسگذار

پناهي

albertini
September 16th, 2008, 00:19
اگر امکان داشته باشه که نام فرستنده برای گیرنده مشخص باشه فکر کنم قسمت زیادی از مشکلات حل بشه .حالا نمیدونم از لحاظ

فنی امکان داره یا نه؟

esitarget
September 16th, 2008, 07:46
اینایی که اعتبار منفی میدن یکم جیگر داشته باشند اسمشون رو هم بگند.مرد باشید بابا. آقا رضا برای کارهای خاله زنکی بعضی از اعضاء میبایست اسمشون رو هم بشه دید.
منم با آلبرتینی موافقم.

Reza
September 16th, 2008, 08:59
اگر امکان داشته باشه که نام فرستنده برای گیرنده مشخص باشه فکر کنم قسمت زیادی از مشکلات حل بشه .حالا نمیدونم از لحاظ

فنی امکان داره یا نه؟
با سلام

از نظر فنی این امکان وجود دارد، اما با توجه به فلسفه طراحی این سیستم، بصورت پیش فرض فعال نیست. ضمنا یکی از دلایل وجود اعتبار منفی این است که افراد بتوانند با خیال راحت و بطور ناشناس انتقادات خود را مطرح کنند و همانطور که قبلا نوشتم، حسن بزرگ سیستم اعتباردهی این است که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتهایی که به شما داده شده را مشاهده کنید.

اگر تعداد معدودی از دوستان از سیستم اعتباردهی برای توهین یا عقده گشایی استفاده می کنند، ایراد از سیستم نیست و این مشکل ناشی از عدم وجود فرهنگ صحیح استفاده از سیستم می باشد.

از همه دوستان درخواست می کنم از درج عبارات توهین آمیز و همچنین استفاده از اعتبار منفی بصورت مکرر با قصد دلسرد کردن کاربران اکیدا خودداری کنند. در صورت مشاهده دسترسی افراد خاطی محدود خواهد شد.

با تشکر

Gh.Saeadian
September 16th, 2008, 10:06
اگر تعداد معدودی از دوستان از سیستم اعتباردهی برای توهین یا عقده گشایی استفاده می کنند، ایراد از سیستم نیست و این مشکل ناشی از عدم وجود فرهنگ صحیح استفاده از سیستم می باشد.

در صورت مشاهده دسترسی افراد خاطی محدود خواهد شد.

سلام
همانطور که برای گزارش پستهای نامناسب گزینه ای وجود داره و قابل بررسی و حذف بوده ، در مورد درخواستهای دوستانی که به ناحق این اعتبارها رو میگیرن نیز چنین راهکاری در نظر بگیرید.
با تشکر

Reza
September 16th, 2008, 11:19
سلام
همانطور که برای گزارش پستهای نامناسب گزینه ای وجود داره و قابل بررسی و حذف بوده ، در مورد درخواستهای دوستانی که به ناحق این اعتبارها رو میگیرن نیز چنین راهکاری در نظر بگیرید.
با تشکر
با سلام

متاسفانه در vBulletin این امکان وجود ندارد. در صورت مشاهده اینگونه موارد، از طریق پیام خصوصی به بنده اعلام کنید.

با تشکر

Paradox
September 16th, 2008, 14:56
با تشکر.
آقا رضا دوباره سرعت لود کند شده! شاید کندتر از اون روزهای قبل! عرض کردم که این خوب شدن بی دلیل نمیتونه قانع کننده باشه و باید دنبال راه حل براش بود.

Reza
September 16th, 2008, 15:14
آقا رضا دوباره سرعت لود کند شده! شاید کندتر از اون روزهای قبل! عرض کردم که این خوب شدن بی دلیل نمیتونه قانع کننده باشه و باید دنبال راه حل براش بود.
والا تا جایی که من می دونم، اگر مشکل از سرور سایت باشه، تمام دوستان باید با این مشکل مواجه باشند. در غیر اینصورت مشکل به کامپیوتر شما یا ارتباط اینترنت و ISP مربوط میشه.

مسعود رهجو
September 16th, 2008, 17:45
تکرار

مسعود رهجو
September 16th, 2008, 17:57
والا تا جایی که من می دونم، اگر مشکل از سرور سایت باشه، تمام دوستان باید با این مشکل مواجه باشند. در غیر اینصورت مشکل به کامپیوتر شما یا ارتباط اینترنت و ISP مربوط میشه.

سلام
HOME PAGE سایت برای مرورگر من حدود 5 ثانیه طول میکشد که بارگذاری شود مرورگر بنده فایر فکس نسخه 3.1 هست نمیدانم اگر این تایم زیاد هست اقا رضا باید فکری به حال ما بکند
موفق باشید
در این فیلم هم میتوانید سرعت بنده را ببنید
سرعت اینترنت من هم 128 کیلو گرم :blink: هست

Hpanahi
September 16th, 2008, 19:31
سلام

سرعت اینترنت من هم 128 کیلو گرم :blink: هست

سلام

از کدوم شبکه استفاده ميکنيد :laugh:

باسه من هم 128 کيلو متر هست آخ ببخشيد 128 کيلو بايت ولي سرعت لود سايت خوبه

Paradox
September 16th, 2008, 22:33
نمیدونم چی بگم! من آنچه لازم بود رو گفتم دیگه بیشتر از اینش مفید نخواهد بود. فقط همین قدر بگم من تا به حال با هیچ سایتی با همین اینترنت و ISP که دارم و با غیر اینها این مشکل رو نداشتم و دیدید که دوستان دیگه ای هم بودند که اعلام کردند سرعت لود سایت نوسان داره و گاهی بیشتر از 5 دقیقه طول میکشه!
اونچه که مسلمه یکجای کار میلنگه! حالا اگه حل کردید که بهتر وگرنه نهایتا ضررش به خودتون برمیگرده.
با تشکر.

Reza
September 17th, 2008, 08:45
نمیدونم چی بگم! من آنچه لازم بود رو گفتم دیگه بیشتر از اینش مفید نخواهد بود. فقط همین قدر بگم من تا به حال با هیچ سایتی با همین اینترنت و ISP که دارم و با غیر اینها این مشکل رو نداشتم و دیدید که دوستان دیگه ای هم بودند که اعلام کردند سرعت لود سایت نوسان داره و گاهی بیشتر از 5 دقیقه طول میکشه!
اونچه که مسلمه یکجای کار میلنگه! حالا اگه حل کردید که بهتر وگرنه نهایتا ضررش به خودتون برمیگرده.
با تشکر.
با سلام

کاری که از عهده من بر میاد اصلاح ایرادات سرور و نرم افزار سایت هست که خوشبختانه هیچکدام مشکلی ندارند.

متاسفانه برای حل مشکل شما کاری از دست من بر نمیاد، وگرنه مضایقه نمی کردم.

اگر زحمتی نیست شما یک تماس با ISP بگیرید و اعلام کنید سایت سرمایه برای شما خیلی کند لود میشود، اما دوستانتان که از ISP های دیگر استفاده می کنند این مشکل را ندارند. شاید بتوانند با تغییر تنظیمات، مشکل شما را حل کنند.

با تشکر

behrouz-fx
September 19th, 2008, 13:38
با عرض سلام و احترام خدمت جناب رضا و دیگر عزیزان

آقا رضا بنده هم مشکل کند لود شدن صفحات سایت رو داشتم که دیروز از حوالی بعد از ظهر ، دیکه کلا هیچ کدام از صفحات سایت برای من لود نمیشد ، اول فکر کردم بن شدم یا سرور سایت مشکل داره ، چون به تمام سایت های ایرانی و خارجی به راحتی دسترسی داشتم.تا اینکه آخر شب با مرورگر فایر فاکس امتحان کردم و دیدم صفحات با سرعت بسیار بالایی لود میشدند و امروز هم با مرورگر اینترنت اکسپلورر میتونم وارد بشم اما باز سرعت لود کنده.

نتیجه اخلاقی اینکه یا از مرورگر فایر فاکس استفاده کنیم و یا اینترنت اکسپلورر رو دوباره نصب کنیم ، چون از اونجایی که برای بسیاری از دوستان با سرعت بالا سایت لود میشود ، احتمالا ایراد از اینترنتا کسپلورر است.
با تشکر از زحماتی که همیشه میکشید.:)

Paradox
September 22nd, 2008, 15:17
نمیدونم این مشکل هم مختص به منه یا بقیه هم دارن! ولی مشکلم اینه که از وقتی ساعت رسمی تغییر کرده، ساعت سایت 1 ساعت جلوتره! و از لینک تنظیمات شخصی هم نتونستم تصحیحش کنم چون گزینه +2:30 رو نداره!
لطفا راهنمایی کنید.

Aidin Mahdavi
September 22nd, 2008, 15:22
نمیدونم این مشکل هم مختص به منه یا بقیه هم دارن! ولی مشکلم اینه که از وقتی ساعت رسمی تغییر کرده، ساعت سایت 1 ساعت جلوتره! و از لینک تنظیمات شخصی هم نتونستم تصحیحش کنم چون گزینه +2:30 رو نداره!
لطفا راهنمایی کنید.

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم!

Reza
September 22nd, 2008, 15:33
سلام

لطفا در بخش تنظيمات شخصی (http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions)، گزینه های مربوط به تنظیم ساعت را مطابق با تصویر زیر تنظیم و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر

Aidin Mahdavi
September 22nd, 2008, 15:36
سلام

لطفا در بخش تنظيمات شخصی ([Only registered and activated users can see links])، گزینه های مربوط به تنظیم ساعت را مطابق با تصویر زیر تنظیم و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر
ممنون آقا رضا
اما این کار و هم کردم مشکل همچنان باقیست

Reza
September 22nd, 2008, 15:52
ممنون آقا رضا
اما این کار و هم کردم مشکل همچنان باقیست
شما گزینه دوم را تنظیم نکرده اید. لطفا بررسی کنید که آیا امکان تنظیم آنا مطابق با تصویر بالا وجود دارد یا خیر؟ در صورت امکان تصویری از این بخش قرار بدهید.

با تشکر

Aidin Mahdavi
September 22nd, 2008, 15:57
شما گزینه دوم را تنظیم نکرده اید. لطفا بررسی کنید که آیا امکان تنظیم آنا مطابق با تصویر بالا وجود دارد یا خیر؟ در صورت امکان تصویری از این بخش قرار بدهید.

با تشکر

ممنون آقا رضا

من گزینه دوم را در حالت فعال ست کرده بودم

مشکل رفع شد

مرسی:)

Paradox
September 23rd, 2008, 03:01
سلام

لطفا در بخش تنظيمات شخصی ([Only registered and activated users can see links])، گزینه های مربوط به تنظیم ساعت را مطابق با تصویر زیر تنظیم و اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر
مشکل من هم حل شد!
ممنون.

Paradox
September 23rd, 2008, 03:01
سلام

با تشکر
مشکل من هم حل شد!
ممنون.

freebird
September 23rd, 2008, 03:04
لطفا در قسمت فرمت مجاز فایلهای پیوستی فایل با پسوند MQH را هم اضافه کنند .

Reza
September 23rd, 2008, 08:56
لطفا در قسمت فرمت مجاز فایلهای پیوستی فایل با پسوند MQH را هم اضافه کنند .
با سلام

پسوند mqh اضافه شد. اگر مشکلی بود اعلام کنید.

با تشکر

Parham A
September 23rd, 2008, 11:35
سلام
با توجه به اینکه نظرات کاربران در قسمت سیستم اعتباردهی قابل رد یابی نیست ( آیدی ها مشخص نیست ) لذا بعضی از دوستان که عادت کردند در پشت ایدی هاشون مخفی بشند سعی در تخریب شخصیت کاربران دیگه دارند و بدون در نظر گرفتن احترام و ادب و همچنین استفاده از الفاظ رکیک اقدام به ثبت نظرات بی اساس نموده و نظرات ایشان فاقد پیشنهاد سازنده می باشد. و موجب بی اعتمادی کاربران نسبت به یکدیگر می شود.
از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم در صورت امکان جهت مرتفع شدن مشکل فوق راهکار مناسبی اتخاذ نموده و امکان سوء استفاده کاربران را محدود کنند.
با تشکر

Reza
September 23rd, 2008, 12:00
سلام
با توجه به اینکه نظرات کاربران در قسمت سیستم اعتباردهی قابل رد یابی نیست ( آیدی ها مشخص نیست ) لذا بعضی از دوستان که عادت کردند در پشت ایدی هاشون مخفی بشند سعی در تخریب شخصیت کاربران دیگه دارند و بدون در نظر گرفتن احترام و ادب و همچنین استفاده از الفاظ رکیک اقدام به ثبت نظرات بی اساس نموده و نظرات ایشان فاقد پیشنهاد سازنده می باشد. و موجب بی اعتمادی کاربران نسبت به یکدیگر می شود.
از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم در صورت امکان جهت مرتفع شدن مشکل فوق راهکار مناسبی اتخاذ نموده و امکان سوء استفاده کاربران را محدود کنند.
با تشکر
با سلام

به کاربر مربوطه تذکر داده شد. لطفا موراد مشابه را از طریق پیام خصوصی اعلام کنید تا رسیدگی کنم.

دسترسی افرادی که در سیستم اعتبار دهی از ادبیات نامناسب و توهین آمیز استفاده کنند محدود و اسامی آنها بصورت عمومی اعلام خواهد شد.

با تشکر

trendfinder
September 24th, 2008, 14:57
سلام آقا رضا
امروز دو تا پست زدم هر دوش دوبار رفت. درحالی که فقط یک بار دکمه ارسال رو زدم. هنوز نمیدونم بعد از ارسال این پست اینم دوتایی میشه یا نه. ولی اگر اینم دو تا بشه که میشه سومین مورد.
مخلصیم

Reza
September 24th, 2008, 20:08
سلام آقا رضا
امروز دو تا پست زدم هر دوش دوبار رفت. درحالی که فقط یک بار دکمه ارسال رو زدم. هنوز نمیدونم بعد از ارسال این پست اینم دوتایی میشه یا نه. ولی اگر اینم دو تا بشه که میشه سومین مورد.
مخلصیم
با سلام

لطفا سایر دوستان هم در صورت مشاهده مشکل مشابه، اعلام کنند.

با تشکر

kiana
September 26th, 2008, 22:17
مدیریت محترم سایت اگر ممکنه به قسمت بالایی سایت یک بخشی رو اضافه کنید که آخرین پست ها رو نشون بده.

مسعود رهجو
September 26th, 2008, 22:37
مدیریت محترم سایت اگر ممکنه به قسمت بالایی سایت یک بخشی رو اضافه کنید که آخرین پست ها رو نشون بده.

سلام دوست من
این قسمت وجود دارد اگر به زیر اواتار خود دقت کنید قسمتی را خواهید دیدکه تعداد پست های جدید را نشان داده که با کلیک روی ان میتوانید تمام پست های جدید را ببینید

45856

szh.1367
September 27th, 2008, 22:53
اقا رضا سلام

لود شدن صفحه های سایت سرمایه برای من به شدت طولانی شده است بعضی از مواقع حتی سایت باز نمی شود اگر نیاز است تا پینگ ( ping ) سایت را برایتان ارسال کنم

اینترنت وایرلس و از فایرفاکس استفاده می کنم با سایت های دیگر هم مشکل ندارم

ممنون

Reza
September 27th, 2008, 23:00
اقا رضا سلام

لود شدن صفحه های سایت سرمایه برای من به شدت طولانی شده است بعضی از مواقع حتی سایت باز نمی شود اگر نیاز است تا پینگ ( ping ) سایت را برایتان ارسال کنم

اینترنت وایرلس و از فایرفاکس استفاده می کنم با سایت های دیگر هم مشکل ندارم

ممنون
با سلام

لطفا زمانی که با کندی سایت مواجه شدید، سایت سرمایه را ping کنید. سپس از طریق یک سرویس آنلاین (مانند http://ping.eu) مجددا سایت را ping کنید. اگر در هر دو حالت زمان ping زیاد بود، ایراد به سایت سرمایه مربوط می شود. اگر در حالت اول زمان ping زیاد و در حالت دوم کم بود، ایراد به علت دیگری (مثلا سرویس اینترنت شما) مربوط می شود.

با تشکر

auto_chartist
October 1st, 2008, 01:38
سلام

براي كسي كه در حال آموزش هست اين يك مشكل بزرگ است .

من يك مشكل بزرگ دارم با كتابها و مقالات و ebook ها و pdf هاي اين سايت .
پيشنهاد اول ايجاد يك تالار بنام كتاب((يا کتب و مقالات بازار سرمایه))هست شامل تاپيكهاي زير

كتابهاي منتشر شده در بازار
كتابها و مقالات تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) فارسي
كتابها و مقالات تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) انگليسي
كتابها و مقالات تحلیل فاندامنتال (Fundamental Analysis) فارسي
كتابها و مقالات تحلیل فاندامنتال (Fundamental Analysis) انگليسي
كتابها و مقالات مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات فارسي
كتابها و مقالات مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات انگليسي
كتابها و مقالات تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی فارسي
كتابها و مقالات تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی انگليسي
كتابها و مقالات متفرقه

ويا اينكه اين تاپيكها در پايگاه دانش ايجاد شوند
و بعد اينكه در اين تالار ترجمه گروهي هم انجام بشود
هرچي تاپيك مربوط به كتاب هست بياد اينجا يا حذف بشود و كتاب در يكي از دسته بندي هاي خودش قرار گيرد
يك سري قوانين هم گذاشته شود و مدير تالار ..كتابها هم در سرور سايت آپلود شود و هم در سايت [Only registered and activated users can see links]
5 گيگ فضا دارد با امكانات خيلي خوب مخصوصا پوشه بندي
حقيقتا از لينك زير خيلي استفاده كردم چقدر تميز و زيبا هست اين تاپيك

kiana
October 2nd, 2008, 17:13
سلام دوست من
این قسمت وجود دارد اگر به زیر اواتار خود دقت کنید قسمتی را خواهید دیدکه تعداد پست های جدید را نشان داده که با کلیک روی ان میتوانید تمام پست های جدید را ببینید

45856
دوست عزیز در زیر آواتار من این بخش وجود ندارد.

مسعود رهجو
October 2nd, 2008, 20:19
دوست عزیز در زیر آواتار من این بخش وجود ندارد.

آواتاری که در صفحه اول سایت مشخص هست نه در صفحه های دیگه
موفق باشید

kamal2006
October 3rd, 2008, 02:08
با سلام

لطفا زمانی که با کندی سایت مواجه شدید، سایت سرمایه را ping کنید. سپس از طریق یک سرویس آنلاین (مانند [Only registered and activated users can see links]) مجددا سایت را ping کنید. اگر در هر دو حالت زمان ping زیاد بود، ایراد به سایت سرمایه مربوط می شود. اگر در حالت اول زمان ping زیاد و در حالت دوم کم بود، ایراد به علت دیگری (مثلا سرویس اینترنت شما) مربوط می شود.

با تشکر
با سلام
من ping کردم:
توی کامپیوترم حدود 400 میلی ثانیه بود.
توی سایت مذکور حدود 100 میلی ثانیه.

به این نتیجه رسیدم که ممکنه از isp باشه، بعد هم
با سرویس دهنده اینترنت adsl ام که تماس گرفتم ، گفتند اینترنت جنوب ایران مشکل داره
و درست شده و از این صحبتها...

آیا از دوستان هم کسی تست کرده ببینه یا نه؟
آی بصورت نرم افزاری میشه این مشکل کاهش سرعت رو حل کرد یا خیر؟

ممنون

hamidrezamf
October 4th, 2008, 02:21
با سلام
من ping کردم:
توی کامپیوترم حدود 400 میلی ثانیه بود.
توی سایت مذکور حدود 100 میلی ثانیه.

به این نتیجه رسیدم که ممکنه از isp باشه، بعد هم
با سرویس دهنده اینترنت adsl ام که تماس گرفتم ، گفتند اینترنت جنوب ایران مشکل داره
و درست شده و از این صحبتها...

آیا از دوستان هم کسی تست کرده ببینه یا نه؟
آی بصورت نرم افزاری میشه این مشکل کاهش سرعت رو حل کرد یا خیر؟

ممنون

سلام
بله..
منم تست کردم و عددها تقریبا" همینهایی بود که شما نوشتید..متوجه شدم که مشکل از اینترنتم هست..
موفق باشید..

kpartou
October 4th, 2008, 11:08
سلام
پیشنهادی داشتم در رابطه با رفرش (refresh) شدن تاپیک های که زیاد پیگیری میکنیم .
اگر امکان داره سیستمی در سایت پیاده بشه که اگر تاپیکی باز داریم و کسی مطلب جدید ارسال میکنه به صورت اتوماتیک ریلود بشه.
با سپاس از شما

kia16384
October 4th, 2008, 19:11
متاسفانه مشاهده میشه که بعضی از دوستان در تاپیکهای پرطرفدارتبلیغ میکنن و یا پست های نامربوط با قضیه مورد بحث تو اون قسمت میزنن
نمونه اش رو بیشتر تو پست های مربوط به انجمن سیگنال ها میشه دید
جدا از مسئله تبلیغ تو قسمتی که مربوط به خودش نیست وخلاف قوانین سایت هستش این قضیه باعث میشه که روال کاری اون قسمت بهم میخوره ودیگه نمیشه اون طور که باید وشاید از اون تاپیک استفاده کرد( مثل دوره ای که همه جور پست تو قسمت لایو تریدینگ سیستم سه واحد برگشتی زده میشد واواخر دیگه نمیشد از سیگنال ها استفاده کرد
لطفا فکری برای این قضییه بکنین

I.N.D.E.X
October 9th, 2008, 17:59
سلام به آقا رضا مدیر محترم سایت

من تو مود مسابقه نیستم، ولی امروز تاپیک مسابقه رو باز کردم، دیدم کلی یورز جدید ثبت نام میکنن.

شما یک راه خوب، برای جلوگیری از سیل جدید شرکت کنندگان(!) دارید:

کسانی که میخواهند در مسابقه شرکت کنند، از طریق سایت یا ایمیل به شما پیغام بدهند و در لیست قرار بگیرند. یعنی توی تاپیک عنوان نشه، مثل الان.

حالا هر شخص که پیغام میده، اگه بخواد اسم مستعار داشته باشه، تو همون پیغام یک اسم مستعار برای خودش مشخص کنه و در لیستی که در سایت نمایش میدید، اسامی مستعار قرار بگیره.

شاد باشید.

auto_chartist
October 12th, 2008, 16:41
سلام

پيشنهاد اول ايجاد يك تالار بنام كتاب((يا کتب و مقالات بازار سرمایه))هست شامل تاپيكهاي زير

كتابها و مقالات متفرقه

هرچي تاپيك مربوط به كتاب هست بياد اينجا يا حذف بشود و كتاب در يكي از دسته بندي هاي خودش قرار گيرد
يك سري قوانين هم گذاشته شود و مدير تالار ..كتابها هم در سرور سايت آپلود شود و هم در سايت [Only registered and activated users can see links]
................

Reza
October 12th, 2008, 20:22
سلام

كتابها و مقالات متفرقه

يك سري قوانين هم گذاشته شود و مدير تالار ..كتابها هم در سرور سايت آپلود شود و هم در سايت http://www.4shared.com/
http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3957
سلام

مشکل اصلی که در این راه وجود دارد این است که قرار دادن تعداد زیادی کتاب و مقاله روی سایت، بدلیل نقض کپی رایت می تواند برای سایت خطرناک باشد.

همچنین برای اجرای پیشنهاد شما لازم است تعدادی از دوستان برای فعالیت در زمینه جمع آوری، دسته بندی و آپلود منابع و همچنین ترجمه گروهی داوطلب شوند. در این صورت من هم برای هرگونه همکاری اعلام آمادگی می کنم.

موفق باشید

rasoulg
October 13th, 2008, 01:25
پیشنهاد می کنم مدیریت سایت برای تالار بروکرها یکی از افراد فعال در این تالار را انتخاب کند.
البته چون افراد فعال نوعا از آیبی های محترم هستند، ممکن است شایبه طرفداری ایجاد شود. اما با توجه به این که مدیر محترم متعد به رعایت قوانین بیشتر از کاربران دیگر هست، فکر نمی کنم مشکلی ایجاد شود.
البته چند وقتی است جناب persianlink بدون هیچ چشمداشتی همیشه آماده برای جوابگویی بوده اند.
انتخاب با مدیر محترم سایت است.

محمد طالبی
October 20th, 2008, 10:48
سلام

نمیدونم این پیشنهاد قبلا طرح شده یا خیر اما :

اقا رضا اگر امکان دارد در قسمت اعتبار دهی (Latest Reputation Received) نام کسی که اعتبار ( منفی یا مثبت ) میدهد را نمایش دهد فکر میکنم اینجوری جلوی بعضی مسایل گرفته میشود .

با تشکر
محمد طالبی