PDA

View Full Version : سهام ايران خودرو

كوروش
April 28th, 2004, 08:55
با سلام
خدمت كليه دوستان
بايد به استحضار برسانم بنده كمي به اين مساپل ايران خودرو مشكوكم
دلايل نيز اينچنين است :
۱- تعداد ۱۰۰۰۰ سهم بصورت مجاني در اختيار كليه پرسنل شركت قرار گرفته است با قيمت ۲۵۰۰ ريال
۲- تعداد ۱۰۰۰۰۰ سهم نيز با قيمت ( به قولي دولتي ) ۱۰۰۰ريال در اختيار مديران قرار گرفته است .
۳- توليد در ايران خودرو شديدا كاهش يافته ( دليلش را نمي دانم ) مثلا بايد در حال حاضر روزانه ۲۰۰۰ خودرو براي رسيدن به هدف ۶۰۵۰۰۰ خودرو توليد كنند در حالي كه توليد از ابتداي سال حداكثر بصورت روزانه ۱۰۰۰ دستگاه خودرو بوده است
و بسياري از دلايبل ديگر كه در اينده به اطلاع دوستان خواهد رسيد :(

yaser_rashidi
April 28th, 2004, 09:38
خوب برداشتتان چيست آقا كوروش عزيز ؟
اين كاهش توليد چه معني و تاثيري ميتونه داشته باشه ؟
من از يكي از كارشناسان سرمايه گذاري ايران خودرو ( آقاي رضا صبري )‌ شنيدم كه مدير شركت به كاركنان قول داده كه امسال قيمت سهم را واقعي كند ....
اين دادن سهمها به كارگران و مديران هم ميتواند خبر از يكسري اتفاقات پشت پرده داشته باشد و يا خبر از خراب شدن اوضاع شركت و اينكه شايد در دوران آتش زير خاكستر بسر ميبرد و اخبار فعلا درز نميكند تا يكدفعه ........ ! ! !‌
نظر شخصي من اينست كه اطلاعاتي كه ايران خودرو درباره ميزان تقاضا و توانايي فروش محصولاتش ميدهد بلوفي بيش نيست و بالاخره امسال تق اين قضيه در ميايد ! در سهمهاي خودرويي ديديد كه اگر به توصيه تحليل گراني چون آقاي اقبال نيا گوش كرده بوديم و سراغ ايران خودرو نميرفتيم و بجاش خودرويي سنگين ميگرفتيم چقدر جلو بوديم ! سايپا ديزل سهم خوبي است و همينطور هم خودرو ديزل .

ممنون از اشاره تان
منتظر مطلب بعديتان هستم
:)